[dyskusja] Wykład z zakresu dywersji ideologicznej

Andrzej Szubert do:Michał Jarzyński Cc:Paweł Ziemiński,Albin Siwak,Swiatowid4 Andrzej Skorski,MrNacjonalistaand 9 more…Feb 18 at 11:51 AM
Panie Dudziński
Do upadku PRL doprowadzili nie patrioci a użyteczni idioci. Sam zresztą do nich wtedy należałem i zaciekle walczyłem z komuną. A teraz sobie w brodę pluję. To przez takich właśnie “patriotów” walczących z PRL-em Polska wpadła w 1989 roku pod żydowską okupację.
PiSrael jest wiernie służącą interesom żydowskim i żydo-banksterskim, antypolską parią. To PiSrael słał polskie wojska do żydowskich wojen i okupacji, parł do ratyfikacji żydo-banksterskiego TTIP i ratyfikował żydo-banksterską CETA. To on dorzuca nowe przymusowe ludobójcze szczepienia i otwiera drzwi dla GMO. A teraz jeszcze Moraw-icek ściąga do Judeopolonii jeden z najbardziej bandyckich usraelskich banków żydo-bankstera Morgana.
Obecna “zadyma” z Izraelem jest ustawką. Idzie o restytucję “pożydowskiego mienia”. I zobaczy Pan, że PiSrael ustąpi!

Byłbym szczęśliwy, gdyby Polskę udało się wyrwać z bilderbergowskiej żydobanksterskiej jewrounii i bandyckiego NATO. Ale PiSrael służący interesom żydowskim nigdy Judepolonii z jewrounii nie wyprowadzi.

A profesor K-K jest jajogłowym inteligencikiem z obrzezaną żydo-katolicyzmem i miłością do bandyckiego USrAela i PiSraela mózgownicą.

Sam zaś IPN – Instytut Poniżania Narodu należy zlikwidować. To w “ślectwach” IPN okazało się, że za żydo-ubecką prowokację w Kielcach i żydo-hitlerowske Jedwabne odpowiedzialni są…Polacy.  IPN to instytut pisania historii powojennej pod dyktando żydowskiego okupanta.
Jeszcze wiele musi Pan się nauczyć i zrozumieć, by zabierać głos. 
Krzysztof Dudziński: Panie profesorze [Korab-Karpowicz]

Nie widzę logiki w Pana myśleniu. Zabrania Pan patriotom krytykować rządu i  PIS ( w szczególności?) Nie jest Pan konsekwentny w lansowaniu swej teorii. Nie kto inny jak patrioci  poprzez nieustanną krytykę poczynań rządów komunistycznych (?) i PZPR  doprowadzili do ich upadku.  Logicznym jest , że również patrioci obalą obecny rząd, który analogicznie do rządów epoki słusznie minionej  tworzy problemy tylko po to aby je rozwiązywać . Przykładów takiego działania nie musi Pan szukać daleko. Czy trzeba było nowelizować ustawę IPN , żeby teraz rozwiązywać problem fatalnych stosunków z Izraelem, Ukraina , stanami Zjednoczonymi? ,. Czy trzeba było  zdemolować Puszczę Białowieską , żeby teraz szukać wspólnej płaszczyzny porozumienia z Unią Europejską? . I najważniejsze czy trzeba było rozwalić wszelkie możliwie dobre stosunki polityczne na świecie , żeby je ‘Naprawiać”.  Moim zdaniem jeśli ten rząd  , a ściślej mówiąc  program   polityczno – gospodarczy  PIS   nie zostanie poddany ostrej krytyce przez obecnych patriotów to w niedługim czasie dowiemy się od  jedynie słusznej partii i rządu dobrej zmiany , że zostaliśmy z niewiadomych  nam przyczyn usunięci  z  Unii  wbrew naszej woli.  I to jest największą obłudą  strategów państwa PIS

++++++++++++++++++++++++++++
PB: Sedno: żałosna świadomość co najmniej połowy narodu; krytyka A znaczy poparcie dla B. Gdy po 10 IV krytykowałem PiS przed wybiurami, katodebile skakali mi do ócz 🙂 że lubieję 🙂 PO. A parę wpisów nazad mieli moją krytykę PO i popisdzielstfa w ogóle, z uzasadnieniem badawczym, nadal niestrawnym  (za duży wysiłek umysłowy), tak jak unikają prac p. Bizonia za skomplikowane wykresy 🙂

Po wygranej PO, jeden z katodebilnych geniuszuf (Dakowski?) zaatakował mnie, że to przeze mnie PiSraelici przegrali :))) Adjutant Macierewicza/Singera w onym czasie sprowokował akcję potępienia Grypy666 przez katodebilne polactfo. Kto chce, może na moim blogu odgrzebać oba objawy katozdebilenia.
Kandydzior na kandydziora na prezydęta Polin, utopijniak K-K pod publiczkę bredził estetycznie banałami i frazesami. Gdzie program, a w nim cokolwiek na zaradzenie narodowej tragedii świadomościowej?!
Jaka zatem kontr-strategia, panowie Bizoń i K-K? Co zrobiliście przez lata, by oświecić swój ciemnogród? Ożydziliście i obżydziliście takich skutecznych jak Bein… kongraty lokajom neo-ubeckim! A K-K wplótł się w hasbarne pranie gojów przed wybiurami. Chamski w białych rękawiczkach pacan szmalcownik K-K mondrzysiem jako prosor (Óczelni, w skrócie “U.” jak Uniwerek Łazarskiego w tylcu polskojęzycznych jesziw) przed “klasą” qrva przypadkowego e-rozdzielnika… Idiotę robi z siebie przed znającymi od lat tych jego “neo-bolszewików”.

Wierny swym zasadom demon-kracji zżydłaconej, K-K oddał bez pytania sygnatariuszy o zgodę, tysiące podpisów zebranych na siebie… I to komu! Błaznowi etatowemu, krypto-żydłakowi masonowi Ozjaszowi Goldbergowi vel Korwin-Mikke. JKM to karierowicz dozgonny “polskiej” sceny politycznej we wszawie i bruxeli. Niewiadomo czy obok pro-żydłackiej durnoty (prywaryzacja, GMO, JOW) i gadaniem pod publiczkę, CZY coś zrobił dla Polaków.
Za chiny polactfo nie rozumi, że są opcje:
– z widłami 10 mln chłopa na w-szawę itp. obywatelskie nieposłuszeństwo,
– gremialny bojkot wybiuruf, żeby do c.d. okupacji wybrała kryptożydłaków zdecydowana mniejszość narodu, za którą następnie trza się zabrać,
– rozmaite Partie SłoMian jak to łaskawie i fajnie 🙂 przedrzeźnia p. Bizoń,
– tradycje samorządów Słowian, od plemiennych polskich, po perso-pochodne serbskie i chorwackie.
