List otwarty do Jacka Międlara: znów schodzisz na manowce zmylony hasbarą

Piotr Bein, 6.12.2017

Szanowny Panie Jacku Międlar,

Niepokoi mnie wyjawienie Pana poglądów nt. polityki zagranicznej. Przyklasnąłem Pana i Piotra Rybaka przywództwu Marszowi Niepodległości we Wrocławiu w br. Teraz czuję patriotyczny obowiązek Polaka naprowadzić Pana Jacka.

Pan Jacek opiera felieton Czy Donald Trump podzieli mój los? o fałszywą przesłankę. Trump NIE jest narodowcem, chrześcijaninem ani przeciwnym nachoćcom. Owszem, wydawało się z jego retoryki, iżby był, lecz działaniami po objęciu urzędu nie dowiódł tego. A co się liczy — gadanina czy czyny?

Próbowałem pomóc na wiosnę, gdy Jacek Międlar bezwiednie wszedł na odcisk Koszer Nostra w W. Brytanii, gdzie wszyscy wierzą bajdurze żydłackiej, że to islamskie gangi porywają dzieci na niewolnictwo seksualne, organy i ofiary satanistycznych rytuałów. To są specjalności Koszer Nostra, której podlegają wszystkie mafie na świecie.

Dlatego “powitały” Jacka Międlara na lotnisku brytyjskim wyspecjalizowane służby żydowskie służb brytyjskich. Moje próby nawiązania czystego kontaktu z Jackiem Międlarem spaliły na panewce z powodu zmasowanego ataku służb m.in. żydowskich na naszą wymianę mejlową i na mój blog (przedtem urzędowali w kokpicie i na forum bloga Jacka Międlara):

Trump “narodowiec”

Donald Trump startował w wybiurach udając narodowca — żydłacka taktyka na tamte wybiury, wobec klęski zaufania Amerykanów do Obamy i poprzedników. Wysypał to nieopatrznie szef firmy manipulacji masowej, tej samej firmy co wymanipulowała Brexit jako “olśniewający” tryumf szeregowego Brytyjczyka. Aktor Donald Trump ma hasła narodowe jedynie na ustach, a naprawdę — gdzieś i wykonuje usłużnie plan żydłacki dla Amerykanów jak i globu.

Otoczenie Trumpa od czasów przed kampanią, podczas i po — to żydłactwo syjonistyczne, banksterskie i korporacyjne. Resztę stanowią lokaje żydłactfa tacy jak Clintonowie, z którymi Trumpowie byli zażyli do czasu merdialnego udawania rywalizacji wybiurczej Trump – Clintonowa. Zięć Trampka, chabad (lubawicz?) Kushner de facto adjutant Netanjahu decyduje za prezydęta. Druga hiper-parcha w administracji faszyngtońskiej to “chrześcijański” syjonista wicek Pence… A neokoni siedzą w Białym Domu i Waszyngtonie niezmiennie, kto by nie był prezydętem, realizują dłogoterminowe plany wpisane w strategię CIA i in. agend “rządowych”.

W pierwszych dniach Trump dokooptowywał więcej i więcej żydłactfa ww. typu do administracji. To właśnie te moce — banksteria, ich syjoniści i korporacje —  wpędziły Amerykanów w opłakany stan, z którego mieli nadzieję Trump wyratowałby ich:

  • diabelsko kosztowne wojny przeciw interesom narodowym Amerykanów
  • rosnące w kraju bieda, bezrobocie, bezdomnośćubezpieczalnia zdrowia nie dla ludzi
  • lawina obcych darmozjadów wrogo nastawionych do tubylców
  • skłócanie narodu każdym możliwym sposobem: pokolenia, rasy, wyznania, płeć, historia, tożsamość narodowa…

Nic dziwnego, że w pierwszych pociągnięciach Trump zlikwidował prawa, które chroniły Amerykanów przed korporacyjnym niszczeniem środowiska naturalnego… Dziś Trump przebąkuje: odpady radioaktywne będą mogły iść na wysypiska miejskie!

Żydłackie wojny za mamonę Amerykanów trwają. USrael tylko wspomaga i chroni ISIS w Syrii i Iraku… Współpracuje z bandycką żydo-“Arabią” Saudyjską w wojnie w Jemenie i globalnym wsparciu islamistów-terrorystów. Trump obiecywał także wycofywanie z militarnej areny globalnej i pracę nad wspólnym domem Amerykanów. I co? Za Trumpa dramatycznie wzrosło rozmieszczania wojsk USA coraz bliżej granic Rosji (w tym okupacja Polski), zaognienie konfliktu z Koreą Płn., eskalacja konfliktów na Bliskim Wschodzie po ugodzie z Iranem i przyhamowaniu kolonizacji w okupowanej Palestynie.

Trump w 100% popiera ludobójczy, zbrodniczy Izrael, gdzie sami Izraelczycy mają już dość Netanjahu i jego syjoinistycznej partii. Teraz Trump chce wyzywająco przenieść ambasadę USA do Jerozolimy, co by wstrząsnęło światem islamu, grożąc szerszą wojną…

Biznes śmierci otrzymał w budżecie kolejną podwyżkę, kosztem egzystencji Amerykanów. Baz wojskowych USA przybywa, a nie ubywa na świecie, wbrew obietnicom wyborczym Trumpa.

