W próbie defamacji Beina, szmalcownik mgr inż. Bizoń znalazł takiego "żyda" jak "polskie" były obozy śmierci

PB: dobrze pan Bizoń zrozumiał buhaha zniszczyć pana wszelakimi kalumniami i oszczerstwami u odbiorców pana mejli
pies się odszczeknął — tylko katodebilowi Bizoniowi wolno?
załganym katodebilom tak samo exclusiv wolno wytyczać drogę chrześcijańską i narodową?
to nie mentalność Kalego nawet, to hipokryzja w piórkach scyropolsko-religioznych
On Friday, February 16, 2018, 11:30:39 AM PST, Józef Bizoń:
Panie Bein, rozumiem, że korzysta pan z tego co sam pan o sobie napisał, żeby mnie zniszczyć pana wszelakimi kalumniami i oszczerstwami u odbiorców pana mejli.
6. Rozumiem, że to pana “10 lat, by wyjść z dołka i depresji wskutek wyrwania z korzeni” jest okolicznością łagodzącą, a być może i wyłączającą pana karalność.
Kim pan jest to to doskonale widać po poniższych pana e-mailach.
Pana działanie nie ma nic, a to nic wspólnego z chrzecijaństwem i prawidłowo dobrze pojętym dobrem Polski i Narodu Polskiego..
JB
—– Original Message —–

From: Piotr Bein Sent: Friday, February 16, 2018 4:42 AM Subject: Re: Odp: Re: Odp: Szczesc Boze ! – posłane do PANA PREZYDENTA – katolicy
1. Sąd decyduje, bo gdyby psychole, to byłby bardak z “żydami” wokół do obwiniania. Coś na kształt obecnego Polin.
2. Zbudowałeś se pan i korzystasz z tego, przecie nie odbieram :)))
Moi i pana rodzice niedobudowali dla mnie. Albo zbudowali za dużo dla złodzieji polackich. Coś pan zbudował, że Polonia ma się w pas kłaniać? Dawaj pan kolaż pt. Bein 1-szy nachoćca dojarz Kanady.
Patrz pan na plusy: nie jestem obciążeniem na wieczność od 500+, nie dałem okraść emerytury. Pan zapyta Dziąbów, czy mam zaprzestać datków patriotom buhaha.
Mam osiągnięcia i w życiu zawodowym. Pan szmalcownik neo-ubecki śletczy mgr inż. zrobi skrina zanim podrobię życiorys buhaha
Polska nie zaoferowała tego co Kanada do rozwoju osobistego i zawodowego i wyszły tam mentalne sfrustrowane Bizonie — skarżcie swoje Polin.
Tak jak podkładasz się pan pod żydłackie podziały na tle “pochodzenia” tak samo tu podłapałeś pan bezbłędnie podział “krajanie – Polonia”. Skończony użyteczny idiota.
 
Przecie nie winię pana Bioznia, tylko żont wszawski, szabas gojów i użytecznych idiotów :)) Których bohatersko broni pan Bizoń. Na pewno z wdzięczności kopa w dupę od nich dostanie LOL
Byłem w czołówce odradzających głosowania na rozmodlonych krypto, pan mnie możesz pocałować w de. Stuknij się z ko-religionistami meo culpa, najlepiej w durne łby. Spartoliliście robotę, kozła szukacie, a żydłactfo rechocze ze śmiechu nad durnotą polacką.
3. Odrodzenie tkanki biologicznej inteligentnych Polaków.
Dzieci, wnuki to zawoalowana groźba, panie Bizoń, tak odbieram.
Synowi odradziłem — żeby nie wpadł do Polin na nabór na wojnę z ruskimi. Był parę razy przedtem, przyznał: kraj piękny jak Kanada choć mniejszy, żarcie lepsze, reszta dno. Stosuneczków międzyludzkich nie miał czasu poznać, ale moje dzieci i wnuki znają e-biczowanie ojca i dziadka – patrioty polskiego.
Tera to już Bein wam Polin opróżnił :)) Trza było być miłym, uprzejmym, nie bigotem, nieszowinistą, nie chamem, nie świnią, nie religioznym debilem, nie łgać, nie kraść, nie poniżać, nie oszukiwać… A co pan tu e-pokazujesz od kilku lat?
Polonusy wrócili z nostalgii i żałują. Jadą do was nieudaczniki, żeby na kursie wymiany jako “bogacz” szpanować. Ale tylko na 6 mies./rok, bo inaczej zachodni kraj odcina emeryturkę i inne prawa. Polonusy zasmakowali normalki i ludzkich stosunków, mówią NIGDY NAZAD! Bizoniopodobni najlepszym “zaproszeniem”. Wolę podłości od obcego niż swojego, wierszyk na górze Pralni.
rozpuścić w innych kulturach — a kto wam kazał rozpuszczać się w Polin? Mata wszyćko co na ż-Zachodzie, a co nie mata to mus mieć. Moraw-icek dostarczy, tylko głosujta jak 11. przykazanie z radia coniemaryja.
4. Nie chciałem znów łgać 🙂 Pan napisze biografię w 13 tomach, podzielimy się dolą.
5. Co miało być a co panu Bizoniowi się wydaje, to jak zwykle kwestia umysłowa. Niewyraźnie się wyraziłem? Podróże kształcą, na koniec możesz pan wracać do polactfa w Polin, jeśli polonijne nie spełni oczekiwań.
Pan Bizoń zapyta prof. Koraba-Karpowicza, czemu niepatry-jotycznie emiratom wykłada śmiecie neo-bolszewickie. A siebie z mecenasem Kafelem — czemu zaminowali alarm o grudniowym początku przymusu scypień.  Chrabjem Potockiego 3 paszportów, czemu jedną nogą w Polin a dwoma na zieleńszych trawkach… Pan zapyta ich, jak obronili naród przed bio-bronią H1N1. Mgr inż. Bizoń zapyta, czemu skoncentrowana kuldura w Polin niewykrztusiła dotąd całej prawdy o Szoa i Holokauście… ale za najazd “polskie” obozy pierwszy obarczy kanarka sprzed 20 lat.
Zapyta siebie Bizoń, gdzie ma alarmy o psychotronice, 5G, Smart Cities, radiacji i elektromagnetycznym smogu, podczas gdy polactfo do upadłego roztrząsa zadany temat spalinowy, cieszy się z fontann dla smart city Polin.
Przydupas neo-ubecki szmalcownik nie będzie rozliczał “Żyda” z wiochy zagranicznej i się mgr inż. Bizoń od_oli.
On Thursday, February 15, 2018, 2:56:18 PM PST, J. Bizoń:
Panie Bein
1. To nie pan decyzduje jak to jest przeze mnie odbierane – to pana “czy ma pan żonę, dzieci, rodzinę”.
2. Ten do tej pory rozkradany majątek narodowy Polaków (sporo go było, skoro to już prawie 30 lat trwa) nie pan budował, tylko my Polacy pozostający w swej Ojczyźnie Polsce, którą pan podle od kilku lat nazywa Polin.
3.  Pisze pan “Emigracja milionów z Polski daje szansę na odrodzenie”.
Odrodzenie kogo? Przecież emigracja z Polski Polaków to wynarodowienie ich dzieci, ich wnuków.
Dla kogo chce Pan w ten sposób opróżnić Polskę, a Naród Polski rozpuścić w innych kulturach?
4. Zdaje się, że pan wcześniej pisał, że wpierw wyjechał pan do Austrii, a potem dalej. Sprawdzę.
5. Nie wizy, a paszporty miało być (tu ma pan rację).
6. Rozumiem, że to pana “10 lat, by wyjść z dołka i depresji wskutek wyrwania z korzeni” jest okolicznością łagodzącą, a być może i wyłączającą pana karalność.
—– Original Message —–

