Ożydzacze Maciejczyk i Szczurko [już przeprosił] w jednym kiblu

Krzysztof Szczurko przeprosił szczerze 13.1.2018

…………………….
PB: Spoko panie Edziu, lubieję i pana jak swego buhaha bez kolorytu smutno byłoby w naszej beznadziejnej sytuacji. Czekałem na czwartego komenta, żeby mi do poniższego pasowało…
Chliib! — zachwala handlarz na jarmarku, tłok jak trza.
Miiidło!! — przekrzykuje drugi.
Ani Chlib ani Midło, tylko Powiiiidło! — drze się trzeci walcząc o klienta bez grosza.
Czwarty widzi o co biega, zdejmuje z woza kibel z demontażu polskiej chałupy pod wieżowiec banku… i wydziera się: Zobacz żyda w kiblu! Lud wali w jego stronę, pospiesznie przykrywa pan Edek myckie kiblem, twarz też 🙂 Lud zrzuca się po monecie… będzie na następny filmik LOL
szalom!Emoji
pb
Edward Maciejczyk: Myślałem że wszystkich już exmitowałem a tu znowu wyskoczył rabi Bein, ostatnio nawet się boję podnieść klapę od kibla🤕

 

W dniu 11 stycznia 2018 23:19 użytkownik Piotr Bein:

Szczurko nie pisze rewelacji. Od lat patrioci próbujemy to przekazać, a skoro polactfo ignoruje, to tak ma być, stoi nawet w Słowie zapisane.

jeśli nie zaczniemy myśleć by się zjednoczyć — Kysy, zacznij od siebie. Jesteś ożydzaczem, nie oczyściłeś się: Piotr Moskwa kontra polaccy ożydzacze
> Tu dla pana Beina rada,
> – w sprawach Polski niech nie ,,gada”.
> Ma korzenie z Izraela,
> – niech tematy, tam wybiera.
>  Pani Zigman, Moskwę wspiera,
> – ma też wsparcie z Izraela.
> Jak fundusze stamtąd mają,
> – więc jak mogą nam mieszają.
> […]
>
>> Powiem też na koniec szczerze,
>> – długo ,,macam” nim uwierzę.
>> >> A więc to co sam zbadałem,
>> – Wam od serca opisałem.
>> Też nikogo nie obrażam,
>> – tylko jasno się wyrażam.
>>
>> 19 kwietnia 2016 godz.17,35- 17,42
>> autor KYSY zwany także Trybun Ludowy
>> e-mail: [email protected] com
>> tel:781 096 772 

Ożydziłeś Otylię Zigman. Ożydziłeś Beina efektywnego wtedy w edukacji patriotycznej, podczas nasilenia ożydzającej kampanii neo-ubeckiej przeciw mnie i paru in. skutecznym Polakom.

Trza dać przykład, a do tego potrzeba mieć poukładane pod sufitem, w sercu i w duszy… Przywódca ani kandydat nań, nie zbiera telefonów i mejli, tylko wychodzi naprzeciw narodowi wystąpieniami publicznymi na tysiące a lepiej miliony odbiorców. Skłądankę jak twoja nawet chrabja Potocki pisze…

Jeśli już, to będziesz pszywutcą użytecznie durnej jak ty gawiedzi “bij żyda”. Takich żydłactfo exploatuje do windowania się ponad ludzkość. Żydłactfo pomoże ci wspinać się po drabinie dla szabas gojów. Zaczął od e-trubadura, dziś mu się synekurka śni. Pszykład z żulika-artysty Kukiza itp. zdradzieckich KneSSejmowych narodofcuf? Raz sqrviony, zawsze sqrviony…

#    #    #    #
Rozsyłacz wici od Szczurko, Andrzej Dziąba ma na głowie wiele spraw, osobistych i swej NowejPolski, w tym sprawozdanie z działalności za ubr. Jeśli podoba się Szczurko, wciągnąć na członka, podać nam że szeregi wzrosły do 100, czy że NowaPolskaOżydzaczy powstała.

Pobrawszy wsparcie moralne i medialne, spory datek i inwestycję czasu osobistego Beina w swe prywatne i NowejPolski sprawy, Dziąba na przełomie roku dowalił niespodziewankę. Przypadkowo dowiedziałem się: za plecami pomawiał mnie o “faryzeizm” i ożydzał, nie mówiąc dlaczego i po co. Byłem pewien, że po cywilnemu wyjaśniliśmy sobie zadry i nieporozumienia, że wkraczamy w jeszcze lepszy Nowy Rok. Stało się to dosłownie w ostatniej chwili, gdy był już na liście moich wyróżnień Ludzi Roku 2017 i planowałem wg tego rozdział datków na cele patriotyczne… My prawosławni wierzymy, że przypadków nie ma.

Panie Dziąba, jeszcze raz pan przyśle mejla, odciągając od pana licznych obecne problemów, zamknę ewakuacyjne wyjście pana z dylematów, jakie sobie pan nawarzył.

