[Dyskusja] Czy katolicy-syjoniści mgr inż. Bizoń i prof. Korab-Karpowicz, który puścił hagadę o Betarze, robią dla żydłactfa i NWO?

PB: Po moje udokumentowanie Bizoń po kanalizacji pogalopować, jako że się tym podtarłeś i wodę spuściłeś… dużo wody… chamskiej i wściekłej… z bezsilności i braku kontr-argumentu.
Wywaliłem sukinsyna “paszoł won!”, zapowiedziawszy pomijanie pyskówek. Wywalenia nie zapowiedziałem, ale i chucpiarskiej bezczelności nie spodziewałem się od katolika (?).  Gdyby kogoś ordynarnie insynuacyjne pyskówki bizoniowe interesowały, patrz zaraz pod tym komentem. Co do wypoconej “merytoryki” bizoniowej:
Wtedy jak teraz konkretne uwarunkowania były: terror wobec współplemieńców i Palestyńczyków. Betarowcy prześcignęli wtedy syjonistyczną normę wysiudywania Żydów.  Odróżnili się też terrorem na Palestyńczykach. Przytoczyłem te fakty z oględnego wiki i żydłackiej kniżki. Mgr inż. Bizoń ma trudności z czytaniem, klikać nie umi, czy po angielsku nie potrafi?
Mentalni i moralni odpowiednicy betarowców byli policją w gettach: UNIKAT Dokumentalny film z Getta Warszawskiego: co syjoniści zrobili ŻydomDziś w 1-szej kolejności takie ścierwo pcha się na kolonizatorów i snajperów na granicy Gazy.
“Uwarunkowania” były b. konkretne jak teraz: wg specyfikacji żydobanksterskiej. Nikt nie kazał wstępować do Betaru, chcieli zabijać “Arabów” jak kaczki, zatruwać studnie, podpalać domostwa i sady oliwkowe… Dziś tacy wracają “na swoje”, ich trupy roszczą “swą” własność w Polin… zgrzybiali zbrodniarze i ich równie sukinsyńskie potomki.
Bizoń przytacza hasbarę, która łechta gojów przekrętnie, bo obwiniając ich za zbrodnie syjonistów — że to była okazja dla Europy pozbyć się Żydów. Europa nie potrzebowała pozbywać się Żydów zasymilowanych, tylko banksteria z syjonistami na przyszły Izrael. W Palestynie, sukinsyny chazarskie, zupełnie obce Ziemi Świętej, rozwalili odwieczną harmonię międzyreligijną dla projektu Rotszylda.
I sukinsyn Bizoń twierdzi, że Polacy powinni byli wtedy poprzeć (jak syjo-hitlerowcy) sukinsynów, żeby pozbyć się polskiego żydostwa. W takich to żydłactfo znajduje “polski Holokaust”. Pozbyć się czyim kosztem? — genocydowanych Palestyńczyków! To nie  oni się odwdzięczają nachoćcami z Izraela katolikom-syjonistom w Polin. A powinni, z rewanżu :))
A może Korab-Ce i Bizoniowi o to chodzi: wybielając sukinsynów Betaru, wmówić Polakom winę za “wypędzenie” Żydów z Europy i znieczulić na niekończące się zbrodnie na Palestyńczykach. Obaj katolicy-syjoniści ożydzili mnie w szczycie skuteczności anty-żydłackiej, synchronicznie z neo-ubecką nagonką. Kto wierzy w takie zbiegi okoliczności? Kto tu kogo na dywanik ma brać, hę? Obaj panowie robią dla żydłactfa kolportując betarstfo jako pozytywny wzorzec zrywu Polaków w jakiejś korabkowej “harmonii politycznej:” — chyba z syjonizmem!
Bizoń wyciąga drugą przynętę dla użytecznych gojów, by przekonać do sukinsynów Betaru: gdyby nie emigracja, to byłaby Judeopolonia. Żydłactfo i tak ją miało w żydokomunie, a pierestrojka dobiła gwóźdź do trumny Polski, tj. Polin, Rotszyldziaki jak coś obmyślą, to konsekwentnie zrealizują: zdobyli Palestynę i Polin,  osiodłali Zachód…
Przy obecnym kursie polityki Izraela w stosunku do Polski przypomnienie Żabotyńskiego i jego Betaru wprost godzi w tą politykę
Żydłactfo ma głęboko, co goje w Polin kolportowaliby (utrwalając skleconą dla gojów hasbarę). Zdecydujcie się katolicy-syjoniści: link do Betaru był dla wzorca polskiemu odrodzeniu narodowemu, czy dla ww. “ugodzenia” buhaha W każdym przypadku zachowujecie się jak turbo-użyteczni debile. Dopóki żydłactfo dzierży globalną władzę, dopóty nic nie zrobimy “ugodzeniem”.
środowiska żydowskie torpedowały działalność Żabotyńskiego i Betaru, i wzywały Żydów do nie opuszczania Polski wbrew wezwaniom Żabotyńskiego. na końcu same zwiały do ZSRR pozostawiając żydowską biedotę na pastwę Hitlera
A mgr inż. myślał, że wszyscy jak jeden mąż? Były jeszcze inne orientacje, o których wspomniałem. Zasymilowani biedni nie byli. Hitler jak betarskie itp. skurwysyny wykonywał plan banksterski: wysiudać ile się da do Palestyny. Po fiasku Barbarossy, Wansee zdecydowało zlikwidować opornych syjonizmowi. Ci co zwiali do ZSRR zostali spożydkowani  w żydokomunie PRL.
twierdzenie, że Żydzi nie mają żadnego prawa do własnego państwa
Nikt nie ma prawa zbudować nawet sioła terrorem na emigrantach i tubylcach. Które to Prawo Naturalne czy przykazanie, katoliku Bizoń? Izrael miał być państwem dwu-narodowym. Mapki expansji pokazują, co z tego wyszło. Także kupy niezrealizowanych rezolucji ONZ. No i getta Palestyńczyków, w tym największy obóz koncentracyjny, Gaza.
wyraz “te” (wskazujący na) odnoszący się do “dumy narodowej i patriotyzmu”. Trzeba mieć dużo w sobie złej woli, aby to interpretować jako pochwałę terroryzmu
Trzeba wrednej osoby żeby wciskać to. Koment mój wyraźnie odnosi się do bredni  Korab-Ki o cechach narodowych:

żydowska społeczność w Polsce uczyła się od Polaków dumy narodowej i patriotyzmu i te wartości przeniosła do Izraela
Brednie. Miała własne; wszystkie organizacje żydowskie II RP przeciwstawiły się niepodległości Polski i dążyły do autonomii. Miała już własne już za Jakuba Franka. Rabini talmudyczni terroru wcześnie poznali tajniki oksytocyny: wzbudzić atmosferę zagrożenia plemiennego, resztę zrobi hormon.

Wytknąlem w dyskusji powoływanie się na terrorystyczny wzorzec Betaru. Pan Bizoń zrobi zrzut i zakreśli buhaha to, co go skłoniło do durnego wniosku :(((
Trzeba nadzwyczajnego debila, żeby uwierzył w bezterrorową hagadę. Nie z tej ziemii krętacza, żeby wmawiał coś, czego nie ma, aby tylko dowalić oponentowi… po katolicku buhaha Widać w amoku był wobec nawały kontr-argumentów, to i ten oczywisty skopał (2-znacznik zamierzony).
Pytam ponownie: czemu wzorzec żydłacki a nie polski?
zwalczanie i odrzucenie chrześcijańskiego dziedzictwa Polski
Tuś pan strzelił jak filip z konopii 🙂 Szubert przytoczył cytaty ze źródeł badawczych nt. terroru syjonistów w tym Betar. Znów prześcignął akademicko prosorka Korab-Kę. Zabrakło w prosorka stopce, to i pan mgr inż. nie wie buhaha
Szuberta opinie publikuję tak jak i Bizonia, niekoniecznie się z nimi zgadzam. Ale też uważam, że katodebilizm i kato-terror, jaki nie tylko tutaj pan Bizoń pokazał, ogromnie szkodzi Polskiej Racji Stanu. Zwalczam katodebilizm i kato-terror, tak jak inne spaczenia umysłowe, szowinizmy i formy przemocy.
Was boli katolicyzm
Bolą mnie tylko debile w moim narodzie, krytykuję jw. A to obowiązek myślącego i publicysty. To pana boli duch, gdy ożydzasz i omarxiasz — projekcja własna katolika-syjonisty?

From: Piotr Bein
Sent: Saturday, June 23, 2018 11:41 PM
Subject: Re: Odp: Re: Re: Lekcje z Betaru
Pieprznij się w łeb chory człowieku.
Jest tu 14:30. Mail przyszedł tu o 9:48 rano. O 12:00 Bizoń się piekli, że nie ma na blogu.
Wysrać się nie mogę, nareperować to i tamto w basenie (mam dwa) 🙂 pocztę przejrzeć, blog zredagować z flagowym wpisem o Betarze i ich Bizoniu i Korab-ce (czy na odwrót?)… pozbierać malinek i truskawek :))
Qrva sobota jest, nie jestem twoim rabem sobotnim 🙂 żeby w real time tfe qrva cenne gówno na blog wrzucać.
Masz swój, otwórz dyskuchę i nawijaj o żydłactfie dla żydłactfa z Korab-Ką.
Zaznaczyłem, że pyskówek nie wrzucam. Nawet gdybym w real time, to wywaliłbym za to do śmieci. Nic nowego nie dodajesz poza dalszym gnojem.
paszoł cham nieokrzesany won!
najlepiej do Ch&K
On Saturday, June 23, 2018, 12:00:30 PM PDT, J. Bizoń <poleodbioru@go2.pl> wrote:
Panie Bein
W zakresie rzetelności przekazu Michnik może być z pana bardzo dumny.
Widać to doskonale po Pana relacji z całości dyskusji “Lekcja z Betaru”.
Z tej faktycznej, a nie wyimaginowanej w Pana głowie.
A to poniższe (m.in.), które i Pan otrzymał, to gdzie Pan zgubił w swej relacji dla ogółu nieznającego faktycznej treści dyskusji i jej przebiegu?
Jest to doskonały przykład trutki wyprodukowany przez Pana wymierzonej w Polaków i w ich Ojczyznę Polskę.
W ślad za Pana wezwaniem można tą Pana relację zużyć jedynie jak papier toaletowy
Tyle ten Pana produkt jest wart w zakresie jego rozpowszechniania.
Nie zamieszczając poniższego mego komentarza, robiąc przy tym zmanipulowaną zbitkę, dał Pan dowód swej “pracy” na rzecz aktualnej polityki Izraela.
JB
—– Original Message —–