Polacfto nierozumi najważniejszego. Żydłaki są daleko naprzód. Nawet jak se goje wybiorą swoich a nie samożydów, to banksteria ma przeciw narodowi wdrożone już administracyjnie na szczeblu wyższym do realizacji niżej programy, zaklepane jak wieczne biczowanie Polaków za Holokaust:
– obce siły okupanckie i ustawki na więcej
– banksteryzacja W-szawy, filii City of London i Wall Street
– zaMiędzyMordyzm w skali regionu europejskiego, zwany Międzymorzem
– zaklepana infrastruktura genocydu narodowego (scypienia, GMO…)
– atak na mieszczuchów (60% w kraju, 100% Polonii?) techniką 5G: Odporne Miasta, Smart City…
– atak demograficzny: aborcje, “onkologia” i medycyna rockefellerowska, nachoćcy caritasowsko korytarzowi, zalew ukraiński i banderowcy na element docelowy wywrotowy
– V kolumna sorosowska na multi-kulti itd. z neo-marxistowskiego szamba
– osiodłana religia KRK — od Watykanu po struktury hierarchii narodowej
– dokumentnie sfałszowana historia, w tym w opinii światowej
– wszczepiony nie do wykorzenienia kult Mamona: konsumeryzm, pęd za piniondzem w wyścigu szczurów
– zaprogramowana głęboko w podświadomość pozycja raba: patologiczna potrzeba autorytetów, przeżucia myśli i idei zanim rab weźmie za swoją, podatność na błyskotki 500+ i el-auto, głód “tradycji” choćby zafałszowanej i poczucia wyjątkowości do mesjanizmu.
Ponadto są mechanizmy globalne: ścisła kontrola polityki, finansów, gospodarki, obronnności, podstaw życia (nasiona, powietrze, woda, żywność, radiacja, chemizacja), religii i mediów globalnie. Ż-suszpy ż-banksterii, panie Bizoń, odgrywają kluczową rolę w sterowaniu ku NWO — czytać historię CIA itp. materiały.
O expertyzie filozoficznej K-K niech świadczy, jak gospodarz PorozmawiajmyTV rozwałkował go na podstawowych pojęciach. Co do strategii wyborczej, pouczające jest popatrzyć na sytuacje poprzednie. Linki podałem nie będę się powtarzał o tym zawoalowanym dezinformatorze-propagandyście neo-bolszewickiej rewolucji bez rewolucji, ideologicznym dywersancie dobrej patriotycznej roboty. Jego ideologia przed wybiurami sprowadza się do:
– wybieramy lepsze zło,
– lepsze zło to taki co ma chrabjowski herb, mówi bezłacinnie, zamiast programu politycznego pierdoli jak piękny jest nasz kraj itp. kocopały
– nie ma innej alternatywy (pomachuje przy tym dziełkiem swym nt. wahlarza systemów politycznych u Arystotelesa), a broń (jego boże) sięgnąć po tradycje słowiańskiego samorządzenia się pod włos klerykalnemu autorytatyzmowi i rozmodlonemu zżydłaconemu państwu i żondowi
– kto nie z nami ten neo-bolszewik, zaprzaniec, ma wszy, wróg Polaków pederasta i/lub Żyd.
Ogryzam paznokcie czekając na wynurzenia K-K, co miał na myśli poniżej, identycznie jak w poprzednich wybiurach.
On Tuesday, February 20, 2018, 3:19:47 AM PST, J. Bizoń <[email protected]>:
Wpierw trzeba prawidłowo ocenić obecną sytuację w Polsce.
PiS jest teraz na fali i jawi się jako obrońca Polski i Narodu Polskiego
walczący o godność Narodu Polskiego na kanwie  z noveli ustawy o IPN. To
będzie cyklicznie odgrzewane.
Zbliżają się wybory i w związku z tym jak w takiej sytuacji postępować, aby
ograć PiS, a i PO?
W tych warunkach atakowanie teraz PiS-u ustawia nas w szeregu razem PO i
reszty popłuczyn, a nadto konsoliduje elektorat PiS-u.
Jeśli ktoś sądzi, że taką drogą osiągnie chociażby najmniejszy sukces
wyborczy, to się grubo myli.
Taką strategię działania – w tych a nie innych warukach obecnie panujących –
może przyjąć tylko głupiec lub obca agentura.
W tym stanie rzeczy (w tych, a nie innych warunkach) Pan Profesor powiada: Jeżeli piszę do grupy patriotów, którym rzeczywiście zależy na dobru
Polski, to mówię: przestańcie atakować Rząd RP i PiS, a jeżeli jest za mało
patriotyczny, przedstawcie konkretny program i możliwość jego realnej
realizacji oraz przygotujcie się do najbliższych wyborów.
Tylko w taki sposób można przejąć część elektoratu PiS, a i innych ugupowań
politycznych (a i nie tylko), odnosząc tym samym sukces wyborczy..
Resztę wypowiedzi Pana Profesora Korab-Karpowicza należy rozpatrywać w tym
właśnie kontekście. To tyle. Mądremu dość.
PB: Do fragmentu wklejonego poniżej między ^^^.
Korab-Ka zarzuca manipulację, ponieważ wg niego nie jest prawdziwa
Jarzyńskiego teza o agenturalności reżimu w Polin wobec CIA/Mosadu. Przy tym
argument o atakach zewn. na reżim PiSraelitów jest tak naiwny, że Dr
Ziemiński z mety go obalił. Dodam, że pozorowane “waliki” ideologiczne
parwica-lewica itp. od dawna panują na scenachpolitycznych Zachodu, np. w
USA republikanie – demokraci, zawsze obie “strony” reprezentują tę samą
władzę zwierzchnią; klikę żydłacką globalną (literaturę podałem uprzednio).
Publicyści, analitycy info-wojny, politycy, geostratedzy różnych maści mówią
o agenturalności rządu w-szawskiego, jeśli nie o ogromnym wpływie agentur:
1. ruska (często łączona ostatnio z chińską)
2. niemiecka
3. izraelska, żydowska itp.
4. watykańska, masońska itp.
Ad 1. gdyby była ruska, niedopuściłaby na ministra wojny
Macierewicza/Singera, który w parę lat zrobił więcej niż wszyscy poprzedni
ministrowie przeciw Rosji od czasu pierestrojki. Przedtem niedopuściłaby
Kalksztajnów, Sikorskich, Kukizów do wystąpień antyruskich w wojnie
gruzińskiej, w rewolucji pomarańczowej i na Majdanie. Załatwiłaby 10 IV
Smoleńsk nie rzucając podejrzeń na ruskich, tzn. na nie-ruskim terenie w
katastrofie np. samolotu nie-ruskiej produkcji, najlepiej NATOwskim.
