Co zostało z niedawnych e-burd mgra inż. Józefa Bizonia

Piotr Bein, rozwojowo od 3.12.2017

1. Zasadność alarmu o przymusie szczepień

Alarm ws. obowiązkowych szczepień dla dorosłych  umieściłem ok. 6 dni przed datą 1. grudnia, na podst. materiału od razwiedczyka. Alarm dawał szansę wypisania się z POZ przed wejściem ustawy w życie 1. grudnia br., celem uniknięcia zagrożenia obowiązkowymi szczepieniami po dacie wejścia w życie ustawy o POZW kolejnym mejlu 27.11.2017, ww. razwiedczyk potwierdził datę spodziewanego wejścia ustawki w życie, na podstawie jego kontaktu w KneSSejmie.
Zaraz po “interwencji” Józefa Bizonia, przejrzałem projekt ustawy (druk 1813) oraz związane z tematem komunikaty GIS ws. programów szczepień na 2017 i 2018 rok, w tym obowiązkowych w przypadku epidemii. Nie znalazłem powodów do odrzucenia alarmu. Przejrzałem następujące dokumenty GIS:
Komunikatem (o ile wiem, toto nie ma mocy prawnej) ogłoszonym w Dz. Urzędowym Min. Zdrowia, GIS decyduje, co jest epidemią i nakłada obowiązek szczepienny.
Analizy przez doświadczonych, np. Stop NOP, wnioskują podobnie nt. ustawki 1813 i przepisów wykonawczych z Ministerstwa Zdrowia. Jeszcze gorzej byłoby w przypadku pandemii. Z “pandemią” H1N1 w 2009 r. okazało się, że przepisy i prawo krajowe są podrzędne w stos. do przepisów pandemicznych Światowej Organizacji Zdrowia, która może nałożyć obowiązek szczepienia z użyciem siły krajowej lub obcej.
Pan Bizoń przeczytał projekt ustawki 1813, mejlował przez kilka dni po parę – kilka mejli, do paru – kilku e-list: nie znalazł w 1813 potwierdzenia obowiązku szczepień od 1. grudnia br. Stwierdził m.in., że oczekuje ona podpisu prezydenta RP.  Skoro weszła w życie 1. grudnia, to prezydent podpisał. Ostrzeżenie o krytycznej dacie było zatem również zasadne.
CBDU odnośnie daty. Więcej w tejże kwestii po 1. grudnia, patrz poniżej. 
Pytajnik wstawiony przeze mnie w alarmie niedługo po zamieszczeniu, okazuje się od paru dni niepotrzebny, ale zostawiam go na pamiątkę e-burdy mgra inż. Józefa Bizonia.
CBDU nt. celowości i krytycznego terminu alarmu… Czytelnik sam oceni, czy alarm był słuszny… czy może nie był wg Józefa Bizonia.

2. Nawoływanie do popełnienia przestępstwa

Pan Bizoń najpierw szydził z mego Polacy, za widły i otoczyć W-szawę 10 mln chłopa!! w alarmie na Grypa666. W końcu straszył paragrafami za nawoływanie do popełnienia przestępstwa.
Kto co chwyci w obronie dobra wyższego (zdrowie i życie osobiste, rodziny i całego narodu kontra blokowanie organów państwowej represji w tłumieniu buntu Suwerena przeciw ludobójczemu traktowaniu), to jego sprawa.
Środkami przemocy dysponują zazwyczaj organy państwa. Suweren może je również stosować przy stanie wyższej konieczności
Przemoc parlamentarna jest na porządku dziennym, nawet w krajach bardziej zaawansowanych politycznie niż Polska. A karana nie jest, m.in. ze wzgl. na wyższą konieczność.
Nawoływanie do przemocy i popełnienia przestępstwa w ogólności:

Art. 255. § 2. Kto publicznie nawołuje do popełnienia zbrodni, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.    § 3. Kto publicznie pochwala popełnienie przestępstwa, podlega grzywnie do 180 stawek dziennych, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.

Art. 255a Kto rozpowszechnia lub publicznie prezentuje treści mogące ułatwić popełnienie przestępstwa o charakterze terrorystycznym w zamiarze, aby przestępstwo takie zostało popełnione, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

Art. 255a mówi w kontekście terroryzmu o ZAMIARZE, ABY PRZESTĘPSTWO ZOSTAŁO POPEŁNIONE.

