Piotr Bein: Sieczka z obcej szczekaczki WP.pl dla durnych gojów w Polin

Zacznę od tematu znanego
Bajdury. Nakręcanie żydłackiej histerii wojennej przeciw Rosji.
  • To żadna tarcza obronna, tylko przestawialny na ofensywę system, w tym głowice atomowe. Dlatego Rosja zapowiedziała zapobiegawcze zniszczenie wyrzutni w Polin i Rumunii (a alarm Grypy zalecił Polakom wyprowadzki z okolic usraelskich baz).
  • Rosja od lat ma przewagę nad wyżótniami USraela. Hiper-dźwiękowców USrael ni ma, a ruski z Kaliningradu pierdyknie w wyrzutnię w Polin zanim USraelski generał guzik naciśnie, a Kalksztajn z Singerem/Macierewiczem zdążą zwiać z kraju natowskim letadłem.
  • Patrioty Singera to szmelc, jaki tylko wasale kupią (cena znacznie wyższa niż dali Saudowie kilka lat temu).
Nie po to zatem ruskie roboty podwodne — może na Jez. Śniardwy :)) Uboty z wyrzutniami ruskie mają, użyli w Syrii. Atomówka to kwestia głowicy, a nie platformy nośnej. Strategia ruska wojny z NATO ma atlantyckie uboty z atomówkami balistycznymi przeciw armadzie wyruszającej z USA na wojnę z Rosją.
Kalksztajn, Moraw-icek, czy jaki fiut w Izraelu — wszyscy trybikami w machinie globalnego żydłactfa: jak podskoczy to wyleci, nie ma frakcji i pod-frakcji, co najwyżej tura u żłobu jak popisdzielce. W Izraelu też decydują służby, kto ma być premier a kto już się zużył.
Grają miszczowsko pod durnych gojów mentalność, pod batutą banksterii:
  • PO i PiS od lat po wskazówki do Izraela jeżdżą…
  • Pszyjaciel “nasz” Weiss łże niby broniąc nas, ale broni Holo-kłamstwa: żydłactfo odpowiada za cały Holokaust (plus okolice żydosowieckie i żydobanderowskie)… I wś. i rjewoljucyje na razie zostawiamy na boku.
  • Moraw-icek i Singer ditto… Co może zrobić Trampek, lokaj zięcia, żydłaka Kushnera?
  • Ok. połowa Żydów w Izraelu (i na świecie) zna historię lepiej niż niecijahuje. Wątpię by tak zaprzepaszczali połowę poparcia obywatelskiego. Robią jak zawsze dla globalnej hasbary, słychać to samo w merdiach Kanady bez cytowania sukinsynuf izraelskich, głosy w angielskim: Anna Bikont i kuchta z Muzeum Polin. Co słychać na CBC, jest na BBC, CNN i w Japonii – jedno zżydłacone ściervo globalne.
ustawy o IPN, nie mówiąc już o fatalnym terminie jej przyjęcia zbiegającym się z Dniem Pamięci o Ofiarach Holokaustu na niedługo przed 50-tą rocznicą wydarzeń marcowych 1968 r.
Nie wystarczy subtelny sygnal, że o globalną żydłacką sprawę chodzi? Może jednak Między-Mordzie Singera… Dzień pamięci wydutkania gojów na strychu (Holo-oszustwo) i wysłania syjo-ścierva z Polin do globalnej syjo-kolumny. Zobaczcie, co zrobili “Zachodowi” przez ten czas, nie skomlijcie nad sobą, bo na takich polactfo głosowało.
Obawy Izraelczyków przed ograniczaniem dyskusji, a zwłaszcza wrażliwość ludzi, którzy przeżyli Zagładę, również trzeba brać pod uwagę. 
Obawy buhaha. Nie mieli obaw wciskając totalitarne prawa na całym Zachodzie o negacji Holo-oszustwa; nawet “ż” pisnąć nie wolno, to samo wobec nachoćców — stempel autorstwa projektów żydłackich do ujarzmiania gojów.
Niestety to wszystko, wraz z brakiem wyczucia i słabą dyplomacją po stronie Polskiej
:))) Jelenia szukają. “Dyplomacja” b. silna kiedy szło o lizanie dupy izraelskiej i podkładanie się. Gratulacje, katodebile i polactfo w ogóle!
Jaki polski dziennikarz pisze przymiotnik z dużej litery?
Jasne z rozwoju akcji: uwiarygadnianie żydłactfa u steru Polin w oczach ich gojowskich rabów. Moim zdaniem ciosu jeszcze nie znany, na pewno nie restytucje, które i bez obozów z pomocą 447 łatwo wydębić.
Fajnie byłoby, żebyście kolportowali z rozumem: wcale albo z komentem. Byle jełop przekleja dziś z netu…
Macie do wyboru: przeklejać, czytać ze smarfonów zaprogramowany wybór, albo myśleć samemu i dzielić się mądrością.
Bein robi za was dziesięciu, zbiera i wspiera, a wy qrva mu świnie podkładacie… szmelc podsyłacie — niech on skomentuje, przyciągnie szał zjebów, a podsyłający za frajer lekcje pobierze, zaimponuje polaczkom.

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/