[PRALNIA] Żydłackie cuda w Polin: masoński Korab-Karpowicz z katolackim przydupasem Bizoniem

PB: Informatyk mgr inż. Bizoń znów złamał wątek, adresując wyłącznie do mnie. Kogo ma w ukrytym rozdzielniku? Cały wątek tu na samej górze: Żydłackie cuda w Polin: masoński Korab-Karpowicz z katolackim przydupasem Bizoniem.

Mgr inż. Bizoń miast wideł do wyrzucenia gnoju w-szawskiego poleca czczą gadaninę katolicką, skrinem uzasadnia prawo poniżać za szczekanie, do tego nieinteligentne.

Szmalcownictwo Bizonia na punkcie ubzduranego pochodzenia  to “polskie obozy zagłady” bis. Żyd wykorzystałby medialnie i sądowo. Dziękuj załganemu bożkowi katolackiemu, żeś nie trafił na autentycznego ż/Żyda. Zarówno Diabeł jak i Bóg kształtują ludzi na swe podobieństwo.

Reszczyński w tym nagraniu mówi o tym jak wykorzystać w obronie Polski i Narodu Polskiego zaistniałą sytuację  Wykorzystać sytuację w info-wojnie, to podać prawdę w jęz. obcych na świat: Holokaust  zaplanowanym spiskiem żydobanksterii i syjonistów przeciw swoim i Słowianom. Resztę Polacy znają… Czemu nie nagrał dla odbiorców niemieckojęzycznych odważny i mądry wasz Ks. Prof. Guz? Raby w Polin chcą walczyć z żydłactfem, szeptając sobie z obawy przed “antysemityzmem”. Przekrzyczy was Holo-kłamstwo zgrzybiałych bab i dziadów w Tel Awiwie.

Minuta przed trzynastą, Braun i Reszczyński obok samoreklamy nie pokazali Polakom kompletu info ani jak działać. U Beina znalazł to już kto chciał, także gotowce do wklejania pod szkalującymi artami anglojęzycznymi. Przestrzegłem też, by rozpoznać prowokację pogłębiającą się z wewnątrz (rząd, “opozycja” i “katoliccy” publicyści typu Gadowski) i zewnątrz. E-twarze gadają rozpoznawanie, do akcji bardzo daleko, Olszański grozi palcem w bucie na przyszłe odebranie władzy. Winnicki “zmusił” Judę Obłudę do podpisania ustawy b. złej dla Polaków; teraz dopiero powstaną produkcje “artystyczne”, powyłażą “historycy”.

Więc o czym pisze Bizoń  — jak wykorzystać?

Idziemy w dobrym kierunku, jestem przekonany — mówi na koniec gadaniny Reszczyński. Kupić jego książeczkę o Konecznym i wywiesić w oknie z krzyżem. “Świat” podwórkowy zobaczy to co wie, a czego nie wie świat.

Bałamutne pisanie — To Bizoń i katoliccy guru wprowadzają w błąd, jak wykazałem. Bizoń niepotrafi skontrować… no to “żyda” nie-katodebila odstręcza widowni. Guru prześcigają się w patriotyzmie przed kamerami, a w nosie dłubali, gdy trąbiłem po polsku i angielsku pełną prawdę o Holokauście, zbierając ożydzanie od zjebów bizoniopodobnych. Gdzie był wtedy Bizoń przyklasnąć… czy obżydzić posłańca prawdy na skundlonej polskiej scenie, hę? Bizoń ani razu nie rozpowszechnił tego, tupiąc jak smarkacz, gdy jego nie publikować, kopiąc do bramki z porno-agitkami neoubeckimi. Ożydzanie z potencjałem terroryzmu a nie pogrom stwierdził sąd Kanady i dał Bizoniowi & Co. szlaban. Najpierw sprawdzili (czas masakry Hebdo we Francji), czy jestem ż/Żyd: “Nie Żyd, nie ma sprawy”. Dopiero element terrorystyczny Cichockiego w waszej nagonce u Maruchy nadał waszej sprawie biegu w systemie sprawiedliwości Kanady.

Skopiowałeś moje własne komenty z mego bloga, boś podejrzewał u mnie, co sam zdolnyś: usunąć niewygodne info. Mam na blogu prawdę: nazwisko “Bein” jest w zapisach żydowskich. Twoje i wszystkich ożydzaczy z czystopolskimi “godnościami” też są, a nikt was za to nie goni. Wg mgra inż. Bizonia to koszerne? Zostało na necie świadectwo, że nikczemnik Bizoń zrobił z tego gnój. Wpisy i załgane fora dokumentują nagonkę żydłacką na mnie za kampanię w obronie narodu przed bio-bronią H1N1. Gdy zapomniano o co poszło, Bizoń zrobił skriny do wrednego ożydzania 6 lat później.

From: Józef Bizoń <jb.boguchwala@gmail.com> Sent: Saturday, February 10, 2018, 7:52:15 AM PST Subject: Re: JESTEŚMY ŚWIADKAMI OSTATECZNEGO ROZWIĄZANIA KWESTII POLSKIEJ!!!-Grzegorz Braun

Z tym ożydzaniem Beina – to co do zasady – jest tak samo jak z nagłaśnianymi przez Żydów polskimi obozami koncentaracyjnymi.

Bein wrzeszczy, że ja i inni go ożydzają. W rzeczywistości Bein sam siebie ożydził. Dowody na to są TU

Zamiast szczekania uczyć się od innych inteligentnego działania – o TU. Reszczyński w tym nagraniu mówi o tym jak wykorzystać w obonie Polski i Narodu Polskiego zaistniałą sytuację w związku z nowelizacją ustawy o IPN. No, ale Beinowi to się straszliwie nie podoba, to stąd i jego bałamutne pisanie o tym wywiadzie z Reszczyńskim.

PB: Bizoń, kazać to możesz swemu psu… Teraz poczytaj, o TU:

…czy krytka katolickiego guru, Brauna, przez Beina?
BUHAHA inteligencja na poziom chama z Boguchwały…
Jaka prawda? Marzec ’68 to ustawka mosiadowa. Mossakowski rusofob patologiczny, a rozmówca buc ws. polsko-żydowskich. Na kolanie wykrzesałem więcej niż “przygotowana” do wywiadu gadająca twarz.
Reszczyński mówi o 1000-letniej historii Polaków! Istniejemy od tysięcy lat! A państwowość, narodowość, to znacznie późniejsze pojęcia niż “chrzest” — dobrowolna ceremonia wybrania Chrystusa, a nie siłą! Obowiązek chronienia słabszego NIE wynika z naszej religii, jest zakodowany w starszych systemach moralnych niż katolicyzm. Chrześcijanie koptowie, chaldejczycy są 1000 lat starsi od katolików.
Jak się wykazał katolik Bizoń, tropiąc Beina “żyda”? Klasyczny polski szmalcownik, morderca Żydów buhaha
Reszczykowski: napływ cywilizacji arabskiej do Europy.  To jest “cywilizacja” islamistów żydo-wahabizmu, panie wykształciuch. Arabowie stanowią ok. 25 % wyznawców islamu? Arabowie to także Allachu Akbar – Bóg jest wielki chrześcijanie arabscy. Muzułmanie to także nie arabscy nachoćcy Persowie, Irakijczycy, Afgańczycy, Czeczeńcy, Albańczycy, Pakistańczycy… jak i czarne hordy z Afryki!
Nie obyło się bez konecznego szowinizmu. Jaka łacińska  najwyżej postawiona! Wybiła wyżej od siebie postawionych duchowo Indian Amerykańskich! To Europejczycy o chrześcijańskich korzeniach na Zachodzie dają się wodzić żydłactfu na barbarzyńskie wojny! Jak wyżsi są łacinnicy od Słowian bizantyjskich, skoro popierają diabła w Syrii, słuchają hasbary na Putina, jedynego który zakasał rękawy na waszych “arabów”.
Realizacja masońskich planów… Bizoń, naucz pana Reszczykowskiego wykrztusić żydłackich planów… buhaha Soros sobie wymyślił
Konferencja Wansee 1943 rok :)))
Jacy “erudyci” taki naród i zachwycone katolactfo jak mgr inż. Bizoń.  Bardziej szanuję operatora koparki wyburzeniowej, Hindusa hinduistę, który nie ważył się z zasad swej wiary wyburzyć w Vancouver pustelni katolickiej, w której wasi wierni porzucili krzyże, zainkasowawszy należność za działkę!!!
Bez Bizonia, kto by wiedział, kogo słuchać i kiedy? Reszczyński wymienia ułamek tego, co zebrałem w wyróżnionej pracy dla sympozjum wiodących expertów genodydu: Rewizjonizm, odwracanie ról i restytucje: kazus polsko-żydowski …ponad 10 lat temu — a Bizoń gdzie ma pod RozpiętymNaKrzyżu? Ale “wiedział” kogo tępić onanizator ożydzacz z tytułem mgra inż.
Jakie działanie? ględzenie jak wszędzie i wszyscy… Bein działa tekstem, więcej u niego niż u kapo “polskiego obozu śmierci” pod RozpiętymNaKrzyżu, mgra inż. Bizonia Józefa… czytać qrva Bizoń, o TU:
pb
Inline image
On Friday, February 9, 2018, 12:24:33 PM PST, Józef Bizoń <jb.boguchwala@gmail.com>:
Zamiast szczekania uczyć się od innych inteligentnego działania – o TU
On Friday, February 9, 2018, 11:52:50 AM PST, Piotr Bein:
Braun wytyka jakimś publicystom… a który Gawędziarz Narodowy pokpił sprawy rusofobii i neo-banderyzmu? W ubr. z trybuny samochodowej przy Sejmie na caprztyku antybanderowskim, Braun serio mówił o sprawstwie sowieckim banderyzmu i Rzezi Wołyńskiej!
Braun wygrzebuje ochłap historyczny, buduje gawędę do ględzenia po Polsce i Polonii. “Niepodległość” po I wś. nie była zasługą ówczesnych patriotów ani posunięć XIX-wiecznych. Była dużo wcześniej w planie NWO: wskrzesić państwa narodowe globalnie jako taran obalający monarchie, imperia, carat — stojące na drodze żydłactfa do globalnej władzy.
Braun parę lat temu włączał się bezkrytycznie w hasbarę sraszenia Rosją, dziś poucza Polaków, kto jest a kto nie jest zagrożeniem. Wiadomo, że żydłactfo toczy przeciw nam wojnę hybrydową od wieków. Oszczędź nam panie Braun czasu, wiadomo że kontr-ofensywa musi byś asymetryczna. Najpierw trza razwiedzczyć otoczkę krajową i zewn.
Uprzednio, bez słowa wyjaśnienia Michalkiewicz z Braunem odstąpili od hasbarnego sraszenia wojną z Rosją. Iskandery ostatnio wyrychtowane do odstrzału, wybiły resztki jastrzębiej rusofobii ze łbów polactfu, nakazują Braunom szukać innej domniemanej przyczyny wojny z Polakami.
Nie wyjdą i te zgadywanki. Neo-banderowcy wojny domowej u nas nie wywołają, nie podtrzymają ani nie wygrają. Takie samo durackie żydłackie machanie palcem w bucie jak KODomicki majdan:  jak przyjdzie co do czego z żydłacką kolumną, to się rozsypuje… KODomici łapią się flagi izraelskiej jak dziecię sukni matczynej: KODomita z flagą Izraela i plakatem antypolskim na manifie pod budą Judy Obłudy
Neo-banderowcy lanie bolesne dostali w Donbasie, to każdy wie kto śledzi niekoszerne media. Dlatego chłopaki Bileckiego bezpiecznie paradują w Kijowie. W Polsce nie byłoby tak łatwo: Idzie Majdan we W-szawie, Polin?
On Thursday, February 8, 2018, 6:15:22 PM PST, Otylia Zigman: Grzegorz Braun: jesteśmy świadkami ostatecznego rozwiązania kwestii polskiej!
=============================
PB do mgra inż. Józefa Bizonia:
Nietenjahu’owa odpowiedzialność grupowa… suma zbiorów: K-K U Bizoń. Tylko Bizoniowi wolno?
Łącznie i wspólnie w sekwencji mejlowej, przy braku prostowania błota od kolegi, psorka Ka-Ka  (ja prostuję kłamstwa pod twoim adresem, bez wzgl. na durne zarzuty Bizonia: szajki,  sojusze, profity),  ożydziliście, wyzwaliście od marxisty, bolszewika, wroga polskości i chrześcijaństwa.
czym się pan różni od srodowisk żydowskich w tym pana nahalnym narzucaniu swego punktu widzenia
Każdy widzi: przedstawiam własny punkt… dyskutuję merytorycznie, a jak ktoś zadziorny i nikczemny, to e-kopa w dupę dostaje. Nie wolno?
A propos: Czemu apjać wyciągasz,Szuberta, hę? Napisał ci już dawno, że zakładał bezpodstawnie. Może zaczarowałeś Szuberta kolażami LOL Idź do neo-ubeków na swoim poziomie.
Jeślim ż/Żyd (i inni osmarowani), to czemu JewTube nie zwinęło filmiku? W ostatniej orgii żydłackiej przeciw skutecznym narodowcom,  “przedstawiony” w filmiku Marek Podlecki stracił swój dorobek filmikowy. A te mendy bezkarnie istnieją,
Pod takich duraków podpierduje mgr inż. Józef Bizoń. Pani Otylka też tak o mnie zakładała, a żydojad Andrzej Dziąba prezes NowaPolska wymyślił sobie po oględzinach napletka Beina w Polin 🙂  Na tej podstawie dorobił mi pysk faryzejski i upublicznił, sam będąc nieszczery wobec mnie.
Widocznie polactfo odurnione przez hasbarę, automatem podkłada się pod trick syjonistów. Dorobicie się… tego co Niemcy w II wś.
przecież jest to spór z władzani Izraela i środowiskami żydowskimi wspieranymi w tym zakresie przez władze Izraela. Rozumiem, że w zaistniałej sytuacji chciałby pan, aby to przekierować na spór z marsjanami.
W Kanadzie wolność, może Bizoń rozumieć co chce jak chce. w czym ma spore doświadczenie, o ile miałem pszyjemność doświadczyć na wlasnej skórze. Zaś z punktu prawdy i bezparszyfstfa, co rozumiem przez to, stoi napisane w mym artykuliku na temat, jak wół w AKCJE. W poprzednim wpisie bo jest już kolejny, karawana idzie dalej podczas gdy szczeniak Josele ujada.
Pan (a i inni) wysłucha też ten komentarz tygodnia
Od Gadowskiego klakiera żydłactfa, zachwytnika lokajem globalistów, Trampka. Polakom sprzedał ruski gaz, skroplony w Rosji tylko że dostawiony od Zachodu LOL Ruskie zarobli tyleż co rurą do Polin, zarobili trampkowi zwierzchnicy, a staruszki biadolą, jak drożeje energia w Polin, musi co ruskie majstrują, no nie panie Gadowski :))) O patriotach Singera pod mejlem buhaha
Ale wiadomo, czemu pan mgr inż. Josele Bizoń poleca filmik, żeby czasem kto mego artu niepoczytał buhaha od min. 13:30 https://www.youtube.com/watch?v=kEbIsk9C7SE
Tera rozumię, czemu Bizoń dowalił się do Beina a nie do krypto. No cóż, Bizoń, się zrzuć na Red. Gadowskiego, na film zapewne za Polską Racją Stanu… pomodlić za nawrócenie Rosji z katodebilami. Także za rozum Gada, co nie ma razwiedki ale nadaje, że hucpę nazwijmy ją marsjańską, urządził Putin. No chyba że odstąpi pan mgr inż. od narzucania punktu siedzenia i ciążenia szekli. Wtedy wyczytasz w moim artykuliku, kto chucpą zarządza. A i parę zgadywanek po co ona i kiedy i czym zaowocuje.
Takiej chucpy z Bizoniem jeszcze nie było, szczerze mówię. Tyś z litfakuf? Jak tam ten twój pszodek ksionc się załapał? Frankiści działali na ziemiach carskich?
Dzięki jeszcze raz, tak cennego filmiku nigdy od ciebie niedostalem, analizy i diagramy wysiadka, kolaże wreszcie zrozumiałe.
Kapuję też w końcu machiawelską przewrotność i niesamowite krętactfo Josele Bizonia. No i pamiętam zgranie (albo namiętne negowanie) z drem PANowcem Maciejem Pokorą.
Jak to było, że stowarzyszenie waszego Izraela z Polin z l. 1990-ych o ile pamiętam twój artykuł, dopiero w 2017 przedstawiłeś nam? Zwłoka, żeby marsjanie bezpiecznie zachucpieli w 2018?
Ty dla Wielkiej Farmacji tysz robisz, żeś tak namolnie walczył z alarmem o 1.12.2017?
szalom! Emoji
PB do widowni: Przyciśnięty do muru, Bizoń zawsze odgrzewa “pochodzenie”. Przestępstwo karalne w przypadku ż/Żydów. Ma szczęście, że na prawdziwego nie trafił.
Jeśli chodzi mu o nazwisko, równie dobrze jestem w genealogii nordyckiej i szkockiej, gdzie bein znaczy superlatywy. Czy o owoce chodzi? Co Bein zrobił niekoszernego? Krytykował Watykan i papieży z uzasadnieniem, e-lał katodebili tak samo jak ustaszy, syjonistów, banderowców…
Jakim zjebem trza być: latami przesiewał net po haka na Beina…i znalazł …koment podany przez Beina na jego własnym forum w 2009 buhaha

Gdyby zapytał normalnie, dowiedziałby się czemu sugerowałem nazwisko z annałów żydowskich. Rzadko który Polak ma podobne osiągnięcia w badaniach nad żydłactfem, bieżących komentarzach i artykułach z tego punktu, doniosłego dla zrozumienia co się dzieje w Polsce i na świecie, dla strategii aktywizmu wyzwoleńczego. Czyżby Bizoń miał wiadomą misję.

