Potockiego wałęsanie się po ambasadach — tym razem izraelska

 

PB: Witam. Nie znam się na astronomii itp. ale wysłucham K. Nowaka.
W kwestiach niewidzialnych i bezpośrednio niepoznawalnych jak jądro Ziemi, można sklecić dowolną teorię. Nauka i profesje podlegają manipulacji i indoktrynacji żydo-masońskiej, więc bądźmy ostrożni. Taki jest urok autorytetów, pod które podpina się Potocki dążąc do władzy.
Co do mechaniki oczekiwanego zjawiska, expert na moim filmiku podkreśla niezwykłą naturę nadchodzącego okresu, więc towarzyszące meteory itd. mogą być z tego. Jednak on kategorycznie wyklucza wtargnięcie X w system słoneczny. Proszę dokładnie wysłuchać. Burzy on przyjęte klisze astronomiczne, Kopernika położył na łopatki 🙂
Cykl 676 może być z innej przyczyny, jak często już w badaniach ko-zależnych zjawisk bywało. 2022 już niedługo i się okaże, tylko że mój ekspert też mówi o tej dacie (2021) w zw. ze swoim “pęcznieniem” Ziemi. Obawiam się, że jak zwykle okaże się, że wiemy iż nie wiemy i coś nowego wyjdzie… Trza będzie budować CERN 2.0 Bóg jedyny wie dla jakich celów żydłackich.
Życzę Nowakowi by miał rację, co daje lepsze szanse przeżycia zgnojonemu naszemu narodowi. Tylko że znów gemitlich cuzamen ze srulami 🙂
.
Aleksander Berdowicz: Witam serdecznie. Panie Piotrze, OK, oglądnę ten film. Jednak od razu powiem, że przestałem ufać źródłom anglojęzycznym. Dotychczas zachwycałem się rozmowami Davida Wilcocka i Coreya Goode, ale oni niestety nie mówią nic o przebiegunowaniu, tylko o solar flash, co moim zdaniem jest celową zmyłą. Pozostałe tematy kosmiczne, o których mówią mogą być prawdziwe, ale na razie są bezużyteczne.
Najlepiej dotychczas o przebiegunowaniu opowiedział Krzysztof Nowak 
oraz Grzegorz Skwarek w rozmowie z Arturem Lalakiem. Na ile teorie Nowaka są prawdziwe to dopiero czas pokaże, ale już na 95% wiemy, że cykl 676 lat jest prawdziwy. Uważam, że masońskie pojeby chcą wykorzystać jakieś naturalne zjawisko katastroficzne do zrobienia zagłady ludzkości, a to przebiegunowanie i promieniowanie słoneczne tym spowodowane, najbardziej mi do tego pasują.
Inną wersją rzeczywiście mogłaby być jakaś planeta X i deszcz meteorytów, ale to również musiałoby być zjawisko cykliczne. Ponoć jakieś meteoryty spadły na Europę w roku 1347, ale do końca nie wiemy jak bardzo zapiski kościelnych kronikarzy są prawdziwe.
.

PB do Aleksandra Berdowicza: Panie Aleksandrze, Polecacie z Potockim teorię przebiegunowania, na podst. której Polacy mieliby podejmować narodowe decyzje.

Wczoraj żona znalazła intrygującą prezentację przez eksperta od astronomii i geo-fizyki. Wg niego przebiegunowania być nie może, ponieważ jądro Ziemi nie jest ciekłą masą metali, tylko plazmą. Ponadto, ekspert ów moderuje katastroficzne histerie, takie jak intruzja Planety X w układ słoneczny, czy fala tsunami kilometrowej wysokości i zalanie kontynentalne.
Do czasu wycieczki do jądra naszej Planety, nie dowiemy się, która teoria odpowiadałaby rzeczywistości.  Pozostaje oczekiwać zalewu  Żydami do 2022 w bezpieczeństwo rud darniowych Polin :))
Rozsądni na pewno nie postawią na kandydaturę Potockiego na tak chwiejnej podstawie.
Pochwalam Pańskie potępienie ożydzania na oślep. Powagi dodałby też Panu zmoderowany stosunek do egzotycznych teorii, czy to astronomicznych czy lechickich. Zapraszam do riposty.
.

