[Dyskusja] Dariusz Kosiur (WredniPolsceSuwerennej) i Andrzej Dziąba (PodłaPolska) poniżyli Michała Kołodziejczaka

PB: Dziki import” w Polsce. Michał Kołodziejczuk o Przemysłowych fermach, rolnictwie i zanieczyszczeniu

Kosiur kretynie
kto z takim jak ty wytrzymie
Dziąba idioto
Michał cię kładzie pokotem
…za to jak smarujecie Kołodziejczaka należy się wam Guantanamo, bez Guantamery pięknej Kubanki
.

PB: Dziąba tylko powołał się buhaha po tym poznać gnojka, że potwierdził dupkowe pomówienia/podejrzenia poprzez kolportację guvna intelektualnego i  przypomnienie że on był lepszym, bo wcześniejszym gnojkiem:

On Sunday, August 26, 2018, 4:31:17 AM PDT, Andrzej Dziąba <[email protected]> wrote:
Moi Drodzy!
Kiedy jakiś czas temu wyraziłem tylko wątpliwości n.t. wiarygodności Michała Kołodziejczaka, spotkała mnie totalna krytyka. Ja wolę najpierw wyrazić wątpliwości, a potem w razie ich rozwiania okazać pełne zaufanie, niż najpierw zaufać, a potem czuć się zawiedzionym. Pozdrawiam. Andrzej Dziąba.
przyłapany na podłości, wije się — skąd my to znamy buhaha
podobnie jak niespełnieni politycznie ani medialnie Kosiur z Ziemińskim doktorkiem, Dziąba chce się wywindować pogrążając Polaków z konkretnymi osiągnięciami… nie cierpię takich prymitywnych hipokrytycznych ciuluf, do tego chrześcijan
Pani Otylka nie ma siły — katodebile wyssali energię? ja akurat mam parę “bić” po mordach :)) zwłaszcza tych z autorytetem prawdziwym (Z. Jankowski) czy fałszywym (Potocki) bo barany za nimi idą, jak katodebile za sukienkami czarnymi
nie rozumiem zatem jak Pani rozumie walkę o Prawdę — każdy za Kłamstwem jest nieprzyjaciel, ci muzułmanie są lepszymi sprzymierzeńcami Polaków:
Zagraniczny Pojednywacz Muzułmanów z Chrześcijanami: Jonathan Azaziah
Pani spojrzy na forum jak polacka chołota, sterowana przez altorytety zareagowala na apel Irakijczyków: absolutnie nic do czynienia z islamem! jakby oni prosili o pomoc za darmo — to bogaty kraj, odwdzięczą się tak jak za PRL, tysiące Polaków wzbogaci się i zyska prawdziwych Przyjaciół
dr Marek Głogocz żyje, bo za durny żeby zrozumieć Prawdę i za tchórzliwy żeby za Nią stanąć… jego naprawdę antysystemowi rówieśnicy w USraelu w piach zgładzeni… Kosiur i Ziemiński to tylko followersi, jeszcze durniejsi od Głogocza, im nic nie grozi, dzieci ustawione w żydosystemie

.
Andrzej Dziąba: Pani Otylio! Ja tylko powołałem się na dwa artykuły Dariusza Kosiura na NEon24.p, z których może wynikać, że Michał Kołodziejczak nie jest wiarygodnym przywódcą rolników. Ale ja tego nie stwierdziłem i nie potwierdziłem. Spróbuję to ustalić we własnym zakresie.

Piotr Bein niepotrzebnie znowu szczeka i ujada. Ale jak to mówi przysłowie: “Psy szczekają, karawana (Nowa Polska) idzie dalej”.
Ja nie informuję szerszego grona o naszych/moich dokonaniach, gdyż bardziej dbam teraz o to, co się uda zrobić, niż mówić i pisać o tym. Zero marketingu.

.
Otylia Zigman: Panie Piotrze, toż to naprawdę koniec z nami! Jeśli my ciągle będziemy walczyć ze sobą! Ja nie będę, nie mam zamiaru walczyć z Polakami, gdyż mamy tak strasznego wroga, który chce nas zlikwidować fizycznie i z nim musimy podjąć walkę ponad nasze siły!!!

