Głucho dudnią echa e-burd mgra inż. Józefa Bizonia

PB: Romku, Dokumenty w mejlu poniżej i inne prace Józefa Bizonia — np. umieszczone we Wprowadzeniu — dowodzą paru rzeczy poza mecenasa szkiełkiem i okiem:

 1. Polacy są pod okupacją, zniewoleni… ich naturalnym prawem Boskim i obowiązkiem jest się wyzwolić… widłami, resurekcją… naród lepiej wie od “nawoływaczy do przemocy” i “mecenasów”. Manify, petycje, marsze, nasiadówki w KneSSejmie nic nie dały i nie dadzą.
 2. Brakuje nadrzędnego aspektu zniewalania i okupacji: globalny plan banksterski, strategia medycyny rockefellerowskiej, ideologia globalnego Sanhedrynu wzgl. gojów, decyzje i działania rabinatu terroru lubawiczerów…
Piana wokół osiągnięć publicystycznych mgra inż. Bizonia to zasłona dymna dla jego warcholskiej kampanii nt. zasadnego mego hiper-alarmu.
Czemu próbujesz to zniekształcić, Romku?
Roman Kafel: To sa fakty! Stare znane…oczywiscie nie jest to wiedza powszechna….

I Pani Iwono…. po to sa dzialania odciagajce od faktow…rzucanie kiszki i pasztetowki..zeby oglupiala sfora zamiast bronic swojej budy ..lamala krzaki…
 Nawolywania do resurekcji…widel, alarmistyczne, bombastyczne apele i …plucie i rzucanie lajnem na kazdego….Kto osmieli sie przypomniec o…faktach:-))))
To nie zaczelo sie dzis….jak widac-to wykazane przez pana Jozefa -to jest tylko nastepna faza:-)))
 W tym czasie, kiedy pisano pilne notatki, na Lejba Fogielman zdobywal slawe w Polsce jaki…najlepiej ubrany advocat…:-)))))
PS Kto ???z Panstwa jest autorem tej listy?????
 Na ktora mimo moich wielokrotnych prosb o usuniecie , stale ktos mnie wpisuje???
 Miejcie panstwo odwage cywilna i przyznajcie sie…sami sobie….. i mnie wypiszcie ..Prosze/ — Roman Kafel
———- Original Message ———-
From: Iwona Mozejko
Subject: Re: Ad vocem Re: Re: ROCZNICA POWSTANIA RYDZYKOWNI–CZY KTOÅš WIDZIAÅ� COÅš BARDZIEJ Å»ENUJÄ„CEGO W POLSCE OD TEGO “GAJU MAÅ�PIEGO” ???
Date: Sat, 9 Dec 2017 05:44:59 +0100

…………………………….
PB: Jeszcze jedno, b. ważne dla Polaków w zw. z pilotowym projektem testowania/wdrażania technologii semi-transhumanizmu “5G”: wspomniane bazy danych medycznych w Polin i na ż-Zachodzie posłużą sterowaniu gojami i dalszemu ich zniewalaniu poprzez system 5G. “Obowiązkowe” scypienia zapewniają masę testową wśród ludności… magiczna data 2024 czy coś w ustawce 1813 może mieć do czynienia z harmonogramem 5G…
Następnie, gdy uny będą chcieli wszystklich “zaczipować” nano-metalami itp. w scypionkach, wprowadzą np. “pandemię” z przymusem scypień, co przećwiczyli globalnie w 2009, łącznie z:
 • magazynowaniem scypionek przez elitarne jednostki wojsk narodowych wyznaczonych do przymusowego scypienia (odkryto we Francji i bodajże w Niemczech i Szwajcarii)
 • podziałem scypionek na te dla jelit i organów przemocy i te dla reszty (odkryto w Niemczech)
 • testowym użyciem wojsk w różnych operacjach przymusowego scypienia (USA)
 • tak qrevskim nasraszeniem ludności, że ochotniczo stawała w kolejkach po scypionkę (Kanada), jeździła ze swymi dziećmi do dojczlandii na ludobójcze testy  scypienne (Polacy za marne kilkadziesiąt ojro!)
 • i wiele innych, nie chce mi się grzebać w blogu.
Zastanawialiśmy się dziś z żoną, czemu globalne ustawki NWO testuje się na Polakach w Polin:
 • najtańsze przepychanie ustawek przez KneSSejm (10 tys. zł zamiast 10 tys. dolców czy ojro)
 • ditto z przekupywaniem biuroqrev
 • najbardziej zażydzony żont, najwięcej w jewżopie szabas gojów z powodu ubóstwa i niedostatku — wynikły wyścig szczurów na śmierć i życie
 • jedna z najniższych i najbardziej sterowalnych świadomości w jewżopie — vide co podsumowuje o rodakach Ks. Prof. Guz, Ks. Bp Ryś i wielu in. mądrych, patriotycznych katolików.
PB: Tak samo teraz nie ma przymusu tylko obowiązek… zależy czy i jakiego adwokata się ma… czym powita się pana policjanta i panią pielęgniarkę przy drzwiach…
W “pandemii” 2009 był przymus z użyciem siły, zapisany w papiurach ŚOZ (nadrzędnych nad krajowemi), podobnie jak w obecnym okupacyjnym “prawodastfie” Polin, w który pan mecenas mgr inż. Bizoń namiętnie się zagłębia zatracając widok na puszczę żydłacką w Polin.
ogłosił mnie na tym tle antysemitą — Sam żeś się pan klasycznie zantysemiczył li tylko za pochodzenie swej ofiary (skąd my to znamy buhaha): nienawiścią do Walczakowej, która broniła w KneSSejmie interesu Polaków przeciw scypieniom.
pana steku ad personam “Łgarz, krętacz, prowokator, oszczerca, fałszerz, ożydzacz… i co tam jeszcze… mgr inż. Józef Bizoń” — Każdy jeden epitet uzasadniłem, panie “mecenasie” :}}} a co, nie wolno? LOL Co zostało z niedawnych e-burd mgra inż. Józefa Bizonia
z En.Wiki podpowiedziałem już SzPanu Mecenasowi Bizoniowi, co jeszcze poza sensem pejoratywnym oznacza pojęcie ad hominem (używane w angielskim) i pokrewne ad personam (używane także w polskim) = oparta na prawdzie negatywna ocena delikwenta.
Widzi Pan Bizoń: Bein używa epitetów po grzeszku Bizonia, Bizoń zaś wali defamacyjnie z grubej rury, jak w Walczakową… i ma pretensje o steki LOL
Jaka była prawno możliwość wypisania się z POZ w sytuacji, gdy stare oświadczenia woli złożone przez pacjentów zachowują ważność do 2014 r.?
korekta: Art. 34 nie mówi o 2014 r.,  tylko o tym, że stara umowa o braniu usług w POZ zachowuje ważność. O to alarmował razwiedzczyk: wypisywać się z POZ, bo po 1. grudnia będzie za późno. Ściśle, będzie możliwe w uzasadnionych przypadkach, np. wyjazd za granicę, ale większość biednych i niepoinformowanych zostanie w POZ czekając przy drzwiach na pielęgniarkę w asyście  policji, dzięki m.in. dezinfo od “mecenasów” Bizonia i Kafela. 
 
