Kopia szmaty Głogoczowskiego i forum z bloga Dariusza Kosiura na Neon24

 
POLITYKA – POLSKA

RAM – czyli Rozwój Atrofii Mózgów w Cywilizacji TPD

Jak to w końcu z tymi szczepionkami jest -? czytaj więcej

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita – Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

RAM – czyli Rozwój Atrofii Mózgów w Cywilizacji TPD

ZACHOWAJ ARTYKUŁPOLEĆ ZNAJOMYMhttp://www.facebook.com/plugins/like.php?href=http%3A%2F%2Fwps.neon24.pl.neon24.pl%2Fpost%2F142612%2Cram-czyli-rozwoj-atrofii-mozgow-w-cywilizacji-tpd&layout=button_count&show_faces=true&width=130&action=like&colorscheme=light&height=21

Jak to w końcu z tymi szczepionkami jest -?

Obraz znaleziony dla: antyszczepionkowcy

RAM – czyli Rozwój Atrofii Mózgóww Cywilizacji TPD wielbiącejTechnikę, Pieniądz oraz komfort przysłowiowej Żopy

 
Autor: dr Marek Głogoczowski

2800 słów

Od prawie już roku jeden z moich młodszych o kilkanaście lat znajomych, z wykształcenia historyk i „dobrze się mający biznesmen”, molestuje mnie wiadomościami o tym, że zapadł na coraz powszechniejszą, także w Polsce, Chorobę Cywilizacyjną o nazwie „Teoria Płaskiej Ziemi”. Teoria ta, podobnie jak większość obecnie dominujących chorób cywilizacyjnych (włączając w nie antykomunizm, którym deklarują się być dotknięci zarówno obecny Premier jak i Prezydent RP) przyszła nad Wisłę z „wylęgarni” coraz to bardziej ‚pokręconych’ dziwactw umysłowych, znanej jako Stany Zjednoczone AP.

Na temat tej patologii dość kompetentnie się wypowiedział amerykański publicysta Alex Jones, biorący aktywny udział w tak zwanych „infowars”, czyli wojnach informacyjnych:

http://alexjones.pl/aj/aj-nwo/aj-informacje/item/94156-teoria-plaskiej-ziemi-jestem-przerazony

Ta teoria została wymyślona po to, żeby namieszać nam w głowach, żebyśmy byli skonfudowani do tego stopnia, że nie będziemy w stanie odróżnić rzeczywistości od najbardziej bezczelnego kłamstwa. Ludzie, którzy tę bzdurę celowo wymyślili nabijają się teraz zadowoleni z siebie i z tego że do takiego zidiocenia udało im się ich hodowlę doprowadzić, pozbawić nas wyobraźni, zdrowego rozsądku, a za pomocą mediów jakiegokolwiek kontaktu z prawdziwą rzeczywistością.Spiski istnieją, lecz nie każda odstająca od mainstreamu teoria jest prawdziwa. (…) Nie ulega więc wątpliwości, że ktoś to ogłupianie społeczeństwa finansuje. O tym, że jest to przygotowana operacja świadczy także fakt, że temat płaskiej Ziemi znalazł swoje odzwierciedlenie w „kartach illuminati” już 1995 w roku. Jakkolwiek by to wtedy absurdalnie nie brzmiało, karta o tytule „flat earthers”, czyli zapowiedź wmawiania ludziom że Ziemia jest płaska, dzisiaj niestety staje się to smutnym faktem. Wystarczyło tylko 20 lat.

Kto stoi za wmawianiem ludziom, ze Ziemia jest Płaska? Nie tylko jacyś Iluminaci, których Alex Jones skądiś wygrzebał, ale także LUDZIE DEKLARUJĄCY SIĘ JAKO W BOGA WIERZĄCY, opierający się na Autorytecie Biblii, zwłaszcza w kręgach sekt protestanckich. Cytuję zahttps://obserwatorczasowkonca.wordpress.com/2016/06/01/plaska-ziemia-czy-da-sie-temu-zaprzeczyc/ :Nie owijając w bawełnę, prawda jest taka, że władcy tego upadającego świata nie chcą byście myśleli o Bogu i o Prawdzie, ale żebyście ślepo wierzyli we wszystko, co ONI Wam powiedzą i nakażą!!

Jeśli jednak Bóg stworzył Świat w formie placka, to miał w tym Akcie Stworzenia „na bakier” z Prawem Grawitacji, wymagającym aby Ziemia była kulą, jako że ma ona własność prawie takiego samego przyciągania niezależnie od punktu na jej powierzchni: w wypadku „placka”, na jego krańcach przyciąganie grawitacyjne by powodowało, że musielibyśmy się tam czołgać, stanąć prosto by się nam tam nie udawało. (A ja na obrzeżu tego „ziemio-placka”, na Nowej Zelandii przed 6 laty chodziłem jednak wyprostowany! I ze szczytu Mt Cook/Aoraki zrobiłem zdjęcie, na którym zakrzywienie linii horyzontu w odległości ocenianej naponad 500 km nad zamglonym Morzem Tasmana chyba już widać!)

Bez tytułu

A zatem wniosek: Bóg Stworzyciel Pisma Świętego najwyraźniej był Ignorantem Prawa Grawitacji (siła przyciągania proporcjonalna jest do mas przedmiotów i odwrotnie proporcjonalna do kwadratu odległości między nimi). A to Prawo Newtona, podobnie jak zasady Logiki oraz Geometrii jest Wieczne: już przecież w starożytności, nie znający jeszcze Ambicji Boga Izraela, pogańscy Grecy promień Ziemi z dokładnością bliską obecnej zmierzyli, wykorzystując do tego bezbożne, nie znane w Piśmie Św. twierdzenie Talesa!

