[Dyskusja] Głosujcie żkatolicy na Brauna preżydęta Judeopolonii, prowincji kościelnej Watykanu!!! — dokopiecie PiSraelowi i rebe Rydzykowi!!!

Andrzej Szubert: Król demaskuje żydo-katolika Brauna i dobrze! 

Niestety uprawia przy okazji ogłupiający turbo-lechityzm i polski szowinizm (gada o starożytnych Polakach), choć tożsamość polska to późny wynalazek – pojawiła się dopiero w XIV  wieku.
Wcześniej dominowała tożsamość plemienna, przednarodowa i przedpolska. Polaków wcześniej nie było – byli Polanie, Goplanie, Wiślanie, Mazowszanie, Ślężanie, Pomorzanie i inni.
Bredzi też król o domniemanym podstępnym wymordowaniu w 844 roku królów “wielkiej lechii”. Jest to Kompletna Ahistoryczna Bzdura. Zamordować można było zresztą ewentualnie tylko jednego panującego wówczas króla a nie królów. No chyba, że istniało więcej wielkich Lechii i lechickich królów równocześnie. Turbolechita Bieszk w jego poczcie wylicza jako 44 króla Koszyszko-Piasta panującego miłościwie w latach 842-862. Nikt go więc nie zamordował w roku 844:
Może by więc świrnięci turbolechici dogadali się między sobą, jak to było z tym rzekomym masowym królobójstwem królów wielkolechickich w 844 roku?
A prawda jest taka, że nie było “wielkiej Lechii”. To wymysł mitomanów, megalomanów i szowinistów utożsamiających wymyślonych “Wielko-Lechitów” z Polakami. Naturalnie starożytnymi Polakami. Wielka Lechia to taka sama wielka bujda na resorach jak wielki Izrael Dawida i Salomonawielkie królestwa Dawida i Salomona to legenda dostosowana do potrzeb teologii.
Oba wielkie królestwa zostały wyssane z palca przez oszołomstwo kompensujące sobie tymi wymysłami własny kompleks niższości.
Turbolechici nawet nie zdają sobie sprawy, że małpują żydowskie wymysły o “wielkim Izraelu”.
.

PB: Wysłuchałem Marcina Króla (PrawdaDlaPolaka, JaramJaram) i za tę krytykę katodebila konecznie łacińskiego (czy krypto-srula?) wyróżniam Króla w Poczecie Ludzi Lipca. Super-agent wpływu zżydłaconego Watykanu, Braun uważa mnie i pół mln prawosławnych w Polin za ludożerców!
Mego Przyjaciela, Andrzeja Szuberta i nie wiem ilu słowianowierców za takiegoż! Odczszczepieńców od zjudaizowanego katodebilizmu — takoż.
Wiele razy Braun excrement górnym otworem wydzielał dla użytecznych idiotów Polin, ale tym razem miarkę przebrał.
Brawo Marcin Król! Co nie znaczy, że go popieram ws. hiper-oszusta, mitomana, samozwańca, łgarza i ożydzacza JZ Potockiego.
.
Otylia Zigman: Pozbierał od popierających go pół miliona złotych, czy komuś z prawdziwych Polaków udało się kiedykolwiek nazbierać tyle pieniędzy?, nie słyszałam jeszcze o takim przypadku. Więc nie jest to tak do końca jak Pan myśli. A przedewszystkim ja nie uważam, że ta wiara jest z przekonania. To jest polityka cwaniaków robiona w Polsce, branie niemyślących na wiarę. Panie Andrzeju, jeśli do dzisiaj ciemnota ocenia każdego według tego czy dany osobnik jest wierzący czy nie, to każdy starający się dostać do “żłobu” będzie też wierzący!

Takiej oceny człowieka nie ma na całym świecie! Jakiego spustoszenia dokonał ten Kościół w Polsce, jest to naprawdę przerażające! I to jest powód beznadziejnej sytuacji w Polsce!

