[Dyskusja] Jak rozpoznać polackiego ożydzacza — przewodnik

 
PB: To nie specyfik dla naszego narodu, wszystkie inne jakie się z nimi zetknęły, miały/mają problem podobny.  Nawet Ormianie, podobno szczwańszy i przebieglejsi od Żydów, dostali holokaust od krypto-żydłactfa donmeh, zwanego młodotureckim… Tylko patrzeć jak im ustawkę 447 wywiną. Sąsiad Ormian, Turcja kontynuuje dziedzictwo młodotureckie Atatürka. Judeocentrycy i masowe zbrodnie
.

Witold Mazur: Jako narod mysmy zyli przez + 900 lat z zydami  I NIC SIE od nich przez ten czas  nie nauczylismy sie.  Zawsze ten sam argument   te same oskarzenia.  Jeżeli  te same argunenta i te same oskarzenie to  widac ze  nie umienmy  te argumenta wygrac i oskarzenia wyrokami ukarac  a wiec  nic nie  warta nasza  opozycja  do zydow – oni o nasz  glos nie dbaja a my nie umieny  bez winowania zydow  budowac naszego kraju. Może czas szukac innego Winowajcy albo znalazc lepszy sposób na pokonanie tego co mamay

.
PB: Żeby to antysemici! To są pojeby. Żydłactfo ich okrada, robi w bambuko wybiury za wybiurami, ustawka za ustawką, a debile szukają ż/Żyda w skutecznym obnażaczu żydłactfa, “wyróżnionym” przez neo-ubecję buhaha.

Bein się “ożydził” w obronie narodowej sprawy anty-H1N1 w 2009. Bo za nią się żydłactfo mnie uczepiło. Tylko Bizoń rzucił się na to laaata później wyjęte z kontekstu, aby nasycić swój zwierzęcy klasyczny antysemityzm. Dokładnie tak, jak żydłactfo zaprogramowało użytecznych gojów… Na gwizdek Bizonia, tacy zwieźli fury swoich urojeń i hejtu na Beina na forum Nieruchawego Gnojowego. Wszyscy dostaliście szlabany mam nadzieję. Za antysemityzm wzgl. goja?! Tu idiotów w wymiarze sprawiedliwości raczej nie ma, zwłaszcza gdy sprawa dotyczy obywateli obcego państwa…
Zwalam na innych — co mianowicie? Że sam napisałem o sobie na własnym forum iż nazwisko “Bein”  jest w annałach genealogii żydowskiej? Jest tam tak samo jak “Bizoń” i 95% ożydzaczy scyropolskich. I patrz pan, cud się stał nad Wisłą :)) odwalili się sajany i mosiadziaki z “antysemityzmem” Beina. nawet nie przemianowali na “samo-nienawistnik” buhaha. I kampania ukończona pomyślnie…
Patrzcie, panie mgrze inż. Bizoń. Policja RCMP spytała zanim wzięła się za sprawę, czy jestem Żydem. Odparłem zgodnie z prawdą, że nie. Więc za co dostałeś pan tu szlaban? Ja nie siedzę za kłamstwo, tylko mgr inż. Bizoń — w Polin za szlabanem za nawoływanie do hejtu z potencjałem terroryzmu Cichockiego. Idealnie kretyńsko wybraliśta moment — po zamachu na żydowską redakcję w Paryżu! Tak żeś się pan spieszył do Maruchy z “rewelacją” o Beinie, że mózgi wam zaszlamowało. Szybciej i łatwiej byłoby RCMP uskutecznić rutynową sprawę za klasyczny antysemityzm. Kanada szlaban założyła, aby Bizoń tu nie wgalopował zakłócać ładu i porządku w dobie terroryzmu 🙂
Znajomy bogaty Serb, sponsor zjazdu patriotów z Polski i Polonii w Brytyjskiej Kolumbii (rewanż za przysługi wieloletnie sprawie Serbów) był tak zdegustowany tym co zrobiliście, że anulował organizację (pokrycie kosztów przelotu z Polski, zakwaterowanie i przewóz wodolotami do jego obiektu turystycznego w dziczy). Bizoń i paru z później oszlabowanych miało być zaproszonych. Wiecie, jak budować sojusze… Serbowie mają wyniki mimo beznadziejnego startu po wojnach bałkańskich. Bo szanują się wzajemnie i współpracują. Bierzcie katodebile przykład z nich.
Nawet jeśli byłbym ż/Żyd, to co konkretnie miałeś pan do zarzucenia Beinowi? Wtedy, bo teraz wiem, że także marxizm :))) Badanie krfi miałeś pan se zrobić, by udowodnić czystość swą :)) — i co?
Co do prymitywnego ożydzenia przez Puzynę, natchnęła go “filozofia” Witolda Mazura. Nie było mowy o rzekomej samo-deklaracji pochodzenia przez Beina. Mazur insynuacyjnie “wywnioskował” z obstawania przez Beina przy regułach językowych w projekcie Puzyny. Każdy sprawdzi w podanym uprzednio linku.
Zaś Andrzej Dziąba, nie wiem, ki diabeł zaraził go. Podobnie z tabunami ożydzaczy w Pralni: nie ma mowy o samodeklaracji Beina.
Więc nie pitol pan, jesteś chory w epidemii polackiego ożydzania. M. in. dlatego masz pan Polin a nie Polskę…

