Chamski mgr inż. Józef Bizoń daje dowód polskiego antysemityzmu katolickiego — 73 lata po II wś.!!!

PB: Konfabulacje panie “mecenasie” Bizoń dowodzą choroby umysłowej, identycznej w mejlach i kolażach pod RozpiętymNaKrzyżu. O ile kapuję, zarzuty Bizonia wzgl. Beina:

  1. Wypiera się pochodzenia żydowskiego.
  2. Będąc złym Żydem, promuje mit o dobrych Żydach.
  3. Kolaboruje w ww. w spisku żydowskim, mającym na celu zasiedlenie i przejęcie Polski od Polaków i zniewolenie ich przez Żydów.
  4. Nie alarmował publiki 11 lat temu tak jak Bizoń o ww. zagrożeniu, a gdy zabrał głos 3 lata później, to ad 3.

Pan chyba wie kto i za co chrzci ludzi na antysemitników — Wiem lepiej niż klasyczny antysemita mgr inż. Józef Bizoń. Dlatego tępię anty-“antysemityzm” żydłacki, walczę z klasycznym antysemityzmem u rodaków. Bom świadom jak podkładają się żydłactfu, pielęgnując zamierzoną nienawiść w dziel i rządź.
Pan mgr inż. Bizoń wskaże przypadki, gdzie odszedłem od tej zasady. Klasyczny antysemityzm, abstrahując od tego, kto jest a kto nie jest Semitą,  jest tak wstrętny co anty-polonizm, anty-chrześcijanizm, islamofobia, rusofobia — wszystko to zwalczam.
Całość operacji osadnictwa Żydów w Polsce ma się odbyć pod hasłem „dobrych Żydów”
Że są dobrzy Żydzi to fakt bezsporny. Takich żydłactfo wymordowało w Szoa, a dziś trzymają ich pod kontrolą mentalną następcy syjo-hitlerowców: syjoniści z banksterią. Identycznie wśród Polaków: są prawi ludzie i polactfo, katolactfo. Pomieszaniem pojęć Bizoń nie przekona mnie wrzucać wszystkich Żydów do jednego wora, a polactfo takie jak on sam mieszać z Polakami.
Teza sprzed 11 lat pada a posteriori, choć już wtedy Bein przewidział a priori ze swych  badań, że to bzdura. Wszyscy widzą w Polin, jaki “dobry” jest Daniels, Weiss, Schudrich, Kalksztajn, Macierewicz, Morawiecki.
Klasyczny antysemita doda tzw. przed frazą żydowskie elity postępowców, które to zostały wymordowane przez nazistów. Panie Bizoń dałeś dowód antysemityzmu już 11 lat temu, więc nie czepiaj się garbatego. Antysemityzmu zezwierzęconego, jak w analogii jaką podałem u Albańczyków wobec psa serbskiego.
Osadnictwo w Polsce — Teza pada: w małej skali być może, w dużej — żydostwo ma do wyboru cały świat: Skandynawia, cała Zach. Europa i W. Brytania, Australia i Nowa Zelandia, Argentyna, Brazylia i in. kraje Am. Łacińskiej… Do Polin ciągną może najgorsi socjo-paci, by kontynuować znęcanie się nad swymi wybawcami. Ani tam klimat dobry, żarcie już GMO, antysemityzm jak trza… Porządny Żyd uciskany przez syjonistów w Izraelu pierwej wyjedzie do Kanady — znam tu takie przypadki.
publikują na swej stronie adresy IP osób niewygodnych /czym się też chwalą/, co w konsekwencji może prowadzić do inwigilacji poczty — Ż-suszpy znają dysydenta zanim zasiądzie do kompa! Sam publikuję IP e-sukinsynów… najazd mosiadowy na mój blog w zw. z prewencją kontaktów z J. Międlarem ub. wiosny pozostawił dziesiątki takich “nagrobków”. Wtedy IP było stałe dla użytkownika, dziś zmienia się jak kameleon — puścił parę informatyk Bizoń i wycwanili się :)))
Nie rozpoczynajcie matoły „wojny totalnej” z Żydami bo taką wojnę na pewno przegramy!”  – inaczej mówiąc; siedźcie Polacy cicho i słuchajcie dobrych postępowych Żydów. — Przykład mentalnego kolażu konfabulacyjnego. Autor tego nie napisał.
propagandysta ze szczególną zajadłością atakuje Radio Maryja wykorzystując obecny stan z PiS-em – a to z powodu przewidywanego przez niego nagłego zwrotu obranego kursu przez to Radio  “Propagandysta” geniusz, 11 lat temu dostrzegł, co dopiero dziś zaczyna świtać katodebilom. 
Nie pozostawia on też suchej nitki na innych niewygodnych kapłanach oraz na tym co szczeropolskie i katolickie. — Bujna fantazja. Mania prześladowcza? Chyba że mgr inż. Bizoń wskaże… Przeczytałem od dechy do dechy.
Broniących Kościół Katolicki wyzywa się od matołów, prostaków, prowokatorów, głupców, ciemniaków, chorych z nienawiści, starozakonnych fanatyków — Katodebili krytykuję, przyłączam się do obrońców wiary katolickiej.
Nie wolno pod żadnym względem wskazywać na zasługi Kościoła dla Narodu Polskiego (a i dla ludzkości) i polskiej państwowości. — Spoko, wolno. A jak katodebilom jaki “poganin” odpłaci za to co im zrobiliście i nadal robicie, to nie jego wina iż nie wierzy w nadstawianie drugiego policzka.
Polacy nie mogą teraz dać się podzielić i napuścić na Kościół. — Szmalcownik katodebilny hipokryta manipulator Bizoń najlepszy materiał na integratora buhaha
Bein obudził się 3 lata później w duchu Artura Łobowy (patrz pw. artykuł),zamieszczając przy tym informacje o sobie samym — Dla podłego konfabulanta antysemity w duchu… Dla mnie z doświadczenia, że są porządni Żydzi.
za przypomnienie której się na mnie wścieka i wyzywa mnie publicznie od najgorszych nie mając na to najmniejszych dowodów. — Mając, mając, panie szmalcownik przyłapany z łapami w gównie antysemickim. Spoko:

Józef Bizoń said 2015-01-08 (czwartek) at 18:41:23 Ad. 93.
Panie Marucha
– Pan to przepuści, jeśli łaska – skoro ten 666 Bein wyciera sobie mną swą gębę na Pana blogu.
„Echa tej nieustannej nagonki odbijają się szajsem wszędzie, gdzie admini dopuścili odchody żydłackie w próbach szczucia na mnie. A taki użyteczny dureń jak Właźlinski, przedtem nieoceniony nauczyciel, mentor i współautor wyróżnionych referatów naukowych, wtranżala to łajno i woła na świat „Bein – żyd!”.?
A czy nieprawdą jest, że Bein to Żyd?
A jak nie Żyd to kto?
A może Bein jest narodowości „krętacz”?

