[2017] :))) BOMBA! Grypa666 przybiła do ściany chrabjem Potockiego i hohsztaplera Pazika

:))) BOMBA! Grypa666 przybiła do ściany chrabjem Potockiego i hohsztaplera Pazika

Piotr Bein w feralny, dla Potockiego, 13.11. 2017
Bloger Uszi pokazał tekst listu Aarona Israela Paza do prez. USA, Trumpa. Szkoda, że you tuber Jack Caleib (bloger Mizia) z miejsca go nie opublikował — starsi i mądrzejsi 🙂 wnet doszliby, co jest grane. Sedno niedopowiedzeń rozstrzyga o żydłackiej naturze przekrętu, w jaki się zaanagażował Potocki w charakterze medialno-pośredniczym, z rzekomym rdzennie polskim katolickim  i prezydenckim autorytetem.
Z tego powodu wywalam Mizię z tytułu wpisu i wstawiam swój nick 😛 Guciu, na przyszłość bierz sojuszników poważniej, OK?
Przekręt technologie USA za reparacje znaczy USrael zbierze z drugiego-trzeciego pokolenia Niemców kolejny haracz za to, że ich przodkowie dali się żydłactfu — banksterii i syjonistom — wciągnąć w ludobójstwo II wś. Znamy ten handel żydłacki zżydłaconego Trampka:  BUHAHA Polin wydymane — Amerykański “katarski” gaz skroplony okazał się rosyjskim!  Techologiami do dziś z sutą nawiązką za żydłackie zbrodnie hitlerowskie płacą Niemcy Izraelowi… np. w postaci super-cichych ubotów na broń atomową o zasięgu na cały świat (poza 5 tys. km2 w centrum Azji). Czy dla nas byłoby to w geszefcie Potockiego i Paza wyposażenie USraelskich wyrzutni atomowych skierowanych na Rosję z Polin, z baz dowodzonych przez faszyngtońskich szaleńców?
A jakiż to geszeft za reparacje od Ukrainy wywinie nam toważyho Paz – Potocki? Jan Potocki – Zwrot Polskiego majątku od Ukrainy!
Zbrojeniówka na ż-Zachodzie, prawdopodobnie też w Rosji,  Chinach i zapewne na Upadlinie, jest w łapach żydłactfa. Podobnie wszelkie inne ludobójcze “technologie”: GMO, opakowania i dodatki do żywności i wody, HAARP i chemoślady, siłownie atomowe, szczepionki, onkologia i cała medycyna rockefellerowska i ż-farmacja.  CETA zapewnia nasze uzależnienie od tych  “technologii”. Geszeft Paz/Potockiego z USraelem wdroży toto w Polin.
Przypomnę też sprzed kilku lat: 147 korporacji ponadnarodowych steruje globalną gospodarką. Teraz więcej… a korporacjami steruje Wall Street i City of London.
Ale tego żydłactfu za mało. Druga kategoria zamiast gotówki reparacyjnej do rąk potomków ofiar syjohitleryzmu: 7 Praw Noego (Noahidowych). Tu leży pies pogrzebany, nie w technologiach, które i tak już mamy lub są zaklepane dla Polin i gojowskiej jewżopy. Prawo Noego stanowi o ścinaniu (głowa leci na gilotynie) bałwochwalców. Dla talmudycznej “religii” chrześcijanie są bałwochwalcami, z jakiegoś powodu gorszymi od gojów islamu (stąd nachoćcy na nas, potem ich kolej na likwidację).
Bloger Uszi mędli o tym pojęcia nie mając, zaglądając do ż-cenzurowanej Wiki buhaha. Nawet skłonny byłby przyjąć 7 Praw Noego dla narodu – ratunku!!! Czy nie ma ani jednego polskiego blogera  do qrvy nędzy…
Piszę o tym od lat, zbierając od polactfa wzruszenie ramionami, a od katolactfa i żydo-suszp — poniżanie, ożydzanie, opluwanie, potwarze…Teraz czytajcie, debile… i płaczcie nad swą durnotą, proście Boga o zmiłowanie, bo żydłactfo przede wszystkim dobiera się do dupy wam, Polakom i katolikom. Jeśli to was nie ruszy, to zasługujecie na ścięcie, nie za “bałwochwalstwo”, tylko za swą skrajną głupotę:

Judaizacja katolicyzmu: 7 Praw Noego

Żydowska rozgrywka finałowa

…Męczy mnie powtarzanie tej ohydy… jak groch o ścianę rodakom. Możesz przeczesać całą Grypę za pomocą wyszukiwarki wewn. lub klikając kategorie lubawiczerowie i 7 Praw Noego w chmurce na dole lewego marginesu. Szukaj wyszukiwarką tekstową z hasłami „talmud”, „rasi”, „nienawi”, „lubawicz”, „Praw Noego”  w następujących opracowaniach:

Judeocentrycy i masowe zbrodnie

Wybrańcy Boga

W imię Boga

 
Panie Potocki, chamsko i idiotycznie (nie mój był paszkwil) “wywalił” mnie pan z mojej Ojczyzny.  Nie miałeś pan honoru ani odwagi odpisać ni przeprosić. Pośrednia pogróżka jest poważna, bo aspirujesz pan do prezydentury pod sanacyjną konstytucją. Po dorwaniu się do władzy mógłbyś pan kazać mnie zamordować, jak za sanacji bywało, albo wrzucić do pierdla jak za PiSraelitów. Kieruję sprawę do radcy prawnego.
Spieprzaj pan do swoich, nie do Londynu nawet, bo i tak sięgnie tam furia Polaków, tylko gdzieś na madagaskar. Wybuduj se pan willę  za resztę “spadku”… tylko zapomnij o Polakach i Polsce — grzecznie proszę acz stanowczo pliiiiz!
++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Andrzej Szubert: Pod filmem umieściłem komentarz:

Jacek, z tym “krulem” i “wielką Lechią” to taka sama żydowska zmyła jak z chrabją Potockim. Mamy w Polsce istny żydowski teatr absurdu. Wymysły świrów turbo-lechitów o imperium Lechii też demaskowałem:
https://opolczykpl.wordpress.com/2016/11/25/czy-istniala-starozytna-slowianska-lechia-lub-polonorum-imperium/

Oni żerują na kompleksach Polaków i chcą rozbudzić w Polakach pragnienie budowy “wielkiej Lechii” – tyle że jak teraz widzimy, pod kuratelą Aarona Izraela Paza i jego żydowskiego banku. Ale reżyserzy tego spektaklu sami nie wiedzą, która koncepcja na wyciągnięcie kasy od Niemców wygra –  sanacyjnej Judeopolonii z prezydętem chrabją Potockim, czy “wielkiej Lechii” z “krulem”. Zresztą oni zawsze tworzą dwie rywalizujące koncepcje, aby Polaków rozbić i podzielić. Tak jak to robią ich kibuce POsrael i PiSrael – skłócają i dzielą Polaków na wrogie sobie obozy. Tu dodam że II RP za sanacji była de facto Judeopolonią. Widać to wyraźnie po tym, że Polski do obrony przed nadciągającą żydo-banksterską II wojną św. sanacja nie szykowała, natomiast w tym czasie szkoliła żydowskie bojówki w Polsce oraz wspierała żydowkie bojówki w Palestynie finansowo i militarnie. A zebrane od Polaków na obronę kraju złoto i srebro wywiozła żydo-sanacja za granicę.

Martwi mnie to, że jeśli do spisku wciągnięta jest agentka Bilderbergów i Izraela Merkel i pieniądze wypłaci (obojętne czy “krulowi” Lechii czy prezydętowi chrabjemu), kasę wezmą rządzący USraelem żydo-banksterzy i za nią zrobią z Polski całkowity folwark usraela  i militarny okop przeciwko Rosji. A z Polaków mięso armatnie żydowskiej wojny z Putinem. Gorsze jest to, że wtedy na zawsze przepadną dla Polski roszczenia wobec Niemiec za okupację, bo Niemcy powiedzą – my już wam zapłacili. I tak Polaków kolejny raz żydowska agentura wpuści w kanał.

Andrzej Szubert: Napisałem komentarz pod filmem: Jacek – dobiłeś chrabjego Potockiego. Ja do tej sanacyjnej gnidy udającej prezydęta i nawołującej do uznania nielegalnej sanacyjnej konstytucji za jedyną legalną ani sekundy nie miałem zaufania: https://opolczykpl.wordpress.com/2017/10/08/o-konstytucji-kwietniowej-o-sanacji-i-jej-rzekomych-zaslugach-dla-ii-rp/
Masz u mnie dodatkowy duży plus za ksywę dla Olszańskiego vel Jabłonowskiego – uliczny drzyj-morda. Pasuje jak ulał. On jest rzeczywiście ulicznym drzyj-mordą…
https://www.youtube.com/watch?v=8YrYPNiRSEE&lc=UgwSQqIb0z6T4W7lZ0h4AaABAg

PB do Potockiego i Zigmanowej: Pijawka z krwiodajcą “współżyją” dzięki dwu rdzennie polskim grupom:

  1. Miliony cwaniackich cynicznych wyrachowanych szabas-gojów “słowiańskich” bez ducha. To oni  na rzecz zjudaizowanego geszefciarstfa i sobkostfa, zatracili słowiańskie poczucie wspólnoty i troski o współplemieńca rodaka. Zwalanie na żydłactfo, tej rdzennie polskiej winy nie wybieli, jest de facto strategią w dojarskiej kolaboracji obu krwiopijców: żydłactfa i ich szabas gojów.
  2. Dalsze miliony użytecznych debili, w tym wyznawców bozi zapodawanej przez geszefciarzy w sutannach. Tacy pożyteczni durnie z otwartą gębą wysłuchują “katolickch” geszeficiarzy Potockich, kłaniają się uszustowi chrabjowskiemu — uzasadnienie epitetów: patrz poprzedni artykuł z 4. bm. na końcu wpisu https://wp.me/pzHyp-6OI

Wkrótce analiza świeżych banialuków od chrabjego i jego przydupasa z auta… lepsze niż  brak odpowiedzi JZHR Potockiego na potwarz wobec mnie.

Panie Potocki, manipulacja pod “żydów” w pańskich populistycznych wystąpieniach jest dowodem, do której grupy Pan należy — na pewno nie do użytecznych duraków rdzennie polskich. Wyłączam możliwość przynależności Pana do żydłactfa… wobec skutków Pana działalności żadnej różnicy to nie robi, chroni jedynie moją żopę od pozwu o antysemityzm.

Nieprzypadkiem Polacy są jednym z najdurniejszych narodów jewżopy i jednym z najuboższych w stos. do swych zasobów naturalnych i ludzkich. Chyba największe obok Rosji straty w grupie inteligencji, największe w Europie straty procentowe ludności w obu wojnach światowych, jedyny naród nieskompensowany reparacjami wojennymi za obie wojny, jedyny tak wybity, a za to przemianowany na sprawcę żydłackich zbrodni, na sobie i nawet na Żydach, tak samo ofiarach banksterii i syjonistów w Szoa!

Akurat odwrotnie poroporcjonalnie do wolumenu modlitw, patrz np. ten katodebilizm poniżej…

Otylia Zigman do JZHR Potockiego: PROSZĘ SOBIE ODPOWIEDZIEĆ, JAK MOGĄ WSPÓŁŻYĆ DWA NARODY W JEDNYM KRAJU?, Z KTÓRYCH, JEDEN CIĘŻKO PRACUJE ZA MARNE WYNAGRODZENIE, A TEN DRUGI, ZAWSZE KOMBINUJE, OSZUKUJE, ZAKŁAMUJE, PODSTĘPNIE MANIPULUJE I UPRAWIA ZŁODZIEJSKIE BIZNESY KOSZTEM NARODU UCZCIWIE PRACUJĄCEGO,  W JEGO WŁASNYM KRAJU-POLSCE??? POMIMO, ŻE JEST TO ŻYCZENIE OBECNEGO PREZYDENTA, ŚWIADOMI POLACY, DŁUŻEJ NIE WYRAŻAJĄ ZGODY NA TAKĄ PONIEWIERKĘ!!! TOLERANCJĘ MOŻNA STOSOWAĆ WOBEC LUDZI PRAWYCH, ŻYJĄCYCH UCZCIWIE I GODNIE.  POLACY SŁOWIANIE REPREZENTUJĄ CZŁOWIEKA CYWILIZOWANEGO, UCZCIWEGO I W SWOJEJ DOBROCI SERCA AŻ NAIWNEGO. DLATEGO WŁAŚNIE NIE MOGĄ DŁUŻEJ DZIELIĆ SWOJEJ OJCZYZNY  Z KIMŚ O INNEJ CYWILIZACJI I KULTURZE;  EWENTUALNIE UCZCIWEGO A NIE  PASOŻYTUJĄCEGO  I  TO  BEZKARNIE!  STANOWCZO I ZDECYDOWANIE NIE ŻYCZYMY SOBIE WIĘCEJ NARZUCANIA NAM OBCYCH I ZDEGENEROWANYCH SYSTEMÓW W SZTUCZNIE TWORZONYM CHAOSIE, TO CO DOŚWIADCZAMY OBECNIE!

Hrabia von Bein-Dupenstein: teraz wiadomo z kim Potocki obgaduje reparacje wojenne w korelacji z uzasadnionym lobbingiem parlamentarnym buhaha spotyka się na kawę w gronach  arystokracji qrca vodna buhaha

AKCJA Jan “hrabia” Potocki JAK ELIMINOWAĆ TAKICH LUDZI Z POLITYKI! 

PB: O cześć wam panowie, magnaci… książeta, hrabiowie, prałaci za kraj nasz krwią bratnią zbryzgany :)))

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/