Jak trzeba będzie to wszystkich znajdą – równiez i tych zdrowych – w oparciu o te bazy danych.  — Rewelacja, “nie wiedziałem” jak działa medycyna rockefellerowska buhaha W USA, Kanadzie i chyba już na całym ż-Zachodzie, dane te wchodzą w 5 tys. kategorii dot. KAŻDEGO łobywatela w centralnej bazie danych o gojach w NWO. Na tym opiera się scypienny przymus pandemiczny ŚOZ. 
Zaś epidemię “wyznacza” guvna saneopizda bezprawnym Komunikatem, lecz mając mamonę, wiedzę i/lub znajomości w światku medycznym i prawniczym, można się wywinąć. 
 
Znów Mecenasa szkiełko i oko… liczy drzewa, niedostrzegając całej puszczy.
 
Czy coś idzie nie tak w tej akcji… — Ewidentnie u “mecenasów” Bizonia z Kafelem. Kto w narodzie chciał i nie został zmylony przez “mecenasów”, podjął właściwe kroki i jest gotów na akcję przy drzwiach. 
 
Józef Bizoń: Panie Bein, a czy można pana prosić o rzeczowe wykazanie co nieprawdziwego podałem pod moim komentarzem On Thursday, December 7, 2017, 6:24:05 PM PST, Józef Bizoń zaczynającym sie od Przy tej okazji i panu Beinowi. Ad vocem Otylii Zigman. (czytaj poniżej za komentarzem Beina)

zamiast pana steku ad personam Łgarz, krętacz, prowokator, oszczerca, fałszerz, ożydzacz… i co tam jeszcze… mgr inż. Józef Bizoń?

Przypomnę też panu, że przy świńskiej grypie nie było przymusu szczepienia się na nią. Do tego Kopacz nie zakupiła tej szczepionki.

Taką prawną możliwość w przypadku ogłoszenia w Polsce pandemi dała dopiero nowela do ustawy, którą poniżej wskazałem, a zatem było to 5 lat temu (wówczas pan był łaskaw ogłosił mnie na tym tle antysemitą), i nic, a nic nie ma to związku z ustawą o podstawowej opiece zdrowotnej, która weszła w życie z dniem 1 grudnia 2017 r., a pan zrobił z tego wielkie larum. 

Jaka była prawno możliwość wypisania się z POZ w sytuacji, gdy stare oświadczenia woli złożone przez pacjentów zachowują ważność do 2014 r.? Sam pan to przecież też zauważył.

Art. 34. 1. Oświadczenia woli świadczeniobiorców o wyborze świadczeniodawcy, lekarza POZ, pielęgniarki POZ i położnej POZ, złożone przed dniem wejścia w życie niniejszej ustawy, zachowują ważność. 

Do tego zapomniał pan o istnieniu w Polsce ZUS-owskim systemie PŁATNIK, w którym jest centralna baza danych wszystkich ubezpieczonych łącznie emerytami i rencistami. W bazie tej są wszystkie dane identyfikujące każdą osobę wraz z jej adresem aktualnego miejsca jej zamieszkania. No i oczywiście pan nie wie o funkcjonującym we Wrocławiu centralnego centrum danych medycznych leczonych w Polsce osób.

Jak trzeba będzie to wszystkich znajdą – równiez i tych zdrowych – w oparciu o te bazy danych.

Czy coś idzie nie tak w tej akcji, że sypie pan na mnie steki ad personam zamiast rzeczowych argumentów? 

A może u pana coś szwankuje?