From: Piotr Bein Sent: Thursday, February 15, 2018 9:48 PM Subject: Re: Odp: Re: Odp: Szczesc Boze ! – posłane do PANA PREZYDENTA – katolicy
Stuknie się pan Bizoń, zanim padnie w wyścigu kto lepszy Polak i chrześcijanin :)) Spoko, dobra rada bliźniemu, a nie zawoalowana groźba paranoikowi.
Wizy zawsze dawali, chodzi o paszporty. Te też już wtedy dawali, chcąc się pozbyć  potencjału dysydenckiego. Dziś infiltrują i korumpują wam przywództwa ruchu narodowego, kibiców, postępowych katolików (Ks. Prof. Guz) itp. ośrodków dysydencji.
Uprzednio, nie dali paszportów jednocześnie mnie i bratu, gdy w tym samym roku wygraliśmy konkursy na praktyki zagraniczne. Brat w kraju miał gwarantować powrót drugiego. Pan Bizoń postudiuje historię swego narodu…
Dar przewidywania 20 lat naprzód przed rodakami 😛 Po Grudniu 1970 zrobiłem to, co miliony Polaków wszystkich światopoglądów (nie wciskaj pan swego katodebilizmu) wybrały później i przedtem: nie widziałem prospektów normalnego życia w Ojczyźnie. Jak miliony Polaków w historycznych i najnowszych falach emigracji.
Byłem w szoku pojeździwszy rowerem wśród grudniowej masakry w Szczecinie, dziesiątki rannych na pogotowiu. Następne dni z ust do ust: cichcem masowo  chowani w zbiorowych mogiłach. Obok tego i względów tzw. ekonomicznych (podstawa statusu uchodźcy w Danii; gdybym był Żydem, uzyskałbym pokój 1-osobowy, dodatkową pomoc żydowską), za emigracją zaważyła “szmalcowniczość” rodaków, przypominana od lat przez katolika mgra inż. Bizonia i in.
Emigracja milionów z Polski daje szansę na odrodzenie, zależnie od powodzenia odnaradawiających planów NWO. Na emigracji zrobiłem dużo więcej niż daliby prymitywni rodacy w kraju. Albo skończyłbym osamotniony w więzieniu za walkę o prawdę jak Dr Piskorski, czy w aucie jak Dr Ratajczak. Mam osiągnięcia także dzięki temu, że nie kiszę się tu w polskim sosie — lustrzane odbicie stosunków międzyludzkich i poziomu intelektualnego w Polin.
Porównajmy osiągnięcia panie Bizoń:
– dobre analizy i artykuły, ale bez dojścia do samego sedna problemu w kraju i globalnie (powiązane)
– oszołomskie kolaże przeciw skutecznym rodakom
– ani jednego podważonego żydłaka u władzy ze skutkiem banicji czy rezygnacji
– latami całemi nagonka na “żydów”, niezwykle skutecznych przeciw żydłactfu w kraju i globalnie…
– wplatanie się w ożydzające nagonki neo-ubeckie na ww. skutecznych “żydów”.
U Beina:
– na światowym poziomie nie ma podobnej pracy, rewelacja na sympozjach badaczy ludobójstwa, wydanie gotowe do publikacji zniszczone, dyrektor projektu być może zamordowany w katastrofie MH17 nad Donbasem
– na bieżąco analizy i publicystyka z ww. punktu, listy otwarte i e-interwencje u władz
– nieustanna identyfikacja i krytyka szkodników Polskiej Racji Stanu, w najwyższych władzach globalnie i w kraju, jak i szabas gojów i użytecznych idiotów w kraju
– w miarę możliwości jednej osoby, popieranie wszelkich inicjatyw dla Polskiej Racji Stanu, próby współpracy z Polakami o in. światopoglądzie… za wyjątkiem paru, kilkanaście niewypaliło mimo starań
– nieustanne wyprzedzające alarmy nt. zagrożeń biologicznych i zniewalających naród polski (i ludzkość)…
Co konkretnie ma mgr inż. Józef Bizoń do zarzucenia? Gdzie kiedy i jak Bein sprzeniewierzył się Polskiej Racji Stanu?
A może mgr inż. Bizoń zazdrości czegoś? Zapraszam:
– szok kulturowy, brak oparcia moralnego i emocjonalnego w otaczającej społeczności, nawet nie w Polonii!
– status podrzędny wzgl. angoli itp. przydupasów władzy,
– 10 lat, by wyjść z dołka i depresji wskutek wyrwania z korzeni,
– trudna nauka trudnych przedmiotów i realii życia w nowym języku (2 razy: duński i angielski),
– wtranżalanie GMO od początku (nie rozumiałem wtedy czemu mamy nieustanne bóle głowy i żołądka),
– nieprzyjemności od wrogich Polakom grup: Niemcy, angole, islamiści, neo-ustasze, neo-banderowcy…
– panoszenie się “mniejszości” dużo liczniejszych niż w Polsce
– obce środowisko naturalne: obcy śpiew ptaków, alergie na obce drzewa i rośliny…
Ogryzając paznokcie czekam na akt oskarżenia pod szlabanem 🙂
On Wednesday, February 14, 2018, 11:21:33 PM PST, Józef Bizoń:
Dlaczego zostałem? Bom Polak i katolik, a poza tym w tamtym latach wiz na kraje kapitalistyczne (a i socjalistyczne) takim ja nie dawali. Innym to i owszem.
Pozew? Raczej akt oskarżenia.
—– Original Message —–

From: Piotr Bein
To: Otylia Zigman ; [email protected] ; Prof. W. Julian Korab-Karpowicz ; Józef Bizoń
Cc: Kazimierz Józef Kazimierz Józef Styrna ; Alina Jaroszewicz ; Alicja Otocka ; [email protected] ; Alina Kowalak ; Alicja Rembiszewska ; Alicja Berger-Zięba ; Łukawska Alicja ; Alicja Andrzej Wot ; alicja. kondraciuk ; Kluz Alicja ; Wawrzynska Alicja ; Ashton Alicja ; Alicja Rusewicz ; Klubygp ; Margaret. McGrath ; Solidarna Polska Wrocław ; Stowarzyszenie Na Rzecz Praworządności ; Ruch Edukacji Narodowej REN ; Zbigniew A. Wesołowski ; Polska Racja Stanu ; Piotr Moskwa ; Niewolnicy Banków ; Narodowe Siły Zbrojne-Nowe Pokolenie Chicago NSZ-NP ; Jan Zakrzewski ; Jan Jerzy Nowakowski ; Wieslaw Ochocki ; Iwona Mozejko ; Alicja Swiecicki ; Tadeusz Cichocki ; Danuta Becker ; Tadeusz Strzępek ; Tadeusz Strzelecki
Sent: Thursday, February 15, 2018 4:05 AM
Subject: Re: Odp: Re: Odp: Szczesc Boze ! – posłane do PANA PREZYDENTA – katolicy
skoro ma datę wyjazdu Beina, to po co pyta szajbus?
ja zarzucam podrobienie? pan zdrowyś? dawaj pan zrzut LOL
podsumowałem chronologię i wysnułem wnioski — co się nie zgadza w chronologii przypatka
no i coś pan oprócz swej szajby ciężkiego pszypatka udowodnił tymi zrzutami?
Szubert zgubił wyniki badania krfi Beina? LOL
lepiej tu pan wytłumacz publice, czemuś po Marcu 1968 został w Polin ze strategicznym żydłactfem i zbrodniarzami Holokaustu i Szoa? tylko w Polin i Izraelu byli bezpieczni
Polak i katolik? buhaha taki jak Bein Żyd i żyd… pan Bizoń se nie schlebia 🙂 nie każdego nazwę Polakiem i katolikiem… żeś katodebil z polactfa… kiedy dostanę od dawna obiecywany pozew, od szlabanowca-szmalcownika?
On Wednesday, February 14, 2018, 6:46:12 PM PST, Józef Bizoń:
Panie Bein
Co pan tymi swoimi kontekstami teraz chce ogłosić?
_Że jak trzeba będzie to ogłosi się pan Chińczykiem?
O rok pana wyjazdu tutaj pytam, aby uniknąć z pana strony bzdurnego zarzutu podrobienia zrzutu ekranu z tym związanego- tak jak to pan robił w stosunku do zarzutów ekranów zamieszczonych w moim PDF .
No to który to był rok?
Pluje pan na mnie tylko za to, że przypomiałem tymi zrzutami ekranów co pan w 2009 r. sam pisał o sobie.
Teraz widać po tym oszczerstwie dokonanym przez pana (czytaj poniżej), że i za to, że jestem Polakiem, a do tego katolikiem.
No cóż – z braku argumentów oszczerstwa tylko panu pozostały jako ostateczna pana broń.
No, ale to też ma krótkie nogi.
—– Original Message —–

