Grzegorz Niedźwiecki: Polska nie jest państwem prawa

To: Zbigniew Kękuś, Andrzej WiacekAdam z Malinowic
Feb 25 at 2:34 AM
Panowie,
Byłbym wdzięczny za rozpropagowanie załączonego materiału w mediach.
To jest ewidentny dowód na to, że Polska nie jest państwem prawa, organy władzy publicznej nie działają na podstawie i w granicach prawa. Państwo nie funkcjonuje.
To jest dowód na nadużycie prawa podmiotowego, wypaczenie niezawisłości, samowolę funkcjonariuszy i wymuszenia rozbójnicze. To jest materialny dowód na korupcję i wyrządzenie szkód w obrocie gospodarczym.
Bezpieka nie radzi sobie z tymi oszustwami sądowymi i wkurzyli się na krążenie w sieci tego pokłosia wyroku bez przyczyny (II K 467/07), sfingowanego procesu cywilnego (I C 1062/08) i obrazy przepisów prawa procesowego art. 1049 k.p.c. w zw. z art. 1050 k.p.c., stosowania niewłaściwego trybu egzekucyjnego (I Co 3259/08, I Co 441/16).
Dlatego ukradli komputer (notabene organizacji pozarządowej), żeby wyczyścić materię, zablokować, mataczyć, zastraszyć.
Niech ludzie zobaczą, że sądy, które kierują się literą, wykładnią prawa (SN III CZP 23/06), rozpatrują sprawę w dwa miesiące, a funkcjonariusze jeleniogórscy, a w zasadzie dolnośląscy, traktując właściwość miejscową jak enklawę Polski i stosując wbrew uprawnieniom „uchwalone” przez siebie prawo, torturują człowieka jedenaście lat. Dożywotnio, choć jest droga (vide SO Elbląg I Cz 94/13) zmaterializowania roszczenia lub umorzenia postępowania. Zakończenia cyrku.
Ja i tak to wygram, moralnie już wygrałem, ale z waszą pomocą, zmuszę ich do wznowienia postępowania w/s niezasadnie oddalonego zażalenia na bezpodstawną grzywnę i odrzucenia skargi na przewlekłość postępowania. Tu w zasadzie z automatu należy mi się 2.000 – 20.000 zł i jak wygram, to zrobimy wspólna konferencję.
Pozdrawiam
Grzegorz Niedźwiecki (będący widocznie na czarnej liście bezpieki)
– – –
Należy wznowić postępowanie II Cz 675/17 i skierować sędziów SO Sylwię Bańkę-Mrozewską, Beatę Glazar oraz Alicję Izydorczyk na badania psychologiczne, bo wydały przez roztargnienie niezgodne z prawem orzeczenie.
Niezawisłe niedopatrzenie
http://grzegorz-niedzwiecki.hexcom.net/wp-content/uploads/2016/11/Niezawis%C5%82e-niedopatrzenie.pdf
http://socjolog61.neon24.pl/post/142548,niezawisle-gangsterstwo

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/