JB

—– Original Message —–

From: Piotr Bein Sent: Friday, December 08, 2017 6:54 AM
Subject: Re: Ad vocem Otylii Zigman_Re: Ad vocem Re: Re: ROCZNICA POWSTANIA RYDZYKOWNI–CZY KTOŚ WIDZIAŁ COŚ BARDZIEJ ŻENUJĄCEGO W POLSCE OD TEGO “GAJU MAŁPIEGO” ???
—– Original Message —–

From: Piotr Bein
To: Józef Bizoń
Cc: stopnop.protest@gmail.com i 11 więcej
Sent: Friday, December 08, 2017 5:52 AM
Subject: Re: Fw: …nowa ustawa…
Łgarz, krętacz, prowokator, oszczerca, fałszerz, ożydzacz… i co tam jeszcze… mgr inż. Józef Bizoń fspułzawodniczyć chce buhaha
Przymus pandemicznych scypionek dla Polaków był już w 2009 (kto wie czy nie wcześniej) w przepisach ŚOZ.
Ale nie o to chodzi, erystyczny mataczu mgrze inż. Józefie Bizoń. Alarm Grypy666 dotyczył WYPISYWANIA się z POZ przed 1 . grudnia, kiedy to na mocy Art. 34 ustawki 1813  świadczeniobiorcy POZ zostali zamurowani w POZ — pułapce na obowiązkowe szczepienia dla niepoinformowanych i ubogich, których to nie stać na droższych lekarzy i prawników chroniących Polaków przed biuroqrevskim (nie ma żadnej mocy prawnej) przymusem scypionkowym.
Ustawka 1813 sama w sobie nie decyduje kiedy i czy szczepić i którą grupę zagrożoną “epidemią”. Regulują to Komunikaty guvnej sanepizdy Polin.
Rodacy mieli szanse wypisać się z POZ i uniknąć najbliższych scypień “epidemicznych” aż żydłactfo opracowałoby ciaśniejszą pułapkę.
Mgr inż. Bizoń z mecenasem Kafelem podważyli alarm Grypy6666, wprowadzając w błąd ilu rodaków?
Teraz opisz widowni Beinowy zarzut antysemityzmu.
Co do wideł (c.d. pod poniższą wstawką z 2012) — STOP LUDOBÓJSTWU – ZBRODNIARZE POD SĄD!

ALARM2: Grypa666 nawołuje do terroryzmu: trzeba wysadzić KneSSejm, KneSSenat i żont Polin.

Przepis na bomby — patrz terroryzm  państwowy 10 IV i 11 IX. Plan Działania:

 1. Szturm ludu na ww. instytucje.

 2. Konfiskata wszelkiego papieru ustawowego i biurokurewskiej makulatury na papier toaletowy.

 3. Wysadzenie ze stołków i wywózka delikwentów taczkami na Madagaskar.

 4. Konwersja budynków na luksusowe mieszkania dla bezdomnych i zbankrutowanych przedsiębiorców.

Nauka i technologia

ALARM: AKCJA BLOGERÓW STOP LUDOBÓJSTWU – ZBRODNIARZE POD SĄD!

ROZPOCZYNAMY WSPÓLNĄ KAMPANIĘ MAJĄCĄ NA CELU DEFINITYWNE ZAKOŃCZENIE PRÓB LUDOBÓJSTWA NA POLAKACH ORAZ INNYCH NARODACH.

PIERWSZY CEL – ZAŁOŻENIE SPRAW KARNYCH I CYWILNYCH WOBEC POSŁÓW I SENATORÓW, CZŁONKÓW RZĄDU RP I MEDIÓW KTÓRZY WPROWADZAJĄ NIEZGODNE Z KONSTYTUCJĄ USTAWY O CHARAKTERZE LUDOBÓJCZYM. PROSIMY PROWADZĄCYCH BLOGI I STRONY INTERNETOWE O DOŁĄCZANIE SIĘ.

Koalicja obejmuje już:

……………….

Aktualnie chodzi o dwie ustawy, choć z załamania demokracji w Polsce można spodziewać się dalszych pociągnięć od wewnętrznych wrogów i ich lokaji przeciw Narodowi Polskiemu:

 1. Dieta GMO zabija! Zablokujmy ustawę o paszach

 2. Zatrzymajmy ustawę o przymusowych szczepieniach

PB: Czyli do gniazd wspólników Wielkiej Farmacji

Na prawie się guvno znasz J. Bizoń: nie znasz drugiej strony ad hominem, co zasygnalizowałem w jednym z poprzednich mejli. Do dziś nie zrozumiałeś powiązania twego ożydzania z terrroryzmem cichockim… wsjo rawno i tak siedzisz bezpiecznie dla nas “żydów” za szlabanem.

A popatrz Józek, geszefciarz Bein medycyny rockefellerowskiej — na wolnośći mimo ww. nawoływania do ludobójstwa LOL
szalom! Emoji
pb
On Thursday, December 7, 2017, 6:20:32 PM PST, Józef Bizoń:
Ad vocem Otylii Zigman.

Pani Otylio Zigman i panie Piotrze Bein – rychło w czas po 5 latach obudziliście się, a ponadto do tego wypisując bzdury.

5 lat temu wprowadzono przymus szczepień w określonych sytuacjach. Wprowadzono go poprawką (pod osłoną Igrzysk EURO  2012 za czasów rządów PO) do ustawy o z zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi z  dnia 5 grudnia 2008 r. ( Dz.U. 2008 Nr 234 poz. 1570) w 2012 r.

“Całe szczęście, że bestii ostatnio nic się nie szczęści!

Stoi na rozdrożu, dlatego wycofali plan wobec Polaków z przymusowym szczepieniem, a przedewszystkim, iż w Polsce robiliśmy bardzo dużo akcji przeciwko morderczym szczepionkom, dzięki stop-nop i inn. także dzięki temu forum, uniknęliśmy tego nieludzkiego bezprawia! ”pisze  – Otylia Zigman

I mnie pyta ”

„to jak można spędzać czas nad czymś, co nie ma znaczenia, wobec tak ważnej sprawy jak pozbawienie Polaków Ojczyzny!” 

Co pani Otylia uniknęła, gdzie i kiedy, wskaże pani dowody na to uniknięcie, o którym pani pisze.

