Grypa666 komentuje parę wpisów na WierniPolsceSuwerennej

Twój komentarz oczekuje na moderację.

Artykuł, wstęp i dyskusja — miernota badawczo-historyczna, grafomania wykształciuchowa.
„Również dzisiaj w Internecie, na niezależnych stronach, wskazywanie rzeczywistych przyczyn i inicjatorów ludobójstwa […] należy do rzadkości.”
D. Kosiur przeczesał materiały polskich autorów, zanim wybrał badziewie? Odfajkowł „patriotyczną” powinność w krytycznym dla narodu momencie — gdy za późno prace takie propagować. Zawaliliście edukację narodową.
A pyskacze na forum biadolą że nie ma dowodów itd. Fanatyków wymanewrowało żydłactfo w drugi kraniec: całkowita negacja Holokaustu i Szoa by odurnić gojów, skupić uwagę na Żydach jako rzekomych jedynych ofiarach, zmyć z żydłactfa pierwotną winę za ludobójstwo II wś.
Służby odstręczają ożydzając autora, więc miernota nie wie. Ale że WPS, pretendujący do konesera tematu „żydłactfo” rżnie głupa, to osobisty afront dla autora poniższych:
https://piotrbein.net/2010/04/22/judeocentrycy-i-masowe-zbrodnie/
https://piotrbein.net/2011/08/05/rewizjonizm-odwracanie-rol-i-restytucje-kazus-polsko-zydowski/
https://piotrbein.net/2009/12/28/list-otwarty-do-dr-aliny-calej-zydowski-instytut-historyczny
Dwie 1-sze prace przeszły skrutynizację na sympozjach Międzynarodowego Projektu Badań nad Ludobójstwem XX i XXI w. pod dyrekcją Prof. Christiana Scherrera. Obie prace zakwalifikowały się do Tomu I monumentalnej monografii Prof. Scherrera, tomu zarezerwowanego przezeń do najlepszych. Bez przygotowania profesjonalnego ani grantów, z honorarium parę stów $ za 4 opracowania w projekcie (łączny nakład pracy ok. 5 lat full time) i udział w kilku sympozjach.
Prof. Scherrerowi zniszczyli na kompie gotowy do publikacji Tom I, a jego prawdopodobnie zamordowali w katastrofie MH17 nad Donbasem, bo od tamtego czasu nie odpowiada na mejle, których wymienialiśmy kilka rocznie. Kilka razy na rok latał linią MH Amsterdam – Kuala Lumpur na trybunały ludowe przeciw żydłactfu. Tamże miała być publikowana ww. monografia. Zdołał tylko wydać Silent Death (z moją pracą, znów wyróżnioną przezeń, do której dali w części materiały wiodący niezależni atomiści skrępowani przez służby) :
https://piotrbein.net/2010/01/05/dirty-uranium-weapons-cover-ups/
oraz drugą knigę Iraq: Genocide by Sanctions.
Moje prace są na necie i rozprowadzam od ponad 10 lat. Budzicie się z łapami w nocnikach, nogami w szambie nie do wydobycia się. Czyja wina? Tylko żydłaków?
Od początku interpretuję bieżączki z pktu tych prac. Włożyłem do kapsułki w 7 pktach pod „Przeciwdziałania” to, co potrzeba Polakom do obrony w obecnym ataku „obozowym”:
https://piotrbein.net/2018/02/01/piotr-bein-spor-z-izraelem-o-polskie-obozy

 
++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Czemu mój koment nie przeszedł?

Polubienie

 • Twój komentarz oczekuje na moderację.

  To i lepiej, widzę jak beznadziejny jest tekst i forum. Przyczyniacie się do mętlika.
  To nie Izrael, tylko kompleks władzy żydłackiej zagraża, nie tylko Polsce ale globalnie. Zniknie jutro Izrael, a problem NWO nie.
  Podobne umowy dwustronne z Izraelem, każdy kraj zachodni ma. Ż-banksteria przejmuje pod kontrolę wodę, powietrze, nasiona itd. na całym globie. Izrael jest li tylko ich narzędziem w formie „państwa”.
  Marek S znany jest z publikacji badziewia. Jego tekst (inny) u Maruchy stał się źródłem skandalicznej „dyskusji” z poniżaniem Szuberta za merytoryczną krytykę, następnie mnie i innych za obronę Szuberta.
  Marucha wszedł w nawyk przyzwalania na biczowanie kręgu tych osób, włącznie z ożydzaniem, pod dalszymi wpisami, łącznie 4 jeśli pamiętam.
  WPS nie dość że publikuje badziewie, to z qrevskiego bloga jeśli chodzi o Polską Rację Stanu, który zniesławił kilkakrotnie do taktu z neo-ubecją autora prac, jakie dziś byłyby kluczem do zaradzenia obecnemu „kryzysowi” z Izraelem. Prace wyjaśniają modus operandi żydłactfa i kontekst NWO:
  https://piotrbein.net/2010/04/22/judeocentrycy-i-masowe-zbrodnie/
  https://piotrbein.net/2011/08/05/rewizjonizm-odwracanie-rol-i-restytucje-kazus-polsko-zydowski/
  Starsze zastosowanie wyników badań, w czasie nagonki z ŻIH:
  https://piotrbein.net/2009/12/28/list-otwarty-do-dr-aliny-calej-zydowski-instytut-historyczny
  Zastosowanie praktyczne do obecnej chucpy, patrz 7 pktów na dole:
  https://piotrbein.net/2018/02/01/piotr-bein-spor-z-izraelem-o-polskie-obozy/
  Ale jest za późno, zawaliliście z resztą patriotów edukację na tej osnowie.
  Tymczasem Paziem warcholi o głupią humoreskę, a tu nagania do petycji do rządu, który kolaborował z żydłactfem nad takimi a nie innymi ustawkami.

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/