Czy trzeba więcej na dowód? Voila! Pełno tego na moich blogach.

Trump “anty”-islamista i “anty”-nachoćca

Na załganym polu imigracji i nachoćców, Trump nie położył kresu importowi najgorszego chłamu muślimskiego (Bractwo Muzułmańskie, Boka Haram, sunnici) do USraela… Dla efektu z pocxzątku prezydętury z miejsca niby zakazał wjazdu na ileś miesięcy najmniej winnym muzułmanom, mającym pozwolenie na pracę, rodziny w USA… muzułmanom z kilku państw, którym neokoni faszyngtońscy wypowiedzieli wojnę, ale nie z Arabii Saudyjskiej i in. państw Zatoki, z Jordanii, Turcji… skąd nadal walą do USA nachoćcy i islamiści z całego świata muzułmańskiego (nie tylko), jak sobie tylko ż-supszy USraela zażyczą.

Podobnie jak z Kanady, obywatele USA profesjonalne muślimy-terroryści i najemnicy ż-wahabiccy bez przeszkód jeżdżą w te i wewte na wojaczkę ISIS. Płemieł Trudeau oświadczył niedawno: ISISowskim kanadyjcom BUHAHA należy się pomoc specjalna po laniu na Bliskim Wsch. (oderwane jaja i kończyny ruskimi bombami, po-traumatyczne stresowe zaburzenia PTSD…).

To samo ZAWSZE było w USraelu, od kiedy faszyngton wspiera bandytów islamizmu… było już za wojen bałkańskich: ewakuacja obcinaczy głów Serbom do USraela i stała współpraca z islamistami osiadłymi w b. Jugosławii (np. w Bośni) po konfliktach bałkańskich.

Trump – “chrześcijanin”

Łaski Ducha Świętego… mądrość, dojrzałość, miłość bliźniego w domu i za granicą… Czy cokolwiek z tego ma Trump w czynie a nie w gębie?

Czwarta już żona… Wygląda jak Barbie doll i żydłackie lale ze zdemoralizowanego Hollyłóda. Jaki chrześcijanin wyda córkę za skrajnego syjonistę, do tego chabadnika, co pociąga za sobą konwersję na judaizm małżonka.

Jaki chrześcijanin autoryzuje bombardowania niewinnych — naloty na ludność w Syrii, wsparcie ż-“Arabii” Saudyjskiej w wojnie w Jemenie.

Jaki chrześcijanin wspiera bandyckie ISIS, Al Kaidę itp. chłam, łże przed kamerami popełniwszy zbrodnię wojenną (tomahawki na Syrię w odwecie za “broń chemiczną “Assada), straszy szczeniaka — Koreę Płn. wojną atomową???

Jaki chrześcijański narodowiec otacza się szczelnie żydłactfem jeszcze podczas kampanii wybiurczej… pędzi do AIPAC (lobby żydłackie w USraelu) z obżydliwymi pszemowami lojalności zbrodniczemu Izraelowi i ludobójczym syjonistom… Sama wojna żydłacka w Iraku od 1991 r. zabrała co najmniej 5 mln ofiar śmiertelnych CYWILNYCH, a wszystkie wojny z “terrorem” ok. 10 mln cywilnych ofiar śmiertelnych. Co najmniej parę razy tyle okaleczonych, miliony wyparte ze swych ojcowizn… domy, wsie, miasta zburzone jak Warszawa i Drezno po II wś.

Jaki chrześcijański narodowiec pozwala, by jego żydłacki zięć uskuteczniał chucpy Russia-gate niby przeciw prezydentowi USA, a naprawdę to jest c.d. pozorowania, jakoby Trump był wilkiem na bagnie głodnych krokodyli.

Odpowiedź na wszystkie powyższe: tylko syjonista “chrześcijański”, a takich my prawosławni do chrześcijan nie zaliczamy. To są wysłańcy diabła… więcej o nich. A jak u Was, bracia w Chrystusie, katolicy?

Wniosek

Tylko naiwny tego JESZCZE nie przejrzał. Takiego nie potrzebują Polacy na przywódcę, no bo jak uległ ż-manipulacji z Trampkiem to ulegnie i w in. kwestiach.

Kto naprawdę pisze tweety “Trumpa”? Może służby żydłackie w skoordynowanej kampanii wodzenia gojów za nos? Podniecanie się tym jest tak niepoważne, jak odzywki prezydenta państwa na społ-platformach. Daje to gojom pozorne poczucie “demokracji”. “Trump” tak samo manipuluje Europejczykami jak swoimi wyborcami. Czy ktoś zweryfikował autentyczność obu filmików — może nagrały je żydo-suszpy?

Przekażcie Panie Jacku, proszę, swej koleżance w Britain First, wraz z dużą paczką soli trzeźwiących.

Pozdrawiam serdecznie, także Jeydę Fransen

dr inż. Piotr Bein

Grypa666.wordpress.com i PiotrBein.wordpress.com

 

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/