ALERT budzi się przed wybiurami Prowokator i Super-agent Neo-ubecji prosorek Korab-Karpowicz

.

PB: Kontent z PiSraelickiego zniewalania Polaków w baraku Polin, prosorek kolejny traktat filozoficzny popełnił :)) a jaki popravny jenzykowo!

Neo-ubecki manipulancie Korab-Ko, najwięksi “rjewoljucjoniści” między Polakami: Kaczyński, Morawiecki, Macierewicz, Duda… piękną polszczyzną gojom ładują hasbarę.
Nt. kretyńskich żądań “weryfikacji” odparłem psorkowi śmieciowych neo-marxistowskich uniwerkuf: Agenturalny debilu Korab-Ka, Bein nie startuje w wybiurach farsowych, nie zakłada partyj ni stoważydostf, nie był i nie będzie ci konkurencyją w agenturalnym łganiu z rękawa… Śpij spokojnie, system jest wasz i wy wygrata wybiury BUHAHA
Zaawansowana skleroza, totalne skefirzenie mózgu? Weryfikować chce, a czyjegoś dorobku ocenić nie potrafi… pewnie dlatego że własny ma gówniany :(((
Co do nowych neandertalizmów psorka:
  • Krytyka katodebilizmu to nie ataki na kościół ani wiarę chrześcijańską (jestem prawosławny). Krytyka katodeblizmu to krytyka katodebili.
To nie wolno krytykować islamizmu. katolackiego extremizmu neo-ustaszy, skrajnego rasizmu talmudystów, radykalizmu judaistycznych i chrześcijańskich syjonistów… panie Korab-Ka?
  • Krytyka rządu i ustroju to obowiązek obywatela niezagenturyzowanego, zdrowego na umyśle, wolnego i niezauroczonego  mantrą o korab-kowym pięknie, dobru, dobrobycie i harmonii.
Szeregowiec Korab-Ka broni swego żydomasońskiego systemu. Atakuje najskuteczniejszych anty-systemowców. Imputuje im, że prowadzą jakieś grupy i/lub aspirują do przywództwa narodowego :))) — a to samotne wilki i wilczyce buhahaha
Prymityw intelektualny Korab-Ka rzutuje na nich własne ambicje nieudacznika  politycznego i fajtłapy przywódczej. W ub. wybiurach, bez zgody sygnatariuszy oddał żydomasonowi Ozjaszowi Goldbergowi (JKM) głosy zebrane na swą kandydziurę na kandydziora na prezydęta Polin… Tego Polacy ani Słowianie nie robią. Co to za żydłackie machloje? Co to za kandydzior?!
I taki będzie tu połuczał Starszych i Mądrzejszych 🙂 jak i co robić LOL
Rozumiem, że Korab-Ka jest “Polakiem” od 3 pokoleń, wcześniejszych metryk nie zaleca weryfikować :)))
Musem jesteś żydłakiem, skoro nie boisz się pozwu o antysemityzm od “żyda” Beina :)))

A propos panie Korab-Ka co się stało z twoją listą menżuf załufania? Pan Marek Krasnopolski kopa w dupę dał, Sposoba i Styrnę — Razwiedka666 podważyła, tego ostatniego za stręczenie chrabji Potockiego żydłackiego hiper-agenta pszekrętów i 7 Praw Noego dla Polin, a Wesołowski — nie do weryfikacji? buhaha

Prof. W. Julian Korab-Karpowicz <sopot_plato@hotmail.com> To: jozef kamyckiAndrzej Dziąba,Grzegorz Niedźwiecki Cc:Otylia Zigman,piotr bein,Józef Bizoń,husarz33@wp.pl,andrzejwiacek5@wp.pland 28 more…Dec 16 at 3:45 AM

Szanowni Państwo, Największe zwycięstwo to zwycięstwo nad umysłami. Skoro tak jest brońmy naszych umysłów przed manipulacją i przed mentalnością rewolucyjną.