Chamski mgr inż. Józef Bizoń daje dowód polskiego antysemityzmu katolickiego — 73 lata po II wś.!!!
 

W próbie defamacji Beina, szmalcownik mgr inż. Bizoń znalazł takiego “żyda” jak “polskie” były obozy śmierci

 

Riposta ego-paranoikowi J. Bizoniowi na “Atak Piotra Beina…”

Żydłackie cuda w Polin: masoński Korab-Karpowicz z katolackim przydupasem Bizoniem
Głucho dudnią echa e-burd mgra inż. Józefa Bizonia
Co zostało z niedawnych e-burd mgra inż. Józefa Bizonia
Co Bizoń z Pokorą uczynili u Gnojowego Maruchy pod “Osoba i czyn”
Bizoniowa burza o hiper-alarm nt. obowiązkowych scypień dla dorosłych
Załgany skórviel Bizoń: “Pogonić słownie marksistę słownego terrorystę Beina i jego grypowy kram!”
Wredne draństwo Józefa Bizonia na patriotycznym ponoć necie
 
PB: I co pan mgr inż. znów “udowodnił” samoreklamą ratunkową w desperacji ostatniej chwili przed Postem Paschalnym? — o sobie z anielskiej, a o Beinie z drugiej, zdemonizowanej strony.

Różnica między chamem oszczercą szmalcownikiem krętaczem klasycznym antysemitą mgrem inż. Bizoniem a drem Beinem taka, że mniej więcej w tym samym czasie doszli i opublikowali co trza w temacie, tylko że Bizoń wpierdala publice oszczerstwa na Beina nie wiadomo skąd wyssane — z mlekiem matki?
Data publikacji moich prac na ten temat: od ok. 2005 r. kiedy to miałem już nieco wyników badań do dzielenia się intensywnie metodą mejlową, setki do tys. adreso-rozsyłek na dobę. Na blogu opublikowałem końcowe wyniki, zniszczone przez żydłactfo prewencyjnie w procesie wydawniczym,  w zbiorze badań nad ludobójstwem pod dyrekcją Prof. Scherrera.
Więc pana Bizonia “11 lat temu” to żadna zasługa na order. W 2007 miałem już opracowania znacznie szersze i głębsze, zatwierdzone przez sympozja niezależnych badaczy ludobójstwa.
A sqrvielska promocja własnego textu ma tylko rację bytu, gdy porównasz punkt po punkcie z pracą Beina.
Dopóki nie przyhamujesz (na przeprosiny od załgańca katodebilnego hipokryty nie liczę), będę e-lał po pysku nikczemnika.
On Saturday, February 17, 2018, 10:27:25 AM PST, Józef Bizoń <jb.boguchwala@gmail.com>:
Panie Bein, Idzie panu co raz lepiej. Pan chyba wie kto i za co chrzci ludzi na antysemitników.
“Całość operacji osadnictwa Żydów w Polsce ma się odbyć pod hasłem „dobrych Żydów”, którzy to Żydzi są uciskani przez żydowskich syjonistów i różnej maści szachrajstwo żydowskie. Przywołuje się przy tym tzw. żydowskie elity postępowców, które to zostały wymordowane przez nazistów.  Przy tej okazji nie bez znaczenia jest tworzenie armii zawodowej, a nie z poboru – stanowi to bowiem mocny czynnik przyciągający.
v
Przedstawicielem tego nurtu jest propagandysta  – socjalista (podobno z Krakowa) – prowadzący portal zaprasza.net (na który trzeba bardzo uważać, bo zachowują oni, tylko dla swoich tylko znanych celów, adresy IP komputerów osób wchodzących na ten portal i dokonujących tam wpisów, publikują na swej stronie adresy IP osób niewygodnych /czym się też chwalą/, co w konsekwencji może prowadzić do inwigilacji poczty elektronicznej wybranych osób i blokowania łącz przez nieznanych sprawców).
v
W swym artykule (na tej witrynie) z dnia 02.04.2006r. pisze on:
v
Żydom niezbędny jest nowy ruch społeczno – kulturalny, odwołujący się do tradycji a otwarty na dialog z innymi kulturami.”
v
Ale też zaraz dodaje, że nie mogą być to ludzie typu Ks. prof. Waldemara Chrostowskiego pisząc:
v
Ksiądz Waldemar Chrostowski narzeka, że z Żydami nie ma dialogu…  A z kim on chciał prowadzić dialog… ze Stanisławem Krajewskim?  To niechaj do siebie ma pretensje, że nie może być żadnej dyskusji. … W tym wypadku dobór osób do tak zwanego „dialogu chrześcijańsko – żydowskiego” świadczy dobitnie, czemu ten rzekomy dialog miał służyć.”
v
A więc, dialogowanie ma polegać na tym, aby w wyniku takiego dialogu akceptować wszystko czego oczekują Żydzi. Pod takie dialogowanie należy dobierać przedstawicieli Kościoła Katolickiego wspomaganych osobami świeckimi o takim samym charakterze.
Wyraża też on troskę o odbudowę Polski pisząc:
v
Chociaż dzieło odbudowy Polski winno sprowadzić się do najprostszych działań to poprzedzone musi być bardzo wszechstronną, wielowątkową analizą, uwzględniającą całokształt zagadnień związanych z problemem żydowskim. Nieszczęściem Żydów jest to, że naziści wymordowali całą elitę postępowców, którzy zachowując tradycję, chcieli znaleźć się we współczesnym świecie.
v
Kilka miesięcy później w innym swym artykule „Idzie nowe” dodaje do tego:
v
Zacięci antysemici i prostaccy krytycy Żydów nie potrafią zrozumieć, że tylko współpraca z przyzwoitymi Żydami (a są tacy) pomoże nam odwrócić tą sytuację i anulować przestępcze działania polskiego i żydowskiego – politycznego motłochu. W przeciwnym razie, przez kolejne stulecia, nasi potomkowie będą niewolnikami tej gospodarczej zbrodni.„
v
Jednocześnie ostrzega on (w poprzednim artykule): „Nie rozpoczynajcie matoły „wojny totalnej” z Żydami bo taką wojnę na pewno przegramy!”  – inaczej mówiąc; siedźcie Polacy cicho i słuchajcie dobrych postępowych Żydów. Jednocześnie ów propagandysta ze szczególną zajadłością atakuje Radio Maryja wykorzystując obecny stan z PiS-em – a to z powodu przewidywanego przez niego nagłego zwrotu obranego kursu przez to Radio. Nie pozostawia on też suchej nitki na innych niewygodnych kapłanach oraz na tym co szczeropolskie i katolickie.”
——-
Artykuł Łobody “„Idzie nowe” został skasowany. 
………
………
Broniących Kościół Katolicki wyzywa się od matołów, prostaków, prowokatorów, głupców, ciemniaków, chorych z nienawiści, starozakonnych fanatyków, … etc.
Mają oni jedynie do wyboru milczeć (siedzieć cicho – skąd my to znamy?) lub przyłączyć się do chóru atakujących Kościół – można szydzić i drwić. Nie wolno pod żadnym względem wskazywać na zasługi Kościoła dla Narodu Polskiego (a i dla ludzkości) i polskiej państwowości.
v
Z łatwością można sobie wyobrazić co będzie się działo już za niedługo, gdy nie zostanie zablokowany skutecznie obrany kurs w stosunku do Polski i Narodu Polskiego. Frontalny atak na Kościół Katolicki w Polsce niechybnie nastąpi, bo to wynika z logiki toczących się procesów, którym poddana jest Polska. Polacy nie mogą teraz dać się podzielić i napuścić na Kościół.
v
W chwili dziejowej próby Polacy muszą ramię w ramię stanąć w obronie Kościoła Katolickiego w Polsce. Muszą pamiętać, że Polska będzie katolicka, albo jej wcale nie będzie!
v
Boguchwała, A.D. 06 grudnia 2006r. – Mgr inż. Józef Bizoń
Ten mój artykuł został opublikowany 13.08.2011 r na mojej witrynie – tj. z chwilą jej powstania.
Z chwilą powstania tego artykułu został on rozesłany e-mailami.
Zaraz po rozsyłce został on opublikowany na niektórych witrynach (nie moich, bo ja swojej witryny wówczas nie miałem).
M.in. został on opublikowany 07.12.2006 r. na witrynie zaprasza.net pod nagłówkiem “Żywioły antypolskie wiszące nad Polską”
—-
11 lat temu pisałem to co teraz nastąpiło – frontalny atak na Polskę, na Kościół Katolicki, na Polaków katolików.
Zaś Bein obudził się 3 lata później w duchu Artura Łobowy (patrz pw. artykuł),zamieszczając przy tym informacje o sobie samym – za przypopmnienie której się na mnie wścieka i wyzywa mnie publicznie od najgorszych nie mając na to najmniejszych dowodów.
https://jozefbizon.files.wordpress.com/2016/05/dr-piotr-bein-o-sobie-samym-i-o-c5bcydach-e28093-skany-z-poczty-i-z-witryny-grypa666.pdf 
M.in. link do strony, z której wykonano zrzuty ekranów
https://grypa666.wordpress.com/2009/10/31/burgermeister-w-polsce-26-28-pazdziernika-2009/#comment-20845