Polska nie wzięłaby udziału w sankcjach na Rosję, a nitki ruskich rur
poprzecinałyby Polin we wszystkich kierunkach. Trump nie przybywałby do
Polin sprzedać ruski gaz jako amerykanski skroplony, tylko pompowalibyśmy
gaz bezpośrednio po cenie znacznie niższej. Na uzbrojenie Polin nie
dostawalibyśmy szmelcu F-16 i bezużytecznych patriotów za 10.5 mld $, tylko
przednią broń ruską i taniej. A usraelscy bandyci wojskowi stacjonowaliby
po zach. stronie Odry.
Ad 2. Niemiecka agentura to pojęcie ignoranckie. Niemcy są od II wś. wasalem
politycznym USraela, finansowo-gospodarczym żydobanksterii. Są zakładnikiem
współ-sprawców Holokaustu, globalnych syjonistów. Więc śmiało można wpisać
tu: agentura żydłacka.
Ad 3. To niewiele mówi. Izrael jest częścią kliki władzy żydłackiej
globalnej. Częścią wyspecjalizowaną w postaci “państwa”. Agentura “żydowska”
to pojęcie zbyt szerokie. Do ok. połowy żydostwa na świecie, w tym w USraelu
i Izraelu, nie popiera żydobanksteryzmu ani syjonizmu (które łącznie nazywam
żydłactwem). Gdyby więc ta część lobbowała we W-szawie np. za sprostowaniem
holokaustianizmu, Holo-oszustwa i Holo-Biznesu, za przyznaniem pełnych
odszkodowań należnych Polakom od następców banksterii i syjonistów II wś.,
to bym się ucieszył.
Znów chodzi więc o agenturę żydłacką.
Ad 4. Watykan, masoni i większość głównych religii w tym judaizm… to
wymanipulowane w łapach żydłackich instytucje, mega-agentury wpływu na
zniewolonych gojów (a wsród żydostwa światowego — na współplemieńców).
Więc również agentura żydłacka.
Dalej, Korab-Ka postuluje jakoby ataki na rząd PiS były “typowe dla
lewicujących rewolucjonistów, którym z definicji władza (poza władzą
rewolucyjną) się nie podoba i to właśnie dlatego prowadzą dywersję
ideologiczną”.
Taką demagogią można osmarować jakąkolwiek krytykę jakiegokolwiek rządu —
grande manipulation przez śmieciowego prosorka. Argument “jak chcesz
krytykować, to utwórz partię z programem alternatywnym” — równie durny.
Byłoby tyle partii ilu ludzi (normalnych), bo nie ma 2 osób o identycznych
poglądach. Ponadto, są jak psorek wie od Arystotelesa systema władzy innej
niż partyjniacka. Korab-Ka napędza klientelę do ż-masońskiego modelu
demonkracji.
należy mieć program pozytywny, a mianowicie program obrony polskich
interesów narodowych, które trzeba jasno zdefiniować i uzasadnić.
Na poziomie dyskusji mejlowych przez osoby spoza rozdzielnika partyjnego z
“programem”, są to wkłady suwerennych obywateli do debaty nad obroną
Polskiej Racji Stanu właśnie. Śmieciowy prosorek Korab-Ka zakopał się we
własnych kocopałach LOL Nie kto inny atakuje Polaków wnoszących do takiej
debaty nazywając ich obelżywie Żyd, neo-bolszewicki rewolucjonista, wróg
polskości i katolicyzmu… co dokumentuje uprzednio podana literatura z
Pralni.
Panie Korab-Ka, gdzieś to pan wyczytał w klasycznej filozofii politycznej
takie żydłackie manipulacje, hę?
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
Prof. W. Julian Korab-Karpowicz 15:53 (44 minuty temu):
Drodzy Przyjaciele, Wyrażam w sposób uczciwy swoją opinię. Jeżeli piszę do grupy patriotów, którym rzeczywiście zależy na dobru Polski, to mówię: przestańcie atakować Rząd RP i PiS, a jeżeli jest za mało patriotyczny, przedstawcie konkretny
program i możliwość jego realnej realizacji oraz przygotujcie się do najbliższych wyborów.
Właśnie atakowanie Rządu RP i PiSu oraz sianie w Polsce zamętu jest dywersją
ideologiczną. Przepraszam jeżeli to co piszę jest zbyt proste. Bardziej złożone idee są w moich książkach, które polecam. Uważny czytelnik zauważy, że w Harmonii
społecznej jest zawarty pełny narodowy program polityczny. — Pozdrawiam, WJKK
________________________________
From: Paweł Ziemiński
Panie Korab-Karpowicz, od osoby z pana tytularnym przedrostkiem prof. ,
czegoś się wymaga, a pan tu szanownemu forum sadzi takie banały, nie
upoważniające nawet do zdania matury. To jest rozumowanie w stylu: ” gdyby
Piłsudski był agentem austriacko-niemieckim, to by go nie posadzili w
Magdeburgu”, albo ” gdyby Wałęsa był kapusiem i figurantem , to by go nie
odosobnili w Arłamowie”, ” Gdyby Frasyniuk i Bujak byli marionetkami CIA, to
by ich nie nie ścigali listami gończymi w stanie wojennym”..itd. Proszę
niech pan się nie tylko nie kompromituje( bo to już pan zrobił, ale to tylko
pana sprawa!), ale niech pan nie kpi z inteligencji pozostałych osób.
W dniu 18 lutego 2018 14:55 użytkownik Prof. W. Julian Korab-Karpowicz:
> Drodzy Przyjaciele,
> Jeżeli mogę się podzielić opinią na temat tekstu poniżej, to ten tekst,
> który z pozoru ma nas uczyć jak bronić się przed dywersją ideologiczną,
> faktycznie czytelników manipuluje. Jest on sam w sobie przykładem
> manipulacji. Dlaczego? Formułuje tezy, które stawia jako oczywiste, które
> jednak wcale oczywiste nie są, ale wysoce kontrowersyjne. Jakie to tezy?
> Jest to na przykład teza o okupacyjnego reżimu w Polsce , agenturalnego
> wobec CIA/Mossad. Można stanowczo twierdzić, że nas obecny rząd nie jest
> ani okupacyjny ani też agenturalny wobec CIA/Mossad. Gdyby był, nie byłby
> przedmiotem tak zaciekłych ataków za granicą.
