Wkrótce po uznaniu WierniPolsceSuwerennej za blog miesiąca, opublikowali oszczerstwa Głogoczowskiego na czołowych działaczy przeciw szczepieniu Polaków

Panie Paziem, groził pan niedawno w dyskusji mejlowej:
On Friday, February 23, 2018, 2:42:07 PM PST, Paweł Ziemiński:
Co się komu i na czym zaciska, to się niedługo okaże panie Bein.

Twój komentarz oczekuje na moderację.

Można opublikować art „kontrowersyjny” dla stymulacji dyskusji, ale udział ignoranta Rzeczpospolita w niej to obraza inteligencji. Wczoraj wasz Paziem zawracał gitarę swym błędem gramatycznym w dyskusji mejlowej, dziś zamilkł.
https://piotrbein.net/2018/02/25/dr-pawel-zieminski-zapukal-do-pralni/
Jesteście na tymże poziomie, co MG pisząc o mnie:
„Wychwalał on bezczynność Min. Zdrowia Kopacz w zakresie ochrony ludności przed tą – według mnie wtedy, w znacznym stopniu „wydumaną” przez Światową Organizację Zdrowia – pandemią. Dr Bein zaczął od tego momentu wieścić, podobnie jak w lutym br. RAM na portalu neon24, wzorowane na biblijnych strachach o nadchodzącym Końcu Świata, SZCZEPIONKOWE LUDOBÓJSTWO”
Bezczelne łgarstwo. MG stawia się tu jako bohatera jedynego widzącego przekręt WHO. Od tego zaczęliśmy z Markiem Podleckim Grypę666 w lipcu 2009! Od 30.12.2009 gdy bez pytania o zgodę moją, Podlecki porzucił blog na własność moją, zmieniłem tematykę. Zagrożenie zmyłą pandemii zostało już wtedy zażegnane działalnością grup na całym świecie takich jak polska wokół Grypa666. Wstawiłem nowe motto „Co gorsze, grypa czy kompleks jot?” (kompleks władzy judeocentrycznej), z celem popularyzowania wyników wieloletnich badań:
https://piotrbein.net/2010/04/22/judeocentrycy-i-masowe-zbrodnie/
https://piotrbein.net/2010/06/07/masowe-oszustwo-o-masowej-przemocy/
https://piotrbein.net/2011/08/05/rewizjonizm-odwracanie-rol-i-restytucje-kazus-polsko-zydowski/
To jest dla MG straszenie o końcu świata? MG w swych gniotach wstawia elementy analne (histeria od macicy, (S)RA
Kilka lat później, ww. opracowania, gotowe do publikacji w Tomie I monografii Prof. Scherrera nt. ludobójstwa XX i XXI w. zostało zniszczone na jego kompie. Tom I zarezerwował on dla najlepszych prac, wiodących niezależnych badaczy ludobójstwa. Znalazłem się w Tomie I, przybywszy z innej dziedziny (doktorat w stosowanej analizie decyzji). Scherrera prawdopodobnie zamordowali w katastrofie nad Donbasem MH177. Latał regularnie z Amsterdamu do Kuala Lumpur, ws. wydawania swej monografii na niezależnym od żydąłctfa U. Kuala Lumpur i trybunałów ludowych na globalistów i żydłactfo. Od tamtego czasu nie odparł na mejle, a przedtem korespondowaliśmy kilka razy na rok.
M w bież. wpisie) — czerwone światło dla redakcji. No ale jakie doktorki takie WPS. Ww. prace to wynik wielu lat roboty, przeweryfikowanej przez kilka sympozjów ww. badaczy na poziomie światowym. A WPS myślało, że MG to ktoś i byle co można publikować, bo ma tytuły i parę okładek książek? Oto jaki on nałókowiec:
https://piotrbein.net/2018/01/10/dr-kto-do-diaska-daje-takie-doktoraty-glogoczowski-w-noworocznym-amoku/
https://piotrbein.net/2015/07/26/problemy-starcze-fotelowego-doktora-glogoczowskiego/
https://piotrbein.net/2015/03/03/dr-glogoczowski-robi-dla-zydlackiego-lobby-atomowego-srulo-pentagonu-i-zydobanksterskich-suszp-cia/
https://piotrbein.net/2015/02/21/chwiej-hasbarny-mysli-ze-pracuje-dla-polski-a-podklada-sie-srulom/
https://piotrbein.net/2014/08/24/cos-jest-njet-tak-z-mysleniem-mg-steruje-nim-kahal/
https://piotrbein.net/2014/07/25/dr-marek-glogoczowski-i-wiernipolsce-ale-nie-wps-zlodziejami/
Parę dni temu włączyłem WPS (jako Blog za Polską racją Stanu) w poczet ludzi i publicystów miesiąca, dziś wywalam. Nie jest naszą racją stanu odurniać nt. ludobójstwa szczepionkowego.
Jesteście podli i durni dranie publikując prymitywne oszczerstwa na czołowych obrońców narodu przed szczepionkami.
Wszyscy oszkalowani przez MG mają podstawę prawną żądać od WPS wywalenia jego szmaty, a jeśli nie, to pozwać o przyzwalanie na naruszanie dóbr osobistych. Za podobne w 2015 u Maruchy, ferajna łącznie z adminem dostała szlaban w Kanadzie — z urzędu, zgłosiłem jedynie na posterunek dzielnicowy RCMP.
Niestety w Polin trza się paprać poprzez kancelarie prawne. Ale gra warta świeczki: po 10 tys. zł kary od łebka. Ile łebków w redakcji WPS? Razy liczba osób oszkalowanych. To już opłacalne dla mecenasa.

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/