Oznacza to, że Bóg Stworzyciel koncepcji Płaskiej Ziemi, w czasach nowożytnych reprezentowany zarówno przez „Iluminatów” jak i „Bogowierców”, przez angielskiego filozofa Mathew Arnolda w książce „Anarchia i kultura” określonych już 140 lat temu jako „hebraiści”, był/jest Bogiem Mentalnego Niedoróbstwa – na tym właśnie polega, według Arnolda upośledzenie umysłowe wyhodowanego w oparach Biblii LUDU BOŻEGO, ten świat – na obraz i podobieństwo swoje – modelującego (patrz poniżej Armad Cleese o ideologii USA).

HIDE – czyli Hebrajski Inteligentny Dizajn (Projekt) Ewolucji – i stymulowana nim eksplozja chorób typu RAM (tj. Rozwoju Atrofii Mózgowia)

Otóż to, że w ramach tak zwanej GLOBALIZACJI, będzie się dążyć do narzucenia narodom biblijnej idei „płaskiej Ziemi” (Za. 14:9-11; Iz. 41:15), a jednocześnie i dorozwoju „płaskiej kory mózgowej”, sterującej (bez)myśleniem zglobalizowanych mas, to już publicznie sygnalizowałem w roku 2003, przemawiając na Światowym Publicznym Forum Dialog Cywilizacji (WPFDC) na wyspie Rodos. (PatrztekstProject of Flat Earth and Flat Brain Cortices”, opublikowany przez kwartalnik World Affairs,vol. 7, no 4, New Delhi 2003 , oraz na kilku dużych forachinternetowych.)

Tutajprzytaczam fragment mego wystąpienia na innej konferencji, tym razem w Moskwie w grudniu 2009, wystąpieniaopublikowanego (bez mej wiedzy)przez portalsalon24.pl pod tytułem „Coś poważniejszego o świecie w langłidżu”. Tłumaczę zatem z mego ‚langłidżu’ na polski:

>(…) Każdy brak aktywności, wymuszony przez siedzący tryb życia, zwłaszcza siedzenie w izolowanych od zewnętrznego świata gabinetachoraz innych kabinach (włączając w to kabiny samochodów), ogranicza stymulację sensoryczną człowieka i w ten sposób zawęża automatycznie jego osobiste,będące reakcjąna bodźce zmysłowe, zrozumienie świata. Co więcej, egoizm ludzi biznesu z konieczności ograniczonych do indywidualnego się bogacenia, blokuje szczerą wymianę poglądówmiędzy ludźmi.Ludzie komercji zwykli traktować ich klientelę jako “strawę”, którą się odżywiają. Wskutek tej “zoologicznej” rzeczywistości, Światowe Centra Finansowe w sposób “naturalny” stały się Centrami Dezinformacji o świecie. (…) Kontrolowany przez Korporację Bankierów “duch mediów” nacelowany na ogólną dezinformację, dominuje także wświecie badań naukowych, uzależnionych od rozmaitych subsydiów. To już 4 dekady temu angielski socjolog oraz alpinista, Michael Thompson kwaśno zauważył, w swej “antysystemowej” książce “Rubbish Theory” (Teoria bzdury), którą w jakiś sposób udało mu się opublikować w 1979 roku przez Oxford University Press, że w Naukach o Życiu mamy do czynienia z “systematycznym ukierunkowaniem badań, tak aby jak najdalej odsunąć wiedzę od prawdy”.

>(…) Pozbawiona jakiegokolwiek poważnego potwierdzenia w faktach, zapewnienie neo-darwinistów, iż “Przypadek jest źródłem wszelkiej nowości w biosferze” (Monod, 1079) doprowadziło świat nauki (…) do kompletnej utraty zrozumienia, w jaki sposób powstają, wymagające nowych połączeń interneuronalnych, nowe skojarzenia umysłowe, nowe zdolności manualne oraz językowe, a także jak są konstruowane nowe przeciwciała, skutecznie broniące nasze organizmy przed chorobami. I to jest prawdziwa społeczna katastrofa, charakteryzująca wszystkie kraje, w których została zainstalowana agresywna, komercyjna “bankierska demokracja”. Tę katastrofęnon adequatio rei et intellectus,czyli braku adekwatności między przedmiotami i ich mentalną reprezentacją – co według definicjipodanej przezArystotelesa jest cechą fałszu – jesteśmy w stanie prześledzić wstecz aż do Zabijających Rozum „wirusow kulturowych” ukrytych w Martwych wersetach (logosie) Starego Testamentu. (…) Lamarckowska atrofia nie ćwiczonych połączeń interneuronalnych, w sposób logiczny musi prowadzić do utraty zdolności dostrzegania wszystkich bardziej szlachetnych celów ludzkiej egzystencji.

I kontynuowałem:

>W celu rzucenia trochę więcej światła na tę “politycznie niepoprawną” sprawę, przypomnę bardzo interesującą wypowiedź dyrektora Europejskiego Instytutu Spraw Międzynarodowych w Luksemburgu, dr Armanda Cleese, w trakcie konferencji “Dialogue of Civilizations” na wyspie Rodos w 2003, w której uczestniczyłem. (…) Cleese podkreślił, że “Stany Zjednoczone chcą świata bez wrogów, bez zagrożeń, bez ryzyka.To oznacza, że USA ma zamiar wyeliminować wszystkich swoich wrogów, wszystkie zagrożenia, wszelkie ryzyko, zgnieść wszelką opozycję. Chce świata patrzącego z uwielbieniem na Stany Zjednoczone, wychwalającego amerykański model, deklarującego swą przynależność do jego zasad oraz jego wartości. Chce totalnie zamerykanizowanego świata, bez jakiegokolwiek zróżnicowania, bez jakiejkolwiek oporu(Nb. Mój młodszy kolega dr Mateusz Piskorski, już od 2 lat jest trzymany bez sądu w więzieniu w Warszawie, właśnie za “antyamerykanizm” jego partii “Zmiana”.)… Amerykańskie dążenie do absolutnego, totalnego bezpieczeństwa może doprowadzić, może nawet wymusić, absolutną, totalną utratę bezpieczeństwa [5].

