Kubeł zimnej wody na łby polactfa: Polski Instytut Żydłackich Wartości

[To dzieło 😛 z 2.4.2017 wymsknęło się z publikacji w 11-mies. okresie marazmu edytorskiego na moich blogach. Niemniej jednak jest wciąż aktualne. Zagórski nadaje dalszą propagandę (np. chrabja Potocki, jego “reparacje” wojenne i  konstytucyja sanacyjna), a polactfo podnieca się swą “wyjątkowością” zasobów podziemnych. – Piotr Bein, 30.11.2017]
………………………..
Mariusz Grabas: Zagórskiemu pod filmikiem o “wartościach” metali “strategicznych” napisałem komentarz, mgrabas2 dni temu prawdziwe bogactwo to nie żadne metale tylko trwałe małżeństwo, silna rodzina, dzieci nauczone miłości i wybierania prawdziwego dobra a u siebie na blogu opublikowałem uzupełniający artykuł, aby Polacy zamiast kierować uwagę na “wartości” obudzili się.
PB: Pimpusiu, szukasz “inwestycji” czy ukrytej prawdy jako społecznik-patriota?
Zabłądziłeś w puszczy …hasbary buhaha
 
Czemu wojska żNATO nie rozlokowaly sie w Złotowie… na terenach gazo- i roponośnych w Polin?
 
Dla ochrony ż-korporacyjnych poszukiwaczy i kopalni? — Żont i skundleni rodacy z otwartymi ręcamy takich przyjmują … będzie się polactfo przepychać w kolejce, żeby trzymać kutasy tamtym jak szczają na naszą ziemię i naród.

Podobnie hasbara wmawia o rzekomym celu “zasobowym” inwazyj i okupacyj  (pola i rury ropy i gazu). Np. na  Bałkanach chodziło o podchody pod Rosję, handel ż-CIA narkotykami  z Afganistanu, okupację Serbów, zadomowienie “Al Kaidy” BrzezinSSky’ego w Europie z wypadami do USraela, zaganianie bałkańców do jewrosojuza i wywracanie ich państw — słowem totalna 100% ż-agenda. Można za cenę wojen kupić tyleż lub więcej narodów w uczciwych układach, zyskać sobie sojuszników… ale nie o to żydłactfu chodzi z gojami.

Przy okazji Kosowa, parchy na ciele ludzkości ukradły tamtejsze zasoby pod ziemią, ale dla uduchowionych, nieskundlonych Serbów ważniejsza jest kradzież ich kolebki kosowskiej… żydłactwo nigdy nie ma jednego celu w inwazji czy agresji.

Druga zasada dla edukacji antyparchatych: żydłactfo jak robi biznes to co najmniej z przodami 50x wyższymi niż dostanie goj; możesz se obmacać ten kawałek metalu rzadkiego– i tak ci odbierze dekretem  kalksztajn czy dóda gdy przyjdzie czas poważnego “kryzysu” — identycznie jak odbierze ci srebro i złoto: bez żadnej rekompensaty

Uważaj, żeby nie był to stop np. zubożonego uranu czy z radioaktywnego recyklingu –jak sprawdzisz?

Na portalu Polskiego Instytutu Prawdziwych Wartości powiesili sobie portret Mamona http://valoresveri.pl/eksperci/metale-strategiczne/ — skyline City of London.

Podaż kontroluje żydłactfo mając w łapach kopalnie i przerób, popyt też — poprzez kontrolę przez ż-korporacje produkcji zabawek z metali rzadkich, nakłady na badania i rozwój nad substytutami (np. Japonia niepotrzebuje tych metali do swych spec-magnesów)…  poprzez “reklamę” metali rzadkich jak w filmiku… poprzez wydzielanie okruch na rynek publiczny z ich kopalni.

Qrevsko wysoką cenę podyktował monopol “chiński” (jeśli nie wierzysz że żydłactfo trzyma Chiny za jaja, to rozkładam ręce), który topnieje, a z nim ceny i wartość “rzadkiego” surowca, występującego w skorupie Ziemi 200 razy lepiej niż złoto.

