Afera felgowa Andrzeja Dziąby, prezesa NowejPolski

PB: Pani Otylko, Nawet w “bogatej” Kanadzie ubezpieczalnia tego nie ubezpieczy kierowcom ani administracji dróg. Dziąba marnuje zasoby NowejPolski i nasz czas.

Dziąba nie wziął odpowiedzialności ws. felgi, bo świat ma dostosowywać się do Dziąby, inaczej Dziąba pozwie. Widzę trend w kilku jego groszowych sprawach w dintojri…  Może wpadł w nałóg — odskocznia od działania trudnego, w sprawy w sumie nieistotne dla niego ani Polskiej Racji Stanu. Kiedyś zapytałem Dziąbę, wobec niepowodzeń jego, ilu jest nieuczciwych Polaków? — 90%. W takim razie niemądrze jest wchodzić w relacje przypadkowe, ani domagać się felgi.
Także ws. prywatnych Bein-Dziąba. Oczekiwał znacznego fundowania… nie przedyskutował, nie wyraziłem zgody  — zakup nieruchmomości z zabudowaniami na skansen dofinansowany z UE, dom “spokojnej starości” w którym zaklepał miejsce dla się. Tak mi to e-opisywał. We wrześniu 2017, po drodze z Okęcia wyjął laptopa i roztaczał wizje… Zaniemówiłem, obiad ledwo strawiłem… Powiedziałem co myślę, uspokoiwszy się…  Tak się wkurzył, że mógł spowodować  wypadek.
Przedtem, w trakcie wykonywania dla mnie prywatnego zlecenia, podobnie e-wkurzył się, gdy go naprostowałem nt. wytyczonych zadań. Dziąba ma trudności zrozumieć sojusznika i to, że własne interesa konsultuje się z osobami, które mu chcą pomóc. Po wyjaśnieniu wzajemnym, myślałem że cywilizowanym, Dziąba “mści się” za plecami, malując sobie “winowajcę” jako ż/Żyda i pomawiając o faryzeizm.
Teraz może być jeszcze gorzej, bo e-żegna się, nazywa merytorczną ripostę bełkot.
Felga dla samoreklamy jest szkodliwa społecznie. On ma na głowie beznadziejną sprawę Ryszarda Śmiech i nierozwiązane własne, które rzutują na efektywność NowejPolski. Pierdulami się zajmuje zamiast kupić od złomaiarza używaną felgę… Radziłem mu zająć się rozwiązaniem spraw osobistych: dach nad głową, dintojra, dochód. To jest dlań osiągalne, z przyzwoitym dochodem full time za łatwą robotę, którą lubi, jak widziałem w Polin.
Krypto manipulanci wiedzą jak grać na Pani słabościach “patriotycznych”. Pisałem Pani przy in. okazjach:
  • Skończyć z zaiwanianiem dla darmozjadów i wyrafinowanych żebraków.
  • Poświęcić czas sobie i rodzinie.
  • Zmniejszyć datki  dla nieznanych osób i grup… większość Polaków stać, a dają ZERO… 10 mln razy 10 zł na mies. to jest mamona, z którą muszą się zacząć liczyć żydłaki…
Proponuję odwiedzić Szuberta z rodzinką pod Frankfurtem 🙂 Przy okazji spotkać się ze mną :)) Rajd rowerowy po Szwarcwaldzie? Byłoby dla mnie zaszczytem i przyjemnością.
Włożyła Pani mamonę w nadziei na odzysk od Tejkosia, Dziąba “załatwił”. Od teraz nie płacę Polakom z góry. Dar-proszący muszą wykazać się solidnym dorobkiem. Daję takim co go już mają i nie obrabiają mi dupy za plecami.
Otylia Zigman: Ja poparłam tylko dlatego aby pokazać Polakom co należy robić w momentach, których jest tysiące, w których Polakom SRA się na głowę a Polak wystraszony siedzi jak mysz pod miotłą!!!  Boi się upomnieć o swoje!  Boi się jak skończeni niewolnicy. Co jest bardzo żle bo takie zachowanie, potęguje jego stan niewolnictwa!