Panie Bizoń, trza dintoryjnej, diabelsko elastycznej gumy, żeby podciągnąć pod któryś z ww. paragrafów Polacy, za widły i otoczyć W-szawę 10 mln chłopa!!

Pan “mecenas” od wszystkiego, mgr. inż. Józef Bizoń łaskawie odpowie: czy przestępstwem byłoby noszenie wideł, użycie ich w celu zabójstwa, czy może obrona własna w stanie wyższej konieczności?

Za ożydzanie Beina równolegle do “antysemickich” wystąpień zwolenników szwadronów śmierci u Maruchy, pan mgr inż. Józef Bizoń dostał szlaban w Kanadzie w ubr.  Zamiar przestępstwa był… precyzyjne wskazanie (nazwisko i imię, fotografia, blog, kraj zamieszkania) potencjalnych, ożydzonych ofiar było… nawoływanie było… i pan mgr inż. Józef Bizoń z geszefciarzami nienawiści siedzi za szlabanem.

3. Awantura J. Bizonia o geszeft Grypy666 & Co. w służbie zdrowia

Tadeusz do Piotr Bein Nov 30 at 11:16 AM Temat: cd. szszepienia i GMO…

Witaj Piotrze, pozdrawiam Cię serdecznie z Kazimierza -Tadeusz S. … Jutro jedziemy do Krakowa na nasze seminarium. Będzie prof Wiąckowski… 

Powinniśmy się wszyscy wyrejestrować z ZOZ-ów… 

…kolejna walka;

Witaj, proszę roześlij ponizsze na swoje kontakty aby była mocna grupa, zachęć ludzi do udziału. — Pozdrawiam, Jadwiga Ł. 

Posiedzenie w Sejmie jednak 7 grudnia – Polska jest nasza
Szanowni Państwo,

Dzisiaj dostaliśmy potwierdzenie od Przewodniczącego Komisji Rolnictwa dr Jarosława Sachajko, że kolejne posiedzenie łączonych komisji w sprawie ustawy o GMO(*) odbędzie się 7 grudnia. […]

Tadeusz załączył kopię formularza rezygnacji z POZ, którą umieściłem w alarmie na Grypa666.  Tadeusz posłał tę samą treść (inne pozdrowienie osobiste) Otylii Zigman, a ona rozesłała ją do 7 osób. Początek jej rozsyłki, reszta jak w mejlu Tadeusza do mnie:
Sent: Friday, December 01, 2017 4:15 AM
Subject: Fw: Fwd: cd. szczepienia i GMO…/ WAŻNE POSIEDZENIE W SEJMIE 7-GO GRUDNIA
On Thursday, November 30, 2017 1:17 PM, Tadeusz S.:
Witaj Otylio, pozdrawiam Cię serdecznie z Kazimierza -Tadeusz S. … Jutro jedziemy do Krakowa na nasze seminarium. Będzie prof Wiąckowski
Powinniśmy się wszyscy wyrejestrować z ZOZ-ów…
…kolejna walka;
Witaj, proszę roześlij ponizsze na swoje kontakty aby była mocna grupa, zachęć ludzi do udziału.
Pozdrawiam, Jadwiga Ł.
Posiedzenie w Sejmie jednak 7 grudnia – Polska jest nasza […]
Rozsyłka Otylii podziałała na p. Bizonia. Zmienił w końcu jej nagłówek (w yahoo takiej możliwości nie mam) na POZ-ty – Uwaga na geszefciarzy z grypa666 w związku z 1 grudnia 2017 r.. Re: Bein i widły.A może żółte papiery? i zaatakował (najnowsze na górze):
On Thursday, November 30, 2017 8:34 PM, Józef Bizoń:
Uwaga na geszefciarzy z grypa666.
Ps. 2
Tyle zadymy narobione pod Bizonia, tyle plucia na niego dla odciągnięcia uwagi od geszeftu w związku z 1 grudnia 2017 r. i oddaniem w prywat służby zdrowia,
a tu masz ci los – po geszefcie w służbie zdrowia.
I przy okazji same straty.
Ojojoj!  Ojojoj! Ojojoj! 
JB

