Rozmowy o konecznych "cywilizacjach"

PB: Panie Mieciu, Definiuje pan polskość religijnie — oszołomstwo skończone! Znaczy się polski słowianowierca, polski buddysta, muzułmański polski Tatar, porządny sprawiedliwy Polak bezwyznaniowiec… itp. nie-katolicy to nie Polacy? Powiedz im to pan w twarz, może do ciupy trafisz BUHAHA i skończą się demagogiczne brednie i rozsyłki.

W litanii “religijnej” tradycji nie masz pan ani jednego odniesienia do tradycji słowiańskich naszych pra-przodków, tradycji i historii tuszowanych przez masonożydłactfo i ich (i wasz) Watykan.
W Polsce jest pół miliona prawosławnych Polaków. Już 13 lat od momentu chrztu prawosławnego obserwuję, jak coraz więcej katolików przechodzi do naszych parafii z waszej zżydłaciałej sekty, skazanej na wymarcie dzięki rabom żydowatykańskim. Podobnie jest w mej parafii w Kanadzie – coraz więcej twarzy nie-serbskich.
Putin rozreklamował prawosławie lepiej niż wszystkie autokefaliczne patriarchaty razem wzięte :))) Zaś oszołomy religijne jak pan odstręczają od chrześcijaństwa… Na szczęście jest WIARA — ale jeszcze tego pan nie zrozumiał i lgnie jak rab do RELIGII. Niczym się pan nie różnisz od tępych muślimów, którzy potrzebują meczetu na pranie mózgu przez imama.
Niech Bóg da panu błogosławieństwo Mądrości.
.

Mieczysław Sylwester Kazimierzak: @Piotr Bein. Prawosławie nie jest przystające do polskości,ale nie można zapominać o istocie chrześcijaństwa. Tak myślał polski badacz antyku Tadeusz Zieliński,autor  w HISTORII RELIGII ANTYCZNEJ.

Aby zrozumieć korzenie kultury chrześcijańskiej nie można zapominać o tym polskim badaczu antyku.W skład tej historiiktórej wchodzą następujące tomy :
I.Religia starożytnej Grecji.
II.Religia hellenizmu.
III.Hellenizm a judaizm
IV.Religia Rzeczpospolitej Rzymskiej.
V.Religia Cesarstwa Rzymskiego
Zostały te tomy zwieńczone : CHRZEŚCIJAŃSTWO ANTYCZNE i tezami autora,które powtórzył z
listu rozwodowego opisanego w HELLENIZM A JUDAIZM,jako tom III RELIGIE ŚWIATA ANTYCZNEGO :
I.Badania naukowe pochodzenia religii tak samo ,jak i badania naukowe pochodzenia życia,są z góry skazane na jałowość ignoramus et ignorabimu.
II.Jak nie może zrozumieć sztuki antycznej człowiek,pozbawiony poczucia artystycznego,tak samo nie zrozumie antycznej religii ten komu brak uczucia religijnego.
III.Zapal w sercu swoim jasną pochodnię uczucia religijnego,ale zostaw w domu mdły kaganek wyznaniowości,jeśli chcesz ,żeby świątynia religii antycznej pokazała swoje cuda.
IV.Bóg się objawił w Pięknie,Prawdzie i w Dobru i doskonała jest tylko ta religia,która uwzględnia wszystkie te trzy objawienia w ich całości.
V.Szczytem dążeń religijnych ludzkości jest chrześcijaństwo w swej najbardziej rozwiniętej postaci.
VI.RELIGIA ANTYCZNA jest właściwym STARYM TESTAMENTEM tego chrześcijaństwa.
.

PB: Panie Mieciu, dziwna mi ta łacińska polskość… rozumiem słowiańską lechicką wielkopolską czy małopolską polskość… ale czemu łacińska czy grecka?