From: J. Bizoń
To: Piotr Bein; husarz
Cc: …..
Sent: Saturday, June 23, 2018 1:23 PM
Subject: Re: Odp: Re: Re: Lekcje z Betaru
Panie Bein
Wbrew Pana twierdzeniom w żaden sposób w swych epistołach nie wykazał Pan, że w tym filmie
dokumentalnym
podano nieprawdę, no i że to nie jest film dokumentalny.
Za to razem z Szubertem, zajadle zwalczającym chrześcijaństwo a w szczególności katolicyzm (Pan jest podobno chrześcijaninem, prawosławnym), uciekliście w zupełnie inną uliczkę. 
Jednakże i tu pominęliście bardzo istotną rzecz niewygodą dla waszych wywodów.
Otóż – Żabotyński i Betar powstawał i działał w konkretnym czasie, w konkretnych uwarunkowaniach występujących w ówczesnym czasie i nie branie tego pod uwagę jest zwykłą ordynarną manipulacją powszechnie stosowaną przez wiadome środowiska.
Pan z pewnością wie, że ówcześni Żydzi usilnie dążyli do utworzenia Judeopolonii na polskiej ziemi.
Działaność Żabotyńskiego, a potem jego Betaru (cel – wyprowadzenia Żydów z Polski i utworzenie państwa żydowskiego), stała w oczywistej sprzeczności z tymi dążeniami i celem jakim była Judeopolonia. 
To te środowiska żydowskie torpedowały działalność Żabotyńskiego i Betaru, i wzywały Żydów do nie opuszczania Polski wbrew wezwaniom Żabotyńskiego. na końcu same zwiały do ZSRR pozostawiając żydowską biedotę na pastwę Hitlera. .
Z Pana zmanipulowanych wywodów wprost wynika, że ówczesne władze Polski powinny wspierać utworzenie państwa żydowskiego na polskiej ziemi i tym samym zwalczać Żabotyńskiego i Betar, a nie po cichu im pomagać. Chyba, że Pan pójdzie w twierdzenie, że Żydzi nie mają żadnego prawa do własnego państwa. Zaryzykuje Pan (i Pana kamraci) takim stwierdzeniem?
Przy obecnym kursie polityki Izraela w stosunku do Polski przypomnienie Żabotyńskiego i jego Betaru wprost godzi w tą politykę. Stąd i takie czynione wrzaski i manipulacje.
No i teraz widzimy skąd ta napaść na Pana Profesora za przypomnienie Betaru i Jego do tego komentarz. 
Panie Bein – w wypowiedzi Pana Profesora jest wyraz “te” (wskazujący na) odnoszący się do “dumy narodowej i patriotyzmu”. Trzeba mieć dużo w sobie złej woli, aby to interpretować jako pochwałę terroryzmu szczególnie w sytuacji zestawienia z treścią książki Pana Profesora “Harmonia społeczna” zaraz przy tym podaną
Rozumiem też, że według Pana zajadłe ataki m.in. Szuberta (którego z całych sił Pan wspierasz) na katolików i chrześcijaństwo służą zbudowaniu jedności Polaków i odbudowie zdrowej Polski. Że temu celowi służy zwalczanie i odrzucenie chrześcijańskiego dziedzictwa Polski.
Z jakim przystajesz, takim się stajesz – to nie dziw się Pan temu, że jesteś Pan marksistą.
Was boli katolicyzm podobnie jak tych w tym poniższym artykule
Piszesz Pan o ubabraniu. A Pan jest czyściutki?

.
PB: A propos, patrzcie, jak likwidują: Jak Polacy stworzyli IzraelU mnie na blogu WordPressa kopia tegoż nieruszona od 2010.

