[dyskusja] Pszeprowacka stolnicy okupanta Palestyny

PB: Jeśli dobrze zrozumiałem Pana Geszefciarza Edzia, byłego (już?) zwolennika żydłackiego geszefciarza Trampka i geszefciarza o wciąż nieznanych piórkach, JZ chrabji Potockiego, to Potocki teraz macza paluchy w Jerozolimie?

Dla mnie pszeprowacka stolnicy okupanta Palestyny to prowokacja grubymi nićmi.
Lokaj żydłacki od lat, aktor Trampek ogłosił “oficjalnie” — jakby faszyngton był mekką prawa międzynarodowego i nie wiedział, o ile mln chłopa z całego świata islamu wzrośnie nabór do Hetzbollah.
Jedynym równym pi razy drzwi przeciw Hetzbollah byłyby zbiry USraelsko-saudyjsko-izraelskie typu ISIS. Armia z lotnictfem i spec-komando Izraela nie mają z Hetzbollah szans. Lalusie saudyjskie ditto, najwyżej Turcy odurnieni przez Erdogana (czy kto zauważył jak giętko ten krypto-żydłak wpasowuje się w zmienną sytuację? — układ z Rosją w Syrii, w Jerusalem przeciw Izraelowi… znowu!).
Zupełnie pszypatkiem, Nietenjahuj jest w historycznym dołku popularności w Izraelu, desperacko próbując podnieść swe podupadające coraz szybciej notowania na durnym ż-Zachodzie:

https://www.youtube.com/watch?v=FD873Zwa_Qs

Jedynym pożytkiem z Nietenjahuja w Jerusalem Post są kolorowe slajdy wykładające to, o czym trąbię od 10 lat: Judeocentrycy i masowe zbrodnie.
Jeśli dojdzie do konfrontacji z powodu Jeruzalema, to:
– żydłaki napuszczą ISIS na Jerusalem “odbijać” Meczet na Skale w jakiś kontrolowany sposób (np. przebrana armia i spec-suszpy żydłackie z Izraela czy tajnej armii NATO), co zamknęłoby buzie “teoretykom” spiskowym, że ISIS to tfur Izraela
albo
–  otworzą nowy front np. w Libanie z użyciem ISIS, bo w Syrii już po ptokach, oficjalnie Rosja i Assad zajawiają, że Syria w 100% wyzwolona spod żydłackiego chłamu, ISIS.
Raczej widzę to drugie, jako asymetryczną reakcję żydłactfa na sromotną klęskę we wszystkich formach wojny hybrydowej z ruskimi w Syrii i okolicach. Trampek obiecywał lobby żydłackiemu w USraelu, ze poprze przeniesienie stolnicy Izraela do Jerozolimy.
Krypto-żydłak Erdogan zorganizował z mety spotkanie VIPów świata islamu u siebie.
Żydłackie dzienniqrvy ględzą łgarstwa o państwie izraelskim od 3 tys. lat i niezbywalnym prawie do Jerozolimy… Tymczasem przez wieki była ona symbolem współistnienia żydów, muzułmanów i chrześcijan. Dopiero banksterscy syjoniści powywracali wszystko do góry dnem, nie tylko na Bliskim Wsch. — ku żydłackiemu NWO.
Ciekawostka: zżydłacone już 150% CBC podało dziś wywiad z Palestynką obywatelką Kanady, absolutnie bombardujący debilny pomysł “Trampka” (raczej jego chabadzkiego zięcia, Jareda Kushnera). To uderza jako niespotykane — jeszcze w ubr. na niedobitkach dobrego dziennikarstwa kanadyjskiego, takie osoby były zagłuszane i przepędzane przez żydłactfo na antenie.
To jest dla mnie najmocniejszy dowód, że mamy do czynienienia z żydłacką ustawką pt. stolnica Jerozolima. Chcą koniecznie rozwścieczyć muzułmanów. A takimi łatwiej sterować., przynajmniej w teorii unych.

Edward Maciejczyk:  Przez kilka dni uczestniczyłem w kilku spotkaniach i konferencjach , oto fragment mojego listu do kolegi któremu streściłem przebieg tych spotkań.

Przejdę teraz do meritum.
Konferencja która jednocześnie odbywała się przez satelity w kilku miejscach na świecie, poza bieżącymi sprawami, omawiała świetlaną przyszłość Warszawy która ma być “Stolicą Świata bijącą na pysk Hong Kong i inne żydowskie atrapy. Potocki dostanie kasę “skolko ugodno” na ten parchaty projekt.
Ponieważ uczestniczyłem w tym oficjalnie rozpędem jako medialny reprezentant największych polonijnych organizacji. Dostałem zadania z których spontanicznie zrezygnowałem “ze względu na zły stan zdrowia”
 Wytypowano mnie do współpracy z “P” jako kxperta od konfiguracji satelit , światłowodów i serwerów telekomunikacyjnych.
Bitwa o Europę rozegra się pomiędzy Trump-Putin-Watykan ( Jezuici) i Jerozolima jako “światowa stolica religii” ( naturalnie tych opartych na lucyferze Jahwe) i tu macie rozwiązanie zagadki Potockiego który popierdala do przodu jak strzała i nikt jeszcze go nie odstrzelił..
W najbliższą   sobotę miałem być w Bazylei ( H ) w celu skonfigurowania telewizyjnego systemu, ale wycofałem się definitywnie z dotychczasowych rutyn i podjąłem decyzję o powrocie do LA
 Moje plany kolejny raz przypomiały mi plany Bacy który okrakiem szedł po Krupówkach.. Co się wam stało Baco, dlaczego idziecie okrakiem,? _ Dyć to wsyćko bez te planowanie,- planowołem se pierdnąć a żeksie zesroł..
Pani Otylio, przypadkowo się dowiedziałem że to forum jest szpiegowane przez jakiegoś Górala z Chicago który inwigiluje dla FBI który mi założył osobną teczkę bo reszta jak wiecie “teczek” nie potrzebuje,-(pojeb)
Nie będzie żadnej rozpierduchy, Liga Arabska dostanie po pysku i pójdzie na Watykańsko-Jezuicką smycz dla spokoju, albo jednym pierdnięciem zniknie z powierzchni ziemi😎
Ps. Chyba że Putin rozpierdoli ten żydowski Cyrk i nastąpi Słowiańska sielanka bez żydowskich dyrdymałów, albo …?😎

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/