> Zamiast atakować rząd PISu, co jest typowe dla lewicujących
> rewolucjonistów, którym z definicji władza (poza władzą rewolucyjną) się
> nie podoba i to właśnie dlatego prowadzą dywersję ideologiczną, należy
> mieć program pozytywny, a mianowicie program obrony polskich interesów
> narodowych, które trzeba jasno zdefiniować i uzasadnić.
> Ten program pozytywny, a nie rewolucyjny, należy z kolei przełożyć na
> program partii politycznej, która powinna wziąć udział w wyborach. Jest to
> bowiem wielka zaleta demokracji, że co kilka lat mamy wybory, które mamy
> szanse wygrać, o ile umiemy w sposób wystarczająco przekonywujący bronić
> swoich racji. — Pozdrawiam, WJKK
> ________________________________
> From: Paweł Ziemiński
> https://wiernipolsce1.wordpres s.com/2018/02/18/wyklad-z-zakr
> esu-dywersji-ideologicznej/
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
+++++++++++++++++++++++++++
PB: Korab-Ka zarzuca manipulację, ponieważ wg niego nie jest prawdziwa Jarzyńskiego teza o agenturalności reżimu w Polin wobec CIA/Mosadu. Przy tym argument o atakach zewn. na reżim PiSraelitów jest tak naiwny, że Dr Ziemiński z mety go obalił. Dodam, że pozorowane “walki” ideologiczne prawica-lewica itp. od dawna panują na scenach politycznych Zachodu, np. w USA republikanie – demokraci, zawsze obie “strony” reprezentują tę samą władzę zwierzchnią; klikę żydłacką globalną (literaturę podałem uprzednio). Publicyści, analitycy info-wojny, politycy, geostratedzy różnych maści mówią o agenturalności rządu w-szawskiego, jeśli nie o ogromnym wpływie agentur:
1. ruska (często łączona ostatnio z chińską)
2. niemiecka
3. izraelska, żydowska itp.
4. watykańska, masońska itp.
Ad 1. gdyby była ruska, niedopuściłaby na ministra wojny Macierewicza/Singera, który w parę lat zrobił więcej niż wszyscy poprzedni ministrowie przeciw Rosji od czasu pierestrojki. Przedtem niedopuściłaby Kalksztajnów, Sikorskich, Kukizów do wystąpień antyruskich w wojnie gruzińskiej, w rewolucji pomarańczowej i na Majdanie. Załatwiłaby 10 IV Smoleńsk nie rzucając podejrzeń na ruskich, tzn. na nie-ruskim terenie w katastrofie np. samolotu nie-ruskiej produkcji, najlepiej NATOwskim.
Polska nie wzięłaby udziału w sankcjach na Rosję, a nitki ruskich rur poprzecinałyby Polin we wszystkich kierunkach. Trump nie przybywałby do Polin sprzedać ruski gaz jako amerykanski skroplony, tylko pompowalibyśmy gaz bezpośrednio po cenie znacznie niższej. Na uzbrojenie Polin nie dostawalibyśmy szmelcu F-16 i bezużytecznych patriotów za 10.5 mld $, tylko przednią broń ruską i taniej. A usraelscy bandyci wojskowi stacjonowaliby po zach. stronie Odry.
Ad 2. Niemiecka agentura to pojęcie ignoranckie. Niemcy są od II wś. wasalem politycznym USraela, finansowo-gospodarczym żydobanksterii. Są zakładnikiem współ-sprawców Holokaustu, globalnych syjonistów. Więc śmiało można wpisać tu: agentura żydłacka.
Ad 3. To niewiele mówi. Izrael jest częścią kliki władzy żydłackiej globalnej. Częścią wyspecjalizowaną w postaci “państwa”. Agentura “żydowska” to pojęcie zbyt szerokie. Do ok. połowy żydostwa na świecie, w tym w USraelu i Izraelu, nie popiera żydobanksteryzmu ani syjonizmu (które łącznie nazywam żydłactwem). Gdyby więc ta część lobbowała we W-szawie np. za sprostowaniem holokaustianizmu, Holo-oszustwa i Holo-Biznesu, za przyznaniem pełnych odszkodowań należnych Polakom od następców banksterii i syjonistów II wś., to bym się ucieszył.
Znów chodzi więc o agenturę żydłacką.
Ad 4. Watykan, masoni i większość głównych religii w tym judaizm… to wymanipulowane w łapach żydłackich instytucje, mega-agentury wpływu na zniewolonych gojów (a wsród żydostwa światowego — na współplemieńców).
Więc również agentura żydłacka.
Dalej, Korab-Ka postuluje jakoby ataki na rząd PiS były typowe dla lewicujących rewolucjonistów, którym z definicji władza (poza władzą rewolucyjną) się nie podoba i to właśnie dlatego prowadzą dywersję ideologiczną. Taką demagogią można osmarować jakąkolwiek krytykę jakiegokolwiek rządu — grande manipulation przez śmieciowego prosorka. Argument jak chcesz krytykować, to utwórz partię z programem alternatywnym — równie durny. Byłoby tyle partii ilu ludzi (normalnych), bo nie ma 2 osób o identycznych poglądach. Ponadto, są jak psorek wie od Arystotelesa systema władzy innej niż partyjniacka. Korab-Ka napędza klientelę do ż-masońskiego modelu demonkracji.
należy mieć program pozytywny, a mianowicie program obrony polskich interesów narodowych, które trzeba jasno zdefiniować i uzasadnić. — Na poziomie dyskusji mejlowych przez osoby spoza rozdzielnika partyjnego z “programem”, są to wkłady suwerennych obywateli do debaty nad obroną Polskiej Racji Stanu właśnie. Śmieciowy prosorek Korab-Ka zakopał się we własnych kocopałach LOL Nie kto inny atakuje Polaków wnoszących do takiej debaty nazywając ich obelżywie Żyd, neo-bolszewicki rewolucjonista, wróg polskości i katolicyzmu… co dokumentuje uprzednio podana literatura z Pralni.
Panie Korab-Ka, gdzieś to pan wyczytał w klasycznej filozofii politycznej takie żydłackie manipulacje, hę?
Prof. W. Julian Korab-Karpowicz  15:53 (44 minuty temu)
Drodzy Przyjaciele,
Wyrażam w sposób uczciwy swoją opinię. Jeżeli piszę do grupy patriotów, którym rzeczywiście zależy na dobru Polski, to mówię: przestańcie atakować Rząd RP i PiS, a jeżeli jest za mało patriotyczny, przedstawcie konkretny program i możliwość jego realnej realizacji oraz przygotujcie się do najbliższych wyborów.
Właśnie atakowanie Rządu RP i PiSu oraz sianie w Polsce zamętu jest dywersją ideologiczną.
