7. rocznica Fukuszimy: atomista śmieciowy prosorek Dakowski

Do Mirka Dakowskiego po chrześcijańsku, pod spadającym plutonem i uranem

Piotr Bein 6.4.2011
Po co się wliczyć do zbrodniarzy przeciw Narodowi i ludzkości?
Do Mirka Dakowskiego, od lat sprzymierzenca przeciw [lobby atomowemu] np. w Zielonych Brygadach, gdzie obaj wspolpracowalismy, wyciagam po chrzescijansku reke, jesli odwola opublikowane bzdury nt. Daiiczi i skazenia oraz przeprosi za nazwanie mnie zdrajca po 10 IV.
Dr Jaśkowski zebral w niedawnym liscie otwartm dosc inkryminacji na Jaworowskiego, by postawic zbrodniarza przeciw Narodowi i ludzkosci przed trybunalem. Moje analizy i krytyki tego i in. lokaji lobby A sprzed lat, większość w Zielonych Brygadach i potem na necie, dołożą się. Nie chcialbym, zeby Mirek znalazl sie w tej samej kategoriii przez nieprzemyslane teksty. O ile wiem konspiracja zbiera nazwiska.
Dzięki Bogu za Prof. Majewską i Dra Jaśkowskiego (znów) i za mądrych zza granicy (od lat)
Podobnie jak za swinioka, glosy Prof. Majewskiej i Dra Jaśkowskiego dodaja Polakom ogromnego autorytetu wczesniej opublikowanym na Grypa666 i piotrbein.net opiniom Dra Busby (LLRC i EMRC) i Tedda Weymana (UMRC). Halas o tabletkach jodu jest podobny do wymachiwania geigerami: odwrocic uwage od najgorszego: uranu, plutonu i dzisiatkow b. groznych izotopow emitowanych z Daiiczi juz w sposob ciagly na skale bezprecedensowa. Jod nie pomoze na I-131, przyczepiajacy sie do krwinek, a co mowic o alfabecie izotopow w opadach z Daiiczi?
Ile Hiroszim?
W Czarnobylu o ile wiem wybuchla radioaktywna konstrukcja i flaki pustego reaktora bez paliwa i bez zuzytych pretow skladowanych gdzie indziej; w Daiiczi kopci sie i wycieka (teraz będą rozmyślnie spuszczać) do Pacyfiku rownowaznik 8 reaktorow (4 uszkodzone topiace sie reaktory + 4 baseny z paliwem zuzytym); wg niektorych, rownowaznik Curie przecietnego reaktora to 1000 bomb hiroszimskich. Porownywać do Hiroszimy jest jednak niecelowe, bo:

  • przypieczetowujemy koncepcje zagrozenia od promieniowania zewn. zamiast istotnego w przypadku Daiiczi – wewnetrznego;
  • nie znamy globalnych skutkow pylow i gazow promieniotworczych z Hiroszimy;
  • teraz jest pare razy wiecej ludnosci globalnie;
  • z Daiiczi kurzy sie pluton z pretow wypalonych, znacznie grozniejszy nawet od uranu.

