[Dyskusja] Antyżydłacki Potocki zbawi naród, tylko który…

PB: Pani Otylko, wartość edukacyjna, proszę szerzej rozkolportować. Dodałem koment Andrzeja Szuberta w małym gronie, jako że on nie chce występować osobiście na dużych listach. Wstawiam na blogi jako dyskusję.

Taterniku, zejdź na szczyty Tatr 🙂 Szukamy niezbitych dowodów szkodzenia, a nie domniemań pochodzenia. Doszukiwanie się może być fałszywym tropem, który Ci może narobić kłopotu, a Potockiemu dać wygraną wybiurczą w ostatniej chwili, kiedy wyjmie coś z szafy czy auta na dowód czystości krfi.
W każdym razie źle to o Tobie świadczy. Czy doszukujesz się u Polaków pochodzących z Żydów z nieskazitelną historią służenia Polskiej Racji Stanu?
Czy równie “szybko” wskazałeś, co żydłackiego jest w następujących “czynach” Potockiego, sądząc z ich debilności i atrakcji dla polskiej pazerności, ustawionych pod durnotę Polaków:
– frymarczenie należnymi nam odszkodowaniami via jaczejka żydłacka w Polin i żont USraela, z wymianą” na ludobójcze żydłackie “technologie”,
– promocja ludobójczych 7 Praw Noego zatwierdzonych przez ż-Watykan,
– szemrane geszefty związane populistycznie z inną wielką mamoną narodową, ale wykonane w żydłacki zmyłkowy sposób, np. “arbitraż” ciechanowski bez zgody i udziału Niemiec, co przekreśla definicję arbitrażu,
– Polak nie chowa skarbu dla zdrowia narodu (rzekomy cudowny lek na raka) “jak mnie wybierzecie to wam dam”, tylko dzieli się natychmiast, nawet gdyby narażał swe życie (wielu polskich lekarzy nie-rockefellerowskich w kraju i za granicą).
Panie Zdzisławie, Prawdę o srulach mówią laaata wcześniej niż Potocki rzesze odważnych polskich publicystów i badaczy. A nikt ich nie wybiera ani nie kandydują. To nie argument, chyba że chce Pan zniżyć się do poziomu gawiedzi. Oceniajmy po osiągnięciach, a co zrobił Potocki dotąd w przedwybiurczych popisach na niszowych kanałach, to żenada pod tym względem. A gdzie do diaska był przedtem jako prezydent na uchodźstwie podobno. Od 2009 było mnóstwo przełomowych chwil, gdy powinien był wystąpić do narodu z ostrzeżeniami i kompasem. Tymczasem Potocki zwrócił się do kurdupla jak do prawowitego prezydenta! Patrz np. tu:
Zmyła żydłacka z Potockim jest ta sama co w wybiurach Trampka czy Dudy: mowić populistycznie oczywiste i co lud chciałby usłyszeć.
W połączeniu jednak z opisanym wyżej debilnym geszefciarstwem Potockiego, powinna była już dawno włączyć Panu alarm. Jeśli ktoś nie skapował wtedy, to po zatwierdzeniu przez Trampka 447 nie powinno być wątpliwości, komu on lokajem.
 Są miliony szabas gojów tzw. rdzenie polskich, a  szkodzących Polakom. Sam Pan Hrabia zbłaźnił się ostatecznie, z marszu ożydzając paru przykładnych Polaków. Do tego stopnia, że sprzyjający mu Alex Berdowicz potępił to.
Nigdy jednak gromiąc żydłactfo, Potocki nie wspomniał o tych milionach czysto-polskich szabas-gnojnych, nie chcąc sobie antagonizować elektoratu.
…Ukraińców na przebywania między nami Polakami, co znając wojowniczy i kulturowy ich  charakter, może się powtórzyć drugi Wołyń,
Twierdzenie a-historyczne i pod hasbarę. Polacy żyli w jakiej takiej harmonii z Ukraińcami do okresu II wś., kiedy wypłynął syjohitlerowski banderyzm. Razem z Ukraińcami nasi tam kresowiacy padli ofiarą ż-sowieckiego Hołodomoru (w sumie 6 do 10 mln zagłodzonych na śmierć, w tym ok. 1 mln etnicznych Polaków, jeśli ktoś nie wiedział)). Zażegnany na potrzeby demoludów, srule odgrzali banderyzm poprzez emocje wołyńskie, żeby czasem Słowianie nie dogadali się nt. wspólnego wroga: oliparchatego w Kijowie i rozmodlonego pod krzyżem w Polin, obaj sponsorowani i dożywiani przez żydłactfo globalne — ż-banksterię, syjusiów i globalny rabinat lubawiczerski.
I niech się Pan nie da nabrać na dalsze rozrzedzanie planktonu narodowego. Kilku Potockich uszczknie znacznie z procentu wyboru  naszych prawdziwych reprezentantów. Zostawiam na boku kwestię, że przy obecnych warunkach totyalnej dominacji żydłactfa w Polin i globalnie, jakiekkolwiek wplatanie się w osnowę “demokratyczną” kontrolowaną przez unych jest dowodem naiwności politycznej. Taki jest też Potocki.
