[Dyskusja] PiSraelita Zbig Worutowicz, kolporter Gazety żydo-polskiej ze strefy wolnego od prawdy słowa

Zdzisław Jankowski: O pierwszym rozbiorze Polski, powszechnie Polacy dowiedzieli się po 20 latach. Obecnie przy okrojonej i spreparowanej  informacji  a w konsekwencji z braku świadomości większości nas jesteśmy w podobnej sytuacji geopolitycznej. 

Wiemy że Polska została zwabiona do Unii podstępem,  obietnicami bez pokrycia.  Polska  stoi  na  skraju  przepaści.  Pozbawiono Polskę sektorów strategicznych..   Tracimy    Niepodległość.   Gdzie nie spojrzeć, niemal wszystko jest niszczone.  Młodzież Polską wygania się za chlebem,  by nie była zagrożeniem dla wrogów Polski.  Byłem w Sejmie RP rozbiorowym, zdradzieckim i widziałem to wszystko od kuchni politycznej, jak demontuje się państwo Polskie. Broniłem Polski 539 razy na 109 posiedzeniach Sejmu, nie licząc posiedzeń Komisji i podkomisji Sejmowych.

Pierwszy przykład! Jako jedyny na 420 Posłów na sali, zagłosowałem przeciwko uchwale Sejmu z dnia 17.04.2003r, druk nr.1516 likwidacji Państwa Polskiego, podstępnie nazywanym wejściem Polski do Unii Europejskiej. „Potem było referendum, bez ciszy wyborczej które sfałszowano” z 45,3% na ponda 58%.

Drugi przykład! Wywołałem debatę w Sejmie o 17 samolotów Iryda by wzmocnić siły lotnictwa marynarki wojennej. Pan Minister Obrony Janusz Zemle odmówił! Po debacie poprosiłem go o 3 samoloty Iryda, by mogły korzystać zaproszeń na pokazy lotnicze handlowo. Tez minister Zemle odmówił. Powiedziałem mu, ze zachowuję się Pan tak jak by nie był Polakiem. Otrzymałem odpowiedz, że jest Żydem. Ja odpowiedziałem mu, ze jest ministrem polskiego rządu, on na to, że nie jest ministrem Polskiego Rządu – tylko jest ministrem Izraelskiego Rządu – wtedy zaniemówiłem. Powiedział do mnie Albin Siwak, pochodzenie Zemle, ze jest on żydem.

Trzeci przykład. Doszedłem do ksiązki “Byłem marszałkiem sejmu kontraktowego” prof. M Kozakiewicza. Książka zawiera bogaty zestaw gdzie stanowiło 95% żydów, posłów i senatorów. Książka, przez długie lata była w bibliotece sejmowej, została usunięta, jest trudna do zdobycia.Powiedział Poseł sejmu kontraktowego Gabriel Janowski, ze było tylko 8 Polaków! Następne się dowiedziałem od Polonii amerykańskiej i członków Rządu węgierskiego. Takich przykładów jak powyżej można mnożyć. Jak można uratować Polskę jak media w Polsce są nierządnicami zachodu?

Przez niewiedzę daliśmy się nabrać, dając pozwolenie na zniszczenie kraju budowanego przez pokolenia, takiemu marginesowi społecznemu, jakim był „Okrągły Stół” który był rodzajem spisku.Tej zbrodniczej działalności dopuszczają się (najemnicy europejscy) tzw. władze państwowe i samorządowe, czyli ludzie żyjący wśród nas – nie wiemy czy są Polakami, ustawa nie wymaga ujawniania pochodzenia. Oni oddają Polskę na łup judo-germańskiej Europy, za pomocą unijnej kolonialnej, proporcjonalnej ordynacji wyborczej, z 5% progiem; której politycy nie chcą zmienić od ponad 28 lat, kradnąc głosy mniejszym partiom. Ordynacja ta istnieje we wszystkich nowo podbitych krajach, gdzie głosujemy na cudzoziemskie partie UW, UD, KLD, SLD, PIS, PO, gdzie nie ma podmiotu przy każdej – Polska a PSL zachowuję się jak lokaj zachodu a wyborcy jak niepiśmienne baranki.

