[Dyskusja] Jeśli nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o…

PB: Jeśli dobrze zrozumiałem, projekt Konstytucji ma być spoiwem w jednoczeniu się Polaków wokół sprawy wyzwoleńczej. Można. Tylko trzeba przekazać narodowi w sposób strawny i do przyjęcia proceduralnie, tj. z ich partycypacją. Tymczasem mam od lat wrażenie, że pan Styrna wpycha swą konstytucję jak sztrasburgskim gęsiom. Żeby dotrzeć do odbiorcy, od jakiegoś czasu mantruje o lichwiarzach… apelując do pazerności rodaków?
Mamona jest drugorzędna w mentalności Słowian i taka powinna być dla chrześcijan. Bo wprowadzono ją z zewnątrz jako narzędzie podboju, kontroli i przemocy. W świecie islamu widziałem, jak ci, co mieli, autentycznie pomagali uboższym — rutynowo, bez fanfary datku:
– W restauracji w reprezentatywnej miejscowości Szarm El Szeich podchodzą do mnie żebracy. Właściciel wychodzi do nich, prosi o poczekanie na zewnątrz, za chwilę przynosi torby jedzenia dla nich.
– W jadłodajni dla kierowców tirów, zostawiam właścicielowi (obsługiwał mnie) spory napiwek (ok. 1/3 kwoty rachunku). On nie schował do kieszeni, tylko zaniósł natychmiast biedakowi sprzątającemu u niego. Gdybym wiedział, dałbym jeszcze więcej.
W tejże jadłodajni doświadczyłem słowiańskiego gestu od muzułmanów-kierowców. Gdy wszedłem na salę i przechodziłem koło ich stołu zastawionego typowym w Egipcie mnóstwem dań, gestem zaprosili, bym się dosiadł i skorzystał z obfitego jadła.
Zjudaizowanie mamoną pokutuje u potomków prawdziwych Słowian powiedzeniem Jeśli nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze… Nic błędniejszego, powinno być …to chodzi o podbój i zniewalanie.
.
Andrzej Wiącek: …ma byc w niej IDEA, WIZJA I okreslona WIZJA
TO DOPIERO MOZE PORWAĆ, ta IDEA może porwać ludzi. Najlepiej jak by była na A4 i ma byc o jak najbardziej ogolnych zasadach aby potem WYPEŁNIAĆ je dekretami PREZYDENTA PAŃSTWA POLAKÓW POLSKI. Jeszcze lepiej jak by powstawała w toku pracy jak umysł ula kiedy to częsciwe rozumienie stworzy całosć która jest WIĘKSZA
Dokąd zrozumienie IDEI wizji i misji czyli powołania nie zostanie zrozumiane ,przez Pana także i zrozumienie, że przeglądając co inni na tym polu osiagnęli i dokonali jak np amerykanska TO NIC PRZELOMOWEGO SIĘ NIE WYDARZY
Praca nad zasadami funkcjonowania Państwa Polakow Polski kiedy każdy może dołożyć swoje pomysły zrodzi WSPÓLNOTĘ zrodzi RÓJ i umysl roju , nazywany w literaturze umysl ula zaowocuje czymś większym a w czasie pracy nad zasadami ZRODZI SIĘ POCZUCIE WSPÓLNOTY
Wspólnych zasad idei poglądów na funkcjonowanie Polski Państwa Polaków. Jedną z tych zasad jest funkcjonowanie pieniądza i podatki np :

8. My Naród Polski ustanawiamy na terenie Naszego Państwa Polska od WSZYSTKICH I KAŻDEGO kto otrzymuje cokolwiek BEZ ŻADNYCH WYJATKÓW po wieczne czasu na zawsze bez możliwości zmiany czy obejścia jeden jedyny PODATEK w wysokości 10% OD PRZYCHODU OPRÓCZ SPADKÓW tak jak to już Bóg przykazał bez żadnych wyjątków czy zwolnień tak aby każdy miał swój JEDYNIE sprawiedliwy Dumny Udział w Swoim Państwie.

.

PB: A gdzie Bein pisze, transwestyto Bizoń :))  jakoby to miała być Konstytucja Styrny… Zakpiłem z propozycji “działania” bizoniowego na pustyni świadomościowej, bo żadna konstytucja nie ma sensu, dopóki Suweren nie ma władzy, by ją egzekwować. Ażeby odzyskał władzę, musi się wpierw uświadomić, np. ożydzacze odszołomić :))
Pan Bizoń z widłami zdobędzie suwerenność dla narodu, wtedy wybierzemy sobie Konstytucję.
.
J. Bizoń: No i mamy typowy przykład Beina (obojnaka) dyskutującego z samym sobą.
No, bo gdzie z tego poniższego wynika, że to ma być Konsytuacja Kęcka?
“Trzeba koniecznie zacżąć od nowej konstytucji dla Polski, tak jak powiada Pan Styrna (husarz)”. Pan Styrna zdał sobie z tego sprawę i stąd powstała jego wersja konstytucji, bo konstytucja to fundament projektowanej  budowli, którą chce się budować. Pan Bein napisze własny projekt konstytucja dla Polski, a nie dla Izraela, i nie będzie zazdrościł Panu Styrnie.
On Friday, June 29, 2018, 1:50:37 PM PDT, Józef Bizoń: “Trzeba koniecznie zacżąć od nowej konstytucji dla Polski, tak jak powiada Pan Styrna (husarz) i koniecznie bez Piotra Beina (obojnaka – raz podającego się za Żyda, innym razem za Polaka, w zależności od okoliczności) – fałszywej flagi, bo nadaje on się jedynie do dyskutowania sam z sobą i uwalania każdej istotnej mądrej inicjatywy Polaków wraz z tymi Polakami.”
PB: No to mamy genialną inicjatywę, która uwolni Polaków: wyznaczonych przez mgra inż. Józefa Bizonia, “żydów” beinowych usunąć szwadronami Cichockiego pod dowództwem Sióstr Łowi(e)ckich, następnie wprowadzić Konstytucję Kęcką Styrny.
Popatrz Józefie, jeden bein cały naród hamuje buhaha
…czyli dyskusja beina ze sobą :))
On Friday, June 29, 2018, 1:50:37 PM PDT, Józef Bizoń: Trzeba koniecznie zacżąć od nowej konstytucji dla Polski, tak jak powiada Pan Styrna (husarz) i koniecznie bez Piotra Beina (obojnaka – raz podającego się za Żyda, innym razem za Polaka, w zależności od okoliczności) – fałszywej flagi, bo nadaje on się jedynie do dyskutowania sam z sobą i uwalania każdej istotnej mądrej inicjatywy Polaków wraz z tymi Polakami.
—– Original Message —–

