Najazd i okupacja, a na koniec Polaków Prawa Noahidowe Potockiego


PB:
Uśpionym lemingom zwłaszcza katolickim przypominam, czym się je skrajnie rasistowskie i ludobójcze żydłackie Prawa Noahidowe (7 Praw Noego):
Watykan zatwierdził toto jako kod moralny dla gojów katolickich!!! — tłumaczenie na polski w powyższym artykule o Potockim i Pazie, namiestniku lubawiczerów na Europę Śr.-Wsch. od wdrażania Praw Noahidowych (symbol tęczy, nie zboczeńców sexualnych, tylko żydłackich)…
.
Andrzej Szubert: Gdyby ten rabin podobne przemówienie wygłosił w Rosji w czasach Putina zostałby deportowany. Jego szczęściem było to, że żył w usraelu i zmarł w 1994 . – przed erą Putina. Rosja wie o tym żydowskim zagrożeniu i dlatego jej władze deportowały już kilku rabinów za działalność antypaństwową:
Z kolei żydowskie pismo rosyjskie „Lechaim” przypomina, że nie są to pierwsze deportacje rabinów z całymi rodzinami z Rosji i – co ciekawe – na ogół są oni wydalani parami. W 2003 r. deportowano rabinów z Rostowa – Eljasziwa Kapłuna i Chaima Fridmana. W 2009 r. – rabina Kraju Nadmorskiego Izraela Zilbersteina i rabina Kraju Stawropolskiego Tzvi Herszkowicza.
Z kolei w 2013 r. Rosja deportowała rektora Międzynarodowego Żydowskiego Instytutu Ekonomii i Prawa rabina Aleksandra Fejgina, a rok później – rabina Tuły Zeeva Vagnera. Rosyjskie służby podjęły też próbę deportacji rabina Omska Oszera Kriczewskiego.”
https://opolczykpl.wordpress. com/2017/02/16/prezydent- putin-a-rabini-czyli-demontaz- bredni-wolnejpluskwy/
Na marginesie przypomnę, że ów rabin z plakatu jest tym samym, na którego cześć wasalski kongres/knesset usraela uchwalił prawo 102-14 w 1991 (faktyczną legalizację rasistowskiego prawa noabicznego):
(…)
tak więc uchwalone zostaje przez Kongres Stanów Zjednoczonych, że dzień 26 marca 1991 roku – pierwszy dzień dziewięćdziesiątego roku życia rabina Menachema Schneersona, przywódcy światowego Ruchu Lubawiczerów, jest proklamowany  „Dniem Edukacji USA”.
(…)
I tego samego chce żydowski mega-oszust Aaron Paz i jego podkomendny – chrabja Potocki:
2018-06-22 14:55 GMT+02:00 Taternik Himalajski:

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/

14 comments

Comments are closed.