Polaku; jeżeli ci raz zakład sprzedali lub zniszczyli to nie ufaj im, nie głosuj na nich. Ich olbrzymie pieniądze przeznaczone z budżetu państwa na propagandę wyborczą mają jeden cel – oszukać nas następny raz, utrzymać władzę i dalej okradać Polskę pod kontrolą brukselskich sił.                    

.
Taternik Himalajski: Psy kananejskie nienawidzą Rosjan,Polaków – Słowian /przede wszystkim/ i inne nacje,które goszczą /?/ ich na swoim terenie. Typowe psy, które zagryzają gospodarzy. A ogłupieni /ogłupiani/ gospodarze,w części im to umożliwiają. Taki przykład debili i kretynów z wyhodowanej psiarni przez wspomniane psy.

.
Otylia Zigman: Wszyscy, którzy burzą prawdę i porządek tego świata, zawsze, nie mając co napisać na stawiane im zarzuty, zarzucają oni wszyscy, ludziom dobrej woli, pragnących pokoju i uczciwości, iż są to i piszą na niskim poziomie. Tylko za prawidłowe i sumienne rozumowanie, starających się przywracać prawdę i uczciwość… A kim są ci wprowadzający kłamstwa i chaos, oto jest pytanie???
.
PB: Witam! Nie tyle pytanie co uzupełnienie. Cytuję:

Zydzi – najwięksi wspólcześni masowi mordercy

Zamiast burzyć niepowtarzalny 🙂 PKiN, porozbijajcie tęczowe światła. To nie emblem sex-zboczeńcow nawet, jak was żydlactfo kondycjonuje, tylko żydłackich 7 Praw Noego dla gojów, skrajnie rasistowskich i ludobójczych.

 
W linku Najazd i okupacja, a na koniec Polaków Prawa Noahidowe Potockiegoktóry sam z siebie będzie dla Pana niezwykle edukacyjny, proszę kliknąć na:

.

Zbigniew Worutowicz: Witam Pana, Nie wiem, na jakie Pana pytanie – proszę je sformułować – oczekuje Pan mojej odpowiedzi? Mogę tylko dodać w nawiązaniu do: „o sprawstwie Zbrodni Katyńskiej przez żydowskich NKWDzistów”

Że decyzję o ludobójstwie katyńskim – na wniosek Stalina, podpisało szesnastu (16) członków Komitetu Centralnego rosyjskiej partii rządzącej, a wśród nich Kalinin, na którego cześć nazwano dawny polski Królewiec, graniczący obecnie z Polską. Nie wiem, czy wśród tej szesnastki byli Żydzi, ale to nie miało znaczenia, bo Stalinowi nikt nie mógł się sprzeciwić.

Prosiłem swojego czasu polskie władze o protest w tej sprawie – tj. nazwy Kaliningrad – bez skutku, a nawet bez odpowiedzi.

.
PB: Panie Zbigniewie, Czytelnicy czekają. Proszę odpowiedzieć rzeczowo na moje merytoryczne uzupełnienie o Gułagu. Mam drugie, też z żydowskiego źródła, o sprawstwie Zbrodni Katyńskiej przez żydowskich NKWDzistów. Mam znacznie więcej:

.

Zbigniew Worutowicz: Szanowny Panie Szubert, Dziękujemy za Pana pocztę e-mail, przysłaną do Klubu Wymiany Wiedzy, cytowaną poniżej. Niestety brak w niej podstawowych zasad savoir vivre, – czyli dobrego wychowania – oraz jakichkolwiek zasad logiki, racjonalizmu oraz po prostu prawdy. Np. równie dobrze, jak Pan napisał o terrorze „żydo-bolszewickim”, mógł Pan napisać o terrorze „gruzińsko-bolszewickim”, jako że Stalin był Gruzinem.

Z tych powodów nie podejmiemy z Panem – łatwej skądinąd polemiki, dotąd dopóki nie przyśle nam Pan tekstu, chociaż na trochę wyższym poziomie, spełniającego przy okazji warunki załączonego Kodeksu KWW – np. w odniesieniu do prawdy Arystotelesa oraz racjonalizmu Bocheńskiego.

Z pozdrowieniami, — Zbigniew Worutowicz, Prezes KWW

P.S. Fragment z encyklopedii: „Stalin był antysemitą otoczonym przez samych antysemitów”.