Andrzej Szubert: Dostaję odruchu wymiotnego gdy słyszę nazwisko chrabjego P.
.
PB: Gdybym ja “antysemita” zjawił się w ambasadzie Izraela, wyrzuciliby jeśli nie aresztowali. Zaś antysemita bez cudzysłowu, uzurpator prezydentury Polaków,  Potocki może bezkarnie wchodzić do jaczejek żydłackich obstawionych mosiadziakami. Potocki bez skruchy potwierdza w filmiku, że usłyszeć parcha z jego ust, to  przywilej. Użył uprzednio tej obelgi pod adresem paru Polaków. To jest klasyczny antysemityzm ożydzacza: tak nienawidzi wszystkich Żydów, że oponenta w debacie maluje Żydem w swym chorym umyśle i poniża publicznie parcha.
Mitoman Potocki fantazjuje, że skoro czekał aż 20 minut na pieczątkę przyjęcia jego pisma w ambasadzie Izraela, to sam ambasador lub przynajmniej sekretarz musiał być zaangażowany w ten proces o niezwykłej wadze państwowej.
Z Aleksandrem Berdowiczem, gospodarzem wywiadu w PorozmawiajmyTV, chrabia tryumfuje, jak to żądanie zwrotu długu żydowskiego sprzed wieków mści się Izraelowi za 447. To nie Izrael wydał 447 tylko USA, a beneficjentami są takie zbiorowości jak Światowy Kongres Żydów (siedziba Nowy Jork). Mógł więc Potocki zanieść swą bumagę na Wall Street czy do City of London… z takimże skutkiem: zero.
By utrzymać frajerów w nadzieji, chrabja relacjonuje nie mniej pomyślny postęp sprawy odszkodowań wojennych od Niemiec. Był w Berlinie z kilkoma swemi mecenasami — pięciu z Londynu i jeden z Ameryki. Nie podał, w którym gasthauzie  zdecydowali, że roszczenia są zasadne i tak ogromne, że płatność trza rozłożyć na raty. Widocznie było to spotkanie klubu mitomanów z tytułami prawniczymi, gdyż wyrok sądu polubownego w Ciechanowie jest  niewart garści kłaków, jako że strona niemiecka nie zgodzila się ani nie brała udziału w tym fantazyjnym arbitrażu.
Relacjom z żądań samozwańca Potockiego od Niemiec i Izraela powagi dodaje rozmowa z turbo-Lechitą Berdowiczem (Imperium Lechickie od Lizbony po Władywostok) nt. przebiegunowania naszej Planety, spodziewanego w 2022 r. Wtedy to Ziemia znajdzie się bez ochrony przed szkodliwym promieniowaniem Słońca, podobnym w skutkach do promieniowania nuklearnego. To ono a nie plagi zniszczyły rzesze ludzkości w XIV w. i ok. 650 lat wcześniej. Jak wtedy, tylko Polska będzie bezpieczna, dzięki darniowym rudom żelaza,. które tworzą pole magnetyczne, ochronne w pewnej mierze. Dlatego Izraelczycy dwoją się i troją z przeprowadzką i przechwycaniem Polin przed 2022. A ja myślalem, że chodzi o zwianie przed irańskim atakiem atomowym na Izrael 🙂
Ogryzam paznokcie na następny filmik. Może “Tysiąc lat Żydów na płaskiej Ziemii a sprawa polska”, panowie Potocki i Berdowicz? Zależy odeń, czy z żoną odżałujemy na bilety lotnicze, żeby z kanadyjskiej banicji :)) przez pana chrabjego wziąć udział w jego czerwcowym Marszu II RP dla całego narodu. Zapowiada się nieźle; na proteście Unii Warzywno-Ziemniaczanej gęste rzesze rolników (czy kto znajdzie farmera marychy, Marcina Króla vel PrawdaDlaPolaka?) obległy (min. 9:55 słowa Potockiego) pana prezydęta na tyłach demonstracji 🙂
Otylia Zigman: No i tutaj jest jasny dowód na to, że Potocki jest podstawiony po to, aby Polacy słuchając jego bredni, nie przejmowali się tym, że żydzi będą im zabierać wszystko, zupełnie wszystko! Mało tego, trzeba mieć na uwadze jeszcze, co zamierzają potem z nami zrobić, z taką ilością bezdomnych ludzi? Każdy kto słucha Potockiego dostaje jakgdyby rozdwojenia jażni i już nie może logicznie myśleć!! To oznacza, że jest wysyłane jakieś promieniowanie nowej technologi! O tych  technologiach można znaleść na YouTube informacje.