I właśnie w świetle tej wypowiedzi sprzed 15 już lat, dyrektora Europejskiego Instytutu Spraw Międzynarodowych, warto spojrzeć na obecnie rozwijającą się w Polsce patologię Syndromu Rozwoju Atrofii Mózgu (w skrócie elegancko SRAM) u “bojowników antyszczepionkowych”.

Mianowicie “antyszczepionkowcy”w swej zdecydowanej większości przygotowani za Oceanem do ich “misji wśród post-sowieckich pogan”z obowiązkowym uwielbieniem cytują osiągnięcia USA w tym zakresie. Na portalu neon24.pl niejaki RAM (kto się ukrywa za tym nickiem?), opublikował 14 lutego 2018 tekst “Szczepionki: By Polacy nikomu nie zagrażali?”, który rozpoczyna od ewidentnie wychwalającej autorytety USA uwagi, że“(Miliarder) Gateszagorzały promotor szczepień ludzkiej populacji światowejodmówił szczepienia swych dzieci. Miał ponoć stwierdzić, że będą one zdrowe i bez szczepień i że nie potrzebują żadnych substancji wstrzykiwanych.”W niecały zaś tydzień później, 20 lutego br. “importowana zeStanów ZjednoczonychneurobiologMaria Majewska z przejęciem ogłosiła w internecie, przy okazji rewelacji o tym, iż “Rząd amerykański wypłacił już ok. 4 miliardy $ odszkodowań za okaleczenia i zabójstwa szczepienne.”, kolejną rewelację ze „świecącego nam przykładem” USA, mianowicie że „Zadziwiające, że obecna rzekoma epidemia grypy i raportowane w mediach dziesiątki/setki zgonów na grypę dotyczą tylko USA, a w Europie jest mało takich zachorowań i zgonów. Przy czym media milczą o tym, że większość chorych lub zmarłych to są/były osoby zaszczepione.”(Skąd zatem, bez powołania się na statystyki, Majewska wie, że „większość chorych lub zmarłych było zaszczepione”? Wpowyższymkontekście warto przypomnieć, że najbardziej zabójcza w XX wieku „grypa hiszpanka” – czyli w praktyce amerykańska – zebrała śmiertelne żniwo zwłaszcza wśród amerykańskich żołnierzy wysłanych do Europy pod koniec 1 WŚ jeszcze przed pojawieniem się szczepień: to wśród nich naliczono aż 3 %na tą grypęzgonów, skąd „odruchowo”ekstrapolowano, na liczącą podówczas 1,5 miliarda populację świata, liczbę ok. 50 milionów zgonów na „hiszpankę”).

A jeśli chodzi o tego „obłudnika Gatesa”, który propaguje szczepienia, (udając?) że swych dzieci nie szczepił, to moja córka mająca obecnie lat 28 nie chorowała, głównie dzięki obowiązkowym w Polsce szczepieniom, na żadną dziecięcą zakaźną chorobę – co mnie nie było dane 70 lat temu. Do dziś pamiętam straszną dusznicę dyfterytu, wtedy omal nie umarłem, ponoć uratowała mnie penicylina. Ale problem jest ważniejszy, mianowicie „antyszczepionkowcy”maja korę mózgową WYSTERYLIZOWANĄ – dzięki naukom w szczególności neodarwinistów (patrzpowyżej) – z naturalnego odruchu kojarzenia, że niewielkie ilości trucizn w organizmie, zwłaszcza we wczesnej jego młodości, przyczyniają się do „ćwiczenia” jego endogennego systemu odpornościowego.Systemu zabezpieczającego tak „ćwiczony” organizm przed poważnymi zagrożeniami i to nie tylko bakteryjno-wirusowymi. Nawet przytoczyłem, na portalu neon24, szczegółowe dane na ten temat, które 15 lutego br. RAM wykasował, nieopatrznie jednak pozostawiając na nim aż 4 opinie do tych mych 2 (z godz. 5:51 i 16:45) wykasowanych komentarzy:

—————–

@Gasienica 05:51:54

Zakładam, że twój bełkot wynika z niewiedzy, a nie ze zwykłego skór.ienia.
Więc służę edukacyjną pomocą, mam nadzieję, że coś zrozumiesz:
Film dokumentalny „Choroby nakazane prawem” link
https://www.youtube.com/watch?v=88m_KNGGMQM
Przystępna prezentacja aspektu bezpieczeństwa szczepień na podstawie badań naukowych:
https://vimeo.com/user75852809rysio 15.02.2018 12:17:57

 • @Gasienica 05:51:54

Biedny człowieku, nie masz pojęcia w jakim świecie żyjesz.Robik 15.02.2018 12:47:48

@Gasienica 16:45:11

Wielu „światowej sławy” naukowców, nawet noblistów bzdury politycznie poprawne pisało. To dlaczego to Gates nie szczepi swoich dzieci?? Wytłumaczysz?Zadziwiony 15.02.2018 18:10:36

@Gasienica 05:51:54
głupie gąsienice nie są tu potrzebne!
RAM 15.02.2018 18:55:09

———–

Przypominam zatem treść tych wykasowanych przez RAM komentarzy, bo patologią Rozwoju Atrofii Mózgów w TPD Cywilizacji zawodowo, jako biolog ewolucyjny, zajmuję się już lat czterdzieści.