Osaczeni jesteśmy ze wszystkich stron, gdzie tylko spojrzymy tam podstępn i wróg, ukryty nawet w najbardziej niespodziewanych miejscach i osobach!! Więc my wszyscy pragnący wolności i możliwości przeżycia także, naszych bliskich i rodzin, musimy się jednoczyć a nie rozbijać we własnej obronie, gdyż żyjemy w śmiertelnym zagrożeniu. A co do szczepionek i chemicznej medycyny, to powiem tak: Pan Marek ma znajomych naukowców, którzy to właśnie przekonani są o nieszkodliwości szczepionek i chemicznej medycyny, przez co i Pan Marek wierzy!!
Ale zaraz dołączę tutaj dowody na to, co robi się z pracownikami służb medycznych, np. w USA, którzy głoszą i udawadniają całą prawdę o szkodliwości szczepionek…

.
PB: Taaa… qźva “ostrożne” pszyzwoitki patry-jotycze, niezrealizowane, niedorobione, ich dorosłe dzieci służą systemowi i władŻy, jak rodzice obrzezane inaczej pod sufitem…

1. Rozpoznawacz “żydów” Dziąba, niespełniony przez parę już lat prezio NowejPolski, praktycznie zero dokonań poza nieistotnymi dla narodu przepychankami we własnych 20 sprawach z dintojrą, ostatnio ratowanie z łapsk dintojri członków nienadających się do działalności, brak sprawozdania społecznego i rozliczenia z datków publicznych…
Przypadek już nieuleczalny, po ostatnim kretyńskim ataku na mnie:
2. Użyteczny obrońca Polaków i Słowian, idiota Dariusz Kosiur, intelektualne dno, skoro dał się załapać na brednie dra (?!) Głogoczowskiego, znieważające wiodących polskich anty-szczepionkowców… Tak samo Kosiur publikował oszczercze guvno na agenturalnym Nełonie (bo go nikt nie czyta na WPS?):
Kosiur, potrzebujesz psycho-terapii wraz ze swymi wiernymi debilizmowi Głogoczem i Ziemińskim, weź też tego kolegę Edka “słowiańskiego” na leczenie:
3. Dobrze chcący ale niezdolny już umysłowo b. poseł Zdzisław Jankowski, dał się załapać na turbo-oszusta Potockiego! Można dać się raz, dwa, no może trzy razy, ale Jankowski jeszcze parę dni temu nadal wsporczo bronił Potockiego!
……………….
Sceptycyzm od początku jest pożądany, ale potępić kogoś bez dowodów li tylko na podst. widzimisię i chorych urojeń to podłość, kretyństwo skrajne, ssanie pałki żydo-suszpom… albo choroba umysłowa. Innych możliwości nie widzę.
Dziąba potrzebuje pytać paczkę/sektę, bo sam nie potrafi pomyśleć i ocenić “oskarżeń”. Jedno wystąpienie w Tok FM na dziesiątki, może setki wystąpień Kołodziejczaka, to jest dowód?! Qrva nie obrażajcie znów, debile fotelowi, inteligencji myślących Polaków!
Brawo Kołodziejczak i Rolnicy, że niedopuścili zjebów do mównicy… Taki los małych ludzi jak Kosiur, naiwnych jak Jankowski, oszustów jak Potocki (wywalony z protestu na rozmówkę z ochroniarzami rolników na tyłach), szemranych polityków jak Winnicki (odseparowany na tyły, daleko za tłumkiem rolniczym).
Durackie goje, węszcie “żyda” wśród swoich… Uny zacisnęli już wam wyprzedzająco pętlę nie do zrzucenia, gdy za parę lat zaczną się opryski nano-pyłem do wdrożenia 5G i ostatecznego wyrugowania rolników z roli.
On Sunday, August 26, 2018, 4:31:17 AM PDT, Andrzej Dziąba <[email protected]> wrote:
Moi Drodzy!
Kiedy jakiś czas temu wyraziłem tylko wątpliwości n.t. wiarygodności Michała Kołodziejczaka, spotkała mnie totalna krytyka. Ja wolę najpierw wyrazić wątpliwości, a potem w razie ich rozwiania okazać pełne zaufanie, niż najpierw zaufać, a potem czuć się zawiedzionym.
Pozdrawiam. Andrzej Dziąba.

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/