Wątek “boczny” u Maruchy pod “Osoba i czyn”

Klikasz na datę komentu i wchodzisz na forum Maruchy.
Koment 48  Kudlaty said Czemu Romek i Jozek ,kurwa jego mac ,nie uwiarygodnia Szuberta ,i nie pojdda stad w cholere jasna na strone zyda Beina
ja sie pytamKoment 104 Józef Bizoń said 

Re.102   Ooooooooooooooooo – kolejna apostołka inaczej nam się tu objawiła.

 

Koment 106 Józef Bizoń said 2012-10-22 (poniedziałek) @ 22:30:43

Add.103   Dla jasności sprawy   Użycie „kolejna apostołka” dotyczy mego doświadczenia z innego blogu niż Gajówka.

 

Koment 114 Grypa666 said 

Józek 103 i 105 [chodzi o komenty Bizonia nr 104 i 106 – pb]
mam nadzieję, że nie przyrównujesz Teresy do Vismayi (Wieslawy), bo byłoby to kolejne spodlenie jej przez ciebie w ostatnich dniach…
http://www.grypa666.wordpress.com/2012/10/15/katolikomedia/
Vismayi daleko do rasizmu i płycizny Teresy, a Braun niejedną bzdurę pakuje, jak Michałkiewicz, Macierewicz i in. ałtorytety katolików polskich.
Więcej zdziałasz dla sprawy i swej reputacji dysputując meritum komentu zamiast atakować ad hominem.
Argument Teresy jest tak łatwy do zbicia… no ale za niską kulturę dyskutowania wyleciałeś kiedyś z redakcji Grypa666.

 Koment 116 Peryskop said 

[…] O, właśnie. Nawet vanqurestvo z odsiczą zameldowało się jak na (co)mendę ! […]

[Maciejowi Pokorze chodzi o Beina i Vismayę, mieszkających w Vancouver – pb]

Koment 117 Józef Bizoń said 

Re.113  Do redakcji Grypa666 to ja się nie prosiłem. To ty Piotrze o to mnie prosiłeś, bo chciałeś rozruszać swój blog. .
Nie należę do tych co idą na czyimś pasku.
Nie należę też do tych co dają się szantażować.

O moją reputację to się nie martwię, bo jak widać Ty o nią solennie już dbasz.
No i zabezpieczyłem sobie (a i inni też) dla celów dowodowych te obelgi u Ciebie na grypa pod moim adresem (i nie tylko moim).
No i nie należę też do tych co nadstawiają trzeci policzek.
To tyle i ciesz się swoją Vismayą.

 

Koment 128 Grypa666 said 

Dr mgr inż. Maciej Pokora (nr 116)
http://grypa666.wordpress.com/dr-inz-maciej-pokora-2/
Re: ostatnie zdanie:
Prowadzący major PANu z Monitora służbowo oddelegowany do lasów?
Widzi odsiecz w napominaniu o netykiecie, ignorowanej tak tu jak i u Monitora? Paranoji dostał?

 

Koment 130 Grypa666 said 

Ad Józef Bizoń 2012-10-23 (wtorek) @ 00:19:10
Powracając do tematu głównego: czy w swej sugestii miałeś na myśli Wiesławę (Vismayę)? Jeśli nie, to kogo? Udokumentować proszę, inaczej to jest lanie po ścianie.

Przyjąłeś zaproszenie, przysłałeś o sobie = jest w „O nas“ na Grypa666. Rozruszać to się Grypa666 ruszała lepiej i nadal rusza bez wywalonych… Ich teksty są na necie, odpadła administracja, litanie emaili i human relations. Nafajdałeś i szef cię wywalił… Dla twego dobra jak widzisz, bo się sprężyłeś i masz własny blog. Usuwam też twoje duplikaty z „Białe kruki” skoro są na twoim blogu. Kurczą mi się gigabajty… nic osobistego.
Reputacja to produkt własny delikwenta, czas byś zrozumiał.
O jakim szantażu piszesz? Tajemnicę obelg pod adresem… proszę uchyl Gajówce (co najmniej 1 link per adres, no i jakie adresy…). Nafajdał u Monitora, szuka nowych kątów. Dobrze że kolekcjonujesz, bo ja szamba odsyłam do nadawców:
http://piotrbein.net/pralnia/

