[Dyskusja] Politycy lobbują za powstaniem w Polsce największej ekspozytury izraelskiego wywiadu!

Tajne rozmowy z Izraelem! Politycy lobbują za powstaniem w Polsce największej ekspozytury izraelskiego wywiadu!

.

PB: zrównoważyć ryzyko narażania się na odwet i zamachy ze strony islamskich terrorystów, którzy bez wątpienia swoje porachunki z Mosadem zaczną załatwiać w Polsce. A nasz kraj i Polacy za granicą dodatkowo staną się celem odwetu muzułmanów.

Stanisławów będzie opancerzony tak, że ewentualne akcje islamskie unych nie drasną. “Odwet” i “zamachy” to dotychczas w 99% fałszywe flagi żydosuszp, w tym mosiadu.
Bardziej obawiałbym się akcji zapobiegawczych ruskich, jeśli Stanisławów miałby również zagrozić ich racji stanu i obronności. Suwerenna Rosja doskonale daje sobie radę z “islamskim” ż-terrorem — w kraju i za granicą. W tym zniszczenie żmijowiska wywiadowczo-służbowego w Syrii, co najmniej raz. Ale to było w warunkach wojny. Atak na węzeł lotniczy “cywilny” nie uszedłby. Chyba że srule doprowadzą do wojny z Rosją. Wtedy mamy atak na żydłackie w Polin bazy, wyrzutnie i Stanisławów jak w banku. A że wiadomo już że konstrukcja utwardzona i podziemna, to egzotyczna broń rownież jak w banku. Jako sąsiad, zacząłbym myśleć o przeprowadzce rodziny w sielankę polską, jak najdalej od W-szawy i Łodzi.
W każdym razie będziemy takim “celem”, jaki załatwią nam żydosuszpy banksterii. Wojna goje-goje musi trwać między półksiężycem a krzyżem, aby żyło się lepiej …wybranym w NWO.
Co do malowania suszp żydłackich, nie są tak efektywne jak sugeruje Pietrzak. Sporo jest dokumentacji klap i wpadek, np.:
– ubicie własnych oficerów mosiadu przez błąd w fałszywej fladze na lotnisku paryskim bodajże,
– ten sam świadek żydłacki z oddalonych od siebie w czasie i przestrezeni fałszywych flagach “islamskich” w jewżopie,
– ciągłe wpadki z “masowym terrorem” strzelanin w szkołach w USraelu do tego stopnia, że analizy sprowadzają się do odfajkowania punktów przez gwizdkowych.
Zgadzam się jednak z drem Pietrzakiem: hańbę już mamy, wojnę dostaniemy i wiemy jaką z zapowiedzi sprawców hańby i przyszłości — “islamską”. Z opcją “ukraińską”, jak widać z wdrożonej polityki imigracyjnej w Polin. Obie “opcje” słuŻbowe że aż cuchnie. Leżymy i kwiczymy z takimi żontami.
Zgadzam się też, że chucpy z IPN i 447 mogły być dla “haka”, który dźwignie węŻowisko Stanisławów, centralę nie tyle na Polin co na Gazę Północ, czyli Między-Mordzie, zwane też Mitteleuropa przez gawędziarzy narodowych odwracających uwagę na kondominium konecznie rusko-szwabskie. Służby pekińskie kręcą się w pobliżu, bo byłyby dla żydobanksterii szefem świata, nie tylko Mitteleuropy, po przesiadce na konia chińskiego z USraelskiego (patrz poniżej).
Nie buduje się komunikacyjnego węzła kontynentalnego na rzekome potrzeby państwa czy regionu, gdy nie tak dawno żydłactfo pokończyło podobne węzły w Anglii i Niemczech. Może wskazówką jest tajemnicze podziemie — patrz odpowiednik pod sanhedrynem Polin w miejsce Pałacu Kultury i Nauki we W-szawie, w mej humoresce (qźva, żebym nie wykrakał!).
Żmijowisko Stanisławów to jest to, czego ważkości wtedy nie dało się jeszcze wykoncypować (bez wiedzy jaką mieli drzy Pietrzakowie), gdy drapaliśmy się po głowach, co takiego strzeliło żydłactfu: “Spór” z Izraelem o “polskie obozy”?
Nadzieja w Chinach? Niedawno Gerald Celente podsumował u Jeffa Rense: turbo-reżim marxistowski, reanimacja Chin komunistycznych z kultem jednostki …dla odmiany z hi-tech i zjudaizowanym konsumeryzmem (40% Chińczyków już jest w klasie średniej). Celente sugeruje to, czego od jakiegoś czasu obawiam się: Chiny narzędziem żydobanksterii ku NWO. Do tego żona podkrakuje, że podobnie jest/może być z Rosją. Co nie zdziwiłoby, patrząc na historię banksterskiego osiodływania strategicznych mocarstw. Np. mocarstwo Polin:

Image may contain: 4 people, text

Jesteśmy sami jak palec. Niedziwota, że niektórzy tęsknie na tradycje terroru Betar spoglądają: Czy katolik, mgr inż. Bizoń i prof. Korab-Karpowicz, który puścił hagadę o Betarze, robią dla żydłactfa i NWO?
.
Krzysztof CierpiszŁatwo rzuca się w oczy to, że Autor popada w żydowskie narracje a może nawet i konfabuluje. Autor posługuje się nomenklaturą „holokaustu” i mówi i faktach, które ew. są do negocjacji między PIS a żydami (Żydaerem). To, podczas kiedy mamy do czynienia z faktami dokonanymi i to już od dawna!

W pewnym sensie art. jest formą żydowskiej manipulacji na polskich gojach. Bo art. sugeruje, że to problem palestyński czy muzułmański jest motywem „zainteresowań” służb Izraela. A jest to manipulacja i oszustwo nawet, bo celem działań służb Izraela jest Polska i Polacy – exterminacja.
 

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/