Rafał Gawroński bredzi o niepodległości

Andrzej Szubert: Piotrek, Gawrońskiemu od tych “judeosatanistów” kompletnie odbiło. Z tym że i on sam to judeosatanista. Judeo – bo wyznaje nadjordańskie wymysły i judeo-boga oraz wierzy w judeo-biblię, a satanista, bo wierzy (choć go nie czci) wżydowską i krystowierczą bajkę – “Szatana”. Tu tylko nadmienię, że jakiś czast temu generał jezuitów wypaplał  się i przyznał, że “Szatan” nie istnieje, że jest tylko biblijną i teologiczną personifikacją nieosobowego zła.

Bredzi Gawroński o odzyskaniu niepodległości na kongresie wiedeńskim. Tam tylko zatwierdzono stan faktyczny, przy czym sprawy polskie były drugoplanowe. Więcej kłócono sią o granicę francusko-niemiecką i o granice kulkunastu pażstw powstałych po upadku imperium Habsburgów i Otomanów (Czechosłowacja, Węgry, Rumunia, Bułgaria, Grecja, Serbia iinne). Były spory o granice Litwy, Łotwy i Estonii. Polskę przyklepano jako główne ogniwo kordonu sanitarnego osłaniającego zach. Jewropę od żydo-bolszewii, która podbiła i zniewoliła Rosję.
Odzyskanie niepodległości zawdzięcza Polska przegranej w wojnie i upadkowi wszystkich trzech zaborczych monarchii. Wytworzyło to pustkę, którą Polacy, choć przeszkadzali sobie nawzajem, wykorzystali. Ten stan rzeczy rotszyldowski kongres musiał tylko “zatwierdzić” i jedynie nieco zretuszować granice.
Odzyskiwanie niepodległości było procesem trwającym tygodnie i nikt nie jest w stanie ustalić dnia, kiedy Polska ją odzyskała. Czy było to 7 października, gdy rada regencyjna ogłosiła niepodległość? A może 23 października, gdy powstał rząd Świeżyńskiego?A może dopiero w nocy z 6 na 7 listopada, gdy powstał rząd Daszyńskiego? Albo i dopiero 19 listopada po zakończeniu ewakuacji z Polski okupacyjnych wojsk niemieckich?
Mamy dat i zdarzeń w październiku i listopadzie 1918 do wyboru i do koloru, aby którąkolwiek z nich uznać za dzień odzyskania niepodległości. Sanacja w 1937 roku wybrała datę 11 listopada, aby odzyskanie niepodległości kojarzyło się z przyjazdem Selmana luksusową niemiecką salonką (pociągiem specjalnym) do Warszawy. Dla mnie jednak 11 listopada nie jest świętem – raz że to wymysł sanacji, dwa – w zniewolonym państwie nie świętuje się niepodległości.
Co się tyczy ultra giga turbo świra Szczytyńskiego… Ma trzy giga szajby:
1) Szajba kosmologiczna.
wg Szczytyżskiego wszechświat jest gigantyczną pustą w środku kulą (jak wydmuszka czy nadmuchana diża piłka. Ziemia nie jest kulą, planetą a kawałkiem wewnętrznej ściany wszechświata/wydmuszki. Nawet nie jest płaska jak u płaskomózgowców a lekko wklęsła. A Słońce i wszystkie gwiazdy i galaktyki znajdują sią w centrum kuli-wydmuszki. Ci jest na jej zewnątrz – tego nie zdradził. Dodam, że do tego wniosku doszedł na podstawie żydo-biblii, co pokazuje, jak potrafi człowieka ten żydowski wymysł ogłupić.
2) Szajba lingwinistyczna.
Także na podstawie żydo-biblii Szczytyński doszedł do wniosku, że prajęzykiem ludzkości był język polski – był językiem wszystkich ludzi przed wyssanym z palca żydo-biblijnym “potopem” splagiatowanym zresztą z sumeryjskiego mitu o Gilgameszu. W domyśle – zakże Adam i Ewa, oraz wąż kusiciel gadali po Polsku. Jahwe zresztą też. Dopiero po potopie przy budowie wieży Babel nieskończenie miłosierny pomieszał ludziom języki i tak powstały wszystkie inne języki obce. Twierdzi też, że wieża babel nadal istnieje, tylko że ukryto ją przed oczami ludzi bubując w Turcji 8bo tam ją zlokalizował) zaporę na rzece, przez co powstałe jezioro zaporowe zatopiło wieżę Babel. Ale jak masz sprząt płetwonurka to możesz to sprawdzić.
3) Szajba turbolechicka.
Wprawdzie nie tłumaczy wyraźnie Szczytyński, jak, kiedy i dlaczego mówiący prajęzykiem polskim ludzie opuścili ich “ojczyznę” – bliski wschód – i wylądowali nad Wisłą, ale utworzyli oni wielkie imperium od Atlantyku po Pacyfik – cała Europa i cała północna i środkowa Azja była imperium polskim. Mur chiński to też dzieło Polaków. Choć nie wiadomo, przeciwko komu go zbudowali, skoro ich ziemie sięgały aż po Atlantyk po drugiej stronie Uralu. A język rosyjski to żargon języka polskiego.
Reasumując – wymysły Szczytyńskiego to szczyt szczytów trzech szajb: kosmologicznej, lingwinistycznej i turbo-lechickiej. Takich jak on powinno się trzymać w szpitalach bez klamek.
.
PB: Andrzej, to nie jest polemika z Gawrońskim, tylko obnażanie — do publikacji na blogu gwoli edukacji o 100-leciu żydłackiej “niepodległości” 🙂 
A propos, turbo-hiper-super–lechici jacyś kolportują: 1.5 DIALEKTY JĘZYKA POLSKIEGO. STAROŻYTNY JĘZYK POLAKÓW NAJSTARSZY NA ŚWIECIE. Szczytyński, Wrocław https://www.youtube. com/watch?v=ymPZZXFn9hc
:)))
Dorzucę, że u MonitoraPolskiego, Gawroński z marszu zakwalifikował mnie do swoich 🙂 “judeosatanistów”, kiedy nie zgadzałem się z nim merytorycznie w forumowej dyskusji.
Potocki także z marszu wysłał mnie, wroga “jego” narodu polskiego, na “banicję” do Kanady, gdzie mieszkam od l. 1970-ych hihihi Z marszu chamsko pod prostacką publiczkę polacką, chrabja ożydza porządnych Polaków: Prezydent Hrabia Potocki poniża patriotów, roszcząc szemraną sukcesję
 