Z artykułuKOŁUN MUNDI i jego wpływ na świadomość ztechnicyzowanych mas(21-07-2015http://markglogg.eu/?p=1266) przytoczyłem taki fragment:

> Otóż z przyzwyczajenia starego (geo)fizyka lubiącego dokładne pomiary, sprawdziłem dane o wpływie na zdrowie małych dawek rtęci w pożywieniu, którym karmiono doświadczalne myszy oraz szczury, w kilkunastudoświadczeniach, na które powołała się profesor Majewska w swym „Liście otwartym do polskich wakcynologów”. No i wyszło to, co miało z nich wyjść, czylipotwierdzenie PRAWA PARACELSUSA że małe – a nawet i średnie – dawki trucizny, jaką jest rtęć, dość wyraźnie zwiększają i przeżywalność karmionych takim „zatrutym” pożywieniem zwierząt i zmniejszają ilość patologii w ich budowie. (PS. W niektórych rejonach Szwajcarii aż do pierwszej połowy XX wieku dodawano do potraw odrobinę arszeniku, a to w celu uzyskania gładkiej na twarzy skóry, przez osoby tę truciznę konsumujących.) Dopiero dawki bardzo duże powodują choroby, w tym nowotwory oraz przedwczesną śmierć ludzi i zwierząt doświadczalnych. Dlaczego Majewska pomija w swych elaboratach tak ważny szczegół? Odważę, się napisać, że jest to wręcz przykład NAUKOWEJ PODŁOŚCI, jako że całkowicie zasłania obraz mechanizmu powstawania odporności na rozmaite patologie.

Majewska references

Czy przytoczone powyżej dane doświadczalne są potwierdzeniem opinii importowanej z USA profesor neurobiologii  Doroty Majewskiej, twierdzącej że epidemia autyzmu jest następstwem stosowania zawierających rtęć szczepień? Czy dokładnie na odwrót, mające własności hormetyczne (tj. pobudzające do działania) małe dawki rtęci w szczepionkach, stymulując aktywność układu odpornościowego, przyczyniają się przy okazji także do wyhamowania postępów plagi autyzmu w krajach zaawansowanych?

Dodam jeszcze z tekstu „Dobroczyne opryski z wysokiego nieba” (12-09-2012http://markglogg.eu/?p=431)

Tab. 4. z „Dobroczynnego promieniowania”  Z. Jaworowskiego.

Liczba zaburzeń rozwojowych dzieci (na 10 tys.) urodzonych na Węgrzech przed i po katastrofie w Czarnobylu. Średnia dawka od promieniowania czarnobylskiego wynosiła na Węgrzech w roku 1986 0.06-0.5 mSv na osobę (Feher, 1988). Wg Czeizel, 1989

Zaburzenie rozwojowe

1980-

1.5.1986-

1.5.1987-

1985

30.4.1987

30.4.1988

Zespół Downa

8.44

7.27

6.77

Retinoblastoma

0.32

0.16

0.08

Guz Wilmsa

0.80

0.47

0.56

Wyraźnie na tej tabeli widać, że słabe skażenie radioaktywne Węgier w maju 1986 jest skorelowane ze spadkiem, aż prawie o 20 procent, ilości dzieci z syndromem Downa (i prawie 50% zmniejszeniem się ilości innych genetycznych wad) u dzieci, jakie się urodziły w dwóch kolejnych latach po tymskażeniu. A podobnych tabel jest aż 6 w rzeczonym artykule dyrektora Centralnego Laboratorium Ochrony Radiologicznej, opublikowanym w „Wiedza i Życienr 3/1997.

Poniżej dane z ukraińsko-polskiego opracowania szkód, jakie wywołała awaria w Czarnobylu (CZAES), w którym to opracowaniu możemy przeczytać, że nawet dość silne napromieniowania miały efekt POPRAWIAJĄCY ZDROWOTNOŚĆ ORAZ DŁUGOWIECZNOŚĆ ludności. Jak piszą autorzy „w szczególności w wypadku ssaków wzmacniają się reakcje obronne przed zachorowaniami neoplastycznymi oraz infekcyjnymi, wzrasta długość życia oraz płodność”.

radioodpornosc

Czyli to wszystko o czym „z przejęciem” bajdurzą nam chorzy na RAM (Rozwój Atrofii Mózgu) antyszczepionkowcy to bzdura, wynikająca z braku wiedzy o istnieniu, koniecznego dla długotrwałego zachowania ich własnego życia, systemu samoczynnych regeneracji, który ma formę I/R-S-A, czyli wymuszonejIrytacją Regeneracji oraz Nad (po angielskuSuper)regeneracji iAsocjacji namnożonych w trakcie regeneracji fragmentów, zarówno kwasów nukleinowych jak i białek. Asocjacji, które w przypadku długowiecznych osób są genetycznie zakodowane na wiele dekad, powodując automatyzm odruchów warunkowych, zezwalającychimlepiej się bronić przed ciągłymi agresjami otoczenia. Ale przytaczać, dotkniętym Syndromem RAM, te znane każdemu sportowcowi względnie aktorowi spostrzeżenia, to tak jak przekonywać ludzi religijnych, wierzących w istnienie Ziemi w Kształcie Placka, do zaakceptowania newtonowskiej formuły prawa grawitacji F = a x m1 x m2/r2.

I jeszcze jedna, końcowa uwaga na temat tej choroby cywilizacyjnej, która warto określić eleganckim skrótem (S)RAM.

Mianowicie w Polsce, na rynku „prawie równoległym”, pojawiła się w roku 2017 książka Artura Dmochowskiego pt. „Afera grypowa”. Jej autor utrzymuje, że wskutek zaniedbań ówczesnego Ministra Zdrowia, dr med. Ewy Kopacz, zaniedbań polegających początkowo na braku zakupu „antyświńskich” szczepionek, a następnie na nie dostarczeniu szpitalom leków przeciw-wirusowych, „nadmiarowo zmarło”, na świńską grypę w Polsce, nie zaledwie 182, jak to polskie źródła medyczne podają, młodych zazwyczaj osób, ale takich młodych osób prawie DWA TYSIĄCE, co wynika z dokładnej analizy statystykinagłego wzrostuśmiertelnościzachorowańna grypę w okresie tej niedawnej pandemii