From: Piotr Bein Sent: Thursday, February 15, 2018 3:30 AM Subject: Re: Odp: Re: Odp: Szczesc Boze ! – posłane do PANA PREZYDENTA – katolicy
Kiedy i gdzie wyjechał, wiesz od dawna podły Bizoniu, tu rżniesz głupa prowokacjami. Guvno ci do tego, a jednak podałem publicznie, bom uczciwy. Tera kolej na mnie: czemu Bizoń został w kraju po marcu 1968? Zostawili strategicznych żydłaków do rozwalania Polaków. Gdyby wyjechali, ryzykowaliby aresztowanie i procesy na Zachodzie i w Izraelu za zbrodnie przeciw swoim w Szoa.
Napisał naczelny szmalcownik do Ambasady Kanady ws. szlabanu swego? Sam żem ciekaw, bo do mnie Kanadyjczyka poszkodowanego nic nie przysłali LOL
No i co szmalcownik udowodnił kopiamio komentów? Ma to badanie krfi w końcu, czy wyżłopał?
Wieczna chwała szmalcownikowi, że utrwalił “pochodzeniowe”  komenty Beina… bo  żydzisko — jak wiadomo parcha oszustna, podstępna, faryzejska, przewrotna i wroga Polakom i ludzkości —  wymazałoby, usunęło…
Tak myśli polacki zjeb w Polin, katodebil mgr inż. Józef Bizoń — informatyk!!!
NIC z netu nie zginie, bo są archiwialnie automatyczne, wszystko można odtworzyć nawet usunięte. A co mówić o 6 latach!
Jeśli Bizoń ma na coś dowód, to na swoją chorobę mentalną.
Bizoń, zajrzyj na te komenta, którymi onanizujesz się od lat — są?  Jutro mogę je wykasować, zadrze się Bizoń na cały świat: Bein skasował ale ja bohater narodowy wzorcowy Polak-katolik przechytrzyłem Żyda, oot moje zrzuty!  A ja włożę z powrotem i wyjdzie z twego darcia mordy kozia dupa.
Po co miałbym usuwać? Komenty dokumentują moje zmagania z mosiadziakami w obronie narodowej kampanii anty-H1N! Kiedyś, gdy wyp_limy z Polski żydłactfo i katodeli biozniowych, będzie podkładka pod order zasługi 😛
A Bizoń czym się wtedy zasłużył dla Polskiej Racji Stanu? Czemu to nie reklamował opracowań Beina:
Piotr Bein do: Otylia Zigman,Antiglobalist Fudyma,Andrzej Szubert,Andrzej Dziąba,and 12 more…Feb 14 at 12:25 PM
idiotę rżnie krętacz, informatykę se w de wsadź, Josele
węszyłeś 6 lat po fakcie, by zaspokoić zwierzęcy swój antysemityzm — no to masz szlabana, szmalcowniku
zaraziłeś podobnych sobie węszycieli, m.in. Dziąbę
wczoraj była przydługa “debata” plasterkowa na temat, czytać nie umi?
Hide original message
On Wednesday, February 14, 2018, 11:51:35 AM PST, J. Bizoń:
Panie Bein.
Jakich znowóż tu moich domniemań?
https://jozefbizon.files.wordpress.com/2016/05/dr-piotr-bein-o-sobie-samym-i-o-c5bcydach-e28093-skany-z-poczty-i-z-witryny-grypa666.pdf
Zrzuty z witryny grypa666 wykonane są po twarciu strony z systemowymi identyfikatorami zamieszczanymi na ekranie monitora kompa automatycznie przez przeglądarkę. Przewidując to, że pan będzie kwestionował zrzuty ekranów z pana witryny z treściami, które pan sam o sobie zamieścił, pana witryna grypa666 została otwarta w trybie pełnej jej identyfikacji przy wykonywaniu z niej zrzutu ekranu.
Identyfikatory ma pan na dole każdego wykonanego zrzutu ekranu.
Jest tam też podana główna część adresu strony pozwająca na odszukanie pana artykułu pod którym zamieścił m.in. i pan swoje komentarze z treściami zamieszczonymi powyżej w moim PDF.
Od 2009 r. miał pan 6 lat czasu, aby to wykasować.
Ciekawe po co pan to trzymał.
+++++++++++++++++++++++++++++++++
Vismaya: Aby patrzeć jak Bizoń pozwie Vismaye Sharon  😄 … za Kriszne i Budde …. 🤔 jakoś chyba już z 6 lat wojuje i nic wskórać nie może … i nie pomogły zmyślne kolaże … 😉 co teraz wymyśli ?
U mnie Bizoń aby tylko ze mnie Polki zrobić żyda, to nawet mi nazwisko podmienił … a co tam… aby tylko tak czysto po chrześcijańsku oszukać ludzi aby mnie znienawidzili … jak to on sam czyni.

A mojego nazwiska, tak po dziadach, ojcu a nawet mężu za nic w świecie nie da się użydowić….w którą by nie popatrzył stronę brzmi polsko …. i nie muszę fotografować grobów na cmentarzu .. bo moi pra-pra dziadowie już dawno  dawno temu założyli osadę, zwaną Dąbrowką, która jest tego dowodem – skąd ja pochodzę…. i są na to dokumenty, że to moje korzenie… i tego JB już nie da rady zafałszować zadnym kolażem… tylko udowodnia, że jest wierutnym kłamcą.
PB: Chcesz szmalcowniku-nikczemniku info za darmo od ofiary? Idź do nikczemnika Wiechowskiego (Maruchy), oni tam wszystko wiom na forum. Pomógł ci spuszczać się  twoim zboczeniem, czerpał sam z tego przyjemność… nie odmówi ulubieńcowi w sytuacji waszej szlabanowej :))

Piszcie szmalcowniki do Ambasady Kanady we W-szawie. Słowa kluczowe: nazwisko “denuncjatora”, daty waszej orgii nienawiści i klasycznego antysemityzmu u Maruchy, nazwiska uczestników, “szwadrony śmierci Cichockiego”, aplauz siostrzyczek łowi(e)ckich… Te ostatnie mogą wiedzieć coś więcej, bo je ABW ganiało — pisały x lat temu. Powodzenia!
Najodważniejszym, najszybszym i najłatwiejszym byłoby przylecieć do Kanady. Zrzućcie się, zamiast na skutecznych patriotów, na bilet lotniczy dla notorycznego szmalcownika-recydywistyj, mgra inż. Józefa Bizonia. U Wiechowskiego macie na zrzutkę, skłonnych zawsze do sztamy polacko-katolackiej, z paredziesiąt szmalcowników i klakierów, w 3 kompletach komentów pod wpisami u Gnojowego Nieruchawego:
– pod artem Marka S,
– orgia szmalcownicza styczeń 2015 z Bizoniem w roli głównej,
– ok. rok później pod szmatą załganego Roberta Brzozy na Beina i Szuberta.
Macie w Kanadzie swego agenta esbeka Bohdana Szewczyka, który wpisał się “Bein serbski Żyd” pod szmatą Brzozy — może on miałby lepsze chody w RCMP? Jego e-adres włączyłem do rozdzielnika. Przyszedł Kupiec do Szewczyka
Ws. krzywoprzysięstwa religijnych kamratów szmalcownika Bizonia, na pewno nie będę czekał na orzeczenie dintojri, która wzięła udział w nagonce na Szubertów przez lata — dowód, że mamy do czynienia z żydo-suszpami, bo z Szubertów nic nie było do zdarcia przez zorganizowaną grupę przestępczą w Polin:
Ws. ślectfa w dojczlandii… Prokuratura buhaha Pytaj miejscowej policji: Stadt Pforzheim <[email protected]>
odbieram jako zawoalowaną groźbę — To już drugi “odbiór” przez oszołoma. Do czegoś sam zdolny, widzisz u ofiary. Pozywaj, Bizoń.
 
