Rzekomi obrońcy Polaków i Słowian chcą szczepień: dr Paweł Ziemiński, Dariusz Kosiur (obaj z WierniPolsceSuwerennej) i dr Marek Głogoczowski (WierniPolsce)

PB: Cieszę się, Mariusz, że wtaczasz dyskusję nt. zasadniczy: moralność jako podstawa zachowań zbiorowych.

Czemu MG nie bierze udziału katalitycznie w beznadziejnych dyskusjach mejlowych i na forach? Czemu nie analizuje, nie wytyka cech osobowych i narodowych, które przeszkadzają w zjednoczeniu? Czemu nie pisze o systemie żydłackim co te cechy exploatuje?
Siedzieć cicho jest najłatwiej; nigdy się nie narazisz na neo-ubeckie i gnojkowe “zarzuty”, żeś warchoł i niezgodnik… Mędrków ci u nas dostatek, tylko wykonawców brak.
Jakich bliźnich — wszystkich, Mariusza? A kogo krytykować: papier, na którym bliźni popełniają grzech intelektualny?
Problem m.in. w tym, że krytykowany nie potrafi przyjąć krytyki, bierze ją za atak. Wpierw wskazuję na błąd, szkodę wspólnej sprawie… a gdy krytykowany odpowie ad personam, kłamstwem czy prowokacją, wytaczam ciężką artylerię — z doświadczenia z rodakami od 2009 r., jakże patologicznego w porównaniu z dyskusjami na b. poważne tematy w gronach poza-polskich! nie bez przyczyny Ks. Prof. Guz, Ks Abp Ryś i Ks. Abp Lenga ubolewają nad mentalnością narodu…
Każdy odpowie za intencje bez czynu dyktowanego sumieniem. Słowo mówi co robić z bliźnim, który zboczył, ty intelektualizujesz, Mariuszu… Zacznijmy ode mnie: wiem co robię źle, ty mi powiedz jak inaczej realizować cel… tTylko mój Przyjaciel Andrzej Szubert wskazał: wyeliminować wulgaryzmy. Z mego doświadczenia, nie robi to żadnej różnicy… Bóg mnie za to rozliczy… Zaatakowanemu wolno więcej niż pierwotnemu agresorowi. Niedźwiedzica cię nie draśnie, aż zrobisz gest agresji wobec niej czy małych.
Ponadto pominąłeś aspekt najważniejszy: w bież. kazusie jak i w paru równoległych i niedawnych, chodzi o decydujące bitwy o świadomość narodu, bitwy które zaważą o jego bio-integralności i suwerenności: szczepienia obowiązkowe, dziel i rządź religią, rusofobią, antysemityzmem i islamofobią…
Wiem, czemu Andrzej atakuje Jezusa Chrystusa, to sprawa jego sumienia. Tak samo sprawą sumienia indywidualnego, przekładającego się na masę narodową, jest wrogość do pogan… do Rosji, prawosławia i cywilizacji “bizantyjskiej”… do WSZYSTKICH Żydów… do WSZYSTKICH muzułmanów…
Wejdź na forum Maruchy lub w mejle J. Bizonia i płacz.
Nie znam tych ludzi, nie zapisuję się do partii ani grup politycznych od młodości. Co co ich programu — skazany na niepowodzenie, dokumentnie naiwny i/lub agenturalny. Wybiorca nie ma nic do gadania w żydłackim systemie władzy. Dziwię się że znając mnie od lat, się dziwisz iż nie jestem w takiej grupie.
Nie tylko nie zapisałbym się. Pewnikiem nie będę reklamował grupy z Sumlińskim wytypowanym (przez kogo?) na przód.
On Saturday, March 3, 2018, 12:17:49 AM PST, mgrabas:
wyjątkowo adresuję jawnie
widziałem na stronie WPS tamte pseudonaukowe rzygowiny MG, ale powstrzymałem się od skomentowania kierując się zasadą nie dotykania g…
WPS publikuje obok wartościowych tekstów, najczęściej będących własnego autorstwa, również takie gnioty…
nie wiem po co? dlaczego?

