[Dyskusja] Potocki gada pod publiczkę

PB: Na PiotrBein.wordpress.com, Potocki wszedł na top. Gratulacje, panie chrabjo i przydupasy! :))

Co do Sukces dyplomacji polskich szabes gojów — Fulop zostanie ambasadorem Polski to dziwię się, że autor załamuje ręce. Narut przebrany do handlu gojami tak już ma od tysięcy lat… Preżydęt Duda miał akurat szczęście trafić na eskalację turbo-chucpy wobec Polski i Polaków. Wybrało go żydłactfo, bo się nadaje ze swą służalczością i spolegliwością (vide “Ucho prezesa”) nie tylko w salonach Polin. Wywiązał się dotąd z zadania znakomicie. Zatem ma największą szansę i na następną kadencję…
Niektórzy z nas ostrzegali przed PiSraelitami, popisdzielstfem i preżydętami przed, w czasie i po wybiurach, ściągając wściekłość polactfa i katodebili, ożydzanie,  zwymyślanie od wrogów polskości. Taki prof. Korab-Karpowicz wiernie służył Polin, reklamując ekipę koszernej zmiany aż do niedawna. Teraz znów chce porwać frajerów za luzerami swego pokroju (w najlepszym przypadku, a może to agenciury?), ale nie ma szans przy Potockim, bo nie obiecuje wygnania Chazarów,, odszkodowań wojennych ani wyleczenia raka :))
.

Andrzej Szubert: Najpierw Potocki mamił odszkodowaniami od Niemiec via USrael z narodem handlowym jako pośrednikiem… Mamił też sanacyjną nielegalną konstytucją i tym, że jest “legalnym” prezydętem.

to poszedł bezpośrednio do szemranego sądu arbitrażowego w Ciechanowie — A ja słyszałem opowieści jego przydupasów (tych którzy nagrywali jego bełkot i go kolportowali), że chrabja ma sztab prawników, że znalazł już adwokatuf i sendziuf w UK (folwark Rotszylda) i usraelu (folwark Rockefellera), że owi adwokaci i sendziowie są po jego (czyli rzekomo po polskiej) stronie i że to oni zmuszą jurysdykcyjnie Judeodojczów do wypłaty odszkodowań. Tymczasem ów sztab prawników i rotszyldowskich oraz rockefellerowskich adwokatuf i sendziuf okazał się fikcją, a raczej ciechanowską żałosną farsą “arbitrażową”.
Sprawa nowotworów – ich tak naprawdę nie trzeba leczyć. Wystarczy zmiana diety likwidacja nadmierną podaż węglowodanów (cukrów) i każdy nowotwór zostanie zagłodzony, przez co obumrze. Obiecanki chrabjego odnośnie domniemanego leku na raka to obżydliwa korupcja przypominająca PiSraelskie 500+ – wybierzcie mnie a dam wam to czy to…
Pochodzenie ma zerowe znaczenie. Niejedna kanalia miała wspaniałych przodków. Przypomnę tu, co o rodzie Potockich pisało krakowskie Hasło Narodowe w 1925 r.: Książe Sapieha i hrabia Potocki przy otwarciu uniwersytetu żydowskiego w Jerozolimie!
„Książę Sapieha, były minister spraw za­granicznych, następnie poseł polski w Londy­nie, oraz przedstawiciel arystokracji polskiej hrabia Potocki przybyli do Jerozolimy, aby uczestniczyć w uroczystościach otwarcia żydow­skiego uniwersytetu”. Taką to radosną nowinę podaje Izraelowi wychodząca w Zurychu „Jiidische — Presszentrale” i zaopatruje ją następującym komenta­rzem:
„Rodzina Potockich od wielu pokoleń po­pierała zawsze interesy żydostwa. Jeden z hra­biów Potockich przeszedł nawet w połowie XVIII stulecia na judaizm, za co spalono go na stosie w Wilnie w r. 1749″.
Najważniejszy jest ten fragment: Rodzina Potockich od wielu pokoleń po­pierała zawsze interesy żydostwa.
Obserwują poczynaia chrabjego Potockiego stwierdzam, że nadal tak jest.
Zdzisław Jankowski: od początku tz transformacji, która okazała się fikcją. Niestety tzw. transformacja okazała się koszmarną i katastrofalną rzeczywistością – majątek narodowy wystawiony został na bezkarny szaber, miejsca Polaków u władzy zastąpiła żydowska agentura, utraciliśmy jedynego wiarygodnego gwaranta przynależności do Polski tzw. “Ziem Odzyskanych” (ZSRR), Polskę przerobiono na Judeopolonię, Żydolandię, nadwiślańską Judeę/Galileę, jewrounijny barak i wasala bandyckiego usraela i Izraela. Tak więc transformacja – zabójcza dla Polski i Polaków – była i jest dokonanym FAKTEM.
.
PB: Panie Zdzisławie, z Potockim to chodzi o to, że gada pod publiczkę, przejrzawszy wpierw blogi patriotyczne, żeby wiedzieć co gadać :))