Mentalność żydowska to mentalność rewolucyjna. Jeżeli prześledzimy historię rewolucji z ostatnich dwustu lat, pierwiastek żydowski jest niezwykle silny, szczególnie w bolszewizmie, a obecnie w globalizmie.
Mentalność polska to mentalność budownicza. My nie mamy skłonności rewolucyjnych, ale wolimy tworzyć i budować oraz będziemy bronić to co budujemy. Stąd wynika nasza siła.
Wystrzegajmy się rewolucji i rewolucjonistów. Jak ich rozpoznać? Po pierwsze, rewolucjoniści niszczą, czyli atakują tych których uznają za przeciwników politycznych, nazywając ich kułakami, obszarnikami i agentami. (Przyjrzyjcie się dokładnie wypowiedziom Piotra Beina. Tam jest bardzo mało treści pozytywnej, a za to pełno oszczerstw i ataków na władze i różne osoby. Bein to typowy rewolucjonista.)
Po drugie, rewolucjoniści atakują Kościół katolicki i religię chrześcijańską. Kto konkretnie atakuje możecie sami do tego dojść.
Po trzecie, rewolucjoniści kaleczą język polski.  Kto konkretnie i umyślnie kaleczy możecie sami do tego dojść.
Aby obronić się przed rewolucjonistami, musicie przeprowadzić wewnętrzną weryfikację i poznać kto jest kto.  Ponawiam ten apel. Nie można tworzyć organizacji ani współpracować z osobami, co do których nie mamy pewności co do ich faktycznej tożsamości, przeszłości ich i ich rodzin oraz ich faktycznych celów i intencji.  — Pozdrawiam, W. Julian Korab-Karpowicz

WERYFIKACJA

Jeżeli ktoś coś proponuje zakładanie jakichkolwiek organizacji o charakterze patriotycznym musi spełnić następujące warunki:

1. przedstawić krótki życiorys 100-200 słów z wykazaniem kim byli, czym się zajmowali i jak się nazywali, co robili i jakiej narodowości byli przodkowie do min 3 pokolenia,

2. przedstawić swoje wykształcenie i osiągnięcia zawodowe.

Warunki te dotyczą przede wszystkim osób mających pełnić funkcje we władzach i mają być koordynatorami w organizacji. Bez spełnienia tego wymogu każdą inicjatywę należy uznać za kolejną manipulację i prowokację.

Oczekuję więc w pierwszej kolejności krótkich życiorysów, informacji o przodkach od następujących osób zaangażowanych w tą inicjatywę:

Grzegorz Niedźwiecki, Krzysztof Skrzypczak, Ewa Biskupska, Henryk Kamiński, Elżbieta Kania, Andrzej Gospodarczyk, Piotr Bein, Otylia Zigman, Andrzej Dziąba.

W drugiej kolejności, o informację proszę osoby, wymienione jako koordynatorzy.
Zadaniem mężów zaufania będzie weryfikacja nadesłanych informacji i kontakt z osobami w celu ich uwierzytelnienia. Będziemy potrzebowali kopie metryk urodzenia i innych dokumentów w celu weryfikacji w przypadkach wątpliwych. Jest to konieczne.

Bez tej wewnętrznej weryfikacji zakładanie jakiejkolwiek organizacji nie ma najmniejszego sensu i jest polem dla kolejnej manipulacji środowiska niepodległościowego przez osoby wrogie Polsce.

PB: co na guŻe to wiadomo i nic tam nie zmienimy… korekta, panie Styrna: nie PiS tylko całe popisdzielne żydomasońskie pszetstawienie — nie widzisz pan że Morawiecki od wonTuSSka się przybłąkał?
PiS ani PO ani żadna koalicja czy “nowa” partia nie rządzą, nie rządzili i nie będą nigdy “rządzić”– wykonują tylko polecenia banksterskie podawane via żydomasoństfo loży skórvieli partyjno-żontowych
natomiast wokół nas widzę użytecznych idiotów i agenciury — którym z nich jest husarz Styrna?
ostatnio polecił Styrnę publicznie Korab-Ka w błocie na Beina i kilku in. skutecznych patriotów, skuteczniejszych od husarza, skoro nie poparli z kopyta agenturalnego chrabjem Potockiego… Styrna kręcił wtedy z Korab-Ką za plecami Beina, wroga Polski i Polaków wg gnojkowych “zapewnień” Korab-Ki
panie Styrna, dopóki pan się nie wytłumaczy z sensem z tego kumoterstfa korabkowgo,  jest pan podejrzany przez Razwiedkę666
On Thursday, December 14, 2017 11:15 AM, Otylia Zigman:

Panie Kazimierzu, nie jestem pewna czy Pan wie jaki naprawdę mamy system i dokąd zmierza NWO?

