Andrzej Dziąba (NowaPolska) znalazł motyw profitu w datkach Beina, ale nie ujawni :)))

PB: szkalować = mówić o kimś źle, rzucać oszczerstwa; obmawiać, oczerniać;

Kliknąć na link w nazwisku, łączy z oszczerstwem Dziąby na Beina.
Od kiedy opublikowanie szkalowania jest szkalowaniem?

W dniu 4 sierpnia 2018 14:18 użytkownik Piotr Bein:

[…] Panie Dziąba, nie wiem o jaki paszkwil chodzi, proszę zaznaczyć “czerwone” (jestem daltonistą) wielkimi tłustymi literami.
pozdrawiam
pb
On Friday, August 3, 2018, 11:50:02 PM PDT, Andrzej Dziąba <rs.nowapolska@gmail.com> wrote:
Szanowni Państwo!
Uprzejmie proszę o wpłynięcie na dr Piotra Beina, aby zaprzestał szkalowania mnie na swoim blogu publikowanym w internecie. Szczegóły znajdują się poniżej
Z poważaniem. Andrzej Dziąba.
 .
czw., 2 sie 2018 o 12:13 Andrzej Dziąba <rs.nowapolska@gmail.com> napisał(a):

Panie Piotrze Bein! Jeśli ten paszkwil poniżej zaznaczony na czerwono nie zniknie w ciągu 24 godzin, podejmę wobec Pana poważne kroki odwetowe. Pozdrawiam. Andrzej Dziąba. 

Lipcowy Śmietnik Narodowy
Wielki Wróg Polaków: Szewach Weiss
Oszołom Łacinniczy: Grzegorz Braun
Szubrawiec Nie-polski: Jan Zbigniew Potocki
Eko-Hipokryta: prof. dr hab. Piotr Tryjanowski  (Instytut Zoologii U. Przyrodniczego)  
Manipulator Extraordinaire: Jan Sposób
Oszczerca-Niewdzięcznik: Andrzej Dziąba(NowaPolska) 
Oszczerca-Recydywista: Danuta Radwańska Vollus

.
PB: Panie Dziąba […] W ubr. poświęciłem kupę godzin na poparcie i wsparcie pana Nowej Polski. A pan, nawiązując do mego komentu nt. Pokuty w Gietrzwałdzie, “podziękował” wczoraj tak:

On Sunday, July 1, 2018, 11:11:43 PM PDT, Andrzej Dziąba <rs.nowapolska@gmail.com> wrote:
Panie Bein!
 Za prawdę się nie pokutuje, a co najwyżej cierpi. Ujawniłem prawdę o Panu jako faryzeuszu, mającego najwięcej z Nikodema i Józefa z Arymatei, sporo z Szawła z Tarsu i Trochę z Kajfasza i Annasza. To nie jest jeszcze najgorsza opinia. Nie zamierzałem do tego wracać, ale Pan przy każdej okazji mi wypomina ożydzanie i próbuje wprowadzać w stan poczucia winy. Ja jestem odporny na takie prymitywne zagrywki. To manipulacja. Gdyby Pan był od Ducha Dobrego, zakładając nawet moją winę, wybaczyłby mi Pan. Ale Pan jest od Ducha Złego.

Wspierając mnie w poprzednim roku również finansowo, miał Pan w tym interes osobisty i jeszcze jakiś, którego nie ujawnię. Uważam, że finansowo nie wspierał mnie ze swego. Być może jeszcze Pan na tym zarobił, ale nie mam na to dowodów. Wspierał mnie Pan mając nadzieję, że będę kimś wg Pana wyobrażenia, tak jak w przypadku Judasza i Chrystusa. Nie uważam oczywiście Pana za Judasza, a siebie za Chrystusa.
Mimo wszystko proszę mi wybaczyć. Panu będzie z tym lepiej.

Pozdrawiam. Andrzej Dziąba.

Dołączam i tę potwarz do kosza z pana brudami w Pralni. Ubolewam, że znów ma pan urojenia — w wyniku gietrzwałdzkiej “pokuty”?
Pogrąża się pan głębiej niż w szokujących objawach pana charakteru pod koniec ubr. Nie udowodnił pan tamtych twierdzeń o moim domniemanym sobie zachowaniu czy charakterze, a dokłada pan równie zmyślone. Ma pan chorego ducha, wynikiem jest posądzanie sprzyjających ludzi o to, co samemu się ma.
Nie wybaczam bez otrzymania wyrazów szczerej skruchy i równie szczerej prośby o przebaczenie. Pana powtórzone potwarze pod faryzeji ani nowe o profitowaniu i ukrytych motywach mego wsparcia nie odbieram jako skruchy, a tym bardziej szczerości.
To bardziej dla pana ducha niż mej satysfakcji. Z nakazu chrześcijańskiego i “kontynuacji” patronatu nad pana działalnością społeczną, nie zaniecham napominać pana.

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/