Koment 131 Grypa666 said 

To i Marucha toleruje Kudłate, ryczące pod polską uliczkę?
MonitorPolski robi to w imię „wolności słowa“, popularności (religiozna plemienność) i związanego dochodu z reklam – kiedyś Zenio, dziś następca Peryskop aka dr Maciej Pokora.
A po co podłe wyzywające dorabianie życiorysu na elitarnym blogu niezależnych? Czemu Gajówka potrzebuje fałszować Beina za to, że broni pokrzywdzonych bez wzgl. na pochodzenie i światopogląd? Za 33 lata ktoś wyciągnie kudłaty „dokument“ z archiwów Gajówki… i ekshumują moje koście z wawela pod synagogie.
Namiętnie dochodzicie prawdy ws. tytułowej, a prostego kłamstwa skasować nie potraficie. Nie wiem jak u was, ale w mojej „synagodze“ nazywa się to hipokryzja.

Koment 132  Marucha said 

Re 131:  Nie wiem, co jest prawdą, co nie jest. Dlatego nie zabieram głosu. Nie atakuję p. Beina, przeciwnie, zamieszczałem jego artykuły i komentarze. Nie mam też nic przeciwko wypowiedziom Grypy666.
Nie rozumiem tego ataku na mnie.

Koment 138  Teresa said 

Pytanie do p. Piotra Beina.
Czy ma Pan zydowska alba chazarska krew?

Koment 149 Peryskop said 

[…] Oddzielne podziękowania za pomoc w ujawnieniu swojej roli należą się Trój-Szóstkowej Grypie, która już szaleje, choć dzięki Jane Burgermester wiadomo że to tylko wielopiętrowy spisek.

Dla wielu fanów akcji vanqrevskiej Grypy zaskoczeniem mogą być ponawiane od wiosny naciski na autora Monitora Polskiego, aby przyłączył się do nagonki przeciwko odważnej Jane.
Ale przecież już wiemy, że nie wszystko jest takie, jak wygląda. A zwłaszcza wygaduje.

# 138 Dla Pani Teresy oraz innych niedoinformowanych gości Gajówki polecam wyczerpującą analizę Marka S, we wpisie # 668 w archiwach tego wartościowego blogu:
https://marucha.wordpress.com/2011/08/23/pulapka-na-rosje/#comment-112678

Koment nr 153  Grypa666 said 

ad Teresa 2012-10-23 (wtorek) @ 13:19:12
Pytanie do Pani (?) Teresy: Czy bije Pani swe dzieci raz czy dwa razy na tydzień?

Panie Marucha, czy gajówkowa netykieta pozwala na takie śmieci forumowe?

Koment nr 154 Marucha said 

Re 153: Gajówkowicze są, jacy są, Panie Piotrze… ale fakt, że pytanie p. Teresy było paskudne. Nie wiem, skąd to przyszło jej do głowy.

Koment nr 169 Z Zezem said 

Doskonala anatomia manipulacji.
Dzieki Panie Jozefie Bizon,za swietne rozpracowanie tego srulowego bubla.
Szkoda,ale jest tu wielu takich od dokopywania,podjudzania ,siania fermentu.
Przychodza ze swojej synagogi 666,bo takie ich parchate zadanie.
Dziekuje raz jeszcze i pozdrawiam.

Ps. Mam wrazenie,ze Gajowy jest troszke za a nawet przeciw,ale to porzadny chlop,
mimo wszystko.

Co za parchate czasy.