PB: Panie Bizoń, kolaż zawiera 3 części:

  1. Zrzuty mejli Bizoń – Szubert 7.1. do 11.1.2015.
  2. Zrzuty moich komentów na forum Grypa666 z 1.11.2009, wykonane 6.1.2015.
  3. Zrzuty z wpisu “II Konferencja w Szwarcwaldzie” na Grypa666 z 28.10.2011,  wykonane ok. 18.5.2016.

Ad 1. 

To co tam onanista-szmalcownik mgr inż. Bizoń wytłuścił o Beina strategii zasiedlania Polin — to spuścizna innego onanisty czy własne przemyślenia szmalcownika?
Wyżłopał szmalcownik-wampir tę “domieszkę” krfi Beina od Szuberta, czy jak, że już który rok nie ma dowodu? Co jeszcze było w wątku a się nie dowiemy? Proponowałem Bizoniowi & Ożydzaczom Co. — zróbcie se badania krfi, a jak nie będzie u was domieszki, to moją kref zbadacie na własny koszt. Tylko nie wiem jak pobierzecie, bo ja się nie dźgam w katodebilnych ani żydłackich (scypionki) celach.
Bizoń zapewnia Szuberta: nigdy nie ocenia po pochodzeniu, tylko po zachowaniu i działaniu. […] Można być Polakiem (czy innej narodowości) i zachowywać się zgodnie z nauką Talmudu albo jeszcze gorzej dla przypodobania się […] Taki nazywa się szabesgoj. To w czym się wzrasta od maleńkości ma decydujący wpływ na to kim się jest jako człowiek dorosły. Tak to już jest. — Mgr inż. Bizoń zna Talmud, więc wie, jak oceniać siebie, swoich i szabas gojów, a jak goja Beina po działaniu buhaha
Pytam po raz n-ty: co panu mgrowi inż. Bizoniowi podpadło w działalności Beina, że zwęszył weń ż/Żyda? Nazywanie Polin i polactfa precyzyjnie po imieniu długie lata przed obudzonymi nagle z obydwu łapami w nocniku a nogami w szambie, to raczej przejaw geniuszu niż parchactfa — czy nie, panie mgrze inż. Bizoń?
Pisze Bizoń do Szuberta o wstawkach znaków specjalnych aby nie wpaść tam w moderację.  Czy chodzi o MonitorPolski? Tam zaczął pan mgr inż. Bizoń szmalcowniczą szajbę. Aktywność szmalcownika zbiegła się wtedy z udziałem w kampanii biczowania u Maruchy:

Józef Bizoń said 2015-01-08 (czwartek) at 18:41:23 Ad. 93.
Panie Marucha
– Pan to przepuści, jeśli łaska – skoro ten 666 Bein wyciera sobie mną swą gębę na Pana blogu.
„Echa tej nieustannej nagonki odbijają się szajsem wszędzie, gdzie admini dopuścili odchody żydłackie w próbach szczucia na mnie. A taki użyteczny dureń jak Właźlinski, przedtem nieoceniony nauczyciel, mentor i współautor wyróżnionych referatów naukowych, wtranżala to łajno i woła na świat „Bein – żyd!”.?
A czy nieprawdą jest, że Bein to Żyd?
A jak nie Żyd to kto?
A może Bein jest narodowości „krętacz”?