W artykule A. Szuberta nt. terroryzmu żydłackiego wyuczonego w sanacyjnej II RP, z młodzieżówką Betar Polin w jednej z kilku grup terroru, autor słusznie wnioskuje: Bez cienia przesady nazwać można Izrael przedwojenną kooperacją sanacyjno-nazistowską, zatwierdzoną po wojnie przez ONZ.
To podsumowuje kilka elementów historycznych, niezaprzeczalnych choćby PiSraelicka hagada “sanacyjno-niepodległościowa” pękła:
  • Syjonistyczny Izrael, projekt rotszyldowski w Palestynie, powstał jak pięść do oka przez kooperacyjne wysiłki ówczesnego kompleksu globalnej władzy żydłackiej. Kompleks zbudowany podobnie jak dzisiejszy kontynuator planu w Palestynie (i planu NWO) pi razy drzwi tak:

– banksteria na topie, zaraz poniżej globalni syjoniści i lubawiczery, zależni od banksterskiej mamony i protekcji

– służby bezpośrednio podległe banksterii (CIA, MI6, mosiad…)

– Bnai Brith, pół-tajne grupy wykonawcze pozujące na instytucje i kluby jak bilderbergi i Komisja Trójstronna dziś

– instytucje “międzynarodowe” i religijne

– żonty i instytucje państw gojowskich

– rzesze szabas gojów do zarządzania liczniejszymi użytecznymi idiotami…

  • W planie rotszyldowskim sanacja II RP podobnie jak hitleryzm pomogła w kolonizacji Palestyny i terroryzacji tubylców.
  • Rotszyldowski następca Ligi Narodów, ONZ zatwierdził nowe państwo w Palestynie na warunkach, jakie banksteria wiedziała od początku, że nie dotrzyma. Wystarczy popatrzeć na mapy expansji żydłackiej (przy ciągłym ulepszaniu środków zagłady tubylców) w podobno dwu-narodowym nowym państwie na Ziemi Świętej od 1948 r.
  • Strategią żydłacką globalnie jak i na Bliskim Wsch. było i jest rozbijanie narodów i regionów  wedle dziel-i-rządź ku NWO. Regionalnym tego przejawem jest dążenie do Wielkiego Izraela od Nilu po Eufrat, z autokratyczną władzą w Tel Awiwie szkodliwą nawet dla mas żydowskich w Izraelu i globalnie. Ok. połowa Żydostwa światowego jest przeciwna agresywnej, terrorystyczno-ludobójczej wersji syjonizmu; byłoby więcej, gdyby nie intensywna nachalna hasbara syjonistów i terror mosiadu w diasporze.
  • W żydłackim dziel-i-rządź, terror zajmuje czołowe miejsce od początku ludobójstwa w Palestynie jeszcze przed powstaniem tam nielegalnego, zbrodniczego tworu chazarskiego. Terror ten wywodzi się z terroru rabinów talmudycznych na swych owieczkach (Izrael Szachak Żydowskie dzieje i religia). Legł on u podstaw hitleryzmu i stalinizmu. Żydłackie mszczenie się na Polakach i Rosjanach Bóg wie za co, jest także wyrazem tego terroru.
  • Ojciec Benka Netanjahu, Żyd z Polski, zastosował tenże terror do banksterskiej roboty na XX i XXI wiek: terrorem fałszywej flagi destabilizować i rozbijać tradycyjne, narodowe społeczeństwa, by zastępować je nadrzędną władzą żydłacką. W wydaniu “islamskim”, terror żydłacki destabilizuje jak i podjudza gojów Krzyża na gojów Pół-księżyca.

Z tej perspektywy, młodzieżówka betarska była/jest użytecznymi idiotami banksterii z własnego plemienia. Gdyby doszło do reakcji narodowej gojów (a nie daj im Boże światowej), betarowcy i podobni, położeni dość nisko w hierarchii globalnej władzy żydłackiej, byliby pierwszą ofiarą banicji i pogromów. Wraz z nimi wypieprzaliby z Polski wspierani via betarowcy przez mosiad Gadowscy, Chujeccy i Kowalscy…

Pan mgr inż. Bizoń, świetnie znający, co żydłactfo chce osiągać betarami, będzie łaskaw powyższe skorygować 🙂

.
PB: Upały w Boguchwale? U was nie czeka się na odpowiedź przed wysłaniem następnego? W chronologi mejlowej:

Odnoś się Pan do…
Proszę się pierniczyć :))) Odnoszę się do tego, co pan bredzisz, na co zbaczasz w prostackich insynuacjach i co ordynarnie sugerujesz w chamskich atakach. Kto inny dawno by se dupę podtarł pana yntylyktualyzmę.
Napisz Pan w filmie to i to jest nieprawdą…
Przecie napisałem, tylko nie tak jak mgr inż. Bizoń dyktuje.
 
