[Dyskusja] Jack Caleib ma w swym ręku złoty róg — czy wykorzysta dla sprawy narodowej?

PB: Jack Caleib ma w swym ręku złoty róg. Od niego tylko zależy, czy wykorzysta dla sprawy narodowej.

Dokładnie to, Panie Krzysztofie. Nie chodzi o marne 9 zł/mies. abonamentu na Jack Caleib. Tyleż płacę za utrzymanie konta w Polin na datki (których nie ma).
Gdy Kołodziejczaki, Kękusie, Rybaki i Wykluczeniu jak Kornatowicz zorientują się, w co gra Jack Caleib, przeniosą się gdzie indziej. Kopiuję do Mizi i jego grupy, żeby zmądrzeli. Strzelają sobie w stopę. Mój świeży koment na forum u Mizi na temat dostał same 5-gwiazdki.
Utartą i skuteczną metodą dochodu są datki dobrowolne. Redaktor Michalkiewicz od dawna tym sposobem, wychodząc naprzeciw info-potrzebom rodaków, ma przyzwoity dochód, przy frekwencji paruset do kilkuset wizyt/mies. Działalność medialna dla narodu w zespołach Jacka Międlara, Piotra Korczarowskiego i wielu innych też na tym polega. Przypadki Grzegorza Brauna i Witolda Gadowskiego pokazują, że można w niedługim czasie datkami zebrać sumę rzędu miliona zł.
Wielu wolnych strzelców skazanych na JewTube z dobrowolnych datków żyje (niektórzy nieźle, proporcjonalnie do jakości przekazu), także na Zachodzie: np. Brat Nataniel Kapner, James Corbett, BlackstoneIntelligenceNetwork (ojciec czworga), TheLastAmericanVagabond, Łukasz Rudkowski z zespolem WeAreChange …i Morris z Kambodży.
Ludzie wyczuwają patriotyzm na swe potrzeby i tym chętniej dają. Wbrew pozorom, miliony rodaków to nie lemingi, sami rozpoznają szczere narodowe sprawy i info-wojowników. A szprotki jak Bein i Pani Otylia pracują dla nich darmową kolportacją. Potencjał pokrycia odbiorców wynosi więc miliony Polaków. To więcej niż potrzeba na utrzymanie kilka razy liczniejszej grupy naszych narodowych mediów.
Pozysk można wzmocnić systemem atrakcyjniejszym niż paypal. Redaktorzy eMisjiTV i Pyta.pl korzystają z tego z powodzeniem. Fundacja Kingi Małeckiej-Prybyło, Pro-Life przoduje wg mnie w pozyskiwaniu datków na cele patriotyczne w przełożeniu na skuteczność (kosztownych) akcji. W przeliczeniu na liczebność swej publiki oczywiście.
.
Krzysztof Kornatowicz: rozumiem, że ten Miziak to JacCaleib, bo mi służby nie dopowiedzieli 😀Jeśli czuje się psychikę rzeczonego, to trzeba z tego korzystać .
Oczywiście, że w przypadkach “Kornatowiczów” blokowanie kucia gorącego metalu jest błędem w sztuce . To “Kornatowicze” są tym atraktorem, którym się ściaga uwagę do nabywania abonamentu . Do tego stal stygnie, więc to błąd podwójny . Nawet ja do dzisiaj mojego materiału nie czytam . Nie można nabić liczby słuchających, dokonać komentarza, skomentować komentarze idiotów – no, bieda panie, bieda !
.
PB: znamy się osobiście z Miziakiem

za podobne uwagi u niego na forum na tenże temat dostałem łapki w górę:   Lipiec 12, 2018 @ 6:20 AM nie wiem ile kontroli ma nad kuchnią kanału, na forum jest osobiście, to jego blog
można wychowywać miodem, a takich jak Mizia trza po wojskowemu 🙂 wiem jak do niego przemawiać — jego własnym stylem :))
w ostatnich latach parę razy wylałem mu zimny kubeł, potem przekonał się, że miałem rację (jazda na Olszańskiego, el-auta i SmartCity Moraw-icka)
.
Krzysztof Kornatowicz: Gorąca głowa – jakbym siebie widział .
Mimo wszystko – w czasie wojny nie strzela się do swoich 😀 Nawet jak kradną .
To jak na razie nasz jedyny YouTube-owy sojusznik . Pragmatycznie nie ma się co w tych okolicznościach nabzdyczać, bo go stracimy .
Ja nie sądzę, aby Jaka [Caleib] pomysł na opłaty przyniósł pożądany efekt . Raczej zmarginalizuje jego kanał . Jednak ja bym do niego nie strzelał
.
PB: pierwszy taki przypadek w historii netu! tylko polactfo albo żydłactfo zdolne jest coś takiego wymyśleć… paszli won!
.
JakCaleib <info@jackcaleib.com>: zatem prosze znalezc odpowiednia ilosc społeczników ktorzy opłaca koszty serwera i administracji
.

