:) Flota szczelecka Polin stacjonować będzie na Mierzeji Wiślanej

PB: Obrusza się na Polin,  niewolnik zadowolony z niewolnictwa swego. Z Nowym Rokiem życzę tobie i Grudniewskiemu, byście doznali oświecenia i poznali fakty o żydo-okupancie, zanim weźmiecie się za publiczną robotę. Do tego czasu, honorowy Polak rezygnuje z zajmowanych funkcji.
Błazny i oportuniści u Władzy… W to odwrócone M jak w Megalomania? Naród jest Suwerenem! Tylko w Polin można skroić sobie mundur i klaunować. Oceniłem twą błazenadę admiralską, a nie przeszłość, resztę sam dodałeś… Niech teraz admirał nie umyka jako prezes fundacji.
Gdańsk jest w sorosowskim programie dywersji nachodźcami. A Radny Ziembiński koncentruje się na żłobkach i dziurach w asfalcie. Może dlatego, że radnym miasta Gdańsk nie jest.
Walentynowicz i Gwiazda: kręcenie się przy nich to żadna zasługa. Reporter nie znalazł dowodów, byłeś szeregowcem? Niezłomny w rodzinie — kto wysadza pomnik chłopaków, którzy oddali życie, byś mógł w polskim Trójmieście żyć!?
Witryna twej fundacji… Nic się na niej nie dzieje od lat, galerie fotek nie klikają. Brak rozliczeń z darczyństwa, raportów z realizacji zadań i celów. Nie wiadomo ile osób jest/było w reklamowanej bazie danych zatrudnienia, a ile dostało pracę dzięki fundacji.
Projekt łajby pirackiej utknął. Zbierasz fundusze od zdrajców narodu jak prezydenci RP, ci sami przez których m.in. mamy bezrobocie, ludobójstwo szczepionkowe, GMO, obce wojska okupacyjne. List od “Prezydenta” RP jest od sekretarza stanu. Nadymasz także praktykę zawodową: dyrektory, prezydenty, generały, admirały, w większości mało znaczące… Masz nadęte poczucie ważności. Poważna firma takiego nie zatrudni. Dajesz zły przykład młodzieży i poszukującym pracy.
Wymuszanie datków na ulicy to gorzej niż żebranie. Żebrak nie zaczepia nachalnie. Sędzia wydała sprawiedliwy wyrok. Prezydent fundacji nie może zmienić prawa zapisem w statusie. Potencjalnych darczyńców odstręczasz swymi wygłupami i brakiem ogłady, o braku rozliczeń i sprawozdań już wspomniałem.
Twoja witryna linkuje do Polska Press, firmy “niemieckiej” Polskapresse ładnie po słowiańsku. Polityka, banki i biznesy w Niemczech tak jak w Polin są w łapach ż-banksterii i ż-korporacji. Firma włada prowincjonalną prasą w Polin, ma własną agencję prasową, tj. może preparować info… z gazetki na twej stronie: turniej firmowany przez Coca-Colę, wraz z globalistycznymi  Nestle itd. od napojów trująco-odurniających, przejmują zasoby wodne globalnie!
Oto wierchuszka “polska” kartelu Polnische Presse do preparowania żydłackich szmat dla gojów. Teraz wiesz, czemu śmiecie a nie pracę znajdzie Polakom fundacja twa, gdzie mamisz duraków jak żydłak przykazał: Bezrobocie w Polsce. Problemem nie jest brak miejsc pracy, ale kwalifikacjiWiemy dokąd miejsca pracy odeszły, dzięki zdradzieckim zarządom miejskim, fundacjom… — bez w-szawskiego sprawstwa krypto-żydłackiego i lokajskiego w KneSSejmie… własną absolutną durnotą milionów użytecznych wyborców :(((
Polacy należą do najbardziej wykwalifikowanych emigrantów (obok Palestyńczyków, Irakijczyków). Twoi mocodawcy wyczyścili z nich Polin do swoich celów: brain drain i zmywaki. Twój sorosowski burmistrz pierwej ciapatych muślimów na gotowe sprowadzi na nasz koszt podatnika, niż Polaków z powrotem do Ojczyzny.
Money.pl gdzie szmatławy tytuł ukazał się, jest w grupie WirtualnaPolska. Ta autentycznie polska firma zrodzona z talentu i entuzjazmu młodych cyber-geniuszy z żyłką do interesów.  Nie figuruje już ona w rejestrze biznesów Polin, a to dlatego:
Orange Polska SA 13 lutego 2014 sfinalizowała sprzedaż portalu, wartość transakcji wyniosła 383 mln zł. WP sprzedano grupie o2 i funduszowi private equity Innova Capital. 
Jak działa spółka komandytowa Innova Capital. Ciekawe 🙂 jest wyłączenie od odpowiedzialności w takich spółkach:
an act of a general partner which is not apparently for carrying on in the ordinary course the limited partnership’s activities or activities of the kind carried on by the limited partnership binds the limited partnership only if the act was actually authorized by all the other partners.
 