Jednakże wypada mi się z panią zgodzić, że teraz, po 5 latach, robienie pod fałszywym pretekstem alarmów z braniem wideł rzeczywiście nie ma sensu, chyba że chodzi o wywołanie w Polsce burd i niepokojów społecznych pod fałszywym pretekstem z jednoczesnym wplątaniem w to (jako pośredniego sprawcę) tych co walczą z przymusowym szczepieniem dzieci, a do tego obejmującym co raz szerszy zakres chorób..

—-

Otóż ustawa o podstawowej opiece zdrowotnej

http://orka.sejm.gov.pl/opinie8.nsf/nazwa/1813_u/$file/1813_u.pdf

będąca podstawą alarmów i wideł na grypa666 u Piotra Beina, wprowadza jedną zmianę artykułem 30 do ustawy z dnia 5 grudnia 2008 r. o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi (Dz. U. z 2016 r. poz. 1866, 2003 i 2173) w art. 7 ust. 1

http://prawo.sejm.gov.pl/isap.nsf/DocDetails.xsp?id=WDU20082341570

otrzymuje brzmienie:

„1. Badania lekarskie u osób, o których mowa w art. 6 ust. 1, przeprowadzają lekarze podstawowej opieki zdrowotnej, w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 27 października 2017 r. o podstawowej opiece zdrowotnej (Dz. U. poz. 2217), lub lekarze wykonujący zadania służby medycyny pracy, w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 27 czerwca 1997 r. o służbie medycyny pracy (Dz. U. z 2014 r. poz. 1184 oraz z 2017 r. poz. 60).”.

To do tej ustawy o z zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi z  dnia 5 grudnia 2008 r. ( Dz.U. 2008 Nr 234 poz. 1570) w 2012 r. pod osłoną Igrzysk EURO  2012 za czasów rządów PO wprowadzono poprawką do tej ustawy przymus szczepień w określonych sytuacjach.

To wówczas – 5 lat temu – był stosowny czas na alarmy i działanie, który ja nie przespałem (dowody poniżej) w przeciwieństwie do tych, którzy dopiero teraz, po 5 latach od chwili wprowadzenia tej poprawki, nagle się obudzili i robią alarmy z widłami.    

„Stop godzeniu w dobro Narodu Polskiego – godzeniu w prawa człowieka i pacjenta.”

https://jozefbizon.wordpress.com/2012/07/03/stop-godzeniu-w-dobro-narodu-polskiego-godzeniu-w-prawa-czlowieka-i-pacjenta/

a tam wezwanie do akcji informacyjnej i wysyłania e-maili na podane adresy senatorów

“Wstawiajmy datę, swój podpis i wysyłajmy e-maile do senatorów.
Niech wiedzą, że wiemy co upichcono pod osłoną igrzysk EURO 2012.
Nasza reakcja musi być bardzo szybka. Informację tę przekazujmy błyskawicznie innym osobom.
=======
.
Uaktualniona (05.07.2012)
LISTA adresowa SENATORÓW DO PROGRAMU POCZTOWEGO
UWAGA!
Niektóre programy pocztowe wymagają, aby adresy w liście adresowej rozdzielone były przecinkami. Inne zaś wymagają rozdzielenia średnikami.”

„Bandytyzm na całego! Zobacz swoich wybrańców!”

Przymusowe szczepienia w Polsce – Posiedzenie senackiej komisji zdrowia 04.07.2012

https://jozefbizon.wordpress.com/2013/07/10/bandytyzm-na-calego-zobacz-swoich-wybrancow/

No i przy tej okazji Piotr Bein postawił mi zarzut antysemityzmu.

A przy okazji skąd pan Bein wie, że się nie znam na prawie? Bo Beinowi tak sie wydaje?

Sąd w Rzeszowie chcąc odrzucić mój wniosek w swych pisemnym uzasadnieniu pisze o omie wręcz coś przeciwnego,

że doskonale znam się na prawie materialnym i na prawie procesowym. Pan to sobie weźmie pod uwagę.

JB

—– Original Message —–
From: Otylia Zigman
Sent: Thursday, December 07, 2017 11:37 PM
Subject: Re: Ad vocem Re: Re: ROCZNICA POWSTANIA RYDZYKOWNI–CZY KTOŚ WIDZIAŁ COŚ BARDZIEJ ŻENUJĄCEGO W POLSCE OD TEGO “GAJU MAŁPIEGO” ???
Proszę przestańcie Panowie!
Pan Bizoń ma dowody straszne, na  “Diabelski mechanizm został już zbudowany!”  Stało się to już w 2011 roku, i właściwie jeżeli to wszystko jest prawdą, to jak można spędzać czas nad czymś, co nie ma znaczenia, wobec tak ważnej sprawy jak pozbawienie Polaków Ojczyzny!  Panie Bizoń, Polacy i inne narody doznają horroru od tych rządzących światem i rządzących Polską sługusłów, a Pan co? dziwi się temu, że ludzie są przewrażliwieni?? Całe szczęście, że bestii ostatnio nic się nie szczęści!
Stoi na rozdrożu, dlatego wycofali plan wobec Polaków z przymusowym szczepieniem, a przedewszystkim, iż w Polsce robiliśmy bardzo dużo akcji przeciwko morderczym szczepionkom, dzięki stop-nop i in. także dzięki temu forum, uniknęliśmy tego nieludzkiego bezprawia!  Teraz musimy walczyć o wolną Polskę
dla Polaków!  Dzisiaj walczą Polacy, Pani Jadwiga Łopata z przybyłymi do Knesejmu, przeciwko uprawom GMO!
OZ
On Thursday, December 7, 2017 3:46 PM, Józef Bizoń:

Panie Bein
W sprawie wrzasków i alarmu z widłami na podstawie druku sejmowego nr 1813. 
Po raz kolejny pytam pana Beina
W którym artykule ustawy o podstawowej opiece zdrowotnej (druk sejmowy 1813)
(bo na dzień dzisiejszy prezydent podpisał ustawę i została ona opublikowana – link podany pw.) podano,
że od 1 grudnia obowiązuje przymus szczepienia dorosłych? 
Jak w tej ustawie tego nie ma, a nie ma, to proszę wskazać inny akt prawny gdzie to jest – skoro takie wrzaski i alarm z widłami.
Teraz spod podanego pw. linka jest łatwiej trafić do zmienionych aktów prawnych tą ustawą.
Zmiany wprowadzone ustawą o podstawowej opiece zdrowotnej wpisane są kuryswą w tych zmienionych ustawach. 
Czekam na udzielenie przez pana Beina odpowiedzi na te  pw pytania.
Jak pan to pw. udowodnisz to wówczas porozmawiamy o reszcie pana wymysłów.
No i kogo panie Bein te zwołane przez pana 10 mln. chłopa w otoczonej Warszawie ma potraktować widłami?
I jeszcze jedno. Jak pan mi przyślesz na papierze potwierdzone za zgodność z oryginałem (przez prawnie uprawnionego w Kanadzie)
aktualne zaświadczenie o pana stanie zdrowia psychicznego, to wówczas rozważę moje dalsze działania. 
JB
—– Original Message —–

From: Piotr Bein
Sent: Thursday, December 07, 2017 6:53 PM
Subject: Re: Ad vocem Re: Re: ROCZNICA POWSTANIA RYDZYKOWNI–CZY KTOŚ WIDZIAŁ COŚ BARDZIEJ ŻENUJĄCEGO W POLSCE OD TEGO “GAJU MAŁPIEGO” ???
manipulator mgr inż. Bizoń gani swą ofiarę, Beina, za dowodowe wyłuszczenie łgarstw, matactwa, fałszerstwa, oczerniania Beina przez Bizonia
czyli jednak eurystyka… Bizoń olał własne żądanie o odpowiedź punkt po punkcie, rzeczowo i bez wycieczek osobistych
nt. alarmu (nie tylko mojego) o nadchodzącym przymusie szczepień wpisanym w “prawodafstfo” Polin, wprowadziłeś w bląd ilu Polaków??? jesteś z tego dumny czy jak?
na zlecenie czy z użytecznej durnoty podważasz mnie i in. skutecznych patriotów od lat?
masz ciągle żal o naruszanie dup osobistych, sam naruszając je bliźniem, notorycznie i recydywistycznie od lat…
smarowanie przez Bizonia wpływa niesprawiedliwie na reputację Beina i na odbiór jego materiałów, nie mniej przełomowych niż twoje oraz na odbiór 2 blogów Beina, gdzie nie ma zmyśleń do smarowania typu nikczemna załgana zakładka “Podlecki i inni” pod Rozpiętym na Krzyżu katolika Józefa Bizonia
jak neo-ubecja i mosiad na moim karku, ożydzasz gdzie się tylko e-pojawisz… za to masz szlaban w Kanadzie w powiązaniu z terroryzmem
nie schlebiaj sobie, pozostajesz marginalny, nikt nie czyta gniotów analitycznych na 10 stron… ludzie chcą wiedzieć, kto kogo gdzie kiedy czym bije i dokąd uciekać… nie tylko nie zamieszczasz takich info na swoim marginalnym blogu, to jeszcze kosisz tych, co robią to skutecznie
nie ma sensu kontynuować tej “dyskusji”: odperzeć prostych zarzutów nie potrafisz bo nie chcesz, na prawie tyle się znasz co Bein na mandarynkach, a co najważniejsze, nie jesteś uczciwy, katolicki bracie podobno w Chrystusie  — paszoł won!
pb
On Thursday, December 7, 2017, 12:32:42 AM PST, Józef Bizoń:
Panie Bein
pan polecisz pierwszy, gdzie pan tylko chcesz z tymi swymi konfabulacjami i manipulacjami.
Jak dotychczas zwołujesz pan e-mailowe e-miasteczka i tam z tym waść latasz,
bo tylko tyle przeciwko mnie możesz pan zrobić w swym poczucie bezkarności za wielką wodą.   
Pana na mnie ataki tylko uwiarygodniają skuteczność mego działania dla dobra Polski i Narodu Polskiego,
które w tej chwili ponownie nabierają swej wagi i szczególnego znaczenia.
4. Wszystko co poniżej podaję jest cały czas do dziś aktualne i stanowi fundament rozumienia dzisiejszej rzeczywistości w Polsce (opuść śmieci Beina i czytaj dalej).
JB
—– Original Message —–