…powinni zasiadać z dziada, pradziada, Polacy wielcy patrioci
Żeby się Pan nie rozczarował, jak zmieniają się rody z pokolenia na pokolenia, albo jak żydłactfo potrafi to wcisnąć publice durnej jak polska. Wcisnęli panu autentyczność Potockiego, wcisną i jego pochodzenie od Adama i Ewy mówiących po polsku 🙂 w lechickim imperium od Atlantyki po Pacyfik 🙂
Pani Otylio,
Wdrożenie 7 Praw Noego nastąpiłoby, kiedy srule mieliby w Polin bezwzględną władzę jak np. nad Gazą i znośniejszymi acz zbrodniczymi w swej zasadzie enklawami w okupowanej Palestynie.
Pani instynktowny lęk jest uzasadniony, ponieważ:
  • Watykan NWOski podstemlował 7 Praw Noego dla katolików całego świata, na przekór moralności chrześcijańskiej i dogmie katolickiej i nie, Na podst, załganej interpretacji rzekomej roli Praw Noahidowych w Biblii.
  • Jest to moim zdaniem najbezczelniejsza żydłacka manipulacja religiozna  chrześcijanami, większa niż syjonizm chrześcijański w USA czy Polin, bo zagrażająca bezpośrednio entyzjastom zbrodniczego państwa w Palestynie i globalnego żydzizmu w ogóle.
  • Nie obserwatorzy zewnętrzni, a sami żydłacy NWO chełpią się jawnie, jak to będzie, gdy światem żydłak rządzić będzie prętem żelaznym… Nie kijem, nie pięścią, tylko właśnie żelazem. Gilotyny — przepisane przez Sanhedryn do ścinania głów wyznawcom Chrystusa, robi się ze stali, o ile wiem.
Jak kto nie wierzy, jego problem (i jego potomstwa). Oto kopia z publikacji watykańskiej na temat, tłumaczenie w moim artykule podanym przez Panią Otylię.
pb
On Thursday, June 7, 2018, 2:45:30 PM PDT, Otylia Zigman <zotylia@yahoo.com> wrote:
Jeśli chodzi o J. Potockiego, to zupęłnie nie ważne co on gada i obiecuje,  co rządy dokonały i kim oni sa, to dzisiaj tylko ułomny nie wie. Żydzi dzisiaj, aby kogoś uwiarygodnić muszą posuwać się do; aż takiego oskarżania rządzących, jak to
robi Jan Z. Potocki, w innym przypadku zupełnie byłby niewiarygodny. Ja to mam bardzo złe przeczucie a propo Potockiego.
Właśnie takie jak opisuje Dr. Piotr Bein. dokładnie takie! Jeżeli zbrodniarze chcą nas ogołocić i miliony puścić z torbami, taki jest ich plan, będzie bezdomnych Polaków miliony!  Więc nasuwa się pytanie, co oni zamierzają zrobić z tymi milionami bez-
domnych??  Prawdopodobnie mają plan ich wymordować, oczywiście rękoma ISIS albo banderowców, których przywlekli do Polski. I tutaj zupełnie logicznym wydaje się wprowadzenie “Siedem Praw Noego”, na które to obecny Papież wydał zgodę,
czy zezwolenie; to jest obcinanie głów chrześcijan, tak, jak tego dokonywali w krajach arabskich: Iraku, Syrii, Afganistanie i innych, przez wyszkolonych do tego żydów czy muzułmanów. To jest najbardziej prawdopodobne do czego byłby wykorzystany Potocki!!  On jest skoligacony z żydem Aaronem Pazem, tj. miliarderem z plemienia Lubawiczerów. A to są ci, co rządzą teraz na 
Ukrainie.To właśnie oni uznają Siedem Praw Noego!!  Ludziom, którzy niewiele wiedzą na temat przyszłego, nadchodzącego globalizmu, który to, już dzisiaj pokazuje co nadchodzi, trudno uwierzyć, abyśmy mogli w przyszłości doświadczać tak strasznych, nieludzkich cierpień. Tutaj muszę dodać, co podają amerykańscy dyplomaci, znający plany syjonistycznych globalistów, iż w pełniejszym, tym diabolicznym systemie totalitarnym, będzie taki ucisk i barbarzyńswo, jakiego jeszcze nigdy na tym świecie nie było przedtem. A nasz Naród jak i Rosjanie, czyli Słowianie, doświadczyły zaplanowanej zagłady w ostatniej wojnie i komuniżmie, 
przez te same siły syjonistyczne, które jak dotąt swoich planów nie zmieniły. Tak, że musimy  być bardzo przytomni i podejrzliwi na wszelakie niepewne propozycje. Tylko znanym i zaufanym możemy zaufać. Wszyscy rdzenni Polacy powinni zdawać sobie sprawę z nadchodzących zagrożeń dla naszego Narodu. Poniżej załącznik, co popiera “Hrabia” Jan Z. Potocki…
Otylia
On Thursday, June 7, 2018, 4:21:01 AM PDT, Andrzej Szubert:
Oceniam ludzi po czynach a nie po plotkach, nazwisku czy pochodzeniu.

