[komenty] Piłsudski i sanacja – mity vs. prawda historyczna

PB: Szanowny Panie Rafale, Program z Różyckim trafia do koneserów historii.

Większości takie detale (niektóre niezamierzenie zmylające, jak wskazał Andrzej Szubert) nie interesują. Odbiorca nie ma czasu na długie materiały, publika potrzebuje zwięzłej informacji. Moim zdaniem należy krótko i węzłowato podkreślać następujące:
– Prawda o Piłsudskim i sanacji została poważnie przekłamana. Polityka historyczna PiSraelitów (i ktokolwiek rządziłby dla żydłactfa)  chce nam wymazać z pamięci narodowej wzorce godne upamiętnienia i naśladowania, a w ich miejsce wstawić ersatz w żydomasońskim programie odnaradawiania.
– Na scenie pojawiają się osoby z ambicjami wyborczymi, wykorzystujące mity i przekłamania z okresu sanacji. Osoby te są wręcz niebezpieczne dla Polskiej Racji Stanu.
O ścinaniu głów gojom przez Sanhedryn to nie żart,  Watykan to dawno poparł katolikom w ramach kodu moralnego wyssanych z palca żydłackich Praw Noahidowych. Proszę zaznajomić się z tekstem i nagłaśniać.
Jeśli Pan nie zna, polecam także opracowanie sprzed lat, wciąż aktualne: Judeocentrycy i masowe zbrodnie
.
Andrzej Szubert: Z Mossakowskim miałem kiedyś wymianę maili. Próbowałem go ocucić. Niestety bezskutecznie. Jest zahipnotyzowany chrabją, a przez to i sanacją oraz jej konstytucją. Ale jak chcesz – próbuj.
W Rocznicach majowychch o sanacji pisałem w kontekście Dnia zwycięstwa (9 maja) oraz w ostatniej części związanej z rocznicą majowego zamachu stanu (12-15 maja).
.
PB do Szuberta: Proszę przyślij spis swych artów nt. Pizduckiego i sanacji. Zamieszczę i poślę Mossakowskiemu.
.
Otylia Zigman (do R. Mossakowskiego): Panie Rafale nie może być w Polsce dobrze, kiedy wszystkie media plotą bzdury. Osobiście znam kilka osob,  które historię Polski a szczególnie okresu Sanacji, znają w perfekcyjnej prawdzie. To straszne, ciągle Polaków wprowadzać w błąd! Tą drogą brniemy cały czas do nikąd!! Tak być nie może, aby połowa narodu znała zakłamaną historię a reszta część narodu całą prawdę o szkodliwej Sanacji i podstawionym Piłsudzkim przez niemiecką i polską masonerię. Tak, słuchacze Radia Maryja i TV-TRWAM, tam wszyscy jak zaklęci i zahipnotyzowani uwierzyli w wielkiego “Patryjotę Piłsudzkiego”! Także polski okupant głosi przez media te same kłamstwa!! Ale też, polskiemu okupantowi zależy bardzo na niedouczonym, nieświadomym, ogłupionym a szczególnie skłóconym narodzie!!! Bardzo Pana proszę,  Panie

Reporterze przekazać tą uwagę Panu Brunonowi Rózyckiemu, iż nadszedł czas, że Polacy chcą poznawać swoją historię opartą na prawdzie!!! Osobiście przekazałabym tą uwagę Panu Różyckiemu, ale nie mam do niego żadnego adresu. Dziękuję Panu serdecznie.
.
Andrzej Szubert: Pani Otylio, wytrzymałem do 9 minuty. Nie trawię bzdur – sanacja nie budowała socjalizmu a żydowski kapitalizm. Już w 1926 roku oddała Bank Narodowy  i prawo emisji pieniądza banksterom:

”Rząd oświadcza , że zgodnie z rozporządzeniem z dnia 26 października 1926 r. zrzekł się prawa emisji biletów bankowych i że nie będzie ich więcej emitował. Bank Polski będzie jedyna instytucja emisyjna. Na mocy obecnego statusu Bank Polski jako spółka akcyjna jest całkowicie niezależny od rządu. Rząd nie jest upoważniony do uzyskiwania zaliczek od banku, do emisji biletów na pożyczki dla rządu z wyjątkiem tych, które się mieszczą wyraźnie w granicach obecnie dozwolonych przez Status Banku”
 

A ośmiogodzinny dzień pracy wywalczyli robotnicy w usraelu po krwawych starciach z policją, a nie Marks.
Dalej nie słucham – agitator Brauna podczas farsy prezydęckiej ma skażony umysł żydo-katolicyzmem i wrogością do socjalizmu, który nie był tak bandycki i niesprawiedliwy dla szarego człowieka jak żydo-kapitalizm.

.
Otylia Zigman: Piłsudski i sanacja – mity vs. prawda historyczna – Brunon Różycki #38 KONDOMINIUM News

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/