From: Piotr Bein
Sent: Thursday, December 07, 2017 7:33 AM
Subject: Re: Ad vocem Re: Re: ROCZNICA POWSTANIA RYDZYKOWNI–CZY KTOŚ WIDZIAŁ COŚ BARDZIEJ ŻENUJĄCEGO W POLSCE OD TEGO “GAJU MAŁPIEGO” ???
Może są, ale i to trza wykazać, panie mgrze inż. Bizoń. Na razie konfabulujesz pan na tle dowodów.
Próba jest prosta: pozywaj pan o obelgi, poniżenia, oszczerstwa, oczernianie… słowem narażenie pana dup osobistych na naruszenie za szlabanem buhaha
Pl.wiki — mówi wykształciuch “Grand Master” Erystyki mgr inż. J. Bizoń… To samo w https://en.wikipedia.org/wiki/Ad_hominem
ad hominem attacks can be non-fallacious; i.e., if the attack on the character of the person is directly tackling the argument itself. For example, if the truth of the argument relies on the truthfulness of the person making the argument—rather than known facts—then pointing out that the person has previously lied is not a fallacious argument.
[…]
Doug Walton, Canadian academic and author, has argued that ad hominem reasoning is not always fallacious, and that in some instances, questions of personal conduct, character, motives, etc., are legitimate and relevant to the issue,[9] as when it directly involves hypocrisy, or actions contradicting the subject’s words.
The philosopher Charles Taylor has argued that ad hominem reasoning (discussing facts about the speaker or author relative to the value of his statements) is essential to understanding certain moral issues due to the connection between individual persons and morality (or moral claims), and contrasts this sort of reasoning with the apodictic reasoning (involving facts beyond dispute or clearly established) of philosophical naturalism.[10]
Plus z 10 pozycji tylko wśród związanych pod powyższym hasłem… a w knigach dobrego mecenasa jest znacznie więcej :)))
Ciekawe wobec tego jak twój adwokat polskojęzyczny pogada a jak mój — przed sędzią kanadyjskim czy polskim — zależy kto pierwszy pozwie LOLLOLLOL
Józek, potrzebujesz mecenasa Kafela do pomocy :)))
pb
On Wednesday, December 6, 2017, 8:28:26 PM PST, Józef Bizoń:
Panie Bein
1. Pana konfabulacje i manipulacje pod moim adresem nie są dowodami. Są one tylko i jedynie pana konfabulacjami i manipulacjami.
2. Teraz ja mam udowodniać, że nie jestem wielbłądem? Kiepski to żart z pana strony.
3. Pan sobie poczyta (np. w wiki 