.
PB: Andrzej Szubert jak zwykle powiedział co trza, dorzucę dla Pana Zbyszka Worutowicza gwoli edukacji: Zydzi – najwięksi wspólcześni masowi mordercy

Zamiast burzyć niepowtarzalny 🙂 PKiN, porozbijajcie tęczowe światła. To nie emblem sex-zboczeńcow nawet jak was żydlactfo kondycjonuje, tylko żydłackich 7 Praw Noego dla gojów, skrajnie rasistowskich i ludobójczych.
W linku Najazd i okupacja, a na koniec Polaków Prawa Noahidowe Potockiego, który sam z siebie będzie dla Pana niezwykle edukacyjny, proszę kliknąć na:
Tam znajdzie Pan, kto chce tęczowych świateł, co oznaczają i który prezydęt także tego pragnie dla Polaków. Zapraszam na moje blogi. Edukacji do końca życia wystarczy :))

.
Otylia Zigman: SŁUSZNA UWAGA PANIE WALERIANIE, GDYŻ JA TAKŻE NIGDY O TYM NIE SŁYSZAŁAM ANI SIĘ NIE NIE UCZYŁAM, ŻE TO SŁOWIAŃSCY ROSJANIE BUDOWALI KOMUNIZM I ZAKŁADALI OBOZY ZAGŁADY???
.
Walerian Dąbrowski: Bardzo dziękuję panu Zb. Autorowi o podszkoleniu historycznym mnie. Do tej pory nie wiedziałem nic o obozach zakładanych przez Rosjan po tzw Rewolucji Październilowej i utworzenia Państwa p/n ZSRR.
.
Andrzej Szubert: Uwaga na PISraelitę Zbiga Worutowicza, kolportera Gazety żydo-polskiej ze strefy wolnego od prawdy słowa.
Panie Worutowicz – pańska proPiSraelska propaganda od zawsze ląduje u mnie w spamie i na pańskie hasbarskie brednie nigdy nie zaglądałem. Tym razem, gdy kasowałem spam, zwróciłem uwagę na tytuł maila i zajrzałem do niego. Mam pytanie – dlaczego wy, PiSraelici, Prawdziwi Polacy w jarmułkach, tak nienawidzicie Rosjan?


Obecne rządy PiSraela są finalizacją przerabiania Polski w Polin, Judeopolonię – państwo polskie rządzone przez Żydów, w którym Polacy przerobieni zostali w ludzkie wywłaszczone z majątku narodowego bydło robocze.

Proszę się nie wysilać i nie zasypywać mojej poczty żydo-pisraelskim gównem. Mnie pan na te żydowskie brednie nie nabierze.
Dodam, bo zapomniałem – największą ilość więźniów i ofiar gułagu i terroru żydo-bolszewickiego stanowili Rosjanie – ich poszło do piachu co najmniej 45 milionów. Plus z 10 milionów ofiar wojny domowej w latach 1917-1924. Nazywanie żydo-bolszewickich obozów koncentracyjnych “rosyjskimi” jest takim samym żydowskim propagandowym kłamstwem jak nazywanie hitlerowskich obozów koncentracyjnych “polskimi”.
A od Pałacu Kultury wara. Tylko wszystko szabrować i burzyć potraficie, pisraelskie szumowiny…

.
Zbigniew Worutowicz: Moi Drodzy, Przesyłam dla informacji do Waszej wiadomości i oceny – moją polemiczną korespondencję, z jednym z polskich posłów na Sejm… Trudno w to uwierzyć, ale to fakt. Wam pozostawiam ocenę i komentarze do tej korespondencji. Dla zachowania poufności – usunąłem z poniższej korespondencji; nazwisko i dane kontaktowe tego posła.

Z pozdrowieniami, Wasz Zb.

P.S.2.

1) Stalin został otruty przez Berię w 1953 roku – nie umarł śmiercią naturalną.

2) Stalin rzeczywiście cenił inteligencję Polaków, dlatego jej kwiat wymordował w ludobójstwie katyńskim oraz w rosyjskich obozach koncentracyjnych zwanych „gułagami”, gdzie życie straciło ok. 6 milionów Polaków. Był to holokaust znacznie większy od „rozreklamowanego” żydowskiego.

Przy okazji informuję, że w rosyjskich obozach koncentracyjnych życie straciło ogółem ok. 60 milionów ludzi, a we wzorowanych na nich niemieckich obozach – życie straciło łącznie ok. 11 milionów ludzi.

