[Dyskusja] Wieloletnia ożydo-mantra mgra inż. Bizonia

PB: To jak z tymi zbieżnymi okolicznościami? Amok żeś pan niezły pokazał, do dziś Polacy boją się za widły chwycić, a partia słomian pod strzechy kościołów waszych się pochowała ze strachu buhaha

A propos, z tą pana upierdliwością cytatem z Szuberta, pytaj pan jego… Tak jak pytaj pan Ulickiego-Reka, czemu ciul wie jaka baba z USraela cytowana przezeń twierdzila, że Bein to “serbski żyd i masowo konwertował Serbów”… Żydojad John Kaminski z Ulickim-Rekiem itp. toważyhem na antysyjonistycznej witrynie rzucili się na to jak Bizoń na skarby swych kolaży. Jesteś pan gównojad, sorka że więcej nie mam dla pana :))
Kto powiedział, że własną skórę chroniłem? Dmucham na to, za kogo mnie biorą sajany, Bizony czy inne zjeby. W 2009 poszło o reputację grupy Grypa666 przeciw żydofarmackomerdialnej mafii… Dziś idzie o neo-ubeckie usiłowania zagłuszenia mnie i sojuszników. Użyteczny idiota mgr inż. Bizoń staje po “właściwej” stronie, .
RCMP jak ma działać? Zanim się wezmą do roboty, wypytują… Konfabułuje to pan mgr inż. Bizoń. Gówno prawda że z moich opowiastek. Po moim wstępie, zatrudnili tłumacza swego przysięgłego do waszych plwocin na blogach, w mejlach. Kto wie co wyciągnęli dodatkowo z USraelskiej bazy NSA. Marucha jest na serwerze amerykańskim. Terroryzm biorą w Kanadzie bardzo poważnie. Za dużo tu zjebów bizoniopodobnych ze wszelkich religii i grup etnicznych… A w Polin jak — Bizoń pokaże palcem “żyd” i aresztują? 🙂 Także było parę-kilka razy, zrób pan zrzut i odwal się. Miałaeś pan z gojostwem od Gojowego Maruchy dodatkowo pytać w ambasadzie we W-szawie — i co? Zdejmą szlaban?
Pan wisz, że gdzieś dzwonią, tylko w którym kościele jest Bürgermeister? Pomijam milczeniem? Gdyśta rajcowali u Monitora, Bein załatwił razwiedkę do ratowania Jane w Berlinie z łapsk psychotroników. Pan żeś z Pokorą gówno wiedział o co chodzi, a Podlecki który wiedzial najwięcej i miał dowody mejlowe w ręku — olał, bo jak zwykle rodzice mu zachorowali.
Globalnie nagłośniła Jane, ale namąciła w polskim ruchu (zresztą nie tylko): wysterowana przez żydłactfo próbowała rozwalić polską grupę. Może by się udało użytecznej idiotce, gdyby nie moje doświadczenie z kfiatem agentury żydlackiej na DU-Watch (poniżej). Jane zabrała kredyt od wielu, którzy przed nią trąbili, np. InfoWars i Jim Stone  — rząd Indii 1-szy w świecie postawił się terrorowi H1N1 na podst. osobistych kontaktów Jima. Po 10 IV Jane publicznie pletła plotki z MonitoraPolskiego, zanim zaczęło się jakiekolwiek śledztwo.
Po sukcesie polskiego ruchu Grypa666 (presja w PE Kopaczowej i Tuska, wysterowana przez żydo-farmację prawdopodobnie wobec klapy z H1N1 globalnie), Jane potrzebowała nas bardziej niż my ją. Zbzikowała w końcu, Podlecki stanął za jej niedorzecznościami szkodliwymi dla Polaków. Ja się postawiłem, mgr Bizoń z drem Pokorą wyciągali to publicznie jak cierń z dupy Beina. Wszyscy wtedy, wraz z Podleckim, dupę daliście wysterowanej psychotronicznie Jane, tylko Bein jak zwykle nie uległ “czarowi” jej ani pierdzących w galopie bizoniów buhaha
To byłby standart badawczy mgra inż. Bizonia w zastosowaniu od spraw wokól-burgemeistrowych, o których wie tyle, co o moim pochodzeniu. Skoro chciałby pan, żeby to o mnie było, to “byłem tępiony” od dziecka przez takich jak pan rówieśników katolicznickich.. Matka gehennę w pracy miała z powodu żydowicy szefowej, a mnie i moje okulary scyropolscy tłukli. Toteż nienawidzę załganych, zakłamanych sukinsynów jak pan spod Rozpiętego, bo o ile wiem, żaden Żyd mi fizycznie nie zaszkodził, a jak im ściervo z pyska wytrącić, to zastopują beinożerstfo.
W 2009, nieudany zamach przez “czeczeńca” Kraków 2009 z powodu prelekcji ‘Judeocentrycy a sprawa Słowian’ i pracy nt. broni uranowej, która zaowocowała 3 innymi opracowaniami w badaniach pod dyrekcją Prof. Christiana Scherrera nad ludobójstwem XX i XXI w. Referat uranowy przedtem obtańcowały na forum DU-Watch przednie agenciury Pentagonu i lobby atomowego. Nic nie wskórali (aż odszedłem od kierowania i moderowania DU-Watch), poszła w świat agenturalna agitka jaki to Bein agent Kremla, Arafata, Miloszewicia, wróg weteranów i Amerykanów w ogóle… Ale muszę przyznać Bizoń ich prześcignął: po sukcesie uranowego referatu w ruchu anty-atomowym, agentura zamilkła.
W uznaniu expertyzy anty-propagandowej, wszystkie 4 referaty Beina zamówił Scherrer dla swej wielo-tomowej monografii. Postawił je na równi z pracami wiodących profesjonalnych badaczy ludobójstwa. Żydłactfo zniszczyło mu na kompie kopię wyedytowaną przed publikacją w antyżydłackiej Malezji… Scherrer prawdopodobnie zlikwidowany w katastrofie malezyjczyka nad Donbasem, nie odpowiada na mejle od tamtego czasu. Kolejne tomy nie ukazały się…
Kto tu kogo ma rozliczać… Ale dzięki panie magistrze za możliwość samoreklamy :))