A dziś voila! gdzie znalazł się agitacyjnie z kolażowym ożydzaczem Bizoniem:
 
Pamiętasz też zapewne Robercika Brzozę, któremu Gojowy Marucha Wiechowski dał ściek do ożydzających rzygowin na nas, w odwecie “branżowym”. Ferajna wiechowska dorobiła się szlabanu w Kanadzie…  Udział wzięło kilka portali w tym VolnaPlusqva i Alexjones.pl, miliony odsłon  :)))   To za bagatelne zdemaskowanie brzozowego stręczenia Polakom żydłackich “inwestycji”: Panu Robertowi Brzozie po demonstracji siły  w “branży”
Najwięksi nasi patry-joci jelitarni mają tendencję typowo żydłacką: wskazują na ofiarę “łapaj złodzieja” rabując Polakom szare komórki buhaha
.
Andrzej Szubert: Piotrek, nie dyskutuję ze świrem, który wypisywał idiotyzmy, że niby (wyssani z palca) w żydo-biblii Adam i Ewa w wyssanym z palca “raju” rozmawiali po polsku. Mój komentarz pod tym  katodebilnym bełkotem (A wąż kusiciel też gadał po polsku?) czeka od pięciu lat na zatwierdzenie:
Zamiast tego gnida świr Gawroński jeszcze szczuł na mnie (na Ciebie też), że niby “opluwam Polaków”: Niejaki Szubert pluje na Polaków za to że ujaniają prawdę | Gawronski Rafzen’s Blog
A ja jedynie demaskowałem brednie tego polskojęzycznego katodebila, na dodatek świra turbo-lechity. Już samo to, że jest równocześnie świrniętym turbokatolem i turbolechitą świadczy, że to człowiek niepoczytalny. I stąd z takim nie dyskutuję…
PB: Rafał Gawroński wierzy w Traktat Wersalski i niepodległość?
Traktat był planem rotszyldziaków, tak jak Liga Narodów, potem ONZ i unie: najpierw obalić imperia i monarchie żywiołami “narodowymi”, następnie obalić państwa narodowe i podporządkować je żydłackim bruxelkom, na koniec scalić bruxelki w NWO, gdzie żydłak rządzić będzie “prętem żelaznym”.
W Turcji Ataturka żywioł “narodowy” był dyktatem krypto-żydlaków udających muzułmanów, donmeh. Rosja carska — wiadomo. W Polsce — sanacja lokaja żydłaków, Selmana/Pizduckiego, którą to “tradycję” chce kontynuować przylepiony do lubawiczerów i żydłactfa korporacyjno-baksterskiego, chrabja JZ Potocki, jak i ekipa lokajów żydłactfa PiSrealici czy ktokolwiek dopuszczony do władzy przez Bnai Brith, organ wykonawczo-nadzorczy żydłactfa globalnego.
W Niemczech potrzeba było scalenia w państwo narodowe, m.in. hasłami Anty-Słowiańskimi i klasycznymi antysemickimi (podobnie jak na Ukrainie banderowskimi, a w Chorwacji ustaszowskimi): od Wiosny Ludów, bismarckowskiej II Rzeszy (rozbiory Polski i stłamszenie powstań, żydłacka I wś.), poprzez Republikę Weimarską, po nacjonal-socjalistyczną III Rzeszę syjo-hiterowców. Kontynuacja po żydłackiej II wś. jako narzędzie banksterii w Europie. Zjednoczenie NRF i NRD po żydłackim obaleniu Muru Berlińskiego, główna rola w tworzeniu i umacnianiu UE.  Użyteczni idioci solidurnościowcy szczycą się swą rolą w realizacji żydłackiego planu rotszyldziaków w jewżopie…