Wiktor Turowski:    :-))) oto ten który  prawdy sie nie lęka, ma Pan mnie przy boku
.

PB: Miziaku, mały qrva detal, a zepsuł rozpęd akcji Pana Krzysztofa… judaizacja Polaków, o czym od dawna bębnię

czy ja Ci bronię zarabiać? tylko czemu społecznicy naganiający “klientelę” muszą do tego dopłacić? korzystam z dziesiątek źródeł, nawet gdyby mnie było stać, to zakładanie kont i dosypywanie szekli zżerałyby czas…
zdecyduj się: w filmiku o usraelskiej kontroli drogowej w Polin mówisz, że ws. ważkich narodowych nie ma brzęczącej bramki
w prywatnym mejlu piszesz, że filmiki stają się bezbramkowe po 48 godzinach
napraw to albo nie zawracaj głowy… na pieprzenie się z tym linkiem do “żywca” z Panem  Krzychem zmarnowałem już więcej czasu niż zdechły już tasiemiec zajął
mam poważne blogi, jak coś obiecuję Czytelnikom, to dotrzymuję… zatem kasuję na obu blogach zapowiedzi pisane patykiem na wodzie
jak upłynie 48 godz. czy co tam, to proszę przysłać bezproblemowego linka
w międzyczasie Panie Krzychu, trzeba coś ludziom dać po fanfarowych zapowiedziach
.
JakCaleib <info@jackcaleib.com>: Niektore filmy na kanale JackCaleib są płatne, niektóre nie. Filmy płatne staje sie bezpłatne po 48h według uznania autora kanału. PS. Prosze pokazac mi jakokolwiek platforme gdzie filmy sa dostepne za darmo (badz bez reklam)
.

PB: Miziaku, Gówno będzie z tego. Nie będę co miesiąc płacił z PayPala 9 zł za pracę społeczną, naganianie Ci klientów, bo mi nikt nie wpłaca na PayPala.

Jeśli Ci woda sodowa do łba walnęła czy żeś się naćpał z asystentem i tak ma zawsze być, to idź do diabla.
A jeśli to pomyłka (zapowiadasz w filmiku o usraelskiej kontroli drogowej, że filmiki wagi ogólnonarodowej jak Pana Krzycha są bez opłat) to proszę naprawić i nie marnować mi czasu na ciuciubabki.
Panie Krzysztofie, jeśli ma Pan coś do opublikowania w Wydaniu Specjalnym, proszę podesłać, inaczej nie jestem zainteresowany robić za naganiacza i WS pójdzie do kosza, zostawię tylko oryginały na PiotrBein, żeby miał Pan linki do tekstów.
[Kopie komunikatów na kanale Jack Caleib przy próbach skorzuystania z materiałów:]
Przykro nam, ale ten materiał jest niedostępny dla Ciebie!
Jeśli lubisz to co robimy i chcesz abyśmy to kontynuowali proszę wspomóż nasze działania opłatą abonamentową (nie mylić z dobrowolnym wsparciem) aby utrzymać ten serwis (link poniżej).


Przejdź do swojego konta.

Konto Piotr Bein

Nie opłacone
Miesięczny dostęp do konta JackCaleib.com możesz dokonać na dwa sposoby. Korzystająć z SMS lub PayPal.

Miesięczny dostęp poprzez SMS

Wyślij SMS na numer 7943 o treści DOSTEP.JC i wprowadź kod otrzymany w SMS. Kosz SMS 9 PLN NETTO. Regulamin usługi SMS. Jeśli nie otrzymałeś kodu zwrotnego prosimy o kontakt pod adres hotpay@leadgroup.pl lub reklamacje@leaders.net.pl. Można również zadzwonić pod numer 570 910 002 i wyjaśnić sprawę od ręki.

Aktywacja

Miesięczny dostęp poprzez PayPal

Koszt ~9 PLN BRUTTO
Zapłać przez Paypal

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/