Walczymy o Ryszarda Śmiech w łapskach dintojri

Piotr Bein do Walerian Dabrowski,Andrzej Dziąba,Zbigniew. Ziobro
Cc:Prokuratura Rejonowa Piotrków Trybunalski,[email protected],Prezes SO Piotrkow Trybunalski,Prezes SO Piotrkow Trybunalski,[email protected]and 15 more…Jan 9 at 7:46 PM
Panie Walerku i nieobojętni, jestem niezwykle zaniepokojony z kilku powodów:
1. Ryszard Śmiech pójdzie na straty. Prowadzący, prezes Dziąba z NowejPolski przeżywa kryzys zdrowotno-duchowy, nie widzę sensu i w jego postępowaniu ws. Ryszarda.
2. Ryszarda e-poznałem w ciągu ubr. jako skutecznego negocjatora, patriotycznego orędownika. Nie bez przyczyny Andrzej Dziąba był niezwykle zadowolony ze zwerbowania Ryśka w swe (nieliczne) szeregi. Podczas wizyty w Wiznie, poznałem Ryszarda dodatkowo jako przyjaznego, otwartego, szczerego młodego człowieka, pełnego energii, dobrej woli patriotę,
3. Ryszard jest atrakcyjnym mężczyżną, kobiety “idą na niego”. Toteż nie potrzebuje podrywać nieletnich. Obecna chucpa na niego śmierdzi podstępem. Należałoby zdobyć fotki tej “nieletniej” — niejedna wygląda jak rozpłodowa łania, odzywa się jak doświadczona podrywaczka. Może być ponadto (albo właśnie dlatego) nimfomanką. Byłem w PRL, jako kierownik wycieczek z zagranicy, świadkiem takich przypadków, mężczyźni pojęcia nie mieli że nieletnia. Kto wie jak ich potem ż-służby szantażowały.
4. Należałoby to zbadać i rozgłosić, zamykając mordy mafii dintoryjnej Ziobry, która kompromitująco (dla siebie) zastrasza Śmiecha i “postępuje”, by go głębiej zakopać. Np. szukanie śladów jego spermy na jego osobistych przedmiotach! Wiadomo, gdzie to można znaleźć: w kieszeniach i na łapskach śletczych, prokuratoruf i sendziuf, więc praktycznie na wszystkich przedmiotachj, które dotykali, łącznie z pupskiem małolatki.
Nie wiem co robić by ratować Ryszarda z kudłatych łapsk sitwy Ziobry.
Dawno nie byłem tak wścieky na dintojrę… na miejscu ojca Ryszarda, jaja bym im z dupy powyrywał.

Dw. załączam mejla do Śmiecha w odpowiedzi na jego desperacki mejl do mnie (nie pisał przedtem osobiście).

Piotr Bein
On Friday, January 5, 2018, 8:38:58 PM PST, Piotr Bein:
Jak sprawdzają to niech przeczytają:
 
Piotr Bein regularnie od lat onanizuje się i spuszcza swą obfitą spermę na wszystko: telefon, podłoga, biurko, komp, lampa, wtyczki elektryczne, puszka na ołówki…
Robi to w dniach wybranych przez się na bycie chłopem, wg żydłackiej ideologii transgenderyzmu. Czasem smaruje śluz swój z kapućki w dniach, kiedy wybrał być kobitą.  
Z mego doświadczenia śledczego: prokuratura powinna wyssać Panu fiuta, złożyć próbkę do opieczętowanej probówki, następnie po zdobyciu nakazu od samego Ziobro, zbadać na zawartość spermy, oczywiście Pana a nie z ssacza ciulów żydłackich i całuśnika ich dup.
Panie Ryśku, prowadzącym w NowaPolska jest mgr inz. Andrzej Dziąba, on koordynuje i poprowadzi sprawę do końca, skoro zwerbował Pana, poznał Pana charakter i możliwości oraz  nadzorował. 
Ja mógłbym jedynie służyć medialnie, jeśli:
– Pana boss Dziąba spuści z ożydzania mnie i smarowania mego charakteru za plecami osobom piątorzędnym jak błazen Sławek Ziembiński kontradmirał floty szczeleckiej vel Radny Gdańska
– pożałuje, wyrazi skruchę i przeprosi równie szczerze i koniecznie na szerszym forum publicznym, gdzie to ubogacanie przez Dziąbę mego życiorysu już wypływa
– zrobi to po-rozmawiawszy z Bogiem a nie z jakimś klechą katolicznickim, definitywnie nie podczas jego reklamowanych obecnie sesji maratonów modlitewnych. 
Zaś Pan popełnił zasadniczy błąd: boi się socjo-patów żydłackcih i ich mafijnej dintojri, ludobójców narodu polskiego, np:
Takich nie potrzeba w żadnej grupie patriotycznej, na pewno nie w tych jakim próbuję pomóc.
On Friday, January 5, 2018, 3:22:17 AM PST, Ryszard Śmiech <[email protected]> wrote:
Panie Piotrze Bein  tak jak wcześniej pisałem tu prokuratura sprawdza mi laptopa i telefony i wszystko sprawdza co ja pisze do naszych członków i  znajomych na całym świecie i jak napiszę jakieś donosy to mi zabranie pisać i korzystać strony poczty email i stron FB . tam też siedzę  rzadko i korzystam z pomocy znajomych członków Ruchu Społecznego Nowa Polska  i przyjaciół  i bliskich rodziny i kawiarni internetowych i z Bibloteki z funkcją internetu  jak coś złe to mi grozi i wzywa na dywanik nadal nie dostałem tego protokołu zatrzymania z nazwiskami tych co mie zatrzymali i przesłuchiwali teraz jak chodzę do niego pana Prokuratora to dziś byłem  on powiedział że mi nieda  bo nie morze policja kazała mi9 się modlić żeby na telefonach nie było nasienia ( spermy )  wszystkie moje rzeczy   jak dwa telefony , zeszyt z numerami osób i laptop znajdują się na policji i w Prokuraturze w Piotrkowie trybunalskiej  twierdzą że ją już przesłuchali  Panią Ize Wiącek i ona używa grupy Co pisałem (świry )  to po sprawdzeniu tego i tej strony to cała nazwa pełna brzmi Bada Świry  jak dziś powiedziałem panu prokuratorowi to on powiedział że on wie i nie  che żebym mu to przynosił bo on nie chce czytać moich durnowatych wpisów  z tą  gówniarom  i zabroniły mi używać  słowa że to była prowokacja policyjna  zabraniają mi otym pisać i się do was wszystkich i cały świat prosić o pomoc swojej sprawie akta po dziś rozmowie mówił że są w sodzie w Piotrkowie trybunalskim jak chce zobaczyć i się zapoznać z nimi i jej co mię oskarża Pani I.W . nie mogę zajrzeć pozdrawiam pana i wszystkich znajomych i z tego po jej przesłuchaniu  co ona powie  nic nie wiem i nic nie chcą mi powiedzieć i to jest tajemnica zbierają wszystkie materiały na sprawę  która się szykuje tylko oni nie wiedzą i nie znają terminu mi zabraniają  nawet pisania na tronach jak FB  i korzystania i kontaktów z nią i wieloma małymi panienkami  
jak coś to kolega i przyjaciel Jacek  Łuk będzie pisał i do pana i informował  i Andrzej Dziąba .
On Tuesday, January 9, 2018, 8:55:17 AM PST, Andrzej Dziąba:
Ryszard Śmiech stwierdził, że poczta [email protected] wg relacji prokuratora Marcina Polaka ma być kontrolowana. Nie weryfikowałem tej informacji u źródła tzn. prokuratora Marcina Polaka.