Więc masz odpowiedź jako “inwestor”. “Zainwestujesz” w monetę ze szczerego złota, którą możesz wymienić u piekarza na bochenek chleba, czy w wałek kilogramowy rzadkiego metalu, który ci zerwie kieszeń? Żeby zdrenować złoto od gojów, żydłactfo napędza na coś mniej dla nich wartościowego.  Kup 1 kg łożysk b. wysokiej jakości — mniej więcej tyleż są “warte”. Zainwestuj w rodzinę: dużo dzieci, dobrze odżywionych zdrowych wysportowanych i wyedukowanych… w szczęśliwą żonę, porządny dom i ogród. Niema lepszej “inwestycji”. A jak ci zostanie nieco, wesprzyj rodaka mniej zaradnego czy fortunnego. To najlepsza “inwestycja” w oczach Wszechobecnego. 

Teraz odpowiedź dla patrioty.

“Zainwestujesz” w metal rzadki nie z Polski, tylko z ż-kompleksu jego wydobycia i przetwarzania. Jak to pomoże Ojczyźnie? Rodakom? — co najwyżej polskim szabas gnojnym oszustom jak w filmiku spod portretu Mamona. Oni wszyscy są agentami/pośrednikami  do naganiania naiwnych, nad nimi są krajowi pośrednicy, a ci podlegają hierarchi żydokorporacjonizmu i istnieją, by jej służyć jak Talmud przykazał. Wszyscy dostają ochłapy z ż-stołu, kawałek znoju frajerskiego goja.

Zatraciłeś instynkt (o duszy już niewspomnę) Słowianina. Popatrz na wypasionego Wajdę: pulchne paluszki poobwieszane metalami rzadkimi, więcej w klapie, roboty nie tknęły w życiu. Popatrz na młodo-kapitalistę wykształciucha postempowego technologicznie: załapał się na “niezależnego przedsiębiorcę” wg reguły co zrobić żeby zarobić a się nienarobić. Wyobraź se go przy pługu, albo w gnoju karmiącego świnki buhaha

Zagórski podziela ich “wartości” buhaha — patrz pod koniec filmiku. Prawdziwe, 100% żydłackie wartości!

Opracowania o zasobach tych metali niewymieniają Polski. Polactfo w swym szowinizmie zrobiło z tego jak zwykle wybraną wyjątkowość –objaw judaizacji mentalnej. Wojska do tego niepotrzebne, podbój gojów “zdemokratyzowanych” żydłactfo wykonuje istytucjami demonkracj: KneSSejm i prezio podpiszą im każdą ustawkę, ścierwomedia zwiodą od prawdziwej zarazy, a ż-korporacje przepchną szereg ludobójczych i antynarodowych ustawek, w tym  zawłaszczanie majątku narodowego i zasobów naturalnych bez jednego wystrzału.
Rzadkie metale strategiczne to przekleństwo:

– eko-zagrożenia, w tym radiacyjne

– niezbędne zbrojeniówce (monopl żydłacki)  

– niezbędne w zabawkach dla gojów — telawiwzjory i komórki do masowego prania mózgów i socjo-manipulacji.

Jak one rzadkie i jak drogie żydłactfu niech świadczy fakt wyrzucania na śmieci produktów je zawierających. Skoro 10 mln ton trza przekopać gruntu dla 1 g takiego metalu, to czy nie łatwiej recyklingować ze śmieci?

Dzięki za zapytanie, namozoliłem się z odpowiedzią, ale nie na marne: pasuje jak ulał do podobnego qrvienia się przez rodakuf: Papug.pl zainwestował w Ks. Międlara, gnidę neo-ubecji i naganiacza hasbary.
Proszę w zapłacie przeczytać i skomentować :)) ale jako Polak i Słowianin do qrvy nędzy, a nie durny zżydłacony goj :)))
 
pozdravP

……………………………

Pimpuś: Kapitalny wywiad redaktora Zagórskiego !! Wyjaśnia dlaczego na Dolnym Śląsku i w przesmyku Suwalskim rozlokowały się siły militarne syjonistycznych bandytów !! Polska to naprawdę bardzo bogaty kraj! Wyśmiewany przez Opolczyka Szczytyński ma w wielu swoich filmach rację !!! https://youtu.be/CkTba4fJW80

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/