Żadnego “haka” Bizoń na mnie nie ma. Zanim RCMP przyjęło zgłoszenie o ożydzaniu przez e-ferajnę u Maruchy gdzie produkował się Bizoń, oficer sprawdził czy jestem ż/Żyd i odesłał z kwitkiem. To było zaraz po masakrze na Żydach redakcji Hebdo we Francji, służby były uczulone. Musiałem wrócić z tłumaczeniem kontekstu cichocko-bejdowego, żeby dali wiarę. Przypomniałem ataki w moim otoczeniu: neo-ustaszowski zbrojny na moją parafię serbską w Vancouver, po iocie w łóżku rodzonego brata katolika w Medjugorje przez chorwackich zjebów oraz  fizyczne ataki na moje miejsca zamieszkania w Kanadzie podczas aktywizmów: dla Solidarności, przeciw draństwu w dzielnicy i anty-banderowski. (Potem doszedł atak muślima “You fucking Eastern European immigrant!”)
Sąd federalny dał szlaban e-ferajnie Maruchy. Służby  poważnie biorą zagrożenie terroryzmem i na kaszę zimną dmuchają, inaczej byłaby dzika jatka multi-kulti jak w USA, a nie Kanada.
Badanie własnej krfi wykaże Bizoniowi haplogrupę hazarską, Polacy mają jej najwięcej w Europie. Wielbłądem nie jestem, niech on udowodni :))
Dla samoobrony przed mosiadziakami sugerowalem pochodzenie na moim forum. Za to, Bizoń przyssał się do śmierci (dwuznacznik zamierzony). Rok 2009, początek działalności… zaskoczenie i osaczenie “antysemityzmem”:

Czy zwykły internauta miałby czas pisać tasiemcowe wendety za nastąpienie na odcisk grupie, z którą sympatyzuje? Kiedy Szewczyk Dratewka ma czas na posiłki, spanie, reperacje butów na chleb? Atak w bieżącym momencie nie jest przypadkiem.

Dratewka, z którym rozmawiałem na seminarium (27.10.2009) w Warszawie [https://grypa666.wordpress.com/2009/10/31/burgermeister-w-polsce-26-28-pazdziernika-2009/ ] napisal, ze nagral moje rzekome antysemickie wypowiedzi (e-poczta 1.11.2009): Całość Pańskich wystąpień tych oficjalnych jak i nieoficjalnych w rozmowie w 4 oczy została zarejestrowana (miałem przy sobie działający microport ), również Pańskie wypowiedzi o Żydach, o Pańskim pochodzeniu, opowieści o tym jak to Żydzi mają zaorać Polskę i zniszczyć nasz naród. Stoi to w dużej sprzeczności z tym co Pan prezentuje na co dzień „goniąc żydożerców” z forum grypa666 choć jednocześnie ich Pan podpuszcza do antysemityzmu – zaiste – talmudyczna mentalność. Póki co materiały zostały zdeponowane w dwóch lokacjach i raczej nie zamierzam ich upubliczniać, nie należę do ludzi podłych, jednakże z zainteresowaniem będę się Panu przyglądać, Panu jak i Pańskim oraz pana pracowników poczynaniom na terenie Polski.

Gehennę przeżywałem sam, pracując dla narodu w kampanii świnioka, bez przyzwoitego schronienia wśród rodaków, na wyjeździe od chorej żony w Kanadzie. Wielka Farmacja wypuściła na mnie sajanów i mosiadziaków — utrwalone na necie. Parszywe fora obrabiały mi de 24/7, tylko paru Polaków dawało odprawę agenciurom. Miałem do wyboru: zawalić kampanię H1N1, sprawa o “antysemityzm” (współredaktor Grypy666 Marek Podlecki miał wtedy o to sprawę) albo brawura sugestii pochodzenia. Zadziałało, odwalilli się, zakończyliśmy kampanię bardzo pomyślnie przed końcem roku: Bizoniów nie zaszczepili przymusowo w durne dupska bio-bronią pn. szczepionka na świnioka.
Czemu nie reagujecie? Bizonie czują się uwiarygodnieni milczeniem. Tak ograniczają przebicie publiczne nie tylko moich blogów. Do taktu z neo-ubecją.

 

On Thursday, February 1, 2018, 10:07:03 AM PST, Józef Bizoń:

Panie Bein, ja rozumiem, że tonący Bein to i brzytwy się chwyta (dostawszy ode mnie konkretną prośbę) wypisując pod moim adresem takie oto brednie:

“jak to skundlił się Bizoń od czasu MN, że z rewolucjonisty zbrojnego w osłonie matek z wózkami, w zwartym szeregu ze sqrvielem drem PANowcem Maciejem Pokorą,”

Proszę dać chciaż jeden dowód na to co pan tu napisał pod moim adresem, bo same nieprawdy tu pan powypisywał odnośnie mojej osoby, co by pana narracja była na wierzchu.

Panie Bein – to jest dobry moment, aby pana spytać czym się pan różni od srodowisk żydowskich w tym pana nahalnym narzucaniu swego punktu widzenia kopiąc przy tym po drodze wszystkich tych co są panu niewygodni i nie podzielają pana narracji? No czym? W mojej ocenie niczym.

Pan też da konkretne dowody na te pana stwierdzenia pod moim adresem “niejasne dla olewacza, szydercy i poniżacza mej osoby i myśli”, bo jeśli chodzi o pana krew żydowską, to przecież sam pan podał u siebie na grypa, że ją pan ma, a pana kolega Szubert to w meilu potwierdził (dowód na to jest zamieszczony pod https://jozefbizon.files.wordpress.com/2016/05/dr-piotr-bein-o-sobie-samym-i-o-c5bcydach-e28093-skany-z-poczty-i-z-witryny-grypa666.pdf 

Powiada pan, że to co się ostatnio dzieje nie jest sporem z Izraelem, a przecież jest to spór z władzani Izraela i środowiskami żydowskimi wspieranymi w tym zakresie przez władze Izraela. Rozumiem, że w zaistniałej sytuacji chciałby pan, aby to przekierować na spór z marsjanami.

Pan (a i inni) wysłucha też ten komentarz tygodnia

https://www.youtube.com/watch?time_continue=7&v=Mjf1ScXmkWM

JB

—– Original Message —–

From: Piotr Bein Sent: Thursday, February 01, 2018 4:44 PM Subject: Re: PROSZĘ SIĘ ODNIEŚĆ DO TEGO PROBLEMU, WYJAŚNIĆ JAK PRAWDA WYGLĄDA I DOŁĄCZYĆ DO TEGO FILMU………….DZIĘKI!

taa, jełopa udaje… niejasne dla olewacza, szydercy i poniżacza mej osoby i myśli, prezentowanej na moich blogach… szukaj “MiedzyMordzie, Międzymorze, Trój-Morze, Singer, neokoni faszyngtońscy, Trampek wizyta w Polin, Moraw-icek”

indywidualne usługi za opłatą, numer konta podany na blogach

na dywanik to Bein weźmie przerzucacza słomy w Boguchwale, Polin, świetnie zaznajomionego z widłami:

jak to skundlił się Bizoń od czasu MN, że z rewolucjonisty zbrojnego w osłonie matek z wózkami, w zwartym szeregu ze sqrvielem drem PANowcem Maciejem Pokorą, dziś wali w portki na samą myśl o obywatelskim nieposłuszeństwie Suwerena?

słoma przydaje się wypełniać zafajdane gacie, ale gówno górnym otworem wyjdzie

za adwokata od Zagóskiego też mgr inż. Bizoń robi? weź na pomoc Romka buhaha

szalom zza szlabanu!

pb

On Thursday, February 1, 2018, 3:31:52 AM PST, Józef Bizoń:

Panie Bein proszę o rozwinięcie pkt. 3

“3. Szantaż rządu Polski odnośnie planu na region Międzymorza.”

bo jest to bardzo niejasno sformułowane w kontekście całości pana wywodów.

 

A odnośnie tego pana tekstu odnośnie Janusza Zagórskiego “nic odkrywczego, poprawny politycznie — oznaka pokonania przez żydłactfo.” to z czego pan wywodzi to swoje stwierdzenie w szczególności dotyczące “oznaka pokonania przez żydłactfo”? Czy z fakty, że Zagórski nie używa pana stylu i pana języka (np. żydłactfo z powołaniem się przy tym na pana słofotfursto) i nie dolał on oliwy do ognia?

