Przeżyjmy to jeszcze raz wpis po wpisie

Podziękowania Współpracownikom Wszelkich Maści — z pamięci, na pewno było więcej

Współ-redaktorom stałym i wspierającym: Andrzej Szubert, Vismaya, Ambroży Mejer, Otylia Zigman, Eugeniusz Zinkiewicz, Zbigniew Juźków, Michał Jarzyński, Roman Kafel, Tracy Turner (USA)…

Działaczom i naukowcom współpracującym: Jadwiga Łopata i Julian Rose (ICPPC), Marek Podlecki (MonitorPolski), Andrzej Dziąba (NowaPolska), Prof. Maria Majewska, StopNOP… 

Blogerom, vlogerom, publicystom, działaczom, u których stale lub wyrywkowo można liczyć na materiał dobrej jakości: Mizia (Jack Caleib), Uszi, eMisjaTV, CW24 Włocławek (MusiszToWiedzieć), Paweł Bednarz, Jerzy Zięba, Dr Jerzy Jaśkowski, Dr Hubert Czerniak, Radosław Patlewicz, Pan Nikt, Jakuboski76, Wojciech Olszański, Maciej Poręba, Jacek Międlar, Józef Kamycki, Pyta.pl, wPrawo.pl, Adolf Kudliński… a za granicą James Corbett, RedIce, Luke Rudkowski (WeAreChange), Dana Durnford, David Icke, FortRuss, InfoWars, CabinTalk, Brother Natanael Kapner (RealJewNews), Jon Christopher Bjerknes, Ron Paul (LibertyReport), Szejk Imran Hosejn… 

Adwersarzom, dzięki którym umacniam swą wiarę i światopogląd: Józef Bizoń, Siostry Łowickie, Edward Maciejczyk, Dr Marek Głogoczowski, Prof. Julian Korab-Karpowicz, Walerian Dąbrowski, Gen. Jan Grudniewski, Krzysztof Kornatowicz, Robert Brzoza, Hrabia JZ Potocki, Krystyna Trzcińska… 

Żonie Iwonie, przykutej do kanapy z powodu przewlekłej choroby, co owocuje selekcją codzienną przednich materiałów.  

Darczyńcom: Otylia Zigman, Zbigniew Rakowiecki, Henryk z Toronto…

Przeżyjmy to jeszcze raz wpis po wpisie

Jak zmieścić cały rok w pigułkę — strawną, zrozumiałą, przejrzystą… wolną od chaosu insynuowanego przez niektórych (bez konstruktywnej sugestii naprawy!). 

Wpisy 2017 były bardziej bałaganiarskie, gdyż wysiadły mi, wskutek przestarzałego kompa, niektóre funkcje edytorskie na Grypa666, a blog PiotrBein (mój magazynek na dyskusje, własne artykuły, zbiory tematyczne itp. dłuższe materiały) nie działał poza re-blogowaniem. Zawiadamiałem o tym, tutaj dodatkowo przepraszam. 

Łyk statystyk

Porównajmy statystyki bloga Grypa666 dla 2016 i 2017 r.:

wyświetleń 137 tys./106 tys.

odwiedzin 71 tys./61 tys.

wyświetleń na odwiedzinę  1.93/1.74

Spadek oglądalności o ok. 15% mógł być wskutek większego nieporządku od niedomagania edytora. Popatrzmy zatem na blog PiotrBein, gdzie drastycznie spadła liczba wpisów z tychże przyczyn:

wyświetleń 292 tys./231 tys.

odwiedzin 171 tys./ 147 tys.

wyświetleń na odwiedzinę  1.70/1.58

wpisów 2373/262

Nieco mniejsza oglądalność przy 9-krotnym spadku liczby wpisów — czytacie sporo materiału archiwalnego, co potwierdza zestawienie najbardziej czytanych na PiotrBein, wszystko sprzed 2017:

To komplement dla pracy blogowej …i autorów najpopularniejszych tekstów. Wysiłek warty świeczki.

Kapsułkowanie

WordPress wykonuje roczne auto-podsumowanie, wyłaniając najczęstsze tematy i  najbardziej czytane materiały — ale tylko na PiotrBein, gdzie przeważnie mam jeden artykuł na raz, zamiast półek uginających się od materiału na Grypa666.