Jest to bardzo przykre ujawniać komukolwiek, tzn dobremu, nieświadomemu bliżniemu, który zupełnie nie zdaje sobie sprawy z czym mamy do czynienia na tym padole. “ONI” istnieją z tą swoją zbrodniczą ideologią od wieków, także lichwa jest ich wymysłem. Oni tak naprawdę nie chcą wojny jako takiej, ich plan zakończenia przejmowania świata i zarejestrowania każdego obywatela pod kontrolę, a także
likwidację ludzi tego globu do pół miliarda jest to 2050 rok. Obecnie krok po kroku likwidują ten cały świat.
Najbardziej jest to widoczne w USA, ostatnio palą lasy w Californi, to są miliony hektarów i miasteczka przyległe się palą, ewakuują ludzi z ich domów. Bezustanne szczelaniny do ludzi, to nie ma jednego dnia bez tych tragedii! Najgorsze w tym wszystkim jest to, że oni nigdy nie zezwolą w krajach okupowanych na ich wyzwolenie się z pod tego jarzma bandyckiego. Ich ścisły plan w tej gehennie, to umocowywanie rządów coraz bardziej bezwzględnych, nieludzkich i wprowadzanie prawa totalitarnego, z upływem czasu o coraz okrutniejszych metodach. To ma dochodzić w poszczególnych krajach do tego, iż narody niewytrzymujące
tego zniewolenia same będą prosiły o zainstalowanie “rządu światowego”, który to właśnie dopiero pokaże diaboliczne swoje moce i takie piekło, jakiego jeszcze człowiek na tym ziemskim świecie nie przeżywał i nigdy nie słyszał o czymś podobnym, że ludzie żyjący będą zazdrościli ludziom zmarłym! Wyzwolić się było
można jeszcze kilkanaście lat wstecz, ale dzisiaj ich macki sięgają wszędzie, nie ma nic wolnego już dzisiaj. Musiałyby wszystkie kraje zniewolone tego globu w jednym czasie zrobić wielki protest i zewsząd ich wyrzucić!
Jak to zrobić? Takiej możliwości nie ma, oni mają swoje wojsko w 120 krajach okupowanych, które pilnuje każdego ruchu ludności. Poza tym ja nie ufałabym już dzisiaj nikomu z poza znanych Polaków, ale nie żydowskiego pochodzenia. Dlatego, że ci co są na najwyższych szczeblach, to są żydzi chazarscy i przede wszystkim swoich wynajmują do rządów, na prezydentów, na wysokie stanowiska do banków, itp. itd.
Więc teraz Pan mi odpowie, jak Pan to widzi, w takiej sytuacji wyzwolenie się Polaków z pod rządów bestii?? Oni mają miliony agentów, którym obiecują raj na tej ziemi i ci naiwni w to wierzą i służą im jak pieski.
Proszę lepiej nie przekazywać tego osobom niepewnym, lepiej tylko zaufanym na 100%, nigdy niewiadomo……
On Thursday, December 14, 2017 4:00 AM, “husarz33@wp.pl” <husarz33@wp.pl>:

Mamy do czynienia z OKUPACJĄ “rządzących” PiS, gdzie Demokracja jest parszywa bez sprawiedliwości.

Dnia Czwartek, 14 Grudnia 2017 00:36 Otylia Zigman: http://demokracjaisprawiedliwosc.pl/

PB do Dziąba,Grzegorz Niedźwiecki,Prof. W. Julian Korab-Karpowicz Cc:Otylia Zigman,Józef Bizoń,husarz33,andrzejwiacek,Adam Bednarczykand 26 more… Dec 12 at 11:27 PM