3) Referendum w 1947 roku zostało sfałszowane przez Rosjan – w myśl dewizy Stalina, że: „nieważne, kto głosuje – ważne, kto glosy liczy”.

4) Z Pańską wiedzą zademonstrowaną poniżej – to Pan szkodzi Polsce – jeszcze bardziej przez to, że jakimś cudem – został Pan posłem.

P.S. Ani słowem nie był Pan w stanie, odnieść się do faktów przedstawionych w mojej korespondencji poniżej.

Witam Pana,

  1. Proszę poszukać w słowniku wyrazów obcych znaczenie słów: „savoir vivre”.
  2. Głupota nigdy nie przekracza granic; gdzie stąpnie, tam jej terytorium. — Autor: Stanisław, Jerzy Lec

Z pozdrowieniami, Zb.

Głupoty pan piszę, urodziłem się we w II wojnę światową jako Polak, tamte czasy pamiętam i Stalinowskie też. Miałem 11 lat jak Stalin zmarł. Dodatkowo Ojciec mi mówił, co powiedział Stalin na spotkaniu w Jałcie z Prezydentem USA Trumanem i Churchill. Stalin powiedział, dajmy polakom wolną rękę, jest to naród inteligentny, sam sobie poradzi i zorganizuję państwo. Truman odpowiedział Stalinowi, nie Polska musi być komunistyczna w granicach ZSRR i poparł go Churchill. Polska jako państwo Socjalistyczne, nie była w granicach ZSRR i sama w końcu zadecydowała o swoim losie w  1947r referendum. Miała swoje państwo i odrębne granice i w 1975r była 7 potęgą gospodarczą świata przemysłowo rolnicze wg ONZ.  Obecnie jesteśmy państwem usługowym na 78 miejscu w świecie, kolonią zachodu bez żadnych perspektyw rozwoju. Nie wiem ile pan ma lat, czy budował PRL, bo ja tak, jeżeli nie, to nie ma prawa zabierać głosu, jeżeli pan jest “polakiem” to nie powinien pan szkodzić Polsce, jaka ona by była. Nie wiem czy zrozumie, jak się toczyła historia Polski, ta krótka.

Żadna niewola nie jest haniebniejsza od dobrowolnej — Seneka,” Epistuale morale”

Czy Polska musi umrzeć, aby Polacy żyli ?

Pierwszy rozbiór Polski został uchwalony głosami Polskiego Sejmu, przekupionego przez Rosjan i Prusaków. Odbył się zgodnie z polskim prawem.

Po raz drugi w tysiącletniej historii, znaleźliśmy się w podobnej sytuacji nie będąc tego świadomi, kiedy to Sejm RP w dniu  1.04 2008r. głosami większości, 384 posłów„pochodzenia nie polskiego”  zgodziło się na Konstytucję europejską,  czyli częściowy rozbiór Polski. I w dniu 17.04.2003 Sejm uchwałą sejmu niemal w 100% “ZA” “ANEKSJĄ” Polski do Unii Europejskiej, tz na 420 obecnych posłów, byłem sam jako poseł przeciwko uchwale Sejmu likwidacji narodowego państwa Polaków. Polską rządzi Bruksela, Berlin, Izrael i Waszyngton. Ustawy się piszę w Izraelu, cztery tygodnie temu, podawały media prawie wszystkich programów telewizyjnych i radiowych. Rządy niby nasze są kukiełkami wasalnymi w rekach obcych. Ludzie z niewiedzą historyczną, jak pan nie powinni zajmować się polityką. Nie będę więcej polemizować z panem jako Polak, Jeżeli jest pan odmiennego pochodzenia mnie to nie dziwi. Pokazałem panu kawa na ława. Dalej nie będę polemizował z miernotami.

Zdzisław

 

W dniu 2018-06-13 o 19:56, Zbigniew Worutowicz pisze:

Szanowny Panie,

 Dziękujemy za korespondencję, którą dał Pan nam szansę, aby wyprowadzić Pana z błędu.

Burzyć należy wszystkie pomniki i symbole – jak PKIN – okupanta i okupacji Polski.

 PRL nie była państwem suwerennym pod żadnym względem – również ekonomicznym – była pod rosyjską okupacją, ze wszystkimi tej okupacji konsekwencjami.