Zainteresuj się człowiecze bo nic nie wiesz o polityce globalnej i kto przygotowuje sobie królestwo na tym świecie! Świat jest inny jak tobie się wydaje, jak, to co oglądamy i jak jesteśmy manipulowani, nic nie wiemy. Do tego czasu, co
zrobił, co uczynił Potocki, oprócz bajek, które opowiada w kółko macieju i o przestępstwach PiSu, aby był wiarygodny?
Ot, jaki to sposób żyd wymyślił na Polaków bezmyślnych, aż do bólu!  Podstawił Potockiego, wydrwił żyd Polaków do samego końca i teraz ma spokój, może sobie ukraść całą Polskę bez przeszkód, Polacy czekają na mannę z nieba, którą obiecuje Hrabia Potocki… I tak nadchodzi ostateczne rozwiązanie ŻYDÓW z POLAKAMI…

.
Otylia Zigman: No tak, Panie Krakowiak, ale jest w tym przedstawieniu jedno ale… Ale, gdyby to była prawda, co ten chosztapler plecie, to pewnie umarłabym ze szczęścia!!! Jest tak bardzo smutne i przykre, co stało się narodem moim, że zupełnie zatracił zmysł rozpoznawania kłamstwa od prawdy! To jest straszne, dlaczego ten biedny polski naród ciągle błądzi i wybiera swoich wrogów?? 

Dlaczego ciągle musimy powtarzać, iż Polak, jak przed wyborem, tak i po wyborze głupi?? Dlaczego, tak bardzo upadliśmy, przez co nie mamy zdolności rozpoznawania pomiędzy oszustami a rdzennymi naszymi prawdziwymi rodakami?? Co jest przyczyną tego?? Trzeba się głęboko zastanowić nad tym, jakie to funkcje w organiżmie nam wysiadły, jak i dlaczego się to stało??
Tak, z głębi od serca powiem Panu, że po pierwszym przesłuchaniu wypowiedzi Pana Hrabiego, powiało brakiem logiki w tym co on przekazuje, w związku z tym i utratą zaufania. Kiedy zna się dązność ogólnoświatowej polityki, na dzień dzisiejszy, jak i na przyszłość ,to po pierwsze człowiek się zastanawia, w jaki sposób, ten niby to prezydent chce odebrać żydom Polskę, skoro nie ma wielkiej siły w armi, jak Rosja, jak Korea Płn. ani nawet armatki?, a żydzisko nigdy, już nie ma zamiaru oddać Polski ani niczego, co już raz zdobyło na własność?? Kiedy żydowi Polskę dzisiaj trzeba wyrwać siłą!!  Żyd nie przestrzega od nigdy żadnych praw ani konstytucji gdyż ma to głęboko w d…e? Bo nikt mu za to nic nie zrobi, dlatego morduje bez litości i ograniczeń ludność tego świata, jak tylko od II-iej Wojny Św. 
Żyd dzisiaj bardzo potrzebuje Polskę i nigdy jej nie odda zupełnie nikomu, ani nam Polakom!! Potocki może tylko przy pomocy żydów wygrać wybory i kontynuować to samo co jest obecnie, albo coś jeszcze o wiele gorszego, niestety. Jest to oszust gołodupiec, wspierany przez żyda multimiliardera grasującego w Polsce i bardzo znanego. Zauważyłam, że Polska nie ma już prawdziwych mądrych Polaków, nie ma już polskiego narodu… Za chwilę wyślę Panu dowody na to co napisałam…

.

Marian Krakowiak: Witam, Lepiej proszę wysłuchać ten PRZEKAZ
P.S.  Tylko dobry i skuteczny wpier…l  w poszczególnych krajach banksterom i  ‘dziczy koczowniczej chazarskiej”, może ich ucywilizować przed  barbarzyństwem, które uprawiają wobec innych Narodów,  według  talmudu, czyli za uprawiany rasizm…..! Amen.
.
PB: Pan Marian tysz? Czubek Potocki chodzi po ambasadach z wariackimi papierami z Ciechanowa…
On Thursday, May 24, 2018, 1:33:23 PM PDT, Marian Krakowiak:

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/