Po obaleniu imperiów i utworzeniu “niepodległych” państw narodowych, przyszła kolej na ich odnaradawianie i “scalenie” w uniach, celem obalenia na korzyść kontynentalnej władzy żydłackiej ku NWO.
Wszystko jest tu na podst. badań: Judeocentrycy i masowe zbrodnie, a Rafzeny rajcuję o oczywistościach, konfabulując gdzie braknie im faktów. Może nabierze Garonski myśleniaq systemowego, np.
 
...żydzi amerykańscy zawsze byli sojusznikami żydów z Rosji od roku 1917
Żydłactfo, przynajmniej w histori nowożytniej, działa jako internacjonalny konglomerat wpływu/władzy. Czemu rozdrabniać na państwa itp. wg mentalności goja narodowego? Od wieków wytresowali tak żydostwo rabini terroru talmudycznego (Izrael Szahak Żydowskie dzieje i religia). To do nich zwróciło się żydostwo iberyjskie po poradę, gdy doszło do Reconquisty. Nieprzypadkiem, wysoko w hierarchii obecnej władzy żydłackiej globalnej są lubawiczerowie, którzy kontrolują większość sekt judaizmu i mają ogromny wpływ także na “judaizm” świecki tj. syjonizm.
…zapłacił najwyższą cenę tak samo jak L. Kaczyński gdy po deklaracjach w Izraelu, iż wojny w których biorą udział Polacy nie są wojnami Polski i Polaków zamordowano go w niewyjaśnionych okolicznościach
Prosimy o dokumentację tej wypowiedzi Kalksztajna jak i powodu zgładzenia go. Podpisał on żydłactfu zniewalający Polaków Traktat Lizboński, a w Knessecie deklarował oddanie Polin izraelskiej racji stanu bez wzgl. na nazwę reżimu we W-szawie.
Tera ja pozwolę sobie zakonfabulować 🙂
Realizacja planów NWO jest tak zaawansowana, że następny etap, totalna kontrola myśli, emocji, zachowań i działań gojów mają uny jak w banku: nowe generacje telekomunikacji komórkowej. w połączeniu z “chmurą” informatyczną i sztuczną inteligencją. Załatwi to też dodanie do pokonanych gojów na “Zachodzie” gojów muzułmańskich, o których totalne zawojowanie żydłactfo właśnie walczy. Już ich uzależnili od smartfonów itp., wykorzystali w wiośnie “arabskiej” i w nachoćstfie z najnowocześniejszymi dewajsami w łapach ciapatych. Toteż ze światem islamu podbój końcowy będzie technologiczny globalną “chmurą” informatyczną, zamiast zastosowanego na Zachodzie podboju ideologicznego i wojnami światowymi, trwającego wieki. Niewykluczone, że III wś. zostanie wtedy rozegrana między w 100% sterowalnymi gojami: chrześcijańskimi a muzułmańskimi, żeby odludnić świat o ok. 1/3.
Po przesiadce z konia USraelskiego na chińskiego, nie-muzułmańscy Chińczycy i in. Azjaci oraz Afrykanie zostaną na deser jako pracowity i wydajny żywiciel pasożydów. Odludnienie do ok. pół mld Ziemian zajdzie na nich, przed osiągnięciem żydłackiego NWO.
On Monday, June 25, 2018, 9:29:04 PM PDT, jaworscy
Gawronski Rafzen’s Blog
Il n’y a que la vérité qui blesse.
Dlaczego judeo-sataniści w Polsce obchodzą fałszywą 100 rocznicę niepodległości Polski ?
juin 9, 2018