Eksportowaliśmy np. całe kompletne cukrownie na Kubę i do Wietnamu na rozkaz okupanta, bez żadnej zapłaty. Rosjanie wywozili nasz węgiel – bez żadnej zapłaty.

Bezpośrednio po tzw. „wyzwoleniu” – Rosjanie czołgami przewrócili wszystkie słupy zelektryfikowanej linii kolejowej Wrocław – Jelenia Góra, aby ukraść miedziany kabel tej linii.

Rosjanie rozbierali i wywozili/kradli wyposażenie/maszyny z fabryk na Dolnym Śląsku, które ja potem projektowałem i instalowałem od nowa.

 Podałem Panu fakty tylko mnie znane, której są na pewno fragmentem nieporównanie większej grabieży Polski przez Rosjan po wojnie.

Oprócz grabieży – Rosjanie, już o wojnie zniszczyli większość zabytkowych pałaców we Wrocławiu, które wojnę przetrwały.

 Półki sklepowe przeważnie świeciły pustkami. Mam do dzisiaj odpowiedź ze sklepu, gdzie wpisałem się do książki zażaleń we Wrocławiu, bo całymi tygodniami, nie można było kupić np. papieru toaletowego.

O wędlinach już nie wspomnę. Było wtedy jedno ze znanych powiedzeń: jaka jest różnica pomiędzy sklepem mięsnym przed wojną i w PRL-u?

Odpowiedź:

Przed wojna na sklepie mięsnym było napisane RZEŹNIK, a w środku było mięso.

W PRL-u na sklepie mięsnym było napisane MIĘSO, a w środku był rzeźnik.

 Jest Pan pewnie bardzo młody, i rodzice nie przekazali Panu wiedzy o PRL – stąd Pana błąd m.in. o ekonomicznej suwerenności PRL-u.

 Co do „kolonii UE niemieckiej”, to częściowo się zgadza, co zawdzięczamy rządzącej przez osiem (8) lat Polską mafii PO-PSL, ale od 2015 roku to się na szczęście zmienia i po raz pierwszy od 1939 roku, jest Polska na drodze do pełnej suwerenności i wolności.

 Serdecznie pozdrawiam,

 Zbigniew Worutowicz

Prezes Klubu Wymiany Wiedzy

P.S.1

Dołączam nasz Kodeks KWW, bo może go Pan nie otrzymał wcześniej.

P.S.2

Już po napisaniu do Pana powyżej – zajrzałem na Pana stronę internetową, gdzie jest podana data Pana urodzenia, która mnie zaskoczyła.

Wszystko, co napisałem o PRL-u widział Pan sam – nie tylko, jako dziecko.

Nie wiem w tej sytuacji, jak objaśnić Pana niewiedzę i błądzenie w opisanych sprawach, co jest szczególnie szkodliwe, jako, że jest Pan posłem.

Van: Zdzisław Verzonden: środa, 13 czerwca 2018 17:47

Aan: Zbigniew Worutowicz <[email protected]>
Onderwerp: Re: Strefa Wolnego Słowa, z pozdrowieniami od Zb.

To co jeden człowiek pobuduję, a żywioł nie przewróci, to drugi człowiek nie powinien niszczyć. W PRL-u mieliśmy na pułkach sklepowych 100% towarów polskich, produkowanych w polskich zakładach, byliśmy państwem suwerennym ekonomicznie, ze swoimi  granicami państwa narodowego… W III RP mamy na półkach sklepowych mamy prawie 100%  towarów obcego pochodzenia, jesteśmy kolonia zachodu, bez granic wchłonięci przez imperium UE – niemieckiej na wzór ZSRR. Ten, kto się dopomina, dopuszcza zburzenia Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie jest okupantem, powinien iść do więzienia i tak w najbliższym czasie tak będzie, tez za zburzenie całej Polski. Zdzisław Jankowski

W dniu 2018-06-13 o 09:36, Zbigniew Worutowicz pisze:

http://www.gazetapolska.pl/ uploads/pdf/17488341348808.pdf

http://tv-trwam.pl/na-zywo

http://telewizjarepublika.pl/

A poza tym uważamy, że Pałac Kultury i Nauki im. Józefa Stalina – symbol powojennej okupacji Polski – musi zostać zburzony!

 

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/