 

JB

 

—– Original Message —–

From: Otylia Zigman Sent: Thursday, February 01, 2018 4:41 AM Subject: Fw: PROSZĘ SIĘ ODNIEŚĆ DO TEGO PROBLEMU, WYJAŚNIĆ JAK PRAWDA WYGLĄDA I DOŁĄCZYĆ DO TEGO FILMU………….DZIĘKI!

nic odkrywczego, poprawny politycznie — oznaka pokonania przez żydłactfo…

pb

Piotr Bein: “Spór” z Izraelem o “polskie ob

Izrael -Polska konflikt wokół “polskie obozy zagłady” – Janusz Zagórski

……………………………………………………………

PB: Joooo, baaardzo dobry… dla żydłactfa:

  • 1000 lat wspólnej historii Polin — pojęcie znienawidzone przez Bizonia, ale jak wam Juda Obłuda wciska czy nie, precyzyjnie podający status ziemi i gojów między Odrą a Wisłą.
  • Politycznie poprawna wersja Holo-oszustna.
  • Zapraszenie do Polin wroga całej ludzkości — autor będzie przesiewał jak nachoćców, pod okiem uzbrojonych mosiadziaków? Porządni Żydzi od dawna żyją między nami jako Polacy, a zagraniczni bez pompy z wdzięcznością przybywają jako turyści, za nasz żont są nam rzecznikami (Norman Finkelstein).
  • Autor boi się rzucić żydłactfu prawdę w twarz przed globalną publiką — patrz Przeciwdziałania tutaj.
Wg Żyda z Polski (vloger Jakuboski w Birmingham), Tompson też jest Żyd z Polski — co on może wiedzieć wyprany od urodzenia! Obaj dostają naszą, ofiar Holokaustu,  mamonę jako Ocalali z Holokausta?
Niedziwota, że poleca Tomsona śmieciowy prosorek Korab-Ka. Taki sam jest, albo taki durak, że historii własnego narodu nie zna.
Włączam się w opierdol od Mizi (Jack Caleib): czemu nie ma głosu od Polaków!!! Słychać tylko żydłaków i zmylonych przez nich szeregowych Żydów.
Hańba potomkom Słowian! — najbardziej licznej i tragicznej grupy z ponad 20 grup w Holokauście.
Kiedy, jak nie teraz, okazja dopierdolić żydłactfu info-wojennie.
Zrobiłem swoje przed laty, gotowce podtykam przy akompaniamencie ożydzania i poniżania od początku… Teraz kolej na was, jeśli nie staniecie na wysokości zadania, czekając na wyręczenia, będziecie mieć pewnikiem taką Polskę, na jaką sobie zasłużyliście: Polin.
On Saturday, February 3, 2018 8:29 AM, Margaret .McGrath <emilar39@gmail.com> wrote:

——— Forwarded message ———-

From: Prof. W. Julian Korab-Karpowicz <sopot_plato@hotmail.com>
Date: 2018-02-03 0:05 GMT-05:00 Subject: WHY THERE WERE NOT POLISH CONCENTRATION CAMPS: A RESPONSE TO ISRAEL To: “swiatowy.kongres.polakow” <swiatowy.kongres.polakow@gmail.com>

Szanowni Państwo, To jest bardzo dobry materiał video w języku angielskim informujący o zbrodniach hitlerowskich w Polsce oraz dlaczego nie należy posługiwać się określeniem “Polish concentration camps”. Materiał zrobił pan Stefan Tompson z Wielkiej Brytanii.
Jest prośba o rozpowszechnienie tego video za pomocą naszych placówek dyplomatycznych, Polaków mieszkających za granicą, naszych znajomych, organizacji  Polonijnych szczególnie na terenie USA, Izraela i w innych miejscach. Polskie napisy można w poszczególnych krajach zastąpić tłumaczeniami na inne języki.
W. Julian Korab-Karpowicz, Profesor Uczelni Łazarskiego w Warszawie
Below please find a link to a 7 minutes documentary, with Polish subtitles, entitled
“A Response to Israel…” by Stefan Tompson
YOU ARE KINDLY ASKED TO
DISTRIBUTE THE LINK
ALL OVER THE WORLD

PB: Mgrowi inż. Bizoniowi, zam. Boguchwała, Polin, żeby mu miesiączka katolacka przeszła rychlej niż Kalksztajnowi :)) W listopadzie ubr. e-warchoł Bizoń podrobił mejle, by “ożenić” Beina z Zigmanową w mafii medycznej :))) Podobnie K-K ubzdurał se, żem hersztem szajki medialnej 🙂 za niesprecyzowane szekle LOL Bizoń z hukiem na tysiące e-odbiorców wciskał, że nie ma spisku w ustawce o podstawowej opiece zdrowotnej, a okazało się, że zgodnie z moim alarmem, to był grunt pod obowiązkowe szczepienia dorosłych! Jakie katodebile, takie Polin…

Mecenasi 🙂 Bizoń i Romek Kafel  zakopali się w paragrafach, niedostrzegając żydłackiego genocydu i wszczepień nano-metali dla pilotażu ludobójczej technologii 5G w Polin, potępiali próby mobilizacji narodu z widłami w samoobronie. Dziś stoją z łapami w nocniku, a naród główkuje jak tu za widły chwycić, przyparty do muru na wielu frontach.
W kolejnej e-cieczce katodebila, zaatakował mnie za rzekome treści anty-chrześcijańskie, jakich nie wyraziłem nawet w myślach, ja  prawosławny. Bizoń chwycił się ataku na Beina-antypolaka i -antykatolika, wyimaginowanego przez prosorka Koraba-Karpowicza. Obaj udając Polaka i katolika, z mentalnością Kalego ożydzają i poniżają patriotów przeciwnych religionizmowi państwowemu. Katodebile pomieszali skorumpowaną instytucję religii, z wiarą w Boga.
Co do piań nad kopiarstwem przez Pająka, widzisz Józio, synku, Bein opisał żydłacki rozbój Rosjan dużo wcześniej i głębiej

niż Pająk czerpiący z tego co mu podeślą sympatycy jego pół-ślepoty. A ty nawet nie raczyłeś zlinkować u siebie do dzieła  przełomowego w badaniach nad żydłactfem… Czepiasz się myszy, co z żydowskiej kuchni pojadała, a żydłackiego słonia przeoczysz. Tu masz bałwanie nowszą dyskusję z twoim kolegą po fachu, ożydzaczem Głogoczowskim, też polackim filozofem kanapowym ze śmieciowych uniwerków: My rebuttal to a discussion on Jewish participation in the Bolshevik regime

Insynuowanie wroga chrześcijaństwa w Beinie też wredna klapa, jak zwykle u św. Józefa BuguOgoniastemuChwalnego. Krytyka katodebilizmu to odwaga nie-konformizmu, cnota i kwintesencja troski o Polską Rację Stanu. Przedni katolicy Ks. Prof. Guz, Ks. Apb Ryś, Ks. Abp Lenga ubolewają nad katodebilizmem (głupota narodowa, pęd do Intronizacji w nieprzygotowanym państwie i narodzie). Z chrześcijańskiego punktu, potraktowałem żydłactfo głębiej i szerzej niż twój niestabilny świadomościowo idol Pająk:
Ale tupiesz jak gówniarz, gdy nie-linkować do twoich gniotów na pod-temacik.

 

PB: K-K e-starł się z polskim intelektualistą Beinem  Prof. Korab-Karpowicz: “Pan Piotr Bein nie jest Polakiem – jest Żydem”. Niemota merytorycznej riposty pociąga wynaturzony klasyczny antysemityzm: jak kogoś nienawidzę, to musi to być ż/Żyd. U WSZYSTKICH ożydzaczy Beina, brak jest dowodu na domniemane pochodzenie. Nazwisko KAŻDEGO z nich jest w genealogii żydowskiej. Rodziców ni nazwiska nie wybiera się, nikczemność jak najbardziej!

K-K przehandlował ż-masonowi JKM podpisy zdobyte od Polaków. Za nagłaśnianie tego i in. publicznych faktów K-K, próbował neo-ubecko ożydzić Beina, następnie eskalował poniżanie w odwecie. Publika (ponad 8 mln odsłon od 2009) wie kim jestem i za czyją Racją Stanu stoję. U innych (dzięki “jaworscy” za mejlowanie) moje demaskowanie i własne owoce K-K zrobiły swoje: K-K nie ma szans podnieść się w opinii publicznej poniżając lepszego od siebie Beina… Nawet gospodarz PorozmawiajmyTV skosił K-K w jego specjalizacji.
Kto niszczy który polski intelekt? 
K-K publikuje bezużytecznie patriotom, a Beina przełomowe dzieło zniszczono w gotowym do publikacji tomie czołowych niezależnych badaczy ludobójstwa, na kompie Prof. Christiana Scherrera (prawdopodobnie zginął w MH17 nad Donbasem).
K-K bywa w świecie, a Bein “ma” wykasowane niedawno na youtube doniosłe dla przeżycia narodu wywiady u Marka Podleckiego. Ma na koncie nieudany zamach przez “czeczeńca” Kraków kwiecień 2009… Mosiad i neo-ubecja siedzą mu na karku za referaty naukowe i publicystykę, za kampanię anty-H1N1 w 2009. Agenci Pentagonu i Lobby Atomowego próbowali go skosić z forum DU-Watch, które współzałożył i moderował, chronił przed agenturalną korupcją przez 4 lata. Niecały rok temu, za współpracę z Jackiem Międlarem (edukacja o żydłactwie, ostrzeżenie o kolizji z KoszerNostra w W. Brytanii), mosiadziaki fajdali na moich blogach, dziesiątki razy bezskutecznie chcieli zhakować jego blogi rzez parę tygodni, musiałem zamknąć skrzynkę kontaktową… jednocześnie agenciury opanowali Blog międlara i jego e-pocztę, by uniemożliwić nasze e-wymiany.
Prosimy prof. K-K o wykaz swych dokonań dla Polski i ludzkości, bez wstawiania domniemanych  zasług przodkow, trudnych do weryfikacji i nieistotnych w ocenie przypadka.
Co ma w intelekcie K-K 
 