Sposób, Styrna i Wesołowski… ale wam reklamkę prosorek zrobił LOLLOLLOL
Styrna, chciałeś popierać chrabjem Potockiego, duraku skończony… W tymże wątku Korab-Ka rozesłał ci błoto za plecami Beina, a sam mi osobistego obelżywego mejla łaskawie przysłałeś.
Sposób, jak obroniłeś swą grupę przed agenturalną infiltracją? — za głupiś na info-wojnę i kontr-wywiad… a innych Polakom nie trza.
Wesołowski, coś zrobił, że cię tak neo-ubek Korab-Ka reklamuje?
Agenturalny debilu Korab-Ka, Bein nie startuje w wybiurach farsowych, nie zakłada partyj ni stoważydostf, nie był i nie będzie ci konkurencyją w agenturalnym łganiu z rękawa… Śpij spokojnie, system jest wasz i wy wygrata wybiury BUHAHA
Kto weryfikuje Korabki, Wesołowskich, Styrny, Sposoby, hę? Moje weryfikacje:
Bein był w Kanadzie b. aktywny w ruchu pomocy Solidarności w Polsce (niestety, bo nie wiedział że to ustawka ż-CIA)… Zainicjował, zorganizował (z innymi) benefit dla Solidarności w sali koncertowej miasta Vancouver (przyszło kilkaset osób) oraz przesyłkę 2 kontenerów via PŻM (załatwił darmowy fracht) z odzieżą dla potrzebujących w Polsce, medykamentami oraz sprzętem (drukarki i walkie talkie) dla Solidarności. Zorganizował akcję informacyjną w W. Vancouver (parę mln ludności), zwózkę z tego ogromnego regionu do punktów zbiorczych, załadunek do kontenerów w lokalu Polonii. Dobrych parę miesięcy roboty, kosztem osobistym…
Przedtem działał w Halifax, skąd po zdobyciu doktoratu na UBC służbowo wrócił do firmy N.D. Lea Associates nad Pacyfikiem, do elitarnej roboty… spoko neandertalu Korab-Ka… roboty w analizie decyzji i nowatorskim projektowaniu mobilnych platform eksploracyjno-produkcyjnych ropy i gazu arktycznego. Z obecnie słynnym w Polsce Drem Markiem Rolandem Mieszkowskim z Kanady, rozbił w Halifax sitwę esbecji, która zamierzała zinfiltrować miejscową Polonię. Polonia wybrała Profesora-Patriotę (Borowski? nazwiska nie pamiętam niestety) zamiast jakiego agenturalnego prosorka czy użytecznego idiotę.
Za poparcie Solidarności, Bein dostał fizyczne ataki od “lewaków” na swój dom w Vancouver, pogróżki, gówna na schodach wejściowych itp.
Korab-Ka nie pszyszet bronić LOL
Woluntariusz autor dla Zielone Brygady i paru in. wydawnictw i forów w Polsce — ekologia polityczna, zaawansowane planowanie dla nowej Polski. Od tego czasu więcej napisał dla Polskiej Racji Stanu niż prosorek Korab-Ka wypocin jakich nawet za 3 zł czytać nie chcą. Za to, zniszczony jego woluntarny wkład redaktorski i autorski, wraz z redakcją i wydawnictwem patriotycznym (Info nurt, potem Wir) Krzycha Dzikowskiego (Toronto) przez esbecję (Bohdan Szewczyk i inni).
1999 do 2003, współ-założyciel i moderator full time e-grupy DU-Watch przeciw broni uranowej, Z powodzeniem wybronił grupę przed atakami i infiltracją super-agentów Pentagonu i Lobby Atomowego… Obsmarowany za to: agent Miloszewicia, agent Arafata, agent Husajna, wróg Amerykanów, pseudo-naukowiec… Przywództwo forum powierzyli Beinowi wiodący w świecie niezależni atomiści i medycy nuklearni, może z powodu słowiańskiej zasady grupowej narady i decyzji — a jak u nieudacznika Korab-Ki? Gdy Bein opuścił grupę dla ukończenia i wydania knigi NATO na Bałkanach, grupa szybko uległa infiltracji i agenturyzacji… Patrz pod O Gospodarzu.
Widziasz chwieju Korab-Ka, nawet tamci super-agenci nie zniżyli się do ożydzania, dysputy były wysoce merytoryczne, rzadko ad hominem jak z tobą parszywcze…
W 2001 traci dobrą robotę badawczą kontraktową w rządzie federalnym Kanady (obietnica przywództwa na szczeblu narodowym) w analizie dostosowań społecznych do zmian klimatu). Powód: publiczna krytyka ataku NATO na b. Jugosławię.
 