From: Piotr Bein To:Andrzej Wiącek Sent: Friday, June 29, 2018 9:49 PM
Subject: Re: Na Neonie24 ma Pan…Niestety ale jest faktem bo…. POTRZEBUJEMY NA NOWO ZADEKLAROWAĆ WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ, bo …
Dzięki, Panie Andrzeju Wiącek.
Z powodu nawału materiałów na temat, proszę o pomoc w selekcji. Potrzeba też opinii od komentatorów zagranicznych, nie-żydłackich.
Artykuł sensowny, tylko kto unieważni żydłacką “poprawkę” do ustawki o IPN? Autor nic nie proponuje — a co możnaby zasugerować, gdy leżymy i kwiczymy? Pan Husarz proponuje dobrać się do lichwiarzy, Pan Kazimierczak sugeruje coś z bronią, inni orędują za wyborami naszych do rządu.
Nie nie ma to rąk ani nóg. Naród strzelać nie potrafi, nawet gdyby odebrał broń bandyckim okupantom. Lichwiarze są bezpieczni w swoich City, sterując światem poprzez klawiaturę, żydosłużby, merdia. Żadne wybiury nie zmienią stanu rzeczy jako tkwiące w systemie narzuconym przez żydłactfo… zlikwidowali nawet wymóg kamer w lokalach wyborczych. Mamy kukizowców — i co się liczy ich głos w Knessejmie? Popisdzielce “zjednoczyli się” poddańczo do żydłackiej poprawki w ustawce, nie zachowując już nawet pozorów odmienności politycznej.
Pytanie o metodę uskutecznienia zmian w Państwie Suwerena pozostaje zatem bez odpowiedzi.
Prawodawstwo Polin zapuściło korzenie w partiokratyczne bezprawie, wystarczy spojrzeć na ciąg ustaw ludobójczych rażąco przeciw Polskiej Racji Stanu od lat. Albin Siwak w niedawnym wywiadzie ze Sławkiem Zakrzewskim podejrzewa, że władzę ws. holokozdowo-odszkodowaniowych przejmie wymiał spławiedliwości Polin. Ten sam który w dupie ma żądanie z ONZ ws. Dra Piskorskiego. Pod tym kątem należałoby analizować teraz poprawki i ustawki w temacie.
Obawiam się, że bez przywrócenia Polski Suwerena, proces upadlania potoczy się z górki ku wykończeniu Narodu Polskiego. Wygląda na to, że Polskę i Polaków żydłacy obrali na testowanie wprowadzania NWO w Europie Śr.-Wsch., gdzie holokozdowe pszyjemności czekają Litwinów, Ukraińców, Białorusinów… Całe narody będą obciążane w myśl talmudycznego precedensu na Polakach, głównych ofiarach żydłackiego Holokaustu. Nawet bez bicza holkozdowego, żydłactfo ma sposoby i środki opanowania narodów w regionie (kazus Ukraina).
Sierżant z banksterskim Moraw-ickiem i Dudaszem będą miłym wspomnieniem, gdy “rządzić” będzie żydłacki lokaj, jak w USraelu otoczony świtą bezpośrednich przedstawicieli banksterii, żydokorporacji i syjonistów, a do “negocjacji” z bratnimi narodami Słowian jeździć będzie jego żydłacki pociotek.
.
Andrzej Wiącek: …przegląd zdań, opinii i poglądów, bo piszą i komentatorzy mieszkajacy za granicami Polski. WOLNOSCIOWY  zdrowy pogląd przedstawia Pan miarka. A jest wysyp artów i to od chwili uchwalenia do teraz a i przez tydzień nowe będą powstawały: http://www.neon24.pl/
 
.
PB: Proszę nadsyłajcie materiały na temat poniższy, z mediów gównego ścieku jak i niezależnych, z kraju i zagranicy, gdzie mieszkacie. Znam angielski, gorzej niemiecki, nieco rosyjski i skandynawskie. Z innych języków proszę tłumaczyć tytuł i najważniejsze. Z góry dziękuję! WYDANIE SPECJALNE KneSSejm Polin — poprawka do ustawki o IPN

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/