Co do Partii Słowian. Nie wiem nawet kto i gdzie oni. Nie znam osobiście większości  osób czy grup, jakie nagłaśniam na blogach. Psychol Bizoń potwierdza swój stan mentalny.
Józef Bizoń do: Piotr Bein,Kazimierz Józef Kazimierz Józef Styrna,Otylia Zigman
Cc:Alina Jaroszewicz,Alicja Otockaand 31 more…Feb 13 at 5:15 PM
Panie Bein, napisał pan sąd Kanady dał wam szlabany
Pan z tym sądem Kanady sobie wymyślił czy może w Kanadzie działają sądy kapturowe, a do tego nie wysyłające swych postanowień zakazu do osoby objętej zakazem wjazdu do Kanady?
Ja takiego postanowienia nie otrzymałem. Pan z pewnością je ma, więc proszę wykonać z tego postanowienia skan (na skanerze) i je opublikować.
Pisze pan słowianowiercą Andrzejem Szubertem, którego pana ko-katodebile pozwali na podst. fałszywego świadectwa, zniszczywszy symbole NASZEJ słowiańskiej przeszłości, doprowadzając następnie do mordu syna Szuberta z rąk żydo-suszp.
To czy na podstwie fałszywego świadectwa rostrzygnie sąd, a nie pana opowiadanie.
A co do śmierci syna pana Szuberta, to w takiej sytuacji (mordu – jak pan pisze) jest chyba postanowienie prokuratury o wszczęciu śledztwa. Jeśli tak jest, to pan załatwi i opublikuje kopię takiego postanowienia.
Jakoś nie zauważyłem takiej wersji, jak pan podaje, na blogu pana Szuberta, a przecież on w tym względzie jest skrupulatny i na swe twierdzenia w takiej sytuacji publikuje dowody.
Czy w Kanadzie morduj Żydów za to, że są Żydami? Z pana pisaniny na to wychodzi.
Jak panu chyba wiadomo, to w Polsce Żydów nie mordują – inna cywilizacja.
Czy pan nie zauważa tego, że wiarygodność pana pisaniny jest bliska zeru?
Zaś to pana pytanie o moja rodzinę odbieram jako zawoalowaną groźbę.
Wolno panu działać na rzecz szykującej się do wyborów Partii Słowian – to pana sprawa, ale nie tymi pana metodami.
—– Original Message —–From: Piotr Bein To:Cc:Sent: Wednesday, February 14, 2018 12:04 AM Subject: Re: Odp: Szczesc Boze ! – posłane do PANA PREZYDENTA – katolicy
Panie Bizoń, tego co kto “ma” do powiedzenia, wyszukuje do kolaży szmalcownik Bizoń. Co oszmalcowany naprawdę myśli, to stoi jak bizoń napisane wołowi na blogu. Mam powiększyć druk mgrowi inż. Bizoniowi?
Od tego trzeba zacząć. Innej drogi nie ma! — Brawo! Pan Bizoń zacznie od siebie zastosowania praw naturalnych. O prawa naturalne jako wzorzec moralny rodaków, takie jak poszanowanie bliźniego, walczę od początku, a dziś szmalcownik Bizoń się wpieprza nachalnie jak zbawiciel, zawaliwszy dopiero co ze swoimi guru katolickimi: Braunem i Reszczyńskim… I “rozpoznaje”. Inaczej katodebil nie potrafi.
Panie Bizoń, sto-, tysiąckroć wolę zadawać się z:
– “bezbożną” Panią Otylią, która wyssała prawa naturalne z mlekiem matki i podaje dalej jako Matka-Polka,
– katoliczką bez łańcuchów religioznizmu KRK, Wiesławą z Dąbrowskich  Vismayą, w oddziaływaniu na publikę w lidze o jakiej nasze blogi i reszta niszowych razem wzięte śnić nie mogą
– słowianowiercą Andrzejem Szubertem, którego pana ko-katodebile pozwali na podst. fałszywego świadectwa, zniszczywszy symbole NASZEJ słowiańskiej przeszłości, doprowadzając następnie do mordu syna Szuberta z rąk żydo-suszp.
Rozpoznali Bizonia wreszcie w psychiatryku? Jesteście bardziej niż muślimy niebezpieczni terroryści, bo jak szmalcowniki i żydłactfo w Szoa, takoż potraficie zniszczyć, nawet zabić współplemieńca. Dokładnie za to masz pan szlaban od sądu Kanady wraz z uczestnikami dyskusji u Maruchy, której fragmenty dot. pana zamieszczam w ripoście na kolejny lecz inny niż niniejszy pana Bizonia mejl-“wyzwanie”. Niewiadomo, jakiś efekt defamacyjny pan tu uzyskał, wiadomo zaś to z poprzednich pana orgii z podobnymi sobie u Maruchy i Monitora Polskiego. Za co sąd Kanady dał wam szlabany. Takie Polin pana Bizonia: Kanada lepiej chroni obywatela Polski niż skurvysyński wszawski żont.
z tą defamacją itd., to toczka w toczkę jak z oskarżaniem Narodu Polskiego przez Izrael o zbronie na Żydach — Dokładnie tak: kompletny absurd onano-ożydzacza katodebilnego, mgra inż. Józefa Bizonia. Namozoliłem się ująć zwięźle i sexownie tytuł artu z powodzeniem: nawet szmalcownik Bizoń zrozumiał buhaha
===============================
Piotr Bein To:Otylia Zigman,Walerian Dabrowski,Józef Bizoń Cc: —-
Feb 13 at 11:59 AM
Pani Otylko, pan Bizoń ma rację. Prawo naturalne jest ponad podziałami… ponad religiami, instytucjami ludzkimi. Płynie od Stwórcy, jakkolwiek Go dany człowiek rozumie i odbiera.
Ks. Prof. Guza od dawna polecam wstawiając jego wykłady i spotkania na blogi.
Jego wystąpienie ws. “polskich” obozów jest poniżej wśród przykładów najmądrzejszych wypowiedzi i działań patriotycznych, jakie zbieram od początku chucpy na temat.
Ks. Prof. Guz, Ks Abp Ryś i inni znamienici duchowni katoliccy są zarazem głosem rozsądku dla owczarni wodzonej za nos przez żydłactfo. To oni wskazują wiernym, jak ignoranccy są rzeczowo i duchowo. A jednak pan mgr inż. Bizoń nie rzuca się im do gardła za to.
Piotr Bein do: Krystyna Anna Krzekotowska,Wojciech KrzeszowskiKrzysztof CierpiszKrzysztof NowakMagnuszewski Krzysztofand 21 more…Feb 13 at 2:44 PM
 