Inicjacja referatu badawczego dla międzynarodowego projektu badań nad ludobójstwem, nt. stosunków polsko-żydowskich i odwrócenia ról oprawca-ofiara. Referat wyróżniony do 1-go tomu obok wiodących w świecie badaczy ludobójstwa, a takiego wykształcenia nawet nie miałem buhaha
Na apele do polskich intelektualistów o pomoc w tym za ciężkim dla Beina temacie, żaden Korab-Ka się nie zgłosił… pewnie dlatego, że nie była to płatna robota LOL A jednak referat jest (w jęz, angielskim jak i polskim)– jedyny broniący Polskiej Racji Stanu w kilku tomach  monografii Prof. Scherrera.
Prof. Scherrer od czasu katastrofy MH17 nad Donbasem nie odpowiada na mejle. Jego monografia w kilku tomach nie została opublikowana. Latał regularnie Amsterdam -Kuala Lumpur w zw. z publikacjami (niezależne od żydłactfa wydawnictwo miejscowego uniwersytetu) i ludowymi trybunałami szykowanymi na żydłacką sitwę globalną.
Przed domniemaną śmiercią nad Donbasem, zniszczono Scherrerowi parę tomów przygotowanych na kompie do publikacji, w tym wszystkie moje referaty oprócz tego nt. broni uranowej, wydanego osobno wcześniej: My research papers / Moje opracowania
Od wyjścia pełną parą na scenę publiczną w Polin z wiedzą o globalnej sitwie żydłackiej, w kwietniu 2009 nieudany zamach w Krakowie przez “Czeczeńca” zatrzymanego z naładowaną bronią i fotką Beina w kieszeni.
Nie pszypominam se jakiegoś Korab-Ki w ogólnopolskiej obronie przed H1N1 w 2009, a co mówić o zrzuceniu się na benefit Solidarności w Vancouver LOL
Dosyć… kto wie ten wie, a dla chwieja szkoda czasu… Tera qtas Korab-Ka pokarze rzycioryz sfuj… LOL
I taki chciał rozliczać Beina buhaha
Załganych bufonów politykierskich, agenciur i ż-masonów na e-odległość wyczuwamy, d_pę se podcieramy ich cefałkami i papierkami lakmusowemi LOL
Paszła won parszywa gnida neo-ubecka!
On Tuesday, December 12, 2017, 9:40:32 PM PST, Prof. W. Julian Korab-Karpowicz <sopot_plato@hotmail.com> wrote:
Drodzy Przyjaciele, Sami decydujecie o swojej własnej przyszłości i przyszłości Polski. Ja Wam mogę tylko pomóc radą, ale za was tego nie zrobię.
Marek Krasnopolski: Panie Piotrze wg mojej oceny jest to PROWOKACJA p-ko ZJEDNOCZENIU sie Polaków … Prowokacje nalezy szybko likwidowac. Decyzja należy do Pana . Ma Pan moje “zielone” swiatło. Pozdrawiam.KM/marek777/ KRP

To jest wiadomość jaka została opublikowana na Internecie na Piotr Bein’s blog.  Pan Marek Krasnopolski pisze do pana Piotra Beina dobrotliwie “Panie Piotrze” i mnie atakuje. Czy naprawdę tak trudno panu Krasnopolskiemu zrozumieć kim jest i jaką pracę wykonuje Piotr Bein oraz jego ludzie? To właśnie on w pierwszej kolejności powinien określić swoje korzenie. Tu nie ma żadnego “Zjednoczenia się Polaków”, a jest obca manipulacja. Sądziłem, że aby to zrozumieć nie trzeba doktoratu.

Co do mojej tożsamości, pochodzę ze starej polskiej patriotycznej rodziny, jednej z nielicznych jakim udało się przetrwać pogrom wojenny i powojenny. Więcej można przeczytać na Wikipedia. Udowodniłem swoją postawę swoim działaniem. Byłem min. wiceprzewodniczącym NZS na KULu w 1980-1981, założycielem Związku Studentów Polskich na Uniwersytecie Kolumbii Brytyjskiej (UBC) w Vancouver w 1987 oraz członkiem Towarzystwa Przyjaciół Solidarności w Vancouver w latach osiemdziesiątych. Jak wiadomo w tym samym czasie był w Vancouver Piotr Bein, który tam mieszka do dzisiaj. W czasie stanu wojennego nigdy go jednak nie spotkałem na żadnej polskiej akcji protestacyjnej w Vancouver czy patriotycznej uroczystości. Pytanie dlaczego wówczas go nie było, skoro dzisiaj stara się być tak aktywny wśród Polaków.