—– Original Message —–

Sent: Friday, December 01, 2017 5:02 AM
Subject: Re: Fwd: cd. szczepienia i GMO…/ WAŻNE POSIEDZENIE W SEJMIE 7-GO GRUDNIA
Ps.
No i co teraz będzie z waszymi widłami i geszeftami?
Nu – co?
JB
—– Original Message —–
Sent: Friday, December 01, 2017 4:48 AM
Subject: Re: Fwd: cd. szczepienia i GMO…/ WAŻNE POSIEDZENIE W SEJMIE 7-GO GRUDNIA
“Powinniśmy się wszyscy wyrejestrować z ZOZ-ów.”
Pani Otylio, proszę roześlij ponizsze na swoje kontakty” Jadwiga Ł.
W razie choroby chodzić do prywatnych gabinetów lekarskich (najlepiej do profesorskich) i dawać im własną kasę.
W POZ-tach zlikwidują (lub bardzo mocno ograniczą) etaty lekarskie, bo nie będzie tam pacjentów.
Gabinety w POZ-tach w prywat za psi grosz oddadzą, a potem całe budynki po reorganizacji sieci POZ (po jednym POZ zostawią).
Na końcu wprowadzą do ustawy poprawkę, że prywatni też muszą podawać dane o pacjentach pomimo, że nie mają zawartych kontraków z NFZ.
Zaś zdrowotne tak czy siak się płaci i trzeba będzie płacić.
W ten sposób rozwiążą sobie problem finansowania służby zdrowia.
Same zyski dla geszefciarzy.
Jak mówią, że mają zbawienny pomysł – to się trzeba bać i trzymać za portfel.
Pani Otylia już ten geszeft rozsyła, gdzie tylko może i nie może.
Dlatego też trzeba tępić Bizonia, gdzie i jak się może, bo przeszkadza w geszeftach.
Treść podobną do tej w mejlu Bizonia December 01, 2017 4:48 AM bezpośrednio powyżej) rozsyłał Bizoń do innych grup i wątków. Za wyjątkiem ad personam, zgodziłem się z jego obawami i umieściłem jako koment J. Bioznia pod alarmem na Grypa666.
Na absurdalny i nikczemny atak J. Bizonia odparłem w tymże wątku o obelżywym nagłówku wpisanym przez Bizonia:
.
Piotr Bein do Józef Bizoń,Łowicka Inicjatywa Obywatelska,Jadwiga Łopata,Julian Rose
Cc:romulus39,Otylia Zigman,Kafel hotmail,Antiglobalist Fudyma,E Makowiecka,Krzysztof Piotr Sawina,Adam,Niewolnicy Banków,Marek Glogoczowski,Jerzy Nowakowski dom-e,moher1204@gmail.com,Grzegorz Piątek,jankowskizdzislaw,TADEUSZ PIECZONKA,Marek Krasnopolski,Henryk Ryszard Kozłowski,zbigniew.schroder,Mark Jaworski,Kongres Polski Suwerennej,zygmunt.bialas,Centrum Informacji,Albin Siwak,Zw. Liga,jerzy.tatol@ra.home.pl,Ruch Edukacji Narodowej REN,Walerian Dabrowski,Jaworscy1,Danuta Radwańska Vollus,Antoni Gąska,Rafal Gawronski,Piotr Moskwa,Jan Potocki,Edward Maciejczyk,tcichocki,Wiefame Dayanita,Maciej Pokora,Grzegorz Niedźwiecki,Podlecki Marek,Franciszek WrzesniewskiHide
Nov 30 at 9:09 PM
 
Józefie, 
 
Znów zmanipulowałeś i załgałeś.
Piszesz: Powinniśmy się wszyscy wyrejestrować z ZOZ-ów.” 
Pani Otylio, proszę roześlij ponizsze na swoje kontakty” – Jadwiga Ł.
 
