Michał Jarzyński: służby specjalne ukradły mi z kompa założoną białą księgę ich przestępstw

PB do rozdzielnika poniżej: Biorę patronat medialny nad sprawą Pana Michała Jarzyńskiego i popieram go moralnie.
dr inż. (emerytowany) Piotr Bein
niezależny badacz ludobójstwa
Grypa666 i PiotrBein.wordpress.com
Hide original message
On Saturday, February 24, 2018, 11:55:38 AM PST, Michał Jarzyński <[email protected]> wrote:
Play 24 !
do wiadomości : Rzecznik prasowy Play Marcin Gruszka !
W dniu 23 lutego 2018 r. służby specjalne zupełnie ogłupiały i włamały się do mojego komputera oraz ukradły mi założoną tam przeze mnie biała księgę popełnionych przez służby specjalne przestępstw.
Następnie zrywały moje połączenie internetowe , po czym kradły mi impulsy z mojego konta i uniemożliwiały mi jego doładowanie poprzez blokowanie mi mojego konta w banku, w ten sposób , iż nie mogłem się zalogować oraz podmieniały mi moje hasło .
Pomimo tego , iż o godzinie 11:31 doładowałem swoje konto na Play24 / o godzinie 11: 06 Play24 przysłał mi ino iż wyczerpały się moje środki na koncie podstawowym/ nie mogę połączyć się z internetem .
W dniu 24 lutego kupiłem nową kartę o nr 533 623 716 i ją aktywizowałem, po czym natychmiast otrzymałem od Play 24 info , iż nie mam środków na swoim koncie i bym je doładował. Ponieważ uniemożliwiono mi doładować moje konto z mojego konta bankowego usiłowałem doładować z mojego telefonu w Play24 na nr*111* 15*1# internet na kartę o godzinie 6:14 otrzymałem komunikat Reguest timeout
​Przekazuję również treść maila , który w przedziwny sposób, chociaż był do Was wysłany  zniknął z elektronicznej poczty i na który nie otrzymalem od Was żadnej odpowiedzi,  cytuję :
Niniejszym informuję , iż w sprawie , którą Wam zgłosiłem powyżej i która zarejestrowana została przez Was numer 185243625, cytuję Wasze info :
Dzien dobry, Twoje zgloszenie numer 185243625 wymaga dodatkowej analizy. Po niej udzielimy Ci odpowiedzi. Pozdrawiamy, Zespol Play
Czas: 2018-02-21 12:10:48

nic się nie poprawiło , a wręcz zmieniło się jeszcze na gorsze, ponieważ w dalszym ciągu rwane są moje połączenia internetowe jak równiez kradzione są moje impulsy z wykupionej przeze mnie karty , gdyż co chwila otrzymuję od Was komunikat , że kończą mi się środki na koncie , co jest bzdurą , gdyż kończą mi się nawet wtedy ,kiedy prawie wcale nie korzystam z internetu, co dowodzi tego, że pod moje konto podwieszone są służby specjalne i to one kradną pieniądze z mojego konta.
Zróbcie w końcu z tym porządek . Żądam również rekompensaty za poniesione straty materialne i niematerialne / polegające na tym , że ruinowany jest mój spokój , moja wolnośc i naruszana jest moja godność, czyli ogólnie biorąc moje dobra osobiste/. Co do sposobu naprawienia poniesionych przeze mnie szkód czekam na propozycje w tym względzie z Waszej strony.
Łódź, dnia 22 luty 2018 r Michał Jarzyński


By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/