celem BETAR-u było wyprowadzenie Żydów z Polski, że Żydzi to akceptowali, a nie odwrotnie jak teraz to się dzieje
Niektórzy akceptowali. Reszta szła do gett spodziewając się czegoś lepszego niż użeranie się z Arabami w upale na pustyni obcej Chazarom, albo nie ruszyła się zasymilowana z Polakami, wyjechała do ZSRR  lub pozostała resztkowo np. w Jedwabnem (1941). Dlatego syjusie mieli kogo holokauścić w Szoah. Sukinsyny z Betaru wykonywali zaganianie do Palestyny gorliwiej nawet niż syjonistyczna III Rzesza i światowa organizacja żydowska. Kto wie czy wyuczonego terroru nie używali na współplemieńcach w fałszywych flagachw Europie, takich jak ich syjonistyczni koledzy w Noc Kryształową, mosiad w Iraku po II wś, a ż-NKWD z ż-ubecją w Kielcach. W Palestynie betarniki wyróżniali się krwawym terrorem na tubylcach, zanim powstał Izrael. Do ich “zasług” należy extra jakieś 50 tys. emigrantów, jakich nie byłoby w normalnym trybie.
Wtedy na zamówienie rotszyldziakuf betarowcy wyganiali do Palestyny. Dziś na zamówienie tychże wspierają rozmiękczaczy Polaków (Gadowski, Chojecki & Kowalski), żeby mile widzieć żydłactfo w Polin.
Co tu patriotycznego do naśladowania przez Polaków? Syjonizm nie reprezentował większości żydowskiej, dziś przekonuje może połowę Żydostwa światowego. Proponowałby pan dla mobilizacji patriotycznej Polaków np. przyklasnąć szwadronom śmierci Cichockiego i jego bezmózgowych ożydzaczy?
Żabotyński wzywał Żydów z Europy do ucieczki, bo w Europie czeka ich zagłada
Naganiacz Żabotyński “wzywał” jak jego betarniki, gorliwiej niż tryb normalny, więc dla rotszyldziakuf i syjusiow, a nie dla dobra i bezpieczeństwa Żydów. Jeśli wiedział, że czeka zagłada, to czemu nie naganiał w bezpieczne strony. Wielu bogatszych i sami syjusie wiedzieli i ewakuowali się na czas np. do Ameryk, skąd do dziś z 2 paszportami wspierają projekt rotszyldowski w Palestynie.
jeśli Polacy nie odbudują swego patriotyzmu i nie zorganizują się (w Polsce i poza Polską) w oparciu o swą tradycję (a to jest katolicyzm), to zostaną zjedzeni przy tak zorganizowanej społeczności żydowskiej, ale i nie tylko przez tą społeczność 
Co ma nasze organizowanie się do zupełnie obcych nam moralnie i kulturowo Betaru i syjonistów?
Zabrakło wzorców polskich? Żydowsko-polskie zestawienie tych kwestii służy żydłactfu a nie Polakom. jest chwytem propagandy pro-żydłackiej grając (znowu!) na uczuciach patriotycznych Polaków.
Badał pan, skąd pochodziły fundusze na ten film? Czemu telawiwonia zleciła go? Czemu przemilczano kompromitujące zasadnicze fakty o Betarze?
nakaż Pan ludziom czytanie swoich “dzieł” pod karą śmierci widłami
Upały? Rozumny czyta co sam wybierze. Pan nakazujesz oglądanie żydłackiej agit-propagandy, zakazujesz krytyki…
W przeszłości za nieczytanie pana (dobrych) analiz groziło e-zbuldożenie :))
Przywołuje [reakcja Beina] na pamięć reakcję Żydów na wydaną przed II wś. książke
Upały? Reakcje Bizonia na Betar wywołują skojarzenia z Gadowskim i sektą Ch&K.
O czym chcesz Pan dyskutować bez obejrzenia przez ludzi tego filmu?
Znaczy ja dyskutuję, zanim ludzie jacyś obejrzeli? Czy ja im zabraniam obejrzeć, a pan mnie — dyskutować?
…………………………………….
Mejl wywoławczy Korab-Ki:
odesłaniem do Jego książki
Co ma sztampowa stopka do wiatraka? “Harmonii” zasmakowałem na własnej skórze. Poprzednie stopki też odbiegły od akademickiej teorii w teście oceny po owocach.
zamiast siebie wzajemnie rozumieć i ze sobą współpracować ze sobą ciągle polemizujemy, a często siebie wzajemnie atakujemy. W czym pomagają nam z zagranicy internetowi manipulatorzy.
Korab-Ka zademonstrował wzajemne zrozumienie i współpracę: żadnej krytyki, ale jemu wolno manipulatorsko poniżyć i nałgać. Polemika jest drogą do wzajemnego zrozumienia. Krajowy manipulant woli “wzajemne” ataki, np. rozróżnienie z zagranicy internetowi manipulatorzy.
proponuję współdziałanie oparte o wspólne cele
Korab-Ka wspólne cele swoich zwolenników w kandydackiej kampanii sprzedał bez pytania ich o zdanie. Następnie jego autokratyczna miłość do PiSraelitów miała być podstawą do współdziałania. Alarmy anty-żydłackie zbywał poniżaniem, dziś znów pcha się na scenę z “rozwiązaniem” politycznym lepszym od dobrego. Tylko że ręce ma umazane zawartością nocnika.
żydowska społeczność w Polsce uczyła się od Polaków dumy narodowej i patriotyzmu i te wartości przeniosła do Izraela
Brednie. Miała własne; wszystkie organizacje żydowskie II RP przeciwstawiły się niepodległości Polski i dążyły do autonomii. Miała już własne już za Jakuba Franka. Rabini talmudyczni terroru wcześnie poznali tajniki oksytocyny: wzbudzić atmosferę zagrożenia plemiennego, resztę zrobi hormon.
teraz my musimy nauczyć sie tego o czym w ciągu ostatnich 50 lat zapomnieliśmy (dumy, współpracy, poszanowania dla autorytetów)
Niech Korab-Ka mówi za siebie. patrioci nie zapomnieli. Za to on jest anty-tezą współpracy i dumy narodowej, spuszczając swe patriotyczne inwestycje na bandę PiSraelską, a teraz na tradycje żydłackich terrorystów. Poszanowanie autorytetu wynika nie z nakazu tylko z przykładu. Korab-Ka nakazuje, sam będąc anty-przykładem.
podobnie się zorganizować
Nie ma wzorców polskich?
kapitał podporządkować interesowi narodowemu
Jaki i czyj? Patrioci dają więcej z siebie niż przeciętny Polak.
zacząć od wieku 7 lat
Jaki rodzic polski odda dziecko pod indoktrynację wedle wzorca terroru syjonistycznego, pochodzącego z talmudycznego?
ideałem jest suwerenna i silna Polska
Z początku mejla możnaby sądzić, że chodzi o rację stanu izraelską.

