PANowiec dr Maciej Pokora w 7. rocznicę Fukuszimy — 7 punktów debilizmu

Piotr Bein 13.3.2018
Na 7. rocznicę największej w dziejach katastrofy Fukuszima, nie ma na necie nic prawdziwego ani rozsądnego, poza lamentami o stresie przesiedleńców ze strefy śmierci. Podobnie jak po Czarnobylu ale już bez żadnych oficjalnych badań epidemiologicznych i projekcji,  które wykazały:

  • Tylko przez 1-sze 20 lat po katastrofie, ok. 1 mln zgonów na raka, praktycznie nie licząc ludności Am. Płn., co dodałoby paręset tys. ofiar raka.
  • Inne ciężkie przewlekłe choroby, schorzenia i dolegliwości, np. obniżenie inteligencji pokoleń poczętych od czasu Czarnobyla.

W Fuku, stopieniu i/lub rozproszeniu do środowiska uległ ok. 10 razy razy większa masa paliwa nuklearnego — operacyjnego i zużytego zawierającego pluton. Spodziewać się zatem można ok. 10 razy większych skutków. Albo gorzej, uwzględniając fakt zaświnienia nuklearnego Pacyfiku, od brzegów Azji po wybrzeża Ameryk i po Alaskę na północy.
Zatem okazję 7. rocznicy Fuku poświęcam 7 punktom durnoty dra mgra inż. Macieja Pokory. Ten PANowiec (bo nikomu jak owcom panować nie potrafi) z in. śmieciowymi doktorkami i prosorkami odpowiada za masową, zatrważającą ignorancję w Polin nt. przeżycia ludzkości. Oprę się na bełkocie Pokory ponad 3 lata temu w psychiatryku Gnojowego Maruchy, który zamknąwszy nagle dyskusję, uniemożliwił mi ripostę.
1. Psychol o genocydach
Ograniczę się do urywka zawierającego kilka kwestii naukowych, w tym skutki Fuku, rozpoczynającego się od:
Więc dla terapii odwykowej przypadka i jego klakierów należy zauważyć, że jego działalność wypełnia kryteria mieszanek info₪dezinfo, bo np. w opracowaniach nt. ludobójstwa starannie przemilcza „słuszne” akcje osiedleńcze, w tym exterminację Indian – m.in. kanadyjskich.
Moje przyczynki do International Comparative Genocide Research Project (dyrektor Prof. Christian Scherrer, prawdopodobnie żydłactfo zamordowało go w katastrofie MH17 nad Donbasem) dotyczyły:
(1) globalnego kompleksu władzy żydłackiej,
(2) stosunków polsko-żydowskich,
(3) wojen bałkańskich
(4) szkodliwości broni uranowej.
Każdy przyczynek miał limit 40 stron. Trudno zatem, abym w nr 1 zmieścił historię świata; był tak nabity, że przeniosłem część do referatu nr 3. Zadanie niełatwe: 1-sze  opracowanie traktujące globalną klikę żydłackiej władzy poza ramy wytyczone przez najśmielszych w temacie profesorów Mearsheimera, Walta i Petrasa. Referat ten Prof. Scherrer umieścił w Tomie I, zarezerwowanym dla najlepszych opracowań.
Monumentalny projekt Prof. Scherrera objął ludobójstwo XX i XXI w.  choć jego referaty wstępne i podsumowujące potraktowały perspektywicznie Indian, hordy mongolskie i wiele in. genocydów. Indianie nijak nie pasowali mi do pozostałych referatów,  poza nr 4, gdzie wspominam o ich zdrowiu poświęconym na ołtarzu uranu i odpadów nuklearnych w Am. Płn.
Rola ofiar-podludzi przypadła już Ukraińcom (decyzja wyrzucania odpadów USA w strefie Czarnobyl) i zagraża Polakom, znając sprzedajność i głupotę władz na wszystkich szczeblach Polin.  Czy PANowiec Pokora napisał jakiś alarm o tym, hę? PANowiec troszczy się o los Indian w białej kolonizacji, a czemu nie o los pra-ludu  exterminowanego przez Eskimosów?   Albo pra-ludów, których miejsce w Am. Płd. zajęli Inkowie i Majowie, przybyli z Azji?