Piotr Bein określa mnie w swoim blogu”Prowokator i Super-agent Neo-ubecji prosorek Korab-Karpowicz” i innymi podobnymi określeniami, które przypominają nieco ataki bolszewickie na przeciwników politycznych.Tymczasem ja jestem papierkiem lakmusowym. Swoim życiem, dorobkiem i przeszłością swojej rodziny stanowię istotę polskości.Kto mnie atakuje, atakuje Polskę i jest anty-polski.

Proszę abyście Państwo dokonali wewnętrznej weryfikacji.  Nie można tworzyć organizacji ani współpracować z osobami, co do których nie mamy pewności co do ich faktycznej tożsamości, przeszłości ich i ich rodzin oraz ich faktycznych celów i intencji.

Na mężów zaufania, do których należy wysłać życiorysy i informację o przodkach, proponuję następujące osoby:

Zbigniew Wesołowski — z.wesolowski@ymail.com

Kazimierz Styrna — husarz33@wp.pl

Jan Sposób — jan.sposob@o2.plPodpisano, W. Julian Korab-Karpowicz


WERYFIKACJA

Jeżeli ktoś coś proponuje zakładanie jakichkolwiek organizacji o charakterze patriotycznym musi spełnić następujące warunki:

1. przedstawić krótki życiorys 100-200 słów z wykazaniem kim byli, czym się zajmowali i jak się nazywali, co robili i jakiej narodowości byli przodkowie do min 3 pokolenia,

2. przedstawić swoje wykształcenie i osiągnięcia zawodowe.

Warunki te dotyczą przede wszystkim osób mających pełnić funkcje we władzach i mają być koordynatorami w organizacji. Bez spełnienia tego wymogu każdą inicjatywę należy uznać za kolejną manipulację i prowokację.

Oczekuję więc w pierwszej kolejności krótkich życiorysów, informacji o przodkach od następujących osób zaangażowanych w tą inicjatywę:

Grzegorz Niedźwiecki, Krzysztof Skrzypczak, Ewa Biskupska, Henryk Kamiński, Elżbieta Kania, Andrzej Gospodarczyk, Piotr Bein, Otylia Zigman, Andrzej Dziąba.

W drugiej kolejności, o informację proszę osoby, wymienione jako koordynatorzy.
Zadaniem mężów zaufania będzie weryfikacja nadesłanych informacji i kontakt z osobami w celu ich uwierzytelnienia. Będziemy potrzebowali kopie metryk urodzenia i innych dokumentów w celu weryfikacji w przypadkach wątpliwych. Jest to konieczne.

Bez tej wewnętrznej weryfikacji zakładanie jakiejkolwiek organizacji nie ma najmniejszego sensu i jest polem dla kolejnej manipulacji środowiska niepodległościowego przez osoby wrogie Polsce.

Otylia Zigman: Witam Panie Marku, Nie interesuje nas rdzennych Polaków działalność w Krajowym Ruchu Polaków dlatego, że nie jest to związek tylko Polaków a połączony z ruchem żydowskim, to jest główna przyczyna. Pan jest inteligentnym bardzo osobnikiem i zapewne to Pan rozumie. Sytuacja ta wynika z doświadczeń historii i nie tylko, głównie z naszych różnych mentalności i wychowania.

My Polacy coraz gorzej jesteśmy traktowani przez żydowską nację, bardzo dobrze zorganizowaną przeciwko nam Polakom. Napewno nierealne jest zrobić coś dobrego wspólnie na przyszłość i sprawiedliwie z tego w przyszłości korzystać. Dzisiaj widzimy i doświadczamy przez rządzących w kraju i z poza krajem, jak jesteśmy traktowani. Nie będę wchodzić w szczegóły bo Pan też dobrze to zna. Dlatego naszym marzeniem jest odsunąć się od wszystkich obcych i żyć odzielnie bez tych
wszystkich manipulacji, z którymi musimy się uporać gdyż, tego mamy już powyżej naszych możliwości!
Dla przykładu; od ponad roku likwidowane są hodowle świń, pod pozorem jakieś wymyślonej choroby! Nie! Nie! Ta wymyślona choroba nie istnieje, nie! To są tylko zarządzenia chorych łbów aby wprowadzić chazarsko-żydowskie korporacje z hodowlami, dla kontroli żywności, trucia chemią ludzi, co jest w paszy i zysku! Polski Naród jest pod eksterminacją, wie Pan, że krew w żyłach się burzy na taką swawolę zła?
.