Zrobili z Polaków niemoty, które zgadzają się na wszystko i nigdy nie komplejnują bo
nie mają odwagi. Nawet już filmy są na YouTube właśnie o takich biednych Polakach. Tylko to miałam na uwadze, nic więcej, dodać animuszu i odwagi tym adresatom-Polakom, którzy tam byli na liście. Mam rodzinę i znajomych w Polsce i nic z tych protestów przeciwko szczepieniom, gdyż każdy i tak idzie szczepić ze strachu dziecko!
To, co teraz Pan Piotr wyprawia jest jakimś szaleńczym atakiem! Jest ewidentne nawet pogorszenie od poprzednich jakie już bywały. W związku powyższym proszę o nie kontaktowanie się ze mną więcej. Nie życzę sobie żadnej poczty, chcę mieć święty spokój!
Andrzej Szubert: Pani Otylio, Z tego co wiem, inicjatorowi tej dyskusji szło o drogi w Łomży a nie całej Polsce. Stan dróg w Polsce jest zły, to fakt, ale jest wiele innych spraw znacznie pilniejszych i ważniejszych. Zajmowanie uwagi wielu ludzi, także zza granicy, sprawą uszkodzonej felgi w Łomży to idiotyzm. Gdyby sporządzić listę spraw do załatwienia i naprawienia w Polsce powstałaby wielotomowa księga, a drogi w Łomży byłyby w jednym z ostatnich tomów na stronie 30 albo i 50 tysięcy którejś tam. Zajmowanie uwagi woelu ludzi drogami w Łomży i felgą samochodu w obecnej sytuacji przypomina nawoływanie do naprawienia sztachety w płocie leśniczówki, dookoła której płonie las.
Oczywiście, że możemy zajmować się sztachetą w płocie. Ale płonący las chyba jednak jest ważniejszy. Dziąba wciągał wielu z nas od lat w jego przepychanki z sądami, prokuratorami, odwołaniami do odwołań, a teraz jeszcze wciąga dziesiątki ludzi w sprawę uszkodzonej felgi. Czy nie za dużo tego?

Zresztą specjalistą od łatania ulicznychdziur okazał się niedawno “kontradmirał” Ziembiński. Do niego o pomoc powinien się AD zwrócić. Wojt ze strachu na widok kontradmirała w mundurze natychmiast by naprawił i drogi i felgę.

Powinien też zwrócić się AD do sił nadprzyrodzonych, o czym ostatnio dużo pisał i nawoływał nas wszystkich do modlitw. Niech się pomodli do żydowskich bozi o cud, aby naprawiły drogi w Łomży i wyprostowały mu felgę. Dla żydowskich bozi, wierząc biblii, takie cuda to pestka.
Proszę mi pierdołami łomżyńskimi głowy nie zawracać. Bo i w samej Łomży są sprawy o niebo ważniejsze niż te dziury w drogach i felga AD. Mogą się zresztą przydać. Gdyby mieszkańcy Łomży zrobili bunt, okupantowi trudno będzie przerucać do Łomży siły pacyfikacyjne. Niejeden transport sił ZOPO (byłe ZOMO) nie dojedzie, bo połamie osie.

Otylia Zigman: Absolutnie Pan Piotr nie ma racji. W Polsce drogi są fatalne i nie powinniśmy milczeć. Na żydów emerytury i inne sprawy wydaje się moc pieniędzy a Polak kopany ze wszystkich stron jeżdzi po dziurach…

PB: Ile kosztuje używana felga? Znów prezes NowaPolska uwikła się w groszową sprawę, wydając znacznie więcej w przeliczeniu na czas itd.