.
Józef Bizoń: Panie Bein, chyba umie Pan czytać ze zrozumieniem tego co Pan czyta. Osobiście sądzę, że tak. Zatem proszę wskazać, ale konkretnie, z czym się Pan nie zgadza, co jest niekorzystne dla Narodu Polskiego w tym co rzeczywiście napisał Pan Profesor?

Poniżej tekst zamieszczony przez Pana Profesora. Co Pana upoważnia w tym poniższym tekście do stawiania Panu Profesorowi ordynarnego zarzutu wysnutego chyba z Pana brudnego palucha?
Pan Profesor kończy swój wpis odesłaniem do Jego książki pt.“Harmonia społeczna”Chyba Pan nie sądzi, że w książce tej promowany jest judaizm rabiniczny, czy też marksizm. Przeczytał Pan tą książkę? Podobno chce Pan dobrze dla Narodu Polskiego i Polski. A więc?
Przywołuję też w tym miejscu wcześniejszy mój komentarz.
“Panie Bein
Odnoś się Pan do treści przekazywanych w  filmie i do tego co ja rzeczywiście napisałem.
I to konkretnie zamiasta Pana tokowania. Napisz Pan w filmie to i to jest nieprawdą zamiast uciekać się do ordynarnej manipulacji i Pana konfabulacji. OK?
Czy Pan jest w stanie zaprzeczyć temu:
– że w ten a nie inny sposób został zorganizowany BETAR?
że celem BETAR-u było wyprowadzenie Żydów z Polski, że Żydzi to akceptowali, a nie odwrotnie jak teraz to się dzieje?
– że Żydzi rozproszeni byli po całym świecie podobnie jak teraz Polacy?
– że Żabotyński wzywał Żydów z Europy do ucieczki, bo w Europie czeka ich zagłada?
– że jeśli Polacy nie odbudują swego patriotyzmu i nie zorganizują się (w Polsce i poza Polską) w oparciu o swą tradycję (a to jest katolicyzm), to zostaną zjedzeni przy tak zorganizowanej społeczności żydowskiej, ale i nie tylko przez tą społeczność?
A tak w ogóle napisz Pan, że nie było Żabotyńskiego i nie było BATAR-u i nakaż Pan ludziom czytanie swoich “dzieł” pod karą śmierci widłami.
Pana reakcja na ten film
jest wielce znamienna.
Przywołuje ona na pamięć reakcję Żydów na wydaną przed II wś. książke Ks. Stanisława Trzeciaka “Talmud o gojach a kwestia żydowska w Polsce”.
O czym chcesz Pan dyskutować bez obejrzenia przez ludzi tego filmu? O Pana tokowaniu i konfabulacjach?
JB”

.
PB: Do ADL?! — żeby nagrodę przysłali Bizoniowi za szlabanem? buhaha
Film ma charakter dokumentalny — chyba dla tworkowego ukladankofca Bizonia… “Udokumentowano” to, co pożądane, resztę przemilczano i przekłamano. Kombinacja hagada/hasbara, bajka z agit-propagandą zamiast historii. Skoro łżą siwowłosi bez mrugnięcia “Polacy mordecy Żydow”, a 150-letni roszczą własność “spadkową” w Polin, to jaki problem z bajdurą betarską? Tyle o świadkach, dokumentach i dowodach.
Co Bein promuje i w jakiej roli, każdy widzi. O wiele ciekawsze jest: dla kogo robi mgr inż. Bizoń.