Podczas gdy K-K kończy kolaż pt. przodkowie Beina w III Rzeszy i ZSRR mordowali polskie elity i księży, odniosę się do teraźniejszości.
zarzucanie księgarń szmirą
K-K kompensuje cytując z Dmowskiego, bo bezużyteczną sieczką są jego prace:
– utopia,
– koncepcje nieprzydatne współcześnie,
– brak definicji polityki: konfliktowa walka o przeżycie i znośną egzystencję mas wobec władzy, statusu i przywilejów wybrańców,
– ignoranckie/agenturalne milczenie o motorze ucisku i zniewalania narodow: żydłactfie
– apologetyka, wygładzanie roli masoństfa w globalnym zniewalaniu.
ośmieszanie i obniżanie autorytetu profesorów i elit intelektualnych
Autorytet jest narzucony albo zasłużony. Ten ostatni tylko sam może się obniżyć własnymi owocami, a ten pierwszy należy obalać i obnażać. Robię to, do czego powołał mnie chrzest święty prawosławny — obowiązek, powołanie badacza i publicysty.
K-K sam się ośmieszył, obniżył publiczną opinię o sobie, Bein obnażył i podał dw. rodakom, zgodnie ze swą patriotyczną misją badawczo-publicystyczno-edukacyjną.
obniżanie autorytetu hierarchii kościelnej, promowanie fałszywej słowiańszczyzny, atakowanie Radia Maryja — jak to ma miejsce teraz.
Narzucony autorytet, hierarchia uległa korupcji duchowej, a wierni — indoktrynacji i poważnie zagraża Polskiej Racji Stanu. To jest moja Polska, nie pozwalam Jej tak durnie zniszczyć. Skoro K-K podnosi taki argument, jest skrajnym ignorantem lub agentem wpływu.
Żydłactfo z katolactfem lansują fałszywą Słowiańszczyznę (z dużej litery erudyto K-K z pretensjami do polskości). Na obu blogach popieram autentycznych słowianowierców. Kto atakuje mnie, atakuje słowianowierców.
Krytyka agenturalnego RM to obowiązek obywatelski jw. Koszenie krytyków to anty-polskość i agenturalność wobec mocodawców RM.
Zatem z własnej klasyfikacji, K-K jest wrogiem polskości.
Z RM, Trwam i ND publikuję materiały za Polską Racją Stanu. Bezlitośnie krytykuję używanie stacji religijnej do celów państwowych (rozdział religii od państwa) — np. tygodniówki Singera/Macierewicza, super-agenta faszyngtońskich neokonów, skrajnych wrogów Słowian i Polaków, potomków żydłactfa odpowiedzialnego za obie wojny światowe i Golgotę.pl, w tym 1 mln Polaków zamordowanych Hołodomorem i wciąż nieustalone miliony w syjo-hitlerowskim Holokauście i ż-sowieckim Gułagu.
Nagłaśniam najlepszych Polaków w hierarchi i duchowieństwie. Potępiam agenturalnych. Wsród sprzymierzeńców, sojuszników i wypróbowanych przyjaciół mam katolików.
Piotr Bein To: Andrzej WiącekProf. W. Julian Korab-Karpowicz
Cc: husarz33@wp.plOtylia ZigmanZdzisław JankowskiJózef BizońFranciszek Wrzesniewski and 28 more…Jan 31 at 11:11 PM
A teraz po krótkie pytanie dla naszej klasy: Czy Piotr Bein jest wrogiem czy przyjacielem Polski?
To nie pytajnik jak w mej reakcji na ożydzenie przez K-K, tylko ewidentne w sekwencji mejlowej: sianie nienawiści, nawoływanie do przemocy (grafika antybolszewicka). Nic nie wyssałem z palca, a zrobił tak K-K wobec mnie: żyd, kłamca, neobolszewik-rewolucjonista, wróg Polski, Polaków i katolików…
Służby Kanady są uczulone na takie zachowania.  Wystarczy wniosek u dzielnicowego RCMP o e-przestępstwach.
Czy o to prosi się K-K? Czekam na odpowiedź. 
Piotr Bein
Hide original message
On Tuesday, January 30, 2018, 4:04:17 AM PST, Prof. W. Julian Korab-Karpowicz <sopot_plato@hotmail.com> wrote:
Witam ponownie na krótkiej lekcji — wróg/przyjaciel
Podstawowe cechy wrogów Polski:

(1) niszczenie polskiej inteligencji: mordowanie — jak to miało miejsce w Katyniu, Wawrze i wielu innych miejscach; torturowanie, pozbawianie pracy i blokowanie karier zawodowych — jak to miało miejsce w PRLu; działanie na rzecz upadku szkolnictwa wyższego w Polsce, zarzucanie księgarń szmirą, ośmieszanie i obniżanie autorytetu profesorów i elit intelektualnych– jak to ma miejsce teraz;

(2) niszczenie chrześcijaństwa i Kościoła: mordowanie i wysyłanie księży na śmierć w obozach koncentracyjnych– w czasie wojny; osadzanie księży w więzieniach i rozwijanie agentury w środowiskach katolickich — w czasach PRLu; obniżanie autorytetu hierarchii kościelnej, promowanie fałszywej słowiańszczyzny, atakowanie Radia Maryja — jak to ma miejsce teraz.

A teraz po krótkie pytanie dla naszej klasy: Czy Piotr Bein jest wrogiem czy przyjacielem Polski?

Inne cechy to niszczenie pięknej mowy polskiej, obrażanie innych zamiast racjonalnego argumentu, kłamstwa itd.  Generalnie rzecz biorąc, wrogowie Polski podający się za przyjaciół nie mają nic Polsce do zaoferowania. Posługują się jedynie krytyką i negatywizmem. To typowy rewolucjonizm neo-bolszewicki.

Jednocześnie chcielibyśmy pogratulować PB, że w ostatnich wypowiedziach nieco poprawił swoją polszczyznę — dla młodszych dzieci: uważajcie na wilka w owczej skórze.

Zadanie domowe: czytanie mądrych książek.

Czy przeczytaliście już Roman Dmowski, Kościół, naród, państwo — lektura obowiązkowa? Te osoby, które chcą otrzymać dobą ocenę muszą przedstawić krótkie streszczenie książki. Termin do 10 lutego.

Wasz profesor, — WJKK    https://www.piw.pl/shop/w- julian-korab- karpowiczharmonia-spoleczna/

PB: Mgrowi inż. Bizoniowi, zam. Boguchwała, Polin, żeby mu miesiączka katolacka przeszła rychlej niż Kalksztajnowi :)) W listopadzie ubr. e-warchoł Bizoń podrobił mejle, by “ożenić” Beina z Zigmanową w mafii medycznej :))) Podobnie K-K ubzdurał se, żem hersztem szajki medialnej 🙂 za niesprecyzowane szekle LOL Bizoń z hukiem na tysiące e-odbiorców wciskał, że nie ma spisku w ustawce o podstawowej opiece zdrowotnej, a okazało się, że zgodnie z moim alarmem, to był grunt pod obowiązkowe szczepienia dorosłych! Jakie katodebile, takie Polin…

Mecenasi 🙂 Bizoń i Romek Kafel  zakopali się w paragrafach, niedostrzegając żydłackiego genocydu i wszczepień nano-metali dla pilotażu ludobójczej technologii 5G w Polin, potępiali próby mobilizacji narodu z widłami w samoobronie. Dziś stoją z łapami w nocniku, a naród główkuje jak tu za widły chwycić, przyparty do muru na wielu frontach.
W kolejnej e-cieczce katodebila, zaatakował mnie za rzekome treści anty-chrześcijańskie, jakich nie wyraziłem nawet w myślach, ja  prawosławny. Bizoń chwycił się ataku na Beina-antypolaka i -antykatolika, wyimaginowanego przez prosorka Koraba-Karpowicza. Obaj udając Polaka i katolika, z mentalnością Kalego ożydzają i poniżają patriotów przeciwnych religionizmowi państwowemu. Katodebile pomieszali skorumpowaną instytucję religii, z wiarą w Boga.
Co do piań nad kopiarstwem przez Pająka, widzisz Józio, synku, Bein opisał żydłacki rozbój Rosjan dużo wcześniej i głębiej

niż Pająk czerpiący z tego co mu podeślą sympatycy jego pół-ślepoty. A ty nawet nie raczyłeś zlinkować u siebie do dzieła  przełomowego w badaniach nad żydłactfem… Czepiasz się myszy, co z żydowskiej kuchni pojadała, a żydłackiego słonia przeoczysz. Tu masz bałwanie nowszą dyskusję z twoim kolegą po fachu, ożydzaczem Głogoczowskim, też polackim filozofem kanapowym ze śmieciowych uniwerków: My rebuttal to a discussion on Jewish participation in the Bolshevik regime

Insynuowanie wroga chrześcijaństwa w Beinie też wredna klapa, jak zwykle u św. Józefa BuguOgoniastemuChwalnego. Krytyka katodebilizmu to odwaga nie-konformizmu, cnota i kwintesencja troski o Polską Rację Stanu. Przedni katolicy Ks. Prof. Guz, Ks. Apb Ryś, Ks. Abp Lenga ubolewają nad katodebilizmem (głupota narodowa, pęd do Intronizacji w nieprzygotowanym państwie i narodzie). Z chrześcijańskiego punktu, potraktowałem żydłactfo głębiej i szerzej niż twój niestabilny świadomościowo idol Pająk:
Ale tupiesz jak gówniarz, gdy nie-linkować do twoich gniotów na pod-temacik.