Chrabja jest podkomendnym  i pomagierem żydowskiego oszusta Aarona Israela Paza.

https://opolczykpl.wordpress.com/2017/11/14/wielka-sciema-z-chrabja-potockim-i-wielka-lechia-nikodemowicza/
https://opolczykpl.wordpress.com/2017/11/19/ciag-dalszy-wielkiej-sciemy-z-chrabja-potockim-i-nikodemowiczem-oraz-matactwa-w-zwiazku-z-nia-czeslawa-bialczynskiego/

To mówi wszystko o nim…
as
On Thursday, June 7, 2018, 2:30:11 AM PDT, Zdzisław Jankowski:
Nie ważne jakie Potocki ma pochodzenie, ważne jest ze Potocki mówi prawd, ze Polską rządzą żydzi i żydzi Polskę zniszczyli, zlikwidowali, opanowali wszystkie główne stanowiska i dali pozwolenie na pobyt w Polsce 5mln Ukraińców na przebywania między nami Polakami, co znając wojowniczy i kulturowy ich  charakter, może się powtórzyć drugi Wołyń, kiedyś usłyszałem młodego studenta na YouTubie tak mi się wydaje, ze to było na któreś uczelni w Lublinie odgrażając się Polakom w tym podobnym stylu. Co do pochodzenia Potockiego, nie mam pewności czy to czasem nie manipulacja żydowska, kiedy czują żydzi zagrożenie od kogoś dla siebie. Przekonałem się na sobie, jako Polak, kiedyś mnie żydek samorządowy, wysoko postawiony, w mojej miejscowości Stefan D. siał propagandę moim środowisku gminnym, ze jestem żydem, co mu zwróciłem uwagę na Sesji Gminy, w obecności radnych, sołtysów i mieszkańców. Zapytałem się jemu jakie ma Pan pochodzenie, nie odpowiedział a ma. To jest ich metoda, poczekajmy i będziemy oceniać, jakie będą stosować haki na Potockiego. Uważam ze na 6-8 stanowiska państwowych najwyższych w Państwie Polskim powinni zasiadać z dziada, pradziada, Polacy wielcy patrioci i powinny to sprawdzać w Polsce przynajmniej dwie komisje i to powinno być tak zapisane w Konstytucji Polski. Żydów poznałem, jak oni niszczyli od kuchni na Komisjach Sejmowych nasz dorobek PRL-u i II RP i wiem co piszę.
Zdzisław Jankowski
 