O jaką znów, k*źwa, „manipulację” chodzi?
Jakie sianie fermentu?
Jedna pomyłka na 7000 artykułów, poprawiona, otwarcie przedyskutowana…
Zaraz mnie chyba szlag trafi!
Admin

 

Koment 177  Grypa666 said 

Ad Józef Bizoń 2012-10-23 (wtorek) @ 16:20:57
Józku, nie znam Morse’a – czy mógłbyć łaskawie przetłumaczyć na polski?
Moje pytanie wisi bez odpowiedzi: czy w swej sugestii miałeś na myśli Wiesławę (Vismayę)? Jeśli nie, to kogo? Udokumentować proszę, inaczej to jest lanie po ścianie.

Koment 179  Teresa said 

czy p Bein ma zydowskie korzenie?

Dlaczego Pani o to pyta? P. Bein jest prawosławnym. – admin

 

Koment 251 Marucha said 

[…] Re 249: Panie Peryskop, za poniższe słowa wylatuje Pan z gajówki.

Muszę pochylić czoła przed Panem Gajowym za niezwykle inteligentne postępowanie.

Bo gdyby zareagował natychmiast na protesty Pana Józefa Bizonia, oraz na moje sugestie, że wstęp do artykułu należy przeredagować aby nie wprowadzać czytelników w błąd – to byłaby klapa. Jako że po zapoznaniu się ze skorygowanym wstępem ludzie przeczytaliby „tezy” z przymrużeniem oka jako przykład nieudolnych prowokacji mających posmak sensacji i służących defamacji błogosławionego Karola Wojtyły. Więc sprawa by stopniowo przycichła i uwiędła śmiercią naturalną.

Natomiast wybrana strategia – zwana „obroną absurdu”, wzmocniona aranżacją „kontrolowanego bałaganu” oraz umiejętnie szafowanymi kremówkowymi epitetami – jest znacznie skuteczniejsza w dziele nagłaśniania skandalu jaki narasta wokół fejkowych heretyckich „tez” rzekomo Papieża.

Nawet wzięcie w cudzysłów słowa „tezy” tak jak to zrobił teoretycznie czcigodny autor w tekście źródłowym – popsułoby cały efekt. Ci co dobrze już znają pryncypialność Pana Maruchy mają do niego zaufanie i wiedzą, że zawsze dąży do prawdy, a choć czasem postępował w sposób trudny do natychmiastowego zrozumienia intencji, to potem okazywało się, że wszystko jest jak trzeba. Tak jest i tym razem. A nawet nowocześniej, bowiem z elementami zakupu kontrolowanego.

 

Koment 289  Grypa666 said 

Józef Bizoń 2012-10-26 (piątek) @ 17:18:02
A ma, ma… ale nie powi… zbiera, klasyfikuje i kolekcjonuje w szufladki faryzejskie dla Vismayi ☺ w przerwach między hukaniem, P. Józefie Bizoń.

Wszedł tu jako innowierny obserwator (nie mylić z persykopami w ubotach) i taki wyjdzie. Na razie nie widzi jednoznacznego rozwiązania zagadki postawionej przez Admina. A jak będzie zwięzłe podsumowanko to i u siebie opublikuje.
Ale czy będzie, skoro 6-ramienna… sorka, 3-szóstkowa zaraza znów coś popsuła scyropolsko-religioznym? Jednoznaczne odnośniki do mnie w 116, 149 i 260 wymienione tu:
http://www.monitor-polski.pl/czy-gowin-boi-sie-z-kekusia/comment-page-1/#comment-35202
…Na teologii katolickiej się nie zna, walkę o autorytet ziemski widzi nieco dziwnie w świetle dogmy prawosławnej, odwikłanie prawdy z cebuli przekręckiej pochwala i nie boi się wyniku. Opinii o śp. Janie Pawle II nie zmieni od czyichś „tez”: porządny Człowiek, wara od pochodzenia, przemakalny na PsyOp od SSkórwielu, omylny jak każdy (np. kwestia konfliktów bałkańskich)…
Kompleks wycyckał Go jak trza było zaokrąglić stół i zaujewroczyć Polin… teraz jako Pomnik Polskości na skraju przepaści przeszkadza, więc trza umaić zrzutem z kruków, sępów, mewek itp. zwierzyny (niemile widzianej w gajach maruchowych)…

Czy to zadowalające pierdnięcie, Panie Józefie?