Grypa666said 2015-01-08 (czwartek) @ 22:35:28
@Józef Bizoń 2015-01-08 at 18:41:23
A czy Bizoń to nie czubek, upadły z zamierzchłej świetnej przeszlości? Dupkowa sugestia i insynuacja, pytajnik bez cienia uzasadnienia — to nie dowody.
Tu nie MonitorPolski, Józek, możesz walić, nikt ci nie wykasuje, nie ocenzuruje LOL
Tylko niełgaj i nie zwlekaj latami z dowodem, tak jak zrobiłeś z zarzutem niegdyś na forum Maruchy, jakobym rzucił przedtem na ciebie oszczerstwo.
Nalegam nawet, wyjaśnijcie sobie, bigoty, w końcu kim jest Bein i jaka curvatura jego nosa.

Józef Bizoń said 2015-01-08 (czwartek) @ 23:03:46

Ad. 114 – Grypa666

Panie Marucha raczy Pan jeszcze tylko to przepuścić.

Z tym gościem nie mam co więcej rozmawiać..

Te podane poniżej dowody w postaci zrzutów ekranów były na Monitorze Polskim u P. Marka.

Ale okazały się najwyraźniej bardzo niewygodnymi dla P. Beina skoro zażądał ich usunięcia na MP u P. Podleckiego.

A oto te dowody (czy Pan Bein nie przyznaje się w nich do korzeni żydowskich (nie mówiąc już o innych aspektach /jego przyjętej długodystansowej strategii działania/?

[zrzuty z forum Grypa666 jak ww. pkt 2]

@Józef Bizoń 2015-01-08 at 23:03:46
1. Przyślij proszę pliki, zamieszczę u siebie, obok transkryptów od Szuberta. Zrzuty są trudno czytelne. Czy nie było czegoś więcej w art. i komentach nt. Szewczyka Dratewki?
2. W zrzutach są moje własne materiały, nadal na forum Grypy666? – nie chce mi się szukać. Zenia może nie być na forum po parokrotnym zbanowaniu go.
3. Niewiedziałem w bardaku MP, że to podałeś, krytykowałem ci wzięcie listu do Lex Nostra jakby był do Bizonia… insynuacje, jakobym skrywał korespondencje przed tobą… i o ile pamiętam, durne przyłączenie się do absurdu Maślińskiego.
Może było więcej, ale nie mam oczu ani ochoty tego przeczesywać i nie mnie obciążałoby. Zresztą Marek pozamiatał już hurtowo… niepotrzebnie się narobiłeś, zamiast bezkonfliktowo zapytać mnie osobiście. Np. wszystkie komenty z forum nt. mego „pochodzenia” mogę zebrać dość szybko z kokpitu.
4. Czemu nie wywieszasz na własnym blogu?

Peryskop said 2015-01-11 (Niedziela) @ 17:39:26

Sądzę, że należą się podziękowania inicjatorowi ukierunkowania tej dyskusji na znacznie ważniejsze i szersze kwestie, niż sprawa tytułowego Aleksieja N.

Józef Bizoń said 2015-01-11 (Niedziela) @ 19:13:11

Ooo … odezwał się i Peryskop rezydujący na Monitorze Polskim, wspólnik Piotra Beina obrzucający Polaków Joskami i wyzwiskami, spalony na MP specjalista od odwracania kota ogonem, spec w destrukcji na MP.

……………………………….

Patrz Josele jak śmisznie, ja ci kiedyś zarzucałem koordynację  z Persy-kopem (PANowiec dr mgr inż. Maciej Pokora) buhaha Na wspólnika mgr inż. Bizoń ma kwity?

Jeśli zrozumiałem sekwencję:
  • Bizoń porobił zrzuty, bo wreszcie znalazł żyda w beinie! Z wypiekami onanizował się szmalcownik kolażem 🙂 spuszczając się na forum MP, następnie u Maruchy.
  • Dla dodania sobie podniety, sondował mejlami A. Szuberta, podejrzanego przez szmalcownika z powodu pktu 3 powyżej :)))
  • Gdy i to zwiędło :)) dodał w maju obrazki 2 żydów w myckach z menorą chanukową (9 ramion a nie 3), Talmudem i in. naszymi świętymi księgami (kniżki astronomiczne Szuberta) buhaha
Podkreślam, panie Bizoń, to zgadywanka, bo na zjebach nie znam się profesjonalnie, a jak zawaliłem niesprawiedliwie dla pszypatka, to spoko — szmalcownik wyprostuje LOL
Ad 2. 
Zakłóciłbym sexualność szmalcownika-manipulanta, ale jeszcze raz proszę LOL — kolaż nt. sytuacji mosiadowej na Grypa666 i na necie (plus osobiste mejle do Beina).
Ad 3. 
“Dowód” powala. Tak jak twierdzenie szmalcownika, że Bein nieżonaty (Iwona wzdycha: Oby!), albo że w życiu nie trzymał wideł (ładnie by wyglądało nasze pól ha bez wideł! mam ze 3 – 4 sztuki na specjalności ogrodowe).
Było parę “dyskusji” z niniejszym zjebem i podobnymi szmalcownickim nt. tej fotki. Zjeb Bizoń wybił się ponad kolegów: wciskał, że kłamię o czapce narciarskiej zwiniętej w myckę, a ja z zeznania podatkowego odgrzebałem bilety podróży do Szuberta, by dokładnie określić datę fotki!
Tak to już jest z talmudystą vel szmalcownikiem Bizoniem, gdy widzi mu się wielbłąd… Podał czemu: Można być Polakiem (czy innej narodowości) i zachowywać się zgodnie z nauką Talmudu albo jeszcze gorzej dla przypodobania się…

 

On Monday, February 12, 2018, 12:40:24 PM PST, Piotr Bein:
zawstydaził się szmalcownik mgr inż. Bizoń buhaha
wyobraźnię Bizoń ma — jak albaństfo
On Monday, February 12, 2018, 12:27:56 PM PST, J. Bizoń:
Panie Bein – wstydu oszczędź! Również i z tym batem, a i z tym szlabanem.
Ma pan bardzo, a to bardzo bujną wyobraźnię.
—– Original Message —–

From: Piotr Bein Sent: Monday, February 12, 2018 8:49 PM
Subject: Re: JESTEŚMY ŚWIADKAMI OSTATECZNEGO ROZWIĄZANIA KWESTII POLSKIEJ!!!-Grzegorz Braun
[Sorka, przypadkowo wysłałem mejla uprzedniego zanim skończyłem.]
Co tu i po co tu kręcić, panie Bizoń? Co Kadyw ze szmalcownikami robił, to mgr inż. Bizoń wciśnie Beinowi skrinem wyrwanym z kontekstu buhaha Kontekst jest w moim komencie, we wpisach i na forum Grypa666 oraz na zewn. na necie. Ciężar dowodu spoczywa na oskarżającym, dlatego dostałeś szlaban w Kanadzie i dopóki nie zrobisz skrinów sytuacji mosiadowej na Grypa666 i na necie (plus osobiste mejle do Beina), będziesz rzucał szmalcownicze ożydzające oszczerstwa.  Aż podłapie to jaki żydłak na dowód polskiego antysemityzmu katolickiego…

Mecenas Bizoń wydał wyroki na hitlerowców buhaha Żydłactfo obarcza Polaków zbiorowo, to mówię o zbiorowej żydłackiej odpowiedzialności, a Bizoń mataczy. Przecie nie odpowiadają ofiary Szoa! Ani uczciwi ż/Żydzi krytyczni banksterom i syjonizmowi! Prawda używa terminologii precyzyjnej.