czy Rzymianie wymieniając między sobą kawały po łacinie a Grecy po grecku, mówili o rzymskości czy greckości słowiańskiej, polańskiej, lechickiej?
Czy w NT napisano, że ludy mają się bezmyślnie poddawać partykularnym sektom chrześcijańskim? Czemu pan szowinistycznie uważa, że łacinnictwo jest lepsze niż prawosławie — serbskie, ormiańskie, gruzińskie, rumuńskie, ruskie, białoruskie, mołdawskie, ukraińskie?
Patrz pan jestem Polakiem, chrześcijaninem — bez krzty łacinnictfa, a skutecznie bronię Polskiej Racji Stanu na odcinku badawczo-publicystycznym. Pan zaś wyglądasz mi na raba watykańskiego — o czym by nie gadać pan wpieprzasz te łacinnictwo
Co do wykładu pana Nikogo: po co słuchać ględziarza który bzdetę nie z tej ziemi strzelić potrafi, skoro są zwięzłe opracowania i Ameryki nie odkryje, jak piszą np. komentujący filmik, np. Marek Zadrożniak7 hours ago  oraz George Ford10 hours ago.
.
Mieczysław Sylwester Kazimierzak: Obronić POLSKOŚĆ to znaczy obronić wartości CYWILIZACJI ŁACIŃSKIEJ,czytaj GRECKO-RZYMSKIEJ.
Otylia Zigman (wątek nt. bieżące patriotyczne): W tym całym nieszczęściu Polski i Polaków jest dodatkowo winą to, że wielu ciągle ufa Kościołowi i tej wierze, przy pomocy której Naród jest bardzo manipulowany! I oto prosty przykład tej manipulacji i człowieka bezmyślnego, ociemniałego [cytat z mejla zagubionego w wątku jaki dostałem]:
<Potocki jest praktykującym katolikem.Poza tym honor sławnego rodu nie pozwala mu być zdrajcą. To raczej źródło oszczerstwa jest niewiarygodne. Nie ma na niego haka. Ci co go atakują, to chyba nie wiedzą co to honor. >
Dla tego przypadku nie potrzeba raczej komentarza uważam, ale jest to przerażające stwierdzenie; iż wystarczy być katolikiem, aby zaufać najgorszym wrogom Polski i Polaków. Polak myślący tą kategorią przedstawia obraz “NEDZY i ROZPACZY”, ponieważ od dziesiątek lat kieruje się tą właśnie ideą no i jak dzisiaj wygląda jego sytuacja???
A więc Polacy, szkoda jakiegokolwiek wysiłku na poprawę sytuacji w Polsce i niech każdy
kroczy sobie własną drogą ciernistą, gdyż żadnej różami wysłanej nie widać ani z bliska a  tymbardziej z daleka!! Potocki jest po to, aby naiwnym, których nie brakuje, dawać kłamstwami nadzieję na coś “bez żadnego pokrycia” a realia są zupełnie inne… Realia są takie, że w ostatnich wyborach zaufano właśnie rządzącym na Jasnej Górze i jakie efekty są tego dzisiaj??? Że system globalno okupacyjny umocnił się dla biednego rdzennego Narodu Polski!  A co pozostało z tych głoszonych przed Narodem planów i obiecanek? Prawdopodobnie poszło już to w zapomnienie…

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
.
PB: Panie Mieczysławie, Przykro mi, że stracił pan brata. Czy ma pan linka w tej sprawie do publikacji?