Psy do Pan Admin Lesznicy Maruchy:
rozumim sze som waszne geszefta ze szkop perski i takie podobne, ale szy by sze nie dali wie Pan Lesznicy załatwicz, szeby nie przeszczepialy s tutaj 116, 149, 260 i temu takie same z tuberkuloza H1N1? Wie Pan…

Koment 290  Grypa666 said 

erratum ad 285: kwalitetne okna (dojczlandskie), taśmy z Chin

Koment 301 Grypa666 said 

W swych vendettach przeciw mnie i in. osobom, Maciej Pokora (Peryskop) liberalnie odnosi do durnowatego, oszczerczego i obelżywego komentu Marka S. Wytrwale i systematycznie w coraz szerszych kręgach, Pokora dyskredytuje mnie i Andrzeja Szuberta w „trójkącie łobuzerskim” zmodyfikowanym obecnie podmianą Polski.blog.ru na Vismayę. W tamtym czasie zignorowałem bezsens Marka S jak i satelitarne pochwały i poklaski od takich błaznów intelektualnych jak Maciej Pokora (Peryskop). Swą ripostę zmieściłem na paru stronach (Marek S i Pokora potrzebowali dziesiątek stron, by sklecić oszczercze gusła z fusów):
http://piotrbein.net/2012/10/27/22-strony-8800-slow/
Tekst bez (b. istotnych) hot-linków i formatowania poniżej. Proszę bywalców Gajówki o propagowanie mej riposty w formie zamieszczonej na moim blogu.

Polecam też najnowsze w tymże temacie:
http://piotrbein.net/2012/10/28/cyberprzemoc-i-cyberstalking-niektorzy-maja-dosc-tego/

http://piotrbein.net/2012/10/26/list-otwarty-do-dra-inz-macieja-pokory-nick-peryskop/

============================
http://piotrbein.net/2012/10/27/22-strony-8800-slow/  […]

Koment 302  Grypa666 said 

ad Marucha 2012-10-27 (sobota) @ 04:53:48
Jestem ofiarą cyberstalkingu przez pokorę Persykopa. Liberalnie odsyła on do wymienionych pozycji. Pokora jest dość aktywny, obecnie u Monitora w pseudo-patriotycznych agitkach do pospolitego ruszenia na Maruchę, sugerując pośrednio, że ja i moi sojusznicy współodpowiadamy za domniemane zniesławienia JP2, np. tutaj:
http://www.monitor-polski.pl/czy-gowin-boi-sie-z-kekusia/comment-page-1/#comment-35105
http://www.monitor-polski.pl/czy-gowin-boi-sie-z-kekusia/comment-page-1/#comment-35202

Bardzo proszę o skasowanie w ww. komentach u Maruchy tekstu odnoszącego się do mnie (najczęściej zawoalowane, lecz dla wtajemniczonych oczywiste aluzje do mnie i mych sojuszników). Te obelżywe i oszczercze wstawki nie mają nic wspólnego z tematem głównym, który jedynie obserwuję. Jako takie, są one prowokacyjnymi przestępczymi grafitti w niepokornej kampanii poniżania.

Polecam związane:
http://piotrbein.net/2012/10/28/cyberprzemoc-i-cyberstalking-niektorzy-maja-dosc-tego/

http://piotrbein.net/2012/10/27/22-strony-8800-slow/

http://piotrbein.net/2012/10/26/list-otwarty-do-dra-inz-macieja-pokory-nick-peryskop/

Koment 303  Grypa666 said 

ad iha 2012-10-27 (sobota) @ 10:54:12
Taa… samobeatyfikowany niepokorny kopacz Persów (Iran!) niejedną absurdalną intrygę ma na koncie:
http://grypa666.wordpress.com/dr-inz-maciej-pokora-2/
Gdzie się zjawi, tam katastrofa logiki, rozsądku i dobrego smaku… 300, 301.
Zezowate obszczymurki wdzięczną widownią dla niepokornej błazenady scyropolskiej.

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/