Próbuję więc dla bloga Grypa666 to, czego WordPress nie zdołał. Dla edytorskiej ekonomii i przejrzystości, kontynuuję schemat wypracowany w ub. latach:

  • W każdym wpisie setki tytułów w kilku działach, parę do kilku wpisów zbiorczych na miesiąc, tysiące tytułów na rok.
  • Własne artykuły, komenty dot. zamieszczanych materiałów, dyskusje mejlowe o publicznej wartości.
  • Identyfikacja alarmów 3 stopni ważności dla podstawowych zagrożeń narodu: (1) bio-integralność — wojny i pełzający genocyd: radiacja, GMO, “medycyna”, nachoćctfo… (2) wolność — zniewalanie ekonomiczno-finansowe, marxizm kulturowy, pranie mózgów, transhumanizm…
  • Dziesiątki ilustracji, setki-tysiące komentów, kilkanaście konfliktów osobowych z racji różnic światopoglądowych, netykietowych i moralnych.
  • Nakład pracy własnej: od paru do kilkunastu godzin na dobę, z przerwami na wakacje, hobby i większe prace domowe… parę tys. godzin redaktorskich i autorskich na rok.
  • Dziesiątki współpracowników, od osobiście znanych mi “redakcyjnych” o wyrobionej marce publicystycznej, po sporadycznych nadsyłaczy linków i komentów.

Streszczanie roku ułatwia bieżące, w każdym wpisie, windowanie najważniejszcyh info do góry: alarmy, akcje, bulwersacje… Do tego dodaję tu i tam grafikę typową dla tematyki, bieżące trendy, ważniejsze komenty… nic ścisłego, bardziej na wyczucie.  

Wyłania się obraz na pewno subiektywny autorsko, ale odzwierciedlający walkę niejednego blogera i współpracowników wobec rzeczywistości, w próbie użyteczności Polskiej Racji Stanu. Z jakim skutkiem, oceniajcie sami na podst. wpływu na wasz światopogląd i zapał patriotyczny.

Marzec – Czerwiec były najtrudniejsze, potem końcówka roku: z powodu nawałnicy tematów synchronicznie z konfliktami osobistymi i atakami agentury.

Styczeń 2017

Justyna Socha w obronie narodu przed szczepionkami, inwazja wojsk okupacyjnych z USraela, dintojra z katodebilami urządza inkwizycję nad Andrzejem Szubertem. Trump obejmuje stołek lokaja żydłactfa, jakby nie można było przewidzieć w kampanii wyborczej. 

Luty 2017

Intermarium - an alliance of countries between the Baltic and Black Seas to protect themselves from the Russian imperialism and militarism (Image: QHA.com.ua)Podczas gdy nachoćtfo ma zimową przerwę na zebranie kolejnych szturmów na jewżopę, Polin oblężane coraz ciaśniej globalizmem: plotki o Międzymorzu (rozumiemy sens wojsk USA w regionie), zmora CETA wypiera upiory TTIP, TTP i TiSA.
Grypa666 odkrywa słodką tajemnicę globalną: zbiornik 4 paliwa zużytego w Fuku dawno nie istnieje… znaczy w Japonii nie, natomiast krąży nad półkulą płn. i rozproszył się po Pacyfiku.