Panie Bizoń, kolaż zawiera 3 części:
1. Zrzuty mejli Bizoń – Szubert 7.1. do 11.1.2015.
2. Zrzuty moich komentów na forum Grypa666 z 1.11.2009, wykonane 6.1.2015.
3. Zrzuty z wpisu “II Konferencja w Szwarcwaldzie” na Grypa666 z 28.10.2011,  wykonane ok. 18.5.2016.
Ad 1. 
To co tam onanista-szmalcownik mgr inż. Bizoń wytłuścił o Beina strategii zasiedlania Polin — to spuścizna innego onanisty czy własne przemyślenia szmalcownika?
Wyżłopał szmalcownik-wampir tę “domieszkę” krfi Beina od Szuberta, czy jak, że już który rok nie ma dowodu? Co jeszcze było w wątku a się nie dowiemy? Proponowałem Bizoniowi & Ożydzaczom Co. — zróbcie se badania krfi, a jak nie będzie u was domieszki, to moją kref zbadacie na własny koszt. Tylko nie wiem jak pobierzecie, bo ja się nie dźgam w katodebilnych ani żydłackich (scypionki) celach.
Bizoń zapewnia Szuberta: nigdy nie ocenia po pochodzeniu, tylko po zachowaniu i działaniu. […] Można być Polakiem (czy innej narodowości) i zachowywać się zgodnie z nauką Talmudu albo jeszcze gorzej dla przypodobania się […] Taki nazywa się szabesgoj. To w czym się wzrasta od maleńkości ma decydujący wpływ na to kim się jest jako człowiek dorosły. Tak to już jest. — Mgr inż. Bizoń zna Talmud, więc wie, jak oceniać siebie, swoich i szabas gojów, a jak goja Beina po działaniu buhaha
Pytam po raz n-ty: co panu mgrowi inż. Bizoniowi podpadło w działalności Beina, że zwęszył weń ż/Żyda? Nazywanie Polin i polactfa precyzyjnie po imieniu długie lata przed obudzonymi nagle z obydwu łapami w nocniku a nogami w szambie, to raczej przejaw geniuszu niż parchactfa — czy nie, panie mgrze inż. Bizoń?
Pisze Bizoń do Szuberta o wstawkach znaków specjalnych aby nie wpaść tam w moderację.  Czy chodzi o MonitorPolski? Tam zaczął pan mgr inż. Bizoń szmalcowniczą szajbę. Aktywność szmalcownika zbiegła się wtedy z udziałem w kampanii biczowania u Maruchy:
  • Józef Bizońsaid Ad. 93. Panie Marucha – Pan to przepuści, jeśli łaska – skoro ten 666 Bein wyciera sobie mną swą gębę na Pana blogu. „Echa tej nieustannej nagonki odbijają się szajsem wszędzie, gdzie admini dopuścili odchody żydłackie w próbach szczucia na mnie. A taki użyteczny dureń jak Właźlinski, przedtem nieoceniony nauczyciel, mentor i współautor wyróżnionych referatów naukowych, wtranżala to łajno i woła na świat „Bein – żyd!”.?

    A czy nieprawdą jest, że Bein to Żyd?
    A jak nie Żyd to kto?
    A może Bein jest narodowości „krętacz”?

Grypa666said 2015-01-08 (czwartek) @ 22:35:28 @Józef Bizoń 2015-01-08 at 18:41:23 A czy Bizoń to nie czubek, upadły z zamierzchłej świetnej przeszlości? Dupkowa sugestia i insynuacja, pytajnik bez cienia uzasadnienia — to nie dowody. Tu nie MonitorPolski, Józek, możesz walić, nikt ci nie wykasuje, nie ocenzuruje LOL Tylko niełgaj i nie zwlekaj latami z dowodem, tak jak zrobiłeś z zarzutem niegdyś na forum Maruchy, jakobym rzucił przedtem na ciebie oszczerstwo.

Nalegam nawet, wyjaśnijcie sobie, bigoty, w końcu kim jest Bein i jaka curvatura jego nosa.

Józef Bizońsaid 2015-01-08 (czwartek) @ 23:03:46 Ad. 114 – Grypa666 Panie Marucha raczy Pan jeszcze tylko to przepuścić.

Z tym gościem nie mam co więcej rozmawiać.. Te podane poniżej dowody w postaci zrzutów ekranów były na Monitorze Polskim u P. Marka. Ale okazały się najwyraźniej bardzo niewygodnymi dla P. Beina skoro zażądał ich usunięcia na MP u P. Podleckiego. A oto te dowody (czy Pan Bein nie przyznaje się w nich do korzeni żydowskich (nie mówiąc już o innych aspektach /jego przyjętej długodystansowej strategii działania/? [zrzuty z forum Grypa666 jak ww. pkt 2]

Grypa666said 2015-01-10 (sobota) @ 11:40:55 @Józef Bizoń 2015-01-08 at 23:03:46  1. Przyślij proszę pliki, zamieszczę u siebie, obok transkryptów od Szuberta. Zrzuty są trudno czytelne. Czy nie było czegoś więcej w art. i komentach nt. Szewczyka Dratewki? 

2. W zrzutach są moje własne materiały, nadal na forum Grypy666? – nie chce mi się szukać. Zenia może nie być na forum po parokrotnym zbanowaniu go. 

3. Niewiedziałem w bardaku MP, że to podałeś, krytykowałem ci wzięcie listu do Lex Nostra jakby był do Bizonia… insynuacje, jakobym skrywał korespondencje przed tobą… i o ile pamiętam, durne przyłączenie się do absurdu Maślińskiego.

Może było więcej, ale nie mam oczu ani ochoty tego przeczesywać i nie mnie obciążałoby. Zresztą Marek pozamiatał już hurtowo… niepotrzebnie się narobiłeś, zamiast bezkonfliktowo zapytać mnie osobiście. Np. wszystkie komenty z forum nt. mego „pochodzenia” mogę zebrać dość szybko z kokpitu.

4. Czemu nie wywieszasz na własnym blogu?

Peryskopsaid 2015-01-11 (Niedziela) @ 17:39:26Sądzę, że należą się podziękowania inicjatorowi ukierunkowania tej dyskusji na znacznie ważniejsze i szersze kwestie, niż sprawa tytułowego Aleksieja N.

Józef Bizońsaid 2015-01-11 (Niedziela) @ 19:13:11 Ooo … odezwał się i Peryskop rezydujący na Monitorze Polskim, wspólnik Piotra Beina obrzucający Polaków Joskami i wyzwiskami, spalony na MP specjalista od odwracania kota ogonem, spec w destrukcji na MP.

……………………………….

Patrz Josele jak śmisznie, ja ci kiedyś zarzucałem koordynację  z Persy-kopem (PANowiec dr mgr inż. Maciej Pokora) buhaha Na wspólnika mgr inż. Bizoń ma kwity?

Jeśli zrozumiałem sekwencję:
– Bizoń porobił zrzuty, bo wreszcie znalazł żyda w beinie! Z wypiekami onanizował się szmalcownik kolażem 🙂 spuszczając się na forum MP, następnie u Maruchy.
– Dla dodania sobie podniety, sondował mejlami A. Szuberta, podejrzanego przez szmalcownika z powodu pktu 3 powyżej :)))
– Gdy i to zwiędło :)) dodał w maju obrazki 2 żydów w myckach z menorą chanukową (9 ramion a nie 3), Talmudem i in. naszymi świętymi księgami (kniżki astronomiczne Szuberta) buhaha
Podkreślam, panie Bizoń, to zgadywanka, bo na zjebach nie znam się profesjonalnie, a jak zawaliłem niesprawiedliwie dla pszypatka, to spoko — szmalcownik wyprostuje LOL
Ad 2. 
Zakłóciłbym sexualność szmalcownika-manipulanta, ale jeszcze raz proszę LOL — kolaż nt. sytuacji mosiadowej na Grypa666 i na necie (plus osobiste mejle do Beina).
Ad 3. 
“Dowód” powala. Tak jak twierdzenie szmalcownika, że Bein nieżonaty (Iwona wzdycha: Oby!), albo że w życiu nie trzymał wideł (ładnie by wyglądało nasze pól ha bez wideł! mam ze 3 – 4 sztuki na specjalności ogrodowe).
Było parę “dyskusji” z niniejszym zjebem i podobnymi szmalcownickim nt. tej fotki. Zjeb Bizoń wybił się ponad kolegów: wciskał, że kłamię o czapce narciarskiej zwiniętej w myckę, a ja z zeznania podatkowego odgrzebałem bilety podróży do Szuberta, by dokładnie określić datę fotki!
Tak to już jest z talmudystą vel szmalcownikiem Bizoniem, gdy widzi mu się wielbłąd… Podał czemu: Można być Polakiem (czy innej narodowości) i zachowywać się zgodnie z nauką Talmudu albo jeszcze gorzej dla przypodobania się)
szalom!
pb
Show original message
On Monday, February 12, 2018, 12:40:24 PM PST, Piotr Bein: zawstydaził się szmalcownik mgr inż. Bizoń buhaha wyobraźnię Bizoń ma — jak albaństfo
On Monday, February 12, 2018, 12:27:56 PM PST, J. Bizoń: Panie Bein – wstydu oszczędź! Również i z tym batem, a i z tym szlabanem. Ma pan bardzo, a to bardzo bujną wyobraźnię.
—– Original Message —– From: Piotr Bein To:… Sent: Monday, February 12, 2018 8:49 PM Subject: Re: JESTEŚMY ŚWIADKAMI OSTATECZNEGO ROZWIĄZANIA KWESTII POLSKIEJ!!!-Grzegorz Braun
[Sorka, przypadkowo wysłałem mejla uprzedniego zanim skończyłem.]
Co tu i po co tu kręcić, panie Bizoń? Co Kadyw ze szmalcownikami robił, to mgr inż. Bizoń wciśnie Beinowi skrinem wyrwanym z kontekstu buhaha Kontekst jest w moim komencie, we wpisach i na forum Grypa666 oraz na zewn. na necie. Ciężar dowodu spoczywa na oskarżającym, dlatego dostałeś szlaban w Kanadzie i dopóki nie zrobisz skrinów sytuacji mosiadowej na Grypa666 i na necie (plus osobiste mejle do Beina), będziesz rzucał szmalcownicze ożydzające oszczerstwa.  Aż podłapie to jaki żydłak na dowód polskiego antysemityzmu katolickiego…