Banksterski wypierdek Goldman Sachsa do łupienia gojowskich narodów?
Na stronie ofert profesjonalnego personelu dla poważnych firm jak banksterski JP Morgan Warschau, nie masz dat rzekomych dokonań, a  farsowego kontradmirała wpisałeś jako doświadczenie zawodowe — chyba w szopkach urągających patriotyzmowi i przyzwoitości. Tamże, piszesz o sobie “nieskazitelną” polszczyzną:
LUBIĘ ROBIĆ TO CO MNIE INTERESUJĘ I Z CZEGO NASTĘPNIE MAM STYSFAKCJĘ I NAMACALONE EFEKTY ZE SWOJEGO DZIAŁANIA.WIEM WTEDY, ŻE MOJA PRACA NIE JEST PRACĄ “SYZYFOWĄ” . Z WIELKIM UPOREM DĄŻĘ DO WYTYCZONYCH CELÓW, WYKORZYSTUJĄC DO TEGO WSZELKIE MOŻLIWE SPOSOBY I TO NIEKONWENCJONALNE. 
ŁATWO NAWIĄZUJĘ KONTAKTY, ALE UTRZUMUJĘ JE Z TAKIMI LUDZMI , …
Namacalone efekty to masz tu:
Masz stysfakcję z drańskiego zachowania w miejscach publicznych? Czy to ono figuruje ci w życiorysie jako organizacja imprez artystyczno-rozrywkowych,występy na scenie…
Reporter podsumował cię: Bezkarność i strach ofiar spowodował, że Czerwony Korsarz był swego czasu postrachem Gdańska. Przykłady?

Proszę bardzo –  przezbrajający się za pirata Sławomir Ziembiński zaczął nagabywać przechodzącą grupkę osób. Chciał pieniądze, lecz gdy napotkał opór –  uderzył kobietę w głowę repliką pistoletu, który od impetu aż się rozpadł na głowie kobiety. Sytuacja mało nie skończyła się samosądem na Ziembińskim. To jednak nie odosobniony przypadek. Ziembiński zaatakował fotoreportera prawdopodobnie repliką noża pirackiego. Wszystko działo się w samym sercu Głównego Miasta, gdy Czerwony Korsarz próbował prowadzić orszak Trzech Króli. Problem w tym, że nie był nawet na to wydarzenie zaproszony, zaś zachowaniem swoim prawie spowodował wywrócenie się koni.

– Podczas przemarszu Orszaku Trzech Króli uszkodzono mu w nieznanych okolicznościach kurtkę. Fakty, mężczyzna ten zgłosił informacyjnie, nie chciał złożyć żadnego formalnego zawiadomienia o przestępstwie czy wykroczeniu ani wniosku o ściganie i ukaranie sprawcy tego czynu – tłumaczy Lucyna Rekowska z gdańskiej policji.

Nawet podczas słynnego Jarmarku św. Dominika Czerwony Korsarz szalał. Samozwańczy pirat popsuł tradycyjne Święto Chleba wszczynając awanturę. Interweniowała ochrona. Inne przykłady “działalności” pirata – awantura podczas sesji ślubnej, wtargnięcie na otwarcie wystawy w Narodowym Muzeum Morskim i szarpanina z ochroną i pracownikami czy familiarne poklepywanie obcych kobiet po pośladkach.

W dodatku do awanturnictwa, błazenady i użytecznie durnej służby okupantowi, poniżająco plotkujesz za moimi plecami z mgrem inz. Andrzejem Dziąbą, prezesem 3-osobowej NowejPolski, której byłem niestety darczyńcą w 2017:
Dr inż. Piotr Bein
Grypa666 i PiotrBein.wordpress.com
On Friday, January 5, 2018, 11:54:14 PM PST, POMORSKA TELEWIZJA NARODOWA <slawomirziembinski@gmail.com>:
Panie Bein, Wcale mnie pan nie zna ale jeśli pan chce, to zrobić to zapraszam na www.goldenline.pli tam jest moje CV a także w WHO IS WHO W POLSCE.