.
Walerian Dąbrowski: Przed G. Braunem ostrzegałem jeszcze przed jego kampanią wyborczą zaraz po wpadce na spotkaniu z Polonią amerykańską, gdzie wyrabiał sobie tzw popularność elektoralną w oparciu o KGP.
.
Andrzej Szubert: Pani Otylio, prędzej ja zostanę równocześnie cesarzem chińskim, hersztem Watykanu (papieżem) i prezydentem żydo-FED-u, niż Braun prezydętem Judeopolonii. Rebe Rydzyka nie przelicytuje Braun nigdy i nie dotrze do tylu ludzi co radio co ma ryja i tv trwam (oraz “nasza rebe rydzykowa gazeta”). A że rebe Rydzyk popiera PiSrael i Kalksteina tak więc Braun może sobie żyły wypruwać, ale bez namaszczenia z Torunia przez rebe dyrektora nie ma szans.

I powiem jeszcze tak – w sumie to nawet b. dobrze, a nawet świetnie, że katodebil Braun kolejny raz startuje w kolejnej farsie wyborczej na prezydęta Judeopolonii. A wie Pani dlaczego? Bo ten katodebil, choć robi to chyba nieświadomie, niemniej rozbija on “jedność” żydo-kk i szyki żydo-katolickich hord owieczek, a raczej baranów (barany – wybaczcie mi to porównanie).
Jeśli więc Braun rozbija od wewnątrz żydo-katolicki beton i sieje zamęt w obrzezanych łapetynach owieczek – to świetnie!!! Niech to robi nadal i nie należy mu w tym przeszkadzać. Tym bardziej że ci, którzy za nim pójdą, są tak debilni, że dla nas i dla sprawy Polski są i tak straceni. Niech więc Braun prowadzi ich na manowce. Nie będą się nam pałętać pod nogami.
A więc…
Braun na prezydęta żydo-katolickiej polskiej prowincji kościelnej Watykanu!!!
Głosujcie żydo-katolicy na niego – dokopiecie PiSraelowi i rebe Rydzykowi!!!
.
.
PB: Pani Otylio, Mam tylko 2 ręce i tyleż oczu, ale zepsutych. Nie mam już zdrowia ani czasu analizować minuta po minucie brednie braunowskie  i in. gawędziarzy narodowych. A bez analizy nie zamieszczę, bo mogą np. pozwać… i słusznie.

W Litanii Śmietniskowej nie ma Dudy, Singera, pajaców żontu w-szawskiego i niższych. Zamieszczam w wyróżnienia i na śmietnik  osoby z materiałów, które poznałem i jestem pewien dezygnacji. Nie mam czasu ni zdrowia na gnioty dłuższe niż 10 – 15 min.
Jak z pozostałą zawartością moich blogów: chcecie lepiej, włączajcie się w wybór i komentowanie materiału, dyskusje, alarmy, akcje i alerty…
Ma Pani analizę Brauna, np. z nowszego wystąpienia w eMisji TV, to zapraszam.
.
Otylia Zigman: PANIE PIOTRZE Zapomina Pan umieszczać G. Brauna pod śmietnikiem narodowym!! Teraz po J. Potockim wlazł na scenę polityczną w Polsce żyd Braun.

Wy wszyscy chcący coś zdziałać dla Słowian Polaków nie macie już czasu na kontrolowanie działalności G. BRAUNA. A ten podstępnie robi swoje, a więc tak; zaciągnął do robienia mu kampani wyborczej na prezydenta wiele grup, tj. w każdym województwie poobsadzał.
Są to osobnicy o innych poglądach od nas świadomych Polaków. Kiedy kolportuję tematy silnie pro polskie, zaczepiają mnie, także, kiedy otrzymują przeciwko, żydom; niegrzecznie reagują!
Braun nadaje o żydach podobnie jak J. Potocki, przemawia pod publiczkę, uwiarygadniając się + nabiera katolików, wszystko w celu zdobycia większego poparcia. To jego nabieranie katolików na Kościół i Watykan jest zbyt grubymi nićmi szyte. Po wyborze go na preztdenta będzie dalej kontynuował tą samą politykę co Duda!! Czy nikomu to nie przeszkadza??
Proszę zapoznać się z prawdą poniżej. Nie pozwólmy ciągle robić z siebie
osłów gdyż nimi nie jesteśmy!! Polska musi należeć do nas, tutaj i teraz!
Do Nieba wyślijmy wroga- okupanta tak, jak on to zamierza zrobić z nami!

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/