.
Józef Bizoń: Panie Bein. W odpowiedzi na poniższe zakopał Pan to poniższe swoją długaśną tyradą. Używasz Pan i innego konfubulacyjnego knebla w postaci kanadyjskiego RCMP, który wg Pana opisu miałby działać wg metody pytanie odpowiedź, i dalej opowiastki m.in. Beina jako prawda obiektywna.

W sprawie H1N1 poświęciła się skazana na niebyt Burgermayster, którą i Pan pomijasz milczeniem, a nie Pan. Wypisujesz Pan, że tępieni są też uczciwi Żydzi, co jest prawdą. To według jakiej logiki podawał się Pan za Żyda licząc na to, że nie będzie Pan tępiony?

.
PB: Wyszukaj pan w swoim szambie, utrwal na kolażu. Kontekstem jest użeranie się z sajanami i agenciurami żydo-farmacji. Mgr inż. informatyk Bizoń z tego już nie zrobił kolażu choćby tworkowego. Opętany “pochodzeniem”, zafiksowany na nazwisku.

Kilka mies. temu w ślady Bizonia poszedł Andrzej Dziąba — nazwisko w tychże annałach żydowskich co Beina, Bizonia i 95% ożydzaczy. Tropią swe zwidy, a w Polin holokauściarzy już Moraw-icek i Morgany, Juda Obłuda bez skrupułów, sierżant-doradca, wojska Izraela i niebiescy policjanci :)))))) “Najodważniejsi”z odważnych…
Co do Szuberta, nie pokazał mi dowodu na “domieszkę krwi”, nie wziął mi próbki gdy kimałem. Więc jeśli pan Bizoń ma, to obowiązek katodebila woła! A kiedy z tegoż “obowiązku” zrobi badanie cennej scyropolskiej krfi sfej? Boi się jak diabeł świenconej… Szansa statystyczna 55%, że ma haplogrupę chazarską buhaha
Objaw zwierzęcego antysemityzmu onano-ożydzacza: zeżre każde gówno, choćby widzimisię kogoś. Zakreśli w zrzucie, wytłuści w mejlu, oby czasem komuś nie uszło. Tak jak Dziąba (tysz kato-terrorysta) w ubr. — może zasugerowany wieloletnią ożydo-mantrą Bizonia? buhaha
Fiksacja na pochodzeniu żydowskim, prawdziwym czy nie, to klasyczna sztuczka żydłacka, zapoczątkowana przez uczonych żydowskich w Niemczech XIX w., na zamówienie syjonistów w planie rotszyldziaków w Palestynie. Ofiara z “6 mln” na ołtarzu wyższego dobra …syjonistów.  Kulminacja w “Der Stürmer” wtedy, a dziś w bizoniopodobnych pojebanych mózgach, kolażach. zrzutach, filmikach i pszewodnikah trop żyda, już bez pożądanej reakcji, bo Niemcy zmądrzeli (nawet odporni na żydłacką rusofobię, odmiennie od Polaków), Polacy nie Niemcy, a polactfo za durne żeby coś mogło.
Ostatnio Krzysztof Puzyna wywąchał jak Bizoń zwierzęcym swędem “żyda” w Beinie: Krzysztof Puzyna poniżył wolontariusza w swoim projekcie patriotycznymTysz pszypadek mentalny, zbiegł się z hajem wysysania “reguł” traslatorskich z kutasa i z idiotycznym wyborem botowej “metody” tłumaczeń w jego projekcie.
Oszołomstwo Bizonia to objaw klasycznego antysemityzmu: nieracjonalne uprzedzenie/niechęć/nienawiść do ż/Żydów. Podobnie jak antypolonizm z odpowiednim podmienieniem słów. Rozróżnienie klasyczny jest niezbędne, wobec wysypu “definicji”, z których jedną pan Bizoń wymienia.