PB: Wesołowskiego w ogóle nie znam. Jacka dołączyłem, bo przysłał mi swe pomylone myśli o Morawieckim… poczekamy na jego reakcję na arta Szuberta, by ocenić kogo popiera. W Krajowym i Światowym Ruchu Polaków są ludzie i ludziska; b. policjant Krasnopolski wydaje mi się w porządku, pisał mi kilka mies. temu jak ich zinfiltrowali i on z grupą odcięli się i przemeblowali.

Wygląda na to, że Korab-Ka jest w ż-suszpach od naganiania do struktur patriotycznych zżydłaconych; Krasnopolski był zdumiony że K-K powołał się na jego autorytet bez zgody — nie widziała Pani e-poczty?
Podział na żydów takich czy innych jest w tej chwili bez sensu — widzę jaka jest masakra w mózgach katodebili, np. u Jacka albo tu: Opinia prof. Kiezuna o zmianie premiera…  Polacy rdzenni sami się zniszczą
.

Otylia Zigman do PB: Niepotrzebnie dołączył Pan Tego Jacka, bo ja tego nie chcę kolportować. Ględzi facet niekonkretnie, takie tam owijanie wełny w bawełnę. Pachnie tym profesorkiem Korabem. Oni przekonują Polaków do łączenia się z

żydkami i gwarantyję, że jest z tego grona “Krajowy Ruch Polaków”, to ich śpiewka, łączyć się razem i chcą wygrać do rządu w następnych wyborach, a Z. Wesołowski startuje na prezydenta, więc potrzebują duży elektorat. Może byłoby okay gdyby, to byli poczciwi żydzi???
Ale z nimi niewiadomo bo jeśli żyd wygra, to zacznie się po pewnym czasie to samo co zawsze było, że żyd ma siebie za lepszego i potrzebuje niewolnika do jebania.
.
Marek Krasnopolski: Panie Piotrze wg mojej oceny jest to PROWOKACJA p-ko ZJEDNOCZENIU sie Polaków … Prowokacje nalezy szybko likwidowac. Decyzja należy do Pana . Ma Pan moje “zielone” swiatło. Pozdrawiam.KM/marek777/ KRP

Dnia Poniedziałek, 11 Grudnia 2017 21:29 Piotr Bein:

Panie Marku, mogę opublikować?
Szołman Korab-Ka znany jest z powoływania się na autorytety bez ich zgodu, smarowania zasłużonych bez podawania do ich wiadomości.

Dnia Poniedziałek, 11 Grudnia 2017 21:19 Marek Krasnopolski:

Witaj Piotr! dopiero – natknąłem sie na korespondencję od K-K o której NIE miałem pojęcia, że zostanę zaszczycony – oceniłem to jako PROWOKACJĘ i postanowiłem dac skromną odpowiedź.
————————————————————————-
cyt. *** Panie profesorze – prawidłowo Pan rozumuje ale skoro proponuje sie Pan obnazać to musi Pan zacząć od siebie. W moim przypadku NIE mam czego sie obawiać. Jest wrecz odwrotnie. NIE mam parcia na “szkło” i NIE posiadam zalet slizgacza. Zawsze miałem pod górę i wiatr w oczy oraz wiele problemów ze wzgledu na  ZA bardzo  czysto polskie nazwisko.  Dyplomów o wykształceniu wystarczyłoby na dwóch. Dorobek zawodowy też jest przyzwoity. Pańska drwina z kapitan jest NIE na miejscu. Ale proponuje obnażanie zacząć od swojej szanownej osoby. Oczekuje tego ot chociazby ze wzgledu na STAN jaka rolę wiodącą Pan przyjął na siebie. Proszę Pan jest Pierwszy na liscie skoro Pańskimzamiar został przeze mnie oceniony,, że to Pan ma zamiar grać PIERWSZE skrzypce lub… jak spadochroniarz ma Pan cheć zając z góry upatrzone miejsce profesorze. Do rboty Panie profesorze Korab. Pozdrawiam. KM/marek777/ KRP. ps. Pańska zgryźliwośc i uszczypliwośc jest najprawdopodobniej pochodną niskich pobudek wynikajacych z Pana właściwości osobowosci. Na chwilę obecną po analizie i wywodach zawartych w tresci Pańskiej korespondencji ujawnia sie staropolska definicja. By resppect. ”

Marek  Krasnopolski

Otylia Zigman: WITAM PANA PROFESORA I WSZYSTKICH TUTAJ ADRESATÓW!