Każdy Polak wie albo powinien wiedzieć, że Polska odzyskała niepodległość na mocy Traktatu Wersalskiego !

Przypomnę ze podpisanie tego dokumentu o charakterze międzynarodowym odbyło się w dniu 28 czerwca 1919 roku. Zatem policzmy; mamy rok 2018 wiec odejmujemy 1919 lat więc wychodzi 99 lat, a nie 100. Musiałem tak poczynić z uwagi na znane powiedzenie zamordowanego polityka i konkurenta o władzę dla PiS-u śp. Andrzeja Leppera, który zadeklarował: « Umiesz liczyć to licz na siebie ». Zatem policzyłem i wyszło mnie, że rok 2018 jest 99-ą rocznicą odzyskania niepodległości , a nie żadną 100-ną.

Przypomnę ze dopiero Traktat Wersalski ustalił wiele granic międzypaństwowych w Europie oraz wprowadził nowy ład polityczny. Więcej tutaj.

Po tym krótkim wstępie porządkującym fakty przejdźmy do tematu zasadniczego. I żydowska wojna światowa miała zasadniczy cel: obalić Cesarzy oraz Cara i tym samym zaprowadzić nowy ład cywilizacyjny polegający na ogłupianiu społeczeństwa tak aby nie było wiadomo kto jest kim.

W Polsce ta strategia jest skutecznie realizowana po dzień dzisiejszy ponieważ wszyscy żydzi twierdzą, iż w Polsce rządzą podobno Polacy gdy tymczasem nigdy od wybuchu kolejnej żydowskiej wojny światowej we wrześniu 1939 roku do dnia dzisiejszego Polacy nie byli u władzy ! Ale są i tacy co daliby się pokroić żywcem za demokrację talmudyczną;  tę po 1944 roku i tę po 1989 roku gdy tymczasem okupacja trwa w najlepsze, a jedynie zmieniła ona formę i dostosowała się do aktualnych wymogów ogłupiania ludzkości .

Aby zrozumieć ten cały geszeft należało iść pod Kancelarię Gubernatora Wykonawczego w Polsce na Al. Ujazdowskie 1-3 w Warszawie w dniu 03 czerwca 2018 ponieważ tegoż dnia obchodzono fałszywy dzień dziecka, a który wypada zawsze 01 czerwca. Zatem fałszywy dzień dziecka, tak jak fałszywa rocznica odzyskania niepodległości.

Miejsce to szczególne dla Polaków ponieważ właśnie tam znajdował się jeden z głównych ołtarzy całopalnych gdzie żydzi spalali Polaków w okresie wojny. I właśnie w tym miejscu urządzono huczną zabawę metodą dzieci szatana /Ew. Św. Jana 8: 44/ tak samo jak urządza się balangi w muzeum żydów  w Polsce.

Przypomnę że muzeum to stanęło na miejscu krematorium KL Warschau obozu koncentracyjnego dla Polaków. Musimy zauważyć także jakie tytuły były porozwieszane na płocie Kancelarii Gubernatora Wykonawczego w Polsce. Wszędzie było napisane NIEPODLEGŁEJ.