Gdzie podaję się za kogo innego, panie Bizoń? Jestem Polakiem. Nazwisko ni pochodzenie nie są istotne. Nie mam dowodów, jakobym miał żydowskie. Równie dobrze mogę one być szkockie. Nie mam się czego wstydzić w patriotyzmie swoim, przodków, rodziców. Ma pan mgr inż. Bizoń konkretne zarzuty do “żyda” Beina? Jak nie, to pan Bizoń będzie łaskaw się odwalić.
………………………………
Teraz Bizoń na spytki… Żydłactfo jw. siedziało mi na karku w kampanii anty-H1N1 w 2009. Dorobiło ryja “antysemita”, sztampowy “hak” na goja. Kilka lat później Bizoń odgrzebuje wybieg Beina jako dowód na “pochodzenie” — “hak” na gojów, vide porno neo-ubeckie. Normalnie spokojny wobec publicystyki Beina (nie licząc prania  brudów bizoniowych), pod koniec ubr. “mecenas” Bizoń dostaje sraczki wobec alarmu u Beina o nadchodzącej ustawce nt. obowiązkowych szczepień wszystkich grup wiekowych w Polin.
Dziwny zbieg okoliczności:
– 2009 zmyła ze scypionkami na “pandemię” H1N1… charakterystycznie odreagowują żydomedia Polin, rozmaite sajany itd. z kilku organizacji na kilku forach, w tym na moim Grypa666
– między 2009 a 2017 wściekłe, nieskuteczne próby ożydzenia Beina, w tym przez Bizonia u MonitoraPolskiego i u Maruchy
– od 2017 z powodu obnażenia ustawki o scypieniach, przygotowany przedtem ze zrzutami i kolażami mgr inż. Bizoń dostaje amoku… wskutek likwidacji forum Grypa666 i przepędzenia z MP i Maruchy, zasuwa na grupach mejlowych, gdzie jest najwięcej żydłackiej aktywności anty-beinowej.
Czyżbym i ja omamów dostał?

.
Otylia Zigman: A ja znam żydów bardzo dobrych ludzi walczących z ze złymi syjonistami, banksterami, talmudystami, tak samo jak my Słowianiei i są także prześladowani za prawdę, którą głoszą światu, aby się ratować przed nadchodzącym holokaustem! A więc takie nazywanie kogoś  żydem pochodzi od niedouczonego złośliwca! To nie pochodzenie świadczy o człowieku, a jego wnętrze i natura, jeśli postępuje dla dobra innych a nie krzywdzi nikogo, jest dobrym człowiekiem, a jakiego pochodzenia on jest, to nie jest ważne.

.
Józef Bizoń: Panie Bein – klasyczny, Nie sposób dociec na jakiej podstawie przypisuje mi pan antysemityzm, a do tego jeszcze klasyczny i zwierzęcy.

Natomiast wiem jedno, że etykieta antysemityzmu używana jest do zakneblowania ust osobom niewygodnym dla Żydów. Zaś antysemitą okrzykiwany jest ten kogo nie lubią Żydzi. Czy ma Pan jakąś swoją definicję antysemityzmu dla powalania z nóg?
Jeżeli tak, to proszę ją podać.

No i proszę podać co i w którym miejscu – tu poniżej – wyrwane jest z kontekstu.

Ktoś kto się podaje za kogo innego niż w rzeczywistości jest przestaje być wiarygodnym. W innej sytuacji poda się jeszcze za kogoś innego.
Zresztą to co Pan napisał o sobie – w tym pw. skanie – potwierdził Pana pupil A. Szubert pisząc: “O tym, że Piotr ma domieszkę żydowskiej krwi wiem od dawna.”
.

