Polski Komitet Obchodów Świąt i Rocznic Narod. — co z tego wyjdzie?

Piotr Bein To:Edward Maciejczyk,Paweł Ziemiński,Aleksander Jabłonowski,Stanisław Michalkiewicz,Marek Podleckiand 5 more…Cc: balcerek7Andrzej Szubert,Albin Siwak,Józef Bizoń,Jerzy Jaśkowskiand 22 more…Feb 15 at 10:42 AM
Program deklaruje m.in. prawdę historyczną.
I wś., Traktat Wersalski, Niepodległość — to Wielka Zmyła zaaranżowana przez klikę globalnej władzy, żeby zrywami narodowymi obalić monarchie, carat i imperia stojące na drodze planom NWO. Jesteśmy świadkami rozbiórki tychże państw narodowych w drugim etapie realizacji NWO przez tę samą klikę.
Bez całej prawdy i ta inicjatywa na nic. Mamy kalekie analogie pobłażania prawdzie w obecnej kampanii Holo-kłamstwa: Polacy na własnym Żwirowisku upokorzeni przez żydłactfo:  Skandal na uroczystościach w Auschwitz! Kazano schować polską flagę
Z osobistegoi punktu nadmienię drugą mowę trawę w Programie. Jak wyobrażacie sobie udział ożydzonych skutecznych Polaków w jakiejkolwiek inicjatywie?
ŻADEN z deklarowników nie wstawił się w sprawach skandalicznego ożydzania, poniżania i biczowania od lat przez podobno czystopolskich Polaków i wzorowych katolików.
Papier wszystko przyjmie, gorzej z owocami, a z dalekowzrocznością i poczuciem chrześcijańskiej sprawiedliwości na własnym podwórku — tragicznie..
On Thursday, February 15, 2018, 7:10:17 AM PST, Paweł Ziemiński:

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/