Przepraszam jeżeli to co piszę jest zbyt proste. Bardziej złożone idee są w moich książkach, które polecam. Uważny czytelnik zauważy, że w Harmonii społecznej jest zawarty pełny narodowy program polityczny.
Pozdrawiam, — WJKK
https://merlin.pl/harmonia-spo leczna-w-julian-korab-karpowic z/7717791/
Czy pokój, harmonia społeczna i tradycyjne wartości są możliwe w dzisiejszym świecie? Korab-Karpowicz, filozof polityki, autor wielu dzieł naukowych…
________________________________
From: Paweł Ziemiński Sent: Sunday, February 18, 2018 2:41 PM Re: Opinia: dywersja ideologiczna /wojna informacyjna poprzez kulturę , w tym publicystykę i mużę
Panie Korab-Karpowicz, od osoby z pana tytularnym przedrostkiem prof. , czegoś się wymaga, a pan tu szanownemu forum sadzi takie banały, nie upoważniające nawet do zdania matury. To jest rozumowanie w stylu: ” gdyby Piłsudski był agentem austriacko-niemieckim, to by go nie posadzili w Magdeburgu”, albo ” gdyby Wałęsa był kapusiem i figurantem , to by go nie odosobnili w Arłamowie”, ” Gdyby Frasyniuk i Bujak byli marionetkami CIA, to by ich nie nie ścigali listami gończymi w stanie wojennym”..itd. Proszę niech pan się nie tylko nie kompromituje( bo to już pan zrobił, ale to tylko pana sprawa!), ale niech pan nie kpi z inteligencji pozostałych osób.
Paweł Ziemiński
W dniu 18 lutego 2018 14:55 użytkownik Prof. W. Julian Korab-Karpowicz:
> Drodzy Przyjaciele,
> Jeżeli mogę się podzielić opinią na temat tekstu poniżej, to ten tekst, który z pozoru ma nas uczyć jak bronić się przed dywersją ideologiczną, faktycznie czytelników manipuluje. Jest on sam w sobie przykładem manipulacji. Dlaczego? Formułuje tezy, które stawia jako oczywiste, które jednak wcale oczywiste nie są, ale wysoce kontrowersyjne. Jakie to tezy? Jest to na przykład teza o okupacyjnego reżimu w Polsce , agenturalnego wobec CIA/Mossad. Można stanowczo twierdzić, że nas obecny rząd nie jest ani okupacyjny ani też agenturalny wobec CIA/Mossad. Gdyby był, nie byłby przedmiotem tak zaciekłych ataków za granicą.
> Zamiast atakować rząd PISu, co jest typowe dla lewicujących rewolucjonistów, którym z definicji władza (poza władzą rewolucyjną) się nie podoba i to właśnie dlatego prowadzą dywersję ideologiczną, należy mieć program pozytywny, a mianowicie program obrony polskich interesów narodowych, które trzeba jasno zdefiniować i uzasadnić.
> Ten program pozytywny, a nie rewolucyjny, należy z kolei przełożyć na program partii politycznej, która powinna wziąć udział w wyborach. Jest to bowiem wielka zaleta demokracji, że co kilka lat mamy wybory, które mamy szanse wygrać, o ile umiemy w sposób wystarczająco przekonywujący bronić swoich racji. Pozdrawiam — WJKK
+++++++++++++++++++++++++++++
PB: czy aby nie mamy do czynienia z pozorem… Mgr inż. Bizoń zafiksował na jewżopie i nielegalnym zbrodniczym tworze żydobanksterii i ich syjonistów w Palestynie, podczas gdy to para kaloszy globalnej kliki żydłackiej władzy. Z tego punktu, “zagadki” poznawcze świata (w tym Polin) pozostają wieczną plasteliną hasbary.

> Na zgadywankę p. Bizonia, starsi i mądrzejsi w wiedzy powiedzieli nt. Izraela, stosowania Talmudu i penetracji instytucji narodowych — pod mejlem ≠≠≠ urywek z https://piotrbein.wordpress. com/2010/04/22/judeocentrycy- i-masowe-zbrodnie/.
> Zjawisko globalne, nie wyjątkowe na Polsce i Polakach. B. ważne info dla narodowców, wskazuje iż wszelkie próby wewnątrznarodowe skazane są na niepowodzenie, podczas gdy Polacy namolnie stronią od jęz. obcych i kontaktów (a o współpracy tylko Jacek Międlar i Dr Ziemiński pomyśleli), śledzenia wiadomości globalnych poza guvnonurtem polskim, w tym “alternatywny” gadowskich, rolów, wrońskich, mn…
> Żydłactfo obstawiło wszystkie konie, cokolwiek zrobimy, zadziała przeciw nam. Inicjatywy kamratów Olszańskiego i Sendeckiego srule ukierunkowały na politykę historyczną. “Niech goje się drą o zafałszowaną historię. I tak, wiemy za co następnie ich obarczać Polaków w II wś. Jak ich doić na biliony marchewką 1000+ zabawkami Moraw-icka… Jak wpędzić w Wielką Gazę Płn. pn. Międzymorze, przerobić na pół-roboty via 5G. Dobrze się podkładali w historii, teraz będzie jeszcze lepiej. Żaden nie ruszył na naszą W-szawę z widłami, nie mrugnął na nasze Prawa Noahidowe w geszefcie Potockiego.”
> Obecnie silnemu procesowi zżydłacania podlegają Am. Łacińska (Brazylia, Argentyna….), Kazachstan (stolica globalnego satanizmu w Astanie), prawdopodobnie Chiny (przeprowadzka City of London do Pekinu, w globalizacji ściąganie światowego przemysłu i surowca do Chin, Jedwabny Szlak na wszystkie kontynenty, niesamowita militaryzacja, zachowanie partyjnego zamordyzmu za marchewkę materializmu kosztem tradycyjnej duchowości…).
> Do tematu głównego dodałem dziś perspektywę: Z wdrożeniem techniki “5G” niepotrzebne będzie wysublimowane pranie mózgów poprzez pop-kulturę. Myśli, emocje, zachowania będą wprowadzane bezpośrednio do mózgu INDYWIDUALNIE każdemu poprzez system kontroli i dystrybucji sygnałów przekazywanych w obu kierunkach na linii super-komputer – człowiek. Zapewni to obecność nano-metali w mózgu i organizmie człowieka, wprowadzonych m.in. poprzez obowiązkowe szczepienia, prawdopodobnie żywność i wodę pitną. M.in. dlatego ż-korporacje opanowują te dziedziny […]
On Sunday, February 18, 2018, 9:49:16 AM PST, Józef Bizoń:
> Pozwolę sobie zauważyć, że wszelkie oceny muszą być dokonywane po wcześniejszym ustaleniu faktów w zgodzie z prawdą, a nie w zgodzie z prawdą talmudycznę.