Patrz filmik https://youtu.be/Aurv2LI-VM0

 [youtube https://www.youtube.com/watch?v=https://www.youtube.com/watch&,Aurv2LI-VM0%26hl=pl%26fs=1%26rel=0]

orazksiążka

Afera Grypowa

Otóż dokładnie w okresie tej, ponoć obecnej w całej „Europie + USA” pandemii świńskiej grypy w rokulat 2009-2011, ożywił się bardzo mój (były) kolega z Vancouver, dr (zarządzania techniką) Piotr Bein i jego blog „Grypa 666”.Wychwalał on bezczynność Min. Zdrowia Kopacz w zakresie ochrony ludności przed tą – według mnie wtedy, w znacznym stopniu „wydumaną” przez Światową Organizację Zdrowia – pandemią. Dr Bein zacząłod tego momentuwieścić, podobnie jak w lutym br. RAM na portalu neon24, wzorowane na biblijnychstrachach o nadchodzącym Końcu Świata,SZCZEPIONKOWE LUDOBÓJSTWO przygotowywane przezŚwiatową Organizację Zdrowia. (W którym to WHO/OMS pracowała skądinąd w Genewie moja dobra znajoma, mgr farmacji Agathe Wehrli, która mi przed ćwierćwieczem opowiadała, jakie gigantyczne są, wśród Koncernów Medycznych, reklamowo-merytoryczne przekręty, nawet jakiegoś Japończyka, dyrektora ówczesnego OMS, za łapówkarstwo wtedy zwolnili.)

Przecież szczepienia już przed blisko 200 laty zaczęto stosować po to, aby chronić ludność przed wielkimi epidemiami, a zatem i koniecznością stosowania leków na których zarabiają Koncerny Medyczne. Z tego powodu jednorazowe zazwyczaj SZCZEPIENIA TO PRZECIW-BIZNES chcących „utopić ludność w farmaceutykach” Koncernów – dość wyraźnie „podpłacających” antyszczepieniowąBABSKĄHISTERIĘ (to od gr. hystera – macica), ludności lękającej się panicznie nie tylko ukłuć, ale i „świństw” wprowadzanych do organizmu w ramach „szkolenia” jej systemu odpornościowego. I co istotniejsze, te wprowadzane w mikro-dawkach do młodych organizmów „świństwa”, pobudzają do obrony nie tylko przed wybranymi chorobami, ale także czynią układ immunologiczny bardziej czuły i na inne patologie, w szczególności na działalność „przedsiębiorczą” komórek neoplastycznych, których zawsze pewna ilość zachowuje się z okresu pierwszych stadiów dyferencjacji naszych embrionów. Eliminacja zatem szczepień – a lekarze zauważają (patrz 2 artykuły na ten temat w „Newsweek Polska” z początku lutego br.), że dzieci z łatwością asymilują dobroczynne skutki nawet kilkudziesięciu ukłuć w pierwszych latach życia – gwarantuje nam NADEJŚCIE EPIDEMII NOWOTWORÓW MŁODZIEŻOWYCH. Już obecnie bowiem planiści WHO/OMS przewidują, że w ciągu najbliższych 20 lat ilość takich nowotworów zwiększy się o jedną czwartą. I przekroczenie tego Planu WHO to BARDZO AMBITNY CELPOCZYNAŃ, importowanych głównie zza Oceanu, Totalnie Odmóżdżonych roznosicieli anty-immunizacyjnej choroby (S)RAM.

________________________

Marek Głogoczowski filozof, pisarz i alpinista. Urodzony w 1942 roku w Zakopanem, ukończył studia fizyki (UJ Kraków, 1965) oraz geofizyki (UC Berkeley, 1969) ; w latach 1976-81 współpracował, w dziedzinie genetyki populacji i teorii ewolucji z PrAlbert Jacquard oraz PrPierre-Paul Grassé , na Uniwersytetach w Genewie oraz Paryż VII; od 1997 roku zatrudniony jako wykładowca i następnie starszy wykładowca filozofii na Pomorskiej Akademii Pedagogicznej w Słupsku, gdzie przeszedł na emeryturę w 2008. Jest autorem ponad 200 artykułów, napisanych w pięciu językach, na prawie wszystkie (za wyjątkiem muzyki) tematy i publikowanych w kilkunastu krajach na trzech Kontynentach.