Nie obarczam Niemców Holokaustem! Większość z nich pojęcia nie miała, została przez reżim syjo-hitlerowski wymanipulowana na nienawiść do Żydów i Słowian. Tak jak żydłactfo u władzy i w instytucjach w Polin wymanewrowało polactfem do nienawiści wobec Rosjan, arabów, muzułmanów.
Nazista to takaż sztuczka co polskie obozy. Nacjonalni socjaliści to ówczesne żydłactfo ekwiwalentne przykrywkom neo-liberałowie, neo-konserwatyści, prawica i lewica. Wyznawcy ideologii, nic więcej, a czy mordowali i z czyjego planu i manipulacji oraz w jakiej mierze ponoszą winę — to jest dopiero pytanie sprawiedliwe!
Mgrze inż. Bizoń, odróżniam rusactfo od Rosjan, muślimów wahabitów i islamistów od muzułmanów, a antysemickich semitów od Arabów wyznania muzułmańskiego jak i chrześcijańskiego. A Polin jest nie od dziś, jak sam Bizoń dowodzi w swoich (dobrych — piszę od dawna i re-publikuję) opracowaniach o coraz głębszym zżydłacaniu w-szawskiego rządu, a dziś widać w ustawce pn. “polskie obozy” od tegoż rządu.
Żydłaccy syjonistyczni hitlerowcy, z planu żydłackich banksterów (bo bywają bankierzy żydowscy uczciwi) i globalnych syjonistów (bo bywają syjoniści zwolennicy państwa równoprawnych narodów w Palestynie, obecnie okupowanej z planu ww. banksterii i globalnych syjonistów), zaplanowali i uskutecznili Holokaust, w tym zagłada współplemieńców w Szoa.
Polacy nie wzięli udziału w Holokauście ani w Szoa. Nieliczne polactfo, podgrupa Polaków — tak. Ich “następcy” ożydzacze urządzają “Holokaust bis” na skutecznych Polakach. Następcy tak ohydni, że dorobią pochodzenie, by zaspokoić swój zwierzęcy antysemityzm. Podobnych spotkałem wśród albaństfa terrorystycznego w Kosowie: Wskazali na psa bezdomnego po stracie serbskiego pana. –Zabijemy go, serbskiego! Spałem u terrorystów jadłem u serbskich mnichów
Apjać, mam ich uogólniać Albańczycy? Spotkałem zastraszonych przez albaństfoAlbańczyków, zdegustowanych tamtymi. Mówili mi o pomocy, przychylności i ochronie z miejscowego monastyru prawosławnego.  Kilka lat później, rzucono bombę w monastyr. Doniosłem do włoskiego KFOR, który chronił monastyr i mnichów na wyjazdach. Schwytano sprawców — w jaczejce, gdzie uprzednio gościłem.
Zwęszyłem szmalcownika Bizonia, doniosłem do RCMP dla bezpieczeństwa własnego tym razem. Bizoń z ożydzaczami od Maruchy mają szlaban od sądu fedralnego Kanady.
Co tu i po co tu kręcić, panie Bizoń? Mnóstwo nazwisk Polaków (wszyscy moi ożydzacze buhaha)  jest w zapisach pochodzenia żydowskiego. “Zakwalifikowałem” Bizonia edukacyjnie, nie raz. Ale ożydzacz, podobnie jak koledzy po fachu, “nie dostrzegli” pytajnika. Dostałem jeszcze więcej ożydzeń i poniżeń od tych, co ożydzają bez pytajnika i bez ustanku. Wśród nich celują: mgr inż. Bizoń, karany już za antysemityzm w Australii Jerzy Ulicki-Rek, profesor Korab-Karpowicz, a ostatnio dołączyli Krzysztof Kornatowicz i Andrzej Dziąba.
Panie ministrze Patryku Jaki, czy jest bat na takich w kraju? Przynoszą ujmę narodowi polskiemu. — Dr mgr inż. Piotr Bein, niezależny badacz ludobójstwa
On Monday, February 12, 2018, 9:20:44 AM PST, J. Bizoń <poleodbioru@go2.pl>:
Panie Bein
Pana to czy nie Pana, i co tu jest wyrwane z kontekstu?
jak pisalem na poczatku istnienia bloga agenciurom atakujacym mnie za rzekomy antysemityzm, znalazlem swe zydowskie pochodzenie na stronach genealogii zydowskiej z polski; niech kazdy wejdzie tam i sprawdzi swe nazwisko – chyba z polowa znajdzie swe pochodzenie zydowskie; dlatego jeszcze raz mowie: po czynach ich osadzaj, nie po kolorze piorek”