> Należy prawidłowo zdefiniować pojęcia: wolność, suwerenność, niepodległość – ale nie w pojęciu talmudycznym.
> Bez zdefiniowania miary długości 1 m nie sposób dokonywać pomiarów i dokonywać porównań długości różnych odcinków.
> Z samego faktu, że ktoś kogoś atakuje nic nie wynika poza tym, że atakuje. Nic nadto.
> Mając zdefiniowane pojęcia: wolność, suwerenność, niepodległość;
> możemy teraz dokonywać obiektywnym porównań z rzeczywistym stanem w Polsce i wyciągać poprawne wnioski, czy aby nie mamy do czynienia z pozorem wolności, z pozorem suwerenności, z pozorem niepodległości.
> Teraz przejdźmy do faktów (czynów o charakterze strategicznym) poszczególnych ugrupowań politycznych po 1945 roku, a w szczególności począwszy od  okrąglaka.
> No i tutaj się okaże czy i jaka jest różnica w czynach pomiędzy poszczególnymi ugrupowaniami politycznymi.
> Czy są to wasale obcych interesów (Niemiec, Izraela, USA) czy też nie są.
> Czy w PiS nie mamy do czynienia z taktyką: wpierw cichaczem sprowadzimy tygrysy i rozpuścimy je po wsi, a potem za jakiś czas bardzo głośno krzyczymy, że tygrysy we wsi grasują, wszystko pożerają, my je wyłapiemy.
> No i teraz, jeśli ktoś powie prawdę kto przywióżł tygrysy i rozpouścił je po wsi, to będzie posądzany o atakowanie dobroczyńcy, będzie siał zamęt.
> Doskonałą tego ilustracją jest sytuacja pomiędzy Polską (pod rządami PiS) a Izraelem w zw. z ustawą o IPN.
> To PiS (razem z PO) wprowadził Izrael do Polski – skutkiem czego władze Izraela uzurpują sobie prawo decydowania o polskiej historii, o prawodastwie, zachowują się w stosunku do Polski jak cezar.
> Głoszenie prawdy nazywają atakiem.
> Wybory to media i pieniądze w powiązaniu z ordynacją wyborczą (i finansowanie kampani wyborczej) tak, aby nikt nie zagroził władzy PiS, PO. To karykatura (pozory) demokracji, a nie demokracja
> Tego wszystkiego nie da się już dłużej lukrować.
> PiS = PO – różnią się tylko metodami ku zgubie Polski i Narodu Polskiego.
> Co do reszty, to szkoda klawiatury.
> Współczesną niewolę nazwano wolnością.
+++++++++++++++++++++++++++++
PB: Do przyczynku p. Bizonia o dwu Solidarnościach.
Obie “S” wysterowały służby, bez wzgl. na to, czy plan przewidział opóźnienie KORowsko-stołowe, czy nie przewidział. Tylko suszpy wiedzą i na pewno nie na poziomie kontrwywiadowcy Michała (kompartmentyzacja służbowa).
Jak w kolorowych rewolucjach, Wiośnie Arabskiej, dżihadzie Al Kaidy i ISIS i nachoćctwie na Zachód: CIA wykorzystało dążenia ludzkie do lepszego życia, jakkolwiek pojmowanego w danej kulturze czy cywilizacji, z religią jako koronnym masowym elementem manipulacji.
Nie było to novum w operacji kliki żydłackiej. Np. rewolucja “francuska” dała pozory wolności, braterstwa i równości ludu z tymi u nowej władzy. Rewolucja bolszewicka podobnie, zaś w ruchach narodowo-wyzwoleńczych z okresu I wś., ludy wyzwalały się spod zaborów, jarzma imperialnego, carskiego i monarchistycznego. Wszystko było zaplanowane i wysterowane w kier. powodzenia planu żydłackiego NWO  globalnie. Tak jak już wtedy zaplanowali uny obecne rozwalanie państw narodowych dla konsolidacji władzy w NWO.
Wszystko jest w moim opracowaniu, które p. Bizoń kolportuje “równie” energicznie jak Bein jego prace.
Teraz jest trudniej unym, zabrawszy się wpierw za obalenie odwiecznych wartości  u młodych. Te instynktownie tkwią w człowieku, przynajmniej w najbardzie biologicznych przejawach: zdrowe jedzenie, “leki” i szczepienia, czysta woda i powietrze, płeć, sexualność, naturalna zdrowa xenofobia, łaknięcie Boga/Bogów… Stąd sięganie po techniki wysoko zaawansowane, np. 5G do auto-sterowania (przez sztuczną inteligencję, wyspecjalizowaną do tego) wszystkimi ludźmi poprzez mózg. To dopiero wstęp do trans-humanizmu, strach myśleć co idzie: klony, hybrydy mózg ludzki 5G z ciałem robota z włókna węglowego?
Fakt: CIA to główne ramię globalnego kompleksu władzy judeocentrycznej: wywiadowcze, służby specjalne, manipulacyjne przewrotami, rewolucjami, mediami. Solidarność wg planu CIA zapoczątkowała w Europie Śr.-Wsch. przejście z “dialektyki” komunizm – kapitalizm na neo-liberalizm kontra “przestarzały” świat nie neo-marxistowski. Solidarność zapoczątkowała ruchy, sterowane przez CIA i bratnie agentury, w poszczególnych narodach, obalające żydłacki “komunizm” na korzyść żydłackiego “neo-liberalizmu” neo-marxistowskiego.
On Monday, February 19, 2018, 2:13:50 AM PST, J. Bizoń:
Osobiście ja do Solidarności miałem i mam cały czas negatywny stosunek — To nic dziwnego w tym, że takie bałamutne teksty pan wygłasza. Był pan w mundurze, czy może dopiero po 13 grudnia 1981 r. w mundur pana ubrali? A może i nie ubrali.
Pan poczyta książkę – jest na allegro VICTORY CZYLI ZWYCIĘSTWO – PETER SCHWEIZER to pan zobaczy zasadniczą różnicę pomiędzy Solidarnością a jej atrapą po tym kto i czyimi kanałami finansował po 13.12,1981 r. ludzi atrapy “S”. Były to kanały Mossadu.
Przed wprowadzeniem stanu wojennego składki związkowe od 10 mln. człoków, to chyba pan wie jaka to była kasa miesiąc w miesiąc. Po 13.12.1981 r. tą kasę zarekwirowała komuna (tylko we Wrocławiu Pinior ich ubiegł) to i powstały warunki na powstanie atrapy “S” finansowanej zewnątrz stosownym kanałem. Kto zaś daje forsę ten stawia żądania – i dopiero w tym miejscu ma pan Brzezińskiego.