Strategia Żydów… a kto weźmie się za chińską, hinduską (ok. 40% populacji globalnej)? Jeśli już nie są w ich kieszeni, to cywilizacje te przechwyciłoby żydłactfo, znane z pasożydnictfa.
Czemu nie mamy polskiej strategii grupowej? Już sam ten fakt świadczy o naszym zniewoleniu, podbiciu i o słabości naszej “cywilizacji”, jaka by ona nie była w klasyfikacji Konecznego. Od wieków nie jesteśmy suwerenni. Międzywojnie to pozorna niepodległość, zaplanowana przez żydłactfo do obalenia imperiów i mocarstw jako etap pośredni do tworów ponadnarodowych (UE itd.), które zleją się w żydłackie imperium globalne NWO. A jednak tę “niepodległość” i tę jewżopę sankcjonują PiSraelici.
Od wieków ulegamy wrogim naciskom, emigruje najlepsza części społeczeństwa. PiSraelici promują żydłackiego super-agenta Pizduckiego, spychając w zapomnienie Dmowskiego, który myślał strategicznie dla Polskiej Racji Stanu.
Zbliżenie BIZANCJUM WSCHODU i ZACHODU — nadal nie wyjaśnia pan kiedy i o co chodzi.
Mniejszości obracają się przeciw większości bez wzgl. na “cywilizację”. Jak tylko potrzeba do “dziel i rządź”, to okupant podżega do tego, np.:
– w katolickiej Ameryce Łacińskiej kreuje silne politycznie frakcje syjonistów chrześcijańskich (w Polin podobny proces: syjonistyczne brednie katolika red. Gadowskiego nt. Izraela, sekta Chojeckiego & Kowalskiego…)
– Eropę rozwala nachoćcami ciapatymi, Amerykę i Australię ditto plus jątrzeniem kwestii rasowej, Kanadę — nachoćtfem chińskim i ciapatym (dotąd w Kansdzie głównym celem imigracji była integracja, teraz najwidoczniej chodzi o rozbijanie)
– w świecie islamu szczuje sunnitów na szyitów… w Egipcie także radykalnych muzułmanów na koptów…
W Polsce przed II wś. żydłactfo wciągnęło masy żydowskie w syjonizm, podobnie jak ukraińską extremę (obok upadlińskich Żydów) w banderyzm.
Żydłackie “wojny z terrorem” bazują na teoriach Konecznego i Huntingtona. Kocioł żydłackiej wojny w Syrii opiera się na podziałach religijno-etnicznych. Żydłactfo rozbiło Jugosławię, Afganistan, Irak, Libię, a ok. pół wieku wcześniej oddzieliło Pakistan i Kaszmir od Indii — wszystko na podst. różnic “cywilizacyjnych”.
Niejasne co zostało przejęte przez co: ŻYDOBOLSZEWIZMU,który przejął w działaniu rosyjski rasizm
Polską specjalnością staje się ANTYROSYJSKOŚĆ przez pryzmat odwołania się do ANTYPOLSKICH,banderowskich, bandyckich korzeni?! — Niejasne… Grzegorz Braun zasugerował rosyjską agenturę w żydo-hitlerowskim ruchu Bandery — chyba nie wierzy pan w takie bzdety?!
Staje się? Polakom żydłactfo już dawno wcisnęło rusofobię w ramach skłócania Słowian. Watykan odegrał przez wieki swą rolę w ramach wojny religijnej z prawosławiem (z którego katolicyzm oddzielił się w XI w.). Byli też żydłaccy agenci jak Selman/Piłsudski oraz zdrajcy narodowi, którzy za sakiewki podważyli równowagę mocarstw na korzyść “łacinniczego” ówczesnego Zachodu, za co cenę płacimy dziś banksterskim zniewoleniem.
Polityka syjonistyczna i banderowska obecnego żontu daje dowód na infiltrację “cywilizacyjną” w instytucje Polaków przeciw ich pan-słowiańskim i narodowym interesom. Promowane przez tenże żont judeochrześcijaństwo to etap ku, lub odmiana syjonizmu katolickiego.
Jak podbicie katolickiej i świeckiej części Polaków świadczy o domniemanej wyższości “cywilizacji łacińskiej”? Czemu spajać naród “łacinnictwem”, gdy morały hierarchii i  owieczek KK uległy judaizacji, a religia odleciała od wiary?
Problemem Polaków nie jest wyznanie, cywilizacja ani religia, tylko utrata duchowości i rozsądku. Polska między tym a tamtym jest narodem i państwem słabym od wieków głównie przez te cechy narodowe, a taki naród wykorzystują silniejsi – kiedyś ościenni z rozmaitych “cywilizacji”,  a dziś “globaliści”.
Andrzej Szubert nie życzy sobie udziału w rozdzielnikach, na boku wymieniamy komenty. Pisze on nt. Konecznego: 
 