Mejl Tadeusza do Pani Otylii:
Witaj Otylio, pozdrawiam Cię serdecznie z Kazimierza -Tadeusz S. … Jutro jedziemy do Krakowa na nasze seminarium. Będzie prof Wiąckowski
Powinniśmy się wszyscy wyrejestrować z ZOZ-ów… 
…kolejna walka;
Witaj, proszę roześlij ponizsze na swoje kontakty aby była mocna grupa, zachęć ludzi do udziału. 
Pozdrawiam, Jadwiga Ł. 
Posiedzenie w Sejmie [… nt. GMO]
 
Po pierwsze, gdzie podstawa prawna skłaniająca do wyrejestrowywania z ZOZ? Siostry Łowickie przysłały urywek jakiejś bumagi urzędowej, ale link nie klika, poprosiłem parę godzin temu o wyjaśnienie. 
Po drugie, po frazie “…kolejna walka” jest cytat z mejla Jadwigi Łopaty do Tadeusza nt. posiedzenia KneSSejmu ws. GMO. 
Po trzecie, podrobiłeś Jadwigi “Witaj,” na Pani Otylio, 
Po czwarte, Jadwiga nie udziela się o ile wiem ws. medycznych.
 
Pisałem już przyhamuj, robisz z siebie niezdrowy żart. To najświeższa kompromitacja po Osoba i czyn, alarmie scypionkowym…
Pan mgr inż. Józef Bizoń przedstawił mejla od Jadwigi Łopaty do Tadeusza, jakoby był do Otylii Zigman. Na tej fałszywej podstawie zwęszył jakiś spisek geszefciarski w gronie Grypa666.  Co jest obelgą, oszczerstwem, naruszeniem dóbr osobistych osób publicznych: Piotr Bein, Otylia Zigman, Jadwiga Łopata i pośrednio — osób współpracujących z nimi.

Nie ulega wątpliwości, że J. Bizoń zrobił to pod adresem ww. osób publicznych:

On Thursday, November 30, 2017 8:34 PM, Józef Bizoń:
Uwaga na geszefciarzy z grypa666.
Ps. 2
Tyle zadymy narobione pod Bizonia, tyle plucia na niego dla odciągnięcia uwagi od geszeftu w związku z 1 grudnia 2017 r. i oddaniem w prywat służby zdrowia,
a tu masz ci los – po geszefcie w służbie zdrowia.
I przy okazji same straty.
Ojojoj!  Ojojoj! Ojojoj! 
Ponadto, mejl powyższy November 30, 2017 8:34 PM sugeruje  motyw zemsty/odwetu przez J. Bizonia, za wykazanie mu manipulacji, krętactw i kłamstw w in. sprawach niedawno.
Słowem, mgr inż. Józef Bizoń skompromitował się, apjać.

3. E-rozróba mgra inż. Józefa Bizonia po 1. grudnia 2017 r.

Ws. obowiązkowych szczepień dla dorosłych, p. Bizoń postawił się wkrótce po opublikowaniu alarmu na blogu Grypa666. Pkt 1 klaruje, czemu jego e-burda była chybiona. Alarm Grypy666 i in. osób i grup na tenże temat były zasadne.
Po wejściu ustawki 1813 w życie 1. grudnia br., J. Bizoń twierdził błędnie, że anuluje ona dotychczasowe przypisanie świadczeniobiorcy do usług ochrony zdrowotnej. Artykuł 34 tejże ustawki 1813 stanowi, że przypisanie osoby do POZ sprzed 1. grudnia 2017 r. zachowuje ważność, a przypisanie do nie-POZ — do 31.12.2024 r.:

Art. 34. 1. Oświadczenia woli świadczeniobiorców o wyborze świadczeniodawcy, lekarza POZ, pielęgniarki POZ i położnej POZ, złożone przed dniem wejścia w życie niniejszej ustawy, zachowują ważność.

2. Oświadczenia woli, o których mowa w ust. 1, złożone do świadczeniodawców, nietworzących zespołu POZ, o którym mowa w art. 11 ust. 1, oraz art. 33 ust. 1, tracą ważność z dniem 31 grudnia 2024 r.

A jednak, p. Bizoń zwymyślał alarmistów, w tym Tadeusz S., Otylia Zigman i Piotr Bein, za udział w “geszefcie” genocydu na narodzie polskim.

Czemu Józek włączyłeś mnie do szajki geszefciarzy, a potem już nie? Bo wykazałem, żeś sromotnie przekręcił sens pierwotnej e-poczty od Tadeusza S.?
Oczernić łatwo (do ilu setek, tysięcy odbiorców?), ale wycofać i przeprosić przed tą samą widownią — jak widać trudno katolikowi z wyższym wykształceniem.