Steele, Anker, Stroun & MG books

KOMENTARZE

skomentuj

 • Idiotyzm.
  “Przecież szczepienia już przed blisko 200 laty zaczęto stosować po to, aby chronić ludność przed wielkimi epidemiami, a zatem i koniecznością stosowania leków na których zarabiają Koncerny Medyczne. Z tego powodu jednorazowe zazwyczaj SZCZEPIENIA TO PRZECIW-BIZNES”
  No to waść błysną.
  “Choroby nakazane prawem”
  https://www.youtube.com/watch?v=88m_KNGGMQM
  Fakty naukowe dot. szczepień:
  https://vimeo.com/user75852809
  Artykuł w stylu “w dupie byłem, gówno widziałem”
 • @rysio 14:05:39
  Panie “rysio”, a gdzie teraz Pan przebywa – ? Czy przypadkiem nie tam skąd g… widać?
 • @Rzeczpospolita 14:13:48
  Proszę się zapoznać z materiałem z linków, przykładasz pan łapę do depopulacji Słowian. Nie masz człowieku zielonego pojęcia co do w/w tematu, lub co gorzej, robisz pan to celowo i z premedytacją.
 • hmmm…
  nie wiem jaki jest cel wklejania tej sieczki…bez ładu składu, byle wklejać…
  pierwsza sprawa i podstawowa… “antyszczepionkowcy” to bardzo nieprecyzyjne określenie…większość ludzi świadomych w Polsce chce mieć wybór, skoro jest ryzyko, musi być wybór…chcemy decydować o szczepieniu, ale też mamy do tego prawo…a niestety przymusza się nas rodziców, pomimo pytań choćby o skład szczepionki, którego byle konował nie potrafi udostępnić…
 • @rysio 14:18:59
  odnoszę wrażenie, że autor po prostu chce na siłę zapełnić ramówkę bloga 🙂 …
 • poza tym
 • @rysio 14:18:59
  i co ciekawe , po tyłu godzinach zaledwie 60 odsłon.
  Znów kręciołek szwankuje ?
  No ale mam nadzieję że za chwilę 3500 czytelników i to jednocześnie “dopadnie” ten wpis
  to pewne
 • Zaaaaaadłłłłłłłłłługieee
  Zamieszczasz pan art. Trzeba kiepełą i skórą ruszyć.
  A tu już pora “konflikt z du-py chazarów wygaszać.
  Już PISrael już powołał zespół do kneblowania Polaków.
 • @trybeus 15:16:47
  niestety autor tej notki odleciał wręcz w zaświaty…..
  Tak na marginesie ….. co sadzisz o tym człowieku i jego robocie.
  https://www.youtube.com/watch?v=8M-cZg0WJuw
 • @zadziwiony 15:54:59
  typowy pożyteczny idiota 🙂 …
  problem polega na tym, ze jak się zapytasz lekarza o ulotkę szczepionki, powikłania, linie komórkową stosowaną przy produkcji, skład szczepionki, statystyki nopów, to lekarz stwierdza, ze on jest tylko od stwierdzenia czy dane dziecko nadaje się do szczepienia…na szczęście wszystko nagrywam, wszystko mam na piśmie…
  ostatnie nasze dziecko zupełnie nie szczepione…zero infekcji, autentycznie żona chorowała na grypę, potem ja, spała z nami, tylko jednodniowy katar…to jedyne dziecko, z którym nigdy nie byliśmy w szpitalu, na nic nie uczulone…taki kutafon, który robi takie ironiczne wywody w swoich wypocinach tak naprawdę jest jest prymitywnym Januszem jutuba…
 • Pseudonaukowy bełkot.
  Kuriozum i aberracją jest zestawienie Czarnobyla i promieniowania, ze spadkiem ilości urodzin dzieci z Zespołem Downa.
  Może w ramach rzetelności należało by wstawić również tabelkę z ilością przeprowadzonych w tamtych latach zabiegów usunięcia ciąży! To był okres kiedy kobiety częściej wykonywały szczegółowe badania, na które wcześniej by się nie zdecydowały.
  Prośmy Pana aby zesłał nam kolejną katastrofę elektrowni jądrowej, albo nawet dwie, to problem upośledzonych dzieci zniknie.
 • @Autor
  Przejęto Panu bloga??????????????????????
  Zmarnowałem czas na przeczytanie tego bełkot, nie zmarnuję na podważanie głupoty goniącej głupotę..
  Ta wklejka Panu na dobre nie wyjdzie, straci Pan czytelników, reputację i ogólnie ląduje Pan chwilowo dla mnie w dole pod latryną..
  Chyba, że to jakieś badanie socjologiczne?, ale takich rzeczy też nie lubię..
 • “Czemu zabijamy Polaków?”
 • @wk..ny 16:57:01
  najlepsze w całej notce jest zdjęcie gór potwierdzające kulistość Ziemi, jako fan twórczości Terry Pratchett’a uśmiałem się bardzo :)))
 • Artykul glupi jak to zdjecie zrobione obiektywem szerokokatnym.
  Akurat wczoraj lecialem samolotem z Meksyku na wysokosci 36 tys stop i zadnej kulistosci ziemi nie widac. Horyzont jest na wysokosci oczu jakby sie stalo na plazy ze stopami w wodzie.
 • @trybeus 16:15:36
  najgorsze jest to, że facet jest cholernie dobrze przygotowany do tych swoich filmików i sprawia wrażenie fachowca nad fachowcami. Przyciąga mu to fanów. Sądzę, że to po prostu zadaniowiec przekazujący z 90% prawdziwych faktów by przemycić te kilka procent całkowicie przeinaczonych i zmanipulowanych. Jego “profesjonalizm” ma zdyskredytować niektóre działania ludzi niewygodne dla zleceniodawcy.
 • @All
  olśniło mnie!!!!
  Pan Dariusz testuje prawdziwość liczników.. głupia notka, chyba głupszej nie mógł znaleźć, potwierdza kręcenie liczników.. krętacz został postawiony pod ścianą, a jego krętactwo licznikowe wyszło..
  Gratuluję Panie Dariuszu!
 • @Rzeczpospolita 14:13:48
  Pan to jest prawdziwy polski patriota.
  A tu takie kalumnie rzucają na pana Amerykanie syjonistyczni
  http://niepoprawni.pl/comment/1558616#comment-1558616
 • autor
  ale tłok,ale tłok.
  Ciężko się dostać na ten blog.
  Właśnie teraz rozpoczął się szturm
  w 3 min plus 700 odsłon.
  Ile będzie za kolejne 3 min.
 • @Husky 18:24:55
  yes,yes,yes,
  1600
  jedziemy dalej
 • @zadziwiony 17:45:17