Co do munduru to kupiłem go za własne pieniądze a mam teraz 1200 zł na rękę za moją pracę w PRL i w Rzeczpospolitej Polskiej.Generał Grudniewski mnie nie finansuje ani Państwo Polskie!
Od 12 lat prowadzę www.fundacja-slawpol.eu , którą to założyłem w 2006 roku jako Fundator i właściciel dużej firmy SŁAWPOL WOLNA PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ w Gdańsku .
Fundacja SŁAWPOL ufundowała ze ZBIÓRKI PUBLICZNEJ dzieciom z rodzin ubogich ZIMOWISKA a także organizuje szkolenia zawodowe przekwalifikujące dla BEZROBOTNYCH a także pomaga im zakładać własne Firmy Prywatne.Widzi pan ,  że ja nie tylko publikuję ale i mam konkretne dokonania!
W 1980 r.byłem przywódcą strajku w OBR MEPROZET i członkiem MKZ w STOCZNI GDAŃSKIEJ i blisko współpracowałem z ANDRZEJEM GWIAZDĄ i jego żoną JOANĄ,  ANIĄ WALENTYNOWICZ.
Mój TATA ŚP. TADEUSZ,, to ŻOŁNIERZ WYKLĘTY , który był krótkofalowcem w NIELEGALNEJ ORGANIZACJI HARCERSKIEJ i został skazany na 1 rok więzienia za próbę wysadzenia pomnika żołnierzy radzieckich w 1948 roku.Wcześniej skatowało go SB na przesłuchaniach i był głuchy na jedno ucho!
Radnym jestem od  grudnia 2017 roku więc tu dopiero zaczynam działanie!
Pan wrednie się wyraża o POLSCE i POLAKACH pisząc POLIN i dlatego sam pan siebie ukazuje w złym świetle!.
Pana publiczne wywody mają nieraz logiczne uzasadnienie ale nawet kogoś krytykująć trzeba mieć do niego SZACUNEK a panu tego jest BRAK!
ZYCZE PANU ABY PANU ABY PAN DOZNAŁ OŚWIECENIA I NAJPIERW PAN POZNAŁ FAKTY I DOPIERO CZŁOWIEKA OCENIAŁ!
www.fundacja-slawpol.eu, Prezydent, Sławomir Ziembiński
PB: Do Sławomira Ziembińskiego — Radnego Miasta Gdańska i Kontradmirała Floty Szczeleckiej: No to bardzo przepraszam, Sławek. Myślałem, że info o stanie twego umysłu było prawdziwe.
W takim razie jest jeszcze gorzej: ze zdrowym umysłem ośmieszasz mundur Wojska Polskiego i patriotyczne wysiłki Polaków, podkładając się (nieświadomie czy opłacony mundurkiem i zaspokajaniem ego?) pod żydłackie antynarodowe szopki.
To jest ciężkie przestępstwo, będziesz rozliczany tak jak zdrajcy. 
Kto mi za to płaci — ty oszczerco podaj, skoroś taki pewien. Ja wiem skąd mam na datki dla patriotów: od emerytki Pani Otylii Zigman na 3 zmiany dla darmozjadów, a od emeryta oszczędności: grzeję zdobycznym drewnem po awarii kotła, mamy własne weki z ogródka. Wygospodarowałem tak ok. 8 tys zł na cele patriotyczne w 2017:

ZRZUĆ SIĘ NA CELE PATRIOTYCZNE — […] Oceniam celowość, zasadność i priorytety darczyństwa na podst.:

  • dotychczasowej działalności i prospektów danej osoby czy grupy w stos. do znaczenia dla Polskiej Racji Stanu
  • zdolności własnego generowania dochodów
  • rozwoju ww. działalności potencjalnego dar-biorcy
  • zagrożenia jego/jej/ich pracy infiltracją i agenturyzacją (info od Razwiedki666).

Od lat, datków nie traktuję jako nawet zwrotu podstawowych kosztów własnych. Są osoby/grupy skuteczniejsze w oddziaływaniu na naród i te chcę wspierać.