2. Broń uranowa uszkodziła mózg?
Przesłanką do lżenia mnie był grymas przypadka na moje oficjalne pismo do prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego przed inwazją na Irak w 2003 roku z przestrogą przed wciąganiem Polski w ludobójczy konflikt z użyciem broni z uranem zubożonym (Depleted Uranium DU). Przypadek pouczył mnie, żebym się nie mądrzył, bo DU znaczy Dirty Uranium…
Pokora pienił się na Dirty Uranium w tytule ww. referatu. Odkryto na Bałkanach ludobójczą naturę broni uranowej, ukrywaną dotąd: rozmyślnie wmieszane transuranowce, niezwykle toksyczne i zabójcze izotopy, np. pluton. Lobby atomowe trzymało się pojęcia zubożony uran dla ostudzenia oburzenia publiki. Depleted uranium (od depletewyczerpać) ma bardziej zmyłkowy wydźwięk niż żubożony uran. Opinia publiczna i politycy poszkodowanych społeczeństw wrzeli wtedy na temat. Dirty Uranium wprowadziłem po debacie na forum DU-Watch z wiodącymi atomistami, jurystami,  działaczami i dziennikarzami. Nalegali na oddanie prawdziwej natury broni uranowej. Ignorant z doskoku, jajo Pokora mądrzejsze od kury…
No tak, przecież to jest niby über-autorytet w ludobójstwach, ale swojego protestu przed inwazją nie przekazał komu należało. WHY ?
Sztolcmanowi? buhaha Bein był zajęty ratowaniem ofiar wojen uranowych: Wydział U.
Lżenie dr M. Głogoczowskiego ma związek z faktem, że obaj poznali się osobiście na konferencji w Czechosłowacji, gdzie zamanifestowała się istotna różnica w poglądach nt uwarunkowań i interpretacji poszczególnych aspektów i przejawów ludobójstwa.
Różnica poglądów LOL Produkt korporacyjnego kształcenia śmieciowych “kadr” NWO, doktorek Głogoczowski recytował z katalogu zmył lobby atomowego, pokazując zero wiedzy o skutkach radiacji o  niskim natężeniu na zdrowie.
3. Ćwierć-główki a mentalność polactfa
Natomiast w dziedzinie demaskowania najazdu na Bałkany więcej zrobiła starsza pani dzwoniąc do TOKFM gdy dwie młode siksy relacjonowały w euforii pierwszy nalot NATO. Owa kobieta osobistymi wspomnieniami nalotów hitlerowców na Warszawę tak pogoniła „dziennikarki”, że nie tylko prysła ich fascynacja akcją „naszych dzielnych chłopców” i audycja się zarwała, ale „dziennikarki” straciły ochotę do tego typu kariery i zniknęły z anteny. A dyrekcja zdała sobie sprawę, że z Polakami i Polkami tak łatwo nie pójdzie i wnet całkiem zlikwidowano audycje z możliwością dla słuchaczy telefonowania do redaktora prowadzącego. Na pamiątkę została nieprzystająca już do profilu stacji nazwa TOKFM.
Ile osób zagląda na plugawą stronkę g666, a ile wysłuchało tamtej audycji i śledzi jej ciągi dalsze ?
Zasłużyłem na wysoką reputację nt. bałkańskie, to Pokora jak kundel neo-ubecji i ż-suszp w Polin musi ją osrywać. Nikt o ile wiem nie skojarzył naukowo wojen bałkańskich z globalną kliką żydłacką. Ludziofce przesiadują w maglach, wsłuchują się w durniów typu PANowiec Pokora… Frekwencja jest odwrotnie proporcjonalna w do jakości info. Brednie Michalkiewicza o ruskiej razwiedce (zamiast zażydłaceniu Polin) odurniło polactfo… takie wIsrealu24 ma u gawiedzi famę najlepszej stacji, a Gadowski — u nieco gramotniejszej gawiedzi…
Mam od lat niezmienną publikę blogową: 1 do 2 tys. odsłon na dobę. Pokora terroryzował forum MonitorPolski, aż rozeźleni forumowicze wywalili na zbity pysk załganego subtelnie obelżywego i wyzywająco prowokacyjnego zjeba.
4. Dr mgr inż. M. Pokora a Fukuszima
Fukushimista666 był pionierem jedynie w oklejaniu swego domku przy pomocy duct-tape. (no kto tak się chowa i zakleja, no ktoŻ ?)
A któŻ wyśmiewa narodowi jedyną skuteczną obronę przeciw radiacji? Polecaną przez wiodących atomistów i medyków: Prof. Majewska, Dr Jaśkowski, Dr Ted Weyman (Kanada), Prof. Chris Busby (W. Brytania)… Kto odizolował się, ochronił swe dzieci i kobiety. Zaś Pokory-potwory wypychały matki z dziećmi na Marsz Niepodległości, gdy ostrzegano, że służby “polskie” gotowe będą strzelać. Cudem tylko zadragowane policmajsterki ciul wie skąd, nie zabiły nikogo kulą gumową.