 • jeśli chodzi o MG, to zauważyłem, że ten człowiek dezinformuje:
  – “Bóg nie istnieje”
  – “Bóg jest zły”
  – “chrześcijaństwo jest złe”
  – “szczepienia są dobre”
  – “promieniowanie jonizujące jest dobre”

 

 • czytając różne wypowiedzi MG, PZ, DK, ale też i PB oraz AS – zadaję sobie pytania:
  – w co oni grają?
  – dlaczego atakują i dzielą Polaków?
  – dlaczego nie jednoczą?

  kilka razy zadałem WPS pytanie czy WPS należy do masonerii?
  jednoznacznej odpowiedzi na to proste pytanie nie otrzymałem

  – po co AS atakuje Jezusa Chrystusa?
  – po co PB atakuje bliźnich?
  – dlaczego ci wszyscy wymienieni wyżej nie zaangażowali się np. w inicjatywę http://1polska.pl ?

  każdy zbierze owoce swoich czynów, słów, a nawet uczuć jakie żywi w sobie…

PB: Nie potępiam ich za to, mieliby rację w idealnym świecie. Mam ogromny żal do sprawiedliwych rodaków, że nie reagują publicznie, tylko na wulgaryzmy. Poza nimi są: merytoryka, aspekt osobisty oszkalowanego i efekt na ich robotę dla dobra wspólnego.

Nie znają spraw, nie wiedzą, co się wydarzyło równolegle od miesięcy na osi Bein – Ziemiński, a z Głogoczowskim — od lat kilkunastu.
Są konsumentami bieżących “pyskówek”. Kto ma czas przeczytać całe forum, przejrzeć linki do tła konfiktów, które po tak długim czasie wyglądają przygodnemu na karczemną bójkę… Czy ktoryś z obruszonych zauważył subtelną formę bezczelnego chamskiego zawoalowanego wulgaryzmu MG? Zauważył wredne załgane sugestie, insynuacje, łgarstwa?
Tak jest, gdy trolle, agenciury i “zaatakowani” stosują populistyczne załgane odzywki i sofizmaty i erystykę. Nie zniżę się do tego. Mam prawo i zaklnę czasem bezsilny i wściekły na podłość i niesprawiedliwość.
Popatrzcie np. jak mój odwieczny “przyjaciel” Józef Bizoń zaczyna forum pod Beina  2018-03-03 (sobota) @ 12:26:07
I co wynikło wczoraj pod innym wpisem (byli ponadto: Kwiecista tj. J. Bizoń, Hulajdusznik, Jaśko z Toronto):
I co zaszło dotychczas.
Doraźni obserwatorzy (niech wejdą w moje buty) widzą w tym walkę o ego. Dla mnie to obrona dobrego imienia wojownika dla wspólnej sprawy:
– atakowany i podważany przez żydłactfo globalne i krajową neo-ubecję, za kluczowy i doniosły dorobek.
Proszę bardzo, wejdź z Mariuszem i zaprowadź harmonię, prawdę i współpracę.
On Saturday, March 3, 2018, 12:39:39 AM PST, Andrzej Szubert:
Piotrek
Tą pyskówką nie uzyskałeś nic. Kilku znajomych pisało do mnie z żalem – pytali co sięz tobą stało, dlaczego wdajesz się w takie pyskówki, że sam sobie nimi szkodzisz.

Pisali, że szanują ciebie, ale za tę pyskówkę ciebie potępiają. Poważna osoba tak nie postępuje.

WPS opublikował tekst Michała w mojej obronie i pod nim jakaś kanalia w obżydliwy sposób pluła na mnie. Poinformowano mnie o tym na moim blogu – Przemex wrzucił komentarze mendy Franza. A ja je zignorowałem, bo z gnidami poważny człowiek nie wdaje się w przepychanki.

WPS sam się ośmiesza  i to podwójnie publikując wypociny Głogoczowskiego, który po wywaleniu Kosiura i Ziemińskiego z ich pierwotnej strony przyłączył się do Dylaka, który im stronę ukradł. Już przez to się osmieszają publikując kolesia Dylaka. A publikując brednie big pharmy kolportowane przez MG ośmieszają się dalej i tracą kolejnych sympatyków.
Ale to nie mój cyrk i nie moje małpy. Natomiast martwi mnie to, że kilka osób, które ciebie ceniło straciło dla ciebie po tej pyskówce szacunek.

Przemyśl to.

2018-03-03 2:15 GMT+01:00 Piotr Bein:

Andrzeju,
Wszystko zostało już powiedziane na WPS pod szmatą MG. Problemem nie jest ustalenie prawdy scypionkowej, tylko patologia MG, PZ i DK. Na dodatek DK opublikował toto na Neon24!