A o strukturach poziomych w PZPR powstałych po “wybuchu” Solidarności pan słyszał? A o strukturach pozimych w wojsku polskim to pan słyszał?
—– Original Message —–
From: Michał Jarzyński To: J. Bizoń Cc: Sent: Monday, February 19, 2018 3:19 AM Subject: Re: dywersja ideologiczna /wojna informacyjna poprzez kulturę , w tym publicystykę i mużę
Sztuczne rozdzielanie Solidarności na starą i nową i przypisywanie jej ,że ta stara jest ok , a ta nowa jest be jest ogólnie mylące , chociaż samo w sobie nosi znamiona samousprawiedliwienie się tych starych przed tym , co zrobili i robią Ci nowi .  Dodatkowo z psychologicznego punktu widzenia w zakresie socjotechnicznym  jest samooszutwem /vide: samooszukiwanie jako jedna z metod rozwiązywania konfliktów zewnętrznych i wewnętrznych/.
Koncepcja ta jako metoda dochodzenia do prawdy jest metodologicznie błędna, chociaż epistemologicznie dopuszczalna.  Chcąc dokonać trafnej oceny Solidarności z punktu widzenia dobra Polski lub jej szkodliwości dla Polski należy patrzeć na nią całościowo, holistycznie, bez rozbijania na starą /tę rzekomo dobrą/ i tę nową /tę złą/ , z podkreśleniem jednakże , iż na tzw.”suwaku polskości” ta stara faktycznie była lepsza od tej nowej min. dlatego , że był w niej duży pierwiastek narodowy/ narodowowyzwoleńczy/ , co nie zmienia jednakże faktu, że te obie Solidarności były dziełem i owocem skutecznie zaplanowanej i zrealizowanej przez CIA operacji specjalnej występującej u nich pod tą samą nazwą.
Wszyscy , którzy twierdzą , że Solidarność była ruchem stricte polskim są w błędzie …..w błędzie celowo zaprogramowanym przez teoretyków CIA po to , by Polacy w to uwierzyli , co też się stało i pomimo upływu lat nadal    /przyp. własna : chodzi o ten zaimplementowany  z zewnątrz do struktur poznawczych Polaków błąd poznawczy/ nadal  tkwi w świadomości wielu Polaków , którzy nie potrafią , tak jak to w swoim czasie zrobił nasz Andrzej Szubert , aktywny działacz Solidarności , krytycznie myśleć i zerwać raz na zawsze z tą ichnią socjopropagandą. Andrzej wyszedł poza krąg tego samouwielbienia , charakterystycznego dla wielu byłych i obecnych działaczy Solidarności przez co realnie ocenia sytuacja na froncie walki ideologicznej dwóch przeciwstawnych ideologii nie będąc zakładnikiem żadnej z nich, co świadczy bardzo pozytywnie o jego otwartym myśleniu , które nie jest zaczadzone żadnymi ideologicznymi “izmami” i obciążone religijną kulą u nogi , z czym mamy do czynie w przypadku wielu dyskutantów dla których powołanie się na religijność jest predykatem ich wszelakich “prawd”.
Przypomnę i przytoczę jeszcze raz , gdyż już to robiłem dowód na to , iż Solidarność była operacją specjalną CIA.  Mówi o tym  fragment rosyjskiego filmu o generale Jaruzelskim  . Chodzi o fragment w którym dyrektor Centrum problemów geopolitycznych w Rosji generał Leonid Iwaszow przywołuje wypowiedź wielkiego amerykańskiego ideologa i stratega, jednego z największych w świecie rusofobów /zmarłego w zeszłym roku/ Zbigniewa Brzezińskiego, który powiedział i potwierdził wprost, bez żadnych ogródek fakt , że „Solidarność była operacją specjalną CIA”.
Obejrzyjcie sobie cały ten film zarówno część I , jak i II    Nie ze wszystkim się zgadzam , co jest w tym filmie . w swoim czasie jak ukazał się na YT w polskiej wersji w 6 odcinkach , ja go szczegółowo tam pod tymi filmami omówiłem . Efekt był taki, że ten film zniknął z YT , a zamiast jego ukazał się inny zmanipulowany jednoczęściowy film , który oprotestowałem jako manipulację i który został przez YT też usunięty. Niedawno , dzięki pomocy rosyjskich kolegów piszących na blogubruska dotarłem do oryginału tego  filmu /przytoczony wyżej/ , z czego się bardzo cieszę.
Informuję także , iż będąc oficerem kontrwywiadu wojskowego w 1986 roku , gdy pracowałem w Zarządzie WSW w Bydgoszczy jako inspektor udałem się do Gdańska  w celu kontroli podległych nam tam oddziałów WSW i wtedy dla relaksu poszedłem sobie do tego kościoła ś.Brygidy, by go zwiedzić. W Zarządzie WSW bylem wówczas głównym inspektorem do walki z dywersją ideologiczną  zwaną współcześnie wojną informacyjną . Podlegała  mi w tym zakresie wojskowa Polska, patrząc na mapę w trójkącie  od Łodzi do Szczecina , Koszalina,Gdańska , Olsztyna i do Łodzi. Był wtedy bardzo gorący czas . W związku z czym miałem pełne ręce roboty.
Osobiście ja do Solidarności miałem i mam cały czas negatywny stosunek, ponieważ tak , de facto Solidarność jest dziełem , koniem trojańskim USA/CIA powołanym po to, by zniewolić Polskę i rozgrabić ją / co obecnie się dzieje, a w zasadzie dobiega końca/ , a docelowo wykorzystać Polskę i polaków jako “mięso armatnie” by ich rękami skoczyć do gardła Rosji i rosjanom, czemu należy za wszelką cenę przeciwdziałać. Mamy negatywny przykład przerobionej w ten sposób Ukrainy. Nie bierzmy z niej przykładu, nawet jak “nasz” agenturalny wobec USA rząd ora zpolskojęzyczne media, w tym prostytutki dziennikarskie będą nas do tego namawiać i nakłaniać, co też sie na co dzień dzieje.
 Oficjalnie to co mówię potwierdził Zbigniew Brzeziński / jeden z apostołów Tajnego Światowego Władzy Centrum  w skrócie TŚWC/, do niedawna  jeden głównych  ideologów istategów  rządu USA .
PS. Andrzeja z Niemiec, którego przy okazji pozdrawiam   proszę o trochę wyrozumiałości dla naszych nowych kolegów i koleżanek mając na uwadze własne wspomnienia z okresu mojego raczkowania na patrotycznych forach. Pozdrawiam Piotra i dziękuję mu za walkę z demagogią i kłamstwem.