Może dzięki uszczelnieniu domu na parę mies. najgorszych odpadów radioaktywnych po explozjach w Fuku, żyje moja żona, bardzo słaba immunologicznie. Co do tego kretynowi Pokorze?
Explozje w Fuku po 11.3.2011 rozpoznał Dr Weyman jako stopienia reaktorów i natychmiast opublikował u mnie na blogu, jako jedyną jawną ekspertyzę. Nie znam drugiej podobnej publikacji. Oficjalnie przyznano stopienia 3 reaktorów dopiero lata po fakcie, zmylając światową publikę w międzyczasie i podrychtowując normy ekspozycji o czynnik setki do tysiące razy wyższy od granicy bezpieczeństwa.
A co do meritum – lawirował tak, że nie tylko opieprzał prof. M. Dakowskiego…
Krytykowałem dyletantyzm i ignorancję Dakowskiego, np. tutaj. Połknął on oficjalne bajki o explozjach wodoru. Zignorował dowody Jima Stone’a o sztucznym tsunami i Stuxnecie. Zbłaźnił się wiarą w michy betonowe pod reaktorami, jakoby zapobiegały penetracji przez stopiony reaktor (corium) wgłąb gruntu. Wiązki prętów paliwa do reaktorów nazwał prętami, to i wyszły mu setki a nie milion prętów na reaktor. Uspokoił Polaków zamiast alarmować o ochronę dzieci i kobiet — bardzo słowiańskie zachowania u tych naszych (?) nałókofcuf.
ale mnie znów zelżył za ujawnienie sekretnych ambicji nuklearnych Japonii, potem potwierdzonych przez innych autorów – także Japończyków. No, ale wiadomo: uzyskane stypendium z Hiroszimy na pisanie selektywne o ludobójstwie zobowiązuje przypadka do lojalności wobec ręki karmiącej – nawet wbrew faktom. http://monitorpolski.wordpress.com/2011/04/09/genzai-bakudan-przyczyna-zamachu-na-japonie/            http://monitorpolski.wordpress.com/2011/04/14/tembatsu-apokaliptyczny-pluton-w-wyscigu-f1-dr-maciej-pokora/
Bez lżenia skrytykowałem Pokorę za anegdoty (wg niego to fakty!) o “atomowym programie japońskim” — zmyła służb, bo wiadomo, że Japonia jest od II wś. podporządkowana USraelowi, nie tylko  w energii atomowej (tak jak Korea Płd. i życzeniowo Korea Płn.).  Zużyte paliwo idzie do utylizacji  i oddzielenia plutonu w obiekcie USA w Japonii, strzeżonym przez wojska USA, skąd USA wywozi pluton do produkcji  broni nuklearnej. Każdy gram plutonu jest rozliczany. “Zaginione” 70 kg plutonu z Japonii wylądowało prawdopodobnie w Dimonie. USrael niedopuściłby inaczej.
Pokora jak Dakowski zignorował analizy Jima Stone’a, następnie Andrzeja Szuberta i moje odnośnie szkód technicznych siłowni Fuku rzekomo od tsunami oraz roli Stuxneta w katastrofie. Zamach na Japonię poprzez tsunami mógłby zaistnieć, gdyby państwo wyłamało się spod kontroli USraelskiej. Tymczasem “ochronę” ok. 50 japońskich siłowni A sprawowała firma izraelska, bazy wojskowe USA z bronią atomową istniały bez problemu (jedne z największych na świecie), a komu lojalni byli rząd i TEPCO, to pokazał Wielki Teatr po Fuku.
5. Załgane wymysły
Sugestia PANowca nt. stypendium Beina z Hiroszimy dennie durne, pisane pod ludziofcuf Polin. Anglojęzyczny sprawdzi, że ww. projekt Prof. Scherrera, osadzony administracyjnie na U. Miasta Hiroszima, żadnemu z uczestników kilkuletnich seminariów nie zapłacił grosza honorarium, nie licząc symbolicznej zapłaty w wys. bodajże ok. 100 $ z wydaniem przez U. Kuala Lumpur paru książek z wynikami projektu Scherrera. Akademikom i instytucjonalnym uczestnikom płacili ich pracodawcy. Ja robiłem kilka lat kompletnie za frajer, dla prawdy. A sqrviel Pokora sra na to.
Nasz pierwszy konflikt na początku sezonu pandemii 2009 wynikł z pretensji przypadka adresowanej do mnie osobiście, że do akcji anty-szczepionkowej nie włącza się więcej naukowców „z Polin”!
