Piosenkarze i śpiewacy politycznie

Białe jest piękne…. dziś żydłactfo opluwa biali uprzywilejowani rasiści supremacjoniści

https://www.youtube.com/watch?v=viEK4GbywEM&feature=youtu.be

+++++++++++++++++++

PB: Żeby dobić szowinistyczne polactfo 🙂 oto przemiły i zajebiście utalentowany Kazach, na którego głos i widok dziewczyny wszelkich “cywilizacji” koniecznie sikają… i nie mam im tego za złe 🙂

W hollyłóckiej oprawie pop&punk, niestety… Dimasz śpiewa piosenkę belgijsko-kanadyjskiej Lary Fabianowej… Oto jej fenomenalny wystep… raczej występ widowni, której wielka artystka oddaje prym bez ego-oporów, pobeczawszy się z początku zaskoczona przyjęciem… Na koniec i ja się pobeczałem 🙂 Widownia w Qebec śpiewa po francusku, na scenie tło: kanadyjski Liść Klonowy z cieni między światłami reflektorów (min. 5:24).
Więcej sami szukajcie, czy i wam szczęki opadają?  :)))
Otylia Zigman: TO NAJBARDZIEJ DLA MNIE JEST OCZYWISTE O CZYM PAN PISZE, GDYŻ CIĄGLE DOCIERAJĄ WIEŚCI, JAK ŻYDZI BIORĄ POD SWOJĄ OPIEKĘ WSZYSTKIE NAJZDOLNIEJSZE DZIECI I MŁODZIEŻ W AMERYCE, KTÓRE WYRÓŻNIAJĄ SIĘ W SWOICH ZDOLNOŚCIACH UMYSŁOWYCH PRZEDE WSZYSTKIM!!
PO PIERWSZE MAJĄ WIĘKSZE KORZYŚCI Z WYSOKO UZDOLNIONYCH, A PO DRUGIE NIE MUSZĄ SIĘ MARTWIĆ, ŻE W PRZYSZŁOŚCI TAK ZDOLNY OSOBNIK MOŻE STAĆ SIĘ DLA NICH SZKODNIKIEM I ZREWOLUCJONIZOWAĆ TEN ŚWIAT, WYZWALAJĄC CAŁĄ LUDZKOŚĆ SPOD STRASZLIWEJ OKUPACJI, POTWORA ŻYDO-SYJONISTYCZNEGO!

PB: Pani Otylko, sorka, muszę zamieszać politycznym kijem w tej gemitlich atmosferce. Wybitne dzieci-śpiewacy są we wszystkich kulturach, nawet u Słowian

Poniżej, z coraz większymi cycuszkami i pupcią, byłe naiwne, amerykańskie dziecko, Jackie wykoŻystywana hollyłócko do gloryfikacji największego bandyty świata i ich mięcha armatniego przeciw ludzkości.
Takie talenta wypływają we wszystkich krajach, gdzie żydłackie kanały telewizorne nadają koncesjonowane żydłackie “Masz Talent i jak wszystko gojowskie jest do Starszego i Mądrzejszego Użydku”. W Polin typowo takie imprezki 2M w przerwach Nart z Gwiazdami przykuwają gojów to telawiwzowni, tępią poznawanie opłakanej rzeczywistości i sąsiadów.
Np. czemu Dimitrij nie zdobył rozgłosu Pavarotti’ego & Co.? Bo Słowianin i Rosjanin?
Niesamowity Talent, Nauczyciel, Człowiek… Niesamowite Pożegnanie.
  • https://pl.sputniknews.com/radio_w_polu_widzenia/201711236775498-Dmitrij-Chworostowskij-nie-zyje/

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/