W każdym razie karygodne jest dopuszczenie szmaty MG szkalującej wiodących badaczy polskich i aktywistę PB, opierającego się na wieloletnim badaniu argumentów obu “stron” i na ocenie otoczki politycznej, o której ww. delikwenci ewidentnie pojęcia nie mają, jak sam wskazujesz w swym jak zwykle informatywnym tekście.
Główne obciążenie za zaistniałą sytuację kładę na dra Ziemińskiego, z racji jego znajomości metody naukowej i procesu weryfikacji publikacji (skąd i w czym dostał on doktorat!?).
Parę dni temu wybyłem z ich jaczejki na znak protestu zapowiedziom Kosiura, że mnie zbanuje za język (!). Nie muszę się przed nikim tłumaczyć, będąc ofiarą ich chucpy mam taryfę ulgową. Do twej wiadomości, użyłem czasem łaciny u nich, bo:
– Ziemiński przeniósł pod szmatę MG mejlowe porachunki za swe durnoty (błąd gramatyczny, pretensje o mej terminologii “żydłactfo” i “polactfo”), co widać w stronniczym traktowaniu jednego z głównych poszkodowanych — PB.
– Kosiur był w pretensjach wokół procesu naukowej weryfikacji nie maj ąc pojęcia o przedmiocie… proces ten powinien był zajść PRZED zamieszczeniem szmaty MG.
– Kosiur mimo licznych linków do podkłądek podawanych w komentach, do wskazówek o najważniejszej bazie danych VAERS oraz do zajawek Prof. Majewskiej na Grypa666, w kółko żądał dowodów.
– Obaj redaktorzy nie rozpoznali ani nie zbanowali użytecznych durni i trolli żydofarmackich. Stronniczo folgowali bezczelnie chamskim, podłym sugestiom, insynuacjom, kłamstwom  i podchodom od tychże.
Dlatego wybacz, wyjątkowo nie zamieszczę ani nie re-publikuję twego artykułu. Potrzeba długiego bata i pozwu, żeby raz na zawsze na pl.ogosferze dać draniom nauczkę.
Mielenie tej płaskogłowej ściemy MG i WPS w czasie, gdy okupant wykonuje fatalną operację na resztkach zdrowego narodu, zakrawa na dodatkową kpinę wobec samo-deklaracji obu redaktorów jako obrońców Polaków i Słowian.
Piotr Bein
On Friday, March 2, 2018, 5:52:21 AM PST, Andrzej Szubert:

PB: Pan [Ziemiński] zajmujesz się (wpisać właściwe, bo już nie wiem czym: redagowaniem WPS, obroną Polaków i Słowian, pieniactwem zakompleksionego frustrata…), Bein natomiast wziął na siebie bojaźliwie unikany przez doktorkuf i psoruf, lecz jakże potrzebny temat odkłamania i ustrategicznienia problemu żydłactfa i stosunków polsko-żydowskich. Więc trudno bym mówił pszczółki i bączki.

Podczas gdy brawurowi durnie trafiali do pierdla, używam właściwego słownictwa i uchroniłem się (odpukać), nie łamiąc prawa dość surowego w Kanadzie i w Polin nt. klasycznego antysemityzmu i antysemityzmu.
P. Ziemiński może se używać wg swego widzimusię. Nie splamię się antysemityzmem uogólniając bez ograniczeń ż/Żydzi, ani anty-polonizmem — stosując Polacy w kontekstach negatywnych. Ziemiński może sobie zastosować mentalność Kalego czy co tam ma pod odoktorowanym zakompleksionym sufitem.
Czy pan się nadajesz na podsądnego, to nie Ziemińskiego ocena ani decyzja.
Ziemiński pokazał raz jeszcze, że antysemita, “odsyłając” Beina do nadjordańskiego PiSu, rabinicznej dialektyki itd. idiotyzmów pod publiczkę.
Jeśli tyle miał do powiedzenia, to czas też zakończyć temat kardynalnego błędu w polszczyźnie Ziemińskiego: biernik zamiast dopełniacza dla rzeczownika język w powiązaniu z czasownikiem zaprzeczającym nie czyni.
Rozkład na części zdania podałem uprzednio drowi Ziemińskiemu jako trop, ale przegapił zadufany w swą racjem i wiedzem. Zatem niech spożyje własne łajno poniżenia Beina buhaha
On Monday, February 26, 2018, 12:45:03 PM PST, Paweł Ziemiński:
Panie Bein, nie wiem,  czy pan jest żaden, czy nie żaden “praworządny i sprawiedliwy” Polak, ale w związku z tym, że dodatkowo posługuje się pan biegle etykietkami ” klasycznego antysemityzmu”, to spełnia pan wszystkie kryteria, aby złożyć deklarację partyjną z prośbą o przyjęcie w poczet partii Prawo i Sprawiedliwość. Tam krucho z kadrami, a pan jak ulał pasuje do tego nadjordańskiego towarzystwa swoją rabiniczną dialektyką , kłótliwością i przekonaniem ( ale tylko własnym) o pana nadzwyczajności.Ja na pana “podsądnego” się nie nadaję, bo potrafię żyć bez Żydów, żydów i “żydłaków”, a pan widzę nie.