[…] najbardziej zbrodniczy odprysk krystowierstwa nazwał najlepszą (łacińską) cywilizacją. […] Przy okazji korekta – na kresach było spokojnie (jako tako) do czasu napływu tam jezuitów na fali kontrreformacji. Praktycznie wszystkie powstania kozackie miały m.in wątek religijny – obrona prawosławia przed katoliczeniem. A w Palestynie niespokojnie było już w dobie wypraw krzyżowych – przypominam wymordowanie wszystkich mieszkańców Jerozolimy (1099) przez gorliwych zbrodniczych katolickich krzyżowców
Szubert koryguje moje stwierdzenie, że do czasu rotszyldowskiego syjonizmu “cywilizacje” chrześcijańska, muzułmańska i żydowska żyły w harmonii na Ziemii Świętej.
.
Mieczysław Sylwester Kazimierzak: ŻYDOWSKĄ EWOLUCYJNIE UKSZTAŁTOWANA STRATEGIĘ GRUPOWĄ opisał Kevin McDonald w KULTURA KRYTYKI.
Partia Orbana na terenie demokratycznych Węgrzech ma swoją opozycję,która nie kontestuje stosunków z Rosją.
CYWILIZACYJNA MIESZANKA pod znaczącym wpływem wartości CYWILIZACJI PODWÓJNEJ MORALNOŚCI,tego doświadczamy nie tylko w Polsce.
Lektura Feliksa Konecznego to pouczający testament nie tylko dla polskich katolików,ale zrozumienia zapisu przez inne tradycje wiary.Zbliżenie BIZANCJUM WSCHODU i ZACHODU to fakt historycznie niezaprzeczalny i Polska zapłaciła rachunek swoją niepodległością.
Po zbliżeniu,a następnie w czasie walki ZŁA ze ZŁEM to jest FASZYZMU z KOMUNIZMEM wobec Polski brakiem lojalności wykazały się MNIEJSZOŚCI NARODOWE:ŻYDOWSKA i UKRAIŃSKA.Po ZBRODNI PRZEMILCZENIA KATYŃ nastąpiła RZEŹ WOŁYŃSKA.Dziś doświadczamy procesu od ŻYDOBOLSZEWIZMU,który przejął w działaniu rosyjski rasizm,do ŻYDOBANDERYZMU,który zintensyfikował militaryzacje handlu wojną i pokojem.Polską specjalnością staje się ANTYROSYJSKOŚĆ przez pryzmat odwołania się do ANTYPOLSKICH,banderowskich, bandyckich korzeni?!
Stanisław Michalkiewicz trafnie ocenił teatr polskiej polityki z aktorami STRONNICTW:RUSKIEGO,PRUSKIEGO i rosnącego na znaczeniu AMERYKAŃSKO-ŻYDOWSKIEGO.
Tak jak w Polsce jest problem z JUDEOCHRZEŚCIJAŃSTWEM,tak w Rosji z CHRZEŚCIJAŃSTWEM SYJONISTYCZNYM,które opisała Tatiana Graczowa w NIEWIDZIALNEJ CHAZARII.
POLSKA nadal MIĘDZY WSCHODEM A ZACHODEM,tylko jeszcze bardziej globalnie,jak to w swoim czasie oceniał Feliks Koneczny.Historia lubi się powtarzać,a kieruje nią sposób sprawowania władzy sprowadzającej się do zbrodni i masowych mordów.
Tragiczna śmierć mojego brata Janusza pokazała jak aktualnie,przy odejściu od wartości CYWILIZACJI ŁACIŃSKIEJ, we wrocławskich warunkach za KORUPCJĄ KOŚCIELNO-DUCHOWĄ poszła ŚWIECKA.
 

PB: KULT HOLOKAUSTU z ANTY-gojizmem to strategia żydłacka w obecnej fazie wdrażania NWO globalnie. Gdziekolwiek pojawią się narodowcy, smarują ich żydłactfo faszystami i antysemitami.
Nic tu wyjątkowego wobec Polaków, może tylko to, że z jednej z największych ofiar Holokaustu namalowali nas ostatnio głównymi jego sprawcami.
Orban to sterownik na rzecz żydłactfa — żona Żydówka, szkolony w żydłackich szkołach dla elit NWO. Czemu nie wycofał Węgier ze struktur euroatlantyckich? Taki zuch, a gówno zrobił przeciw przekrętnym roszczeniom żydłackim i Węgrzy zabulą.
Koneczny może przestrzegać przed mieszaniem, ale w praktyce żydłactfo przećwiczyło swe metody przez wieki i odcedzanie na nic się zda. Wylani głównymi drzwiami wrócą kominem.
Nie zbliżymy się intelektualnie, panie Mieczysławie, dopóki nie zapozna się pan z moim punktem widzenia:
Mieczysław Sylwester Kazimierzak: Nie możemy czekać dłużej To znaczy powrócić do istoty podziału na CYWILIZACJE, jakiego dokonał polski badacz Feliks Koneczny.Pozostawił po sobie POLSKIE LOGOS A ETHOS.Do WĘGIERSKIEGO przekonał swoich pobratymców Victor Orban,kto przekona Polaków do swojego?!
F.Koneczny przestrzegał przed CYWILIZACYJNĄ MIESZANKĄ,a z perspektywy czasu trzeba mówić o takiej,która jest pod wpływem wartości  CYWILIZACJI PODWÓJNEJ MORALNOŚCI,bo tak nazwał ŻYDOWSKĄ opisując ją jako NASTĘPSTWO WYBRAŃSTWA.
Polska polityka historyczna jest podporządkowana ŻYDOWSKIEJ EWOLUCYJNIE UKSZTAŁTOWANEJ STRATEGII GRUPOWEJ,a ostatnim jej rozdziałem jest KULT HOLOKAUSTU z ANTYPOLONIZMEM w tle.
Richard C.Lukas – “ZAPOMNIANY HOLOKAUST”,w której to książce autor mówi o POLSKIM.
 