On Thursday, January 11, 2018, 7:52:18 AM PST, Andrzej Dziąba:
Drodzy Rodacy!
Wprawia mnie w zdumienie zachwyt wielu rodaków to co się u nas dzieje ostatnio na scenie politycznej. Wielu jest zachwyconych ostatnimi zmianami w gabinecie rządowym oraz polityką nowego premiera Morawieckiego. Ja zaś uważam , że te zmiany tak naprawdę nic lepszego zwykłym obywatelom , czy klasie robotniczej nie przyniosą. To wszystko to jest jedno wielkie oszustwo a ma tylko służyć temu by obecna ekipa nadal mogła się utrzymać przy władzy . A także temu by uciszyć nastroje społeczne. Wielu rodaków zapomina też komu służą obecne rządy od tak zwanego ,,okrągłego stołu” . Wielu zapomniało słowa byłego prezydenta L. Kaczyńskiego jak to podczas wizyty w Izraelu powiedział ,że choćby rządy w Polsce się zmieniały interesy Izraela w Polsce nie będą zagrożone. Wielu może zapomniało jak obecny prezydent A. Duda wyraził z zachwytem zdanie ,że wreszcie kultura żydowska może się swobodnie w Polsce odrodzić. Chyba także w żadnym parlamencie krajów europejskich żydzi nie obchodzą oficjalnie swoich świąt , jak to ma miejsce w Pałacu Prezydenckim czy w Sejmie. Wielu rodaków poświęcało się dla Solidarności i dla Wolnej Polski i ja także wiele w tamtych czasach wycierpiałem. Ale większości z nas chyba nie przeszło przez myśl ,że walczymy czy poświęcamy się dla interesów Izraela. Bo gdybyśmy to wtedy wiedzieli to z pewnością sprawy by potoczyły się inaczej.
A. Sołżenicyn powiedział kiedyś ,że w Rosji czołowi bolszewicy nie są wcale Rosjanami i oni nienawidzą Rosjan i doprowadzili do wymordowania dziesiątków milionów Słowian Rosyjskich.
To samo można dziś śmiało powiedzieć ,że czołowi politycy w Polsce nie są Polakami lub gardzą Polskością i nienawidzą Polaków. Z chęcią także by pozakładali obozy dla Polaków , tylko obecna sytuacja nie pozwala.
Ale co zrobili , zniszczyli przemysł , miejsca pracy zniewolili robotnika , wygonili miliony młodych z kraju za pracą. Doprowadzili do zniszczenia i rozbicia wielu rodzin , zwykłych obywateli do depresji i samobójstw.
Ostatnio byłem świadkiem takiej rozmowy , młoda kobieta około 30 letnia dłuższy czas bezrobotna mówi szczęśliwa do koleżanki tak: Wiesz dostałam się do pracy do znanej stacji paliw , już za dwa dni mam zacząć pracę. A ja się jej pytam a jaka tam płaca i za ile idziesz pracować? A ona ,że płaca normalna. – To znaczy ile ta normalna? A ona ,że około 1 500 złotych.
Jak to usłyszałem aż we mnie zagotowało. Ludzie czy to jest normalne! Czy za 1 500 młody człowiek cos się dorobi? To jest wegetacja? W dzisiejszych warunkach minimum socjalne wynosi coś ponad 2 000 zł miesięcznie na osobę. A płaca normalna by przeżyć bezstresowo i coś troszkę odłożyć powinna wynosić co najmniej 3 000 złotych netto miesięcznie!!!
Człowiek nie może być czyjąś rzeczą ma być istotą wolną i szanowaną. Jeśli robotnik pracuje u kogoś daje jakiś obrót , a z tego po odjęciu kosztów zostaje jakiś zysk. To tenże pracodawca nie ma prawa zatrzymywać dla siebie więcej jak 50% zysku bo to już jest wyzysk i kradzież. Pracownik ma prawo do dzielenia się wypracowanym przez siebie zyskiem. Jeśli tego nie ma to wracamy do epoki niewolnictwa ( co już ma miejsce).
W PRL-u większość zakładów była państwowa i były budowane po II wojnie przez całe społeczeństwo , były więc własnością społeczną. Dlaczego więc po przemianach ustrojowych nie oddano tych zakładów pod kierownictwo załóg tam pracujących? Jakim prawem poszczególne rządy te zakłady sprzedawali obcym, skoro rząd miał być tylko administratorem w imieniu narodu a nie był właścicielem. Ostatnio źle się dzieje w górnictwie. A co stoi na przeszkodzie by te kopalnie oddać w ręce górników niech się sami zarządzają? Po co komu jakie spółki węglowe? Chyba po to by złodziejom i pasożytom społecznym płacić ogromne nie zasłużone pensje.
Rodacy nic nie zmienimy jeśli nie zaczniemy myśleć by się zjednoczyć i zmienić te złodziejskie układy. Część następną dopiszę. Kto podziela moje poglądy proszę o kontakt:
tel. 781 096 772 lub e-mail: [email protected]

Krzysztof Szczurko

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/