Dr Paweł Ziemiński zapukał do Pralni

Piotr Bein do: Paweł Ziemiński Cc: Jerzy Jaśkowski,Otylia Zigman,Antiglobalist Fudyma,Walerian Dabrowski,Centrum Informacjiand 68 more…Feb 26 at 10:13 AM
Klasyczny antysemita, tómaczyć to się może dr Ziemiński przed sądem.
Są rabini prawdy, np. zlinkowany przedtem na PressTV (Iran) rabin Neturei Karta i ci:
Ziemiński antysemicko zestereotypował kapłanów żydowskich. Sekt wśród żydów jest więcej niż tysiące chrześcijańskich. Ziemiński przeanalizował u nich wszystkich rabinów? Wie w co wierzy każda sekta?
1) kaleczącego polszczyznę słowotwórstwa( polactfo, LOL i inne zniekształcenia językowe- w jego mniemaniu twórcze, czy w jego metodologii i stylistyce” tfurcze”)

Polactfo jak widać na przykładzie Ziemińskiego istnieje, jest problemem narodowym i nie Bein stworzył ten problem ani nie ukuł na obecne czasy praktycznego pojęcia, zawężającego delikwentów dla odróżnienia od Narodu Polskiego.
Tylko polactfo dotąd ma obiekcje wobec stosowania terminu odnoszącego się do nich samych. Żaden Polak praworządny i sprawiedliwy nie wniósł zastrzeżen, a jak wniósł to nieuzasadnione, z marszu, podobnie jak Ziemiński w fałszywej trosce o piękno, grzeczność i co tam jeszcze obłudnicy i hipokryci noszą w zanadrzu. Gdzie jak gdzie ale w humoresce dużo ujdzie z przymrużeniem oka, a jednak Ziemiński dowalił się do mej humoreski dot. chucpy chrabja Potocki i parszywy lubawiczer Aaaron Israel Paz.
2)usprawiedliwiania syjonizmu i żydowskiego rasizmu przez obmywanie go i zastępowanie słowem-kiczem- karykaturą” żydłactwo”

Podły manipulatorze Ziemiński, pokaż gdzie wybielam żydłackie draństwo! Konsekwentnie jak z Polacy – polacfo, stosuję Żyd – żydłactfo, bo nie jestem klasycznym antysemitą klasy Ziemiński i tabuny polactfa. Ponadto, doskonale wiem, że nie każdy ż/Żyd jest syjonistą i nie każdy syjonista ż/Żydem, a w Szoa żydłactfo zgładziło ż/Żydów, tak jak polactfo było szmalcownikami.

Tu gadać z ignorantem Ziemińskim jest tyle sensu, co dyskutować z nim sztubacki błąd językowy jaki popełnił: Dr Paweł Ziemiński zapukał do Pralni
Co do uprzedniego hejtu Ziemińskiego pod moim adresem, zanotowane w Pralni.
Co do udziału w obecnej chucpie pseudo-naukowej z Głogoczowskim, ściślej: w odwecie pseudo-filozofa w megalomańskiej próbie dowartościowania się na starość kosztem poniżenia innych:
– Od dra Ziemińskiego publika oczekuje więcej rozeznania, wyczucia sytuacji i rozumu niż od Kosiura, z racji wykształcenia i reprezentacji Polaków na forach pan-słowiańskich. Powinien był  wstrzymać redakcję od publikacji oszczerstw pod adresem znamienitych obrońców narodu i ludzkości przed szczepionkami.
– Jeśli nie był świadom wtedy, to od wczorajszej e-wymiany i moich komentów na forum WPS, wie co zaszło. Ciąży na nim obowiązek interwencji w zw. z  paragrafami o: naruszeniu dóbr osobistych, defamacji i o e-stalkingu
–  Dr Ziemiński tuż przed publikacją oszczerczego gniota Głogoczowskiego na WPS, groził mi:

On Friday, February 23, 2018, 2:42:07 PM PST, Paweł Ziemiński:
Co się komu i na czym zaciska, to się niedługo okaże panie Bein.
Nie poniżam nikogo za sam fakt miejsca udoktorowania się. Dla mnie, osoba może nie mieć żadnego stopnia naukowego, a być mądrzejsza i mieć szerszą wiedzę, np. absolwent zawodówki PRLowskiej Andrzej Szubert. Za to oceniam, a nie za piórka.
nie atakuj na odlew kaźdego, kto tylko ma tytuł dr — To po sobie Ziemiński osądza, bo Bein tego nie robi. Nie ruszam ścierwa póki samo nie wlezie nachalnie. Ostatnio bezskutecznie próbowałem debatować: pretensje dra Ziemińskiego do terminologii i zasad polskiej składni i gramatyki, objawy kolejnej durnoty u dra Głogoczowskiego i schizofrenię poznawczą dot. systemu politycznego u dr Kurek. Normalny dr debatuje merytorykę, dr Ziemiński wysuwa frazesy pod publiczkę.
“Wszelkich specjalności” durnot to mogą być drzy Ziemiński z Głogoczowskim. Bein nie podpisuje się dr poza tematami, których nie zgłębiłby. Faktem natomiast jest, że w przeobrażaniu Polski na Polin, największą rolę odegrali nie akademicy z prawdziwego zdarzenia, tylko margines pseudo-naukowy ze śmieciowych fakultetów neo-marxistowskich. Jestem dumny z mego doktoratu, przedłużenia za granicą studiów na polibudzie w PRL. Moi mentorzy i nauczyciele uczyli holistycznie: przedmiot techniczny, etyka (duch) i otoczka polityczna.
Wytłumaczy się Ziemiński przed sądem, razem z Głogoczowskim, Kosiurem i kto tam jeszcze redaguje WPS. Zawsze macie furtkę psychiatryczną, więc odtąd nie wiadomo, co jest u was maskirowką pod to usprawiedliwienie…
On Monday, February 26, 2018, 6:10:44 AM PST, Paweł Ziemiński: Rabiniczny (w sensie metody) konfabulant, Piotr Bein w swym ” intelektualnym zacietrzewienu, po swym kulą w wpłot ” ataku” na mą osobę wobec wytkniętego mu: 1)kaleczącego polszczyznę słowotwórstwa( polactfo, LOL i inne zniekształcenia językowe- w jego mniemaniu twórcze, czy w jego metodologii i stylistyce” tfurcze”)
 oraz
2)usprawiedliwiania syjonizmu i żydowskiego rasizmu przez obmywanie go i zastępowanie słowem-kiczem- karykaturą” żydłactwo”
posuwa się tworczo w otmęt swego szaleństwa i insynuuje mi jakobym był poplecznikiem i zwolenniliem szczepionek.
 Rzecz się ma w zgodzie z prawda tak, że rzadko się na ten temat wypowiadałem nie mając dostatecznej wiedzy, a jeśli już to sceptycznie i z przestrogą wobec tych, którzy ulegają panice i propagandzie proszczepionkowej pod wpływem karteli i mafii farmaceutycznych.
Opamiętaj się doktorze ” wszelkich specjalności” Piotrze Bein i nie atakuj na odlew kaźdego, kto tylko ma tytuł dr …nie daj boże uzyskany w PRL. Czyźby to był jakiś przejaw kompleksu i niedowartościowania, czy tylko mentalna przypadłość? Niech to jednak zbadają specjaliści kliniczni😎
W dniu poniedziałek, 26 lutego 2018 Piotr Bein:

Proszę rozplakatować.
Popatrzcie państwo jaką to V kolumnę żydo-farmacji mamy w Polin: domorośli podobno pro-polscy, pro-słowiańscy użyteczni durnie z doktoratami!
Oczernili najskuteczniejszych Polaków przeciw szczepieniom, pokazując żenującą ignorancję w temacie.
Ręce odpadają… Jedni tyrają społecznie, drudzy niespełnieni nałókofcy i działacze rzucają kłody…
Szuja odoktorowana jedna z drugą, bluzga jadem załganym… jeden z nienawiści od lat za merytoryczną krytykę działalności nałókowej, drugi nie wiadomo czemu wściekł się kilka tyg. temu o humoreskę, dowalił wczoraj piekląc się o błąd gramatyczny jaki sam popełnił itp. Jakie Polin takie doktorki…
++++++++++++++++++++++++====
PB: Forma to nie czyni język takim czy innym jest nieprawidłowa jak następuje
Podmiot: to 
Orzeczenie: nie czyni
Dopełnienie bliższe w związku rządu z orzeczeniem negującym: językA (dopełniacz kogo czego?)
Z orzeczeniem czyni byłoby: to czyni język takim a takim (mianownik kto co?)
CBDU
Jakie Polin, takie doktorki. Im durniejszy, tym prędzej wali “żyd!”. Welcome to Pralnia dr Ziemiński buhaha
On Saturday, February 24, 2018, 3:04:11 PM PST, Paweł Ziemiński:
A propos purysto Bein  słowa “czynić”: Polecam, ale także “Słownik poprawnej polszczyzny” pod red. prof. dr Witolda Doroszewskiego, PWN, Warszawa 1973; tamże: s. 99
Czynić jakimś, kimś, czymś<<powodować, że ktoś staje się jakimś, kimś lub czymś>>: Mandat poselski czyni posła nietykalnym. Żywe usposobienie czyniło go sympatycznym
A zatem drogi ” purysto” P.Bein, jak najbardziej poprawnie,  po polsku zostało napisane : ” Toż to nie czyni język żywym tylko martwym! ”   Inaczej mówiąc nie czyni go żywym tylko martwym   :)))
A zatem do książek doktorze  Bein, bo to uczyni cię skromniejszym i mniej pewnym siebie!
czynić (kogoś jakimś)

