Katodebil (czy hasbarnik?) Kazimierz Sikora żydłackie dystrakcje i fejk njusy rozprowadza

PB: dzieją się prawdziwie poważne rzeczy a katodebil żydłackie dystrakcje i fejk njusy rozprowadza!!!

tylko w Polin tacy info-kretyni, przeważnie katolacy!!!
paszoł won żydłacki propagandysta!!!
  • pożary w Kalifornii wywołały ataki laserowe, ziemia zamieszkała przez ludzi niezależnych od państwa (woda, eletryczność, żywność) uprzednio przeznaczona do anty-ludzkiej zabudowy wg Agendy 2030, mają zakaz powrotu i odbudowy zgliszcz:
  • w twoim Polin, Kalksztajn z Morawieckim wdrażają Agendę 2030 na in. polu:

HIPER-ALARM Morawiecki wdraża pilotowo banksterską Agendę 2030 w Polin w gospodarce i finansach!!! Morawiecki – premier od zadłużania Polaków i dominacji państwa

…zdrowaśki, rózańce gówno pomogą, dopókiś użyteczny dureń (czy agent hasbary?) — Bóg nie słucha kretynów
  • twoja restauracja z ludzkim mięsem to typowy żydłacki fejk njus
……………………………….
On Thursday, December 14, 2017, 3:58:25 AM PST, Kazimierz Sikora <sikora.kazimierz1967@wp.pl> wrote:

http://hitechgazette.com/

KOSZMAR !!!!!!!!!!!!!!!….. Pierwsza na świecie restauracja z ludzkim mięsem. Nazywa się “Jadalny brat”…W 2014 roku Japonia zatwierdziła ustawę, która zezwala na zjedzenie ludzkiego mięsa. Tamtejszy rynek gastronomiczny tylko na to czekał. Wkrótce w stolicy tego kraju pojawiła się restauracja, gdzie legalnie można spożyć człowieka….Restauracja nazywa się “The Resoto ototo no shoku ryohin”, co w wolnym tłumaczeniu oznacza “Jadalny brat”. Ustawa dokładnie precyzuje, jacy ludzie będą mogli zostać zjedzeni. Tylko umierający młodo i przestrzegający specjalnej diety zostaną dopuszczeni do podpisania specjalnej umowy, pozwalającej na wykorzystanie swego ciała do przyszłej konsumpcji. Ich rodzina dostanie za “deal” 30 000 euro……..PANIE BOZE RATUJ SWIAT OD ZAGLADY !!!!!!!!!!!
7 paź 2017 – O pokój dla Polski i świata modlili się uczestnicy akcji  „Różaniec do granic” ( ok. 2 milionów )
26 listopada br. – Różaniec na wybrzeżach o wiarę dla młodych i obronę życia w Irlandii...wielka modlitwa wzdłuż wybrzeży całej wyspy, w sumie w 53 miejscach – wywiad z organizatorką w Irlandii, “Różańca na Wybrzeżu”…..ponizej zdjęcia…..CHWAŁA  PANU !!!
POLECAMY i zapraszamy – Ojciec Daniel – wspaniały charyzmatyk, Franciszkanin -Czestochowa 09.12.2017r – Msza sw. o uzdrowienie – bardzo duzo osób uzdrowionych na duszy i ciele, nastepne spotkanie 2 sobota stycznia – 13 stycznia 2018 r – godz 12, 00 – Kosciól św. Biskupa Stanisława męczennika w Czestochowie , zapraszamy na Msze sw. o uzdrowienie z Ojcem Witko, takze wspanialym Franciszkaninem w Piotrkowie TRYB. – 10 kwietnia 2018 r we wtorek – godz 19,00 – kosciól fara pwz. sw. Jakuba na Krakowskim Przedmiesciu oraz na Msze sw. o uzdrowienie – wspaniały egzorysta Ks. Wł. Cyran – ponizszy link:
 
 
oraz
 
i

Mocny list Lecha Zborowskiego do TW “Bolka”. KONIECZNIE PRZECZYTAJ!

 
Ten zdraj-ca Tusk co miesiąc bierze 80.000zł – To Niemiecka zapłata za działania na szkodę Polski
Uwaga:
http://niezalezna.pl/205476-para-gejow-adoptowala-dziecko-po-2-tygodniach-dziewczynka-zmarla
para-gejow-adoptowala-dziecko-po-2-tygodniach-dziewczynka-zmarla
FOTO:

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/