PB: Żeby to antysemici! To są pojeby. Żydłactfo ich okrada, robi w bambuko wybiury za wybiurami, ustawka za ustawką, a debile szukają ż/Żyda w skutecznym obnażaczu żydłactfa, “wyróżnionym” przez neo-ubecję buhaha.

Bein się “ożydził” w obronie narodowej sprawy anty-H1N1 w 2009. Bo za nią się żydłactfo mnie uczepiło. Tylko Bizoń rzucił się na to laaata później wyjęte z kontekstu, aby nasycić swój zwierzęcy klasyczny antysemityzm. Dokładnie tak, jak żydłactfo zaprogramowało użytecznych gojów… Na gwizdek Bizonia, tacy zwieźli fury swoich urojeń i hejtu na Beina na forum Nieruchawego Gnojowego. Wszyscy dostaliście szlabany mam nadzieję. Za antysemityzm wzgl. goja?! Tu idiotów w wymiarze sprawiedliwości raczej nie ma, zwłaszcza gdy sprawa dotyczy obywateli obcego państwa…
Zwalam na innych — co mianowicie? Że sam napisałem o sobie na własnym forum iż nazwisko “Bein”  jest w annałach genealogii żydowskiej? Jest tam tak samo jak “Bizoń” i 95% ożydzaczy scyropolskich. I patrz pan, cud się stał nad Wisłą :)) odwalili się sajany i mosiadziaki z “antysemityzmem” Beina. nawet nie przemianowali na “samo-nienawistnik” buhaha. I kampania ukończona pomyślnie…
Patrzcie, panie mgrze inż. Bizoń. Policja RCMP spytała zanim wzięła się za sprawę, czy jestem Żydem. Odparłem zgodnie z prawdą, że nie. Więc za co dostałeś pan tu szlaban? Ja nie siedzę za kłamstwo, tylko mgr inż. Bizoń — w Polin za szlabanem za nawoływanie do hejtu z potencjałem terroryzmu Cichockiego. Idealnie kretyńsko wybraliśta moment — po zamachu na żydowską redakcję w Paryżu! Tak żeś się pan spieszył do Maruchy z “rewelacją” o Beinie, że mózgi wam zaszlamowało. Szybciej i łatwiej byłoby RCMP uskutecznić rutynową sprawę za klasyczny antysemityzm. Kanada szlaban założyła, aby Bizoń tu nie wgalopował zakłócać ładu i porządku w dobie terroryzmu 🙂
Znajomy bogaty Serb, sponsor zjazdu patriotów z Polski i Polonii w Brytyjskiej Kolumbii (rewanż za przysługi wieloletnie sprawie Serbów) był tak zdegustowany tym co zrobiliście, że anulował organizację (pokrycie kosztów przelotu z Polski, zakwaterowanie i przewóz wodolotami do jego obiektu turystycznego w dziczy). Bizoń i paru z później oszlabowanych miało być zaproszonych. Wiecie, jak budować sojusze… Serbowie mają wyniki mimo beznadziejnego startu po wojnach bałkańskich. Bo szanują się wzajemnie i współpracują. Bierzcie katodebile przykład z nich.
Nawet jeśli byłbym ż/Żyd, to co konkretnie miałeś pan do zarzucenia Beinowi? Wtedy, bo teraz wiem, że także marxizm :))) Badanie krfi miałeś pan se zrobić, by udowodnić czystość swą :)) — i co?
Co do prymitywnego ożydzenia przez Puzynę, natchnęła go “filozofia” Witolda Mazura. Nie było mowy o rzekomej samo-deklaracji pochodzenia przez Beina. Mazur insynuacyjnie “wywnioskował” z obstawania przez Beina przy regułach językowych w projekcie Puzyny. Każdy sprawdzi w podanym uprzednio linku.
Zaś Andrzej Dziąba, nie wiem, ki diabeł zaraził go. Podobnie z tabunami ożydzaczy w Pralni: nie ma mowy o samodeklaracji Beina.
Więc nie pitol pan, jesteś chory w epidemii polackiego ożydzania. M. in. dlatego masz pan Polin a nie Polskę…

.
Józef Bizoń: To może jacyś antysemici chcieli się zamachnąć na Pana Beina, który sam siebie w 2009 r. publicznie ożydził, a teraz zwala to na innych.
++++++++++++++++++
C.d. z [Dyskusja] Jak rozpoznać polackiego ożydzacza — przewodnik
 

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/