+++++++++++++++++++++++++++++++++++
From: “Michał Jarzyński” To: … Cc: “J. Bizoń” …
Dzięki Marku za dobre słowo i ciekawe info o sprawach , o którym
wcześniej nie wiedziałem / w sumie takich spraw jest prawdopodobnie
cała masa / i które są odkrywane min . dzięki takim dyskusjom jak ta.
Pozdrawiam Ciebie cieplutko i całe polskie góry z którymi jesteś
związany.
Panie Józefie !
Ta temat Solidarności wiem więcej , niż się Panu wydaje . Doskonale
wiem o zagranicznych źródłach jej finansowania , wiem też o
strukturach poziomych w PZPR, a także bardzo dużo wiem o rzekomych
strukturach Solidarności w LWP , których ,de facto nie było , chociaż
przyznam , iż były próby stworzenia takiego propagandowego pozoru
polegającego na dwukrotnym rozrzuceniu w jednostce w 36 pa w Budowie /
raz w czasie jej pobytu na poligonie w Toruniu , a drugi raz w miejscu
jej stałego bazowania w Budowie k/Złocieńca /  / ulotek informujących
o takim fakcie , którego w sumie  nie było , czyli o utworzeniu w tej
jednostce struktur związkowych.
Skończyło się to tym , iż odpowiedzialny za ten fakt oficer ppor.
Krzysztof Skarbek/ zdjęcie w załączeniu/  został sądownie ukarany za
ujawnienie tajemnicy wojskowej /nielegalne posiadanie  map wojskowych/
i dyscyplinarnie zwolniony z wojska . Wiem o tym stąd , iż służyłem
min . w tej jednostce , a sprawę tę prowadził mój kolega po fachu kpt.
Ryszard Kowalik /późniejszy szef Oddziału WSW w Toruniu/. Pan o tych
sprawach o których tutaj piszę nie ma bladego pojęcia.  A tak zapytam
, czym Pan może się pochwalić z tego okresu, bo ja czytając Pana bloga
na ten temat nic nie wiem ..nic też na Pana temat nie słyszem w stanie
wojennym . gdzie się Pan wówczas ukrywał , że o Panu kompletnie nic
nie wiadomo , jak chociażby o naszym wspólnym koledze Andrzeju
Szubercie , który zarówno w stanie wojennym jak i teraz ma się czym
pochwalić walcząc  z tą/tamtą mafią ciemiężącą Polskę i Polaków do
dzisiaj, chociaż w innym skaldzie personalnym.
W  czasie stanu wojennego były również przypadki powstawania w wojsku
pewnych podziemnych narodowościowych struktur , jak na przykład
struktura wokół podziemnego , ukierunkowanego na wojsko , a ściślej
Wojewódzkie Sztaby Wojskowe pisma Reduta  do którego ścisłego tajnego
kierownictwa  należał mój późniejszy kolega płk. Stanisław Dronicz /
zdegradowany w stanie wojennym  i rehabilitowany po 1989 r. przez sejm
RP , szef gabinetu u generała Jasińskiego/ .
Ten bardzo dotkliwie doświadczony pułkownik po 1989 r. zaprzyjaźnił
się ze mną wiedząc o tym , że  w stanie wojennym byłem po drugiej
stronie barykady i ścigałem takich jak on. . Potwierdzeniem tego jest
udzielone mi przez niego osobiste poparcie o czym piszę w komentarzach
do  artykułu Edwarda Bryla pt. “Zmierzch Pułkowników”  , przywołując
tam dokumenty przekazane mi przez tego pułkownika .
Tak mieli ze mną źle obecnie rządzące w Polsce solidarychy…w wielu
przypadkach , gdybym nie ja , to poszliby siedzieć do pierdla..
Z podziemia do podziemia …moje własne doświadczenia..
W okresie wielkiej smuty w Polsce tj. stanu wojennego w latach 1986-87
będąc oficerem kontrwywiadu wojskowego i służąc w Oddziale WSW w
Bydgoszczy, będąc odpowiedzialny za dział dywersji ideologicznej i
walki z podziemiem politycznym oraz osobiście prowadząc sprawy
operacyjne wobec członków tego podziemia /wierchuszki Solidarności w
Bydgoszczy/ na własną rękę , przy milczącej zgodzie moich przełożonych
, wypracowaniem i zrealizowałem koncepcję nieoficjalnych kontaktów z
tym środowiskiem poprzez dotarcie w ramach kombinacji operacyjnej do
jednego z nich Jerzego Mierzejewskiego , ówczesnego naczelnego
redaktora bydgoskiej podziemnej prasy/jednego z tytułów/.
Dla doprowadzenia do tej znajomości wcieliłem go do jednostki w Wałczu
jako oficera rezerwy i tam się poznaliśmy. Od początku nie ukrywałem
swojej profesji., co on zaakceptował, lecz przyznam , iż z początku
był wystraszony. Sprawiłem , iż ćwiczenia rezerwy dla niego wyglądały
jak dobre wczasy. Umożliwiłem mu wyjazdy na święta do rodziny , do
dzieci do domu.
Po zakończonych ćwiczeniach w jednostce w Wałczu spotykaliśmy się od
czasu do czasu w Bydgoszczy i wspólnie omawialiśmy gorące wówczas
tematy społeczne i polityczne.
Po 1989 r. w „wolnej Polsce” mój podziemny kolega został dyrektorem
delegatury NIK w Bydgoszczy , a ja poprzez skorumpowany łódzki układ
szef WSW w Łodzi płk. Jerzy Wiluś /Naczelny Psychiatra LWP płk.prof.
Zdzisław Rydzyński, będąc przez nich bezprawnie zwolniony z wojska z
piętnem psychopaty /1988 e./ , nadal byłem przez nich prześladowany i
tak na prawdę to trwa do dzisiaj, bowiem pałeczkę od nich w tym dziele
przejęły obecne reżimowe służby specjalne.
ten tekst ukazał sie tutaj
Panie Józefie !  Proponuję , by w sytuacji , gdy w Pana głowie znowu
kiedyś zakiełkuje  pomysł , by zaatakować Andrzeja Szuberta z Niemiec
, :Piotra Beina z Kanady lub mnie , po prostu by Pan się do tego
lepiej przyłożył , by nie wyszło tak jak z profesorem Julianem Korabem
-Korantowiczem  w tej dyskusji , który się zdekonspirował jako agent
From: Paweł Ziemiński
https://wiernipolsce1.wordpress.com/2018/02/18/wyklad-z-zakresu-dywersji-ideologicznej/

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/