Marzec 2017

Poznajemy zajadlego syjo-chrześcijanina Pence’a, wicka USraela. Preziem jest zięć Trampka, bankster i rabin lubawiczerów, Jared Kushner. Zwierciadłem u nas jest duo “chrześcijanian” Kowalski (przyszły wicek Polin?) i syjo-protestant Chojecki… obaj wreszcie definiują się jako izraelo-lubcy.  Wkrótce okaże się, kogo mają na rabina. Z tejże branży odurniaczy Polaków, Gadowski sugeruje moskiewskie sterowanie nachoćtfa. 
18popis4Zjeżdżają do nas kucharki Między-Mordzia: Komitet Żydów Amerykańskich. Pod koniec roku dowiemy się od Moraw-icka, że w tymże celu pichcą we W-szawie Goldman Sachs i JP Morgan. Wspólplemieńcy ww. zatrzymują w Londynie na lotnisku Jacka Międlara. Sprawiedliwych współplemieńców ww. Grypa666 publikuje dla patriotów, którzy niebawem będą mieli użytek na takie info 🙂
Do zmory Fuku dolącza milion worów 1-tonowych z zeskrobkami radioaktywanymi z tysięcy miejsc w Japonii… w Pacyfiku miliony ton radioaktywnej wody z Fuku.  Na przypomnienie, awari ulega reaktor w Norwegii, zajawka merdialna za późno, by się chronić. 
Polska witryna Vismaya-Maitreya 10-latką (Vismaya współredaktor Grypy666). Ranking  daleko w przodzie przed Narodowymi Gawędziarzami Michalkiewiczem i Braunem. Zaś “Branża” neo-ubeckich adwersarzy Grypy666 zaczyna się sypać, Robeet Brzoza grozi pozwem zbiorowym od ożydzaczy buhaha
Grypa niezmiennie przypomina Polakom, ile żydłactfo winne jest nam odszkodowań. Spragniony uznania pod marginalnym RozpiętymNaKrzyżu, Józek Bizoń odkrywa to, co Grypa666  mu od lat mówi dostając w zamian ożydzanie: nie ma już Polski, jest Polin. 
Ż-suszpy wlazły do sterówki bloga Międlara, gdzie zamieszczam info użyteczne do jego samo-obrony. Przy okazji edukuję Jacka o katodebilnym “kondonminium rosyjsko-niemieckim”. On nierozumie, że w Anglii nastąpił na odcisk KoszerNostra a nie “gangom arabskim” od żywego towaru. Ż-szczury kręcą się też przy moim blogu: komenty, skrzynka kontaktowa,  próby włamania do sterówki. E-poczta do/od Międlarem niepewna, sojusznicy w Polin dupą nie ruszą by pomóc zweryfikować. Thanx a lot!
Pozbawiony dochodu Międlar robi za autora na Papug.pl, gdzie w zepsole jest …neo-ubek Robert Brzoza, a bożkiem — Mamon. Zbeszczeszczenie stanu kapłańskiego, jeśli jeszcze Międlar go ma.  Z motywów jak na Papug.pl, powstaje Polski Instytut Żydłackich Wartości.  Katodebile na forum Papug.pl zmasakrowali prawdę, jaką im zaserwowaliśmy z Szubertem. 
W kraju nabiera obrotów naparzanka z “naszym” państwem-w-państwie: dintojrą. Rej wodzi Andrzej Dziąba z NowąPolską. Grypa666 włącza się medialnie i darczyńczo. Zaś do betonu prokuratorsko-sędziowskiego — mejlowo. 

Kwiecień 2017


Ż-suszpy niezdolały skłócić z nim Grypy666, Międlar ląduje w dintojri — za nadepnięcie na KoszerNostra? Piotr Rybak też — nieciekawie to wygląda, gdy jego obrońca i narodowcy robią głupie błędy. Najmądrzejszy Katolik 2016 wg Grypy666, Ks. Prof. Guz naraża się żydłactfu, jeszcze nie dintojri. 
Międlar o „Klątwie” przed zawiadomieniem prokuratury – lewactwo przyznaje się do nienawiści! 
Ż-szczury tańczą u Międlara i Grypy666… zamieszczam apel o kopiowanie mojego dorobku najważniejszego dla Polaków: badania nad globalną sitwą żydłacką. Ponowna kolizja z Siostrami Łowi(e)ckimi, chcą Polakom wcisnąć szwadronowego śmiercionośnego Cichockiego na przywódcę. 
https://i2.wp.com/www.proroctwa.com/images/piramida.jpg
Horror GMO wisi nad Polską — Jerzy Zięba protestuje w KneSSejmie. Prof. Majewska alarmuje rodakom: Zabójcze szczepienia DTP — Polska wraz z in. krajami Europy Wsch. wyróżnia się totalitarnym  systemem szczepień.
Trwają na Grypa666 niepoprawne politycznie rozmowy Polaków. Prostuję zmyłkę żydłacką jakoby Watykan u szczytu piramidy NWO. Na Wielkanoc, Vismaya alarmuje z Vancouver: moi bracia Polacy z emigracji nasłali jakiś czas temu na mnie policję. 
czaplaW sadzawce ogrodowej ląduje nam czapla, druga wizyta od paru tygodni, Żona robi fotkę, przy okazji chwalę się kolejką ogrodową. E-odkrywam bratnią duszę podróżniczą, Michała Sikorskiego.
Jakby ruina Syrii mu niestarczała, za chemio-broń jego ISIS, zjeb Trump, ten sam co obiecał mur graniczny (firmie budowlanej z Izraela), atakuje Syrię tomahawkami, ale większość niszczy ruska tarcza. Z cudów techniki donoszę o ruskiej e-broni co neutralizuje systemy morskie i lotnicze oraz o kradzieży geniuszu Serba, Tesli. 
Dla silnych nerwów: Co Żydzi sądzą o Polakach… Żyd co zabił w sobie Żyda, Nataniel Kapner „antysemicko” podsumował waadzę w USraelu, a w Polin jej odpowiednik skatował Dra Mateusza Piskorskiego. Grekokatoliccy biskupi w Polsce za sprowadzaniem “braci i sióstr z Ukrainy”, a wahabiccy imamowie — “…ze Świata Islamu”. Ambroży Mejer: Mahomet i Neo-K w KK w planach ze znaku menory – Judaizm. 