Pozdrawiam.

W dniu 9 stycznia 2018 17:51 użytkownik Walerian Dabrowski:

Zdziwiło mnie niezmiernie podanie do wiadomości, że Prokurator zakazał p. Smiechowi korzystanie z poczty

internetowej Google. Natychmiast założyłbym pocztę na innym portalu i zawiadomił pana Prokuratora o swoich prawach konstytucyjnych.

Pozdrawiam

W dniu 9 stycznia 2018 11:47 użytkownik Walerian Dabrowski:

mb – to redaktorzyna bezradna, którego lokalna gazeta jest zasypywana naszą zbiorową pocztą. Usiłowałem podnieść na duchu gnębionego przedstawiciela prasy prorządowej, którego niewiedza predysponowała go na tak eksponowane stanowisko pracy. Niestety tytułu nie pomnę a to z uwagi na rangę mentalną personelu. Zapewne pan A. Dziąba będzie bardziej rozeznany w nazwach lokalnych gnębicieli medialnych.

W dniu 9 stycznia 2018 02:10 użytkownik Andrzej Dziąba:

Panie Walerianie!

Gazeta jest od tego, aby przyjmować wiadomości i opinie dotyczące spraw publicznych, a odwołanie komendanta to wiadomość publiczna. Groźby w stosunku do mnie, że dalsze przysyłanie wiadomości może poskutkować złożeniem doniesienia do prokuratury, są co najmniej dziwne.
Dziękuję za pomoc udzieloną Ryszardowi Śmiechowi. Dziękuję również innym osobom. Prokurator Marcin Polak zabronił mu korzystania z poczty elektronicznej [email protected] ail.com, dlatego Ryszard smiech z niej nie korzysta.
Pozdrawiam. Andrzej Dziąba.

W dniu 9 stycznia 2018 06:31 użytkownik Walerian Dabrowski:

mb z gazety zamiast popisywać sie swoją niewiedzą i gamoniostwem wykreśl swój adres z tej listy,

zablokuj albo przekieruj do spamu. Jak nie wiesz jak to sie robi to wezwij sobie programistę a naj-

lepiej ucznia ze Szkoły Podstawowej / tam mają zajecia komputerowe / będzie za darmo.

W dniu 8 stycznia 2018 13:34 użytkownik Andrzej Dziąba:

Dzień dobry!
Uprzejmie informuję, że ktokolwiek spróbuje tknąć mojego przedstawiciela w powiecie piotrkowskim Ryszarda Śmiecha, będzie miał ze mną do czynienia.
Z poważaniem. Andrzej Dziąba.
Szanowni Państwo!

W wyniku naszej zdecydowanej reakcji po policyjnej prowokacji wobec naszego przedstawiciela w powiecie Piotrków Trybunalski Ryszarda Śmiecha odwołany został dotychczasowy Komendant Miejski Policji insp. Dariusz Partyka. Brawo Ryszard Śmiech, brawo “NOWA POLSKA“.
Z poważaniem. Ruch Społeczny “NOWA POLSKA” PREZES mgr  inż. Andrzej Dziąba

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/