PB: Katolik albo nawet Polak 🙂 szmalcownik był bydlakiem, ale się wykluczył z Polaków.

Morel ==> członek żydłactfa ==> pod-grupa Żydów.
Polak-katolik szmalcownik ==> członek polactfa ==>  pod-grupa Polaków.
Jakby nie rachować, wychodzi:
Morel ==> z Żydów
Polak-szmalcownik ==> z Polaków.
Bein nie uogólnia na zbiorowość Polaków (antypolonizm) ani Żydów (antysemityzm).
Ziemiński z ochotą antysemity uogólnia w przypadku Żydów. Swój jad antysemicki wypluł pod Beina z insynuacjami. Napisz pan kniżkę dla polactfa, dochód murowany.
Jakie Polin, takie doktorki.
On Saturday, February 24, 2018, 2:18:02 PM PST, Paweł Ziemiński:
Iście rabiniczny “wykład”. To według tej żydowskiej logiki, że jeżeli  żyd  albo nawet Żyd, jak np. Samuel Morel, był zwykłym bydlakiem i mordercą, to on się wykluczył ze wspólnoty żydowskiej ( taką rabiniczną wykładnię usłyszałem od Szewacha Weissa w Łodzi w 2003 r., jak się nostalgicznie żegnał z lokalnymi żydami, Żydami, syjonistami jak jeden w drugiego, ) i teraz jest już tylko żydłakiem, wg. typologii P.Beina, bo żyd, albo Żyd nigdy nie mógłby być bydlakiem i mordercą! :)))

Reszty pańskiej ” typologii” nie chce mi się nawet komentować, bo to nawet nie sofistyka, tylko rabiniczne pieprzenie dla ubogich… nawet nie duchem, ale rozumem.
P.S. Ograniczyłem nieco listę odbiorców, gdyż ten żenujący dialog w stylu P.Beina nie powinien źle świadczyć o Polakach. Pan Bein uprawia, jak zauważyłem, tę samą praktykę, jak Władimir Sołowiow, znany żydowski dziennikarz telewizyjny ( udający Rosjanina) kanału państwowej  TV Rassija 1, który zaprasza do studia telewizyjnego ( np. do programu Wieczier) hucpiarzy typu Żirinowski ( prawdziwy Rosjanin :)) ), kilku Żydów lub żydów, często agresywnych syjonistów i ” prawdziwych Polaków” (nie wiem czy to już polactfo wg. typologii P.Beina ?)  takich jak  Tomasz Maciejczuk  lub Jakub Korejba i w takim towarzyskim sosie wszczyna spory i kolportuje kłamstwa. Zachęca do kłótni na wizji, a publiczności rosyjskiej pokazuje…” widzicie jacy kłótliwi i porywczy są ci Polacy…nie da się z nimi dogadać, zostawcie ich, niech się pławią w ich “polactfie”… wg. typologii P.Beina)
W dniu 24 lutego 2018 22:14 użytkownik Piotr Bein:
Czemu pan Bein unika słów: “żydowski”, ” syjonistyczny”, a posługuje się nowotworem ” żydłacki”?
to nie czyni językA żywym — kogo czego nie czyni, Drze Pawle Purysto…
czyni język PRECYZYJNYM, a jak wniknie do wyższej świadomości erudytów, to i ożywi i wzbogaci język, twór dynamiczny
polski narodowo-państwowy Holokaust czy polscy szmalcownicy?
Niemcy czy syjo-naziści?
żydostwo czy żydłactfo = syjoniści, żydobanksteria, rabinat terroru talmudycznego?
kumuna czy żydokomuna?
ukraińcy czy banderowcy?
Chorwaci czy ustasze?
islamiści czy muzułmanie?
katolicy czy katodebile?
Polacy czy polactfo?
Rosjanie czy rusactfo?
Drze Ziemiński, przegrywacie info-wojnę brakiem precyzji, żydłactfo robi was w bambuko tym “słownictwem” pod batem “antysemityzmu”
dzięki precyzji wyrazu, przez kilkanaście lat badań i rozrób w temacie, ono gówno mi może zrobić, prędzej ożydzi niż pozwie o antysemityzm:
gdybym był porządnym Żydem, pozywałbym każdego użytecznego durnia, który mnie mieszałby z żydłackim ściervem
doktor ma dużo do nauki — od typologii żydłackiego systemu, po podstawy info-wojny
do książek, Paweł, zamiast tępić skuteczniejszego od siebie Piotra :)))
On Saturday, February 24, 2018, 12:30:15 AM PST, Paweł Ziemiński:
Czemu pan Bein unika słów: “żydowski”, ” syjonistyczny”, a posługuje się nowotworem ” żydłacki”? Za jasną myślą niech idzie precyzyjne słowo. Po co propagować zamęt myśli i bełkot nowotworów słownych?! Toż to nie czyni język żywym tylko martwym!
W dniu sobota, 24 lutego 2018 Piotr Bein:

nie uchyli pan Ziemiński rąbka tajemnicy?
to brzmi obiecująco, że się Zachód wyłamie z jarzma żydłackiego — oby nie pod “chińskie”!
On Friday, February 23, 2018, 2:42:07 PM PST, Paweł Ziemiński:
Co się komu i na czym zaciska, to się niedługo okaże panie Bein.
W dniu 23 lutego 2018 21:41 użytkownik Piotr Bein:

pojebałoś, mówi gospodin Paweł… tylko komu?
wszystkie wojny za interesa banksterskie goje rozmiom jako wojaczki za swoje racje
nawojowali się krasnoarmiejcy, pagibli za “swoje”, a wyszli z żydłackiego reżimu i wpędzili w wyniku wojny jeszcze więcej luda w tenże
ludy “kapitalistyczne” zakonserwowały się wtedy w oficjalnym kłamstwie i konsumpcji żydłackiej, ż-jarzmo zaciska się na nich boleśnie ostatnio
teza Pawła jest tak niedorzeczna jak mówienie, że Polacy odzyskali niepodległość 100 lat temu… wszystkie “narody” tak myślały w okresie I wś. a faktycznie podłożyły się bezbłędnie pod żydłacki plan obalania stojących na drodze globalnej władzy żydłackiej imperiów, caratu i monarchii taranem “wyzwolenia narodowego” teraz zwijanego w stronę przeciwną, zgodnie z tymże planem NWO
gaspodin Paweł laskawie poczyta to podyskutujemy Judeocentrycy i masowe zbrodnie
On Friday, February 23, 2018, 11:31:33 AM PST, Paweł Ziemiński:
Panu Beinowi coś się niemnożko pojebałos w gołowie…krasnoarmiejcy walczyli za swoja ojczyznę i za swoje być albo nie być niewolnikiem anglosasko-syjonistycznych panów świata.

W dniu 23 lutego 2018 16:16 użytkownik Piotr Bein:

 Popieram wniosek Pana Michała Jarzyńskiego i uzasadnienie merytoryczne Pana Andrzeja Szuberta.
Dodam, że Krasnoarmiejcy byli takim samym nieświadomym mięsem armatnim w wojnie o interesy żydobanksterii, jak dziś polskie wojsko jest, biorąc udział w bandyckich wojnach USA. Faktem jest, że Armia Czerwona z Ludowym Wojskiem Polskim, a nie armie “sojuszników” zachodnich wyzwalały Polskę. Poległym należy się pamięć, wszystko jedno czy byli “czerwoni” czy w ciapki pomarańczowe.
Postuluję zachować dla potomności nazwę ulicy, dodać tablicę pamiątkową o treści jw.
Dr inż. (emerytowany) Piotr Bein
niezależny badacz ludobójstwa

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/