No cóż nie trudno nie zauważyć do czego ta setna rocznica i ta niepodległa mają odniesienie. Otóż judeo-sataniści swym odwiecznym zwyczajem ogłupiania ludzi świętują faktycznie 100 – ą rocznicę ich zwycięstwa i obalenia dwóch Cesarzy oraz Cara w Europie. Natomiast napis niepodległa nie ma nic wspólnego z Polską tylko z Europą.

Cóż zatem obchodzimy 11 listopada 1918 roku ? Otóż to święto powinno nazywać się świętem kolejarzy ponieważ tego dnia Piłsudski wysiadł z pociągu relacji Berlin Warszawa. Natomiast zawarcie zawieszenia broni podpisane tego dnia w Compiegne we Francji nie dotyczyło Polaków ponieważ nie byliśmy stroną w tym konflikcie i Nas po prostu ono nie dotyczyło. Rada Regencyjna jak i Piłsudski pełnili swe obowiązki z nadania żydów z Niemiec, tak samo jak pełni swe obowiązki D. Tusk w Unii Europejskiej z nadania niemieckiego wrogiego Polsce i Polakom państwa.

Jak powszechnie wiadomo Donald Tusk to udokumentowany agent niemieckiej policji politycznej STASI / ujawnienie i przekazanie dokumentów z zasobów niemieckich archiwów dostępnych publicznie przez b prokuratora i pełnomocnika Solidarności Pana Czyżewskiego/.

Żydzi z Niemiec przed obaleniem Cesarza /deklaracja samego Cesarza Niemiec/ wymogli na nim powołanie marionetkowego Królestwa Polskiego. W tym celu powołali Radę Regencyjną, która zamiast stać na gruncie tego do czego została powołana tj. Królestwa Polski i Polaków przekazała swoje uprawnienia wrogowi Królestwa de facto niemieckiemu agentowi. Ten fakt dobitnie świadczy, iż mieli oni realny wpływ na tych zdrajców Polski i Polaków jednocześnie realizując długoterminową politykę w Europie.

Polska odzyskała NIEPODLEGŁOŚĆ na mocy Traktatu Wersalskiego w dniu 28 czerwca 1919 roku !

Jest jeszcze jedna sprawa dlaczego judeo-sataniści w Polsce fałszują fakty. Otóż rzekomy sojusznik Polaków USA były sygnatariuszami tego Traktatu powołującego na nowo byt Państwowości Polaków. Z tego tytułu wynikały gwarancje dla Polski dotyczące suwerenności oraz Naszych granic.

Gdy we wrześniu 1939 roku judeo-sataniści z Niemiec oraz z Rosji napadli tylko na Polskę i Polaków natomiast żydzi w Polsce dalej cieszyli się autonomią władzy i tym samym wolnością USA miały obowiązek prawny wynikający z podpisania Traktatu Wersalskiego wypowiedzieć wojnę obydwom najeźdźcom. Co uczyniły USA sygnatariusz Traktatu Wersalskiego ? Otóż USA ogłosiły 05 września 1939 roku. iż są krajem neutralnym !

Raz zdrajca, zawsze zdrajca !

Już na koniec napiszę, że żydzi amerykańscy zawsze byli sojusznikami żydów z Rosji od roku 1917.  Przypomnę fakt oczywisty Powstanie Warszawskie i zakaz lotów z  amunicją i zaopatrzeniem dla Powstańców w Warszawie oraz inne fakty, a było tego naprawdę dużo. Dopiero J.F. Kennedy chciał tę politykę zmienić jednak zapłacił najwyższą cenę tak samo jak L. Kaczyński gdy po deklaracjach w Izraelu, iż wojny w których biorą udział Polacy nie są wojnami Polski i Polaków zamordowano go w niewyjaśnionych okolicznościach. A swoją drogą należy zauważyć że to nie ich intelekt był zagrożeniem dla żydów, ponieważ JFK w stosunku do Kaczyńskiego to jednak epokowa różnica ale ich deklaracje i zamiary.Dlaczego judeo-sataniści w Polsce obchodzą fałszywą 100 rocznicę niepodległości Polski ?

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/