Otylia Zigman: Niezrozumiałym jest fakt, dlaczego my Polacy musimy dzielić z “nimi” nasz los???

Czy tylko dlatego, że oni tak chcą? Ale my sobie tego nie życzymy!!! My nie chcemy!!
My Polacy Słowianie, jesteśmy odzielnym narodem, nie życzymy sobie w naszym kraju
nieuczciwych, pasożytujących i żle nas traktujących osadników!! Jako Naród Polski,
suweren, to my musimy decydować kogo możemy przyjmować, akceptować, tolerować!
Dlaczego nie rozmawiamy z rządzącymi o tej kwestii prosto w oczy i bezpośrednio???
Czyżby nikt z Polaków nie miał tej odwagi powiedzieć niechcianym, okupującym nasz
Polski Rząd, że my Naród Polski, nie życzymy sobie dłuższego ich pobytu na terenie
naszego kraju, ponieważ wszystko wskazuje na nadchodzącą dla nas wielką tragedię!!!
Mamy przykład namacalny jak traktują Palestyńczyków, ten biedny naród jest ukrzyżowany…
I my podzielimy ten sam los, oby nie było znacznie gorzej… Oni wykonują swoje urojone plany!  Polacy! Nie możemy czekać dłużej! Naprawdę gorzko zapłacimy za naszą bierność, lekceważenie i za brak odwagi, stawiania im przeciwności i ograniczeń w tym co z nami czynią!
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++
.
PB: Drogi Ks. Edwinie, Polecam odwiedzić parafię prawosławną, nie słuchać propagandy katolickiej o prawosławiu. Tylko jest ryzyko, że zmienicie wiarę 🙂
Z Bogiem
Ks. Edwin: Pół wieku temu byłem klerykiem – i wtedy mnie w seminarium pouczano na temat m.in. Cerkwii Prawosławnej, że jest to jedyny Kościół – poza Katolickim – gdzie zachowana została tzw. “sukcesja apostolska”. Chodzi o istotę sakramentów świętych – zwłaszcza wprost związanych z sakramentem Kapłaństwa. I nas wtedy pouczano, że popi, kapłani prawosławni mają ten sakrament kapłaństwa co i my – katolicy… Że ich Msze św. – mają tę samą istotę co nasze łacińskie…
Ale do tej pory – nigdzie więcej na temat nie słyszałem w żadnej naszej – katolickiej publikacji medialnej…
Szczęść Boże.
Walerian Dabrowski: Cywilizacji łacińskiej od 1053 lat mamy po dziurki w nosie, czas na Polską opartą o nasze dziedzictwo.

.
Mieczysław Sylwester Kazimierzak: CYWILIZACYJNA MIESZANKA pod znaczącym wpływem wartości CYWILIZACJI PODWÓJNEJ MORALNOŚCI.

Lektura Feliksa Konecznego to pouczający testament nie tylko dla polskich katolików,ale zrozumienia zapisu przez inne tradycje wiary.Zbliżenie BIZANCJUM WSCHODU i ZACHODU to fakt historycznie niezaprzeczalny i Polska zapłaciła rachunek swoją niepodległością.
Po zbliżeniu,a następnie w czasie walki ZŁA ze ZŁEM to jest FASZYZMU z KOMUNIZMEM wobec Polski brakiem lojalności wykazały się MNIEJSZOŚCI NARODOWE:ŻYDOWSKA i UKRAIŃSKA.Po ZBRODNI PRZEMILCZENIA KATYŃ nastąpiła RZEŹ WOŁYŃSKA.Dziś doświadczamy procesu od ŻYDOBOLSZEWIZMU,który przejął w działaniu rosyjski rasizm,do ŻYDOBANDERYZMU,który zintensyfikował militaryzacje handlu wojną i pokojem.Polską specjalnością staje się ANTYROSYJSKOŚĆ przez pryzmat odwołania się do ANTYPOLSKICH,banderowskich,bandyckich korzeni?!
Stanisław Michalkiewicz trafnie ocenił teatr polskiej polityki z aktorami STRONNICTW:RUSKIEGO,PRUSKIEGO i rosnącego na znaczeniu AMERYKAŃSKO-ŻYDOWSKIEGO.
Tak jak w Polsce jest problem z JUDEOCHRZEŚCIJAŃSTWEM,tak w Rosji z CHRZEŚCIJAŃSTWEM SYJONISTYCZNYM,które opisała Tatiana Graczowa w NIEWIDZIALNEJ CHAZARII.
POLSKA nadal MIĘDZY WSCHODEM A ZACHODEM,tylko jeszcze bardziej globalnie,jak to w swoim czasie oceniał Feliks Koneczny.
 