“Było kilku sławnych Żydów w Polsce np.Kazimierz Bein – okulista. Byli też mniej sławni – komunistyczny komendant Krakowa tez chyba nazywał się Bein.
======================
od p.b.: no widzicie, nawet pod danym nazwiskiem sa szuje i porzadni; czy kabe byl zydem nie wiem ale jesli to moj dziad stryjeczny (jak mowil moj Ojciec inz. Aleksander Bein), to zasluzyl sie najbardziej zwiezlymi tlumaczeniami polskich pisarzy (np. quo vadis) na esperanto; w pewnej chwili rzucil wszystko nikt nie wie dlaczego; ja chyba cos z tego odziedziczylem, bo mam ochote zrobic to ws. pandemii i dzialalnosci dla rodakow, tj. polakow;
sw. pamieci moj ojciec opowiadal tez o dziadku czy pradziadku, nie pamietam, ktory siedzial w kiciu wsadzony przez cara za dzialalnosc rjewolucyjna, siedzial podobno obok rozy luksemburg, tlumaczyl kapital marksa stukaniem przez sciane — stad tez cos oddziedziczylem, bo lubie tlumaczyc, tylko nie marksa; za kare moj dziad utracil majatek pod lodzia;
perspektywy czasu musze przyznac e car wiedzial co robi wsadzajac do ciupy socjalisow, z drugiej strony bylo to wtedy cos jak new age teraz – ekscytujace porywajace mlode umysly (ci sami satanisci zreszta stoja za obydwiema zmylkami);
jak pisalem na poczatku istnienia bloga agenciurom atakujacym mnie za rzekomy antysemityzm, znalazlem swe zydowskie pochodzenie na stronach genealogii zydowskiej z polski; niech kazdy wejdzie tam i sprawdzi swe nazwisko – chyba z polowa znajdzie swe pochodzenie zydowskie; dlatego jeszcze raz mowie: po czynach ich osadzaj, nie po kolorze piorek”
Wcześniej min. napisałem:
—-
“Działamy wg starego dobrze znanego schematu.
Nie ma Niemców – są naziści.
Nie ma Żydów – są żydłaki.
Nie ma Polski – jest Polin.
Nie ma Polaków – jest polactfo.
Jest tylko jeden wrzeszczący mędrzec – dr Piotr Bein i tylko jego słuchajcie.
Bein wrzeszczy, że ja i inni go ożydzają.
W rzeczywistości Bein sam siebie ożydził.
Dowody na to są TU
Zamieszczone w PDF zrzuty ekranów wykonane zostały z oryginalnych źródeł – o czym doskonale wie Bein i jego kamraci.”
—–
Ponieważ rżnie Pan głupa o co chodzi w tym skrócie myślowym, to teraz specjalnie dla pana dopowiem.
Nie ma zbrodniarzy niemieckich – zamiast tego są naziści, a nazistą mógł zostać każdy, jeśli tylko chciał.
Nie ma zbrodniarzy żydowskich – zamiast tego są wprowadzeni przez Beina żydłacy.
Rozumiem też, że chce się pan dorobić w wiki klasyfikacji wg Piotra Beina
Przypomnę też panu, że na szmalcowników (obojętnie jakiej narodowści) AK wydawało wyroki śmierci i je wykonywało.
Czy tak mam rozumieć (jako groźbę) pana zakwalifikowanie mnie do szmalcowników (po wcześniejszym bezpodstawnym zakwalifikowaniu mnie przez pana na Żyda) za przypomnienie tego, co pan sam o sobie napisał?
Brzydko wyglądają pana piórka.
—– Original Message —–
From: Piotr Bein Sent: Monday, February 12, 2018 4:01 PM Subject: Re: JESTEŚMY ŚWIADKAMI OSTATECZNEGO ROZWIĄZANIA KWESTII POLSKIEJ!!!-Grzegorz Braun
Co to, to na pewno nie, panie mgr inż. Bizoń! Przez lata nie dałem powodu pozwu o klasyczny antysemityzm, szmalcownik Bizoń niech na swoich katodebilach próbuje, za szlabanem dzięki Bogu.
Inteligent mgr inż. Bizoń debaty unika nt. wypowiedzi swych katolickich guru… Prosi o klaryfikację pojęć :)) Poukładane u Beina od lat: są Polska i Polacy w moim sercu… kontra zżydłacone Polin polactfa i katolactfa, które w tym pomogło czynem (szabas goje) i zaniedbaniem (użyteczni idioci).
Jest żydowstwo jako zbiorowość globalnie i żydłactfo (analogia Polacy – polactfo).
Są ż/Żydzi i ż/Żydówki, są żydłaki i żydowice.
Są Niemcy i są naziści czyli syjonistyczni hitlerowcy III Rzeszy, twór banksterii i globalnych syjonistów, panie szmalcownik Bizoń. Się nie onanizować ożydzaniem, nie ujadać, czytać historię, szmalcownik Bizoń, o TU — ni masz tego o swych guru:
Poszło w świat, bo tak zdecydowałem w 2009, by ratować kampanię anty-H1N1. Na astronomii nie znam się, ale oczywiste iż podły szmalcownik katolik mgr inż. Józef Bizoń wyjął z kontekstu i się onanizuje zrzutami i kolażami pod RozpiętymNaKrzyżu.
 
On Monday, February 12, 2018, 2:18:12 AM PST, J. Bizoń <poleodbioru@go2.pl> wrote:
Działamy wg starego dobrze znanego schematu.
Nie ma Niemców – są naziści.
Nie ma Żydów – są żydłaki.
Nie ma Polski – jest Polin.
Nie ma Polaków – jest polactfo.
Jest tylko jeden wrzeszczący mędrzec – dr Piotr Bein i tylko jego słuchajcie.
Bein wrzeszczy, że ja i inni go ożydzają.
W rzeczywistości Bein sam siebie ożydził.
Dowody na to są TU
https://jozefbizon.files.wordpress.com/2016/05/dr-piotr-bein-o-sobie-samym-i-o-c5bcydach-e28093-skany-z-poczty-i-z-witryny-grypa666.pdf
Zamieszczone w PDF zrzuty ekranów wykonane zostały z oryginalnych źródeł – o czym doskonale wie Bein i jego kamraci.
A tak przy okazji dla wyjaśnienia. Geny dziedziczy się zarówno po ojcu jaki i po matce, chyba że Bein swym zwyczajem wytworzy nową genetyką, ale mniejsza już o to.
No i skoro Bein ma jedyną najsłuszniejszą rację, to powinien się on cieszyć z tego, a nie wytykać, że to poszło na cały świat, a nawet i dalej – w komos, i kto tam wie kto jeszcze to odbierze po latach świetlnych.