  • 31.12.2017 Fundacja im. Dobrego Pasterza 1000 zł
  • 30.12.2017  eMisjaTV 592.75 zł 
  • 10.10.2017 Andrzej Szubert 4000 zł (honoraria 2014-2017)
  • 30.5.2017 wPrawo.pl 2000 zł 
  • 15.2.2017 Nowa Polska 2000 zł 
A ty ile masz od Singera za błazenadę, za erzac żydłacki Wojska Polskiego?
…nie wymaga żadnego już komentarza — To po co odpisujesz? Wymaga czy nie? Co to za infantylny admirał? Radny też?
Pana osczerstwa i brak zanajomości polskiej ortografi daje mi dowód na to,  że nie  jest pan POLAKIEM , gdyż pan kpi z POLSKI jawnie i nawet z jej przedstawicieli we Wladzy! — Jedno krótkie zdanie, 9 błędów: pisownia, interpunkcja, składnia…
Błendy ortograficzne: jusz poprawiłem odnióśł. Mnie “żydowi” ożydzonemu przez Dziąbę to wolno jest, a jemu nieprzeszkadza, więc czemu dyskryminujesz biednego “żydka” buhaha
A ty kiedy i jak naprawisz karygodny błąd.
Wycieczki osobiste z Dziąbą (NowaPolska) pod rękę — gratuluję znajomości OSOBISTEJ buhaha… Marynarka Szczelecka ma wywiad, że Boże ratuj!
Znam cię lepiej niż ty sam siebie, na uszy słyszałem. Obserwuję od lat, prawda obiektywna, bo z twych własnych występów.
“Pozycja” i Waaca LOL ci uderzyły w dekiel. Spuściłeś z tonu — w podpisie już tylko prezydęt. Rozdwojenie jaźni też masz? W magistracie błaźnisz o flocie, a we flocie o magistracie?
NIE MA PAN ŻADNEGO PRAWA DO OSĄDZANIA KOGOKLWIEK! — Mam nie tylko prawo ale i obowiązek publicystyczny. Kto by wam na łapy patrzył — Singer?
Od lat na blogach osądzam delikwentów po czynach. Ty zaś osądziłeś mnie po polszczyźnie 🙂 i nikczemnym smarowaniu przez ożydzacza Dziąbę.
Należałoby pana przebadać na WORIGRAFIE i wtenczas powiedzial by pan dopiero PRAWDĘ!Jakiś specjalny gadżet od Singera w kontłwywiadzie admiłalicji? Prawda a priori buhaha
NIE ZAMIERZAM Z OSZOŁMEM PODEJMOWAĆ JUŻ ŻADNEJ DYSKUSJI! Za późno, błąd za błędem: duracka blazenada w mundurze, dwie debilne riposty. Admirał utopił się we własnym bełkocie… Bądź se świentym walentym, nie poważam takich rodakuf.
NIE prosimy zatem do publikacji na blogu sprawozdania Pana Radnego Sławomira Ziembińskiego za rok 2017.
A od Gen. Grudniewskiego NIE, DZIĘKI, NIE TRZA sprawozdanka za 2017, dot. Floty Szczeleckiej… wszak za popdatnika mamonę via Singer klaunujecie, czy nie tak?
Sławomir Ziembiński: Widzę Panie Bein, To co pan pisze nie wymaga żadnego już komentarza wymyśla mi pan jakieś wypadki i choroby a kto panu za to placi aby pan mnie dyskerdytował i ośmieszal!Nie ujawnia pan zródła tego finansowania!
Jestem Rdanym Gdańskim i wypraszam sobie pana wycieczki osobiste pod moim adresem!!nNe znam pana osobiście i nie obrażam pana i na oczy nie widziałem ani pan mnienie zna !Znam za to pana Andrzja Dziąbę i wiem od niego żeś pan jest człowiekien ,  któremu ufać nie można!
Pana osczerstwa i brak zanajomości polskiej ortografi daje mi dowód na to,  że nie  jest pan POLAKIEM , gdyż pan kpi z POLSKI jawnie i nawet z jej przedstawicieli we Wladzy!
NIE MA PAN ŻADNEGO PRAWA DO OSĄDZANIA KOGOKLWIEK!Należałoby pana przebadać na WORIGRAFIE i wtenczas powiedzial by pan dopiero PRAWDĘ!
NIE ZAMIERZAM Z OSZOŁMEM PODEJMOWAĆ JUŻ ŻADNEJ DYSKUSJI! — WWW.FUNDACJA-SLAWPOL.EU Prezydent, Sławomir Ziembiński
PB: Panie Sławku, Co jest nieprawdą, wymysłem w mej krytyce? Jest merytoryczna, Pan nie odnióśł się do niej, tylko pojechał ad hominem — oznaka małego ducha i rozumu.
Pan sam, dobrowolnie przyjął klaunowską “nominację” na farsowej scenie pod poważnym pomnikiem poważnego patrioty, którego celem była poważne państwo Polaków. Pan kontynuje farsę  publicznie, więc czemu zaskoczony publiczną krytyką?
Proszę pokazać admirała choćby Tybetu, który zajmuje się żłobkami i dziurami w chodnikach. Ci ludzie nie mają czasu na wc. Admirał Tybetu poza kozami górskimi w tle, pokazałby na poczesnym miejscu chociaż flagę i godło swego narodu.
W dodatku o Przekopie, pokazałem, że ws. gospodarki i inwestycji strukturalnych ma Pan takież kwalifikacje, jak do gumowych łódek szczeleckich: żadne.
Panie Sławku, jest Pan niepełnosprawny umysłowo (fakt po nieszczęśliwym wypadku, wytoczony tu dla pokazania jakim debilem jest “gen.” Grudniewski). Jako niewinna ofiara zjebów, służy Pan wraz z nimi żydłackim zdrajcom narodu typu Kaczyński/Kalksztajn, Macierewicz/Singer, Juda Duda, tera Moraw-icek.
Wolałem Pana w roli kawalarza-korsarza. To było właściwe miejsce i sprzyjająca sceneria na Pana niewątpliwe zdolności kpiarskie. Kontynuując klaunowską rolę nadaną przez oszołoma Grudniewskiego, z poparciem (nieświadomym, mam nadzieję) przez Olszańskiego z kamratami, robi Pan szkodę narodowemu uniezależnianiu się wojskowemu.
W dziele miażdżenia wojskowych jaj Polaków właśnie o to chodzi Singerowi, hiper-agentowi faszyngtońskich żydłackich neo-konów. Niech Pan spojrzy na komiczne “dowuctfo” szczeleckie Polaków, porówna z dowództwami zamordowanymi przez żydłactfo w spreparowanych katastrofach: Smoleńsk i Mirosławiec.
Bezczeszczycie mundur Polskiego Wojskowego — buk chonor i łojczyzna. Żaden z nich nie odpowiedziałby bezpośrednio na zaczepkę od margininesowego blogera.  Co najwyżej rozkazałby to zrobić sierżantowi prasowemu. Panie Grudniewski: sugestia na dalsze nominacje buhaha
Moim zdaniem powinien Pan Sławek zrzec się farsowej funkcji, oszczędzić forsy na mundurze i insygniach, przeznaczyć środki na patriotyczne produkcje korsarskie, np. ten świetny wypad do Kaliningradu… Zyska Pan przynajmniej szacunek narodu.
Dosiego Roku! — Piotr Bein, Grypa666 i PiotrBein.wordpress.com
On Wednesday, January 3, 2018, 10:54:47 PM PST, POMORSKA TELEWIZJA NARODOWA Sławomir Ziembiński:
Piotr Bein swoimi wypowiedziami przeskoczył już MĘDRCA Unii Europejskiekiej LECHa Wałęsę !?
To co wypisuje świadczy o jego wybujałym EGO i uważa , że będąc za GRANICĄ WIE WSZYSTKO NAJLEPIEJ!?
Sam wypowiada się o POLSCE i JEJ OBYWATELACH , jak typowy ANTYPOLAK.!!!
Na kazdy temat tylko KRYTYKA I KRYTYKA , bo za to mu zapewne PŁACĄ!
Nie mnie jednego dyskredytuje i ośmiesza , więc WIEMY już kto to jest Piotr Bein!
Morskie Drużyny Strzeleckie, Kontradmirał Slawomir Ziembiński