https://pl.wikipedia.org/wiki/Argumentum_ad_personam ;   https://pl.wikipedia.org/wiki/Argumentum_ad_hominem ) co to są argumeny ‘ad personam’ i ‘ad hominem’, które z braku laku pan używa.
4. Wszystko co poniżej podają jest cały czas do dziś aktualne i stanowi fundament rozumienia dzisiejszej rzeczywistości w Polsce.
Gdzie byli wówczas pan Bein i pani Otylia, gdy była pora na walkę o Polskę, o Naród Polski, w momentach decydujących? Uświadamiali wówczas Polaków, łożyli własne pieniądze na materiały, paliwo, poświęcali swój czas i  samochody aby docierać do ludzi w terenie z uświadamiającymi materiałami, narażali się wówczas na przeróżne szykany (w tym i zawodowe w miejscu ich pracy)?
To (i to wszystko poniższe) szczególnie dedykuję pani Zigman, która dopiero teraz się zerwała, a do tego z wypominkami, gdy Polska zakuta w kajdany, 
To grubo za późno alarmy i krzyki podnosić jak już się stało i czynić mi zarzuty, jak to robi pani Zigman.
Teraz mam uświadamiać, że nieboszczyk jest już w trumnie? 
 Jednocześnie to wszystko (cała moja długoletnia działalność) tłumaczy rozłorzyste konfabulacje pod moim adresem. W końcu nie od parady trzech wpływowych profesorów żądało w sądzie ode mnie wycofania od ludzi ponad 200 tyś. rozdanych im z ręki do ręki materiałów. Jednakże w sądzie to ja musiałem udowodnić rzetelność tych rozdanych materiałów, bo ja byłem ich autorem. Nie tak jakby to chciał Bein, żebym ja, a nie on udowodnił swoje konfabulacje w stosunku do mnie.  
——
„Tu odkrywamy budowane przez długie lata mechanizmy zniewalające Naród Polski”
Mechanizmy te budowały wszystkie ekipy rządowe – żadnych wyjątków nie ma w tym względzie.
Układ europejski” z 16 grudnia 1991 r. – obowiązujący po dzień dzisiejszy – tworzony był w Brukseli na wiele lat przed tzw. odzyskaną przez Polskę wolnością.
Nic nie zrobimy, jeżeli nie uświadomimy sobie i innym, że to niewola nazwana wolnością. To jest kłamstwo kłamstw. Oszustwo 1000-lecia. …” – to w szczególności dla odkrywczyni pani Zigman posłańca Beina.
=======
„Tu odkrywamy prawdę – MATRIX – lekcja 2”
Chcąc rozumieć dzisiejszą otaczającą nas rzeczywistość – w tym i obecne przeróżne posunięcia polityczne, propagandowe i dezinformacyjne z wykorzystaniem wszelkich świętości dla Narodu Polskiego – koniecznym staje się cofnięcie się wstecz do „Układu Europejskiego ustanawiającego stowarzyszenie między Rzeczypospolitą Polską, z jednej strony, a Wspólnotami Europejskimi i ich Państwami Członkowskimi, z drugiej strony, sporządzonego w Brukseli dnia 16 grudnia 1991 r.” – Dziennik Ustaw z 1994 r. Nr 11 poz. 94.
Jest to kluczowy akt prawny cały czas obowiązujący.
.
O wadze tego układu niech świadczy już sam fakt, że na oficjalnej stronie internetowej Sejmu RP z aktami prawnymi odnośnie tego układu mamy w obecnej chwili jedynie informację, że taki układ został zawarty i został opublikowany, a po treść układu odsyła się do załącznika, którego treść nagle niedawno w ostatnim czasie zniknęła  [http://isap.sejm.gov.pl/DetailsServlet?id=WDU19940110038].
Można go jednak pobrać w całości tu:
i warto to zrobić, bo za chwilę może się okazać, że jego treść stanie się nieosiągalna dla zwykłego śmiertelnika.”
=====
„Kandydaci na Prezydenta RP a Układ Europejski – lekcja 3”
Pamiętaj! Oni się na to godzili – a przed Tobą ukrywali, a teraz będą zabiegać o Twój głos, a jeszcze wcześniej o to, aby pójść do wyborów – no i wybrać jednego z nich,ale tym razem w sytuacji opisanej w „Kontekst smoleński doktryny politycznej ujawnionej przez PiS w Fundacji Batorego
W 2003 r. w ulotce przed referendum akcesyjnym do UE „To dopiero początek niewoliNarodu Polskiego pod unijnym – brukselskim butem”, masowo rozprowadzanej na Podkarpaciu (w liczbie ponad 100 tyś.), zawarłem niżej podane informacje. …”
======
„Sprzedali Polskę i Polaków Unii Europejskiej – AW$LD – lekcja 5”
plus do tego ulotka masowo rozprowadzana na Podkarpaciu
=====
CAŁA WŁADZA W RĘCE RAD UNII EUROPEJSKIEJ – Mechanizmy władzy kolonialnej nad Polską – Boguchwała, marzec 2002 r.
======
Start w wyborach samorządowych 2002 r. wykorzystujemy (przed zbliżającym się referendum) do uświadamiania ludzi czym jest Unia Europejska.
Ponad 200 tyś. gazetek wydanych za pieniądze ludzi zostaje rozprowadzonych po całym Podkarpaciu.
Następuje na to gwałtowna reakcja 3 profesorów, którzy w trybie wyborczym składają protest do sądu i ten protest w sądzie przegrywają. Skany z tej sprawy wraz ze skanami oprotestowanych gazetek opublikowane są poniże TU:
=======
„Oni wyboru nie mają, ale Ty go masz”
„Obce ośrodki decyzyjne traktują nas Polaków jak stado pędzonych na pewną rzeź  baranów i czynią to od wielu już lat przy pomocy różnych sztuczek socjotechnicznych, rozpowszechnianych mitów,  co szczególnie jest widoczne w okresie każdych tzw. wolnych wyborów – niestety skutecznie.
.
Do tego celu wykorzystywana jest wiara katolicka prostych uczciwych ludzi, dla których pojęcia: Bóg, wiara, Polska, Naród Polski,  honor – nie są pustymi frazesami.
Z racji naturalnych różnorakich ograniczeń ludzie ci poszukują autorytetów, którym można zaufać dla ratowania Polski i Narodu Polskiego. Ośrodki medialne zdobywając zaufanie całych rzesz takich ludzi podsuwają im, w danych konkretnych polskich uwarunkowaniach, fałszywe autorytety głoszące fałszywe tezy.  Wykorzystuje się tutaj zjawisko przenoszenia autorytetu np. tytułu profesora z jakiejś konkretnej dziedziny nauk ścisłych (np. fizyki) na sferę polityki w zakresie wskazywania i podpowiadania – oczywiście „bezinteresownie”, „w  trosce”, w ramach „pomocy”, jak najbardziej „obiektywnie”  –  kogo należy wybierać podczas każdych odbywających się tzw. wyborów, by dokonany wybór dokonany [przez nieświadomego zmanipulowanego w ten sposób uczciwego człowieka] był trafny z korzyścią dla Polski i Narodu Polskiego.
.
Złapany w tak zastawione sidła uczciwy człowiek głowę da sobie uciąć za niby swój dokonany wybór przy urnie wyborczej, a na uzasadnienie dokonanego przez niego wyboru bez chwili zastanowienia powoła się na zdanie tak podstawionego profesora – w myśl zasady, że skoro profesor tak mówi, a to przecież bardzo mądry człowiek, to i mój dokonany wybór jest tym bardziej słuszny.
.
Jeżeli ten mechanizm połączyć z wykorzystaniem do tego celu wiary katolickiej, to wręcz niemożliwością staje się przebicie do tak zmanipulowanego człowieka z jakimikolwiek rzeczywistymi , realnymi i prawdziwymi argumentami  i to nawet z argumentami od uwzględnienia których zależy jego (i jego rodziny) życie lub śmierć.
Takiemu człowiekowi  nie przejdzie przez głowę nawet cień myśli, że może być oszukanym przez tego, któremu bezgranicznie zawierzył.
Gdy natknie się na informację przeciwną do tych, które umeblowały mu jego głowę, to od razu od takiej informacji ucieka – nie zainteresuję się nią, od razu ją odrzuca, nie uruchomi procesu samodzielnej oceny takiej informacji i procesu samodzielnej chociażby próby myślenia, a już z całą pewnością nie powie bliźniemu, że natknął się na taką informację – a jeśli już, to z góry odpowie, że to są bzdury, głupoty i nie warto z tym się zapoznawać [bo szkoda czasu, bo on wie lepiej].
.
W takiej sytuacji tak zmanipulowanemu człowiekowi robi się od razu gorąco w głowie i jest gotów zatłuc tego, kto ośmieli się przerwać mu ten słodki letarg i przywrócić go do życia w realnej rzeczywistości z wykorzystaniem własnego, a nie cudzego, rozumu.
Fałszywi doradcy grają na fałszywej jedności, bo jedność ta ma się sprowadzać jedynie do bycia  kibicem jednej z dwu drużyn grających w ustawionym meczu.
Będą wtłaczać w głowy, że kto inny nie ma szans poza tymi dwoma drużynami – przedstawiając na to własne „obiektywne badania” i  jednocześnie z góry ostrzegając , że z całą pewnością będzie fałszerstwo, gdy sprawy nie pójdą po ich myśli. Będą wtłaczać w głowy, że stawianie na kogo innego to niepotrzebna strata głosu.
.
Zapytasz – a niby dlaczego tak mają postępować? Powiesz – ja bym tak przecież nie postąpił.
Otóż dlatego, że oni rzeczywiście żadnego innego wyboru nie mają. Ty taki wybór posiadasz. I to wybór inny niż Ci podpowiadają. Wybór zgodny z POLSKĄ RACJĄ STANU – wybór dla Ciebie, dla Twoich dzieci i wnuków, aby pozostać Polakiem na własnej ojczystej ziemi, a nie być u siebie w domu parobkiem obcych przez nich wodzonym za nos.
.
A dlaczego nie mają?
.
Na to pytanie sam sobie odpowiesz po solidnym przeczytaniu całości [nie pobieżnego, nie jego fragmentów, czy tylko jednej z części] artykułu „Wybory przez pryzmat „Nocnej zmiany – czy nocnej zdrady?”  i uważnej jego analizie.
Spróbuj – z pewnością zrozumiesz jego treść i sam wyciągniesz wnioski [zaskakujące być może dla Ciebie], ale wpierw odrzuć od siebie chęć ucieczki z tego miejsca – jeśli Cię nagle taka myśl  zaraz nawiedziła już w trakcie przeczytania tego powyższego tekstu.
Zapoznaj się też z materiałami dostępnymi w „UNIJNY MATRIX – CO, SKĄD i JAK POBRAĆ
.
Boguchwała, A.D. 03 czerwca 2010 r. – mgr inż. Józef Bizoń”
—-
JB
=================================================================
=================================================================
—– Original Message —–