—– Original Message —–

From: Piotr Bein Sent: Monday, February 12, 2018 4:03 AM Subject: Re: JESTEŚMY ŚWIADKAMI OSTATECZNEGO ROZWIĄZANIA KWESTII POLSKIEJ!!!-Grzegorz Braun
Informatyk mgr inż. Bizoń znów złamał wątek, adresując wyłącznie do mnie. Kogo ma w ukrytym rozdzielniku? Cały wątek tu na samej górze: Żydłackie cuda w Polin: masoński Korab-Karpowicz z katolackim przydupasem Bizoniem.
Mgr inż. Bizoń miast wideł do wyrzucenia gnoju w-szawskiego poleca czczą gadaninę katolicką, skrinem uzasadnia prawo poniżać za szczekanie, do tego nieinteligentne.
Szmalcownictwo Bizonia na punkcie ubzduranego pochodzenia  to “polskie obozy zagłady” bis. Żyd wykorzystałby medialnie i sądowo. Dziękuj załganemu bożkowi katolackiemu, żeś nie trafił na autentycznego ż/Żyda. Zarówno Diabeł jak i Bóg kształtują ludzi na swe podobieństwo.
Reszczyński w tym nagraniu mówi o tym jak wykorzystać w obronie Polski i Narodu Polskiego zaistniałą sytuację  Wykorzystać sytuację w info-wojnie, to podać prawdę w jęz. obcych na świat: Holokaust  zaplanowanym spiskiem żydobanksterii i syjonistów przeciw swoim i Słowianom. Resztę Polacy znają… Czemu nie nagrał dla odbiorców niemieckojęzycznych odważny i mądry wasz Ks. Prof. Guz? Raby w Polin chcą walczyć z żydłactfem, szeptając sobie z obawy przed “antysemityzmem”. Przekrzyczy was Holo-kłamstwo zgrzybiałych bab i dziadów w Tel Awiwie.

Minuta przed trzynastą, Braun i Reszczyński obok samoreklamy nie pokazali Polakom kompletu info ani jak działać. U Beina znalazł to już kto chciał, także gotowce do wklejania pod szkalującymi artami anglojęzycznymi. Przestrzegłem też, by rozpoznać prowokację pogłębiającą się z wewnątrz (rząd, “opozycja” i “katoliccy” publicyści typu Gadowski) i zewnątrz. E-twarze gadają rozpoznawanie, do akcji bardzo daleko, Olszański grozi palcem w bucie na przyszłe odebranie władzy. Winnicki “zmusił” Judę Obłudę do podpisania ustawy b. złej dla Polaków; teraz dopiero powstaną produkcje “artystyczne”, powyłażą “historycy”.
Więc o czym pisze Bizoń  — jak wykorzystać?
Idziemy w dobrym kierunku, jestem przekonany — mówi na koniec gadaniny Reszczyński. Kupić jego książeczkę o Konecznym i wywiesić w oknie z krzyżem. “Świat” podwórkowy zobaczy to co wie, a czego nie wie świat.
 
Bałamutne pisanie — To Bizoń i katoliccy guru wprowadzają w błąd, jak wykazałem. Bizoń niepotrafi skontrować… no to “żyda” nie-katodebila odstręcza widowni. Guru prześcigają się w patriotyzmie przed kamerami, a w nosie dłubali, gdy trąbiłem po polsku i angielsku pełną prawdę o Holokauście, zbierając ożydzanie od zjebów bizoniopodobnych. Gdzie był wtedy Bizoń przyklasnąć… czy obżydzić posłańca prawdy na skundlonej polskiej scenie, hę? Bizoń ani razu nie rozpowszechnił tego, tupiąc jak smarkacz, gdy jego nie publikować, kopiąc do bramki z porno-agitkami neoubeckimi. Ożydzanie z potencjałem terroryzmu a nie pogrom stwierdził sąd Kanady i dał Bizoniowi & Co. szlaban. Najpierw sprawdzili (czas masakry Hebdo we Francji), czy jestem ż/Żyd: “Nie Żyd, nie ma sprawy”. Dopiero element terrorystyczny Cichockiego w waszej nagonce u Maruchy nadał waszej sprawie biegu w systemie sprawiedliwości Kanady.
 
Skopiowałeś moje własne komenty z mego bloga, boś podejrzewał u mnie, co sam zdolnyś: usunąć niewygodne info. Mam na blogu prawdę: nazwisko “Bein” jest w zapisach żydowskich. Twoje i wszystkich ożydzaczy z czystopolskimi “godnościami” też są, a nikt was za to nie goni. Wg mgra inż. Bizonia to koszerne? Zostało na necie świadectwo, że nikczemnik Bizoń zrobił z tego gnój. Wpisy i załgane fora dokumentują nagonkę żydłacką na mnie za kampanię w obronie narodu przed bio-bronią H1N1. Gdy zapomniano o co poszło, Bizoń zrobił skriny do wrednego ożydzania 6 lat później.

 
 

—– Forwarded Message —–
From: Józef Bizoń <jb.boguchwala@gmail.com>
Sent: Saturday, February 10, 2018, 7:52:15 AM PST
Subject: Re: JESTEŚMY ŚWIADKAMI OSTATECZNEGO ROZWIĄZANIA KWESTII POLSKIEJ!!!-Grzegorz Braun
Z tym ożydzaniem Beina – to co do zasady – jest tak samo jak z nagłaśnianymi przez Żydów polskimi obozami koncentaracyjnymi.
Bein wrzeszczy, że ja i inni go ożydzają.
W rzeczywistości Bein sam siebie ożydził.
Dowody na to są TU
https://jozefbizon.files.wordpress.com/2016/05/dr-piotr-bein-o-sobie-samym-i-o-c5bcydach-e28093-skany-z-poczty-i-z-witryny-grypa666.pdf 
 
Zamiast szczekania uczyć się od innych inteligentnego działania – o TU
https://www.youtube.com/watch?time_continue=2252&v=msLL7wLGO1s
 
Reszczyński w tym nagraniu mówi o tym jak wykorzystać w obonie Polski i Narodu Polskiego zaistniałą sytuację w związku z nowelizacją ustawy o IPN. No, ale Beinowi to się straszliwie nie podoba, to stąd i jego bałamutne pisanie o tym wywiadzie z Reszczyńskim.
 