Mecenas Bizoń wydał wyroki na hitlerowców buhaha Żydłactfo obarcza Polaków zbiorowo, to mówię o zbiorowej żydłackiej odpowiedzialności, a Bizoń mataczy. Przecie nie odpowiadają ofiary Szoa! Ani uczciwi ż/Żydzi krytyczni banksterom i syjonizmowi! Prawda używa terminologii precyzyjnej.

Nie obarczam Niemców Holokaustem! Większość z nich pojęcia nie miała, została przez reżim syjo-hitlerowski wymanipulowana na nienawiść do Żydów i Słowian. Tak jak żydłactfo u władzy i w instytucjach w Polin wymanewrowało polactfem do nienawiści wobec Rosjan, arabów, muzułmanów.
Nazista to takaż sztuczka co polskie obozy. Nacjonalni socjaliści to ówczesne żydłactfo ekwiwalentne przykrywkom neo-liberałowie, neo-konserwatyści, prawica i lewica. Wyznawcy ideologii, nic więcej, a czy mordowali i z czyjego planu i manipulacji oraz w jakiej mierze ponoszą winę — to jest dopiero pytanie sprawiedliwe!
Mgrze inż. Bizoń, odróżniam rusactfo od Rosjan, muślimów wahabitów i islamistów od muzułmanów, a antysemickich semitów od Arabów wyznania muzułmańskiego jak i chrześcijańskiego. A Polin jest nie od dziś, jak sam Bizoń dowodzi w swoich (dobrych — piszę od dawna i re-publikuję) opracowaniach o coraz głębszym zżydłacaniu w-szawskiego rządu, a dziś widać w ustawce pn. “polskie obozy” od tegoż rządu.
Żydłaccy syjonistyczni hitlerowcy, z planu żydłackich banksterów (bo bywają bankierzy żydowscy uczciwi) i globalnych syjonistów (bo bywają syjoniści zwolennicy państwa równoprawnych narodów w Palestynie, obecnie okupowanej z planu ww. banksterii i globalnych syjonistów), zaplanowali i uskutecznili Holokaust, w tym zagłada współplemieńców w Szoa.
Polacy nie wzięli udziału w Holokauście ani w Szoa. Nieliczne polactfo, podgrupa Polaków — tak. Ich “następcy” ożydzacze urządzają “Holokaust bis” na skutecznych Polakach. Następcy tak ohydni, że dorobią pochodzenie, by zaspokoić swój zwierzęcy antysemityzm. Podobnych spotkałem wśród albaństfa terrorystycznego w Kosowie: Wskazali na psa bezdomnego po stracie serbskiego pana. –Zabijemy go, serbskiego! Spałem u terrorystów jadłem u serbskich mnichów
Apjać, mam ich uogólniać Albańczycy? Spotkałem zastraszonych przez albaństfoAlbańczyków, zdegustowanych tamtymi. Mówili mi o pomocy, przychylności i ochronie z miejscowego monastyru prawosławnego.  Kilka lat później, rzucono bombę w monastyr. Doniosłem do włoskiego KFOR, który chronił monastyr i mnichów na wyjazdach. Schwytano sprawców — w jaczejce, gdzie uprzednio gościłem.
Zwęszyłem szmalcownika Bizonia, doniosłem do RCMP dla bezpieczeństwa własnego tym razem. Bizoń z ożydzaczami od Maruchy mają szlaban od sądu fedralnego Kanady.
Co tu i po co tu kręcić, panie Bizoń? Mnóstwo nazwisk Polaków (wszyscy moi ożydzacze buhaha)  jest w zapisach pochodzenia żydowskiego. “Zakwalifikowałem” Bizonia edukacyjnie, nie raz. Ale ożydzacz, podobnie jak koledzy po fachu, “nie dostrzegli” pytajnika. Dostałem jeszcze więcej ożydzeń i poniżeń od tych, co ożydzają bez pytajnika i bez ustanku. Wśród nich celują: mgr inż. Bizoń, karany już za antysemityzm w Australii Jerzy Ulicki-Rek, profesor Korab-Karpowicz, a ostatnio dołączyli Krzysztof Kornatowicz i Andrzej Dziąba.
Panie ministrze Patryku Jaki, czy jest bat na takich w kraju? Przynoszą ujmę narodowi polskiemu.
Dr mgr inż. Piotr Bein
niezależny badacz ludobójstwa
On Monday, February 12, 2018, 9:20:44 AM PST, J. Bizoń: 
Panie Bein
Pana to czy nie Pana, i co tu jest wyrwane z kontekstu?
jak pisalem na poczatku istnienia bloga agenciurom atakujacym mnie za rzekomy antysemityzm, znalazlem swe zydowskie pochodzenie na stronach genealogii zydowskiej z polski; niech kazdy wejdzie tam i sprawdzi swe nazwisko – chyba z polowa znajdzie swe pochodzenie zydowskie; dlatego jeszcze raz mowie: po czynach ich osadzaj, nie po kolorze piorek”