  …nie jest dobrze przygotowany tylko najprawdopodobniej śledzi grupy dyskusyjne na fb…jest stopnop, jest grupa poparcia dr Jaśkowskiego, jest grupa poparcia dr Czerniaka, jest grupa Nie szczepimy-aspekty prawne Tomickiej, jest grupa Jerzego Zięby…wystarczy sie zapisać i masz materiał codziennie jak na dłoni, aby robić ośmieszajace filmiki …ten facet jest zadaniowcem i pewnie ma za to płacone…więc nie musi pracować, a wystarczy, że przesiedzi cały dzień przy kompie…
 • @trybeus 18:33:26
  nie wiem, czy się precyzyjnie wyraziłem…na grupach jest wiele cennych rzeczy, które pomagają w decyzjach czy szczepić czy nie, jest to każdego wybór, nikt nikogo do niczego nie zmusza…tutaj chodzi o dostępność informacji na temat szczepień i ogólnie szeroko pojętej medycyny, której od lekarza nie uzyskasz…dla takiego kpiarza to jest kopalnia informacji, bo komentują tam także osoby, które reagują emocjonalnie…niemniej takich jest mało, a są przyprowadzane do porządku…dlatego temu pożytecznemu idiocie jest łatwo takie rzeczy ośmieszać…
 • Panie Rzeczpospolita
  Najwyraźniej jest Pan przemęczony, proszę wziąć sobie trochę urlopu.
  Jeśli chodzi o autorytet Alexa Jonesa – już nawet wróble ćwierkają o tym, że to “asset CIA”, czyli kontrolowana opozycja. Żeby było śmieszniej, jak chodzi o szczepionki, Alex Jones ma poglądy przeciwne do Pańskich i chwali się tym,,że swoich dzieci nie szczepi, podobnie jak największy szczepionkowe troll, Bill Gates.
  Kwestia kształtu ziemi była gorąco dysputowana jeszcze w pierwszej ćwierci XX wieku i dopiero ogólnoświatowa propaganda żydowska wepchnęła ludzkości teorię heliocentryczną za pewnik i poparła jedynym “zdjęciem” “ziemi wschodzącej na księżycu”, jako niezbitym dowodem, podczas gdy do dnia dzisiejszego przedstawiciele NASA powtarzają, że ich “statki kosmiczne” ciągle krążą w niskiej orbicie okołoziemskiej, czyli tak, jak Gagarin i Łajka.
  Jak chodzi o wyniki badań na Węgrzech, to prawdopodobnie jest tak, jak z wykresami na temat “ocieplania klimatu” – wykresy niepełne, wyrywkowe i użyte tendencyjnie, aby poprzeć tezę, a nie dociekać prawdy. Jeśli Pan w to wierzy, to powinien Pan jak najczęściej przebywać w gabinecie rentgenowskim, kto wie, może nawet się zatrudnić jako technik w ramach tego odpoczynku od pisania na blogu.
  Życzę rychłego powrotu do zdrowia i serdecznie pozdrawiam,
 • @Lotna 19:07:03
  w kwestii płaskiej ziemi to nie ma dyskusji :)))
  https://www.youtube.com/watch?v=5A4TSucbMpA
 • @Talbot 18:18:33
  te komentarze świadczą tylko o tym, że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Z Polakami ostatnio tak jak z żydami i ukraińcami. Nie ważne kto co zrobił to i tak sympatia będzie po stronie Niemców. Im łatwiej wszystko można wybaczyć i zapomnieć, choćby okradli do koszuli ostatniej i wyrżnęli połowę narodu. Bardzo rzadko udaje się oceniać historię obiektywnie, prawie wszystkie oceny są wynikiem subiektywnych spojrzeń i sympatii oceniających.
 • @Talbot 18:18:33
  Kto jak kto, ale Pan z pewnością wie w czym rzecz mimo, iż komentarz jest ironią.
 • @trybeus 19:25:32
  Pal sześć, że kulista, ale popatrz jak pędzi 1000 km na godzinę obracając się wokół słońca.
  https://youtu.be/YLwp8x4BrMY
 • Refleksa n/t zamieszczonych komentarzy
  Z całą pewnością można stwierdzić jedno (na podstawie danych statystycznych krajowych i międzynarodowych Organizacji Zdrowia), że stosowanie szczepień pozwoliło uniknąć wielu epidemii i wszelkich konsekwencji z tym związanych, zarówno chorobowych powikłań, śmiertelności jak i kosztów.
  Powikłania jako skutek uboczny szczepień istnieją od samego początku ich wprowadzania. Czy były i są to nadal informacje zatajane to już inna kwestia (chodzi o interesesy koncernów i firm ubezpieczeniowych).
  Czy istnieje plan depopulacji ludzkości poprzez szczepienia -? Być może tak, a być może nie.
  Strona społeczna nie dysponuje żadnymi własnymi instytutami badawczymi, które mogłyby przeprowadzić odpowiednie badania n/t celowej szkodliwości szczepień.
  Temat “płaskiej ziemi” jest tak żenujący, że nie mam zamiaru się nim zajmować.
  ____________________
  Wniosek z lektury komentarzy nie napawa optymizmem, ponieważ wskazuje na ogromną łatwość manipulowania opinią społeczną przy pomocy wszelkich dostępnych mediów, w tym internetu.
 • @trybeus 18:33:26 “Sklepik z medykamentami” biznesmena Jerzego Zięby
  Przy okazji. Znalazłem w necie “sklepik” biznesmena Jerzego Zięby, który tak bardzo walczy ze szczepieniami – i to wyraźnie z tej przyczyny, że ich zastosowanie odbiera mu perspektywicznych klientów:
  https://www.google.pl/search?q=jerzy+zi%C4%99ba+sklep&rlz=1C1XBRQ_enPL724PL724&source=lnms&tbm=shop&sa=X&ved=0ahUKEwiP5bTnxMHZAhUsh6YKHffTBq8Q_AUICigB&biw=931&bih=579
  A jeśli chodzi o zdjęcie z Mt. Cook/Aoraki na N. Zelandii? Zastanawialiśmy się, czy to nie zakrzywienie niewielkim szerokim kątem mego małego aparaciku, jeszcze na filmy. Góry na wyspie widać do odległości ponad 100 km. Dalej ocean/morze Tasmana z wyraźną mgłą kilka kilometrów ponad jego powierzchnią. Stąd ocena odległości 500+ km. (Z wysokości 3700 m Mt. Cook zaraz pod wierzchołkiem, winno być widać “koniec horyzontu” nad czystym morzem w odległości ok. 220 km.) Ale widać było nie horyzont, ale nad nim chmury, też zapewne kilka kilometrów ponad morzem. A założywszy, że jest widoczny zamglony horyzont na szerokości też 500, km to jego zakrzywienie winno wynosić ok. 5 stopni – co mniej więcej się zgadza z tym co widać na zdjęciu. (Słaby szeroki kąt obiektywu o rozwarciu ok 45 stopni, mój partner jest odległy o ok. 25 m długości liny i tak szeroki jest mniej więcej płat śniegu widoczny na zdjęciu na jego wysokości), Ale może się mylę. Jak ktoś potrafi dokonać lepszej aproksymacji, to zapraszam.