Nie ma wątpliwości o chazarskim terrorze i ludobójstwie w Palestynie przed i po założeniu tam nielegalnego państwa syjonistów po II wś. wg projektu rotszyldziaków. Betar wziął w tym radykalizujący udział, morderczy dla odwiecznych palestyńskich tubylców.
Wśród litanii zbrodni, jest również wzmianka o działaniach Betaru w II RP: Bojówki zorganizowane przez Betar Poland pomogły bronić się przed atakami antysemickiego ONR — głosi hagada niejakiego Emanuela Melzera, wydana w 1997 przez Hebrew Union College Press. ONR bronił Polskiej Racji Stanu przed żydłackim panoszeniem. Chazarski Betar, element etnicznie obcy Ziemii Świętej przez całą Jej historię, panoszył się już wtedy i w Palestynie. Zatem Betar walczył zbrojnie terrorem z obu najechanymi nacjami. To ci dopiero wzorzec dla Polaków…
Apologetyczna książka czytana z wypiekami przez kandydatów na oprawców we współczesnej Palestynie, zawiera bardziej dosadne opisy zbrodni Betaru, usprawiedliwiając zbrodniarzy, że to dla Erec Jisroel. Młodych w każdej kulturze zużywa się na użytecznych durnych. Panowie Korab-Ka i Bizoń poślą swe wnuki do brudnej roboty za “Polskę”…
ONZ większością (poza USraelem, Izraelem, Brytanią, Polin i pomniejszymi kundlami żydłactfa) od 1948 wydaje rezolucje potępiające terror i ludobójstwo syjonistów w Palestynie, a Bizoń z Korab-Ką próbują wcisnąć Polakom bandyckich terrorystów Betaru jako wzorzec do naśladowania. Chyba lubelskiej sekcie Ch&K…
Może przykładniejsza byłaby historia późniejsza, w tym Betaru poza Palestyną. Np. Kanada (mój przekład-skrót): Betar Toronto w 2006 zorganizował “Tydzień wiedzy o radykalnym islamie”. Podobnie Betar Montreal w 2007 na McGill University. Prelegentami byli islamski działacz za zboczeniami, islamski ex-niewolnik z Senegalu, lektorzy z [pseudo-gwizdkowych] obserwatoriów mediów, znany w Kanadzie [pro-izraelski agent islamofobii] Ezra Levant i kanadyjski spec od bezpieczeństwa. W 2006 w Montrealu i Toronto, Betar zorganizował “Odbieranie swobód: Terroryzm na Zachodzie” z projekcją filmu “Obsesja: Wojna radykalnego islamu przeciw Zachodowi.” 
Żadnej wzmianki o saudyjskim żydo-wahabizmie ani “zachodnim” sprawstwie radykalizacji islamu po II wś. Ani slowa, że terroryzm na Zachodzie i w świecie islamu uskuteczniają żydosłużby banksterii (CIA, mosiad, MI6…), a  wojnę prowadzi żydłactfo podjudzając gojów chrześcijańskich na islamskich i na abarot.
Co katolik mgr inż. Bizoń wybierze z tego do promocji polactfu w Polin? I z której to moralności — chrześcijańskiej, czy talmudycznej? Przyjęcie tej ostatniej prowadzi do upodlenia goja w NWO. Kto nie przekonwertuje się, znajdzie się w 90% zbytecznych. Posłuży temu 7 Praw Noego, już przed laty podstemplowanych przez Watykan, jako kod moralny Nowego Katolika. Wg jednego z praw, chrześcijanie zasługują na ścięcie. Panie Bizoń, ostatnie dzwonki do pana rozumu.
 
Czy pomylę się  twierdząc, że mgr inż. Bizoń (i prof. Korab-Karpowicz, który puścił tu hagadę betarską) robią dla żydłactfa i NWO? Zapraszam do dyskusji.

.
Józef Bizoń: Panie Bein, ze swoimi zwidami biegnij Pan do ADL zamiast do RCMP. Przy takiej reakcji Beina tym bardziej film ten koniecznie w skupieniu i z uwagą trzeba obejrzeć. Film ten ma charakter dokumentalny, a nie propagandowy. Uzmysławia on Polakom wiele rzeczy pod wieloma aspektami. Na tle tego filmu widoczna jest faktyczna rola Pana Beina. Stąd i taka jego reakcja na ten film.
.
PB: Agit-propaganda mosiadowa pasuje panu mgrowi inż. Bizoniowi do jego misji budującej naród, tylko który….  Terroryzm bez wideł, owszem, potępianych przez pana magistra. Za to z kałachami i bombami do wysadzania hoteli, ze snajperami mierzącymi w bezbronnych Palestyńczyków…

Co pan Bizoń konstruktywnego zoczył w furze łajna na “żydów” takich jak Bein od szwadronów śmierci Cichockiego u Maruchy? Może znów zainteresuje się RCMP buhaha Dawaj pan, po co mam 2 razy łazić na posterunek.