JB
—– Original Message —–
From: Piotr Bein
To: Krystyna Anna Krzekotowska ; wojciech.krzeszowski@gmail.com ; Krzysztof Cierpisz ; Krzysztof Nowak ; Magnuszewski Krzysztof ; Krzysztof Kopec ; Krzysztof Wyszkowski ; Sławomir Krzyżanowski ; Krzysztof Ciepluch ; Krzysztof Zagozda ; TADEUSZ PIECZONKA ; Zdzisław Jankowski ; Aleksander Szymczak ; Centrum Informacji ; Grzegorz Piątek ; Ruch Edukacji Narodowej REN ; Patryk JAKI – Poseł na Sejm RP ; Piotr Płomiński ; Italian Polish ; Polska Racja Stanu ; Antoni Gąska ; Otylia Zigman ; Grzegorz Braun ; Grzegorz Braun ; Stanisław Michalkiewicz
Cc: Danuta Becker ; Walerian Dabrowski ; OSM D BARBARA ŁOPACIŃSKA EWA GOLDA ; Krystyna Kapla ; Krystian Kogowski ; Marian Krakowiak ; Maria Kogowska ; Mariadolacka ; Maria Teresa Thrun ; Marian Barański ; Rafał Maria Popowski ; Józef Bizoń ; Jarosław Utrata ; Liga Obrony Suwerenności ; Lech Lucyna Lech ; Leszek Lepczyński ; Lidia Lassota ; Krzysztof Lewandowski ; Leszek O. ; Ludwik Wasiak ; Lech Kuchnowski ; Lucyna Wrzosek ; LEGUTKO Ryszard Antoni ; Leszek Skonka ; Lech Osikowicz ; Malgorzata Laudanska ; Panotama Lub. TVP ; Lorenz Freimann ; Lublin Stop Bezprawiu ; Leszek. Kowalski ; orzelexpress@yahoo.com ; Orzechowski Miroslaw ; Solidarna Polska Wrocław ; Justyna Bienias ; Jurek. Olenderek ; Prof. W. Julian Korab-Karpowicz ; Justyna Z. C.CH. ; Krzysztof Kornatowicz ; Krzysztof Kaszuba ; Ks. Ksawery ; Krystyna KLOSKOWICZ ; Krystyna Kiwacz ; Kristoffer Karpowicz ; Kazimierz Klimek ; Józef Kamycki ; Leszek Konarski ; Kurierchicago . ; Stowarzyszenie Na Rzecz Praworządności ; Ruchoburzonychwama ; Sandra Spychała ; Ruch Obywatelski Info ; Grzegorz. Osowski. B. ; Kazimierz Styrna ; Patrioci Polscy ; Polska Prawda ; Polska Polska ; Piotr Pietrzak ; Paul Prandecki ; Margaret Wirkus ; Margaret .McGrath ; Andrzej Margonski ; Marek. Krasnopolski ; Marek Chrapan ; Wiesław Maciejewski ; Andrzej.Marszalkowski Marszałkowski ; E. Makowiecka ; Rycerz396 ; Ryszard Drżał ; Wojciech Edward Leszczyński ; Wojciech. Pisklak ; Waldemar. Wo1 ; Janusz. Wojciechowski ; Andrzej Dziąba ; Antiglobalist Fudyma ; Tadeusz Cichocki
Sent: Saturday, February 10, 2018 7:35 AM Subject: Re: JESTEŚMY ŚWIADKAMI OSTATECZNEGO ROZWIĄZANIA KWESTII POLSKIEJ!!!-Grzegorz Braun
Bizoń, kazać to możesz swemu psu… Teraz poczytaj, o TU:
Ubódł spis treści? Riposta ego-paranoikowi J. Bizoniowi na “Atak Piotra Beina…”
…czy krytka katolickiego guru, Brauna, przez Beina?
A może to: Żydłackie cuda w Polin: masoński Korab-Karpowicz z katolackim przydupasem Bizoniem
BUHAHA inteligencja na poziom chama z Boguchwały…
Jaka prawda? Marzec ’68 to ustawka mosiadowa. Mossakowski rusofob patologiczny, a rozmówca buc ws. polsko-żydowskich. Na kolanie wykrzesałem więcej niż “przygotowana” do wywiadu gadająca twarz.
Reszczyński mówi o 1000-letniej historii Polaków! Istniejemy od tysięcy lat! A państwowość, narodowość, to znacznie późniejsze pojęcia niż “chrzest” — dobrowolna ceremonia wybrania Chrystusa, a nie siłą! Obowiązek chronienia słabszego NIE wynika z naszej religii, jest zakodowany w starszych systemach moralnych niż katolicyzm. Chrześcijanie koptowie, chaldejczycy są 1000 lat starsi od katolików.
Jak się wykazał katolik Bizoń, tropiąc Beina “żyda”? Klasyczny polski szmalcownik, morderca Żydów buhaha
Reszczykowski: napływ cywilizacji arabskiej do Europy.  To jest “cywilizacja” islamistów żydo-wahabizmu, panie wykształciuch. Arabowie stanowią ok. 25 % wyznawców islamu? Arabowie to także Allachu Akbar – Bóg jest wielki chrześcijanie arabscy. Muzułmanie to także nie arabscy nachoćcy Persowie, Irakijczycy, Afgańczycy, Czeczeńcy, Albańczycy, Pakistańczycy… jak i czarne hordy z Afryki!
Nie obyło się bez konecznego szowinizmu. Jaka łacińska  najwyżej postawiona! Wybiła wyżej od siebie postawionych duchowo Indian Amerykańskich! To Europejczycy o chrześcijańskich korzeniach na Zachodzie dają się wodzić żydłactfu na barbarzyńskie wojny! Jak wyżsi są łacinnicy od Słowian bizantyjskich, skoro popierają diabła w Syrii, słuchają hasbary na Putina, jedynego który zakasał rękawy na waszych “arabów”.
Realizacja masońskich planów… Bizoń, naucz pana Reszczykowskiego wykrztusić żydłackich planów… buhaha Soros sobie wymyślił
Konferencja Wansee 1943 rok :)))
Jacy “erudyci” taki naród i zachwycone katolactfo jak mgr inż. Bizoń.  Bardziej szanuję operatora koparki wyburzeniowej, Hindusa hinduistę, który nie ważył się z zasad swej wiary wyburzyć w Vancouver pustelni katolickiej, w której wasi wierni porzucili krzyże, zainkasowawszy należność za działkę!!!
Bez Bizonia, kto by wiedział, kogo słuchać i kiedy? Reszczyński wymienia ułamek tego, co zebrałem w wyróżnionej pracy dla sympozjum wiodących expertów genodydu: Rewizjonizm, odwracanie ról i restytucje: kazus polsko-żydowski …ponad 10 lat temu — a Bizoń gdzie ma pod RozpiętymNaKrzyżu? Ale “wiedział” kogo tępić onanizator ożydzacz z tytułem mgra inż.
Jakie działanie? ględzenie jak wszędzie i wszyscy… Bein działa tekstem, więcej u niego niż u kapo “polskiego obozu śmierci” pod RozpiętymNaKrzyżu, mgra inż. Bizonia Józefa… czytać qrva Bizoń, o TU:
Piotr Bein: Holo-hoax for Holo-caustianity and Holo-business: Holocaust survivors storm Polish embassy to protest contentious bill
„Polskie” obozy zagłady Słowian i Żydów przez żydłactfo
On Thursday, February 8, 2018, 6:15:22 PM PST, Otylia Zigman: Grzegorz Braun: jesteśmy świadkami ostatecznego rozwiązania kwestii polskiej!

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/