 • @Rzeczpospolita 20:44:59
  weź się panie Kosiur porządnie za temat szczepionek a nie pierdol głupot…
  //Czy istnieje plan depopulacji ludzkości poprzez szczepienia -? Być może tak, a być może nie.//
  jakże tak można… “być może tak, być może nie” :)))..przecież to żydowskie pieniądze :)))…ależ się pan jąkasz w tej materii…a gdzie faktycznie depopulacja Słowian przez szczepienia (słuszna sugestia rysia)
  refleksje pańskie można pod tym idiotycznym wpisem na temat komentarzy wsadzić głęboko w dupę…i wyczuwam tutaj bardzo daleki dyletantyzm w tej materii… warto się doszkolić i napisać własnymi słowami, no chyba, że wytyczne nie obejmują tej tematyki :)) pozdrawiam serdecznie
 • @Gasienica 21:12:55
  …a cóż to za bełkot panie Gąsienica?
  poza tym, czy kradzieżą jest sprzedaż legalna suplementów?…proponuję puknąć się jakimś (na początek) gumowym młotkiem w łeb…
 • @Rzeczpospolita 20:44:59
  Człowieku, dostałeś linki do prezentacji na podstawie badań naukowych, nie zapoznałeś pan się, bo Ci się zdaje,że coś wiesz, a tak nie jest.
  “Z całą pewnością można stwierdzić jedno (na podstawie danych statystycznych krajowych i międzynarodowych Organizacji Zdrowia), że stosowanie szczepień pozwoliło uniknąć wielu epidemii i wszelkich konsekwencji z tym związanych, zarówno chorobowych powikłań, śmiertelności jak i kosztów.”
  Typowy bełkot reklamowy korporacji farmaceutycznych.
  Zmiana niegroźnych chorób wieku dziecięcego na choroby przewlekłe, uszkodzenia neurologiczne z autyzmem, zapaleniem mózgu, nowotworami włącznie. (Zawartość szczepionek skażona retrowirusami, fragmentami obcego DNA, mykoplazmą) W rodzinie miałem dwa przypadki dobrodziejstwa szczepień, czyli nowotworów płuc, wywołanych wirusem SV-40, gratis w szczepionkach p.polio. Więc “mędrcy” którzy coś 3,14erdolą o szczepieniach, jak magnetofony powtarzające reklamy działają na mnie, jak czerwona płachta na byka.
  https://pl.wikipedia.org/wiki/SV40
  http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/wakcynolog_merck,p898051882
 • @Rzeczpospolita 20:44:59
  “Temat “płaskiej ziemi” jest tak żenujący, że nie mam zamiaru się nim zajmować.”
  Nikt Panu nie każe się zajmować tym tematem, ale jakimś cudem został poruszony w powyższym wpisie.
  Co jest doprawdy żenujące, to bezkrytyczna wiara w mondrość naukofych ałtorytetuf, które odrzuciły wszelką dyskusję i teorie przyjęły za dogmat, chowając do lamusa wszelkie eksperymenty, które teorii nie potwierdziły albo wręcz jej zaprzeczyły.
  Niektórzy są chorzy na pisizm, inni na katodebilizm, a jeszcze inni na sajentyzm, Panie Kosiur.
  (Nota bene, nazistowska NASA dostaje codziennie góry pieniędzy, czy pomyślał Pan kiedyś o tym, na co one mogą być przeznaczone, jeśli ich loty w układ słoneczny są fikcją?)
 • @rysio 22:08:38 Widzę, ze tak zwany LUD BOŻY SZALEJE
  No to jeszcze przypomnę informację, którą już chyba z lat 8 temu słyszałem w Polskim Radiu. Otóż Główny Specjalista RP od spraw płodności ludności opowiadał, że 50 lat wcześniej – czyli z początkiem lat 1960 – w 1 cm3 spermy statystycznego mężczyzny w Polsce było ok. 50 tys żywych plemników, a obecnie tylko 20 tys. I stąd konieczność zezwoleń na zapładnianie in vitro, etc.
  Skąd ten spadek żywotności spermatozoidów? Czy z przyczyny szczepień (w latach 1970!), czy z powodu zmiany trybu życia na NIEZWYKLE SIEDZĄCY, automatycznie prowadzący do atrofii naturalnego wigoru zdrowych ludzi? Pozwolę sobie przypomnieć, że w latach 1970, gdy studiowałem Genetykę Populacji u dyrektora INED (Institut National des Etudes Demographiques) w Paryżu prof. Alberta Jacquarda, to się dowiedziałem, że przeciętna francuska para musi przez co najmniej pół roku spółkować, by wyprodukować dziecko. A w Polsce to się przytrafiało wciąż jeszcze “od strzału”. No ale w sprawie płodności ludności, wraz z motoryzacją i rozwojem Sektora Bankowego, dogoniliśmy już Francję – i to bez pomocy szczepionek…
 • @Gasienica 22:48:57
 • @rysio 22:08:38
  Panie “rysio” nie pitol pan głupot. To są jakieś filmiki dla starych bab spod kościoła.
  Panie “rysio”,
  dowód w/s szkodliwości szczepień to musi być praca naukowa zawierająca wyniki wielu badań poparta autorytetm naukowców i medycznej placówki naukowej.
  A co pan zamieścił?
  Na każdym nawet najprostszym leku znajduje się informacja o mogących wystąpić ewentualnych niekorzystnych skutkach ubocznych. Szczepionki nie są od tych skutków wolne, % powikłań jest znikomy w stosunku do efektów pożądanych.
 • @Lotna 22:37:05
  Pisze Pani dyrdymały.
  Jeśli bedzie Pani kiedyś nad morzem proszę obserwować linię horyzontu między wodą i niebem. Jeśli pojawi się na horyzocie statek, to najpierw pojawia się jego dziób a potem reszta – widać wyraźnie jak statek wypływa spod linii horyzontu. Jest to najprostszy dowód kulistości naszej planety.
  Proszę więcej nie wracać do tego tematu i nie ośmieszać się.

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/