 

Józef Bizoń: Jakże by inaczej. Rację mają tylko żydzi (no i ten z misją – Polin P. Bein), a reszta ma bardzo ciasno i ciemno w swej główce.

From: Otylia Zigman Sent: Friday, January 26, 2018 3:02 AM Subject: Re: Szajka: EWIDENTNA manipulacja i kłamstwa Benina i jego ludzi
Pan też ma bardzo ciasno i ciemno w swojej główce. Ja też spędziłam dni i godziny na modlitwach [gdzie? przypis JB] w swym życiu.
Do czasu, kiedy człowiek myślący zostaje oświecony prawdą [żydowską – przypis mój]. A Pan jeszcze nie przewidział tej prawdy? To już w takim razie nie dozna Pan już tego szczęścia. Ja jestem czystej krwi Polką i Słowianką, nie lubię cywilizacji kłamstw, przestępstw,  krętactwa, złodziejstwa i zbrodni. Gdyby nie wprowadzenie tej religii przez Krzyżaków siłą na bagnetach [pisze nieuk – przypis JB] i wymordowaniem wszystkich opornych przyjęcia, mielibyśmy cywilizację i kulturę ludzi szlachetnych z natury, bardzo łagodnych, żyjących bez grabierzy i bez wojen. A przedewszystkim bez lichwy, bez cywilizacji pasożytnictwa!!!
Z tą wiarą na bagnetach, wprowadzone zostało na tereny Słowian, to najgorsze zło [znaczy się katolicyzm największym złem – przypis JB], istniejące na tym globie. To wstrętne pazernictwo, które zabiera biednym ostatni kawałek chleba i odbiera wszystkim nawet nadzieję na przyszłość, życie na tej ziemi. Nie jest to cywilizacja moich przodków, normalnych, dobrych, wspaniałych i bezinteresownych ludzi!  Jeżeli dla Polaka ważniejszy jest katolicyzm jak jego ojczyzna, to niech on zbiera się nad Jordan, bo tam jest jego miejsce!!! [I Polskę pozostawi dla żydów – przypis JB] 
Właśnie tam, na ten zbrodniczy Bliski Wschód, gdzie wszystko jest podstępem i kłamstwem i to dotarło do Polski, też podstępem i manipulacjami, wpierw z religią a teraz uprowadzeniem nasze Ojczyzny Słowianom, taka to prawda jest tego, w co Pan tak gorąco wierzy, Panie Bizoń! A więc lepiej, aby wszyscy, co kochają bardziej judaizm poszli tam, gdzie jest ich miejsce, gdyż są szkodnikami dla zdrowo myślących Słowian, dzisiaj wystawionych na niebyt, przez tych co obdarzyli nas ich religią! W nic nie można wierzyć cokolwiek z tej nacji pochodzi! Zupełnie w nic! Wymyślili religię w celu podboju tego świata, całego globu ziemskiego, co udało im się bezbłędnie. Porzebują owieczki skruszone a nie walczące z okupantem.
On Thursday, January 25, 2018 2:59 PM, Józef Bizoń: Wroga Polaków i polskości poznajemy po permamentnych atakach na wirarę katolicką.tak jak to czyni m.in. Otylia Zgiman podająca się za Polkę i żarliwą obrończynię Polski i Polaków. Teraz należy wyrwać Polakom korzeń jakim jest ich wiara katolicka i wówczas ostatecznie na wieki pokonamy tych niesfornych Polaków. Jak widać nie śpi przewerbowany IV departament do walki z Kościołem.

—– Original Message —–

From: Otylia Zigman Sent: Thursday, January 25, 2018 9:06 PM Subject: Re: Szajka: EWIDENTNA manipulacja i kłamstwa Benina i jego ludzi
Polaka poznaje się nie przez wiarę narzuconą nam z zewnątrz, wymyśloną przez człowieka. Polak jest pochodzenia słowianinem, bardzo spokojnym, poczciwym narodem, który żył bez wojen, lichwy, podboju innych krajów i narodów. A pomawianie ciągle kogoś o ożydzanie, jest nie na miejscu, tymbardziej w czasie ogromnych problemów jakie dzisiaj mamy Polacy w Polsce. Zamiast się jednoczyć przeciwko najeżdzcy i ograbianiu nas, mało, eksterminacji Polaków-Słowian, mamy zajmować się tematem bardzo wątpliwym??? Nie popieram tego!
PB: Co gwoli harmonii stosunków 🙂 Polin – Izrael radzi prof. K-K, odnośnie Izrael oburzony walką Polski o dobre imię. „To były polskie obozy śmierci i nic tego nie zmieni”
Zasłużony dla Polskiej Racji Stanu, nieskazitelnego pochodzenie i intencji, filozof estetyki i harmonii politycznej (oksymoron… polityka to od zarania dziejów walka o władzę, w tym legalne: przemoc parlamentarna, dyplomatyczna, gospodarcza, medialna, religijna, biologiczna, zdrowotna, militarna… czy choćby indywidualne ożydzanie) —  co oferuje K-K na rzecz mojego Narodu Polskiego w kwestiach dotąd nierozwiązanych:
1. Wobec żydłackich okupacji w kraju i globalnej dominacji, jak zwalczać Holo-łgarstwa i inne antypolonizmy?
2. Ożydzacze typu K-K i Bizoń ożydzają na podst. nazwiska i merytorycznej krytyki. Wg śmieciowego “myślenia” ożydzacza, taka ofiara jest Żydem. Prymitywy intelektualne nakręcają tak klasyczny antysemityzm u polactfa (co najmniej 1/3 społeczności polskiej). Jak wobec tego K-K widzi zakończyć tę mega-manipulkę, odwracającą energię Polaków od rzeczywistwych kwestii zniewalania i genocydu, realizowanych przez żydłactfo?
Wizytował prof. K-K po całym świecie, medytował z योगी w Azji. Może zatem mieć genialne przemyślenia i praktyczne wnioski w tym temacie, niezwykle istotnym dla przeżycia Polaków… A jeśliby przeżyli niezżydłaceni — dla ich ewentualnej suwerenności.
Mgrowi inż. Józiowi Bizoniowi, klakierowi po fachu ożydzacza K-K, dowody mej “antychrześcijańskiej” MISJI LOL  W walce z żydłackim antypolonizmem przyjąłem strategię: obnażać największe Holo-łgarstwa. Oto najważniejsze z nich w bieżącym temacie:
1. Z wcześniejszego planu bankstera Rotszylda, reżim hitlerowski był żydowski syjonistyczny. Większość wierchuszki III Rzeszy, SS, SA jak i ponad 100 tys. Żydów w Wehrmachcie byli żydowskimi syjonistami. Żydów w Niemczech nakłaniała III Rzesza do emigracji do Palestyny, wspierała tę emigrację i osadnictwo żydowskie w przyszłym państwie Izrael.
2. Holokaust to zbrodnia hitlerowska ludobójstwa na ponad 20 grupach, wśród których najliczniejszą i wyjątkową również pod wzgl. intelicydu (zagłada warstwy inteligenckiej narodu) byli Słowianie chrześcijańscy (Rosjanie, Polacy, Serbowie…).
3. Szoa (zagłada Żydów) jest wyjątkowe jedynie w tym sensie, że (nieokreślone dotąd) miliony ż/Żydów zginęły z planu i częściowo z rąk współplemieńców  syjonistów i ich mocodawców, tj. żydobanksterii.
4. Wszystkie odszkodowania za tamto ludobójstwo spadają na następców prawnych ówczesnego żydłactfa: banksteria Wall Street i City of London, zbrodnicze nielegalne państwo syjonistyczne Izrael okupujące Palestynę, światowe i krajowe organizacje syjonistyczne globalnie.
5. Żydłactfo odpowiada za rozpętanie nienawiści do Słowian, ż/Żydów i in. grup – ofiar Holokaustu i in. zagład, które wykorzystały gojów na wykonawców ludobójstwa i in. masowych zbrodni żydłackich.
6. Zagładę Polaków z rąk żydo-sowietów i żydo-banderowców należy rozliczać pod tym samym adresem co zbrodnie syjo-hitlerowskie. Jako wciągnięci do spisku, osoby spoza grupy syjo-żydłackiej, podlegają indywidualnym osądom, bez obwiniania całego ich narodu.
7. Zgodnie z regułą żydłacką, że każdy żyjący w danym czasie po Szoa ż/Żyd jest ocalałym z Holokaustu, każdy żyjący od okresu II wś. Polak jest Ocalałym z Holokaustu. Jako takiemu, należą mu się, ad perpetuum, od ww. następców żydłackich sprawców odszkodowania za zniszczone dobra materialne osobiste i narodowe (pomniki, zbiory sztuki i książek, obiekty religijne…), utraconą rodzinę, przyjaciół, znajomych i współobywateli, traumę pokoleniową, zaprzepaszczone możliwości rozwoju przodków rzutujące na obecny status Ocalałego itp. itd.
Dr inż. Piotr Bein, niezależny badacz ludobójstwa