 

 

W dniu 3 stycznia 2018 21:53 użytkownik Piotr Bein:
eee, nie cypiaj się Andrzej — zazdrościsz że nie ty w kraju na stanowisku wojskowo-żłobkowym w mundurze polskiego admirała naprawiasz dziury w chodnikach dzielnicy swej, w przerwach między wodowaniem okrentuf Polskiej Marynarki Wojennej Singera w przekopie … z babilotami świątecznemi w tle, bez jednego emblemu patriotycznego
serio: wrzucam do działu “Humor domorosły”, proszę o więcej
co do przekopu przez Mierzeję Wiślaną: Cuda Moraw-icka dla swoich: Przekop przez Mierzeję
pb
On Wednesday, January 3, 2018, 11:16:56 AM PST, Andrzej Szubert: A mnie go szkoda. Chory, biedny człowiek, nawet nie wie, że wystawia się na pośmiewisko.

Współwinę za to ponosi płk. Grudniewski, który zrobił z niego,chorego człowieka, “kontradmirała”, przez co Ziembińskiemu dodatkowo odbiło.

as

 

2018-01-03 18:40 GMT+01:00 Otylia Zigman: TAKIEJ SZYDERY Z SAMEGO SIEBIE I PARODII TEGO PRAMÓWIENIA, DAWNO NIE BYŁO…

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/