Co na nas leci?
We WSZYSTKICH zawartościach reaktorow i basenow niszczonych w Daiiczi  jest pluton, ktorego MILIARDOWA (najczesciej podaje sie milionowa) czesc grama zabija. Przecietny reaktor uranowy wytwarza ok. 250 kg plutonu i to jest w basenach i czesciowo w reaktorach, gdzie juz paliwo pracowalo. W reaktorze 3 jest paliwo plutonowo-uranowe. Nie mowimy o ok. 500 pretach na reaktor jak blednie (m.in.) pisze Mirek Dakowski, tylko ok. 500 ZESTAWOW pretow po ok. 1800 pretow kazdy = ok. 1 mln. pretow na reaktor = ok. 8 mln pretow w 4 basenach i 4 reaktorach!!! Nie na darmo Rosja, Płd. Korea, rybacy japonscy i wladze miast nadmorskich Japonii zakwestionowały celowe spuszczanie ściekow A z Daiiczi do Pacyfiku — jakby dotychczasewe emisje do atmosfery nie były zabójcze!!
Przelewanie coraz bardziej zabójcze radiologicznie
Ustalono procedure ratunkowa na nastepne miesiace (lata?): dolewanie wody, odlewanie zebranej tejze do zbiornikow, wypuszczanie ze zbiornikow do Pacyfiu. Proces zapoczatkowali oproznieniem do oceanu zbiornikow z „mniej radioaktywna” woda z procesu produkcji energii A przed tsunami. Z Daiiczi zanosi się na największe nie-militarne skażenie radiologiczne w historii ludzkości. Dla ratowania od większego zła, które wg specjalistow jest i tak nieuniknione (stopienie 4 reaktorów i co najmniej niektórych z 4 basenów ze szmelcem A), będą przelewać „nieco radioaktywne” ścieki z jednego zbiornikak do innego, aż zabraknie pojemności na „bardziej skażoną” wodę itd. aż trzeba będzie otworzyć kurek do Pacyfiku. jeszcze parę tygodni temu mowili o odkladaniu „lekko skażonej” wody do wspólnego basenu szmelcu A, nr 7, z ochłodzonymi prętami, a dziś wypróżniają tę wodę do morza! tak będzie z „ratowaniem” reaktorow.
Fizyk A wie, że raz zaczęta reakcja łańcuchowa (co najmniej w 1 reaktorze, wg Arnie Gundersena, jednego z niewielu specjalistów A, ktory mówi sensownie i to co trzeba)  jest nie do zatrzymania. Po eksplozjach w Daiiczi paru fizyków rozpoznało początek trwającego do kilku tygodni rozwoju reakcji łańcuchowej i w koncu stopienia się uszkodzonych reaktorow (4 sztuki). Do tego basen 4 z wyschłym śmieciem, ktory jesli jeszcze nie, to niebawem sie stopi aż do Australii. Jeśli uda sie uruchomic system chlodzenia, już częściowo zatkany osadem z soli z wody morskiej, pompowanej w desperacji na poczatku, rdzenie reaktorow, ich oslony sa zniszczone lub powaznie uszkodzone, wiec powrotna woda chlodzaca bedzie niezwykle radioaktywna. Będą ją zrzucać do Pacyfiku miesiącami? latami?
Żydo-Stuxnet
Osobnym tematem jest podejrzenie US-raela o Stuxnet w Daiiczi, co finalizuje Andrzej Szubert do globalnej akcji i bedzie niebawem na Grypa666,wordpress.com i piotrbein.net (patrz takze poprzednie teksty na ten temat na obu blogach – uzyj wyszukiwarki wewn.).
Dr Jaśkowski:przypieczetowujemy koncepcje zagrozenia od promieniowania zewn. zamiast istotnego w przypadku Daiiczi – wewnetrzengo. To prawda,  ale wtedy chodziło o przybliżenie zagrożenia promieniowaniem. proszę pamiętać, że w 1986 r. oficjalnie żadnych katastrof nie było. Nawet fakt, że Czarnobyl to kopia Windscale [zatuszowana katastrofa atomowa w W. Brytanii] nikt nie wiedział. Oczywiście teraz chodzi głownie o wewnętrzne, ale po Czarnobylu także o to chodziło i w dodatku możemy to już sprecyzować wewnętrzne- układ oddechowy. Pokarmowy ma zdecydowanie mniejszy wpływ.
– nie znamy globalnych skutkow pylow i gazow promienotworczych z Hiroszimy; – jest pare razy wiecej ludnosci globalnie. Nie tylko globalnie, Hiroshima to  w sumie ok 150 000 a teraz samo miasto to 300 000 a strefa to ok 2 miliony.
– z Daiiczi kurzy sie pluton z pretow wypalonych, znacznie grozniejszy nawet od uranu; Tak to prawda.
Rozprawa dyscyplinarna [przeciw Jaśkowskiemu] byla mysle oznaka leku propagandystow, bo watpie, ze Jaworowscy rozumieja powyzsze – tak chodziło o wyciszenie sprawy ponieważ w tamtym czasie byłem jedynym pracownikiem uczelnianym po stronie protestów, słynna głodówka w Gdańsku. A oni ciągnęli  sprawę w czasie.

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/