“Było kilku sławnych Żydów w Polsce np.Kazimierz Bein – okulista. Byli też mniej sławni – komunistyczny komendant Krakowa tez chyba nazywał się Bein.
======================
od p.b.: no widzicie, nawet pod danym nazwiskiem sa szuje i porzadni; czy kabe byl zydem nie wiem ale jesli to moj dziad stryjeczny (jak mowil moj Ojciec inz. Aleksander Bein), to zasluzyl sie najbardziej zwiezlymi tlumaczeniami polskich pisarzy (np. quo vadis) na esperanto; w pewnej chwili rzucil wszystko nikt nie wie dlaczego; ja chyba cos z tego odziedziczylem, bo mam ochote zrobic to ws. pandemii i dzialalnosci dla rodakow, tj. polakow;
sw. pamieci moj ojciec opowiadal tez o dziadku czy pradziadku, nie pamietam, ktory siedzial w kiciu wsadzony przez cara za dzialalnosc rjewolucyjna, siedzial podobno obok rozy luksemburg, tlumaczyl kapital marksa stukaniem przez sciane — stad tez cos oddziedziczylem, bo lubie tlumaczyc, tylko nie marksa; za kare moj dziad utracil majatek pod lodzia;
perspektywy czasu musze przyznac e car wiedzial co robi wsadzajac do ciupy socjalisow, z drugiej strony bylo to wtedy cos jak new age teraz – ekscytujace porywajace mlode umysly (ci sami satanisci zreszta stoja za obydwiema zmylkami);
jak pisalem na poczatku istnienia bloga agenciurom atakujacym mnie za rzekomy antysemityzm, znalazlem swe zydowskie pochodzenie na stronach genealogii zydowskiej z polski; niech kazdy wejdzie tam i sprawdzi swe nazwisko – chyba z polowa znajdzie swe pochodzenie zydowskie; dlatego jeszcze raz mowie: po czynach ich osadzaj, nie po kolorze piorek”
Wcześniej min. napisałem:
—-
“Działamy wg starego dobrze znanego schematu.
Nie ma Niemców – są naziści.
Nie ma Żydów – są żydłaki.
Nie ma Polski – jest Polin.
Nie ma Polaków – jest polactfo.
Jest tylko jeden wrzeszczący mędrzec – dr Piotr Bein i tylko jego słuchajcie.
Bein wrzeszczy, że ja i inni go ożydzają.
W rzeczywistości Bein sam siebie ożydził.
Dowody na to są TU
Zamieszczone w PDF zrzuty ekranów wykonane zostały z oryginalnych źródeł – o czym doskonale wie Bein i jego kamraci.”
—–
Ponieważ rżnie Pan głupa o co chodzi w tym skrócie myślowym, to teraz specjalnie dla pana dopowiem.
Nie ma zbrodniarzy niemieckich – zamiast tego są naziści, a nazistą mógł zostać każdy, jeśli tylko chciał.
Nie ma zbrodniarzy żydowskich – zamiast tego są wprowadzeni przez Beina żydłacy.
Rozumiem też, że chce się pan dorobić w wiki klasyfikacji wg Piotra Beina
Przypomnę też panu, że na szmalcowników (obojętnie jakiej narodowści) AK wydawało wyroki śmierci i je wykonywało.
Czy tak mam rozumieć (jako groźbę) pana zakwalifikowanie mnie do szmalcowników (po wcześniejszym bezpodstawnym zakwalifikowaniu mnie przez pana na Żyda) za przypomnienie tego, co pan sam o sobie napisał?
Brzydko wyglądają pana piórka.
JB
—– Original Message —– From: Piotr Bein To:…. Sent: Monday, February 12, 2018 4:01 PM Subject: Re: JESTEŚMY ŚWIADKAMI OSTATECZNEGO ROZWIĄZANIA KWESTII POLSKIEJ!!!-Grzegorz Braun
Co to, to na pewno nie, panie mgr inż. Bizoń! Przez lata nie dałem powodu pozwu o klasyczny antysemityzm, szmalcownik Bizoń niech na swoich katodebilach próbuje, za szlabanem dzięki Bogu.
Inteligent mgr inż. Bizoń debaty unika nt. wypowiedzi swych katolickich guru… Prosi o klaryfikację pojęć :)) Poukładane u Beina od lat: są Polska i Polacy w moim sercu… kontra zżydłacone Polin polactfa i katolactfa, które w tym pomogło czynem (szabas goje) i zaniedbaniem (użyteczni idioci).
Jest żydowstwo jako zbiorowość globalnie i żydłactfo (analogia Polacy – polactfo).
Są ż/Żydzi i ż/Żydówki, są żydłaki i żydowice.
Są Niemcy i są naziści czyli syjonistyczni hitlerowcy III Rzeszy, twór banksterii i globalnych syjonistów, panie szmalcownik Bizoń. Się nie onanizować ożydzaniem, nie ujadać, czytać historię, szmalcownik Bizoń, o TU — ni masz tego o swych guru:
Poszło w świat, bo tak zdecydowałem w 2009, by ratować kampanię anty-H1N1. Na astronomii nie znam się, ale oczywiste iż podły szmalcownik katolik mgr inż. Józef Bizoń wyjął z kontekstu i się onanizuje zrzutami i kolażami pod RozpiętymNaKrzyżu.

On Monday, February 12, 2018, 2:18:12 AM PST, J. Bizoń: Działamy wg starego dobrze znanego schematu. Nie ma Niemców – są naziści. Nie ma Żydów – są żydłaki. Nie ma Polski – jest Polin. Nie ma Polaków – jest polactfo.
Jest tylko jeden wrzeszczący mędrzec – dr Piotr Bein i tylko jego słuchajcie. Bein wrzeszczy, że ja i inni go ożydzają. W rzeczywistości Bein sam siebie ożydził. Dowody na to są TU. Zamieszczone w PDF zrzuty ekranów wykonane zostały z oryginalnych źródeł – o czym doskonale wie Bein i jego kamraci.
A tak przy okazji dla wyjaśnienia. Geny dziedziczy się zarówno po ojcu jaki i po matce, chyba że Bein swym zwyczajem wytworzy nową genetyką, ale mniejsza już o to.
No i skoro Bein ma jedyną najsłuszniejszą rację, to powinien się on cieszyć z tego, a nie wytykać, że to poszło na cały świat, a nawet i dalej – w komos, i kto tam wie kto jeszcze to odbierze po latach świetlnych.
PB: Informatyk mgr inż. Bizoń znów złamał wątek, adresując wyłącznie do mnie. Kogo ma w ukrytym rozdzielniku? Przeniosłem tutaj, zaś poprzedni jest tu: Żydłackie cuda w Polin: masoński Korab-Karpowicz z katolackim przydupasem Bizoniem.
Mgr inż. Bizoń miast wideł do wyrzucenia gnoju w-szawskiego poleca czczą gadaninę katolicką, skrinem uzasadnia prawo poniżać za szczekanie, do tego nieinteligentne.
Szmalcownictwo Bizonia na punkcie ubzduranego pochodzenia  to “polskie obozy zagłady” bis. Żyd wykorzystałby medialnie i sądowo. Dziękuj załganemu bożkowi katolackiemu, żeś nie trafił na autentycznego ż/Żyda. Zarówno Diabeł jak i Bóg kształtują ludzi na swe podobieństwo.
Reszczyński w tym nagraniu mówi o tym jak wykorzystać w obronie Polski i Narodu Polskiego zaistniałą sytuację  Wykorzystać sytuację w info-wojnie, to podać prawdę w jęz. obcych na świat: Holokaust  zaplanowanym spiskiem żydobanksterii i syjonistów przeciw swoim i Słowianom. Resztę Polacy znają… Czemu nie nagrał dla odbiorców niemieckojęzycznych odważny i mądry wasz Ks. Prof. Guz? Raby w Polin chcą walczyć z żydłactfem, szeptając sobie z obawy przed “antysemityzmem”. Przekrzyczy was Holo-kłamstwo zgrzybiałych bab i dziadów w Tel Awiwie.
Minuta przed trzynastą, Braun i Reszczyński obok samoreklamy nie pokazali Polakom kompletu info ani jak działać. U Beina znalazł to już kto chciał, także gotowce do wklejania pod szkalującymi artami anglojęzycznymi. Przestrzegłem też, by rozpoznać prowokację pogłębiającą się z wewnątrz (rząd, “opozycja” i “katoliccy” publicyści typu Gadowski) i zewnątrz. E-twarze gadają rozpoznawanie, do akcji bardzo daleko, Olszański grozi palcem w bucie na przyszłe odebranie władzy. Winnicki “zmusił” Judę Obłudę do podpisania ustawy b. złej dla Polaków; teraz dopiero powstaną produkcje “artystyczne”, powyłażą “historycy”.
Więc o czym pisze Bizoń  — jak wykorzystać?
Idziemy w dobrym kierunku, jestem przekonany — mówi na koniec gadaniny Reszczyński. Kupić jego książeczkę o Konecznym i wywiesić w oknie z krzyżem. “Świat” podwórkowy zobaczy to co wie, a czego nie wie świat.
Bałamutne pisanie — To Bizoń i katoliccy guru wprowadzają w błąd, jak wykazałem. Bizoń niepotrafi skontrować… no to “żyda” nie-katodebila odstręcza widowni. Guru prześcigają się w patriotyzmie przed kamerami, a w nosie dłubali, gdy trąbiłem po polsku i angielsku pełną prawdę o Holokauście, zbierając ożydzanie od zjebów bizoniopodobnych. Gdzie był wtedy Bizoń przyklasnąć… czy obżydzić posłańca prawdy na skundlonej polskiej scenie, hę? Bizoń ani razu nie rozpowszechnił tego, tupiąc jak smarkacz, gdy jego nie publikować, kopiąc do bramki z porno-agitkami neoubeckimi. Ożydzanie z potencjałem terroryzmu a nie pogrom stwierdził sąd Kanady i dał Bizoniowi & Co. szlaban. Najpierw sprawdzili (czas masakry Hebdo we Francji), czy jestem ż/Żyd: “Nie Żyd, nie ma sprawy”. Dopiero element terrorystyczny Cichockiego w waszej nagonce u Maruchy nadał waszej sprawie biegu w systemie sprawiedliwości Kanady.
Skopiowałeś moje własne komenty z mego bloga, boś podejrzewał u mnie, co sam zdolnyś: usunąć niewygodne info. Mam na blogu prawdę: nazwisko “Bein” jest w zapisach żydowskich. Twoje i wszystkich ożydzaczy z czystopolskimi “godnościami” też są, a nikt was za to nie goni. Wg mgra inż. Bizonia to koszerne? Zostało na necie świadectwo, że nikczemnik Bizoń zrobił z tego gnój. Wpisy i załgane fora dokumentują nagonkę żydłacką na mnie za kampanię w obronie narodu przed bio-bronią H1N1. Gdy zapomniano o co poszło, Bizoń zrobił skriny do wrednego ożydzania 6 lat później.
From: Józef Bizoń <[email protected]Sent: Saturday, February 10, 2018, 7:52:15 AM PST Subject: Re: JESTEŚMY ŚWIADKAMI OSTATECZNEGO ROZWIĄZANIA KWESTII POLSKIEJ!!!-Grzegorz Braun
Z tym ożydzaniem Beina – to co do zasady – jest tak samo jak z nagłaśnianymi przez Żydów polskimi obozami koncentaracyjnymi.
Bein wrzeszczy, że ja i inni go ożydzają. W rzeczywistości Bein sam siebie ożydził. Dowody na to są TU
Zamiast szczekania uczyć się od innych inteligentnego działania – o TU. Reszczyński w tym nagraniu mówi o tym jak wykorzystać w obonie Polski i Narodu Polskiego zaistniałą sytuację w związku z nowelizacją ustawy o IPN. No, ale Beinowi to się straszliwie nie podoba, to stąd i jego bałamutne pisanie o tym wywiadzie z Reszczyńskim.
PB: Bizoń, kazać to możesz swemu psu… Teraz poczytaj, o TU:

…czy krytka katolickiego guru, Brauna, przez Beina?
BUHAHA inteligencja na poziom chama z Boguchwały…
Jaka prawda? Marzec ’68 to ustawka mosiadowa. Mossakowski rusofob patologiczny, a rozmówca buc ws. polsko-żydowskich. Na kolanie wykrzesałem więcej niż “przygotowana” do wywiadu gadająca twarz.
Reszczyński mówi o 1000-letniej historii Polaków! Istniejemy od tysięcy lat! A państwowość, narodowość, to znacznie późniejsze pojęcia niż “chrzest” — dobrowolna ceremonia wybrania Chrystusa, a nie siłą! Obowiązek chronienia słabszego NIE wynika z naszej religii, jest zakodowany w starszych systemach moralnych niż katolicyzm. Chrześcijanie koptowie, chaldejczycy są 1000 lat starsi od katolików.
Jak się wykazał katolik Bizoń, tropiąc Beina “żyda”? Klasyczny polski szmalcownik, morderca Żydów buhaha
Reszczykowski: napływ cywilizacji arabskiej do Europy.  To jest “cywilizacja” islamistów żydo-wahabizmu, panie wykształciuch. Arabowie stanowią ok. 25 % wyznawców islamu? Arabowie to także Allachu Akbar – Bóg jest wielki chrześcijanie arabscy. Muzułmanie to także nie arabscy nachoćcy Persowie, Irakijczycy, Afgańczycy, Czeczeńcy, Albańczycy, Pakistańczycy… jak i czarne hordy z Afryki!
Nie obyło się bez konecznego szowinizmu. Jaka łacińska  najwyżej postawiona! Wybiła wyżej od siebie postawionych duchowo Indian Amerykańskich! To Europejczycy o chrześcijańskich korzeniach na Zachodzie dają się wodzić żydłactfu na barbarzyńskie wojny! Jak wyżsi są łacinnicy od Słowian bizantyjskich, skoro popierają diabła w Syrii, słuchają hasbary na Putina, jedynego który zakasał rękawy na waszych “arabów”.
Realizacja masońskich planów… Bizoń, naucz pana Reszczykowskiego wykrztusić żydłackich planów… buhaha Soros sobiewymyślił
Konferencja Wansee 1943 rok :)))
Jacy “erudyci” taki naród i zachwycone katolactfo jak mgr inż. Bizoń.  Bardziej szanuję operatora koparki wyburzeniowej, Hindusa hinduistę, który nie ważył się z zasad swej wiary wyburzyć w Vancouver pustelni katolickiej, w której wasi wierni porzucili krzyże, zainkasowawszy należność za działkę!!!
Bez Bizonia, kto by wiedział, kogo słuchać i kiedy? Reszczyński wymienia ułamek tego, co zebrałem w wyróżnionej pracy dla sympozjum wiodących expertów genodydu: Rewizjonizm, odwracanie ról i restytucje: kazus polsko-żydowski …ponad 10 lat temu — a Bizoń gdzie ma pod RozpiętymNaKrzyżu? Ale “wiedział” kogo tępić onanizator ożydzacz z tytułem mgra inż.
Jakie działanie? ględzenie jak wszędzie i wszyscy… Bein działa tekstem, więcej u niego niż u kapo “polskiego obozu śmierci” pod RozpiętymNaKrzyżu, mgra inż. Bizonia Józefa… czytać qrva Bizoń, o TU:
pb
Inline image
On Friday, February 9, 2018, 12:24:33 PM PST, Józef Bizoń <[email protected]>:
Zamiast szczekania uczyć się od innych inteligentnego działania – o TU
On Friday, February 9, 2018, 11:52:50 AM PST, Piotr Bein:
Braun wytyka jakimś publicystom… a który Gawędziarz Narodowy pokpił sprawy rusofobii i neo-banderyzmu? W ubr. z trybuny samochodowej przy Sejmie na caprztyku antybanderowskim, Braun serio mówił o sprawstwie sowieckim banderyzmu i Rzezi Wołyńskiej!
Braun wygrzebuje ochłap historyczny, buduje gawędę do ględzenia po Polsce i Polonii. “Niepodległość” po I wś. nie była zasługą ówczesnych patriotów ani posunięć XIX-wiecznych. Była dużo wcześniej w planie NWO: wskrzesić państwa narodowe globalnie jako taran obalający monarchie, imperia, carat — stojące na drodze żydłactfa do globalnej władzy.
Braun parę lat temu włączał się bezkrytycznie w hasbarę sraszenia Rosją, dziś poucza Polaków, kto jest a kto nie jest zagrożeniem. Wiadomo, że żydłactfo toczy przeciw nam wojnę hybrydową od wieków. Oszczędź nam panie Braun czasu, wiadomo że kontr-ofensywa musi byś asymetryczna. Najpierw trza razwiedzczyć otoczkę krajową i zewn.
Uprzednio, bez słowa wyjaśnienia Michalkiewicz z Braunem odstąpili od hasbarnego sraszenia wojną z Rosją. Iskandery ostatnio wyrychtowane do odstrzału, wybiły resztki jastrzębiej rusofobii ze łbów polactfu, nakazują Braunom szukać innej domniemanej przyczyny wojny z Polakami.
Nie wyjdą i te zgadywanki. Neo-banderowcy wojny domowej u nas nie wywołają, nie podtrzymają ani nie wygrają. Takie samo durackie żydłackie machanie palcem w bucie jak KODomicki majdan:  jak przyjdzie co do czego z żydłacką kolumną, to się rozsypuje… KODomici łapią się flagi izraelskiej jak dziecię sukni matczynej: KODomita z flagą Izraela i plakatem antypolskim na manifie pod budą Judy Obłudy
Neo-banderowcy lanie bolesne dostali w Donbasie, to każdy wie kto śledzi niekoszerne media. Dlatego chłopaki Bileckiego bezpiecznie paradują w Kijowie. W Polsce nie byłoby tak łatwo: Idzie Majdan we W-szawie, Polin?
On Thursday, February 8, 2018, 6:15:22 PM PST, Otylia Zigman: Grzegorz Braun: jesteśmy świadkami ostatecznego rozwiązania kwestii polskiej!

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/