Za mało panu Dziąbie 20 spraw? Darczyńców nie przyciągnie pan prezes zasypując ich prywatnymi duperelami między pocztą modlitewno-apostolską. Co ze sprawą Ryszarda Śmiech!? Skoro szukamy winnych zamiast wziąć osobistą odpowiedzialność, powinna jego rodzina pozwać pana prezesa, który zwerbował i użył Ryszarda, doskonale znając jego możliwości i słabości.
Nie było rozsądne jechać nawet dozwoloną szybkością na całej trasie, znając jej dziurawe odcinki. Trasa raptem 10 km w każdą stronę. Gdzie się pan prezes spieszył wozem nieprzystosowanym do polskich dróg podrzędnych? Jaki był stan techniczny auta? Jako sędzia zażądałbym również wypisu z billingu telefonu — czy rozmawiał podczas jazdy, Nowsze telefony mają wbudowanego GPSa, można określić miejsce i szybkość.
Kierowca ma obowiązek dostosować szybkość do warunków jazdy, w tym stan nawierzchni.
Jaka szansa wygrania? Trza zrobić fotkę, wezwać policję, zabezpieczyć świadków jeśli są, a i tak zrobią poszkodowanego w konia — patrz relacje pod artem. Biurokracja zawsze wygrywa, chyba że się ma porządne ubezpieczenie (ostatni koment pod artem, UK, 40 funtów/mies.) o/lub pokaźną sumę do wygrania (wtedy znajdzie się mecenas).
Entuzjastyczne klakierstwo Pani Otylii:
celowo nienaprawianych drogach — Co Pani wie o drogownictwie? Dziura może powstać po serii nocnych mrozów, większych opadach, wskutek tira nielegalnego pod wzgl. masy…
Naprawiać od razu i idealnie — niemożliwe bez gruntownej przebudowy struktury drogi… trzeba mieć środki budżetowe na reperacje, monitoring 24/7 całej sieci drogowej…
zasiadających w Gminach Wójtów, nie polskiej narodowości — Wójt Kozicki to Żyd? Sami Polacy robią rodakom piekło, przez to co sami reprezentujecie: zakłamanie, obłuda, nieszczerość, fanatyzm, szowinizm, bigoteria, poczucie wybraństwa, ożydzanie, nieuczciwość, pazerność… Kto sam nie potrafi wykrzesać z siebie Człowieka. módl się o łaskę Ducha Świętego… a i do tego trza być Człowiekiem a nie katolackim hipokrytą.
Potrzeba więcej takich przykładów działalności — Wątpię… To jest nieodpowiedzialne warcholstwo dla samo-reklamy nieefektywnego stowarzyszenia NowaPolska. Każdy Polak wie, jaki zgniły, skorumpowany system naszpikowany Polakami po mieczu i kądzieli panuje w Polin, daleko poza w-szawskimi krypto okupantami. Tylko emocjonalne naiwniaki w Polonii dają się naciągać. Ale tak już oni mają, również na miejscu:

 

Otylia Zigman: Każdy kierowca uszkadzając sobie samochód, na takich celowo nienaprawianych drogach, powinien uczynić to samo co Pan w tym przypadku zrobił. Może z czasem zasiadających w Gminach Wójtów, nie polskiej narodowości, zmusiło by się do szacunku suwerena, przekształconego w niewolnika?? Wystraszony niewolnik pogłębia sytuację niewolnictwa, dlatego potrzeba więcej takich przykładów działalności, domagania się od władz, tego co się nam słusznie należy. Ten, to jest bardzo dobry przykład, Panie Prezesie Ruchu Społecznego “NOWA POLSKA”. Tak  TRZYMAĆ!

 

———- Wiadomość przekazana dalej ———-
Od: Andrzej Dziąba <[email protected]>
Data: 8 stycznia 2018 17:13
Temat: W sprawie fatalnego stanu drogi z Łomży do Drozdowa
Do: [email protected]

Wójt

Gminy Piątnica
Krzysztof Ryszard KOZICKI 
 
Uprzejmie informuję, że w okresie pomiędzy Świętami Bożego Narodzenia a Nowym Rokiem jechałem drogą z Łomży do Drozdowa i z powrotem. Zarówno tam i z powrotem wpadłem prowadzonym przeze mnie samochodem Renault Laguna 1,9 dci o numerze rejestracyjnym SC 1260 G w liczne dziury, jakie są na tej drodze. Jechałem z dozwoloną prędkością, ale uniknięcie wpadnięcia w dziury graniczyło z cudem. Niestety uszkodziłem prawą przednią felgę aluminiową, która wymagała naprawienia. Powyższe stało się na skutek fatalnego stanu drogi administrowanej przez Urząd Gminy w Piątnicy. Proszę o podanie danych ubezpieczyciela drogi z Łomży do Drozdowa w celu wystąpienia o uzyskanie odszkodowania.  
 
Z poważaniem.
 
Ruch Społeczny “NOWA POLSKA
 
PREZES
 
mgr inż. Andrzej Dziąba     

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/