Młodzi Żydzi podobno antysyjonistyczni — TheRealNews o chucpie "polskie obozy śmierci" to nazizm jak banderowski!!!

…Polski senat przyjął prawo zakazujące Polakom używać zwrotu “polskie obozy śmierci”. W istocie chcą wymazać z arsenału Holokaustu szeroką współpracę obywateli polskich, uważanych dziś za bohaterów narodowych, bo byli to współpracownicy nazistów, zbrodniarze wojenni biorący udział w masowej zagładzie Żydów na skalę przemysłową.

Nieco skrócony transkrypt tłumaczony z angielskiego
Piotr Bein 6.2.2018

Aaron Mate: 

Fala neo-nazimu i antysemityzmu w Europie Śr. Wsch. ma silne powiązanie z USA.
Senat Polski zatwierdził ustawę, która kryminalizuje przypisywanie odpowiedzialności Polakom za zbrodnie nazistowskie w Holokauście i używanie wyrażenia “polski obóz śmierci”.
Skrajnie prawicowy rząd Polski jest jest bliskim sojusznikiem USA, otwarcie popartym przez Trumpa podczas wizyty  w lipcu ubr.
Tymczasem na Ukrainie wydało się, że USA dało pomoc wojskową batalionowi Azow, bojówkom skrajnie prawicowym , dobrze znanym jako bastion neo-nazizmu w siłach zbrojnych Ukrainy.

Max Blumenthal: 

[Streszcza genezę azowczyków], powstałych z neo-nazistowskiej partii Białych nacjonalistów, założonej przez ulicznego demagoga Andreja Boleckiego , który przysiągł przywrócić cześć rasie Białych poprzez swą soc-nacjonalistyczną partię i w parlamencie Ukrainy promował ustawy zakazujące mieszaniu się ras itp.
Batalion Azow uaktywnił się z początkiemn wojny domowej w Donbasie, kiedy to pro-rosyjscy separatyści próbowali odłączyć się, w części z powodu neo-nazistowskich następców w Kijowie. W końcu włączono batalion do Gwardii Narodowej i armii przez MSW Ukrainy, Arseniego Awakowa […] który zainstalował innego neo-nazistę, Dimitria Jarosza, na komisarza policji w Kijowie.
Cały czas słyszeliśmy negowanie, zwłaszcza podczas Majdanu w 2014 r., że to był prawicowy przewrót demokratycznie wybranego rządu.  Głosy liberałów i agentów neokonów zaprzeczały jakiejkolwiek obecności neo-nazizmu w szeregach Majdanu.
Teraz widać jasno, że Azow maszeruje. Instruktorzy wojskowi z USA w amerykańskich mundurach szkolili azowczyków i wymieniali się informacjami logistycznymi. Ich uczniowie nosili mundury z naszywkami “SS. Skandaliczne przedstawienie!
Z kontraktów wynika, że producent broni w Texasie zaopatrzył batalion w granatniki, co autoryzował Dept Stanu. USA uzbroiło ich. […] To jest ważne, gdyż “Azow” działa jak ISIS w Syrii i Iraku. Dostał obcych snajperów, przeszkolenie snajperskie od szwedzkiego experta [niejasne]. Francuz George Manteau wrócił z obozów batalionu w 2016 r. na Zachód z ogromnym ładunkiem broni: środki wybuchowe, karabiny maszynowe, granatniki… do ataków terroru (festiwal piłkarski, synagogi i meczety),  jednych z największych w nowej historii Europy. Epizod skandaliczny!
Ub. tygodnia, “Azow” utworzył korpus narodowy, czyli partię polityczną i zarazem bojówki — nie do wojny w Donbasie, tylko do przywrócenia prawa i porządku w Kijowie. Jest to część programu skrajnej prawicy i ruchu nero-nazistowskiego wg ideologii Boleckiego: odzyskać tzw. Białe kraje Europy, z Ukrainą jako bastionem Białego zawojowania Europy.
Setki azowczyków przerwały posiedzenie rady miasta na środkowej Ukrainie, co wygląda na początek przewrotu. Poroszenko nigdy dotą ni ebył slabszy, ktrytykowany przez zwolenników Majdanu i pro-atlantyzmu. Pucz neo-nazistowski odbywa się zupełnie bez wzmianki w mediach USA, co absolutnie przeraża Żydów i Ukraińców […].

Aaron Mate: 

Co do ustawy zatwierdzonej przez senat Polski w bież. tygodniu, kryminalizującej krytykę tak naprawdę roli Polski w nazistowskim Holokauście, to uderzył mnie b. łagodny język reakcji departamentu stanu USA, który mówi o zagrożeniu strategicznym relacjom wśród sojuszników, z czego skorzystaliby nasi rywale.
Także, z twej działki [Max],  Izrael wypracował również związki z Polską, chociaż krytykuje nową polską ustawę.

Max Blumenthal: 

Ukraina wprowadziła b. podobne prawo zakazujące swym obywatelom potępianie współpracowników nazistowskich: Banderę, Szukiewicza… czczonych w nazwach ulic, pomnikami na całej Ukrainie. To są mordercy Żydów. […] Faktycznie ulica Bandery wychodzi z Kijowa na Babi Jar, jedno z miejsc kaźni Żydów. To jest po prostu wstrętne dla mnie… i powinno być dla każdego. Organizacje żydowskie głęboko milczą na ten temat.
Prawicowy i nacjonalistyczny rząd PiS w Polsce przyjął Trumpa b. gorąco, a on w swej przemowie odbił echem wiele z ich wartości nt. zderzenia cywilizacji itd.
Polski senat przyjął prawo zakazujące Polakom używać zwrotu “polskie obozy śmierci”. W istocie chcą wymazać z arsenału Holokaustu szeroką współpracę obywateli polskich, uważanych dziś za bohaterów narodowych, bo byli to współpracownicy nazistów, zbrodniarze wojenni biorący udział w masowej zagładzie Żydów na skalę przemysłową.
Izraelski rząd jest bardzo tym wzburzony, a w bież, tygodniu media Izraela obróciły sprawę w relacje o pra-babciach, które przybyły do Izraela po Holokauście z obozów dla osób bez domu. Media te nie wspomniały, że w ubr. rząd Izraela podpisał porozumienie z rządem Polski, że uznaje potrzebę Polski na zakaz ekspresji dot. polskich obozów śmierci.
Dlaczego Izrael po prostu “podpisał” to samo prawo, które potępia? Izrael i syjonizm mają długą historię kolaboracji z antysemitami i niemieckimi nazistami dla własnych wąskich interesów narodowych. W tym temacie, ostatnio Polska wstrzymała się od głosowania w ONZ nad potępieniem administracji Trumpa za to, że deklarował stolicę Izraela w Jerozolimie.
Polska niedawno podpisała umowę na 14,5 miliona dolarów na pociski “patriot” z Izraela produkowane głównie przez izraelską zbrojeniówkę.
Izrael w zasadzie widzi Europę Śr.-Wsch. jako bazę poparcia dla swego rządu Likudu. Nie Izraelowi potępiać Polski, Ukrainy czy jakiegokolwiek kraju odnośnie zakazu pewnych prawd o Holokauście, gdyż rząd Izraela autoryzował własne zakazy upamiętniania przez swych palestyńskich obywateli zorganizowanej kampanii czystek etnicznych w l. 1947 – 1948 (Nakba) i bieżącej kampanii niszczenia i wywłaszczania Palestyńczyków.
To są właśnie wspólne wartości rządów Izraela i Polski, odzwierciedlone w ww. porozumieniu.
 

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/