W dniu poniedziałek, 26 lutego 2018 Piotr Bein:

Klasyczny antysemita, tómaczyć to się może dr Ziemiński przed sądem.
Są rabini prawdy, np. zlinkowany przedtem na PressTV (Iran) rabin Neturei Karta i ci:
Ziemiński antysemicko zestereotypował kapłanów żydowskich. Sekt wśród żydów jest więcej niż tysiące chrześcijańskich. Ziemiński przeanalizował u nich wszystkich rabinów? Wie w co wierzy każda sekta?
1) kaleczącego polszczyznę słowotwórstwa( polactfo, LOL i inne zniekształcenia językowe- w jego mniemaniu twórcze, czy w jego metodologii i stylistyce” tfurcze”)

Polactfo jak widać na przykładzie Ziemińskiego istnieje, jest problemem narodowym i nie Bein stworzył ten problem ani nie ukuł na obecne czasy praktycznego pojęcia, zawężającego delikwentów dla odróżnienia od Narodu Polskiego.
Tylko polactfo dotąd ma obiekcje wobec stosowania terminu odnoszącego się do nich samych. Żaden Polak praworządny i sprawiedliwy nie wniósł zastrzeżen, a jak wniósł to nieuzasadnione, z marszu, podobnie jak Ziemiński w fałszywej trosce o piękno, grzeczność i co tam jeszcze obłudnicy i hipokryci noszą w zanadrzu. Gdzie jak gdzie ale w humoresce dużo ujdzie z przymrużeniem oka, a jednak Ziemiński dowalił się do mej humoreski dot. chucpy chrabja Potocki i parszywy lubawiczer Aaaron Israel Paz.
2)usprawiedliwiania syjonizmu i żydowskiego rasizmu przez obmywanie go i zastępowanie słowem-kiczem- karykaturą” żydłactwo”

Podły manipulatorze Ziemiński, pokaż gdzie wybielam żydłackie draństwo! Konsekwentnie jak z Polacy – polacfo, stosuję Żyd – żydłactfo, bo nie jestem klasycznym antysemitą klasy Ziemiński i tabuny polactfa. Ponadto, doskonale wiem, że nie każdy ż/Żyd jest syjonistą i nie każdy syjonista ż/ Żydem, a w Szoa żydłactfo zgładziło ż/Żydów, tak jak polactfo było szmalcownikami.

Tu gadać z ignorantem Ziemińskim jest tyle sensu, co dyskutować z nim sztubacki błąd językowy jaki popełnił: Dr Paweł Ziemiński zapukał do Pralni
Co do uprzedniego hejtu Ziemińskiego pod moim adresem, zanotowane w Pralni.
Co do udziału w obecnej chucpie pseudo-naukowej z Głogoczowskim, ściślej: w odwecie pseudo-filozofa w megalomańskiej próbie dowartościowania się na starość kosztem poniżenia innych:
– Od dra Ziemińskiego publika oczekuje więcej rozeznania, wyczucia sytuacji i rozumu niż od Kosiura, z racji wykształcenia i reprezentacji Polaków na forach pan-słowiańskich. Powinien był  wstrzymać redakcję od publikacji oszczerstw pod adresem znamienitych obrońców narodu i ludzkości przed szczepionkami.
– Jeśli nie był świadom wtedy, to od wczorajszej e-wymiany i moich komentów na forum WPS, wie co zaszło. Ciąży na nim obowiązek interwencji w zw. z  paragrafami o: naruszeniu dóbr osobistych, defamacji i o e-stalkingu
–  Dr Ziemiński tuż przed publikacją oszczerczego gniota Głogoczowskiego na WPS, groził mi:

On Friday, February 23, 2018, 2:42:07 PM PST, Paweł Ziemiński: Co się komu i na czym zaciska, to się niedługo okaże panie Bein.
Nie poniżam nikogo za sam fakt miejsca udoktorowania się. Dla mnie, osoba może nie mieć żadnego stopnia naukowego, a być mądrzejsza i mieć szerszą wiedzę, np. absolwent zawodówki PRLowskiej Andrzej Szubert. Za to oceniam, a nie za piórka.
nie atakuj na odlew kaźdego, kto tylko ma tytuł dr — To po sobie Ziemiński osądza, bo Bein tego nie robi. Nie ruszam ścierwa póki samo nie wlezie nachalnie. Ostatnio bezskutecznie próbowałem debatować: pretensje dra Ziemińskiego do terminologii i zasad polskiej składni i gramatyki, objawy kolejnej durnoty u dra Głogoczowskiego i schizofrenię poznawczą dot. systemu politycznego u dr Kurek. Normalny dr debatuje merytorykę, dr Ziemiński wysuwa frazesy pod publiczkę.
“Wszelkich specjalności” durnot to mog ą być drzy Ziemiński z Głogoczowskim. Bein nie podpisuje się dr poza tematami, których nie zgłębiłby. Faktem natomiast jest, że w przeobrażaniu Polski na Polin, największą rolę odegrali nie akademicy z prawdziwego zdarzenia, tylko margines pseudo-naukowy ze śmieciowych fakultetów neo-marxistowskich. Jestem dumny z mego doktoratu, przedłużenia za granicą studiów na polibudzie w PRL. Moi mentorzy i nauczyciele uczyli holistycznie: przedmiot techniczny, etyka (duch) i otoczka polityczna.
Wytłumaczy się Ziemiński przed sądem, razem z Głogoczowskim, Kosiurem i kto tam jeszcze redaguje WPS. Zawsze macie furtkę psychiatryczną, więc odtąd nie wiadomo, co jest u was maskirowką pod to usprawiedliwienie…
On Monday, February 26, 2018, 6:10:44 AM PST, Paweł Ziemiński:
Rabiniczny( w sensie metody) konfabulant, Piotr Bein w swym ” intelektualnym zacietrzewienu, po swym kulą w wpłot ” ataku” na mą osobę wobec wytkniętego mu: 1)kaleczącego polszczyznę słowotwórstwa( polactfo, LOL i inne zniekształcenia językowe- w jego mniemaniu twórcze, czy w jego metodologii i stylistyce” tfurcze”)
 oraz
2)usprawiedliwiania syjonizmu i żydowskiego rasizmu przez obmywanie go i zastępowanie słowem-kiczem- karykaturą” żydłactwo”
posuwa się tworczo w otmęt swego szaleństwa i insynuuje mi jakobym był poplecznikiem i zwolenniliem szczepionek.
 Rzecz się ma w zgodzie z prawda tak, że rzadko się na ten temat wypowiadałem nie mając dostatecznej wiedzy, a jeśli już to sceptycznie i z przestrogą wobec tych, którzy ulegają panice i propagandzie proszczepionkowej pod wpływem karteli i mafii farmaceutycznych.
Opamiętaj się doktorze ” wszelkich specjalności” Piotrze Bein i nie atakuj na odlew kaźdego, kto tylko ma tytuł dr …nie daj boże uzyskany w PRL. Czyźby to był jakiś przejaw kompleksu i niedowartościowania, czy tylko mentalna przypadłość? Niech to jednak zbadają specjaliści kliniczni😎
W dniu poniedziałek, 26 lutego 2018 Piotr Bein:

Proszę rozplakatować.
Popatrzcie państwo jaką to V kolumnę żydo-farmacji mamy w Polin: domorośli podobno pro-polscy, pro-słowiańscy użyteczni durnie z doktoratami!
Oczernili najskuteczniejszych Polaków przeciw szczepieniom, pokazując żenującą ignorancję w temacie.
Ręce odpadają… Jedni tyrają społecznie, drudzy niespełnieni nałókofcy i działacze rzucają kłody…
Szuja odoktorowana jedna z drugą, bluzga jadem załganym… jeden z nienawiści od lat za merytoryczną krytykę działalności nałókowej, drugi nie wiadomo czemu wściekł się kilka tyg. temu o humoreskę, dowalił wczoraj piekląc się o błąd gramatyczny jaki sam popełnił itp. Jakie Polin takie doktorki…
pb

 

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/