4. Wątki główny i “boczny” u Maruchy pod Osoba i czyn

Wyczyny mgra inż. Józefa Bizonia dokumentuję w:

Wniosek podobny: recydywistyczna fiksacja na z góry upatrzonych osobach, krętactwo i manipulacja.

5. Wrednie zmanipulowane “cytaty” defamacyjne, wyjęte z kontekstu

Czytaj Załgany skórviel Bizoń: “Pogonić słownie marksistę słownego terrorystę Beina i jego grypowy kram!”  …jeśliś odporny na wymioty.

Epilog

Pan Bizoń rozsyła masowo zmanipulowane defamacje i własne bzdety alarmistyczne zakraszone ad personam. Spuszczam je od niedawna do klozetu, zwłaszcza te wycieczkowe.
Z uwagi na szkodliwość społeczną warcholstwa mgra inż. Józefa Bizonia, pora skończyć z jego biciem piany i pieniactwa z wycieczkami osobistymi na posłańców. Jego kampanie nastawione są na setki jeśli nie tysiące odbiorców bezpośrednich, a ilu dalej — diabli wiedzą…
Poza szkodą społeczną jest szkoda osobista dla oczernionych osób. W moim przypadku osoby publicznej, szkody wskutek kampanii Bizonia rzutują na skuteczność zadań, jakie realizuję w uświadamianiu rodaków.
CBDU odnośnie pieniactwa i bicia piany ad personam przez mgra inż. Józefa Bizonia. Natomiast dobre jego analizy i komenty jak zwykle publikuję, np. weszło pod alarm w poprzednim wpisie głównym Grypy666 jego ostrzeżenie, że ustawki o świadczeniu opieki zdrowotnej mogą być ustawione na dalsze niszczenie narodu i depopulację. 
Panu mgrowi inż. Bizoń spod Rozpiętego na Krzyżu (blog SursumCorda) wolno było niedawno pouczać publicznie, co komu wolno dyskutować i rozsyłać.
Pan Andrzej Szubert może dyskutować katolicyzm… i powinien jako outsider niezindoktyrnowany w religijnym group-thinku. Przynajmniej wyciąga katodebilne brudy zamiatane pod Ołtarz:  Ślęża, posąg Świętowita, Ryszard Staszak i farsa sulistrowickiego ślectfa – rekapitulacja…
Bein może — i jest takie oczekiwanie od stałych odbiorców — alarmować, kiedy zmiarkuje że jest co i po co rozgłosić. Robi to i robić będzie z doświadczenia z żydłackim systemem na polach bio-zagrożeń dla ludzkości i Polaków od: broni uranowej, GMO, scypionek, promieniowania mikrofalowego, skutków Czarnobyla i in. katastrof nuklearnych. a ostatnio Fukuszimy…
Pani Otylia Zigman może i powinna rozsyłać materiał gwoli dzielenia się informacją i dyskusji. To nie powód, by kojarzyć ją z domniemanymi przez J. Bizonia spiskami.
Vismaya ma dar leczenia osób odrzuconych (a wpierw poważnie uszkodzonych na zdrowiu) przez medycynę rockefellerowską. I niech go jak najwięcej używa na chwałę Boga. Wolno jej zamieścić na swej witrynie, co jej dyktuje sumienie i takoż uczestniczyć na forach i w e-dyskusjach..
A mgr inż. J. Bizoń? Notorycznie jak recydywista łamie prawo do wolności wyznania i światopoglądu, e-nęka za domniemane przez siebie pochodzenie żydowskie. Ma na koncie niezaprzeczalnie dobre analizy, lecz wgalopowuje jak słoń do porcelany kiedy jedna z ww. osób odezwie się.
Józefie, skompromitowałeś się w niedawnym biciu piany na szereg tematów.
Próbujesz ratować twarz nie do uratowania u duchowego recydywisty :((((
Poszkodowany może milcząco “wybaczyć”, udawać, że deszcz pada… co kłóci się z zasadą chrześcijańskiego napominania bliźniego.  Albo może ci wygarnąć zły uczynek, kolejny w zbyt już długiej seri… Ulży chociaż sobie samemu.

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/