To interesujące skąd Pan wziął taką wiadomość, że ja zamierzam otwierać patryjotyczną organizację??? To żle Pan usłyszał lub nie trafił Pan z podejrzeniem mojego zamiaru. Absolutnie nie zamierzam nic organizować, tylko i wyłącznie w spokoju i z czystym sumieniem dożyć do końca mych ostatnich dni. A że
żyję uczciwie,według ludzkich morale i nie znoszę zakłamania i manipulowania, którymi się brzydzę i gardzę, to koplortuję prawdę!!!  A Waćpan kim jest, iż wydaje takie rozporządzenia???
Jedni piszą i mają prawo głosić cokolwiek dla zmylenia przeciwnika, drudzy piszą i ogłaszają prawdę, a co nie wolno??? Prawda już zakazana???

PB: prosorek Korab-Ka się odpier_oli, Bein nie zakłada żadnej organizacji, neandertalu Korab-Ka, jego życiorys wisi od momentu wejścia na scenę publiczną w 2009  i c.d. blogowania na PiotrBein.

skórvielu wywieszasz swe nędzne wypociny (nawet za 3 zł nikt tego nie chce czytać), a taki Bein ma dorobek, jakim 10 patriotów nie powstydziłoby się! Korab-Ka się wytumaczy przed narodem z:
paszoł won qrva zawiadofca masońsko neo-ubecki!
………………………………………….
On Monday, December 11, 2017 12:53 PM, Prof. W. Julian Korab-Karpowicz <sopot_plato@hotmail.com> wrote:

Drodzy Przyjaciele,

Jeżeli ktoś coś proponuje zakładanie jakichkolwiek organizacji o charakterze patriotycznym musi spełnić następujące warunki:
1. przedstawić krótki życiorys 100-200 słów z wykazaniem kim byli, czym się zajmowali i jak się nazywali, co robili i jakiej narodowości byli przodkowie do min 3 pokolenia,
2. przedstawić swoje wykształcenie i osiągnięcia zawodowe.
Warunki te dotyczą przede wszystkim osób mających pełnić funkcje we władzach i mają być koordynatorami w organizacji. Bez spełnienia tego wymogu każdą inicjatywę należy uznać za kolejną manipulację i prowokację.
Oczekuję więc w pierwszej kolejności krótkich życiorysów, informacji o przodkach od następujących osób zaangażowanych w tą inicjatywę: 
 

Grzegorz Niedźwiecki, Krzysztof Skrzypczak, Ewa Biskupska, Henryk Kamiński, Elżbieta Kania, Andrzej Gospodarczyk, Piotr Bein, Otylia Zigman, Andrzej Dziąba

W drugiej kolejności, o informację proszę osoby, wymienione jako koordynatorzy.
Proponuję jednocześnie aby wybrać dwóch mężów zaufania: pana inż Zbigniewa Wesołowskiego  (z.wesolowski@ymail.com), doświadczonego przedsiębiorcę i organizatora społecznego, który kandydował w 2010 na urząd Prezydenta RP oraz pana kapitana Marka Krasnopolskiego (marek.krasnopolski@gmail.com), byłego oficera policji, a obecnie aktywnego działacza zaangażowanego w poprawę praworządności w Polsce i walczącego niezłomnie z korupcją. 
Zadaniem mężów zaufania będzie weryfikacja nadesłanych informacji i kontakt z osobami w celu ich uwierzytelnienia. Będziemy potrzebowali kopie metryk urodzenia i innych dokumentów w celu weryfikacji w przypadkach wątpliwych. Jest to konieczne. Bez tej wewnętrznej weryfikacji zakładanie jakiejkolwiek organizacji nie ma najmniejszego sensu i jest polem dla kolejnej manipulacji środowiska niepodległościowego przez osoby wrogie Polsce.
Pozdrawiam serdecznie i polecam moją najnowszą książkę. 
Harmonia społeczna to mój prezent dla nas wszystkich Polaków na święta.

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/