Nic nowego nie odkrył. “Rewelacje” o Chazarach są np. u mnie od początku 2010, ludzie chrapią widząc je, ale jak chrabja prezydęt powi, to och ach!  Jego populizm poznać po tym, że ani słowa nie powie o szabas gojach i użytecznych idiotach. Sprzedajnością i głupotą, miliony tych rdzennych Polaków umożliwiają zniewalanie i okradanie narodu. Gdyby chrabja dbał o interes narodowy, gadałby o tym oraz o chorym duchu narodu  — vide dla kontrastu wykłady Ks. Prof. Dra Guza. Ale Potockiemu “obrażać” narodu się nie opłaca, wszak gros jego zwolenników to właśnie użyteczne duraki pszepolskie.
Najpierw Potocki mamił odszkodowaniami od Niemiec via USrael z narodem handlowym jako pośrednikiem, Gdy go sromotnie obnażyliśmy jednogłośnie (bez naradzania się… niektórzy zwęszą fałsz na setki mil), to poszedł bezpośrednio do szemranego sądu arbitrażowego w Ciechanowie, tylko że zapomniał iż arbitraż wymaga zgody i udziału strony niemieckiej (dlatego sąd arbitrażowy nazywamy polubownym).
Żeby zwabić użytecznych do głosowania na siebie, Potocki zapowiada lek na raka ze swej firmy. Znów słychać “Wybierzcie mnie, a dostaniecie…”. Chrabja frymarczy nieswoimi dobrami — medycyna alternatywna do onkologii to już spory dział terapii, bardzo skuteczny i chrabja się może wypchać ze “swoim” specyfikiem. Takimi rzeczami się nie handluje w manipulancki sposób, tylko od razu udostępnia potrzebującym. Właśnie zamieściłem filmik Kudlińskiego sprzed roku o naturalnym środku sałatopodobnym.. rośnie wszędzie, za darmo bez łachy wybiurczej.
Toteż proszę go nie chwalić, dennego krętacza, geszefciarza, mitomana.
Znów klepiemy “pochodzenie”… Co z tego, że taki Potocki ma korzenie, ród liczny z rodowodem. Takiego naród nie potrzebuje, co najwyżej by się uczyć, kogo unikać.
A jeśli się znajdzie porządny Polak pochodzenia żydowskiego  wstecz do 3 pokoleń — taką cyfrę często przepolskie durnie wyjmują z kapelusza… widocznie nabyli polskie nazwisko i majątek za złotówkę trzy pokolenia nazad buhaha
Utwierdza pan durnotę, użyteczni będą patrzeć na nazwiska i rodowody (łatwo sfałszować) zamiast na owoce.
Na pana zagłosowałbym, nawet gdyby pan miał koszerne korzenie :)) Bo jest pan uczciwy i nie raz wykazał się walką o Polską Rację Stanu.
.
Zdzisław Jankowski: Przy Okrągłym Stole tez usiedli samozwańcy na czele z Wałęsą, WRONą i Kościołem.  Wałęsa który zdradził 21 postulatów Solidarności porozumienia Sierpniowych, którzy okazali zdrajcą, kłamcą, agentem, Bolkiem i usiadł do Okrągłego Stołu, który on wywłaszczył z majątku narodowego Naród Polski. Nie jest moim fanem Hrabia Potocki, ale mówi prawdę, ze żydzi Chazarscy rządzą Polską od 1989r., i mówi ze jest Polakiem.  Nikt kto nie jest Narodowości Polskiej, nie może z żadnym wyjątkiem ani pod żadnym pozorem pełnić żadnych funkcji państwowych, administracyjnych czy publicznych. Dotyczy to również obywateli, którzy posiadają paszporty z podwójnym obywatelstwie. Nikt nie może dwom panom służyć. Żaden Polski prezydent ani premier od 1989r nie ujawnił swojego pochodzenia od początku tz transformacji, która okazała się fikcją.

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/