Riposta ego-paranoikowi J. Bizoniowi na “Atak Piotra Beina…”

Piotr Bein 5.2.2018

Atak Piotra Beina na opracowanie i autora “Polskę obowiązuje umowa stowarzyszeniowa UE z Izraelem.”

Kto atakuje? — pokaż sińce, rany, zbanowany artykuł, zhakowane grupy mejlowe, którym pompujesz swe szambo… E-dostałeś za fantastyczne nagromadzenie gnoju; pobiłeś rekord samego miszcza, PANowca Pokory z 2009 – 2010. Gównem wojujesz, łajno dostajesz:

Skomlenie Bizonia “uzasadnia” debilne kolaże pod zakładką oszołoma. Jak Nietenjahuj: podle osmarować wrzeszcząc z każdego dachu. Nie boisz się Boga, wkładając oszczercze kocopały pod RozpiętymNaKrzyżu?

Za każdym razem, gdy mnie atakujesz ad hominem albo załganie “merytorycznie”, podważasz mój cały dorobek i co aktualnie publikuję na blogach oraz wszystkie alarmy jakie redaguję w interesie publicznym.

Napisałem w mejlu, że artykuł o stowarzyszeniu z Izraelem to musztarda po obiedzie, bo jest. Mnóstwo autorów bębni od dawna o tej wasalności. Ok. 2005 – 2008 napisałem doniosłe opracowania na temat, na ich podstawie od 2010 mam na blogach dowody bieżące na spolegliwość Polin – Izrael (a Bizoń był ślepy i galopował na mnie za używanie Polin, teraz bohater narodowy — postawcie mu pomnik). Nie tylko jewżopa jest w kleszczach żydłackich; państwa obu Ameryk, Australia, Nowa Zelandia, Płd. Afryka, Egipt, “Arabia” Saudyjska i państwa Zatoki… Co kest nirzewykle ważne do kuv=cia strategoii wyzwoleńczej Polaków, w większości ślepych na globalne realia, m.in. “dzięki” sqrvielom Bizoniom, co neo-ubecji pomagają mnie zdegradować.

Wszystkim wiadomo, przeciętna publika nie czyta takich gniotów (na pewno nie takiego diagramu!!!), a kto chce, ten poczyta bez wzgl. na to, co jakiś Bein o tym sądzi. Poczyta gdzie chce, Bizoń nie ma monopolu na temat. Obcojęzyczni mogą przebierać jak w ulęgałkach.

Mądrzy poczytają u Bizonia, a reszta Grypę — mejluje paranoik. Znaczy Grypę czytają duraki, łącznie z publikacjami Bizonia u mnie? Publikuję dostawszy dobry materiał, wszystko jedno od kogo i jaki autor. Gdybyś nie zadarł, może subskrybowałbym twój blog, a tak odpowiedzialność spada na ciebie rozprowadzać. Udowodnij, że w lutym przysłałeś mi linka i olałem.

Nie dyskryminuję debilnie jak katodebil, bo ktoś lewosławny czy srul — oceniam po owocach. Odwal się od domniemanego pochodzenia, gówno do tego onano-ożydzaczowi. Opieprzam PrawdęDlaPolaka za konszachty z chrabjom Potockim i żydłactfem, dziś uważam że jest wyjątkiem mówiąc całą prawdę o Holo-oszustwie… A polactfo zachwyca się załganym Weissem, Moraw-ickiem i Singerem/Macierewiczem (Szoa i Holokaust to robota żydłacka od A do Z), bo bizoniowe użyteczne durnie wraz z mosiadziakami obrzydziły im Beina.

Kiedy Bein podaje w strawnej formie dla przeciętnego, sqrviel Bizoń galopuje nań. Mniej ludzi czyta Beina m.in. dzięki opluwaniu przez bizoniotypki użyteczne neo-ubecji.. mogę jak on durnie i podle sugerować, że poniżał mnie, by wynieść się i swój jeszcze bardziej marginalny blog ponad moje…

Równie dobrze mogą twierdzić, że cierpiętnik patry-jota katolicznicki “zaatakował” WSZYSTKIE  najlepsze prace i artykuły Beina — ile masz z nich na swoim blogu, hę Bizoń? Oplułeś mi życiorys, dorobiłeś pysk i “pochodzenie”… Mam od początku współpracy sporo twego dorobku, bez wzgl. na bieżące świństwa od ciebie.

 

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/