 

Czerwiec 2017

Wiele alarmów, jeden zmienia mniemanie o Orbanie… to agent żydłacki. Prof. Majewska: Polacy uciekają z Polin przed przymusem szczepień, a w Szwecji nie ma przymusu, bo gwałciłoby to prawa obywateli. Zwolennikom morderstwa własnej kultury przez nachoćców:  rewelacyjne dane o przemocy seksualnej muślimów u siebie i u infideli. Przewidywalnie, użyteczny neo-ubekom Robert Brzoza szczuje na wszystkich muzułmanów. 
Pobratymiec później pokazawszego się w Polin Danielsa z paszportami globalnych ludobójców — USraela i Izraela, Eli Bartłomiej Zolkos z Żydowskiej Ligi Obrony definiuje się na sraszaku “islamskim”: skrajny terrorystyczny syjonista. IćPotPront, fundowana przez Singera sekta syjonistycznych chrześcijan Chojecki & Kowalski (gdzie lubieją się produkować koledzy po fachu masowego wpływu jak kretyn od wojny hybrydowej dr Brzeski), zachwyca się Zolkosa “obroną” przed żydłackim terrorem “islamistów”; Grypa666 demaskuje i potępia… jak później jako jeden z 1-ych demaskatorów wobec Danielsa i emisariuszy typu Potocki, Moraw-icek.
Merowie miast globalnie okazują się V kolumną Sorosa: wciskają narodowm nachoćców, wbrew “rządom” centralnym. Nic dla Grypy666 nowego, zajawiał o tym od dawna InfoWars USA. Ci co małpowali instrukcje Sorosa, żrąc banany w 2014 za nachoćcami w Polin, milczą, gdy patrioci protestują okupacji Polski przez wojska USraela.

Od bilderbergów sygnały ze zlotu NWOwców: upiorne technologie na gojów, w tym sztuczna inteligencja i transhumanizm. W 849. rocznicę upadku Arkony od hord katolickich, sygnały o upadku Szwecji od hord nachoćczych — modelu do naśladowania przez calą jewżopę wg komisarzy bruxelskich. 

Czerwiec 2017 c.d.

Upały w Vancouver przyciągają do kompa, żona odkrywa vlogera Jakuboski76 w Birmingham, z radami życiowymi. Podczas kryzysu “polskie obozy śmierci” przyzna w styczniu 2018, że jest Żydem polskim. Z Polski nadaje Adolf Kudliński: walka patriotyczna, zielarstwo, metody przeżycia. To on później powie, jaką hipnozą jest 500+ i vqrvi się na rodaków-lemingów jak Polak powinien.
Andrzej Dziąba i Grzegorz Niedźwiecki próbuje przetopić swe potyczki  z dintojrą na ruch społeczny. Grypa666 popiera ich, publikuje dowody na sędziów-bandytów SN i ministra Ziobro. Działaczla Otylia Zigman zażarcie krytykuje zwolenników PiSraelitów, zbierając gromy od katodebili i ożydzaczy. Ocalały z intelicydu dr Głogoczowski oręduje za wakcynocydem. To nie kwestia upałów w Zakopanem, on ma tak od lat — na przekór solidnej nauce i woli narodu, taki to chów neo-marxistowskich filozofuf. Kiedy to piszę na początku 2018, doktorek urąga Prof. Majewskiej i Drowi Jaśkowskiemu. 
Geszefciarz żerujący na katolickiej Polonii, Edward Maciejczyk zatrzymany na lotnisku Nowy Jork, w powrocie ze zlotu Słowian w Rosji, dokąd wysłał go tajemniczy kościół obrządku wsch. w USA. Zaniepokoił e-grono mejlami, ale przesadził, tak jak z pokrewieństwem z Trampkiem, nad którym zachwycał się. Później zachwyci się chrabjom Potockim — z podobieństwa geszefciarskiego Maciejczyk – Trampek — chrabja?  Z in. kłamstw, publikuję  “Kłamstwo jedwabieńskie białostockiej dintojri”:
Akty rasizmu i nietolerancji, zbyt często z nieznanymi sprawcami (tj. być może prowokacyjne i suszpowe), ktoś usilnie eksploatuje dla demonizacji patriotów (kibiców) . Niegdyś w międzyetnicznej harmonii, dziś pogranicze b. Kresów przypomina nienawistny ośrodek judeocentrycznej propagandy (hasbary) i ich fałszywych flag.
Międzymorze: kontrola regionu, zaszkodzi miejscowym. Pięść przeciw Rosji, ujście Jedwabnego Szlaku dla gospodarczego podboju. Banksterska globalizacja poszła w Chiny, juan już globalną walutą  rezerwową, filia City of London w Pekinie, „przejmowanie” Wall Street przez „banki chińskie”. Polska jako lider Międzymorza” — projekt dla Polaków wymagałby ich suwerenności, lecz towarzyszący hasłu straszak ruskimi wskazuje na agenturalność inicjatywy, co potwierdza udział agentury CIA poprzez propagandę “ukraińską”.