W dniu 2018-06-07 o 09:42, Walerian Dabrowski pisze:
Jest to może ciekawostka potwierdzająca zasady socjotechniki ale ja nie mam czasu na sprawdzanie pochodzenia oszusta i hochsztaplera.
 

2018-06-07 8:50 GMT+02:00 Taternik Himalajski:

 

Czy prawdziwe  nazwisko tzw hrabiego Potockiego brzmi Flutman ?   czy ktokolwiek  wie coś więcej, jak ma na imię?

On Thursday, June 7, 2018, 2:45:30 PM PDT, Otylia Zigman <zotylia@yahoo.com> wrote:
Jeśli chodzi o J. Potockiego, to zupęłnie nie ważne co on gada i obiecuje,  co rządy dokonały i kim oni sa, to dzisiaj tylko
ułomny nie wie. Żydzi dzisiaj, aby kogoś uwiarygodnić muszą posuwać się do; aż takiego oskarżania rządzących, jak to
robi Jan Z. Potocki, w innym przypadku zupełnie byłby niewiarygodny. Ja to mam bardzo złe przeczucie a propo Potockiego.
Właśnie takie jak opisuje Dr. Piotr Bein. dokładnie takie! Jeżeli zbrodniarze chcą nas ogołocić i miliony puścić z torbami, taki
jest ich plan, będzie bezdomnych Polaków miliony!  Więc nasuwa się pytanie, co oni zamierzają zrobić z tymi milionami bez-
domnych??  Prawdopodobnie mają plan ich wymordować, oczywiście rękoma ISIS albo banderowców, których przywlekli
do Polski. I tutaj zupełnie logicznym wydaje się wprowadzenie “Siedem Praw Noego”, na które to obecny Papież wydał zgodę,
czy zezwolenie; to jest obcinanie głów chrześcijan, tak, jak tego dokonywali w krajach arabskich: Iraku, Syrii, Afganistanie i
innych, przez wyszkolonych do tego żydów czy muzułmanów. To jest najbardziej prawdopodobne do czego byłby wykorzystany
Potocki!!  On jest skoligacony z żydem Aaronem Pazem, tj. miliarderem z plemienia Lubawiczerów. A to są ci, co rządzą teraz na 
Ukrainie.To właśnie oni uznają Siedem Praw Noego!!  Ludziom, którzy niewiele wiedzą na temat przyszłego, nadchodzącego 
globalizmu, który to, już dzisiaj pokazuje co nadchodzi, trudno uwierzyć, abyśmy mogli w przyszłości doświadczać tak strasznych,
nieludzkich cierpień. Tutaj muszę dodać, co podają amerykańscy dyplomaci, znający plany syjonistycznych globalistów, iż w
pełniejszym, tym diabolicznym systemie totalitarnym, będzie taki ucisk i barbarzyńswo, jakiego jeszcze nigdy na tym świecie nie
było przedtem. A nasz Naród jak i Rosjanie, czyli Słowianie, doświadczyły zaplanowanej zagłady w ostatniej wojnie i komuniżmie, 
przez te same siły syjonistyczne, które jak dotąt swoich planów nie zmieniły. Tak, że musimy  być bardzo przytomni i podejrzliwi
na wszelakie niepewne propozycje. Tylko znanym i zaufanym możemy zaufać. Wszyscy rdzenni Polacy powinni zdawać sobie
sprawę z nadchodzących zagrożeń dla naszego Narodu. Poniżej załącznik, co popiera “Hrabia” Jan Z. Potocki…………
Otylia

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/