[Dyskusja] Orban jak Kalksztajn

PB: na pewno 11 godzin. lepsze w pracy na kąpielisku (jakieś zgrabne dupcie?) niż wysłuchiwanie i komentowanie zżydłaconych bredni dla upadłego duchowo narodu.
.
Andrzej Szubert: Piotrek, padam na pysk. Byłem na kąpielisku w pracy 11 godzin. O Orbanie pisałem jeszcze jako Poliszynel. A na blogu polskim mam 900 tekstów. Gdzie to szukać? Zresztą u Ciebie na blogu jest moja wypowiedź o Orbanie (2015):

[…] Tylko ten prezydent musiałby mieć jaja, tak jak miał Orban na Węgrzech.
Obawiam się, że źle ocenia Pan Orbana. Niech się Pan zastanowi – dlaczego Kalkstein  był tak (przynajmniej do niedawna) zachwycony Orbanem, że nawet obiecywał drugi Budapeszt na Wisłą? Powinien się Pan zastanowić nad życiorysem Orbana – stypendysta fundacji Sorosa, wprowadzał Węgry do NATO (jako premier Węgier w latach 1998 – 2002).
Orban to węgierski Kalkstein/Kaczyński – tyle że przebieglejszy i zdolniejszy. Jego obecny zwrot w stronę Rosji to rozpaczliwa próba ratowania spadającej popularności. A ona spada, bo Węgrzy zostali przez Orbana ograbieni. Karmienie ich patriotyzmem i nacjonalizmem już Węgrom nie wystarcza i dlatego w ostatnich tzw. “wyborach uzupełniających” Orban poniósł klęskę i utracił poprzednią większość 2/3 miejsc w węgierskim knessejmie. Stąd merda ogonem w stronę Rosji, aby mieć tańszy gaz i rynek zbytu. A gdzie bije jego serce – proszę zobaczyć tu:
“W Budapeszcie natomiast obradował Światowy Kongres Żydów. Widać mają oni pełne zaufanie do pobratymca Orbana.”
A jeszcze przed tym kongresem Orban udzielił wywiadu żydowskiej gazecie. Oto kilka jego głównych myśli z tego wywiadu:
„- jakakolwiek koalicja mojej partii Fidesz z antysemicką partią Jobbik jest wykluczona,
– moja polityka w stosunku do antysemityzmu to „zero tolerancji”,
– uważam, że Izraelczycy, którzy wywodzą się z Węgier, są nadal częścią narodu węgierskiego,
– kiedy pierwszy raz zostałem premierem, to wprowadziłem obowiązkowe nauczanie o Holokauście do szkół,
– Europa jest w kryzysie i szuka sobie kozłów ofiarnych,
– Węgry to jedyny kraj w Europie Środkowej, w którym mieszka sporo Żydów, którzy przeżyli Holokaust, ale także węgierscy potomkowie hitlerowskich kolaborantów.”
Brawo Grecja – tak trzymać. To jest prawdziwa antyglobalistyczna rewolucja
Gdyby Pan w młodości był stypendystą fundacji Sorosa i wprowadzał Polskę do bandyckiego NATO dawałbym Panu duże szanse na fotel w Belwederze. Ale tego nie ma Pan w życiorysie. I dlatego nie ma Pan szans. Do czasu aż upadnie – i to nie przy urnach – okupacja żydowska Polski.
.
PB: Podaj Andrzeju S. stare swe linki, niech żre swą durnotę ożydzarnia.
.
Andrzej Szubert: Zgadza się. Nigdy, ani przez jedną sekundę, nie dałem się na Orbana nabrać. Zawsze demaskowałem go jako żydowską wtykę udającą węgierskiego patryjotę. I pisałem, że to węgierski odpowiednik Kalksteinów.
.
PB: Bardzo, ale nie zaskakuje. Szubert pisze o żydłackim aktorzynie Orbanie od dawna, ja też coś tam znalazłem. Żydlactfo zrobiło Węgrów w bambuko. Przynajmniej u nas nie było “światełka w tunelu” wolności od żydziorów, u nas wykorzystali katodebilny religionizm, u nich “antysemityzm” — nihil novi z żydziorskiego repełtuału dla jewropy.

Taka dobra zmiana, która staje się coraz lepsza dla węgierskich pisraelitów, a co ważniejsze — dla izraelskich i globalnych koczowników.
współne zagrożenie od pozarządowców — buhaha Dlatego Izrael wspomagał sorosowski zalew muślimski jewżopy? Dlatego urządza u siebie parady tęczowe?
Jednak Między-Mordzie z Węgrami!
Roszczenia holokozdzierskie od Węgrów nieuniknione!
Co raz Nietenjahuj dupę ruszy, Gaza Północ rośnie.
.
Andrzej Dziąba: Interesujące?

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/