PB: Dodatek do oceny owoców K-K. Kariera akademicka K-K  — śmieciowa:

– Uczelnia Łazarskiego, W-szawa — ranking 5000. do 6000. w świecie, ok. 80. w Polin http://www.webometrics.info/en/Europe/poland
– Uniwersytet Zayed, Dubaj — ranking 1700 do 5700 w świecie http://www.webometrics.info/en/aw
……………..
Panie K-K, mam nadzieję, że nie za często lata pan do Dubaju itd. i nie zabiera małżonki. My Polacy szczególnie chronimy niewiasty i dzieci, co odzwierciedla w naszym języku liczba mnoga: kobiety i dzieci są narażone, mężczyźni są narażeni
Na necie jest materiał nt. epidemii po-promiennej u osób często latających, w tym rak. Poruszyła temat np. Leuren Moret, znana gwizdkowa w USA.
Zmierzyłem geigerem promienowanie jonizujące na wysokości lotu. Sprawa jest poważna, jako że dawki radioaktywności kumulują się w organizmie poprzez całe życie. Na pułapie ok. 10 km promieniowanie radioaktywne jest rzędu 20 do 40 razy wyższe niż na powierzchni ziemi. Na dodatek, jeden samolot był stale napromieniowany na poziomie ok. 10 razy wyższym niż otoczenie lotniska — przeleciał przez chmurę radioaktywną? ALARM Radioaktywne samoloty liniowe? 
……………………………….
Skoro K-K nalega, nazad do pochodzenia i agenturalności…
Jego matka, Danuta z Millerów, była córką Lucjana Millera, inżyniera chemika i oficera w stopniu kapitana, pracownika służby intendentury Ministerstwa Spraw Wojskowych oraz wykładowcy na przedwojennej Wyższej Szkole Intendentury w Warszawie. Wuj Wiesław Miller był członkiem Kedywu i zginął w Powstaniu Warszawskim[3]. Ojcem chrzestnym matki był wiceadmirał Jerzy Świrski
Czemu miałoby to aż takie znaczenie, że trza pisać w pl. Wiki, ale już nie w en.Wiki? Żeby jaki chwiej polacki nie przyp_lił się o pochodzenie, jak do Beina, Zigmanowej, Szuberta? — hipokrytko katolacko-scyropolski Korab-Ka?

Miller is also the third most common surname among Jews in the United States (after Cohen and Levy). According to the 1990 U.S. Census, Miller was the 7th most common surname in the United States by 1990, accounting for 0.424% of the population.

Shlomo Swirski, an Argentinean Jew of Ashkenazi origin now living in Tel Aviv, wrote his already classic book (originally published in 1981) on Israel’s mizrahi majority in Hebrew. Ella Shohat…
PB: Agenturalnie użyteczni durnie prowokują i bzdeczą. K-K zaczadza “harmonią” dla gojów w baraku Polin, porzemilczając globalne żydłackie realia. Gospodarz PorozmawiajmyTV okazuje się lepszym filozofem niż K-K.
 K-K miesza pojęcia (myśl/świadomość), nie zna tematu — zmyłkowo… Nie miałby szans na uniwerkach plasowanych akademicko daleko przed śmieciowymi uczelniami, gdzie synekurki ma K-K. Do Dubajów jadą sprzedajczyki bez duszy. Po latach “patriotyzmu” zagranicznego (10 lat w samym świecie islamu), K-K kocha Polskę, ale wykłada w żydo-emiratach, islamskim gnieździe NWO. Zjed. Emiraty Arabskie dają najwięcej w świecie na wpływ na politykę i publiczny dyskurs w USA, zatem na Lobby Żydłackie, które jak każdy wie, rządzi USraelem, globalnym bandytą żydłactfa.
Piniondze nie śmierdzą, o tyle łatwiej grać patry-jotę polaczkom. Konkursu w Dubajach nie wygrywa się spoza ż-masońskiego rozdzielnika — wiem z działki inżynierskiej. Ledwie szanse miałem na regularną robotę w Kanadzie, a co mówić o bananach roponośnych! Gdy się zdefiniowałem jako anty-systemowiec, nawet ta szansa umknęła.
Wraca K-K z powszechnie znanymi “rewelacjom” nt. multi-kulti, zabiegając o populistyczne poparcie, jak Potocki. Od gadających głów już mdli Polakom, potrzeba mądrych przywódców i organizatorów cichociemnych do rozpędzania Danielsów, Kalksztajnów, Moraw-icków, Singerów do Patagonii czy gdzie tam…
Z własnej “definicji” K-K jest niepolski. Czyny K-K krzyczą głośniej niż próby ratowania imagu… w e-gronie znającym moje zasługi. Owoce K-K:
– Bez zgody sygnatariuszy, przehandlował ż-masońskiemu zdrajcy, JKM,  głosy zebrane na kandydata na prezydenta Polaków.
– Podczas i po wybiurach parlamentarnych, promował “dobrą” zmianę — agentów i zdrajców Polski.
– K-K niepotrafił odeprzeć merytorycznie zasłużonej publicznej krytyki swej publicznej działalnością (jaki to profesor?).
– Za powyższe, samo-zdegradował się odwetowym ad hominem, ożydzając Beina, jakoby ten nie był Polakiem tylko Żydem. W “Harmonii społecznej” hipokryta K-K poucza o chrześcijańskiej prawdzie, dobrych stosunkach międzyludzkich i ustrzeganiu się od samo-degradacji.
– Nakazywał sprawdzonym patriotom, by go słuchali kto jest a kto nie jest zdrajcą i wrogiem, wyznaczył autokratycznie mężów zaufania bez konsultacji z Polakami, wśród nich głupców którzy dali się nabrać na chrabjem Potockiego.
– Nie potrafiąc szczerze pożałować grzechu ożydzenia, K-K poszerza poniżanie na “wspólników” Beina, herszta 🙂  szajki 🙂 medialnej anty-polskiej i anty-katolickiej,  finansowanej przez agenturę, jaką K-K wyssał z palucha..
Domyślam się: K-K insynuuje żydomnasonerię, którą kryje w wywiadzie dla PorozmawiajmyTV, potwierdzając to, co wnioskowałem o K-K podczas kampanii na kandydatów na prezydenta RP:
K-K zniżył się do poziomu swych odbiorców: ocenia nie wg dokonań, postawy, moralności delikwenta, a poprzez wyssane z palca pochodzenie. Bein też mówi o sobie że jest polski… bo ma osiągnięcia na polu Polskiej Racji Stanu. Skoro K-K nie ma osiągnięć, niech udowodni, że nie jest wielbłądem:
Zamiast na setkach zdrajców żydłackich i szabas-gojnych, K-K skupia się na mnie. Gdyż biję w tamtych, równo od lat i guzik mi mogą zrobić, bo okopałem się:

– Wychodzę z drobiazgowo zbadanej podstawy faktyczno-naukowej, taki Żydowski Instytut Historyczny czy globalni syjusie mogą mi nakukać, dr Alina Cała sparzyła się i zamilkła, podobnie hasbarniki typu Brattman Zwalczam antypolonizm.

– Wybrałem nienaruszalny (odpukać) WordPress na blogową platformę… K-K nie potrzebuje, służby nakręcą mu filmik wybiurczy, sklecą portal fajtłapie.
– Wyrobiłem markę, mam stałą od lat uświadomioną publikę, która załgańców jak K-K wywącha na odległość.
– Jestem niezależny od funduszy i pracy (częsty ż-hak na patriotów) — a K-K?
– Nie uzależniłem się od merdiów, toteż nie tyczą mnie masakry jak ostatnio na narodowcach na łasce JewTuby. Głąb K-K korzysta z “alternatywnych” agenturalnych merdiów…
– Na moich blogach przeładowanych ISTOTNĄ info, królują alarmy o tym, co najważniejsze. Co takiego obnaża K-K i na co zwraca uwagę narodu?
– Zawsze mam własne dociekania i przemyślenia na blogach ws. bieżących (krajowych, polonijnych i globalnych) — od krótkich komentów, po eseje i opracowania śledcze.
Oceniajcie sami, sprawiedliwie, czym służy narodowi K-K poza infantylnymi atakami na skutecznych patriotów i filmikami pacyfikującymi świadomość Polaków?
K-K, trza ci lepszego prowadzącego. Amatorzy Razwiedki666 rozgryźli cię bez wysiłku, na podst. info które sam nadajesz, nic nie wyssane z palucha BUHAHA
Walerian Dabrowski: Pragne poprawic pana prof lub uzupenic odnosnie dziadka p. Tuska Dziadek nie by w SS tylko sluzyl w S D, formacji o dziwo mniej znanej ale znacznie bardziej zasluzonej niz Gestapo czy SS.

 

W. Julian Korab-Karpowicz:

Witam po feriach, dzisiaj krótka lekcja — wasalski/niepolski

Bronisław Komorowski nie jest wasalski, a niepolski — pochodzi z rodziny łemkowskiej, a poszywał się pod polskiego hrabiego — nie służył polskim interesom.

Donald Tusk nie jest wasalski, ale niepolski — pochodzi ze zniemczonej rodziny kaszubskiej – dziadek był w SS (a nie w Wermachcie jak mylnie podawała prasa) — nie służy polskim interesom.