.
Józef Bizoń: Panie Bein, Film ze wszech miar warty obejrzenia (bez uprzedzeń serwowanych tu przez Beina), przemyślenia i wyciągniecia właściwych wniosków dla Narodu Polskiego i Polski na obecny czas. Film ten zbyt mocno nie pasuje gardłującemu Beinowi w jego destrukcyjnym działaniu.
.
PB: Prosorka Korab-Kę upał zmógł? Oto najtrafniejszy koment:

Bardzo ładnie poubierane w słowa prawdziwe oblicze syjonistycznych organizacji terrorystycznych. Begin, którego się tu reklamuje to terrorysta organizujący zamachy (Hotel Króla Dawida – 89 ofiar), masakry ludności cywilnej (Dier Jassin – grubo ponad 100 ofiar i w następstwie 750 000 uchodźców). To były organizacje bandyckie, rasistowskie w najgorszym tego słowa znaczeniu. Do tej pory wyrosłe na zbrodniarzach wojennych i terrorystycznych państwo izraelskie, właściwie reżim izraelski terroryzuje ludność palestyńską organizując zbiorowe masakry cywilów, ograniczając dostęp do wody, pomocy zdrowotne, burząc domy i wypędzając ludzi, stosując odpowiedzialność zbiorową, prowadzących okupacje i rozszerzający ją. Szkoda, że w tym pochwalnym programie nie wspomni się kim byli dawni syjoniści i czym poskutkowała szowinistyczna ideologia syjonizmu.
Patryjoci obojga naroduf Gadowski, Chujecki & Kowalski z sektą syjonistów chrześcijańskich filia Polin współpracują jeśli nie są wspierani finansowo przez mosiad via Betar Polin.
Na więcej nie mam czasu dla użytecznego kretyna Korab-Ki …czy syjonistycznego kreta na Polin?
Panie Korab-Ka, już lepiej pan mnie ożydzaj, sprawdzaj pochodzenie do 30 pokoleń nazad, ale na Boga nie promuj terrorystów żydłackich ze wsparciem mosiadu, otwarcie deklarujących kontynuację tamtych tradycji w obecnym Polin!
To kogo pan proponujesz snajperować jak betarowcy Palestyńczyków, gdy już pan utworzysz te swe zżydłacone szwadrony śmierci? Jak Cichocki z Bejdami — Beinów, Szubertów, Zigmanowe?
Panie Korab-Ka, ja sze tak boje, sze na RCMP zgłoszem, Precedens utorował ożydzacz Bizoń z toważyhem. Jedna wizyta na posterunku i załatwione…
Możesz to pan śmiało rozkolportować nie jako manipulację zagraniczną internetową nawet, ale zapowiedź wykonania choćby jutro rano. Posterunek RCMP mam 10 minut od chałupy.
Korab-Karpowicz:

 
www.youtube.com
Komunistyczne rządy doprowadziły do usunięcia z polskiej historiografii i pamięci wielu ważnych wydarzeń oraz postaci. Ale czy możliwe, że przez dziesiątki …

Drodzy Przyjaciele, W Polsce jesteśmy obecnie bardzo słabi i rozbici ponieważ zamiast siebie wzajemnie rozumieć i ze sobą współpracować ze sobą ciągle polemizujemy, a często siebie wzajemnie atakujemy. W czym pomagają nam z zagranicy internetowi manipulatorzy.
Ludzie mają różne poglądy, które wynikają z ich wiedzy i doświadczeń. Zamiast ciągłej dyskusji na poglądy, co do niczego nie prowadzi poza nieporozumieniami, proponuję współdziałanie oparte o wspólne cele.
Powyżej jest link do ciekawego filmu na temat Betaru.
Kiedyś (jak widać z firmu o Betarze) żydowska społeczność w Polsce uczyła się od Polaków dumy narodowej i patriotyzmu i te wartości przeniosła do Izraela; teraz my musimy nauczyć sie tego o czym w ciągu ostatnich 50 lat zapomnieliśmy (dumy, współpracy, poszanowania dla autorytetów) i podobnie się zorganizować, kapitał podporządkować interesowi narodowemu, a wychowanie patriotyczne zacząć od wieku 7 lat. W naszym przypadku ideałem jest suwerenna i silna Polska. 
Pozdrawiam serdecznie, — W. Julian Korab-Karpowicz
 

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/