Lipiec 2017

11 prezydentów miast sprowadza muślimów i banderowców, morderstwo Magdaleny Żuk nadal niewyjaśnione, a w synagodze dyskusja, jak poskromić narodowców. Z doświadczeń na Zachodzie, Grypa66 z żoną podają zaradnym Polakom pomysł na zdrowe życie w Polsce: permakultura na marginalnej roli. Pośród okropnej wojny w Jemenie, po zestrzeleniu Su-22 w Syrii i odwecie ruskim na ISIS kalibrami, Grypa66 bierze na dywanik V polacką kolumnę: Światowy/Krajowy BEZruch Polaków czy wyRUCH?  Zbija zachwyt polactfa PiSraelskim socjalem: 500+lichwa, mieszkanie+lichwa, emerytury+lichwa…
Przy okazji łgarstwa Trumpa o ataku chemicznym Assada, przypomnienie, kto rządzi w USA: żydłactfo, a kto Trumpem: żydłacki zięć Kushner… umowa o tajności obejmuje dziesiątki mln Amerykanów, resztę zastraszają ż-suszpy.
Podczas gdy Szwecja przekształca kliniki dla ofiar muślimskich gwałtów na klinki dla ISISowców i szef policji woła „Pomóżcie nam, pomóżcie!”, Austria wojskiem  wstrzyma miglanców na granicy. Grypa666 przypomina bajkę o utopionym 3-latku „syryjskim”, gdy ściervomedia łżą o „chłopcu z Aleppo”: b. lekko ranny,  nie było nalotu Rosji ani Assada, dżihadyści zrobili scenę wbrew woli ojca, proponowały mu emigrację w zamian za łganie.
W objawach “pro-polskiej” polityki, PiSraelici planują wcielić Ukraińców do obrony terytorialnej Polin. ABW wzywa i oskarża Kresowian i Wołyniaków o działania na szkodę Ukrainy! Za pół roku wypełznie więcej wspieranego przez W-szawę anty-polonizmu: “polskie” obozy śmierci, roszczenia Żydów i Ukraińców do naszej ziemi… Główny Geolog Kraju chce eksploatacji krajowych łupków i importu drogiego gazu skroplonego z USA. Za niecałe pół roku Polin sprowadza ruski gaz skroplony – od żydłackiej korporacji w USraelu, po cenach znacznie wyższych niż bezpośrednio od Rosji…
Również w dziale patologii, nadal kompromituje się zżydłacona pro-syjonistyczna sekta IćPotPront. “Przetłumaczyła” wystąpienie swego gościa z USA, Artura Thompsona: z wyłącznej odpowiedzialności USA za niemal wszystkie grupy terroru islamskiego, wyszła wina ROSJI za WSZYSTKIE te grupy. Jerzy Zięba zastraszony, w IPP bredzi, że lekarze są dobrze wykształceni i wiedzą co robią. Tymczasem kształci i kontroluje ich system „medycyny” rockefellerowskiej, co nagłaśnia Grypa666. 
Ze spraw towarzyskich, Jacek Międlar zapowiada swój związek małżeński, Aleksander Jabłonowski przeprasza go: Kopiemy do jednej bramki! zaś Mizia sprawiedliwie ocenia Olszańskiego, od dawna potępia sekciarskie duo zarobkowe Chojecki & Kowalski.

Sierpień 2017

Wrzesień – połowa października 2017

Relacja z wakacji 2017 Grypy666

Połowa października – listopad 2017

Grudzień 2017

cdn

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/