Adam Michnik nie jest wasalski, ale niepolski — pochodzi z rodziny żydowskiej i nienawidzi Polski.

Beata Kopacz jest wasalska — ma pochodzenie polskie, ale nie służyła polskim interesom, tylko obcym.

Główne media są w znacznej części niepolskie bowiem ich kierownictwo oraz wielu tzw. celebrytów ma pochodzenie niepolskie.

Trzeba jednak uważać z oskarżaniem ludzi o pochodzenie, i zanim się coś powie wiedzieć na 100 procent, bowiem jest na ten temat wiele manipulacji. Jest na przykład wiele kłamstw na temat Episkopatu.
A teraz po tej krótkiej lekcji pytanie dla naszej klasy: Czy Piotr Bein jest wasalski czy niepolski?
Zadanie domowe: czytanie mądrych książek. Do następnego razu proszę o przeczytanie:
Roman Dmowski, Kościół, naród, państwolektura obowiązkowa.
W. Julian Korab-Karpowicz, Harmonia społeczna — lektura nadobowiązkowa dla prymusów.
WJKK

Zapraszam też na mój ostatni wykład w Porozmawiajmy TV:

 

From: Zdzisław Jankowski Sent: Friday, January 26, 2018 8:07 PM

Media rządów wasalnych, są zawsze nie polskie. Nie chcę zabierać głosu o kościele, ale jest taka prawda, ze dzisiejszy kościół, nie jest naszym kościołem, przynajmniej na poziomie episkopatu.

Zdzisław Jankowski

W dniu 2018-01-26 o 08:13, Prof. W. Julian Korab-Karpowicz:

To nie są media wasalne, ale niepolskie, często fundowane z zagranicy przez obcą agenturę, tą samą która finansuje Piotra Beina i jego zespół (jest tam również pani Otylia). Po 1989 roku przypłynęło do Polski wiele obcych pieniędzy, których celem było m. in. wykupienie i opanowanie mediów. Proszę zauważyć, że moja książka Harmonia społeczna, pomimo, że została wydana przez znane wydawnictwo PIW i w znanej serii +/- nieskończoność, prawie nie jest promowana i trudno ją znaleźć w księgarniach. Napisałem do TVP1 i innych programów TV, aby przedstawić książkę. Zostałem zaproszony do jedynie przez radiową Trójkę. Harmonia społeczna mówi o dobrym państwie, które jest obrońcą i organizatorem społeczeństwa, oraz przedstawia zasady szczęśliwego społeczeństwa.

Papier lakmusowy na proste rozpoznanie wroga Polski to atak na Kościół katolicki. Z osobami, które to robią należy natychmiast zerwać kontakt. Inne cechy wrogów  to niszczenie języka polskiego przez jego zniekształcanie i wulgaryzmy, oraz obrażanie innych, zamiast dyskutowania na poziomie racjonalnym.
Tak robią i tak robili wszyscy rewolucjoniści od rewolucji francuskiej, która jak wszyscy wiemy była skierowana przeciwko chrześcijaństwu, podobnie jak późniejsza — bolszewicka. Piotr Bein i jego ludzi to po prostu neobolszewicy rewolucjoniści próbujący opanować i rozbić polskie środowiska patriotyczne.
Zacytuję Romana Dmowskiego z jego książki Kościół, naród, państwo, którą każdy Polak patriota powinien dobrze znać:
Katolicyzm nie jest dodatkiem do polskości, ale stanowi jej istotę. Usiłowanie oddzielenie u nas katolicyzmu od polskości, oderwania narodu od religii i od Kościoła, jest niszczeniem samej istoty narodu.
Przeczytajcie Państwo tą książkę, a przy okazji moją Harmonię społeczną, i zakończcie natychmiast kontakty z PB i jego szajką, którzy manipulują, i których celem nie jest dobro Polski, lecz zniszczenie w nas istoty polskości.
WJKK

HARMONIA SPOŁECZNA


From: Zdzisław Jankowski Sent: Friday, January 26, 2018 5:58 AM

Wrogiem Polaków są media wasalne, do których my prawdziwi Polacy nie mamy do nich dostępu. Drugim elementem jest,  blokowanie przez PKW rejestracji, partii PPCH, która ma program likwidacji biedy i bezrobocia, program odbudowy i rozwoju kraju, miast i wsi. Partia, która przy nie dużych pieniądzach, mając obecne zaplecze ludzkie, działaczy, wyszła by na rynek, głosząc nasze zasady narodowe.

On Thursday, January 25, 2018 1:31 PM, Prof. W. Julian Korab-Karpowicz:
Na Piotr Bein’s Blog pisze: “Żydowskiego pochodzenia ożydzacze Maria Bejda, Józef Bizoń, Walerian Dąbrowski, Rafał Gawroński, Marek Głogoczowski, John Kaminski, prof. Korab-Karpowicz, Bogusław Maśliński, Maciej Pokora, …

Nie wiem co dokładnie oznacza słowo “ożydzacze” bowiem nie ma go w języku polskim, za to wiem, że jest to informacja nieprawdziwa (albo inaczej kłamstwo) bowiem prof. Korab-Karpowicz i pewnie także inne osoby na tej liście nie są żydowskiego pochodzenia. Prof. Korab-Karpowicz ma w sobie krew polską, a także odrobinę francuskiej, szwedzkiej i rosyjskiej, ale nie ma ani jednej kropli krwi żydowskiej. Pochodzi z polskiej rodziny szlacheckiej o tradycji sięgającej do XV w. Przodkowie Karpowiczów herbu Korab brali udział w bitwie pod Wiedniem, byli zsyłani w głąb Rosji za udział w Powstaniu Styczniowym, bili się z bolszewikami w 1918 oraz z hitlerowcami w czasie II Wojny światowej.

Rozpowszechniając kłamstwa Piotr Bein po raz kolejny udowadnia kim jest — niszczycielem Polaków, a szczególnie polskich patriotów. Dlatego ostrzegam wszystkich przed kontaktami z PB i z jego ludzmi.
Rozpoznać wrogów Polski można po tym, że występują przeciwko Kościołowi katolickiemu, kaleczą język polski i posługują się wulgaryzmami, próbują niszczyć osoby patriotyczne i zasłużone dla naszego kraju.
WJKK
Ps. Zapraszam do przeczytania Harmonii społecznej.

https://www.piw.pl/shop/w- julian-korab- karpowiczharmonia-spoleczna/

 

From: Franciszek Wrzesniewski <fwrzesniewski53@gmail.com>
Sent: Sunday, November 26, 2017 2:36 PM
To: Prof. W. Julian Korab-Karpowicz

Od początku mi się nie spodobał . Hamstwo i obłuda . Opluwanie wszystkich wartości . To nie jest normalny człowiek . Dla mnie to człowiek , który nie wie czego tak naprawdę chce.  Jedynie to pewne , ze przywództwa i wsparcia. Mogę wspierać Ale ludzi uczciwych i działających dla dobra Polski . Tu wręcz odwrotrnie.

 

26 lis 2017 14:48 “Prof. W. Julian Korab-Karpowicz” <sopot_plato@hotmail.com> napisał(a):

Drodzy Przyjaciele,
Czy naprawdę nie potraficie zrozumieć, że Piotr Benin i jego ludzie Wami manipulują? Na czym polega ta manipulacja. Z jednej strony daje wam tak zwaną kiełbasę, czyli wygłasza sensacyjne tezy z którymi się zgadzanie, jak na przykład, judeocentryzm czy ukryte rządzenie światem, przez określoną grupę osób. W ten sposób buduje sobie u Was posłuch i pozycję lidera. Ale z drugiej strony, nie ma wcale na celu dobra Polski, ale atakuje wszystko to u nas wartościowe, a więc Kościół, łącznie z Janem Pawłem II, polską inteligencję, a nawet polski język poprzez jego zniekształcanie.
Jeżeli chcecie przywódców poszukacie ich wśród osób, którzy będą mogli udowodnić, że służyli Polsce i dla Polski się narażali przez co najmniej trzy ostatnie pokolenia. Tradycja jaka jest w rodzinie jest największą gwarancją uczciwości i patriotyzmu danego człowieka. Nie dawajcie się wodzić za nos samymi hasłami.
Pisze o mnie manipulator Piotr: “… w tym przypomina innego wykształciuchowego tumana, prosorka Korab-Karpowicza”. Podobnie obraża inne wartościowe osoby. Tak jak wszyscy wrogowie występuje przeciwko polskiej inteligencji i religii chrześcijańskiej. Bo to są nasze największe siły. Proszę zauważyć zniekształcenia języka oraz oczywistą nieprawdę w tym sformułowaniu. Polecam moją najnowszą książkę Harmonia społeczna, a także artykuł w obronie Marszu Niepodległości poniżej.
Proponuję abyście usunęli kontakt Piotra Beina  i jego współpracowników z Waszej listy mailingowej. W ukryciu śmieje się on bowiem z Was do rozpuchu, grając na ludzkiej naiwności. Rozbije on bowiem każdą patriotyczną inicjatywę oraz będzie próbował obrażać i niszczyć wartościowe osoby.
Pozdrawiam serdecznie,
W. Julian Korab-Karpowicz

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/