From: Piotr Bein Sent: Wednesday, December 06, 2017 8:36 PM
Subject: Re: Re: ROCZNICA POWSTANIA RYDZYKOWNI–CZY KTOŚ WIDZIAŁ COŚ BARDZIEJ ŻENUJĄCEGO W POLSCE OD TEGO “GAJU MAŁPIEGO” ???
Wszyscy morda w kubeł, bo Bizoń coś napisał do rzeczy o systemie okupanckim Polin.
Bizoń mataczy, tym jakoby brakowało podstaw do mych zarzutów merytorycznych i określeń jego charakteru oraz natury jego występków niegodnych człowieka i chrześcijanina.
Artykuł jest o zachowaniach osoby, persony mgra inż. Józefa Bizonia i jego e-burdach — jedno z drugim powiązane, inaczej nie razbierjosz maniacko agresywnych zachowań.
Jako że uzasadniam (tak mi się wydaje) wszystkie epitety dot. mgra inż. Bizonia oraz merytorycznie każdą krytykę jego poszczególnych e-burd, proszę go o zbicie każdego z dowodów po kolei, zgodnie z wyrażoną przez obie strony zasadą ripostowania.
Gdyby artykuł nie chciał się otwierać informatykowi mgrowi inż. J. Bizoniowi, wklejka poniżej.
pb
On Wednesday, December 6, 2017, 10:31:32 AM PST, Józef Bizoń:
Dziękuję pani Otylii za poparcie, że pan Bein bzdety kolportuje.
A odnośnie uświadamiania to proszę zrobić tyle ile ja zrobiłem w strategicznych momentach, gdy ważyły się losy Polski i Narodu Polskiego. Gdzie pani wówczas była? Co wówczas pani zrobiła?
Teraz, gdy musztarda po objedzie, a nawet i po musztardzie, to pani się nagle zrywa i do tego z połajankami tych co stokroć od pani więcej i w odpowiednim czasie zrobili maksimum tego co mogli zrobić. 
JB
—– Original Message —–

From: Otylia Zigman Sent: Wednesday, December 06, 2017 7:06 PM
Subject: Re: Re: ROCZNICA POWSTANIA RYDZYKOWNI–CZY KTOŚ WIDZIAŁ COŚ BARDZIEJ ŻENUJĄCEGO W POLSCE OD TEGO “GAJU MAŁPIEGO” ???
PANIE BIZOŃ! A ja odpowiem na to tak: Zamiast zajmować się naprawdę straszną sytuacją Polski, a także i świata dzisiaj, uświadamiać miliony Polaków o nadchodzących zagrożeniach, to takie bzdety Pan kolportuje? Myśli Pan, że jest czas lub zainteresowanie do czytania tego?? Jeżeli zarzuca się coś komuś, to już nie powinno robić się tego samego. Logika wskazuje, iż nie ma róznicy między jednym a drugim, i tyle.
On Wednesday, December 6, 2017 7:44 AM, Józef Bizoń:
To jest moja odpowiedź na to co Bein powypisywał na mnie pod podanym przez niego linkiem pod więcej (poniżej), a także w kontekście wskazanego przez Beina wypracowania Szuberta o spędzie.

JB  
“Dnia Środa, 6 Grudnia 2017 09:27 Józef Bizoń:
Co zostało z niedawnych dyskusji nazwanych przez Beina e-burdami dla podratowania swojej reputacji?
Pozostał jeno stek bzdur i bełkot w wydaniu dr Piotra Beina zawieszony na grypa, a dowodem tego jest użycie przez Beina zaraz na wstępie (w dalszych częściach również) argumentów ad personam (a do tego kłamiwych) z braku u niego racjonalnych argumentów obrony swych twierdzeń odnośnie tych wideł w związku z 1 grudnia, i nie tylko.
Podobnie Szubert zaczyna od argumentów ad personam umieszczonych już w tytule swego wypracowania.okrzykniętego przez Beina najlepszym.
Tyle tylko, że w takim razie mamy tu do czynienia z moralnością Kalego:
jak Kali użyć soczystych argumentów ad personam – to bardzo dobrze, wręcz znakomicie, ale jak Kalemu dać po nosie chociażby miałkim ad personam –  to zaraz krzyki i wrzaski pod niebiosa, a i jeszcze wyżej.
JB”
————
On Tuesday, December 5, 2017 1:49 PM, Piotr Bein:
Najlepiej dotąd podsumował tę żydłacką szopkę Andrzej Szubert: Spęd kukiełek rządowo-knessejmowych u nadprymasa Katolandii-Judeopolonii rebe Rydzyka…     więcej

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/