PB: to brzmi jak demagogia

dla mnie Polaka prawosławnego łacinniczość kojarzy się z ciągiem klęsk narodowych i coraz głębszego zniewalania
jakim prawem narzucacie swą szajbę religiozną całemu narodowi, gdzie katolicy nawet nominalni stanowią mniej niż połowę?
proszę wyjaśnić Polska była w najgorszej sytuacji kiedy do BIZANCJUM WSCHODNIEGO zbliżyło się ZACHODNIE myślałem, że najgorsza sytuacja dla Polaków wtedy, gdy rządzi żydłactfo; ekonomia żadnego okupanta nie służy podbitemu narodowi — taki sens wojen i podbojów
co z tych teorii, kiedy łacinnicy polscy nie potrafią zastosować ich do obrony Polskiej Racji Stanu?
Mieczysław Sylwester Kazimierzak: Obronić POLSKOŚĆ to znaczy obronić wartości CYWILIZACJI ŁACIŃSKIEJ.
Nie przez przypadek ewolucyjne osiągnięcia tej CYWILIZACJI Feliks Koneczny opisał w CYWILIZACJA BIZANTYJSKA.Jego teza,z którą się zgadzam,to Polska była w najgorszej sytuacji kiedy do BIZANCJUM WSCHODNIEGO zbliżyło się ZACHODNIE.
W opisie ŻYDOWSKIEJ zmieścił rozdział : EKONOMIA ŻYDOWSKA,którą rozumiał jako taką,która nie służy krajowi,w którym jest stosowana.Tak jak dla obiegu wody,to i dla obiegu PIENIĄDZA można zastosować WYKRES SANKEY’A dla wykazania patologicznych strumieni,aby je ograniczać,czy nawet likwidować.
Song Hongbing w WOJNA O PIENIĄDZ pokazał jak doskonali się sztukę wywoływania kryzysów,aby na nich zarabiać.
 

PB: A miliony polskich szabas gojów i użytecznych katodebili to z jakiej “cywilizacji”?

W każdej “cywilizacji” jest ziarno i plewy. Władzę w Polsce przejęło ścierwo żydłackie, bo durny naród dał się wyrolować. Rozmodleni głosowali na Kalksztajnów, PiSraelitów, Dudy Judy… Nic się nie zmieni zanim naród nie zmądrzeje, a do tego lata świetlne.
Koneczny był fanatykiem łacinnictwa, jego praca jest stronnicza z tego powodu.
Posłużyła autorowi “Zderzenia cywilizacji” Huntigtonowi do opracowania teorii, którą żydłactfo wzięło do jątrzenia nienawiści “cywilizacyjnych” i wojen z “terrorem”.
Zanim na scenie historycznej pojawili się syjoniści, rozmaite “cywlizacje” żyły wspólnie na Ziemi Świętej i na Kresach w jako takiej zgodzie.
Mieczysław Sylwester Kazimierzak: Przejąć z rąk okupantów to znaczy powrócić do istoty podziału na CYWILIZACJE,jakiego dokonał polski badacz Feliks Koneczny.Pozostawił po sobie POLSKIE LOGOS A ETHOS.
Przestrzegał przed CYWILIZACYJNĄ MIESZANKĄ,a z perspektywy czasu trzeba mówić o takiej,która jest pod wpływem wartości  CYWILIZACJI PODWÓJNEJ MORALNOŚCI,bo tak nazwał ŻYDOWSKĄ opisując ją jako NASTĘPSTWO WYBRAŃSTWA.
 

Walerian Dabrowski: Wszystko na nic i na próżno do czasu kiedy Adm. Państwa jest w obcych rękach. Przez prawie 30 lat tzw. wolnej Polski ile było wspaniałych wniosków prawnych, Petycji i wszystko na nic. Władzę trzeba przejąć z rąk okupantów- to pierwszy krok ku normalizacji prawnej w Polsce.

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/