Nieprawda, wtedy nie używałem pojęcia Polin. Trudno dziś określić, co było 1-ym konfliktem. O ile pamiętam: upierdliwość Pokory o kropki nad i w jego tekście na blog, chamsko kazał mi kilkanaście razy poprawiać jego gniota! Potem rosło jak to ze zjebami bywa. Jednego dnia skasowałem całe szambo PANowca w geście pojednania. Okazało się, że nadaremnie. W taki podstępny sposób pozbywszy się wcześniejszych dowodów na swe sqrvysyństfo, Pokora w kółko atakował, rozszerzając wszawą “działalność” na moich sojuszników: Andrzeja Szuberta i Wiesławę z Dąbrowskich (Vismaya)..
Potem „w redakcji G666” przypadek – jako analFabeta w sprawach bio-medycznych – lansował m.in. pogląd wikipedialny, jakoby aluminium należało do „metali ciężkich”. A przecież glin – obok magnezu i tytanu – to jest jeden z lżejszych metali użytkowanych praktycznie! Fakt że i ten metal powoduje ciężkie schorzenia, jak ciężki ołów, rtęć czy kadm – to inna sprawa. To tylko przykład jak przypadki mieszają pojęcia gdy żonglując wiedzą szeroką a płytką, zamulają ludziom w głowach.
Aluminum należy pojęciowo do metali ciężkich, gdy idzie o toksyczność. Psychol Pokora przywalił się do mego użycia w tym kontekście… no przecie nie szło o lekkie konstrukcje!
6. Jane Buergermeister na pomoc 
PANowiec Pokora łże, jakobym podpiął się pod działalność Buergermeister aby ją później zdyskredytować:  Przypadek podłączył się pod działalność Jane B., aby po „przejęciu” jej inicjatywy starać się tę zasłużoną dla ludzkości osobę zdyskredytować ? Ano właśnie ! Jane Burgermeister publicznie w mejlowej dyskusji wiosną 2012 określiła przypadka mianem „NWO”.
Nic o tej e-dyskusji nie wiem. Widocznie Pokora korespondował za moimi plecami. KtóŻ tak robi? Znana przed 2009 z konfliktów ze sprzyjającym jej środowiskami, w 2012 Jane bzikowała już poważnie:  Jane zbzikowała, pisała wyzywające, absurdalne mejle do Podleckiego. Wyglądało to na psychotronikę z użyciem dragów. Potrzebowała pomocy… W 2009 pod wpływem prowokacji ż-służb, określiła mnie Nazi, gdyż niepodobało się jej moje demaskowanie globalnej kliki żydłackiej. Jej ojciec był nazistą III Rzeszy.
A trzeba podkreślić, że Jane to jest osoba bystra, obdarzona doskonałą orientacją, nad-kobiecą odwagą i intuicją. Już w dniu 10.04.2010 zwróciła uwagę na brak foteli i ciał na scenie maskirovki, oraz zauważyła pierwszorzędną wagę usunięcia z gry Prezesa NBP Sławomira Skrzypka.
Buergermeister czołowa śletcza smoleńska buhaha Polacy jej powiedzieli. Miała b. ograniczony dostęp do materiałów (większość po polsku) i za mało czasu z doskoku z Austrii. Denną ignorancję i naiwność polityczną wykazała, chwaląc reżym PO  w mejlu z 10.11.2009  opluwającym mnie za plecamiLiczy się na wielki plus dla Polakow, że ich rząd jest obecnie chyba jedynym uczciwym w Europie. 
7. Szczyt szczytów
Po takiej podgotowce, zjeb Pokora cytuje @łajza, który sugeruje, jakoby Buergermeister ważyła słowa w 2012 przewidując moje “rozstawianie ludzi po kątach” tzn. domaganie się sprawiedliwości na forum Maruchy 3 lata później:
Może jednak warto by dociec faktycznej roli i znaczenia PB, skoro tak po kątach ludzi rozstawia i nawet JB waży słowa. Może te „szczepionki”, to pretekst jakiś był, do czegoś więcej, np.utworzenia przyczółku do budowania, wyraźnie sygnalizowanego, „polin”?.
Taaa… przygotowałem grunt dla Dudy do Polin już w 2009 buhaha

Peryskop – skoro siedzisz w tym od początku, masz na pewno mnóstwo spostrzeżeń. Nie wydaje Ci się dziwne, że PB leci taki kawał, żeby „nakręcić kilka filmików”, które mógł puścić z Kanady, aby później tylko „skłócać ludzi”?
Pokora odpowiada na to u Maruchy: No pewnie, że bardzo to dziwne – dla naiwnej wylemingarnii.
No i kto tu sieje durackie intrygi?

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/