.
Józef Bizoń: To może jacyś antysemici chcieli się zamachnąć na Pana Beina, który sam siebie w 2009 r. publicznie ożydził, a teraz zwala to na innych.
.
PB: Nie tak hopla, Pani Otylio! Za bezmózgową kolportację może Pani beknąć. Albo nie, bo użytecznie podkłada się Pani pod taktykę “antysemityzmu” od żydłactfa dla gojów.

Czy jest przewodnik jak rozpoznać scyropolskiego szabas-gnoja i użytecznego idiotę? :))
Już jeden emocjonalny ożydzacz z marszu wpadł jak śliwka. Z przedmiotowego  podręcznika znalazł “cechy” u Polaka, skutecznego przeciw żydłactfu, którego neo-ubecja chciała zgładzić (Kraków 2009), następnie ożydziła, a użyteczni idioci, niektórzy bardzo poważani w pl.ogosferze, przyklasnęli… Cytuję z dyskusji na ten temat w Krzysztof Puzyna poniżył wolontariusza w swoim projekcie patriotycznym:

Puzyna poleca przewodnik do rozpoznawania ż/Żyda. Jest tam wskazówka, że wszyscy oni (albo większość, nie pamiętam) są Semitami z krzywym nosem itd. Tymczasem wiadomo, że większość to Chazarzy o fizjonomii zupełnie odmiennej. Puzyna wpisuje się w żydłacką klasycznie antysemicką zagrywkę, czerpiąc równie durnie ze “Stürmera” co z Bernaysa — obie żydłackie pułapki na gojów.
 
I taki prowadzi patriotyczny projekt dla odkręcenia hagady o Jedwabnem! Toż to recepta na katastrofę narodową…
 
Andrzej Szubert dodał:
Piotrek, dodam tylko że metoda “łapaj żyda” to stara żydowska zagrywka. Stąd gdy np. bandyci szykowali atak na Libię, żydowska agentura wpływu rozpuszczała plotki, jakoby Kaddafi był żydem i agentem Rothschilda. O Putinie ta sama agentura dotychas kolportuje brednie, że Putin to żyd.
Mnie także agentura wpływu, użyteczni idioci a zwłaszcza katolactfo wielokrotnie “demaskowało” jak “żyda” – no bo tak zwalczam “świentą nadjordańską wiarę żydo-katolicką”. Tak więc nie przejmuj się durniami – jesteśmy w doborowym towarzystwie w jednym szeregu z Putinem i Kaddafim.
A Puzyna jest w jednym szeregu z SSynem… z Brzozą… i całą armią użytecznych idiotów…
 
Inny działacz, też z rękawa “rozpoznał” ż/Żyda, co jest jego rutyną, jak mi sam wyjawił: Andrzej Dziąba zapisał się do Pralni
Nie po drodze mi z takimi. Ożydzaczom nic nie będzie jako bezmózgowcom użytecznym dla żydłactfa, a mnie do pierdla wsadzą w Kanadzie lub Polin za kolportowanie. Anioł Stróż chroni mnie od lat, nie będę Mu w drogę właził. Radzę Pani Otylii uważać na selekcję do rozsyłek, wobec wie Pani czego wokół Pani działalności obecnie.
A ożydzaczom i chętnym na ww. “przewodnik” polecam film od samego żydłactfa pt. Jak odróżnić Żyda od żydłaka: UNIKAT Dokumentalny film z Getta Warszawskiego: co syjoniści zrobili Żydom
Pan Puzyna będzie łaskaw propagować w ramach swego projektu patriotycznego…
pozdrawiam polskich patriotów
(p)ozdrawiam ożydzaczy
.

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/